Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
209 873 603
52 online
33 555 VIPy

4 objawy zakwaszenia Twojego ciała, łatwe do zaobserwowania!

Robiąc każdego dnia 4 szklanki na bazie wody mineralnej z wyciśniętym sokiem z cytryny organicznej zyskujesz bardzo wiele oczywistych korzyści, w tym, że jaką byś tę wodę butelkowaną nie wlała, o połamanej strukturze, to sok z cytryny będzie ją strukturyzował i Twoje ciało otrzyma świetne nawodnienie. Inną nieoczywistą korzyścią jest dotlenienie komórek ciała. Pewien Niemiec dr. Otto Warburg laureat Nagrody Nobla z 1931, odkrył, że przyczyną 95% wszystkich nowotworów jest kwaśne środowisko. Udowodnił też coś bardzo istotnego, mianowicie, że nowotwory nie mogą rozwijać się w środowisku zasadowym, w którym poziom pH wynosi 7,36 lub więcej. Już prawie 100 lat temu stwierdził, że kwasica mleczanowa (nadmiar kwasowości) nie tylko jest związana z rozwojem raka, a może również powodować inne choroby, takie jak osteoporoza, cukrzyca, choroby serca i prawie wszystkie inne choroby przewlekłe, zwane też cywilizacyjnymi. Wprawdzie sceptycy powołują się na pewne badania in vitro, gdzie komórki rakowe same zakwaszają sobie środowisko, aby móc przetrwać, to jednak jest to zawsze istotne utrudnienie, gdy muszą walczyć o przetrwanie. Jedno jest pewne, to co jesz ma wielki wpływ na łatwość z jaką Twoje ciało będzie utrzymywać idealne pH krwi, w bardzo wąskim, życiowym zakresie. Czyli, że  jedzenie, jednak zawsze będzie miało wpływ na poziom pH ciała.


4 łatwe do zaobserwowania objawy zakwaszenia ciała:

1. Ból mięśni i skurcze po przejściu, przebiegnięciu nawet krótkich dystansów 2. Ciągłe uczucie zmęczenia 3. Łatwa zadyszka 4. Uczucie, że nie możesz zaczerpnąć wystarczająco dużo powietrza Przy okazji są to również pewne z oznak niedoborów magnezu i nie mylisz się. Ludzie z problemami z sercem, czy cukrzycą także znają takie objawy, ale nie ma się czemu dziwić, gdyż są to naczynia połączone.

Co to jest woda alkaliczna?

Zasadowość i kwasowość mierzona jest w skali pH od 0 do 14 i jest to stężenie jonów wodoru w związkach. Poziom neutralny wynosi 7,0, z kolei pH niższe oznacza kwasy, a pH wyższe od 7,0 oznacza zasady. Woda alkaliczna to jest taka woda, której kwasowość jest zawsze powyżej 7,0 pH.

Przepis na wodę alkaliczną

Składniki 1 łyżka soli himalajskiej 1 cytryna organiczna 2 litry czystej wody 1 duży szklany słój DIY Wlać wodę do słoja. Dorzucić pokrojoną w plastry cytrynę, oraz sól himalajską. Przykryć słoik i pozostawić w temperaturze pokojowej na 12 – 24 godzin. Jak z niej korzystać? Używaj jej do pierwszej, drugiej i czwartej szklanki porannych oczyszczających wątrobę, nawadniających i tak czy siak dotleniających komórki 4 szklanek. A trzecia szklanka, ta z octem jabłkowym i tak będzie miała niższe pH, z kolei wodę alkaliczną zaleca się pić 3 szklanki dziennie na pusty żołądek, więc idealnie.

owocek

PS Mity z serii:  Nie bój się dwutlenku węgla! Oczywiście nie można oddychać jedynie dwutlenkiem węgla, bo to ma skutek śmiertelny, ale odbrązowić dwutlenek jak najbardziej powinnaś, tutaj kilka zasad uzdrawiania wraz z ortodoksyjnym podsumowaniem. Po połączeniu sody i cytryny (lub innych cennych kwasów) powstaje właśnie dwutlenek węgla. Właściwa proporcja między O2 a CO2 warunkuje dobre samopoczucie i równowagę kwasowo-zasadową. Istnieje przekonanie, że woda gazowana niszczy zęby oraz kości, wypłukuje wapń i zwiększa zakwaszenie w żołądku (to byłby akurat plus:), lecz tezy te nie zostały poparte jakimikolwiek badaniami. U zdrowego człowieka woda gazowana nie wywołuje stanów chorobowych. Jest wręcz przeciwnie, ponieważ jest zdrowym produktem, który można jeszcze ulepszyć poprzez dodanie większej ilości wodorowęglanu sodu i magnezu. Łatwo jest skreślić coś korzystnego, jak choćby wodorowęglan sodu (soda oczyszczona), gdy nie rozumie się złożoności CO2 i związku dwutlenku węgla z sodą. Brak CO2 (a co za tym idzie, również tlenu!!) jest punktem wyjścia dla różnorodnych zakłóceń wewnątrz organizmu. Jeśli niedobór CO2 utrzymuje się przez długi czas, taka sytuacja może przyspieszać proces starzenia i powodować powstawanie różnych chorób, w tym nowotworów. Nie zapominajmy, że dwutlenek węgla w formie gazowej sprawia, że rośliny mogą rosnąć. Jest to gaz życia, a nie śmierci. Możemy za jego pomocą leczyć nawet nowotwory, ponieważ zwiększone zabezpieczenia buforujące pod postacią pH wewnątrz całego organizmu powodują redukcję kwasicy wewnątrz i na zewnątrz nowotworu, co w konsekwencji hamuje rozwój złośliwego nowotworu. Tyle od doktora Sircusa. Źródła między innymi: www.fitday.com/fitness-articles/nutrition/healthy-eating/what-is-alkaline-water.html www.eater.com/drinks/2015/6/24/8838499/alkaline-water-healthy-drink-or-marketing-hoax www.precisionnutrition.com/alkaline-water-legit-or-hoax

(Visited 36 095 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Niki 29 października 2019 o 18:29

  Cytryna jest soczysta o pięknej strukturze cząsteczek, a zmrożona jeszcze więcej ma miłości strukturalnej, jednakże nie stawi oporu mikroplastikowi… jakież to smutne, a jakie prawdziwe, on nadal tam będzie pływał – z marniutkiej nieszczęsnej nisko wibrującej butelczyny PET. Tak marniutkiej, że zwierzak domowy obwącha i spojrzy swej pańci w oczy z wyrzutem „babo, coś ty najlepszego narobiła… kto cię przerobił na plastikową pańcię? możeś babo jest w szoku klimatycznym?!”

 2. avatar Niki 29 października 2019 o 18:33

  Dwutlenek węgla występuje też w terapii normobarycznej, bardzo korzystnej dla natleniania organizmu.

 3. avatar Ika 29 października 2019 o 21:07

  Jak to się ma do nauk Bolotowa? On twierdzi że trzeba zakwaszac , że komórki rakowe mają strukturę podobna do komorę roślinnych (zasadowe). Nie kumam tego zupełnie ?

  1. avatar Jarmush 29 października 2019 o 22:00

   Każde pytanie, które zadasz ma już odpowiedź na tym blogu, korzystaj z szukałki https://www.pepsieliot.com/warburg-vs-bolotow-czyli-dlaczego-jeszcze-skoczylam-bungie/

   a na marginesie, wszechświayt wszystkim przytakuje, dzisiaj o tym wspominałam

   1. avatar Keyt 30 października 2019 o 10:00

    Czyli powiela się tu Twoje niegdysiejsze stwierdzenie – jest tak, jak myślisz, że jest? Stąd tak wiele sposobów na uzdrowienie, dojście do bogactwa, w ogóle na życie?

 4. avatar gosia 29 października 2019 o 21:38

  Pepsi co tym sądzisz w internecie jest napisane że 5000mg Wit c skraca krwawienie miesiączkowe co ty na to?

  1. avatar Niki 30 października 2019 o 12:45

   1g = 1000mg, 5g (łyżeczka) = 5000mg. Tak, są takie reakcje. Kwas ask. z dziką różą, sokiem świeżym pomarańczowym albo cytryną, nie sam. Odżywianie warzywami i owocami surowymi przynosi podobne efekty znacznego skrócenia, złagodzenia przebiegu, bólu, rozbicia gęstości (przeciw skrzepom progesteron)

 5. avatar Natalia 30 października 2019 o 08:05

  Ja mam zakwaszony organizm a co mozna zrobic jesli sie ma problemy z nerkami? chodzi o to ze nerki bola, badania wychodza dobrze i usg….lekarze nic nie stwierdzili,,,a ja nadal nie weim dlaczego pobolewaja ..ale to tak z przerwami nie non stop..czy tez mozna taki napój pic

  1. avatar Jarmush 30 października 2019 o 11:44

   Ja bym zrobiła sobie herbatkę nerkową (jest na blogu przepis), i trochę sody gaszonej jako szklanka zero, takie kuracje tygodniowe i zobaczyć, badałabym oczywiście pH moczu (mamy paseczki), oczywiście magnez, generalnie 4 szklanki, rozumiem że białka w moczu nie ma, kreatynina i kwas moczowy, mocznik idealnie.

  2. avatar Niki 30 października 2019 o 13:00

   Nie masz aby kłopotów ze słuchem? przytykające się uszy, niedosłyszenie, kłucie, obrzmiałe płatki uszu, czerwieniejące uszy, zatrzymane toksyny w workach pod oczami? Organy mają swoje odpowiedniki w miejscach na ciele, wychodząc od objawu po nitce do kłębka dochodzi się sedna problemu, przyczyny.

   1. avatar Natalia 30 października 2019 o 14:59

    Ostatnio worki pod oczami się zdarzają szczególnie rano, puchna też lydki, ogólnie nogi, podskórne gule w okolicach żuchwy i refluks z nadzerkami ;(

    1. avatar Jarmush 30 października 2019 o 15:56

     rozumiem,że tarczyca przebadana?

     1. avatar Natalia 30 października 2019 o 16:12

      W tym roku robiłam usg i ok, tarczycowe też robiłam i mialam FT3 3,06 pg/ml [1,71-3,71]
      TSH 2,920 µIU/ml [0,350-4,940]
      FT4 15,17 pmol/l [12,00-22,00]
      anty-TPO 2,06 IU/ml [0,00-5,61]

     2. avatar Jarmush 30 października 2019 o 16:12

      lekka niedoczynność tarczycy, można sprawę polepszyć dietą i suplementami

     3. avatar Niki 30 października 2019 o 18:08

      …tak jakby niedoczynna tarczyca „wychodziła nerkami”. zatrzymanie wody (sód -to jeden z 4 elektrolitów -wysoko, w nierównowadze), obrzęki, puchnięcie, przepływy nerkowe niskie przy niedoczynności.

     4. avatar Jarmush 30 października 2019 o 19:04

      i zmęczone nadnercza

     5. avatar Niki 30 października 2019 o 18:10

      i nerki bardzo podobne kształtem do tarczycy

     6. avatar Natalia 31 października 2019 o 08:31

      A jakie suplementy na tarczyce? Dodam że nigdy wcześniej czegoś takiego nie zauważyłam, a od czasu jak bolą nerki to gdy spozylam Wit C z msm to na drugi dzień mocz z rana był jakby pomarańczowy, jakby rdzawy, jakby z krwią ale nie jestem pewna. Kolor na pewno całkiem inny niż mam normalnie. Wogole zauważyłam że gdy zaczynam pić soki warzywne, lub spożywać suplementy witaminy albo C z msm to bol nerek se nasila. Wcześniej tego nie było. A gdy odstawie wszystko to później się to łagodzi. Gdy pije wodę i herbatki ziołowe jest lepiej. Szkoda bo cała moja nadzieja w msm jeśli chodzi o trądzik. Bo wtedy wszystko znikalo na ciele i twarzy

     7. avatar Jarmush 31 października 2019 o 10:03

      Przydałyby się te badania https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/ , szczególnie pasożyty biorezonansem, bo niska ferrytyna, skoro nie miesiączkujesz może oznaczać, że coś to zjada, mówiąc kolokwialnie

      Zalecania suplementacja
      Przed śniadaniem:
      Zaczynasz dzień od oczyszczająco/odżywiającej kuracji 4 szklanek 
      https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/

      Jeśli nie brałaś nigdy alg, do 4 szklanki zacznij 4 greens This is BIO brać od 1/4łyżeczki i sukcesywnie zwiększaj o 1/4 łyżeczki. Jeśli nie masz  bio zielonych liści, do 4 szklanki dodawaj Kale(jarmuż ) This is BIO, lub szpinak This is BIO. 

      do 4 szklanki dodatkowo pół łyżeczki Kelp This is BIO (jod) https://thisisbio.pl/kelp/3621-kelp-100-organic-180g-this-is-bio-5905344040581.html?search_query=kelp&results=6

      Chlorek magnezu TiB https://thisisbio.pl/cialo-twarz/2165-chlorek-magnezu-900g-tib–5905344040246.html używaj jako oliwa magnezowa (trochę rozrób z wodą) i smaruj nadgarstki, kostki i łydki, oraz wieczorem do kąpieli. Wraz z drugą szklanką bierz albo płaską łyżeczkę jabłczanu magnezu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2494-jablczan-magnezu-90g-tib–5905344040277.html?search_query=jablczan&results=3, albo 2 kapsułki cytrynianu magnezu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3923-magnez-cytrynian-90kaps-tib–5905344040765.html.

      Jeśli nie jesz nabiału, bo jest silnym alergenem, ale ma dużo wapnia, bierz także kapsułkę cytrynianu wapnia G&G https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3318-calcium-citrate-100mg-120kaps-gg–5060040827079.html?search_query=wapn&results=84.

      Na marginesie.
      Jeśli masz zaparcia wg Lasta i dr Sircusa możesz użyć do drugiej szklanki chlorku magnezu , pomimo, że ma przeznaczenie do użytku zewnętrznego. Łyżeczka do 2 szklanki wody z cytryną, dawkowanie dobierz do siebie, czy pełniejsza, czy mniej pełna. Nie jestem lekarzem i to nie jest porada, tylko sugestia ww naturopatów.

      Do śniadania:
      2 kapsułki cynku do śniadania  https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3929-cynk-60kaps-tib–5905344040741.html?search_query=cynk&results=31  wraz z 1 tabletką Greens & Fruits TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/10-greens-fruits-90tabl-tib-5905344040000.html
      cynk jest antagonistą miedzi, możesz nosić bransoletkę i/albo jeść suszone owoce, daktyle, rodzynki

      Po śniadaniu:
      Bierz 2 D3+K2 TiB   https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/70-vitamin-d3k2-90tabl-tib—5905344040154.html, oraz 3 D3 TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3915-witamina-d3-60kaps-tib–5905344040758.html?search_query=D3&results=8
      oraz 1 Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib–5905344040048.html

      Popołudniu:

      Selen 1 kapsułka https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3930-selen-60kaps-tib–5905344040772.html?search_query=selen&results=20 (po zbadaniu poziomu selenu być może należy brać 2 kapsułki), nie łącz wyizolowanego selenu z cynkiem, bo też są antagonistami, co jest dziwne, bo w naturze występują często razem w pokarmach, ale natura rządzi się innymi prawami), ale bierz go z 1 naturalną witaminą E G&G https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2530-vitamin-e-400iu-natural-bursztynian-120kaps-gg–5060040826713.htmljest jeszcze druga tej firmy, też naturalna
      i 1 C 1000+ TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html, np. około godziny 17.

      KALIBRACJA (wykonujesz ją w razie nasilenia stanów zapalnych nie częściej niż 1 raz w miesiącu)
      kalibracja kwasem askorbinowym https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html, na podstawie protokołu witaminowego dr. Cathcarta:
      Idziesz do sklepu o nazwie Hipermarket i kupujesz dużo (4 kg, lub więcej) pomarańczy. W Lidlu są bio. Następnie wyciskasz (może być ręczna wyciskarka) z nich sok. Na każde pół szklanki dodajesz łyżeczkę kwasu askorbinowego. Podajesz ten specyfik osobie co pół godziny aż do wystąpienia biegunki. To jest właśnie ten próg jelitowy. Cała sztuka polega na systematycznym dozowaniu witaminy C z sokiem co 20-30 minut, ponieważ jest to okres pół-rozpadu.
      Następnie należy przyjmować codziennie ok. 2 gramy kwasu askorbinowego TiB, lub 1 Witamina C 1000 + TiB

      Jod
      Przy selenie konieczne jest branie jodu.
      Należy dla bezpieczeństwa podawać płyn Lugola ( w aptece) przez skórę robiąc plamę o średnicy około 3 cm z 2-3 kropel płynu Lugola i ponowić po całkowitym wchłonięciu (czyli gdy zniknie brązowa plama)
      albo bardzo dobra opcja co już doradziłam wyżej, bierz Kelp BIO G&G https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2177-organic-kelp-120kaps-gg-5060040821770.html?search_query=kelp&results=5
      dodajesz pół łyżeczki do 4 szklanki w kuracji 4 szklanek 

      Bierz probiotyki
      https://thisisbio.pl/trawienie/3664-saccharomyces-boulardii-60kaps-gg–5060040820322.html?search_query=probiotyki&results=3
      Jeśli nie decydujesz się na kurację 4 szklanek, która zawiera w sobie szklankę z magnezem i tak powinnaś brać magnez. https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3923-magnez-cytrynian-90kaps-tib–5905344040765.html?search_query=magnez&results=94

      Bierz chlorellę, albo stosuj właśnie terapię 4 szklanek, tam w 4 są algi
      Terapia oczyszczająca i odżywiająca 4 szklanek. https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/ Jeśli nie brałaś nigdy alg, do 4 szklanki zacznij 4 greens This is BIO brać od 1/4łyżeczki i sukcesywnie zwiększaj o 1/4 łyżeczki. Jeśli nie masz  bio zielonych liści, do 4 szklanki dodawaj Kale(jarmuż ) This is BIO, lub szpinak This is BIO. Jeśli obawiasz się goitrogenes w krzyżowatych, nie jedz jarmużu i brokułow surowych, tylko lekko sparowanaych.

      Nie denerwuj się byle czym, rozważ jakieś suplementy na nadnercza, dlatego na już zalecam kurację do śniadania 1 Greens & Fruits TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/10-greens-fruits-90tabl-tib-5905344040000.html zawierający bardzo dużo minerałów i witamin, w tym z grupy B., co już zaleciłam na początku.

      Usprawnij pracę jelit, zero wzdęć (pozbądź się dysbiozy i przeciekania jelit) – zakwaś żołądek, poniżej prosty test na ilość kwasu w żołądku

      WYPIJASZ 3/4 szklanki wody z płaską łyżeczką sody oczyszczonej
      Czasy „odbicia”:
      Jeśli odbije Ci się jeszcze podczas picia mikstury, to nadkwasota. Małe prawdopodobieństwo, ale oczywiście istnieje.
      Jeśli do 40 sek po wypiciu: nadkwasota (im bliżej 40 sek tym mniejsza)
      Jeśli zmieścisz się w czasie 40 – 90 sek, oznacza to dobre zakwaszenie żołądka
      Jeśli od 90 do 3 minut, to słabe (im bliżej 3 minut, tym gorzej)
      Jeśli nie bekniesz powyżej 180 sek lub wcale, co się też zdarza, yyy … nie jest dobrze.
      Co robić więc?
      PICIE rozwodnionego soku z cytryny lub octu jabłkowego, lub wprowadzenie tak zwanego „gorzkiego trawienia” zwykle dobrze sprawdza się w łagodnych przypadkach niedokwasoty.
      Słabo zakwaszony żołądek plus nietolerancja glutenu zwykle jest przyczyną przeciekania jelit. Nie dopuść do tego, bo skutkiem tego mogą być choroby autoimmunologiczne, w tym właśnie Hashimoto.
      Nie jestem lekarzem
      <3

 6. avatar Natalia 30 października 2019 o 12:43

  Tak wszystko w normie i to pośrodku. Białka nie ma i nawet robiłam posiew moczu i tam wyszły malutkie ilości bakterii co lekarz powiedział że to nie nadaje się do leczenia mocniejszymi lekami. Raz jak się źle czułam miałam ph moczu 8 i to z rana. A wtedy od wieczora bolały nerki, miałam kołatania i było źle. Kilka dni później badalam ph to spadło do 6 lub nawet 5,5. Raz tylko miałam taki skok z rana.

 7. avatar Natalia 30 października 2019 o 16:38

  Czyli coś można zrobić?

 8. avatar dominiczkas 31 października 2019 o 14:58

  Pepsi kochana moja przy wegetarianizmie czym zastąpić tofu? Korzystam z diety spersonalizowanej wegetariańskiej ale tam w opcji wyboru są wyroby mleczne typu ser feta ,jogurty itp. Mam alergie na albuminium mleka krowiego. Czy tofu jest ok?
  Dziękuje za odpowiedz ?

  1. avatar Jarmush 31 października 2019 o 16:59

   tofu nie jest ok, ale tempeh, miso, natto czyli fermentowane ziarna, a nie gotowane tak

   1. avatar Alkamera 31 października 2019 o 17:46

    A czy sos sojowy jest OK?

    1. avatar Jarmush 31 października 2019 o 22:03

     niezbyt i zwykle ma jeszcze pszenicę, sos tamari bio jest bardzo dobry

 9. avatar dominiczkas 31 października 2019 o 17:00

  Dziękuje?a co myślisz o owczym czy kozim serze? Czy też mogę tofu nimi zastąpić ?

  1. avatar Jarmush 31 października 2019 o 17:35

   sery mają kazeinę, ale w owczym i kozim serze jest mniej, musisz podjąć świadomy wybór, podobno owce nigdy nie chorują na raka

 10. avatar Anna 13 listopada 2019 o 21:43

  Pepsi czy ta wodę alkaliczna tj z solą Himalajska i cytryna mogę dodać do szklanki zero z soda oczyszczona bo rozumiem że do szklanki 1,2 i 4 w kuracji 4 szklanek nawet powinnam ja dodać a jak to jest w przypadku sody

  1. avatar Jarmush 13 listopada 2019 o 21:47

   bazą jest woda z cytryną, bez soli himalajskiej, można użyć soli do szklanki drugiej, ale to jest tylko opcja, ważny jest poziom potasu, a ewnetualna szklanka zero ma być tylko z sodą gaszoną. Kurację przeprowadzasz świadomie, badasz sód i potas oraz pH moczu, nie może być zbyt zasadowy

 11. avatar Anna 14 listopada 2019 o 09:59

  W artykule wyżej pisałaś że ta wodę alkaliczna ( z solą Himalajska i cytryna) można dać do 1,2 i 4 szklanki w kuracji 4 szklanek i że powinno się pić 3 szklanki wody alkalicznej na czczo więc akurat w tych 1,2 i 4 szklance

  1. avatar Jarmush 14 listopada 2019 o 10:35

   no widzisz Kochana, jakie mam zakręcenie, dodaj, ale badaj te parametry o których pisałam <3

 12. avatar Anna 14 listopada 2019 o 17:20

  Tak jest! ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum