Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 840 162
26 online
42 351 VIPy

4 kroki, w jaki prosty sposób wyeliminujesz większość niezdrowia?

A potem następne, doprowadzi w końcu do własnego celu, chociaż to bycie w drodze jest najistotniejsze

Idąc drogą przestajesz być ofiarą, nie jesteś w ścisku, a kysz imadło ego i jego oprogramowanie. Idąc drogą tworzysz lepszą wersję siebie, jesteś w ekspansji i ciekawości.

Wiadomości, po których nie można spać…

Będziemy i od zawsze jesteśmy w trakcie zmanipulowania. I kij z tym, gdy to wiesz, bo możesz zacząć działać. Gdy ruszasz ze skrzyżowania, przestajesz być ofiarą. Gdy przestajesz zwracać uwagi na wahadła, przestajesz je karmić, a one przestają się tobą interesować.

Gradacja które leczenie jest lepsze, tylko podbija biegunowość, i siły równoważące już czekają, żeby łupnąć. Po prostu zrozum. Siedzi alopata w gabinecie, albo goni po szpitalu i widzi objawy choroby, więc dobiera lek, po którym te objawy bardzo często znikają. Gdy choroba jest przewlekła, mówi logicznie, że trzeba przewlekle brać draże.

To wydaje się bardzo sensowne, więc trudno kogokolwiek przekonać. A co gorsze jak przekonać siebie? Jak się pozbyć lęku, żeby zacząć działać inaczej? Jest też strach o podopiecznych, jak podjąć tak niepopularną decyzję w imieniu swojego niepełnoletniego dziecka?

A teraz w ponowoczesnych czasach zarazy decyzje są jeszcze trudniejsze

Pepsi, a co ja mam robić, jak stale mam napady wilczego apetytu? A co ja mam robić, jak mi się nie chce nic robić? To były pytania przedtem, teraz są inne:

Kiedy się to skończy i co z tego będzie?

A chcesz z liścia na płasko w pysk od Wszechświata?

Będzie bardzo dobrze, tylko nie dociskaj, a już zacznij działać.

Krok 1

Traktuj siebie jak zdrową osobę, czy przy chorej osobie ciągle nawijasz o jej chorobie?

Nie chodzi o wiarę, że z pewnością będzie dobrze, bo wiara niejednego wyprowadziła na manowce rzeczywistości. Po drugie: jak zachwyca, skoro nie zachwyca? Jak kochać, skoro się nie kocha?

Tu chodzi o niedołowanie się. Skoro nie umiesz jeszcze myśleć pozytywnie, to zrób coś o wiele pożyteczniejszego dla siebie, nie myśl negatywnie.

Bądź taktowna i elegancka wobec siebie

Krok 2

Alkalizacja

Zastosuj protokół alkalizacji ciała wraz z nawadnianiem, odżywianiem i oczyszczaniem. Tak naprawdę oczyszczanie, detoks, alkalizacja i dotlenianie ciała to jedno i to samo. Zawsze chodzi o tlen w komórkach.

Kwestia tlenu jest trochę bardziej złożona, bo może on przybierać też formy nad-reaktywne, stąd wolne rodniki tlenowe, ale Ty Arleta nie musisz o tym wiedzieć.

Ty zajmij się alkalizacją ciała stosując również silne antyoksydanty i inne naturalne dobra. Do tego celu najlepsze są na czczo codzienne 4 szklanki .

Mogą zostać okresowo wzbogacane szklanką zero z sodą gaszoną (łyżeczka sody do szklanki i zalewasz ją gorącą wodą, a następnie dolewasz zimnej, aby rzecz była przyjemna do wypicia), którą wypijasz jeszcze przed 4 szklankami.

Ważny wpis o 4 szklankach, czyli podstępie, ale jakże uzasadnionym

Krok 3

Odżywianie

 • Czyli dieta, okno w którym jesz i okno w którym nie jesz, czyli post przerywany i suplementy diety. Prawda jest wkurzająca, ale gdy jesz dobrze i długo pościsz, to ważysz tyle ile potrzeba i to sprzyja zdrowieniu.
 • Nie wnikam co chcesz jeść i ile lubisz zjeść, bylebyś nie jadła złomu i każdego dnia pościła. Krótsze okno, w którym jesz automatycznie eliminuje pewne posiłki, po prostu masz ich mniej, góra dwa, wielu opiera się na jednym, jak ja.
 • Bardzo ważnym elementem układanki jest dobrze zakwaszony żołądek.
 • Konsekwencją powyższego oraz jedzeniem alergenów jest przepuszczalność jelit. To zaproszenie do choroby autoimmunologicznej. Jak najszybciej pozbawić się nieszczelności jelita i umknąć chorobie autoimmunologicznej.
 • Jedz pokarm, a nie złom i tego się trzymajmy. Nie jedz, albo mało jedz azotynów, które tworzą się, gdy przypalasz, przypiekasz, robisz skórkę na chrupko, rozgotowujesz węglowodany.
 • W pewnych poważniejszych historiach zdrowotnych rozważ minimum 85% witarianizm niskotłuszczowy z dużą ilością soków warzywnych.
 • Stosuj najlepsze preparaty multiwitaminowe, typu Greens & Fruits, koniecznie badaj 25(OH)D i bierz D3 w protokole z K2. Nie można zapominać o przeciwzapalnych kwasach tłuszczowych Omega 3.
 • Magnez (należy brać go jednocześnie na 3 sposoby, doustnie jak w 4 szklankach, dodając do kąpieli, oraz robiąc oliwę magnezową z chlorku magnezu i wody, a następnie smarując nią kostki, łydki i stawy) i potas (ocet jabłkowy, uwaga, za dużo octu zmniejszy ilość potasu) masz w 4 szklankach.
 • Nie można zapominać o jodzie (np Kelp do 4 szklanki), oraz o siarce (MSM do 2 czy też 4 szklanki). Witamina C oczywiście też.
 • Dobrze jest zrobić te badania, czyli podstawową listę do ruszenia ze skrzyżowania.

Krok 4

Bieganie

Nazwałam to coś ogólnie bieganiem, ale tak naprawdę chodzi o każdą aktywność, która jest w stanie przepompować limfę.

Historia jednego przypadku:

 • Niejaka Janette Murray-Wakelin z rozpoznaniem w 2000 roku raka piersi Etap 3 i rokowaniem alopacji: 6 miesięcy. To bardzo niedługo. Oferta alopatyczna: chemia i radioterapia. Pół roku, to trochę mało czasu, aby rozkminiać, czy aby na pewno dotlenianie komórek ma sens, czy odkwaszanie komórek jest w ogóle możliwe, bo liczyło się tylko jedno.
 • Chemia nie, bo zabija wg Jenette, tak czy siak i radioterapia na pewno nie, tak zadecydowała Jenette. Panna (po pięćdziesiątce i w dodatku zamężna) stwierdziła, że spoko, dotleni i odkwasi, a to jedno i to samo, więc nie czuła żadnego dyskomfortu, żeby to po prostu zrobić.
 • Przeszła na witarianizm umiarkowany, najpierw sparowane warzywa brokuły, buraki, brukselkę, a dopiero potem 100% surówki, wprowadziła soki z marchwi i zielonych jabłek bio, oraz trawę pszeniczną.
 • Następnie uruchomiła torpedę z dotlenianiem każdej komórki, gdy zaczęła biegać jak szalona. Dosłownie. Lekarze kazali się oszczędzać, wypoczywać, na to panna zaczęła biegać, gonić, zaiwaniać. Poszła w kłus, a nawet w galop.

Wyzdrowiała!

Doszło do tego, że 13 lat później pobiła, wraz ze swoim lojalnym mężem rekord świata, przebiegając yyy… 365 maratonów w yyy… 365 kolejnych dni (sic!). The Washington Post w zakładce Zdrowie i Nauka, w lipcu 2012 roku ogłosił wyniki najnowszych badań, że biegacze żyją dłużej i mają mniej problemów z sercem.

Tymczasem jest o wiele więcej pozytywnych wpływów biegania i ćwiczeń aerobowych, jak właśnie dotlenienie każdej komórki ciała.

Uważka!

Wkrótce nowa rekrutacja do oddziału! Sierżant sztabowy P.Eliot powraca!

Konklużyn

Gdy wtłoczysz tlen do komórki, przy okazji możesz przywrócić równowagę i w ogóle poczuć się dużo zdrowiej. Powinno się więc w miarę możliwości uprawiać aeroby jak najbardziej intensywnie

I alkalizować się dietą i suplami

(jak wyżej)

Jeżeli chcesz zapobiec utracie zdrowia, lub odwrócić utracone zdrowie, które już cię dopadło nie czepiaj się na siłę jednego rozwiązania, szczególnie, gdy nie jest skuteczne.

Często lekarze będą działać sztampowo, tak jak zostali wyuczeni, jak roboty zapisujące zawsze to samo innym robotom, ale ty możesz poszukać innego medyka nastawionego holistycznie do leczenia.

Miej na uwadze, że tobie nie zabrakło lekarstwa w ciele, ale zabrakło ci odpowiedniej diety, odporności, aktywności i wszystkiego tego, co nie tyle, że likwiduje objawy, ale działa na przyczyny

Żaden lekarz nie wystawi recepty na długotrwałe zdrowie, nawet jakby chciał i myśli, że to robi. To byłoby sprzeczne z ideą o nieskończonym chorowaniu przewlekle i nieskończonym zapotrzebowaniu na aptekarstwo. Zachodnia medycyna ma swoje miejsce w sytuacjach awaryjnych, ale nie rozwiąże twoich problemów zdrowotnych, bo tego od siebie nie oczekuje. Ona sobie tego nawet nie życzy.

owocek


Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.


Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w naszym wellness sklepie This is BIO


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej NIGDY nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


(Visited 3 856 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar helenaeu 9 stycznia 2022 o 17:19

  Pepsi, chciałam Ci tylko napisać że miałam koronawirusa i Ty mnie uratowałas, Twoje rady i produkty, jestem Ci bardzo wdzięczna bo jestem pewna że to że wyszłam z tego to Twoja zasługa.

  1. avatar Pepsi Eliot 9 stycznia 2022 o 17:21

   cieszę się Kochana, i życzę dużo zdrowia w przyszłości <3 <3

 2. avatar Joanna 11 stycznia 2022 o 17:34

  Mam zapytanie: czy woda z cytryną z dodatkiem kurkumy z z pieprzem ( to jedna szklanka) oraz z magnezem (druga szklanka) przerywają post? Nie jem w godzinach od 18 do 12 dnia następnego. Jednak rano przed pracą (około 7) piję rzeczone dwie szklanki. Pozostałe dwie zabieram do pracy i otwieram nimi okno żywieniowe. Dziękuję za odpowiedź!

  1. avatar Pepsi Eliot 11 stycznia 2022 o 18:32

   to minimalna ilość kalorii, uważam że nie przerywają. ale jakbyś miała wątpliwości, to wypij dwie pierwsze jako woda z cytryną a właduj wszystko do 4 szklanki

 3. avatar Jsmtna 11 stycznia 2022 o 17:38

  Dzień dobry. Borykam sie z bardzo krępującym problemem, ciągle burczenie, przelewanie w jelitach. Czy ma to związek z nadżerkami w żołądku? Czy ma to związek z niedokwaszeniem żołądka przez H. Pyroli?

  1. avatar Pepsi Eliot 11 stycznia 2022 o 18:31

   z chorym układem trawiennym, jak wypada domowy test na zakwaszenie żołądka? https://www.pepsieliot.com/badania-i-interpretacje/4657/prosty-test-czy-masz-nadkwasote-czy-raczej-niedokwasote.html

 4. avatar Ogryzkozerca 13 stycznia 2022 o 19:26

  Pepsi a co myslisz o pestkach z jablek jako zrodlo jodu? Uwielbiam zjadac jablka orawie w calosci,zostawiam tylko ogonek:)

  1. avatar Pepsi Eliot 14 stycznia 2022 o 04:50

   raczej źródło cyjanku 🙂 B17 amigdalina tam jest, ale co do jodu proponuję Kelp This is BIO 🙂

 5. avatar Justa 25 stycznia 2022 o 14:22

  Pepsi a co poradzisz na wirusy i bakterie przywlekane przez dzieci z placówek edukacyjno – opiekuńczych? Oni chorują lekuteńko, dzień góra dwa, a my dorośli zdychamy po dwa tygodnie. Wiecznie jakaś bomba biologiczna wybucha w domu 🙂

  1. avatar Pepsi Eliot 25 stycznia 2022 o 17:27

   Co ja mogę na to powiedzieć, trzeba się uodparniać w tym okresie jesienno zimowym. Kuracja Greens & Fruits tab po 1 do śniadania, nawadnianie 4 szklankami (jak ktoś nie robi 4 szklankę to i tak cytrynian magnezu obowiązkowo i oliwa magnezowa przezskórnie, czy do kąpieli) , D3+K2 TiB i Omega 3 TiB i odporność rośnie. Mieć w domu kwas askorbinowy i cytryną, jak się cokolwiek zaczyna robić kalibrację <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum