Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 972 147
50 online
39 002 VIPy

3 ważne odpowiedzi i 5 tajemnych rytuałów tybetańskich, które odmłodzą Cię do pacholęcia

je się owocka…

Motto: Eko, nie ego.

Yyy … było tak fajnie, człowiek (pepsi) pławił się we własnym finezyjnym ego, i sądził, że zjadł wszystkie rozumy. Potem nastąpiła wielka przemiana, a więc weryfikuję. Psychika ludzka potrzebuje poczucia pewności. Gdy wciąż masz pod nogami wydmy, grzęźniesz w piasku, życie staje się trudne. Chcesz mieć pewność, chcesz, aby Twój przywódca, Twój guru, mówił pewnym głosem. Nie powinien mieć wątpliwości. Nawet jak je ma, nigdy nie powinien ich ujawnić. Bo Ciebie to wnerwi, a jak jesteś bardziej świadoma, pewnie chociaż rozczaruje. Ty, jak każdy chcielibyśmy czarno na białym. Chrześcijanin w otoczeniu chrześcijan czuje się jak u siebie. Nie chce słyszeć o innych opcjach. W razie czego będzie się złościł. Żaden weganin nie wybaczy swojemu guru wyników badań nie po jego myśli. A co dopiero trollowi. Zresztą żaden wegański guru nie przytoczy takich badań, bo by mu uschła rączka.


3 ważne pytania:

1. Czy kiedykolwiek obserwowałaś to co robisz?

Jeżeli będziesz robiła coś świadomie, wszystko co będziesz robiła będzie właściwe. Tylko czy w takim razie świadomie włączysz telewizor? Czy świadomie zjadłabyś makkurczaka? W pełni świadomie, ze świadomością co w nim jest, co będzie się działo w Twoich jelitach po zjedzeniu jakiegoś makczikena, czy twistera? Wystarczy świadomość, rób co chcesz, ale rób to świadomie. Świadomie myj podłogę, świadomie rób seks z mężem, czy z kim tam chcesz. Po prostu bądź świadomą. Od dziecka hamowano Twój rozwój. Przedstawiano Ci gotowe rozwiązania. Mówiono co jest właściwe a co nie. Co jest w dobrym tonie, co jest dobrze widziane. Coś tam się buntowałeś, ale generalnie dzisiaj jesteś taki jaki miałeś być. Identyczny.

Pepsi

Chcesz być błyskotliwa, bystra, dosadnie na czas odpowiedzieć, żadne tam na schodach rozmyślanie o ciętych ripostach. Chcesz być bystra jak woda w kiblu? Akuratna? Na czas? Żeby społeczeństwo fajnych Cię kochało? Odpowiedź może być płaska i tępa jak cep. Najważniejsze żeby była Twoja. Nieważne kiedy wymyślisz odpowiedź. Nieważne czy dla innych ona będzie głupia. Gdy będzie Twoja, będzie inteligentna. Nie ma innej opcji dla inteligencji.

często wyglądam tak

2. Nie radzisz sobie z wieloma sytuacjami społecznymi w których się znajdujesz?

Nie chcesz żyć wśród ludzi, którzy mówią, że lekarstwem na raka jest chemioterapia i naświetlania? Nie chcesz chodzić do sklepów, w których nie ma ekologicznej surowej żywności? Nie chcesz się zgodzić na zatrucie środowiska? Nie uważasz że istnieje jakaś dopuszczalna ilość toksyn? Nie chcesz trujących kosmetyków i środków z filtrem 50 przeciwko słońcu. Tym bardziej, gdy poziom witaminy 25(OH)D populacji oscyluje w granicach 6 do 12. Nie chcesz antybiotyków na alergie swoich dzieci. Nie chcesz się pogodzić z tym, że Twoje jelita nie trawią dzisiejszej pszenicy. Czy z Twoim umysłem jest wszystko w porządku? Jedynie słuszne co możesz zrobić, to się na to n i e g o d z i ć. Całkowicie olewając co inni o tym sądzą.

bywa, że tak

Inteligencja jest niezdecydowana. Inteligentna osoba na pewno będzie się nieco wahała. Wszystkie drogi wyglądają prawie tak samo ale trzeba wybierać i jest to wybór hazardzisty. Takie jest życie. 99% procent pewności siebie to głupota. Zwykle głupcy mają zawsze więcej pewności siebie niż ludzie inteligentni. Trzymaj się siebie i tego co wiesz, oprzyj się na na swojej prawdzie i nie musisz nikogo unikać.

3. Unikasz ludzi?

Generalnie zasada jest inna. Nie unikaj ludzi. Nie żądaj absolutnego dobra, ani nie wypatruj absolutnego zła. W życiu nie ma niczego takiego. Życie nie jest podzielone jak dwa bieguny na dobro i zło. Między dobrem i złem są niezliczone sytuacje. Agnieszka pomimo nieregularnych czerwonych plam na szyi raz grzecznie, innym razem opryskliwie odpowiadała na wścibstwo rodziny i znajomych. W końcu stało się jasne, że Agnieszka nikogo nie urodzi, bo nie chce. Chociaż krążyły pogłoski, że po prostu już nie może. Były to tylko pogłoski, gdyż Agnieszka każdego roku jakby młodniała.

W rzeczywistości zamiast do gorących źródeł Terme di Saturnia resort spa & golf (wsjo eco), Agnieszkaudała się też do Włoch, tyle że do Tyrolu do Vigilius Moutain Resort (też wsjo eco), gdzie poznała 5 rytuałów tybetańskich.

ikWrzucam więc film po niemiecku nie mów przy dziecku, nakręcony w tym hotelu właśnie (a propos hotel ma zajebiste hasło własne: „Eko, nie ego”), który doskonale obrazuje wszystkie 5 tajemnych rytuałów tybetańskich odmładzających i wydłużających życie.

Oto wszystkie 5 rytuałów tybetańskich:

https://youtu.be/oh66UMVGb7U

Źródła: „100 sposobów na lepsze życie” Pepsi Eliot, „Inteligencja” Osho

Owocek:)


(Visited 19 083 times, 1 visits today)

Komentarze

 1. avatar Zyraffa 6 kwietnia 2017 o 13:13

  Rytuały tybetańskie ,mmmm fantastyczne nawet jak ktoś nie jest królem/ królowa sportu/jakichkolwiek ćwiczeń fizycznych 🙂

 2. avatar Agatson 6 kwietnia 2017 o 13:40

  Do mnie rytuały tybetańskie nie przemówiły. Rano myślę tylko o śniadaniu. Wróciłam więc do porannej jogi.

 3. avatar Marz 6 kwietnia 2017 o 15:32

  Właśnie wczoraj odkryłam na powrót te rytuały, zapomniałam o nich. Szukam wariacko odpowiedzi i dróg poprawy jakości życia. W efekcie od strony do strony od komentu do kolejnego linku, trafiłam na film Bogowie New Age. Zapuscilam wersje z lektorem sprzątając. No i nie wiem, w takim świetle, jako globalnej ekspansji religii hinduizmu ku przyzwyczajeniu ludzkości do uległości wobec globalnego rządu i zła, jeszcze nie widziałam. Relatywizm u podstaw, mantry, medytacje, joga – wszystko be :/ Co prawda bez konotacji do Tybetu. Ale i tak blisko. Przy czym nie jestem sztuk czerstwa, od dawna czytam, szukam, Hawkinsa np. Wszystko to na nic?

  1. avatar donMatteo 6 kwietnia 2017 o 21:02

   Dlaczego chcesz wiedzieć więcej? Moze ta modlitwa nie jest Ci potrzebna do zbawienia? Olej to.

 4. avatar Argumental 6 kwietnia 2017 o 16:57

  Warto wspomnieć o 6 rytuale tybetańskim transformującym energię seksualną do energii życia (upraszczając – obie to energie życia), 😉 czyli dającym możliwość zwiększenia swojego poziomu Mocy. Rytuał jest jednak polecany osobom, które w sposób świadomy rezygnują z seksu, choć znam i takie przypadki, kiedy jest on stosowany do regulacji poziomu napięcia seksualnego przy jednoczesnym współżyciu.

  1. avatar Jarmush 6 kwietnia 2017 o 18:40

   Już o nim pisałam

   1. avatar Argumental 6 kwietnia 2017 o 18:54

    W artykule nie zauważyłem. Możesz mnie odesłać do tego wpisu?

    1. avatar Jarmush 6 kwietnia 2017 o 19:29

     nie znajdę, ale chcesz powstrzymywać się od seksu?

     1. avatar Argumental 7 kwietnia 2017 o 16:05

      Napisałem o tym rytuale do ogółu, bo sporo osób nie wie, że rytuałów jest 6 i być może kogoś zainteresuje ta wiedza o przekierowywaniu energii.

     2. avatar Jarmush 7 kwietnia 2017 o 16:56

      liczy się te 5

 5. avatar donMatteo 6 kwietnia 2017 o 20:59

  Marian tu jest JAKBY luksusowo ! 🙂 A ja codziennie rano piję wodę z sodą. Howk !

  1. avatar Jarmush 7 kwietnia 2017 o 05:39

   Nie lubisz luksusu? :))

  2. avatar grzegorzadam 7 kwietnia 2017 o 07:43

   Litr ładnie płucze organizm.
   Można cytryny dodać.
   Jeszcze lepsze.

 6. avatar Tomasz 6 kwietnia 2017 o 21:55

  Przydałoby się tłumaczenie.

  1. avatar Jarmush 7 kwietnia 2017 o 05:35

   widać czarno na białym, gość pokazuje co i jak

 7. avatar OnaIw 6 kwietnia 2017 o 23:28

  Droga PEPSI,
  Dziekuje z glebi serca: czekalam na ten tekst…..cale moje zycie, nie wiedzac o tym. To jak slonce ktore wyszlo za oknem w deszczowy pochmurny dzien….:)))

  Jestes tym wlasnie Sloneczkiem :)))) DZIEKUJE Pepsi !!!!!!
  Iwona

  Bede w Polsce (poludniowej) na 12 dni. Gdzie TY jestes, czy mozemy sie spotkac ….???
  Iwo

  1. avatar Jarmush 7 kwietnia 2017 o 05:32

   Kochanie, teraz wyjeżdżam i będę dopiero w maju (po długim weekendzie) na uroczystym otwarciu naszego firmowego sklepiku This is Bio. Będą też ciekawi ludzie. Jeśli będziesz w tym czasie zapraszam. <3

   1. avatar Oktawson 7 kwietnia 2017 o 10:22

    Pepsi, a gdzie otwieracie sklepik (jak go ładnie nazwałaś) i czy każdy może przybyć?? 😉

    1. avatar Jarmush 7 kwietnia 2017 o 12:25

     Każdy, będzie ogłoszenie, na Bohaterów Września 82, koło klubu fitness dla dziewczyn

 8. avatar aga 7 kwietnia 2017 o 19:37

  Pepsi, a skąd pewność, że Jezus jadł jagnięcinę? Pytam, bo zgłębiam temat i wstępnie ja zakładałam, że właśnie był wegetarianinem.

  1. avatar Jarmush 8 kwietnia 2017 o 07:08

   Jest w biblii i jadł też ryby, dlatego papież na obiad wielkanocny je jagnię

  2. avatar grzegorzadam 8 kwietnia 2017 o 11:06

   skąd pewność, że Jezus jadł jagnięcinę?”

   Nie ma pewności, czy był i kto to był, jak na razie.

   1. avatar eff 9 kwietnia 2017 o 17:44

    GrzegorzA : no możesz być ateistą/ antyklerykałem/ agnostykiem i w ogóle, ale Jezus to postać historyczna, nie mityczna, plissss . . . masz wiedzę na różne tematy, dowiedz się i o tym, jak chcesz ofkors, bo to też fajna wiedza 🙂 ja kie fajne odpowiedzi dawał: ot choćby: „jeśli mówię nieprawdę, udowodnij to, jeśli prawdę- dlaczego mnie bijesz” 🙂

    1. avatar Jarmush 9 kwietnia 2017 o 17:49

     eff pozwól ludziom mieć inne zdanie, historia to często bełkot, nie zajmuję stanowiska w tej kwestii, ale każdy ma prawo mieć swoje spostrzeżenie, więc nie ma po co się tak miotać, a na pewno nie na tym blogu, luzik, jest jak jest

    2. avatar grzegorzadam 9 kwietnia 2017 o 18:50

     możesz być ateistą/ antyklerykałem/ agnostykiem..”

     Jestem tylko obserwatorem, nie będę prowadził dysput religijnych, szkoda mi energii.

     Faktem jest, ze wszystkie religie wyrastają z jednego pustynnego pnia i z naszą historią
     nie mają absolutnie nic wspólnego.
     Historia i nauka są potwornie zfałszowana z ewolucją na czele.

 9. avatar aga 8 kwietnia 2017 o 07:34

  Tak, ryby to wiem, ale z tym jagnięciem to muszę poszukać.

  1. avatar Jarmush 8 kwietnia 2017 o 11:24

   a tak przy okazji, jest jakaś różnica? mięso ryby, czy jagnięcia? uważasz, że ktoś kto je ryby jest wegetarianinem?

   1. avatar grzegorzadam 8 kwietnia 2017 o 11:35

    Ilość aminokwasów- Bołotow. 😉
    Ryby zdecydowanie w czołówce.

 10. avatar Piotr Kierus 8 kwietnia 2017 o 09:18

  Tutaj jest 5 rytuałów tybetańskich po polsku:

  https://www.youtube.com/watch?v=wVXbT7hrm5o

 11. avatar Asia 11 kwietnia 2017 o 12:24

  Już tyle razy o tym czytałam, ale nigdy nie spróbowałam. Ale teraz czuję, że jestem gotowa. Oj Pepsi, zmieniasz życie, oj zmieniasz… <3

  1. avatar Jarmush 11 kwietnia 2017 o 14:09

   <3

 12. avatar Nina 12 kwietnia 2017 o 12:08

  Czy te nieregularne plany na dekolcie to nerwica wegetatywna? Wow też to mam..mialam.moze..teraz to już sporadycznie..hm co na to dobre kochana? Magnez? :*

  1. avatar Jarmush 12 kwietnia 2017 o 16:14

   tak, to nerwica, b complex owszem, ale trzeba zabrać się teź za nią na poziomie duchowym

 13. avatar Krupeczka 28 lipca 2017 o 11:37

  Co się stało, że film 5 rytuałów tybetańskich (podała Pepsi) jest niedostępny/zablokowany?

 14. […] ćwiczenie nie jest już takie tajemnicze, bo mówię od dawna o „5 rytuałach tybetańskich” na Forum Romanum, ale z pewnością jest pierwsze i […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum