Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 939 560
178 online
38 795 VIPy

4 powody, które powinny zachęcić Cię do pozyskania czegoś na kształt mocy

4 powody, które powinny zachęcić Cię do pozyskania czegoś na kształt mocy

Ludzie mówią, a mówią uczenie, że życie jest jedno, że siła woli, którą lansuję, że moc, którą podsuwam, jak jakąś chusteczkę do nosa przy katarze obowiązkową, że to wszystko jest idiotyczne w kontekście życia, które po co sobie tak utrudniać? Tymczasem, jeśli potrafimy udowodnić sobie, że to co robimy w kwestii diety, czy ogólnie pojętego stylu życia jest dla nas długoterminowym działaniem prozdrowotnym, albo gdy mamy w nosie jakie będą konsekwencje naszego lajfstajla w przyszłości, to faktycznie, jakakolwiek praca na sobą, uczenie się konsekwencji, stawianie poprzeczek, czy tego rodzaju bredni, albo prawd, wszystko zależy od punktu widzenia, będzie bez sensu. Jednak z drugiej strony, gdy możemy z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć, że drogą „a” dojeżdża się do celu „A”, to nie ma mowy, może fuksem jakimś, aby drogą „a” dojechać do celu „B”. Takie są zasady logiki. Narkoman, czy alkoholik idąc drogą „a” osiągnie cel „A”, czyli niedołęstwo wątroby. Gdy nie zmienimy sposobu działania nie możemy osiągnąć innego celu. To samo odnosi się do biznesu. Gdy będziemy powielać to co robimy dotychczas, będziemy osiągać podobne do obecnych wyniki, lub uzależnione jedynie od koniunktury.

Czym w takim razie ma być dieta?

Czy przepiórki w płatkach róż, to jest danie prozdrowotne? Wszystko zależy, kiedy i gdzie zjedzone, oraz kto i jak je przyrządzi? Lansuję dietę najprostszą, nie dlatego, że nie jestem smakoszem, wręcz przeciwnie, ale dlatego, że moim zdaniem jest to najlepszy sposób do osiągnięcia celu. Co nie znaczy, że nie ma innych dróg. Ludzie mieszkający nad morzem Śródziemnym, żywiący się surowym pokarmem bogatym w biofotony, mogą osiągnąć cel „B”, czyli zdrowie w późnym etapie życia, pozwolając sobie codziennie na gluten w bagietce, marker insulinopodobny IGF1 w serze typu Brie, i spi tak są to stosunkowo proste posiłki. Z kolei witarianizm stał się modny, jako cudowna dieta lecząca. Jednak tylko wtedy tak się stanie, gdy będzie to 811. Niestety witarianizm w innej wersji zamienia się w obżarstwo tłuszczem, a co za tym idzie pro zapalną omegą 6. Oczywiście i tak większość wszystko jedzących pożera za dużo pro zapalnej omegi 6, ale oni wybrali już wcześniej. Raczej niczego nie wybierając.

Tymczasem żywienie funkcjonalne to nasza jedyna nadzieja i szansa

Wędlina, czy parówki sojowe nie są jedzeniem funkcjonalnym, co najwyżej pozwolą dostarczyć kalorii. Ale kij z mocą, czy silną wolą, byle tylko żywić się funkcjonalnie, czyli po coś. Jeżeli zakładamy jedynie dostarczenie kalorii możemy żywić się byle czym, jeżeli chcemy, aby jedzenie spełniło jakieś funkcje prozdrowotne, musimy żywić się pokarmem funkcjonalnym. Funkcją fryty jest glikacja, wolne rodniki tlenowe, i lipoproteiny utlenione. Zajebiście. Czy ja jestem niedorozwinięta umysłowo? Niekoniecznie. Często pomijam milczeniem te nieustające pytania co jeść, ale czy może znam jakąś tajemną metodę i zdradzę szamański przepis na kopytka bez mąki i ziemniaków? Ale tu się nie ignoruje pytań, tylko odpowiedź jest tak prosta, że nie ma o czym mówić. Weź banana i zjedz ich kilka. Weź jabłko i zjedz kilka jabłek. Weź sałatę, pół awokado, skrop octem balsamicznym, dodaj pomidora, cebulę dymkę i odpowiednią ilość czegoś gotowanego, aby zagęścić pożywienie.

Jedząc surowe pokarmy roślinne musimy jeść więcej, a nie mniej; oczywiście dotyczy to diety nisko tłuszczowej

Ludzie rzucają się na witariańskie desery z orzechów i daktyli i dostają wkrótce skrętu kiszek, a guru im mówi, spoko, to odtruwania pewnie są skutki. I męczą się biedni neofici z ogromną ilością błonnika, a co najgorsze cukru z tłuszczem.

– Pepsi, a czy to nie jest przypadkiem ten detoks? Te symptomy odtruwania?

Prawie każdy miał kiedyś kaca

Kac jest to detoks, jest to syndrom odstawienia i odtruwania.  Tak właśnie odbywa się odtruwanie. Możesz mieć podwyższoną temperaturę ciała, możesz mieć wewnętrzne drżenie, może Cię boleć głowa, możesz mieć bóle mięśniowe, jak przy grypie, ale na pewno nie będą to wzdęcia, bąki, kolki jelitowe i wszystkie oznaki zbytniego obciążenia układu pokarmowego błonnikiem, tłuszczem i cukrem.

I jeszcze jedno – nie każdy może i powinien zostać witarianinem, ale każdy chory powinien skorzystać z dobrodziejstwa kuracji sokami owocowymi i warzywnymi

Jedna kawa, już po pół godzinie może doprowadzić do skurczu palców u stóp, czy łydek. Trzeba być świadomym swoich poczynań. Czy nigdy nie pić masz kawy? Jest to opcja, ale w razie czego wiedzieć należy, że po kawie należy się natychmiast nawodnić wodą niezbyt wysoko zmineralizowaną, aby uzupełnić minerały.

Podsumowanie, czyli 4 powody, które powinny zachęcić Cię do pozyskania czegoś na kształt mocy:

1. Jeżeli „A” oznacza chorobę, a droga „a” prowadzi do punktu „A”, jest to droga kijowo zła, albo masz to w nosie; jednak bądź przynajmniej świadomy. Możliwość wyboru jest wartością samą w sobie. 2. Dieta, która leczy nazywa się witarianizm 811, ale i tak pomimo ogromnej ilości antyoksydantów, jednak musi być wzbogacona produktem odzwierzęcym. Chodzi o kilka ekstremalnie ważnych spraw: a. Homocysteina (B12) b. Witamina D (D3) c. EPA i DHA d. Kolagen 3. Odwodnienie organizmu. Używki odwadniają, a to demineralizuje ciało 4. Możesz w ogóle nie mieć mocy, ani siły woli, ale miej świadomość konsekwencji działań sybaryty

do najukochańszej Burżuazji wypowiedział peps owe słowa


Blog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba. Rzuć też gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


 

(Visited 5 448 times, 1 visits today)

Komentarze

 1. avatar ania 27 września 2015 o 18:33

  Krótko i na temat. Tak naprawdę zawsze chodzi tylko i wyłącznie o wybór. Albo zjadasz kolejnego pączka (kiełbasę z grilla, porcję frytek, paczkę ciastek, chipsy, porcję ruskich pierogów i co tam sobie chcesz) popijając następną szklanką „soku” z kartonu i wiesz, że sobie szkodzisz. Albo się oszukujesz i twierdzisz, że taka dieta nie ma nic wspólnego z tym, że źle sypiasz, bolą cię stawy, jesteś wiecznie zmęczony, szumi ci w uszach, skacze ciśnienie, wątroba goni resztką sił, nie możesz zajść w ciążę, wciąż łapiesz przeziębienia itp. A może prościej byłoby nie tylko nosić mózg, ale zacząć go używać?

 2. avatar kaliga 27 września 2015 o 20:59

  Droga Pepsi. A skąd kolagen bierzesz? Suplementujesz?

 3. avatar wojtek 27 września 2015 o 21:23

  gdybym sobie kupił świetlówkę uv/b i sie rozebrał to czy dostarczał bym w ten sposób Witamine D?

 4. avatar Kalina 28 września 2015 o 04:17

  myślę ze nawet nie chodzi o wybór, ludzie są tak zatruci i tak bardzo mają zniszczone organizmy ze nie znają uczucia zdrowia i tej „mocy” dla nich nie ma wyboru bo nie wierzą w cudowność zdrowego samopoczucia i jasnego umyslu – gdyby choć raz tego spróbowali, gdyby tak ich zmusic do oczyszczenia i sprawdzenia jak to wtedy wygląda życie, większość przejrzalaby na oczy i nie chciała powrotu starego samopoczucia i zamulenia mózgu, przy takim zatruciu umyslu pozywieniem i takim uzależnieniu od dodatków do żywności naprawdę trudno powiedzieć, że mają choć odrobinę wolnej woli…

  1. avatar ka 30 września 2015 o 12:42

   Kochana,ale oni nie chcą. Za chiny ludowe i demokratyczne. Tkwią te Mariany w swoich ciatkach i parówkach z tabletkami na wszystko. Możesz mówić,błagać,bić a oni i tak swoje….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum