logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
64 585 918
424 online
28 285 VIPy
Reklama

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Szczepionki w Meksyku, czyli jak testuje się depopulację

  szczepionki, pepsieliot, thisisbio

  Pomimo prób cenzurowania przez zmanipulowane amerykańskie media historii o śmiertelnych w skutkach szczepionkach, prawda wciąż wychodzi na światło dzienne. Ostatnia tragedia związana ze szczepionkami doprowadziła do śmierci dwójki dzieci w La Pimienta w Meksyku. Kolejne 37 skierowano do szpitala z poważnymi reakcjami na toksyczne dodatki do szczepionek.

  Organ, który zarządził szczepienia – IMSS (Meksykański Instytut Zabezpieczenia Społecznego) potwierdził, że śmiertelne reakcje miały miejsce po otrzymaniu przez dzieci szczepionek przeciwko gruźlicy, rotawirusowi i zapaleniu wątroby typu B. To te same szczepy wirusowe, przeciw którym szczepionki są rutynowo podawane dzieciom w Stanach Zjednoczonych.

  IMSS zawiesił szczepienia w oczekiwaniu na dalsze dochodzenie.

  Ukryta prawda

  Zdaniem mediów mainstreamowych w Stanach Zjednoczonych – w 100% kontrolowanych przez interesy firm – szczepionki nigdy nikomu nie szkodzą oraz są w pełni bezpieczne dla dzieci w nieograniczonych ilościach. Ten mechanizm „wypierania się” w mediach przyczynia się do śmierci niewinnych dzieci, nie uznając prawdy, że szczepionki regularnie zabijają i działają na ich szkodę.

  szczepionki, pepsieliot, thisisbio

  Niedawno rząd brytyjski zgodził się wypłacić 90 milionów dolarów poszkodowanym przez szczepionki przeciwko świńskiej grypie. Szczepionka spowodowała trwałe uszkodzenie mózgu u ponad 800 dzieci w całej Europie. Szczepionki są nadal celowo formułowane z rtęcią, aluminium, MSG i formaldehydem. Niektóre szczepionki używają składników pochodzących z ludzkiej tkanki płodu.

  Prawda jest taka, że szczepionki regularnie szkodzą, a nawet zabijają niewinne dzieci, najprawdopodobniej z powodu zawartych toksycznych środków wspomagających i konserwujących

  Test na depopulację przy pomocy szczepionek?

  Globaliści w pełni zdają sobie sprawę z faktu, że to właśnie szczepionki są zdecydowanie najlepszym sposobem na przeprowadzenie wyludnienia populacji. Dzieje się tak ze względu na ilość ludzi która może zostać zmanipulowana i sama ustawić się w kolejce do szczepienia. Nie ma potrzeby uciekania się do skomplikowanych logistycznie patentów jakie stosowali hitlerowcy w czasie II wojny światowej – wagony kolejowe, komory gazowe, masowe groby, śledzenie więźniów za pomocą technologii komputerowych IBM, i tak dalej. (Dokładnie tak – IBM i Holocaust, strategiczny sojusz między nazistowskimi Niemcami a największą korporacją Ameryki)

  Przemysł szczepionkowy już dawno wie, że o wiele łatwiej jest zabijać ludzi, gdy dobrowolnie zgłaszają się po zastrzyk. Stąd propaganda mediów ukierunkowana, aby uzyskać ślepe posłuszeństwo ludzi w kwestii szczepionek. Nikt nie ma zadawać niewygodnych pytań podczas przeprowadzania de facto sterylizacji lub eutanazji.

  szczepionki, pepsieliot, thisisbio

  Szczepionki do tej pory były rutynowo testowane pod kątem programów depopulacji za pośrednictwem dwóch podstawowych metod:

  # 1) Utajnione sterylizacje wybranych populacji poprzez połączenie sterylizujących chemikaliów ze szczepionkami.

  # 2) Bezpośrednie zabijanie szczepionkami przez celowe podanie eutanazyjnych substancji chemicznych, powodujących śmierć.

  Metoda nr 1 była wielokrotnie stosowana w całej Afryce, Meksyku i Ameryce Południowej w celu sterylizacji określonych grup poprzez programy szczepień.

  Metoda nr 2 obecnie wydaje się być stosowana chociażby w Meksyku. Wspomniane feralne szczepienie w La Pimienta przyczyniło się do tego, że 75% dzieci, którym podano szczepionki, jest już martwe lub zostało hospitalizowane.

  Pierwsze próby depopulacji w oparciu o szczepienia były przeprowadzane w Meksyku w 1974r, a szczepionki były dla nich przykrywką.
  Plan ten został wymyślony po wydaniu „Protokołu w sprawie Bezpieczeństwa Narodowego 200”, który podkreślił globalny problem demograficzny i wezwał rządy do znalezienia sposobów na zmniejszenie globalnej populacji.

  Niewiele zmieniło się w ciągu czterech dekad – wydaje się, że ta sama taktyka jest stosowana do dzisiaj. Dzieci wciąż są zabijane lub cierpią każdego dnia ze względu na toksyczne składniki stosowane w szczepionkach.

  Naukowe pranie mózgów stojące za szczepionkami pozwala rządom na całym świecie na prowadzenie programów sterylizacji i depopulacji pod szyldem zdrowia publicznego. Ukierunkowanie populacji na przyjmowanie szczepionek bez ich kwestionowania, daje rządom wolną rękę w kwestii wyboru substancji chemicznych, dodawanych do szczepionek. Mogą to być substancje powodujące stałą sterylizację, a nawet śmierć.

  szczepionki, pepsieliot, thisisbio

  Wniosek – Nie ufaj branży szczepionek

  Szczepionki były i będą stosowane jako przykrywka dla przymusowych programów depopulacji.

  Każda populacja która obdarza zaufaniem przemysł szczepionek – przemysł wielokrotnej działalności przestępczej połączonej z całkowitym lekceważeniem ludzkiego życia – jest zagrożona depopulacją.

  Po co robić sobie tyle zachodu z budowaniem komór gazowych i masową eksterminacją mogącą wywołać jakikolwiek większy opór. Można osiągnąć ten sam rezultat bez narażenia się na jakikolwiek opór. Wystarczy określić chemikalia – „szczepionkami”.

  (Visited 3 906 times, 1 visits today)
  Horry Porttier - Nius pojawił się niespodziewanie na stronie i nie wiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera.
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. Natalia 17 lipca 2017 o 10:33

   Czy ktoś zna jakiś dobry sposób na silne nudności i wymioty w ciąży ? Czy jest coś co eliminuje te dolegliwości ?

   1. bambooska 17 lipca 2017 o 14:19

    Natalia, wyczytałam gdzieś u Małachowa, że to detoksykacja organizmu jest, naturalna… nie należy tego hamować, a nawet wskazanym było, żeby 3-4 dni pościć/jechać na sokach/etc., a przynajmniej nie ładować w siebie nic przetworzonego, dać wyjść temu co powinno było opuścić organizm jeszcze przed ciążą. Ja w pierszej ciązy strasznie to przechodziłam (byłam mega nieświadoma i mega zasyfiona), druga – już na świadomce, po oczyszczaniach etc – żadnych nudnosci czy wymiotow…

  2. koko 17 lipca 2017 o 15:12

   no dobra, tylko co mają zrobić rodzice, których dziecko nie może zostać przyjęte do przedszkola, bo przyjmowane są tylko dzieci z kompletem szczepień? i co ma się taka matka wykłócać, że konstytucja gwarantuje jej wybór? to jej założą w sądzie sprawę o pozbawienie praw rodzicielskich, albo zaczną jej tłumaczyć, że dziecko niezaszczepione stanowi zagrożenie, zawiadomią sanepid itd.

   rodzic jest zawsze na pozycji przegranej. a nieszczepienie dzieci wiąże się z ciągłym ukrywaniem i stresem. na dodatek wcześniej czy później dojdzie do jakiejś konfrontacji. i jak tu się nie bać?

   we Włoszech chcą ustanowić nowe prawo, że będą grzywny, że dzieci nie będą przyjmowane do szkół, przedszkoli, żłobków, dopóki rodzice nie wytłumaczą się dlaczego nie zaszczepili. jak żyć w takim świecie bez stresu, rozmyślań, strachu?

   zastanawiam się co mają zrobić starsi ludzie (tacy w okolicach 70 lat), którym podano w dzieciństwie szczepionkę na polio po której, prawdopodobnie zachorowali na polio właśnie? wtedy nawet tej matce nie powiedziano, że dziecko pewnie przechodzi polio. być może nawet nie brano pod uwagę takiej ewentualności, bo przecież szczepionkę przyjął. wtedy było nawet nie do pomyślenia, by dyskutować z lekarzem na temat zasadności podania szczepionki. a jakieś odczyny poszczepienne? nie wiem czy wtedy w ogóle istniał takie określenie. dopiero po kilkudziesięciu latach zaczęliśmy łączyć fakty i podejrzewać, że to było polio podane pewnie ze szczepionką. więc przykre przykłady są i w Polsce, nie trzeba szukać po świecie.

   1. Dsga 18 lipca 2017 o 00:25

    Poszukaj trochę w internecie- przy przyjęciu do placówki publicznej nie mogą kierować się jakimś regulaminem wewnętrznym bo nie jest on ponad obowiązującym prawem,a ustawa oświatowa nie ma zapisu,ze dzieci nieszczepione nie mogą być przyjmowane. Takie rzeczy mogą sobie ustanawiac tylko w placówkach prywatnych

    1. Teresa 25 sierpnia 2017 o 12:31

     Diabel tkwi w szczegolach. Przepisy zdaje sie nie mowia kiedy szczepic, nie ma konkretnej daty. Mamy czas do pelnoletnosci dziecka.

     1. grzegorzadam 25 sierpnia 2017 o 14:31

      Mamy czas do pelnoletnosci dziecka.”
      Kiepski żart:

      ”Sąd Rejonowy w Inowrocławiu w czwartek nie stwierdził przesłanek do ograniczenia władzy rodzicielskiej małżeństwu, które nie zgodziło się na obowiązkowe szczepienia córeczki zaraz po porodzie. W ocenie sądu odmowa wynikała z „usprawiedliwionej troski o dobro dziecka”.

      http://www.tvp.info/33717336/nie-zaszczepili-dziecka-sad-nie-ograniczyl-wladzy-rodzicom

      Czyżby precedens?

  3. grzegorzadam 17 lipca 2017 o 15:58

   Smutny temat..

  4. Robertr 17 lipca 2017 o 16:46

   – „Rzeczywiście ten rocznik młodzieży w przedziwny sposób zdał gorzej w porównaniu z innymi rocznikami zarówno sprawdzian po szóstej klasie, jak i gorzej wypadł na egzaminie gimnazjalnym. Zastanawiamy się, co takiego się stało, że cały rocznik przez cały proces nauczania wypadał gorzej” – powiedziała pani Kluzik Rostkowska po wynikach matur 2014. Przypomnę że w czasach gdy kraje europejskie odchodziły od szczepienia noworodków w 1995 roku Polska wprowadziła drugie obowiązkowe szczepienie noworodków – WZW.

   1. Aga 18 lipca 2017 o 12:21

    Rocznik 1995 jest ostatnim idącym starym programem. Dlatego wypadał gorzej na kolejnych egzaminach. Wprowadzana reforma musiała okazać sie sukcesem, wiec rocznik niżej juz miał wszystkie egzaminy łatwiejsze. Tu szczepienia nie maja żadnego związku.
    Maturę w 2014 pisali rownież poprawiający ze starszych roczników. Bez trudu mozna znaleźć ich relacje, ze matura dla rocznika 1995 była wyjątkowo trudna. Niewielu udało sie poprawić wynik 🙂
    Inne egzaminy podobnie – gimnazjalny po raz pierwszy był wprowadzony w formule, której przedtem nie było – uczniowie musieli wykazać sie wiedza ze wszystkich przedmiotów, a spodziewali sie tylko polskiego i matmy.
    Taka jest prawda.

    1. Robertr 20 lipca 2017 o 07:11

     Ja zacytowałem wypowiedź ówczesnej ministry edukacji – osoby odpowiedzialnej za edukacja. Ona i jej eksperci nie mogą znaleźć przyczyny dlaczego ten rocznik gorzej wypadł na wszystkich etapach edukacji. Był to ostatni rocznik idący starą podstawą programową, a więc teoretycznie powinno to być łatwo porównywalne z wcześniejszymi rocznikami. Zwróć uwagę, że tu eksperci od edukacji byli zdumieni.

  5. grzegorzadam 17 lipca 2017 o 16:56

   Polska wprowadziła drugie obowiązkowe szczepienie noworodków – WZW.”

   Polska nie ma z tym nic wspólnego, sprzedajne urzędasy owszem i zawsze.

  6. jagatoja 18 lipca 2017 o 11:20

   Gdybym kiedykolwiek miała jeszcze jedno dziecko nie podałabym mu ŻADNEJ szczepionki…

  7. Siasia 18 lipca 2017 o 17:32

   I powiedzcie teraz bo właśnie mi zabrakło argumentów
   Zadzwonila Pani z przychodni z rządaniem stawienia się z moją 5 latką na szczepienie i nie interesuje Jej żaden argument ( Pani nie interesuje,nie 5 latki 🙂 Ratujcie jak uciec od igły coby mnie ” służby ” dały spokoj Nie chcę w małą wlewać tego dziadostwa ,dopiero co pięknie Ją pozbawiłam „alergii” czarnuszką itp a teraz mam Ją zepsuć …..odsunęlam szczepienie póki co wymówką o wyjezdzie na wakacje ale wkońcu mnie przemiła Pani dopadnie 🙂
   With love Siasia

   1. grzegorzadam 19 lipca 2017 o 23:09

    ZAŁATW SOBIE prywatnie odroczenie.
    Na długo.

    1. Siasia 20 lipca 2017 o 09:05

     Grzegorzu a kto to wystawia ??podpowiedz proszę

     1. grzegorzadam 20 lipca 2017 o 19:29

      Prywatnie, poszukaj w necie.

  8. KingaM 19 lipca 2017 o 23:12

   Siasia zostaw w przychodni oswiadczenie o nieszczepieniu – tym uspokoisz lekarza, bo inaczej to jego/ją ścigają. A w razie listow z sanepidu odpisz im, opisz dlaczego nie chcesz dalej szczepic Ja tak zrobilam 8 lat temu i mam spokoj. Pojechalam do nich, pogadalam i zostawilam moją odpowiedz za poswiadczeniem odbioru. Spotkalam sie ze zrozumieniem, tak ze spoko.

  9. Karolajna 24 lipca 2017 o 22:39

   Obecnie sanepidy mają prikaz ścigać i nakładać grzywny. Nie liczyłabym na zrozumienie. Bardziej na taktykę. Na stopnop.pl jest obszerna informacja co zrobić, gdy przychodnia zmusza do szczepienia. Warto pogrzebać tam. I nie dać się zastraszyć! Polacy też powoli budzà się w tym temacie.

  10. bega 18 września 2017 o 20:52

   Oglądaliście dzisiejsze wiadomosci na tvp 1? rodzice nie zaszczepili dziecka w szpitalu więc ograniczyli im prawa rodzicielskie bez tłumaczenia. i co mają zrobić rodzice przeciwni szczepieniom w takiej sytuacji?? to nie takie proste. pisać może każdy że szczepienia są zle, ja też tak uważam ale co z tego

   1. grzegorzadam 19 września 2017 o 19:44

    Niestety, nasze dzieci są własnością korporacji medycznych.
    Traktuja nas jak bydło.

  11. Conrados 25 listopada 2017 o 21:55

   W Norwegii szczepienia nie sa obowiazkowe.

  Dodaj komentarz