logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
96 325 722
395 online
32 645 VIPy
Reklama

NOWOŚĆ!!

DOSKONAŁA WITAMINA D3 TiB
W SZKLE

WITAMINA D3/pepsieliot.com

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

3 strategie ratowania życia współczesnej Ciebie, idziesz w to?

Zaspokajanie pragnień jest chore, zaspokajanie potrzeb leczy.

Od pewnego wieku ludzi, życie ludzi, teraz jakby coraz młodszych, zamienia się w drogę przez mękę z balastem wora przewlekłych, zwanych”nieuleczalnymi”schorzeniami. I jest to brzemię dociążające nie tylko ich samych, ale ich bliskich, otoczenie, a nawet wszystkich podatników. Zadowolona jest tylko grupa, która na tym ekstremalnie zarobi.

Wszystko, co nas otacza, jest coraz bardziej zatrute. Niewiadomo dlaczego teraz jesteśmy prawie wszyscy uczuleni  na gluten, ale z pewnością szkodzi nam glifosat, którym oficjalnie polewa się zboże, aby szybciej schło.

Stałe pogorszenie sytuacji ekologicznej, zanieczyszczenie bakteriami i chemią wymusza stosowanie chloru w celu odkażania wody. Jednak taka woda, nawet gotowana zawiera w sobie pochodną chloru, dioksynę, która powoli gromadzi się w ciele uszkadzając funkcje immunologiczne. Słabą też rzeczą jest, że pijemy wodę zawierającą rdzę. To nie zupa babci na gwoździu dostarczająca Ci żelaza.

Nie rozumiemy też za bardzo znaczenia dobrobytu ekonomicznego. Chcemy go dla przedmiotów, w tym tych większych, trwale powiązanych z podłożem, oraz podróży. Mało kto chce dobrostanu, aby podwyższyć swoje standardy odżywiania i omijania pseudodarmowego lecznictwa. Czyli skupiamy się na zaspokajaniu pragnień zamiast potrzeb.

Niepotrafimy dokarmiać ciała i ducha, nie słuchamy dobrej muzyki, nie czytamy dobrej literatury, ani poezji, nie oglądamy dzieł mistrzów, jedziemy do Hiszpanii tylko na plażę, albo „za modą”, czy okazją cenową. Nie ubieramy się pięknie, twórczo, kupujemy tylko gotowce, często nie doceniając nawet cudzych stylizacji, cudzej twórczości. Ani sami nie tworzymy, ani nie doceniamy innych.

Co do Hiszpanii nie jest, jak wiadomo, wcale złe zalegnięcie na plaży, bo to pierwsza potrzeba ciała, wołanie o witaminę D, ale kto sam z siebie uda się do muzeum, aby obejrzeć, tylko dla siebie, oryginały Diego Velázqueza?

A po co to komu?

Pytam kumpla w Paryżu, chce Ci się dzisiaj stać tyle godzin do Luwru? Kumpel (kiedyś z Krakowa) mówi, no, że jak to, on musi zobaczyć Monę Lizę. Na co rzucam, że spoko, zapewne urzekła Cię Dama z łasiczką. Na to kumpel, że jak to? Na to ja, że jest w muzeum Czartoryskich na Jana „od zawsze”.

Reklama

Tu znajdziesz doskonały magnez CYTRYNIAN MAGNEZU TiB® , który nie zawiera glutenu, laktozy, soi, pszenicy, cukru, konserwantów, GMO, sztucznych barwników i wypełniaczy, no i masz go w ciemnym szkle.


3 podstawowe strategie ratowania życia współczesnego człowieka

1. Wątroba i jelita

Zanieczyszczenie współczesnych wątrób znacznie przekroczyło dopuszczalne ilości 2-3% dla dzieci do lat 5, od 5 do 12 lat 5-6%, a u dorosłych 8-12%. Obecnie dzieci mają zanieczyszczoną wątrobę w ilości 20 do 25%, czyli w jednej czwartej, a dorośli 30 – 35%, czyli w jednej trzeciej.

Ten koszmar oznacza że jeśli do wątroby dorosłego docierają zużyte w tkankach płyny, to oczyszczają się one odpowiednio w 65 do 70%. W ten sposób nasze komórki żyją i pracują w warunkach nie do wytrzymania „dusząc się” z powodu toksycznych produktów.

Należy oczyścić wewnętrzne eko środowisko, tylko tyle.

Jelita i wątroba, jeśli postawisz na te dwa narządy, prawdopodobnie uzdrowisz całe ciało

Codzienne 4 szklanki, niepicie wódki, niejedzenie alergenów, niemalże surowa dieta w wielkiej przewadze roślinna, w razie potrzeby nieustające uzupełnianie witaminy D, to wszystko sprawi, że Twoja wątroba i jelita odzyskają swoją moc.

Ciągle jeszcze straszy się nas nadmiarem cholesterolu wiążąc go z miażdżycą, zawałem, udarem, i przedwczesnym starzeniem się. Ale jeszcze u zarania swej działalności naukowej E. Czazow udowodnił, że problem nie leży w cholesterolu, a w stylu życia.

Bez cholesterolu nie może żyć ani jedna komórka i czy go dostarczymy, czy nie, organizm sam powinien go wytworzyć.

Jeśli chodzi o marker naprawdę bardzo zapalny, to mamy homocysteinę, która ma wielki wpływ na powstawanie procesu miażdżycowego. Ale zwykle musimy się prosić lekarza o to badanie i ostatecznie sami musimy go sfinansować, aby go zrobić.

A ten wpis polecam, abyś przypomniała sobie coś o homocysteinie, jak to braki kwasu foliowego, B6 i B12 to marker zawału 40 razy silniejszy niż wysoki cholesterol.

Homocysteina to jest aminokwas zawierający  atom siarki, która pod wpływem enzymów i witamin przekształca się organizmie w niezastąpiony aminokwas, metioninę.

Metionina jest niezbędna do syntezy białek i kilku innych kluczowych rzeczy, jak tworzenia swojego rodzaju przegród we włóknach mięśniowych, dzięki którym mogą się one kurczyć w celu tworzenia kolagenu, etc etc

Równocześnie do syntezy homocysteiny niezbędny jest kompleks witamin B, w tym przede wszystkim B 12, B6 i kwasu foliowego, o czym już wiesz. Polecamy te Foliany TiB®.

Reklama

Tu znajdziesz kwas foliowy nowej generacji, czyli Foliany TiB® będące gwarantem bezpieczeństwa i wysokiej przyswajalności, dostarczający w każdej porcji 400µg folianów w postaci L-metylofolianu wapnia L-5-MTHF, bez żadnych sztucznych dodatków, w celulozowej kapsułce, no i oczywiście w ciemnym szkle:)


Według A. Ugolewa, to jest właśnie pierwotnym ogniwem powstawania miażdżycy a dopiero wtórnym jest wtargnięcie tłuszczowych skupisk do luźnej tkanki mięśniowej i kości.

Okazuje się że rzecz nie polega na tym ile faktycznie zjesz mięsa, czy nawet produktów mlecznych lecz na złej pracy jelit i wątroby, gdy zaburzeniu ulega pierwotny mechanizm zdrowia.

2. Silna ujemna energia

Do tego aby zobaczyć, co dzieje się z człowiekiem wystarczy prawo trzech pokoleń. Oczywiście przez wszystkie czasy byli ludzie i dobrzy i źli, ale moralne, duchowe zaczątki zawsze były stawiane wyżej, co czyniło ludzi i społeczeństwo kwitnącym.

Dlatego właśnie w pierwszej kolejności należy zajmować się własną istotą duchową, oraz wszystkich ludzi, gdyż tak naprawdę jesteśmy jednością i oddziałujemy energetycznie na siebie wzajemnie. Życie zgodne z prawami harmonii z naturą, wydaje się najbardziej prozdrowotne.

Wszyscy którzy umierali w domu Hitlera (w Zossen, koło Berlina) umierali nienaturalną śmiercią. Silna ujemna energia Placu Czerwonego w Moskwie, gdzie zgrupowano sprzeczności, jak krzyże na świątyniach, gwiazdy uosabiające Wszechświat, cerkiew z cmentarzem dusz zmarłych, którym nie daje się spokoju, to wszystko według profesora Nieumywakina i wielu innych naukowców, w tym kosmofilozofa P.Florenskiego, wszystko to nadal wykazuje negatywny wpływ na procesy zachodzące w Rosji.

Na Bio Expo w Wawie, wibracje były wysokie, łzy wzruszenia, dużo okazywanej miłości, tu Droga Czytelniczka blogaska z jego autorką:) Przysyłajcie nasze focie! <3

Istota bioenergetyczna człowieka

Bioenergetyka to złożony kompleks energetyczny. Sama różnica potencjałów u człowieka wynoszące mniej więcej 1V na centymetr wzrostu, stwarza wokół ciała pole elektromagnetyczne, czyli aurę. (…)

(…) Po śmierci, kiedy umarło ciało biologiczne, jego istota energetyczna (aura, dusza) zostaje wypchnięta przez pole elektromagnetyczne i opuszcza swojego gospodarza.

A co dzieje się z ciałem?

Ciało to swego rodzaju elektrolit, ponieważ znajdują się w nim i kwasy, i zasady. Rozpuszczone w elektrolitach substancje rozpadają się na dodatnio i ujemnie naładowane atomy, co powoduje wzbudzenie prądu elektrycznego. 

Jak się okazuje, po tym jak istota energetyczna (dusza) opuści ciało, w zachodzący proces włącza się zewnetrzne pole energetyczne Ziemi i zaczyna się utlenianie własnego pola elektromagnetycznego. Nieżyjące ciało (powiedzmy jasno: trup) w swoich molekułach zaczyna gromadzić ładunek ujemny, który będzie przechowywać się dopóty, dopóki zachowa się „naczynie”, czyli zmumifikowane ciało. Tak więc cmentarze to ogromne powierzchnie naładowane energią ujemną, szkodliwe dla organizmów żywych. Ta negatywna energia jest szczególnie niebezpieczna Nie tylko dla ludzi mających te czy inne odchylenia w stanie zdrowia, Ale również dla osób w zasadzie zdrowych. Dlatego nie należy mieszkać blisko cmentarzy, ani w miejscach, gdzie kiedyś były.

Już w 1989 roku w gazecie „Sowiecka Rosja” opublikowany został artykuł członka Akademii Nauk N. Ocharina „Kiedy nastąpi koniec świata”, w którym po raz pierwszy otwarcie, mówi on o energoinformacyjnej istocie człowieka.

Ludzie często nie mogą uwolnić się od dokuczliwych myśli o minionym (wciąż myślą o śmierci bliskich osób, o różnych traumatycznych sytuacjach, itp). Dochodzi wówczas do swego rodzaju zapętlenia w ośrodkach podkorowych, co po prostu przeszkadza żyć.

Co robić?

Na jednej kartce papieru narysuj spiralę wyobrażającą, symbolizującą swój negatywny program. Niech ten negatywny program będzie w nią „wpisany”. I postaw na niej zamaszysty krzyż, przekreśl ją. Na drugiej kartce narysuj spiralę, ale idącą w nieskończoność.

Obie kartki połóż pod własną poduszkę i idź spać, a rano obie kartki spal. Natrętna więź z tym co minęło zniknie.

To jest element działania dwupunktu.

3. Biegajżeż

Dlaczego bieganie jest ważniejsze od marszu? Zresztą ludzie nie umieją też maszerować, ale powiem o tym przy innej okazji.

A więc przewaga truchtu nad marszem sprowadza się do tego, że podczas biegu konieczne jest oderwanie obu stóp  (zwłaszcza bosych, albo w niesyntetycznym obuwiu) jednocześnie od ziemi, która jest źródłem silnego pola elektromagnetycznego. Podczas biegu przerywasz elektryczną łączność z ziemią, zachodzi wówczas efekt zakłócenia, jakby lampka gasła, a potem znowu zapalała się. To ma niezwykle pozytywny wpływ na każdego.

Bieg truchtem, to nie tylko zdrowie i odzyskiwanie młodości, rześkości ducha, ale jeszcze bardzo wymierna korzyść. Czas „poświęcony na ten zabieg” jest bezcenny!

1

Biegając „tracisz” 30 do 45 minut, a zyskujesz conajmniej 1 i pół do 2 godzin czystego czasu życia w szczęściu i zdrowiu

Jeszcze jedno bardzo ważne uzupełnienie, dotyczące biegu truchtem. Do niedawna uważano że komórki mózgu nie odnawiają się. Neurobiolog amerykański Fred Gage (wraz z zespołem) udowodnił, że u myszy, które biegają w kołowrotku, obserwuje się ponad dwukrotne zwiększenie ilości komórek nerwowych w porównaniu z grupą kontrolną.

Odnawia się również aktywność biopotencjałów w mózgu.

Zauważono, że dzieje się to, jeśli wysiłek fizyczny wykonywany jest z zadowoleniem, podczas gdy przy każdej wymuszonej pracy takie zjawisko nie występuje. Gdy biegasz dla siebie, gdy nikt Cię do tego nie zmusza, chcąc niechcąc zaczniesz czerpać zadowolenie ze swojego biegu.

To wszytko sprawi, że zaczniesz wydzielać specyficzne substancje podobne do morfiny, dostarczające uczucia radości. Gdy jeszcze uda ci się dobrze oddychać, zwracając uwagę na wydech długi, wówczas wdech będzie prawidłowy, i gdy choć na chwilę wyłączy się Twój dialog w głowie, czemu sprzyja samoistne masowanie hary, czakry życia, mimowolna medytacja aktywna, po prostu wygrałaś.

owocek

Źródło: „Endoekologia zdrowia” Iwan Nieumywakin, Ludmiła Nieumywakina

(Visited 9 655 times, 2 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Paulina87 22 października 2019 o 18:32

  Akurat gdy myślałam o tym jak czesto mysle o
  minionym i wciskam jezyk w dziurę po zębie. Mysle ze za czesto, ze ta spirala oddala mnie od miłości. Rozkminiam to co było nawet 2-3
  lata temu, koncentruje się przy zdarzeniach niemiłych. Wiem, ze im bardziej chce to odrzucić i
  Przestać tym bardziej to się przyssało. I chyba nie ma dnia żebym nie myślała , historia która
  Mecze siebie obniża moja akceptację i uruchamia program ze jestem
  Niedoborowa. Jestem zazdrosna o mojego facia, chociaż mysle ze nie jestem to w głębi czuje zazdrośc jak pojawiają
  Się jakieś fajne laseczki, to moja kreacja wiem. Racjonalnie nie ma
  To sensu, ale wnętrza nie oszukam. Czuje to:) i
  Karmie sie historiami ze kiedyś on z kimś, blabla
  Bla. Wiem ze problem
  Tego, ze nie kocham siebie wystarczająco i tutaj muszę
  Popracować by pozbyć się tego „ problemu”
  . Ale nawet jesli
  To dzolk to narysuje te spirale ❤️

  1. Pepsi Eliot 22 października 2019 o 20:01

   <3 i zrób jeszcze dwupunkt z mojego filmu

   1. Paulina87 22 października 2019 o 23:42

    Dziękuje za te 4 szkanki, i każdy filmik
    Na YT który oglądałam po kilakanascie razy!❤️

    1. Pepsi Eliot 23 października 2019 o 06:54

     love <3

     1. Paulina87 23 października 2019 o 09:27

      Zrobiłam wczoraj spiralę i co ciekawe ta symoblizująca negatywe myśli była z mocno przyciśniętym długopisem, taka intensywna, ostra, a ta te pozytywne lekka, szeroka, pełna przestrzeni 😉

      fajne doświadczenie, testuję też 2 szklanki, wiem że to samo za mnie nie zmieni obrazu ale jakby lżej na sercu 🙂

 2. gosia 22 października 2019 o 22:34

  Pepsi byłam u ginekologa w związku z mięśniakiem ale Pani doktor powiedziała że nadaje się tylko do operacji gdyż macica jest powiększona aż pod pępek teraz czekam na cytologię .Mam anemię biorę jakieś chińskie tabletki ziołowe zaczęłam oczyszczanie według Huldy Clark i jestem bardzo zmartwiona.Pytalam o zabieg zwany embolizacja ale Pani doktor powiedziała że nie wie jak się będę czuła po tym .Mam nie zwlekać powiedziała ,ci robić 🙁

  1. Pepsi Eliot 23 października 2019 o 06:57

   Chcą wyciąć wszystko, czy tylko mięśniaka?

 3. asia mm 22 października 2019 o 23:20

  Nie umiem biegać. Mam 45 lat. Praktykuje jogę (systematyczne ) od trzech lat. Chodzę , jeżdżę na rowerze , pływam. Nie umiem biegać , próbowałam różnych sposobów 😞😞😞😞

  1. Pepsi Eliot 23 października 2019 o 06:55

   ile ważysz, masz zdrowe kolana?

   1. Asia 23 października 2019 o 13:14

    Na kolana nie narzekam . Mam 103 kg przez ostatnie trzy lata zrzuciłam 16 kg na razie waga się zatrzymała . 4 szklanki wchodzą codziennie no i PP 8/16 . Próbowałam skrócić te 8 ale nie daje rady . Zdarza mi się raz w tygodniu robić 4/20.

    1. Pepsi Eliot 23 października 2019 o 17:36

     jest jakiś ruch? szejk białkowy?

 4. gosia 23 października 2019 o 07:05

  Pepsi jeszcze mówiła o jakimś badaniu do którego pobiera się z macicy w znieczuleniu od tego zależy czy zachowane zostaną jajniki (tak wycięcie macicy a jajniki pod znakiem zapytania)

  1. Pepsi Eliot 23 października 2019 o 07:30

   Trudna decyzja, cały czas rośnie?

 5. gosia 23 października 2019 o 08:01

  Pepsi na pewno sie zmienila wielkość ale doktorka nie umiała mi powiedzieć czy to jeden czy kilka ich jest

  1. Pepsi Eliot 23 października 2019 o 09:15

   Jak wciąż rosną, to być może jest to teraz opcja. Trudna decyzja

 6. anka 23 października 2019 o 08:19

  Peps, a nie „biegajżesz?” :))

  1. Pepsi Eliot 23 października 2019 o 09:10

   ożeż, ożesz, pisałam tak, pisałam tak, pisz jak chcesz 🙂

   1. anka 29 października 2019 o 10:41

    no jasne, że tak, ale chciałam Cię trochę wahadłem walnąć ;))
    Buziaki !

 7. Mags 24 października 2019 o 14:10

  HejPepsi
  Podpowiedz proszę co z tym niesyntetycznym obuwiem proszę.

  1. Pepsi Eliot 24 października 2019 o 18:21

   boso, skóra, nie guma

 8. Lusja 25 października 2019 o 18:20

  Gosiu, twoja gin troche opowiada kocopaly. Nawet gdybys zle sie czula po embolizacji, to macice zawsze mozna wyjac, ale przede wszystkim i po pierwsze: po embolizacji twoja macica pozostaje na miejscu i nadal spelnia swoje liczne funkcje. Oczywiscie poza ochrona plodu, bo ciaza juz odpada. Zanim pozwolisz sie okroic, zrob wszystko by uratowac macice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *