logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
95 905 125
online
32 613 VIPy
Reklama

DETOX, TLEN, ODŻYWIANIE
TWÓJ 4 GREENS This is BIO
RAW VEGAN ORGANIC
Idealny składnik 4 szklanki

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

4 kroki, w jaki sposób wyeliminujesz większość chorób cywilizacyjnych bez leków

Ta gra nie od początku była matrixem, owszem rzeczywistość jest wirtualna, ale dopiero jak pojawił się człowiek pojawił się strach i powstały pierwsze wahadła destrukcji, pasożyty energoinformacyjne, czyli gangi niskich świadomości. Niskich dlatego, że chcących realizować z machiawelizmem własne cele. Chociaż z drugiej strony robią to całkiem beznamiętnie, po prostu muszą się czymś żywić.

Obecnie mamy do czynienia z ogromną ilością wahadeł. Niektóre są prawdziwie wielkie, do nich należy matrix medyczno-farmaceutyczny. Wielkie korporacje, które po prostu są głodne. Im więcej chorób tym bardziej można się wykazać patentami leków na poszczególne schorzenia. Jeszcze nie tak dawno gość z zapaleniem płuc przy pomocy penicyliny leczył mimochodem kiłę, jeśli takową posiadał.

Dzisiaj nie, ale ten paradygmat działa nadal w medycynie alternatywnej, bo jedna witamina i jeden minerał pomagają w setkach schorzeń, podobnie jak dobra dieta. Pomimo tego medycyna alternatywna jednak ma być odgórnie zniknięta. Znikną ją. Google są firmą prywatną, a ona może robić co chce, może huśtać się z kim chce i jak chce. Nie oceniam, nie straszę, mówię jak jest, a zawsze jest dokładnie tak jak ma być.

Tylko przez akceptację tego co jest można rozwinąć swoje skrzydła. Walka zatrzyma Cię w miejscu, ucieczka niczego nie nauczy, ale zgoda i ruszenie ze skrzyżowania robiąc pierwszy krok, a potem następne, doprowadzi Cię w końcu do własnego celu, chociaż to własna droga, bycie w niej, jest najważniejsze.

Powstały nowe, googlowskie algorytmy, które nie działają już organicznie, po prostu zakopują teksty alternatywne powiązane ze zdrowiem, a wykopują tylko te prawomyślne. I nie robi tego robot, jak dotychczas, którego można by wykiwać, ale robi to człowiek, i to człowiek dokonuje przesiewu, więc nie ma zmiłuj.

Jesteśmy rzeczywistością wirtualną, musiało do tego dojść, gdy ludzi na całym świecie połączył pajęczą nicią Internet. No, a skoro wszyscyśmy się uparli się, żeby używać jednej, prywatnej przeglądarki, trzeba zaakceptować, że będziemy i jesteśmy w trakcie zmanipulowania. Jest jak jest, mówię: tak.

Reklama

Tu znajdziesz polecane przeze mnie brokuły, 100% organiczne i sproszkowane, pełne sulforafanu BROCCOLI This is BIO, idealne do 4 szklanki kuracji 4 szklanek


Hospitalizacja, kontakt z lekarzem, który ma zupełnie inny światopogląd niż Ty, wierzy w swoje metody i medykamenty, ponieważ bezwiednie huśta się na wahadle, zmanipulowany jeszcze na uczelni medycznej, a nawet w kołysce przez ojca lekarza, a teraz przez farmaceutę, może się okazać mimowolnie Twoją traumą i przekleństwem.

Jednak Ty zaczeszesz alopację pod włos, nie jesteś uderzona metalową sztabką w czoło, żeby wylewać dziecko z kąpielą. Medycyna z pewnością awaryjnie i jak najkrócej może się przydać, a wiedza i badania kliniczne bywają niezwykle pomocne, i właśnie ta uczoność sprawia, że dzisiaj można znacznie bardziej skutecznie korzystać z alternatywnych terapii.

Nie dziw się dochtore, nie mów, że znachore jest lepsze, bo ta gradacja tylko podbija biegunowość, i siły równoważące już czekają, żeby Cię łupnąć, po prostu spróbuj zrozumieć. Siedzi alopata w gabinecie, albo goni po szpitalu, widzi objawy choroby, więc dobiera lek, po którym te objawy często znikają. Gdy choroba jest przewlekła, alopacja mówi, że trzeba przewlekle brać dragi.

To wydaje się niesłychanie logiczne, więc trudno takiego przekonać? A co gorsze jak przekonać siebie? Jak się pozbyć lęku, żeby zacząć działać inaczej? Jest też strach o podopiecznych, jak podjąć tak niepopularną decyzję w imieniu swojego niepełnoletniego dziecka?

– Pepsi, a co ja mam robić, jak stale mam napady wilczego apetytu? A czy kędziory nie będą mi się właśnie rozjaśniały po soku z cebuli, zamiast zaprzestać siwienia? A co ja mam robić, jak mi się nie chce nic robić?

A chcesz z liścia na płasko w pysk od wszechświata?

Gdy jak większość ludzi chcesz dużo miłości, zdrowia i pieniędzy, to ten dostatek możesz mieć, bo Wszechświat za Chiny Ludowe nie przepada za smutkiem, beznadzieją i rozpaczą. On wyjdzie do Ciebie, bo jest Twoim odbiciem, tylko trzeba rozumieć jak ta rzeczywistość wirtualna działa.

Te 4 kroki powinny się dziać wszystkie teraz, wszystkie razem

Tutaj masz przepis na najzdrowszą potrawę na świecie, czyli brukselka na yyy … surowo:)


Krok 1. Spróbuj widzieć i czuć siebie zdrową

Zobacz siebie jako zdrową osobę w niedalekiej przyszłości. Patrz na siebie nie z boku, jako widz, ale jakbyś siedziała w filmie. Idziesz sobie przez las, bardzo zdrowa, zasiadasz na pięknym fotelu w stylu „uszak”, angielskim, dokładasz polano do kominka okryta pledem  słuchasz dobrej muzy, albo czytasz, nic Cię nie boli, jesteś zanurzona w zdrowiu i dobrobycie.

To jest jeden ze slajdów, który sprawia, że ego nie powątpiewa, nie niszczy tego obrazu, nie może się przyczepić,że to kłamstwo, bo Ty nie twierdzisz przecież, że tak jest teraz, nie oszukujesz, żeby zmienić obraz w zwierciadle. Ty po prostu slajdujesz po swojemu przyszłość. I kto bogatemu zabroni?

Tu nie chodzi o wiarę, że z pewnością będzie dobrze, bo wiara niejednego wyprowadziła na manowce rzeczywistości, po drugie, jak zachwyca, skoro nie zachwyca? Jak kochać, skoro się nie kocha? Tu chodzi o wizualizację, kogo to obchodzi, jak Ty chcesz się zobaczyć w przyszłości, możesz się widzieć jako czarnoksiężnik Oz i nikomu nic do tego. Twoje ego ani drgnie  i nie stanie Ci na drodze.

W przyszłości widzisz się zdrową. I nic poza tym.

Krok 2. Alkalizacja

Zastosuj protokół alaklizacji ciała wraz z nawadnianiem, odżywianiem i oczyszczaniem. Tak naprawdę oczyszczanie, detoks, alkalizacja i dotlenianie ciała to jedno i to samo. Zawsze chodzi o tlen w komórkach.

Kwestia tlenu jest trochę bardziej złożona, bo może on przybierać też formy nad-reaktywne, stąd wolne rodniki tlenowe, ale Ty Arleta nie musisz o tym wiedzieć. Ty zajmij się alkalizacją ciała stosując również antyoksydanty i inne naturalne dobra.

Do tego celu najlepsza jest na czczo codzienna kuracja 4 szklanek. Może zostać okresowo wzbogacana szklanką zero z sodą gaszoną (łyżeczka sody do szklanki i zalewasz ją gorącą wodą, a następnie dolewasz zimnej, aby rzecz była przyjemna do wypicia), którą wypijasz jeszcze przed 4 szklankami. Rezolutnie (nie upieram się) o tym opowiadam tutaj.

W przypadku raka w to miejsce stosujesz ten prosty i wyjątkowo tani protokół kuracji przeciwnowotworowej, który tak naprawdę też oparty jest na 4 szklankach.

Reklama

Tu znajdziesz 100% organiczny 4 GREENS This is BIO® idealny do codziennej, zakwaszającej żołądek, alkalizującej limfę, oczyszczającej wątrobę, filtrującej nerki, dotleniającej komórki, nawadniającej i odżywiającej ciało kuracji 4 szklanek


Krok 3. Odżywianie

Czyli dieta, okno w którym jesz i okno w którym nie jesz, czyli post przerywany i suplementy diety. Prawda jest wkurzająca, ale gdy jesz dobrze i długo pościsz, to ważysz tyle ile potrzeba i to sprzyja zdrowieniu.

Nie wnikam co chcesz jeść i ile lubisz zjeść, bylebyś nie jadła złomu i każdego dnia pościła. Krótsze okno, w którym jesz automatycznie eliminuje pewne posiłki, po prostu masz ich mniej, góra dwa, wielu opiera się na jednym, jak ja.

Bardzo ważnym elementem układanki jest dobrze zakwaszony żołądek.

Jedz pokarm, a nie złom i tego się trzymajmy. Nie jedz, albo mało jedz azotynów, które tworzą się, gdy przypalasz, przypiekasz, robisz skórkę na chrupko, rozgotowujesz węglowodany. W pewnych poważniejszych historiach zdrowotnych rozważ minimum 85% witarianizm niskotłuszczowy z dużą ilością soków warzywnych.

 

Stosuj dobre preparaty multiwitaminowe, typu Greens & Fruits, koniecznie badaj 25(OH)D i bierz D3 w protokole z K2. Nie można zapominać o przeciwzapalnych kwasach tłuszczowych Omega 3.

Magnez (należy brać go jednocześnie na 3 sposoby, doustnie jak w kuracji 4 szklanek, dodając do kąpieli, oraz robiąc oliwę magnezową z chlorku magnezu i wody, a następnie smarować nią kostki i stawy) i potas (ocet jabłkowy) masz w 4 szklankach.

Nie można zapominać o jodzie (np Kelp do 4 szklanki), oraz o siarce (MSM do 2 czy też 4 szklanki). Witamina C oczywiście też.

Dobrze jest zrobić te badania, czyli podstawową listę do ruszenia ze skrzyżowania.

Janette Murray-Wakelin i jej mąż, już jako witarianie 

Krok 4. Bieganie

Nazwałam to coś ogólnie bieganiem, ale tak naprawdę chodzi o każdą aktywność, która jest w stanie przepompować limfę.

Historia jednego przypadku:

Niejaka Janette Murray-Wakelin z rozpoznaniem w 2000 roku raka piersi Etap 3 i rokowaniem alopacji: 6 miesięcy. To bardzo niedługo. Oferta alopatyczna: chemia i radioterapia.

Pół roku, to trochę mało czasu, aby rozkminiać, czy aby na pewno dotlenianie komórek ma sens, czy odkwaszanie komórek jest w ogóle możliwe, bo liczyło się tylko jedno. Chemia nie, bo zabija, tak czy siak i radioterapia na pewno  nie, tak zadecydowała Jenette.

Panna (po pięćdziesiątce i w dodatku zamężna) stwierdziła, że spoko, dotleni i odkwasi, a to jedno i to samo, więc nie czuła żadnego dyskomfortu, żeby to po prostu zrobić. Przeszła na witarianizm umiarkowany, najpierw sparowane warzywa brokuły, buraki, brukselkę, a dopiero potem 100% surówki, wprowadziła soki z marchwi i zielonych jabłek bio, oraz trawę pszeniczną.

Następnie uruchomiła torpedę z dotlenianiem każdej komórki, gdy zaczęła biegać jak szalona. Dosłownie. Lekarze kazali się oszczędzać, wypoczywać, na to panna zaczęła biegać, gonić, zaiwaniać. Poszła w kłus, a nawet w galop.

Wyzdrowiała

Doszło do tego, że 13 lat później pobiła, wraz ze swoim lojalnym mężem rekord świata, przebiegając yyy … 365 maratonów w yyy … 365 kolejnych dni (sic!).

The Washington Post w zakładce Zdrowie i Nauka, w lipcu 2012 roku ogłosił wyniki najnowszych badań, że biegacze żyją dłużej i mają mniej problemów z sercem. Tymczasem jest o wiele więcej pozytywnych wpływów biegania i ćwiczeń aerobowych, jak właśnie dotlenienie każdej komórki ciała.

Konklużyn

Gdy wtłoczysz tlen do komórki, przy okazji zabijesz raka, i w ogóle poczujesz się zdrowiej, powinno się więc w miarę możliwości uprawiać aeroby jak najbardziej intensywnie

I alkalizować się dietą i suplami, jak wyżej

Jeżeli chcesz zapobiec chorowaniu, lub odwrócić chorobę, która już Cię dopadła nie czepiaj się na siłę jednego rozwiązania, szczególnie, gdy nie jest skuteczne.

Często lekarze będą działać sztampowo, tak jak zostali wyuczeni, jak roboty zapisujące zawsze to samo innym robotom, ale Ty możesz poszukać innego medyka nastawionego holistycznie do leczenia.

Miej na uwadze, że Tobie nie zabrakło lekarstwa w ciele, ale zabrakło Ci odpowiedniej diety, odporności, aktywności i wszystkiego tego, co nie tyle, że likwiduje objawy, ale działa na przyczyny

Żaden lekarz nie wystawi Ci recepty na zdrowie, nawet jakby chciał i myśli, że to robi. To byłoby sprzeczne z ideą o nieskończonym chorowaniu i nieskończonym zapotrzebowaniu na leki farmaceutyczne.

Zachodnia medycyna ma swoje miejsce w sytuacjach awaryjnych, ale nie rozwiąże Twoich problemów zdrowotnych, bo tego od siebie nie oczekuje. Ona sobie tego nawet nie życzy.

owocek

(Visited 9 408 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Kasia Kuc 27 września 2018 o 20:33

  Haaaa Ja mam tak….Poszła w kłus, a nawet w galop.

 2. OlaS 27 września 2018 o 20:41

  co jak co ale 4 szklanki wymiataja. stosuje sie do wszystkiego co mi napisalas odnosnie hashi, biore suple.pije 4 szklanki zamiast owsianki ktora do tej pory jadlam na sniadanie, czuje sie wspaniale, duzo energii i to uczucie ze zrobilam dla siebie cos zdrowego i dobrego. sciskam Cie Pepsi

  1. Pepsi Eliot 27 września 2018 o 22:08

   <3

   1. Chmurka 28 września 2018 o 15:05

    a czy osianka bezgluetnowa po kuracji 4 szklanek jest ok na śniadanko?

    1. Pepsi Eliot 29 września 2018 o 11:51

     pewnie że tak

 3. Sabik 27 września 2018 o 21:30

  Pepsi a ja podziwiam Twoją wiedzę dotyczącą odżywiania się jest tak unikatowa i dogłębna że interesuje się jak ja posiąść też chcę taką mieć?

 4. AgataS 27 września 2018 o 23:00

  A słyszałaś o metodzie dwupunktu?

  1. Pepsi Eliot 28 września 2018 o 10:14

   może ktoś lubi

   1. AgataS 28 września 2018 o 13:09

    rozumiem <3

 5. Zbycho 27 września 2018 o 23:39

  Ostatnio meczy mnie sprawa zebow leczonych kanalowo o ktorych zabojczym dzialaniu pisal juz 100 lat temu dr. Weston Price (1870-1948). Nie pomoga 4 szklanki czy tez bieganie lub zmiana diety, gdy w tych martwych zebach anaerobowe bakterie sieja zaraze i atakuja wszysztkie czesci naszego organizmu.
  Male oslabienie systemu immunologicznego i w/w bakterie – sieja wszyskie znane choroby przewlekle z nowotworami wlacznie.
  Nie moge pojac bezmyslnosci dohtore, ze nie notuja u swoich pacjentow faktu posiadania zebow leczonych kanalowo. Mysle, ze wlasnie na tym polega „krecenie lodow” PRZEMYSLU CHOROBOWEGO jak podaje tu w Niemczech prof. dr. med. Joerg Spitz (juz dawno na emeryturze)

  1. drefet 28 września 2018 o 14:11

   no o to co z nimi zrobic ? u mnie jedynka….

   1. Zbycho 29 września 2018 o 23:58

    Kazdy zab leczony kanalowo to martwy zab i holistyczni zalecaja jego usuniecie. Do takiego zeba nie docieraja zadne antybiotyki, bo jest odciety od krwioobiegu. Za to w jego mikrokanalach – TUBULI beztlenowe bakterie i toksyny maja wspaniale warunki do rozwoju. Mnie zastosowano resekcje korzenia zeba, ale to jest bez sensu bo przeciez caly korzen jest goly i sieje swoja cala powierzchnia toksyny chorobotworcze. Ja stosuje ostatnio proponowane przez niemieckich Heilpraktikerow – plukanie na czczo jamy ustnej olejem slonecznikow przez min. 20 min i nie czuje napadow potu, ktore wczesniej mnie meczyly.
    Podam jeszcze dla „uspokojenia” , ze 97% pacjentow z choroba nowotworowa przeszlo kanalowe lleczenie zebow!!!!!!!

 6. Kita 28 września 2018 o 06:19

  Pepsi, wczoraj byłam na badaniu poziomu D3 i wynik wyszedł mi gorszy niż miałam 2 lata temu. Teraz mam 27,4 ng/ml. Jestem osobą spędzającą dużo czas na świeżym powietrzu, całe lato opalalam się, zresztą jak każdego lata. Nie używam żadnych filtrów do opalania, żadnych gównianych kosmetyków z sls. Stosuję tylko bio kosmetyki, jedzenie bez mięsa, dużo warzyw, owoców, czasami jajka bio, zero słodyczy, cukru i zero przetworzonych rzeczy. Piję dziennie minimum 2-3 litry wody z cytryną. I tak robię od 3 lat. Poza tym nic mi niedolega, w ogóle nie choruję na żadne wirusowe choroby itp. Więc dlaczego te D3 mam takie niskie???

  1. Pepsi Eliot 28 września 2018 o 10:13

   Bo nie bierzesz D3+K2 TiB 🙂

 7. Joanna 28 września 2018 o 07:54

  Pepsi czy maca przerywa post.?

  1. Pepsi Eliot 28 września 2018 o 10:12

   ma kalorie

 8. Forsycja 28 września 2018 o 07:55

  Kochana Pepsi, dwie sprawy mam :
  1. Kobieta lat 50 po wypadku samochodowym, złamane dwie kości w nadgarstku, leży w szpitalu – co dla niej polecasz z supli i by generalnie szybko do siebie doszła?
  2. Zaczęłam chodzić na treningi teakwondo – sa prowadzone na matach. ćwiczę boso ale od tygodnia zaczeła mi pękać skóra pod paluszkami u nogi. Najpierw pod jednym plauszkiem teraz pod drugim. Boli. smaruje jodem. maśc z propolisu pomoze? Co robic by sie tego pozbyc? czego mi brakuje? czy to sucha skóra czy jakieś wit z grupy B?
  3. Dlaczego na ciele pojawiaja się różne pieprzyki, przebarwienia, kaszaki?Czy organizm sie w ten sposób oczyszcza? Bo biorezonansie jestem czysta, codzienna kuracja 4 szklanek a mimo to zauwazam ze sa jakies nowe ;(. Do tego tez czerwone kropeczki – choc watroba sprawdzana-usg czyste, próby wątrobowe w normie.

  1. Pepsi Eliot 28 września 2018 o 10:10

   Ad1: D3+K2 TiB, magnez, czyli chlorek magnezu TiB na 3 sposoby, jakby ją rozwalniał, to chlorek tylko pół szklanki do kąpieli i robić z niego (i wody) oliwę magnezową i smarować stawy, nadgarstki, kostki, a doustnie np, jabłaczan magnezu TiB lub cytrynian G&G. Do tego kolagen TiB, MSM TiB i witamina C (kwas askorbinowy TiB). Dobrze jakby weszła na kurację oczyszczającą 4 szklanki, bo w szpitalu pewnie dostała petardę.

   Ad2
   Teoretycznie propolis powinien pomóc, bo to grzybica.
   Rób codzienne moczenie nóg, rozpusc 1/2 szklanki nieoczyszczonej soli na miskę
   w zimnej wodzie na dnie (w zimnej szybciej sie rozpuszcza), dolej potem mocno ciepłej, żeby była przyjemna
   można dolewać ciepłej co jakiś czas.
   Wskazane byłoby dolać jezszce 1/2 buteleczki wody utlenionej z apteki (3%), 1/2 szklanki boraksu.
   Codziennie wieczorem, w ciągu tygodnia powinno być po problemie.
   Ale to jest dowód na działanie grzybka w organizmie..
   Czyli włącz sól do diety, soloną wodę.
   I inne środki antygrzybicze, wit,C z MSM, wit.D3 +K2 TiB

   Ad 3
   Awatar musi się zużywać, jesteśmy w nieustającym procesie zmian, oczyszczania i niedotlenienia, każde zdrowe ćwiczenie fizyczne powoduje powstanie zwiększonej ilości wolnych rodników tlenowych, a więc antyoksydanty, ciało żyje, wciąż podwyższasz i obniżasz entropię chaosu, no i jest jeszcze ego, świadomość, etc

 9. Malina 28 września 2018 o 08:36

  „Slajdy

  Zobacz siebie jako zdrową osobę w niedalekiej przyszłości. Patrz na siebie nie z boku, jako widz, ale jakbyś siedziała w filmie. Idziesz sobie przez las, bardzo zdrowa, zasiadasz na pięknym fotelu w stylu „uszak”, angielskim, dokładasz polano do kominka okryta pledem słuchasz dobrej muzy, albo czytasz, nic Cię nie boli, jesteś zanurzona w zdrowiu i dobrobycie.
  To jest jeden ze slajdów, który sprawia, że ego nie powątpiewa, nie niszczy tego obrazu, nie może się przyczepić,że to kłamstwo, bo Ty nie twierdzisz przecież, że tak jest teraz, nie oszukujesz, żeby zmienić obraz w zwierciadle. Ty po prostu slajdujesz po swojemu przyszłość. I kto bogatemu zabroni?
  Tu nie chodzi o wiarę, że z pewnością będzie dobrze, bo wiara niejednego wyprowadziła na manowce rzeczywistości, po drugie, jak zachwyca, skoro nie zachwyca? Jak kochać, skoro się nie kocha? Tu chodzi o wizualizację, kogo to obchodzi, jak Ty chcesz się zobaczyć w przyszłości, możesz się widzieć jako czarnoksiężnik Oz i nikomu nic do tego. Twoje ego ani drgnie i nie stanie Ci na drodze.
  W przyszłości widzisz się zdrową. I nic poza tym.”

  VS

  „Pepsi trochę z innej beczki …. co sądzisz o afirmacjach? Czy to na prawdę dziala ? Słowo wypowiedziane i powtarzane podobno ma moc ? ! ?
  Pepsi Eliot 16 września 2017 o 12:28
  odradzam, to próba okłamywania siebie, gość widzi, że jest gruby i mało zarabia, a musi sobie mówić, że jest spoko śliczny i przy kasie, yyy … trywializując. To nie działa, nieprawda nigdy nie zadziała”

  To jak to w koncu jest Pepsi?

  1. Pepsi Eliot 28 września 2018 o 09:41

   No właśnie to starałam się wytłumaczyć, nie okłamujesz się, że patrzysz w lustro i widzisz zdrowego, idealnego siebie, bo to kłamstwo, ego na to nie pójdzie, nie widzisz tego teraz. W ogóle odradzam wgapiania się w lustro,bo zobaczysz to co faktycznie myślisz, i się zdołujesz jeszcze bardziej, i będziesz myślała dalej to samo, co najwyżej szybkie zerknięcie w lustro, jak musisz, to jest maks.Natomiast taki slajd to jest myślenie o celu, do tego dążysz, ale o tym celu myślisz, jakbyś już go miała, czyli nie że oglądasz film ze sobą, tylko jesteś już w tym filmie. Już korzystasz ze swojego zdrowia. To wielka różnica dla ego. Żeby jakikolwiek cel się ziścił, musi zapanować zgodność między duszą i ego. Czyli ego też musi powiedzieć tak, powstaje wówczas zamiar zewnętrzny, który zawsze prowadzi do osiągnięcia celu.

   1. Malina 28 września 2018 o 12:44

    Dziękuję Kochana, 🙂 czyli wyobrażać sobie, że to sie stanie w najblizszej przyszlosci(nie jest teraz ale bedzie- czuć, że tak się stanie?) dobrze zrozumiałam?

    1. Pepsi Eliot 29 września 2018 o 11:57

     to jest taki slajd, nawet nie umieszczaj go w czasie, taki rodzaj widzenia, bardzo przyjemnego dla Ciebie. Po prostu widzisz siebie tam gdzie chciałabyś być, taką, jaka chciałabyś być, otoczona tym czym chciałabyś być otoczona

   2. Carrie 28 września 2018 o 19:31

    Peps, a wiesz że to co piszesz to mnie uczyli właśnie o afirmacjach? dokładnie tego uczy zagramanicą Sondra Ray
    -że afkuje się w czasie teraźniejszym
    – że materializację(spełnienie) przyspiesza widzenie siebie w upragnionym stanie bez emocji, bo jak są emocje to wiadomix nie teges
    -że nie afirmuje się drogi tylko cel
    -że afka z ktorej już nie można skorzystać to mydlenie oczu
    etc.

    <3

 10. Joanna 28 września 2018 o 08:52

  Moj M.(47 lat) miał skok ciśnienia 190/110 +drętwienie kończyn. Lekarz zlecil tabletke pod język na spadek cisnienia i podstawowe badania z krwi, ekg i stwierdził(nie szukając glebszych przyczyn podwyzszonego ciśnienia), ze ten skok spowodowany byl najprawdopodobniej na tle nerwowym…. Z dziećmi do lekarza idę tylko po jakieś zaswiadczenia np. na gimnastykę korekcyjna. Nie wykupuje syropkow, ibumow i antybiotyków, ktore sa przepisywane….gdybym zliczyla te wszystkie medykamenty mialabym pełną szafke lekow?a czas pokazuje, ze nic nie musialam kupowac a dzieci zdrowialy. Pozdrawiam

 11. dzieckoszatana 28 września 2018 o 09:59

  hejka, czy wie ktoś gdzie można kupić dobrą szarą sól morską celtycką do tego przepisu na boreliozę?https://www.pepsieliot.com/biblia-protokol-sc-czyli-soli-i-witaminy-c-w-leczeniu-boreliozy/, znalazłam tylko w jakimś zagranicznym sklepie, przesyłka będzie więcej kosztować nić ta sól, jest szansa że taka sól się pojawi w sklepie TiB?

 12. Malgorzata 28 września 2018 o 14:33

  Co sadzisz o komorach normo-barycznych jesli chodzi o dotlenianie komorek?

  1. KasiaK 29 września 2018 o 15:13

   O właśnie, też jestem ciekawa opinii i doświadczeń jeżeli ktoś już był

 13. Trini 28 września 2018 o 15:24

  Kochana Pepsi, jestem na poście przerywanym od tygodnia. Zaczynam jedzenie od 11 rano. Piję rano tylko wodę, ale do momentu, aż nie zacznę jeść jest mi potwornie zimno, nawet nie ,żebym była głodna, tylko potwornie marznę,dodam, że choruję na haschimoto. Myślisz Pepsi, że to minie?

  1. Pepsi Eliot 29 września 2018 o 11:51

   Pij ciepłą wodę z cytryną, możesz zacząć jeść wcześniej o godzinę.

 14. xenesthis 28 września 2018 o 17:56

  Pepsi, czy mogłabyś napisać jak wygląda Twój dzień pod względem jedzenia. Bo się to chyba w miarę czasu trochę zmienia i jestem ciekawa jak jest dziś.

 15. swiatrowerow.com.pl/rowery/gorskie 28 września 2018 o 22:05

  Świetny artykuł! Ludzie zdecydowanie mniej zapadaliby na różne choroby gdyby stosowali się do tych zasad.

 16. Lusia 29 września 2018 o 11:33

  Czy do 4 szklanki można dodać jakieś zdrowe tłuszcze? Np łyżka oleju konopnego, z wiesiołka lub avocado ?

  1. Pepsi Eliot 29 września 2018 o 11:46

   oleje nie, ale hemp protein This is BIO tak, czy świeże zmielone siemię lniane

 17. Iza 2 października 2018 o 09:00

  cześć Pepsi! mam pytanie jak mogę pomóc mężowi, który od 3 miesięcy walczy z przewlekłym zapaleniem oskrzeli, na zmianę z zapaleniem gardła i krtani. Nawet kiedy lekarz twierdzi, że właściwie jest już dobrze, On cały czas czuje ból i drapanie w krtani. Do tego ciągłe osłabienie, stany podgorączkowe, ucisk głowy. Nie mówiąc o depresji i nerwicy. Badania krwi w normie a czuje się ciągle chory.

  1. Pepsi Eliot 2 października 2018 o 10:58

   masz jakieś wyniki z tych badań? https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/ nie ma potrzeby robić wszystkich tarczycowych, wystarczy TSH, ale reszta jak najbardziej by się przydała, a szczególnie:
   B12, żelazo, ferrytyna, homocysteina !, kwas foliowy, 25(OH)D , bardzo ważne, kwas moczowy, kreatynina, mocz, pH moczu rano na czczo i o 12 w południe, no i przydałby się biorezonans, zobaczyć co go tak osłabiło.
   Na już może zrobić oczyszczanie i uodpornienie, kurację 4 szklanek, do śniadania 1 Greens & Fruits TiB, po śniadaniu 2 D3+K2 TiB wraz z 1 Omega 3. Na 5 dni przed badaniem 25(OH)D niech odstawi D3 i G&F TiB.

   Ale na samym początku niech zacznie od akceptacji tego co się dzieje, niech się na to zgodzi, nie walczy, ale spokojnie działa. Pierwszy dzień zmiany należy zacząć od kalibracji kwasem askorbinowym TiB z dodatkiem MSM TiB. Wpisz w szukałkę kalibracja.

   Po takiej odżywiającej kuracji nerwica też łagodnieje.

   1. Iza 2 października 2018 o 13:25

    Dzięki! Niestety do spokojnej akceptacji jeszcze daleko, staram się Go podnosić na duchu, podsuwam Twoje artykuly, Tolle, ale widzę, że jeszcze z tym nie rezonuje, wiec nie robię nic na siłę. Ciężko mi na to wszystko patrzeć z boku bo praktycznie z dnia na dzień z osoby pełnej optymizmu i radości, stał się marudnym pesymistą, wiecznie narzekającym i użalającym się nad sobą. Próbowałam z różnymi suplami od Ciebie (B12, G&F, Chlorella, D3+K2, Omega3) jednak po B12 mial tak silny flush, ze bal się brać, a resztę troche pobral ale z nastawieniem, że Mu to nie pomoże.

    wyniki badań:
    Morfologia krwi obwodowej z rozmazem (ICD9:C55)

    Nazwa badania Wynik badania Zakres referencyjny

    Leukocyty (ICD9:C30) 7,02 x10^3/μL 4,00 — 10,00
    Erytrocyty (ICD9:C02) 5,24 x10^6/μL 4,50 — 6,00
    Hemoglobina (ICD9:C19) 15,8 g/dL 14,0 — 18,0
    Hematokryt % 48,2 % 42,0 — 52,0
    MCV 92,0 fL 80,0 — 100,0
    MCH 30,2 pg 27,0 — 31,0
    MCHC 32,8 g/dL 32,0 — 36,0
    Płytki krwi (ICD9:C66) 313 x10^3/μL 130 — 400
    P-LCR 26,3 % 13,0 — 43,0
    RDW-CV 12,3 % 11,5 — 16,0
    Pałeczki (ICD9:C32) 0,1 %
    NEU% (ICD9:C32) 56,2 % 30,0 — 70,0
    EO% (ICD9:C32) 2,3 % 0,0 — 6,0
    BASO% (ICD9:C32) 0,9 % 0,0 — 1,0
    LYM% (ICD9:C32) 31,2 % 20,0 — 50,0
    MONO% (ICD9:C32) 9,3 % 0,0 — 14,0
    MPV 10,1 fL 9,6 — 12,0
    LYMPH# 2,2 x10^3/μL 1,0 — 3,7
    NEUT# 4,0 x10^3/μL 1,5 — 7,0
    MONO# 0,7 x10^3/μL 0,0 — 1,0
    EO# 0,2 x10^3/μL 0,0 — 0,4
    BASO# 0,1 x10^3/μL 0,0 — 0,1
    Sód (ICD9:O35) 145,00 mmol/l 136 — 145
    Potas (ICD9:N45) 4,39 mmol/l 3,60 — 5,20
    GGT (ICD9:L31) 18,00 IU/l 10 — 71
    Kwas moczowy (ICD9:M45) ↑ 7,20 mg/dl 3,4 — 7,0
    Cholesterol całkowity (ICD9:I99) 154,40 mg/dl 115 — 190
    HDL (ICD9:K01) 47,50 mg/dl > 40
    LDL (ICD9:K03) 80 mg/dl
    Triglicerydy (ICD9:O49) 132,20 mg/dl 35,0 — 150,0
    Nie HDL 106,9 mg/dl
    AST (ICD9:I19) 17,40 IU/l < 40,0
    ALT (ICD9:I17) 35,40 U/l < 41,0
    Białko C-reaktywne (CRP) (ICD9:I81) < 1,00 mg/l < 5,00
    Glukoza (ICD9:L43) 85,80 mg/dl 70 — 99
    TSH 3 (ICD9:L69) 2,94 mIU/l 0,27 — 4,20

    Posiew z górnych dróg oddechowych (ICD9:91.831) (Wymaz z gardła)
    Wynik badania: Wyhodowano Neisseria spp., Streptococcus viridans oraz
    Candida albicans

    Posiew z górnych dróg oddechowych (ICD9:91.831) (Wymaz z nosa)
    Wyhodowano Staphylococcus epidermidis – wzrost skąpy

    Posiew z górnych dróg oddechowych w k.grzybów (ICD9:91.831) (Wymaz z gardła)
    Identyfikacja Candida albicans
    Liczność kolonii wzrost skąpy

    Posiew z górnych dróg oddechowych w k.grzybów (ICD9:91.831) (Wymaz z nosa)
    Grzybów drożdżopodobnych nie wyhodowano.

    1. Pepsi Eliot 2 października 2018 o 13:45

     po B12 nie ma flesza, jest po B3 w postaci niacyny, a jako nikotynamid nie ma flesza

     1. Iza 2 października 2018 o 13:47

      tak tak, przepraszam, pomyliłam 🙂 czystej B12 nie brał, brał B-complex i czystą B3 w postaci niacyny

 18. Pani Uważna 7 października 2018 o 02:59

  Czy można ssać z rana olej kokosowy w czasie postu czy to przerywa post?

  1. Pepsi Eliot 7 października 2018 o 09:54

   przerywa, zawsze coś połkniesz

 19. Kaa 2 listopada 2018 o 19:22

  Hej Pepsi?nie w temacie postu ale bardzo prosiłabym o porade,siostra w Anglii wczoraj dostała zapalenia błednika,pełza biedna po ziemi do toalety,ptawoe nie je,leży na jednym boku,był lekarz,dał jakieś leki i powiedział,że tak będzie przez tydzień…martwie sie bo u nas ten temat jest bardziej rozbuchany i piszą o szpitalu i dożylnych antybiotykach,że to może nawracać i prowadzić do trwałego uszkodzenia błednika…siostra jest oświecona jak ja,stosuje wszystko co niezbędne,jest wegetarianką od kilku lat ale często miewa zapalenie ucha,ostatnio walczyła tez z gronkowcem,czy tutqj wszystko może sie rozchodzić o candide?czy jest jakis sposób,żeby jej ulżyć?Nieumywakin na problemy z chorobą lokomocyjną czyli de facto z błednikiem radzi pić sode,myślisz,że tutaj coś zadziała?

  1. Pepsi Eliot 2 listopada 2018 o 21:07

   jeśli Nieumywakin radzi, to można spróbować <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *