Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 778 522
118 online
42 339 VIPy

3 rzeczy, które raczej powinnaś zrobić, gdy czujesz się chorą, lub zdrową

Uwaga, w tekście możesz znaleźć jeden brzydki wyraz, lub dwa. Tyle mnie kosztuje szczerość. Wszyscy udają, no może oprócz Dalajlamy. Oczywiście nie każdy nosi skórę słodkiej babci w czepku, czy raczej owcy (coś mi się chyba skręciło:) ukrywając wilka, aż tak to nie. Przeciętny Kowalski będzie pokazywał po prostu jaśniejszą stronę swojego nieoświeconego życia. Policjant powie, że zawsze robi mu się niedobrze, gdy musi wyciągnąć pałkę. Skoro bardzo świadomy człowiek każdego dnia ze zdumieniem odkrywa w sobie, że udaje kogoś innego, że nie może być sobą, ponieważ straci pracę, albo po prostu kasę, żonę, dzieci, układy. To co się dzieje na totalnej nieświadomce? Nie, że zaraz musiałby objawić się chamem, bo chama w sobie i tak się nie ukryje, jest nadrzędną cechą osobowości. Ale gdyby tak tylko zacząć mówić prawdę? Też nie, żeby zaraz choremu na raka wyliczać ile będzie żył, ze dwa tygodnie, bo do tego matrix medyczny idealnie się nadaje, ale po prostu, żeby nie bać się mówić rzeczy niepopularnych, własnych. W Warszawie nie uświadczysz wieżowca, którego gdzieś już nie postawiono w identycznej, czy odrobinę zmienionej wersji. Wynika to stąd, że architekt dzielnicy za Chiny Ludowe nie podejmie decyzji co do nowej struktury przestrzennej, bo boi się ujawnić, że nie ma pojęcia co jest sztuką. Albo nie jest w stanie podjąć tak spektakularnej dla miasta decyzji, też ze strachu, bo sra w gatki.  Student drugiego roku architektury podjąłby taką decyzję bez mrugnięcia powieką, ale student jeszcze nie ma otwartego kredytu hipotecznego, ani żony, więc byłby zdolny do takiej brawury. To dlatego studenci są najlepsi do rewolty. Już niby duzi, a tacy wciąż naiwni. Wracając do inwestycji architektonicznych, dlatego mamy w Warszawie kolejny turecki błękitny wieżowiec, bo na Dubaj to nas jeszcze nie stać. A to wszystko wynika, że ludzkie ego nie pozwala nam na nic. Jesteśmy w nieustającej dualistycznej samokontroli. Ośrodki decyzyjne nie działają z powodu głębokiehgo snu. Nie ma kontaktu ze sobą prawdziwym, pytamy o zdanie rozchwierutanego ego, fałszywego ja.


Medycyna konwencjonalna dobrze nie działa.

Przychodzi stosunkowo nowy człowiek, ale już krzywy, pokurczony, bez uśmiechu, z pryszczami, dziwny jakiś, zgoła wyciągnięty z wora. – Skądżeś się wziął człowieku? – Jestem z fejsa, z social mediów tu wypadłem, prosto z komputera wyleciałem, jestem chory widocznie, szkodzi mi surowe jabłko, pierdzę po melonie, po szpinaku mogę mieć kamienie w nerkach, biegać nie mogę, bo wiesz, mam golenie. Że bolą w sensie. No co ty? Fastfooda nie, ale mam lęki, więc coś tam biorę, no i rzygam po snickersach, bo nie chcę zgrubnąć. Grubi mają teraz przegwizdane, że się eufemizmem wyrażę. – Wiesz, że jesteś kandydatem na starego frustrata, zatrutego chemią z medykamentu? Masz tego świadomość, że zaraz dorwie się do Ciebie alopacja i zostaniesz zmacerowany lekarstwem? Że już nigdy nie doświadczysz radosnego biegu o poranku na czysto? Z butelką wody pod pachą i zaśpiewem ptaków? Chcesz sobie wszystko odebrać już na samym początku? -Ja jebie  Cię kręcę

Medycyna konwencjonalna dobrze nie działa. Medycyna konwencjonalna może nas okłamywać, ponieważ jest na usługach farmacji.

Sztucznie przedłuża życie, ale odbiera jego jakość i radość. Ludzie zamiast zająć się życiem, stoją w kolejkach zatruci lekami, po nowe recepty. Chcą długo żyć, tylko zapomnieli po co. Czy o taką średnią chodzi?

Tymczasem każdy kto nie czuje lub czuje się zdrowy, musi zrobić tylko te 3 rzeczy. I stosować je do końca życia, żeby cofnąć (alias nie dopuścić) wiele chorób, w tym te, które uważa się za nieodwracalne.

1. Odstaw lekarstwa (Leki to są dragi, drako, drugstore, mówi Ci to coś?). 2. Napraw jelita 3. Wprowadź odpowiednią dietę (wysoko wibracyjną)

Gdy rzucisz gałką na powyższą listę, masz jasność, że tego nigdy nie usłyszysz od lekarza. Nie przeszło by mu przez gardło. Lekarz jest innych robotem. On tego nie wypowie.

1.

Prawie wszyscy biorą jakieś medykamenty. Tymczasem trzeba odczepić się od jakichkolwiek lekarstw, w tym również od marihuany, kofeiny i alkoholu, dosłownie od wszystkich leków na receptę i bez recepty. Nie może na dłuższą metę pomóc Ci toksyna. To tak nie działa. Nie składasz się z takiej chemii, i nie może ona być uzupełnieniem. Nie ma w Tobie braków lekarstw. To jest chyba jasne. Wstrzykiwanie, wdychanie lub połykanie substancji chemicznych i toksyn nie spowoduje zdrowia Twojego organizmu. Niektórzy zaszli już bardzo daleko. Nie mogą odstawić lekarstwa z dnia na dzień. Szczególnie psychotropów, gdyż są tak zatruci, że potrzebują odwyku jak narkomani. Związki chemiczne w lekach, które leżą na stoliku nocnym są w stanie uszkodzić Twoje DNA. Na pocieszenie powiem, że jesteś w stanie przeprowadzić detoksykację, aby cofnąć te szkody, ale zwykle coś pozostanie. Przynajmniej przez pewien czas.

Niczego nie pal, nawet jak znachorstwo i ezoteryka mówią, że możesz drzeć.

Darcie wprowadza zbyt wiele substancji rakotwórczych. Palenie zawsze wprowadza do krwi toksyny, co obciąża w następnej kolejności wątrobę, nerki, tarczycę, nadnercza, oczy i narządy płciowe. Jakiekolwiek stymulanty powodują reakcje podobne do alergicznych. Niepotrzebnie obciążysz tarczycę, nadnercza i nerki. Pytasz czy robię flaszki? Nie robię (sporadycznie, minimalnie i tylko wino), gdyż alkohol zakwasza organizm, obciąża wątrobę i wspomaga wzrost Candidy. To odpowiedź pani z przedszkola. A teraz odpowiem jako ja. Alkohol może sprawić, że opuszczę swoje ciało, stracę czujność i wtedy ktoś może wejść i je zasiedlić. Jakiś demon. O czym piszę w Czy pijąc alkohol grozi ci zasiedlenie przez demony?

Czy ja Ci mówię, wywal wszystkie lekarstwa? Nie.

Mówię tylko, że nikt kto bierze jakiekolwiek lekarstwo nie będzie ostatecznie zdrowy. Bo to jest antylogia. Żeby ostatecznie wyzdrowieć, trzeba nie brać lekarstw, nie drzeć, w tym nawet Marii i nie robić flaszki włączając czerwone wino organik. Wyjątek? Owszem, czadowe popołudnie nad morzem Śródziemnym z sardyńskim „Sartiglia”

2.

Następną rzeczą, którą powinnaś zrobić to napraw swoje jelita. Zacznij od nerek i nie zapomnij o wątrobie.

Tutaj Prosta herbatka do oczyszczania nerek, od czego zawsze należy zacząć odtruwanie ciała.

Jak się okazuje, praktycznie każda osoba chora na cokolwiek, ma w jakiś sposób chore jelita. Wszystko zaczyna się niewinnie, ma, czy nie ma? tego przerostu drożdży Candidy, a potem leci spustoszenie w organizmie. A propos przewlekłego przerostu candidy, to owszem, pisałam o tym w Candida i kontrowersje, myślę, że to Cię może zaciekawić , że czegoś takiego nie ma. Bo poważna drożdżyca, to śmiertelna choroba i wkrótce wykończyłaby delikwenta. Ale, skoro każdy ma Candidę, to można mieć trochę zachwiany jej stosunek, to jest chyba logiczne. Nie ma innej drogi do niechorowania, niż zapewnienie sobie zdrowej pracy jelit, przez odpowiednią florę bakteryjną. To wciąż ten sam temat, że trzeba się zająć swoimi jelitami, odtruć się dobrym jedzeniem i suplementem, codzienną higieną osobistą w postaci prostej kuracji 4 szklanek i zacząć wydalać z siebie zło.

3.

Trzeci warunek, to dieta eliminacyjna. Nie możesz jeść rzeczy, które Ci szkodzą, bo od tego będziesz chora. A „szkodzą”, to nie tylko niedożywienie, to także niska wibracja, która przyciąga inne niskie wibracje.

Ten warunek zdrowia, bardzo związany jest z pszenicą, z wojną, z Monsanto, z bankierem, Watykanem, reptilią, satanistą, zaciukanym zwierzęciem, z mlekiem i z soją.

Co wyście tak poszaleli z tą pszenicą?

Nikt, kto ma za dużo Candidy w sobie, nie będzie potrafił strawić prawidłowo pszenicy. Nikt. Tymczasem zarówno pszenica, ale też niefermentowana soja prawie zawsze powodują problemy zdrowotne. Do tego soja i pszenica są dosłownie wszędzie. Nie można pewnych rzeczy konsumować. Po prostu nie. Należy dowiedzieć się jakie pożywienie jest dla Ciebie najzdrowsze i to jeść. Gdy będziesz coraz bardziej zdrowa, będziesz mogła jeść bardzo zdrowe jedzenie, które teraz Ci szkodzi.

Do tego doszło, że szkodzi Ci zdrowe jedzenie.

Gdy będziesz lepiej trawiła skorzystasz bardziej z odżywczych właściwości pokarmów. Twoja krew  musi być mocna, czysta i żywa. A Twój system odpornościowy skuteczny. To nie jest takie trudne. To jest dziecinnie łatwe, gdy tylko przekonasz siebie.

(podobne info w temacie znajdziesz tutaj)

owoc z owocarni:)

 

(Visited 12 083 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar 69smerfeta69 8 kwietnia 2018 o 17:40

  Wymiatasz jak zwykle ?takich wpisów potrzebuje, bo motywują mnie do tego, żebym szła „pod prąd” dalej, bo czasem pojawiają się chwile załamania, gdy wszędzie w koło jest obłuda i okropne żarcie…ja już umiem sobie tego odmówić, nie powiem, że zawsze ale baaaardzo często…chwile załamania pojawiają się gdy dzieci u rodziny w gościach rzucają się na śmieciowe ( wg rodzinki zdrowe ) jedzenie…dostałam olśnienia odnośnie wpływu chorób a jedzenia dopiero przy trzecim dziecku, więc nawyki starszej zdążyły już się wyrobić, niestety te niewłaściwe górują i z reguły ta cała praca jest syzyfową pracą…na szczeście mąż po kilku latach zrozumiał moje podejście i w nim mam wsparcie, bo nie wiem czy inaczej dałabym radę tą drogą iść ?
  nawet nie wiesz jak bardzo jestem Ci wdzięczna za to co robisz ? aaa i wysłałam Ci nawet fotkę na instagrama, mojej córy, która wybrzydza ogólnie przy jedzeniu, a jak obejrzała Twój energetyczny taniec, stworzyła bukiet z sałaty i to jadła ☺ piszę Ci o tym, żeby wyrazić choć trochę to jak Ci jestem wdzięczna i jak pomagasz innym 😉 ?

  1. avatar Jarmush 8 kwietnia 2018 o 17:59

   love

 2. avatar Lu 8 kwietnia 2018 o 18:02

  Pepsi,a robisz może szósty rytuał tybetański?

  1. avatar Jarmush 8 kwietnia 2018 o 21:21

   yyy … powinno się robić 🙂

 3. avatar drefet 8 kwietnia 2018 o 18:10

  pepesi co ty masz z tym wrogim nastawieniem do „uniesień seksualnych”? przyjemne …na swój sposób scalające parę, odpręża równie dobrze jak bieganie i kcal tracisz i mięśnie pracują…i jesteś w „tu i teraz”…co za problem?

  1. avatar Jarmush 8 kwietnia 2018 o 21:19

   ja nie mam problemu, po prostu odkrywam prawdę i dzielę się

   1. avatar drefet 9 kwietnia 2018 o 05:48

    ok…to jaka to prawda? dlaczego sex jest „zły” ?

    1. avatar Jarmush 9 kwietnia 2018 o 06:04

     każda ekscytacja w tym przedmiotem to wybicie z równowagi, a seks, który nie ma niczego na celu oprócz ekscytacji, jest ogromną stratą energii życiowej

     1. avatar drefet 9 kwietnia 2018 o 13:03

      ekscytacja…ot po prostu przyjemnosc, to wazne czy trace energie na spacer czy seks? obie czynnosci podobnie przyjemne

     2. avatar Jarmush 9 kwietnia 2018 o 17:12

      no co Ty, energii życiowej nie wolno tracić, nie wolno nią przeciekać, można tylko użyć wielkiego orgazmu aby przekazać życie, ale nie porównuj do spaceru, który dostarcza energii.

     3. avatar Aneta D Falkiewicz 9 kwietnia 2018 o 17:22

      To się tylko tak wydaje, że są przyjemne, przyjemne tylko dla ego. Różnica w tych energiach jest subtelna, ale wyczuwalna, zarówno w trakcie jak i po. Ja jestem aseksualna, kochanków miałam trochę i wiem po sobie ile to energii bierze, wycieka i wyłazi. Niefajnie. A na tantryczny seks bez barabara kogo stać?

     4. avatar Jarmush 9 kwietnia 2018 o 17:31

      tantryczny seks to też ściema, ale jak ktoś się uprze

     5. avatar Aneta D Falkiewicz 9 kwietnia 2018 o 17:35

      tego akurat nie praktykowałam,więc nie wiem. wiem tylko na podstawie induskich erotyków 😀 próbując się wczuwać, analizować, i „po co to?”

     6. avatar Dudek 9 kwietnia 2018 o 17:44

      tantryczny seks to też ściema, ale jak ktoś się uprze

      Żadna ściema tylko KOSMOS !?☯️

     7. avatar drefet 10 kwietnia 2018 o 05:29

      mnie seks dodaje energii i daje przyjemność, nie wiem czy jest „tantryczny” ale wielogodzinny sie zdarza…nie bardzo rozumiem dlaczego miałabym pozbawiać tego siebie i partnera

 4. avatar mała 8 kwietnia 2018 o 18:37

  Droga Pepsi, jesteś wspaniała. Podajesz zdrowie na tacy. Pozytywne efekty 4 szklanek odczułam po kiku dniach. Teraz jeszcze pozostałe punkty. Czekam na Twoją książkę. Pozdrawiam, uwielbiam takie artykuły oczywiście te o zdrowiu również.

  1. avatar Jarmush 8 kwietnia 2018 o 21:18

   love2

 5. avatar janK 8 kwietnia 2018 o 18:55

  Warunek 1: – „odstaw lekarstwa”, … „czy ja Ci mówię, wywal wszystkie lekarstwa? Nie.” (?)…podobno można sobie pozwolić na 30% złomu w jedzeniu(cukier itp), bo na tyle zdrowy organizm sobie poradzi… albo chałka(pszenna) z masłem i konfiturą do kawy ze śmietanką – w nagrodę… Endorfiny to może być ok. 50% pro-zdrowia. Oczywiście poruszam się w bezpiecznych zonach publicystyki i uogólnień i ani mi się śni gmatwać się w pajęczynach szczegółów. Dobry artykuł intencyjny.

  1. avatar Jarmush 8 kwietnia 2018 o 21:13

   🙂

 6. avatar Dudek 8 kwietnia 2018 o 19:03

  Oj wymiatasz wymiatasz, i ten Twój cudowny język, uwielbiam go ??
  Nie mogę już się doczekać kiedy wyjdę z tego
  wariatkowa. W zasadzie mógłbym na własne żądanie, ale wtedy musiałbym wrócić tam gdzie już nie chcę być. Skomplikowane to.
  Czekam na klucze od własnego M. Odkąd bura suka pokazała mi drzwi, było ciężko. Teraz to kwestia tygodni. Już kupiłem sobie blender i czajnik z termostatem do zielonej. Z Marii chyba też zrezygnuję, chociaż tu pomaga mi przetrwać.
  Doktorka do mnie…” panie Mirku, coś pań ostatnio
  jakiś pobudzony….Ja…..za dużo leków Pani doktor,
  wskakuję w drugi biegun….D. …..no to musimy skorygować leczenie.
  Uwielbiam robić ich wszystkich w chuja. Jak mówi mój ukochany synek – Tata, jebać system. Mądry chłopak, da se radę. ,☯️

 7. avatar Beti 8 kwietnia 2018 o 19:07

  Droga Pepsi, mam niedoczynność tarczycy, hashimoto, dużą anemię, zawroty głowy i mogłabym tak jeszcze długo wymieniać…
  Co mam robić żeby znowu zacząć żyć…od czego zacząć… help me please!

  1. avatar Jarmush 8 kwietnia 2018 o 21:12

   Ten art warto byłoby przeczytać:
   http://www.pepsieliot.com/o-najlepszych-dietach-dla-hashimoto-cz-i/

   Podstawowa suplementacja i trochę rozszerzona przy Hashimoto:

   Witamina D3 (w protokole z K2)
   Badanie 25(OH)D obowiązkowe i suplementacja (zwykle niezbędna, należy utrzymywać poziom około 80, a nawet wyżej, czyli zawsze w drugiej połowie normy). 
   Zanim nie poznasz wyników, należy przyjmować 4 D3 TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/57-vitamin-d3-1500iu-100tabl-tib-254475917305.html po śniadaniu i 1 witamina K2 TiB 
   https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2544-vitamin-k2-100mcg-60kaps-tib-254475917480.html
   Po śniadaniu wraz z D3 i K2, 1 Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib-5905344040048.html

   Selen
   SELEN, niedobór selenu upośledza pracę tarczycy. https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2176-selenium-200mcg-120kaps-gg-5060040820971.html?search_query=selen&results=20
   Bierz  1 kapsułkę selenu G&G (nie łącz go z cynkiem, ale bierz go z witaminą E i C) około 17

   Witamina C albo kwas askorbinowy TiB 
   Witamina C (kalibracja i suplementacja) https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html
   albo C1000+TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html

   Braki witaminy C i przewlekłe i ostre stany zapalne
   Witamina C (kalibracja i suplementacja) https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html

   KALIBRACJA na podstawie protokołu witaminowego dr. Cathcarta:
   Idziesz do sklepu o nazwie Hipermarket i kupujesz dużo (4 kg, lub więcej) pomarańczy. W Lidlu są bio. Następnie wyciskasz (może być ręczna wyciskarka) z nich sok. Na każde pół szklanki dodajesz łyżeczkę kwasu askorbinowego. Podajesz ten specyfik osobie co pół godziny aż do wystąpienia biegunki. To jest właśnie ten próg jelitowy. Cała sztuka polega na systematycznym dozowaniu witaminy C z sokiem co 20-30 minut, ponieważ jest to okres pół-rozpadu.
   Następnie należy przyjmować codziennie 2 gramy kwasu askorbinowego TiB, albo przejść na Witaminę C 1000+TiB raz dziennie https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html
   Witamina E naturalna https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2530-vitamin-e-400iu-natural-bursztynian-120kaps-gg–5060040826713.html
   jest jeszcze druga tej firmy, też naturalna

   Cynk
   1 kapsułka ( nie łącz go z selenem) rano do śniadania razem z B complex
   https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2184-zinc-citrate-50mg-120kaps-gg-5060040827116.html

   cynk jest antagonistą miedzi, możesz nosiś bransoletkę, albo jeść suszone owoce, daktyle, rodzynki

   Jod
   Przy selenie konieczne jest branie jodu pierwiastkowego.
   Należy dla bezpieczeństwa podawać płyn Lugola ( w aptece) przez skórę robiąc plamę o śrenicy około 3 cm z 2-3 kropel płynu Lugola i ponowić po całkowitym wchłonięciu (czyli gdy zniknie brązowa plama)

   Magnez
   MAGNEZ jest niezbędny do prawidłowego wchłaniania jodu
   np. chlorek magnezu TiB https://thisisbio.pl/cialo-twarz/2165-chlorek-magnezu-900g-tib–254475917428.html łyżeczka do szklanki wody zcytryną w godzinach rannych. Gdyby okazało się , że Cię rozwalnia bierz łyżeczkę jabłczanu magnezu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2494-jablczan-magnezu-90g-tib-254475917442.html
   magnez w godzinach porannych, możesz zastosować moją kurację 4 szklanek na rozpoczęcie dnia: http://www.pepsieliot.com/szybko-naturalnie-oczyscic-watrobe-toksyn/

   B complex – ten jest bez niacyny z B3 w formie nikotynamid https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2496-sub-lingual-vitamin-b-complex-50g-gg-5060040820216.html
   a ten z niacyną (niektórzy ludzie źle znoszą rumień po niacynie, albo są po prostu uczuleni) https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2183-super-balanced-b-complex-50-w-niacin-120kaps-gg-5060040826256.html
   Przy wysokiej homocysteinie (dobrze jest zbadać, obok B12, żelaza,ferrytyny i kwasu foliowego), należy rozważyć dodatkowo B6 G&G, B12 TiB i kwas foliowy G&G, ale dopiero po kuracji B complex, bo może się obniży już po samej B comlex właśnie.

   Zbadaj też przy okazji prolaktynę

   NIESZCZELNOŚĆ JELITA:

   Domowy test kwasowości żołądka:
   WYPIJASZ 3/4 szklanki wody z płaską łyżeczką sody oczyszczonej
   Czasy „odbicia”:
   Jeśli odbije Ci się jeszcze podczas picia mikstury, to nadkwasota. Małe prawdopodobieństwo, ale oczywiście istnieje.
   Jeśli do 40 sek po wypiciu: nadkwasota (im bliżej 40 sek tym mniejsza)
   Jeśli zmieścisz się w czasie 40 – 90 sek, oznacza to dobre zakwaszenie żołądka
   Jeśli od 90 do 3 minut, to słabe (im bliżej 3 minut, tym gorzej)
   Jeśli nie bekniesz powyżej 180 sek lub wcale, co się też zdarza, yyy … nie jest dobrze.
   Co robić więc?
   PICIE rozwodnionego soku z cytryny lub octu jabłkowego, lub wprowadzenie tak zwanego „gorzkiego trawienia” zwykle dobrze sprawdza się w łagodnych przypadkach niedokwasoty.
   Słabo zakwaszony żołądek plus nietolerancja glutenu zwykle jest przyczyną przeciekania jelit

   Glutamina
   Glutamina np. Amix https://thisisbio.pl/aminokwasy/140-l-glutamine-micro-powder-500g-amix–8594159531673.html?search_query=glutamina+&results=7
   albo Fit Max ( z B6) https://thisisbio.pl/aminokwasy/2528-base-l-glutamine-4000-300g-fitmax–5908264416511.html?search_query=glutamina+&results=7

   1 opcja

   Dawkowanie według protokołu przy celiakii- Naprawdę świetne wyniki działania tego silnego antykatabolika i budulca  dostrzeżemy podczas dawek 20 do maksymalnie 40 gramów dziennie
   JEŚLI jednak ktoś nie poczuje się dobrze, zawsze będzie miał możliwość po drodze przerwać suplementację. Tak samo jak w przypadku testowania chlorelli.
   Poniżej podaję przykład protokołu testowania opracowanego przez Stevena Wrighta, współautora popularnej strony o zdrowiu i zdrowym stylu życia – SCD Lifestyle, który sam borykał się przez wiele lat z chorobą autoimmunologiczną jaką jest celiakia dorosłych
   TEST:
   Dzień 1 – po 2,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 2 – po 2,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 3 – po 5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 4 – po 5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 5 – po 7,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 6 – po 7,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 7 – po 10 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 8 – po 10 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 9 – po 12,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 10 – po 12,5 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 11 – po 15 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 12 – po 15 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 13 – po 20 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem
   Dzień 14 – po 20 g przedpołudniem i popołudniu z jedzeniem

   JAK widać, pod koniec drugiego tygodnia będziesz już mogła przyjmować maksymalną dawkę 40g dziennie, czyli taką, przy której zarówno badania, jak i większość ludzi doświadcza bardzo dobrych rezultatów.
   Najlepiej, gdy ten aminokwas zostanie podany tuż po posiłku, gdyż będzie jeszcze lepiej wchłaniany wraz z innymi aminokwasami, które są obecne w jedzeniu.

   2 opcja

   ZAMIAST protokołu z dużą dawką glutaminy można, a nawet wskazane byłoby stosować szejk białkowy ( z powodu niskich poziomów albumin i globulin) składający się z jednej miarki odtłuszczonego izolatu serwatki CFM Shape Shake TiB, (zawiera wszystkie aminokwasy proteogenne, w tym glutaminę), dodatkowo wraz z 1 miarką glutaminy w proszku, 2 bananów, oraz garści truskawek. Uwaga
   https://thisisbio.pl/odchudzanie/83-shape-shake-420g-tib–254475917145.html

   GLUTAMINĘ testujemy powoli, najpierw zaczynamy od małej dawki tego aminokwasu (na przykład od 1/4 miarki), żeby powoli odbudowywać jelita, a nie zaszkodzić sobie

   Kolagen
   https://thisisbio.pl/stawy-wiezadla-kosci/2497-kolagen-peptan-f-150g-tib–254475917435.html

   Białko izolat serwatki CFM https://thisisbio.pl/odchudzanie/83-shape-shake-420g-tib–254475917145.html
   Jeden posiłek dziennie z szejka białkowego Shape Shake TiB 

   Chlorella 100% Organik This is Bio
   https://thisisbio.pl/chlorella/46-chlorella-100-organic-410tab-254475917299.html

   3 gramy dziennie (zaczynasz od pół grama i zwiększasz co tydzień o 1 tabletkę chyba, że już Twój organizm zna ten pokarm) jakbyś była uczulona odstaw i daj przyjaciółce. Jeśli decydujesz się na terapię 4 szklanek nie musisz brać jeszcze dodatkowo chlorelli,

   Kurkuma
   Kurkuma 100% Organik This is Bio
   https://thisisbio.pl/kurkuma/108-kurkuma-100-organic-110g-this-is-bio-254475917343.html
    1, 5 grama dziennie z pieprzem czarnym ( albo cayenne) i olejem kokosowym (możesz sobie dodać jeszcze octu balsamicznego i czosnek, oraz trochę soli himalajskiej i będziesz miała świetny sos winegret do sałatki), albo tak jak w pierwszej szklance w kuracji 4 szklanek.
   Olej kokosowy https://thisisbio.pl/oleje-oliwy-oliwki/976-olej-kokosowy-virgin-bio-400ml-bio-planete-4260355580572.html
   Używaj bio olej kokosowy surowy, olej kokosowy zwiększa biodostępność kurkumy. Czarny pieprz 20 razy zwiększa biodostępność kurkuminy z kurkumy.

   Siarka organiczna MSM TiB można stosować wraz z witaminą C kwasem askorbinowym TIB, zgodnie z tym protokołem Lasta:
   Witaminę C i MSM najlepiej jest stosować razem
   Walter Last zaleca 10 g witaminy C (kwas askorbinowy, lub askorbinianu sodu) i 10 g MSM. Można rozpuścić te proszki w 1 litrze wody lub świeżego soku i sączyć w ciągu dnia. W razie biegunki przerwać, albo zmniejszyć dawkę

   Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib-254475917190.html
   1 kapsułka po śniadaniu (razem z D3 i K2) 

   Ashwaghandha https://thisisbio.pl/ashwagandha/115-ashwagandha-100-organic-110g-this-is-bio-254475917367.html łyżeczka do wody/herbaty bez kofeiny przed snem

   Glutation najlepeiej Liposomal https://thisisbio.pl/antyoksydanty/2517-liposomal-glutathione-100ml-tib–254475917572.html (zaraz znowu pojawi się w magazynie)

   Ogólne zalecenia uzupełniające:
   Zero cukru z cukiernicy
   Zero kazeiny
   Zero glutenu
   Minimum raz w tygodniu ćwiczenia o wysokiej intensywności
   Codziennie 10 000 kroków (biegnie się je znacznie szybciej, niż chodzi)
   Dużo surowych owoców i warzyw (nie przesadzaj z ilością krzyżowych, ale jedz je)
   Długo śpij
   Całkowicie odstaw kofeinę

   Nie jestem lekarzem

 8. avatar Aneta D Falkiewicz 8 kwietnia 2018 o 19:29

  Ta cała naprawa trwa zilion zachodów słońca, ale ciało samo się dostosowuje i samo Ci mówi, co chce a czego już nie tknie. Coś tam jeszcze pogrzeszy, a to z tęsknoty a to bo ego kusi, ale to już nie jest kompulsywne, ino świadome, kac moralny jest świadomy a przez to otrzeźwiający, budzący. I chya Peps, zapomniałaś o najlepszym- poście przerywanym, też swietnie odtoksynowuje od leków i żarcia 🙂

 9. avatar Kamykam 8 kwietnia 2018 o 20:27

  Pepsi ciesze sie ze jestes !!!

 10. avatar Sofi77 8 kwietnia 2018 o 20:35

  O cholerka! Często czytając poczułam, że napisałaś niemal dla mnie. Ale teraz to mnie zagielas! No neuroleptyki też są dla ludzi 😉
  Zaczęłam właśnie od Twojej mieszanki na nerki, I za kilka dni zaczynam mieszankę na wątrobę ale nigdzie w Krakowie ani w internecie niemoge znaleźć ziela ostropestu. Mam już wszystkie potrzebne zioła oprócz tego. Do ziół na nerki dodaje szczyptę gynnostemmy i liść szczeci pospolitej, bo piłam tych dwoje z zieloną herbatą a teraz poza ziołami na nerki i skokami już nic nie pije… Może ze 2 razy w tygodniu inke… Teraz taką z topinamburu lub chia. Co do leków… Jeśli miałaś 2 razy w życiu kilka mcy wyjete z życia przez psychoze to albo liczysz na lekarzy i słuchasz ich albo uciekasz ulicami przed rynkiem dinozaurów i światem kul armatnich… Czasem nadstawiajac szyję dla istot które wysysają Twoja krew, czasem słysząc swoje imię wypowiadane przez ogień Brnie w magiczny świat znany tylko prawdziwym świrom. Leki czasem się przydają. Zamykają ciemiaczko I dają spokój. Jeśli dałaś się pochłonąć I widziałaś zapachy i doznałas pomieszania innych zmysłów, czasów i światów… Ze strachu przed kolejnym pomieszaniem i zapascia na wielu sferach życia myślę, że zrobiłabyś to samo… Słuchałabyś lekarza.

  1. avatar Mikolaj 8 kwietnia 2018 o 22:58

   Kup sobie ziarna ostropestu, zmiel w młynku i zaparz lub dodawaj do potraw

  2. avatar janK 9 kwietnia 2018 o 08:23

   Sofi77, wywalaj psychotropy i poczytaj o technice wisceralnej, nigdy bym czegoś takiego nie napisał bo uważam, że rady generalnie to są tylko rady, ale czasem trzeba osobę popchnąć w dobrą stronę… pomóc. „Słuchałabyś lekarza.”… można słuchać, ale chyba masz swój rozum?

   1. avatar Sofi77 10 kwietnia 2018 o 04:45

    JanKu, polecasz metodę pracy z ciałem schizofrenikowi? Na pierwszej stronie, którą otwieram są wypisane przeciwwskazania, a wśród nich choroby psychiczne. To jest metoda nowa, na której będzie chciało zarobić wielu terapeutów o ile będzie ich stać na to, żeby się jej dobrze nauczyć. Nikomu takiemu nie powierzylabym mojego ciała. Jestem jaknajbardziej za metodami pracy z ciałem jako wsparcie dla narządów, bo to one są uwilkane w emocjonalne ciało, które nalezy regularnie uwalniac od przeróżnych symptomów, ale ma się to nijak do pomagania w schizofrenii. To duch wspiera ciało-umysł a nie naodwrot. Chyba że jesteś świętym, który osiągnął już na tym padole wszystko co było do osiągnięcia, to wtedy Twoja svastikasana wspiera Twoja Jaźń. Schizy to podróże wgląb mitycznego świata, z których samemu wyjść się nieda. Objawy obejmują zarówno ciało fizyczne jak i zmysły. Jeden coś słyszy inny widzi, jeszcze innego dręczą omamy węchowe, smakowe czy dotykowe. A są I tacy, którzy są nawiedzeni równocześnie na wszystkich polach umysłu. Do kogoś takiego napisałeś, więc odpowiem Ci tylko tyle, że pomagają mi metody proste, m. Innymi takie jakie podaje Pepsi,po które mogę sięgać bez ryzyka. Natomiast z metod pracy z ciałem poznaję od 2001 roku metode jogi wg przekazu BKS Iyengara, od 2006 masaż tajski, przyjelam kilkadziesiąt masaży hawajskich, kilka miesięcy po nawala sztukę Kalarippayattu, I na nowoczesne metody bez korzeni i lini przekazu nie mam ani czasu ani kasy. Być może nie masz pojęcia ile zarabiają osoby niepełnosprawne, a nie każdy ma rentę jak ja, a mam ją przyznana na 1,5roku,mimo że moja choroba jest nieuleczalna.
    Ducha może uleczyć tylko Duch. Jeśli kiedykolwiek zapadles się tak głęboko ja schizofrenik lub człowiek z chorobą dwubiegunową czy depresja, to wiesz o czym piszę. Ale wątpię ponieważ wtedy nie spytał byś czy mam swój rozum. Mój rozum jest rozumem osób które mi pomogły przez tych niemal 20 lat czyli połowę mojego życia. Nie mam swojego… Jeśli bym komuś z chorobą psychiczną cokolwiek polecala, to tylko obecność czystego Ducha. Z ciałem można wiele-sama to praktykuje, ponieważ praktyki jogiczne są bardzo odzwierciedlajace I masując kogoś w intencji wyzdrowienia, sama z tego korzystam, ale jedynie kontakt i bliskość oswieconego np nauczyciela medytacji pomaga duchowi. Dla mnie kimś takim jest Atma Malik który odwiedza swoich polskich uczniów od jakiegoś czasu i to w Jego Obecności i w obecności osób z Nim związanych czuje, że mój duch wraca do siebie i nie fiksuje. Pozdrawiam Cię

    1. avatar janK 10 kwietnia 2018 o 07:57

     W tym momencie chciałbym być taki cwany jak Robert de Niro w filmie The Score… Twoja na poły publiczna wypowiedź pokazuje, że wszystko wiesz na swój temat. Stawiam akcent na „pokazuje” a nie na „wszystko wiesz”. Dziwnie rozdzielasz duszę i ciało. Jeżeli to zbyt obcesowe z mojej strony to sorry, taka wirtualna konwencja. Podtrzymuję swoje sceptyczne zdanie na temat lekarzy, podtrzymuję też w sobie holistyczny optymizm, cokolwiek by to nie oznaczało… Pewnie znasz tego sławnego indianina z plemienia hopi (YT) Konwencja porozumiewania się poprzez internetowe forum (nawet u Pepsi Eliot) jest zaiste szokująca.

     1. avatar Sofi77 10 kwietnia 2018 o 09:15

      JanKu, cieszę się że podtrzymujesz swój holistyczny optymizm. Sceptycznego podejścia do grupy lekarzy i terapeutów z krakowskiego Skanmedu nie mam i mieć nie będę, bo ci ludzie doprowadzili mnie i wiele innych osób do dobrego stanu. Stanu w którym można sprawnie funkcjonować w rodzinie i społeczeństwie.
      Jeżeli ktoś coś chce zmienić i ma wsparcie, to ja wierzę że to mu się uda.
      Moja wątroba od kilku tygodni nie metabolize żadnej chemi, bo na jakiś czas odstawilam wszystkie leki, cukier, mąkę, czarna herbatę i wiele innych.
      To, co teraz przyjmowałam z leków to był i tak tylko ketipinor w dawce dla nerwusa a nie schizofrenika i sporadycznie przeciwlękowo spamilan. Zażywam od niedawna gotu kolę I przymierzam się do B-komplex plus niacyna. Piję też olej konopny. Poza nimi wiele roślin i ziół jako wsparcie dla diety i oczyszczania, jak lucerna, spirulina, chlorella, karczoch, gynostemma, czerwona koniczyna, ashwaganda. Od tygodnia około 4 szklanki. Do wielu z nich przekonało mnie pisanie Pepsi.
      Wybieram się też na warsztat gry na bębnach. Natomiast o „pracy z ciałem” napisałam tak dużo jak widzę zupełnie nie potrzebnie.
      Jeśli chodzi o choroby psychiczne, to gdybyś wiedział czym jest rozdźwięk, to wiedział byś też dlaczego pisze o duchu i o ciało-umyśle w taki, a nie inny sposób. Obyś się nigdy nie dowiedział!
      Pozdrawiam

     2. avatar janK 10 kwietnia 2018 o 13:55

      Sofi77, próbuję wyobrazić sobie to jak się czujesz na podstawie tego co piszesz, a nie na podstawie szuflady pt „schizofrenia”. Potrzebnie, potrzebnie piszesz, i czytam uważnie, chociaż na początku myślałem, że to inny temat. Przytłacza mnie ilość Twoich aktywności! Czy Ty walczysz o to swoje życie i zdrowie? Ja powierzam swoje trudne sprawy Bożej Opatrzności, taki komfort…

  3. avatar Julka 11 kwietnia 2018 o 21:10

   Sprawdź sesje Calogero Grifasi na YT jest mnóstwo zapisów po polsku. Może to jakaś opcja na dojście do źródła problemu?

   1. avatar Sofi77 11 kwietnia 2018 o 22:44

    Ciekawe… Ale ciężko się to ogląda – dość dziwne przypadki. U mnie problem pojawił się ostatnio kiedy obie moje siostry zaszły w ciążę… To ma jakiś związek z wcielaniem się Dusz. Ale nie chce teraz do tego wracać chyba. Mam trochę kryzys. Wieczorny kaszel, 2 dni ostrych bóli brzucha i prawie wymioty. Ostatecznie bardzo obfite wypróżnienia ale nie biegunka. Może to objaw odstawienia leku, bo minęło z 9 dni…moze więcej. Dziś miałam wrażenie, że treść jelit cofnela się do żołądka, tak bardzo suchnal na kilkanaście minut. Zanim to się stało miałam przemieszczające się ostre bóle po lewej stronie pod żebrami. Około 15.30 to się działo jak już byłam bardzo głodna i szykowalam porcje soku warzywne i gryke z warzywami na obiad. Dostałam slinotoku I wszystko to polknelam I chyba dzięki temu uniknelam wymiotów. Kilka tygodni powera a teraz 2 dni jestem nie do poznania.. Aż tak się wystraszylam, że zjadłam spory talerz krupniku siostry i kilka tygodni bez niczego na mięsie poszło się pi… Dzięki Julka… Przyjrzę się temu gościowi bardziej jak dojdę do siebie.

 11. avatar xenia 8 kwietnia 2018 o 22:04
 12. avatar xenia 8 kwietnia 2018 o 22:09

  z miloscia

 13. avatar Mia 8 kwietnia 2018 o 22:47

  Ponad rok temu wylądowałam na pogotowiu kilka razy ze skokami tętna..po różnych badaniach nie wyszło nic..ale od dziecka mam bardzo nieregularny i bolesny okres(mama i babcia też tak miały) i w szpitalu wybadali lekko podwyższona prolaktyne i stwierdzili pcos..tyle, że jeden objaw to jeszcze nie pcos i moja ginekolog uważa, że tego nie mam..a okres nadal nieregularny. Mam też podwyższony androstendion i czasem też testosteron ale to też zapewne od dziecka..nie odżywiałam się w tamtym czasie zbyt dobrze..choć zawsze byłam szczupła. Biorę teraz Concor Cor żeby nie mieć tych skoków tętna..probowałam raz odstawić ale nie dałam rady na dłużej niż miesiąc..serce mi tak waliło przy byle jakim nawet delikatnym stresie ale i w zwykłych sytacjach też. I nie wiem jak to zrobić..bo naprawdę nie chcę tego brać. Poza tym endokrynolog stwierdził początki Hashimoto..ale jeszcze za wczesnie żeby brać leki.. i tak sobie mogę gdybać czy te skoki tętna z niby pcos? Czy z Hashimoto? Czy to nerwica serca? Bo i tej się po drodze chyba dorobiłam przez śmierc bliskiej osoby i problemy. Teraz jem zdrowo, ruszam się..wagę mam idealną..ale włosy wypadają, a na twarzy rosną..ehh, miałam też ciągle chore gardło..dosłownie co tydzień..ale temat ogarnęłam..wyszło ze to od zębów..na włosy używam olej z czarnuszki i kozieradkę..to jakoś mniej wypada..ale mam jeszcze piski, szymy w jednym uchu są.i tyle.. Może faktycznie to wszystko z Hashimoto..słaba odporność..ciągłe infekcje intymne od roku itd. Podobno widać tą chorobę w jamie ustnej..wcześniej nie miałam problemów z zębami itd. I w ogóle nie chorowałam. Opisałam sytuację..ale serio nie wiem jak zrezygnowac z tego leku..a bardzo bym chciała. Co mam robić? Tego jest za dużo:(

 14. avatar Lu 9 kwietnia 2018 o 03:14

  Pytam o ten szósty rytuał bo pomaga podobno wykorzystać energie seksualną do wyższych celów.Nigdy bym nie pomyślała,że mogę tak mieć ale odkąd wyszłam z depresji,często pojawia sie u mnie napięcie seksualne,czysto fizyczna potrzeba a że nie mam partnera,nie wiem co mam z tym robić czy sublimować tą energię czy rozładowywać.
  Buźka!

  1. avatar Jarmush 9 kwietnia 2018 o 06:06

   wiem, co to jest 6 rytuał, podam go

 15. avatar Aleksandra 9 kwietnia 2018 o 10:21

  Pepsi mam pytanko związane z kuracją 4szklanek i postem przerywany. Chciałabym zacząć stosować post przerywany jednak mam klopot jak pogodzić kurację w dniach gdy jestem w pracy. Czy mogę przygotować te mikstury wcześniej w domu i wypić je w odpowiednim czasie a raczej na odpowiedniej przerwie w pracy. Mój dzień zaczyna się zazwyczaj tak: Wstaje o 4:40. Pije wodę z cytryna i kurkumą oraz pieprzem. Ćwiczę jogę ,medytuje, szykuje śniadanie dzieciom i sobie do pracy. Prace zaczynam o 7 kończę o 15ej. Mam dwie przerwy o 9.30 i o 12ej. W domu jestem o 15.30. Spać chodzę zazwyczaj o 21ej. Dodam że w pracy nie mam za bardzo warunków na robienie tych mikstur . Chcąc pić te szklanki z rana, przerwę post. Czyż nie? Czy więc mogę je przygotować wcześniej by wypić o odpowiedniej przerwie. Pozdrawiam ciepło

  1. avatar Jarmush 9 kwietnia 2018 o 10:30

   4 szklankę weź do pracy zielonki, zmieszaj z wodą i wypij, a zielone liście dołóż sobie do obiadu po prostu

 16. avatar Beti 9 kwietnia 2018 o 14:45

  Dziękuję kochana Pepsi ❤❤❤
  zastosuję się do tych zaleceń, zobaczymy ?

 17. avatar Martitka 9 kwietnia 2018 o 15:12

  hej, kiedy będzie dostępny liposomalny resweratol i joint flex formula?

  1. avatar Martitka 9 kwietnia 2018 o 15:18

   Chodziło mi o flex fit w tabletkach 🙂

 18. avatar MonaLu 9 kwietnia 2018 o 15:45

  Pepsi, a jak sądzisz, dlaczego im bardziej o siebie dbam, tym gorzej znoszę swoje wybryki? W sensie, że kiedyś taki chleb i mięso to byla podstawa diety i jakoś żyłam, a teraz zjem 2 plastry polędwicy i 3 dni później suche placki na paszczy; zgrzeszę kawałkiem chleba i nazajutrz podczas biegu tętno mi leci na 200+, gdzie normalnie mam średnio 160? No niby cialo jest bardziej zadbane, więc nie ogłupione złomem, ale znowu z drugiej strony powinno mieć więcej rezerwy odpornościowej na szybkie odtruwanie? No główkuję i główkuję i dalej nie kumam…

  1. avatar Jarmush 9 kwietnia 2018 o 17:07

   bo nas trują z każdej strony

 19. avatar malena 9 kwietnia 2018 o 18:06

  Dzien dobry, jestem pizda ? – jak mówi odlotowa mama mojej przyjaciółki – czasem trzeba diabłu powiedzieć – dzien dobry wuju ?

 20. avatar Pasia 9 kwietnia 2018 o 18:13

  A jak to jest z cukrem i tłuszczem w tej herbatce na pasożyty i ponad 60 chorób? Nie szkodzi miód razem z olejem kokosowym? Razem z rodziną niemal dziennie ją łykami i zastanawia mnie to połączenie cukru i tłuszczu w jednym

  1. avatar Jarmush 9 kwietnia 2018 o 21:30

   To jest tylko kuracja, a Francuzi przez całe życie jedzą rano croissanty.

   1. avatar wiki 12 kwietnia 2018 o 18:23

    cukier i tluszcz juz nie powoduje cukrzycy i innych? pamietam jak wiecznie mowilas, ze to to samo jakby zjadlo sie chemicznego batona

    1. avatar Jarmush 12 kwietnia 2018 o 18:25

     nie wiem o czym mówisz, dieta niskotłuszczowa jest dietą podstawową jaką zalecam, ale ludzie jedzą zupełnie co innego.

 21. avatar wilkuu 10 kwietnia 2018 o 13:38

  Mam pytanie co do lecytyny, której pochodną jest właśnie soja. Czy jej (lecytyny) także powinno się unikać? Jest jednym z nalepszych źródeł choliny i witaminy b8. Co o tym sądzicie, i dlaczego?

 22. avatar Marfig 11 kwietnia 2018 o 04:58

  Pepsi kochana, a ja mam pytanie w związku ze słońcem. Mniej więcej od piątego roku życia mam uczulenie na promienie UV. Wychodzą mi (głównie na rękach) cholernie swędzące krostki. Wszyscy dochtore zawsze mówili że nie da się tego wyleczyć, jedynie można zapobiegać czyli unikać słońca i smarować się tymi gównami z filtrami. Oczywiście nigdy się nie stosowalam, bo kocham słońce, ale mecze się co roku z tymi wysypkami. Mam to od dziecka więc chyba nie jest to od zanieczyszczenia ciała? Masz jakiś pomysł na mój problem? Love ?

  1. avatar Jarmush 11 kwietnia 2018 o 06:28

   raw food, a najlepiej przez całe wakacje frutarianizm 811

 23. avatar v. 12 kwietnia 2018 o 10:18

  Pepsi, ile d3 powinna przyjmować kobieta w ciąży, której poziom tej witaminy we krwi wynosi 30? Póki co biorę d3+k2 do ssania TiB, ale jak widać to za mało i planuję jeszcze dokupić d3 TiB jak tylko pojawi się w sklepie (wiadomo kiedy?) i chciałabym wiedzieć jaka dawka będzie dobra. Biorę też greens&fruits raz dziennie. I czy zanim dorwę tę dodatkową d3, mogę ssać kilka d3+k2? (Nie chciałabym przesadzić z k2). Pozdrawiam ze słonka <3

  1. avatar Jarmush 12 kwietnia 2018 o 18:19

   D3 wczoraj wyleciało ze Stanów, możesz ssać 3 (sorki za wprowadzenia w błąd, w ciąży nawet więcej można brac K2, szczególnie w ostatnich 3 miesiącach wg dr. Mercola), <3

   1. avatar kokosowyraj 12 kwietnia 2018 o 18:25

    Pepsi dlaczego kobiety w ciazy nie moga duzo k2?

    1. avatar Jarmush 12 kwietnia 2018 o 18:36

     Moja pomyłka, dziękuję, że zwróciłaś uwagę

     Witamina K2 jest też niezbędna w czasie ciąży i podczas karmienia piersią. Szczególnie jest ważne w trzecim trymestrze, gdyż u większości kobiet poziom witaminy K2 ma tendencję do opadania w tym czasie, co wskazuje, że po zakończeniu ciąży może być już bardzo krucho z tą witaminą w ciele mamy.

     PONIEWAŻ z witaminą K2 i toksycznością nie ma problemów, może być mądrym posunięciem, aby podwoić, lub potroić dawkę spożywania K2 w czasie ciąży (ta wiedza sprawiła, że dr Rhéaume-Bleue podczas swojej niedawnej ciąży właśnie przyjmowała potrójne dawki witaminy K2, o czym czytamy u dr. Mercoli )

     a to przy okazji dla przypomnienia:

     Badania wykazują zapotrzebowanie na witaminę K2

     Badania populacyjne i próby kliniczne wyraźnie wiążą witaminę K2 z tworzeniem silnych i zdrowych kości. Badania opublikowane w 2008 wykazały, że suplementacja witaminą K2 u dzieci na przestrzeni 2 lat wpłynęła na mocniejsze i gęstsze kości. Rok później, ta sama grupa badaczy wykazała, że u zdrowych dzieci w okresie przedpokwitaniowym po suplementacji witaminą K2 jako MK-7 wzrosła aktywność osteokalcyny (białka występującego w kościach).

     W badaniu opublikowanym w 2013 naukowcy testowali 896 próbek krwi pobranych od 110 zdrowych ochotników (42 dzieci i 68 dorosłych). Naukowcy dokonali pomiarów biomarkerów odzwierciedlających stan witaminy K2 poprzez pomiar ilości nieaktywnego MGP i nieaktywnej osteokalcyny.

     Naukowcy odkryli, że dzieci i dorośli z największym niedoborem odnotowali znaczącą poprawę po suplementacji MK-7. Natomiast najbardziej wyraźny niedobór witaminy K2 został odnotowany u dzieci oraz u osób dorosłych powyżej 40 roku życia.

   2. avatar v. 12 kwietnia 2018 o 18:50

    Dzięki Pepsi <3

 24. avatar fila 16 kwietnia 2018 o 11:56

  Dobrze przeczytać Pepsi nieowijającą w bawełnę!

 25. avatar Margo 16 kwietnia 2018 o 20:48

  dwa lata temu usunięto mi lewy plat tarczycy i część prawego. więcej niz polowa została. biorę euthyrox 75 od pon do pt i euthyrox 50 w weekendy. TSH utrzymuje się na poziomie 1.
  Czy myslicie, że moglabym np. zmniejszając dawki calkowicie odstawic euthyrox?
  Czy ten jeden plat dałby radę sam?

  1. avatar Jarmush 17 kwietnia 2018 o 05:43

   taka tarczyca może się odrodzić, posłuchaj Nelly Radwanowskiej

   1. avatar Margo 17 kwietnia 2018 o 07:02

    Dzięki, Peps 🙂

 26. avatar Anka R 5 kwietnia 2019 o 09:06

  Pepsi, a jak ktoś ma wyciętą prawie całą tarczycę z powodu guzków nienowotworowych i bierze Letrox od 20 la to też można jakoś odstawić? Kiedyś próbowałam stopniowo zmniejszać dawkę, ale TSH zaczęło rosnąć i jak było już dwucyfrowe to wróciłam do leku ze strachu. Czy mogłabyś coś poradzić w tej kwestii ?
  ANKA

  1. avatar Jarmush 5 kwietnia 2019 o 11:13

   Raczej nie, ale są takie osoby, którym tarczyca odrosła i dzisiaj nie biorą hormonów.

 27. avatar Alicja 5 kwietnia 2019 o 20:59

  Witaj Pepsi. Uwielbiam czytać Twoje porady. Przeczytałam artykuł i bardzo chciałabym się zastosować, przede wszystkim nie zażywać żadnych leków. Robię to tylko w wyjątkowych wypadkach. Ostatnio właśnie biorę antybiotyk z powodu zapalenia dróg moczowych spowodowanego bakterią klebsiella pneumoniae. Złapałam ją w szpitalu opiekując się umierającą mamą.Wiem, że i tak się całkiem nie wyleczę, bo jest średnio wrażliwa na przyjmowany lek, ale nie wiem co mogę zrobić w zamian, czy jakoś można się tego pozbyć? Bardzo proszę o radę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum