Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 022 306
48 online
39 307 VIPy

4 razy wporzo, w tym świąteczne życzenia <3

1. Miłość jest wporzo

Znaczenie słowa „grzech” w języku starohebrajskim jest bardzo piękne. Oznacza, że ktoś chybił celu. Nie ma w nim tak naprawdę poczucia winy, grzech oznacza, że ktoś nie trafił do celu, poszedł w niewłaściwym kierunku. Nie potępiaj się za grzech, zaakceptuj swoje chybienie do celu. I każdego dnia dokładaj jak najlepszą na dany dzień jakość siebie. Nie poczujesz się odrzucona i potępiona przez siebie samą, Twoja ewolucja będzie obniżać entropię nas wszystkich. Osho twierdzi, że przywiązanie to jedna z najohydniejszych rzeczy i to nie tylko z punktu widzenia religii, ale też estetyki. Gdy jesteś przywiązana tracisz swoją samotność, tracisz wszystko. Tylko po to, aby poczuć, że partner Cię potrzebuje, i że jest z Tobą, zarzekasz się wszystkiego, tracisz siebie. To jeden z paradoksów umysłu, że cokolwiek dostaniesz, znudzisz się tym, będziesz pragnęła tego, czego nie dostaniesz. Gdy jesteś sama, pragniesz niewoli, jarzma, a gdy już to masz, nagle ponad wszystko pragniesz wolności. Gdy masz szczęście, możesz się tym dzielić. Gdy kochasz siebie, możesz się tym dzielić. Nie możesz podzielić się tym, czego nie masz. I właśnie ta logika może rozłożyć na łopatki niejeden związek, niejedną społeczność, partię, wahadło, a nawet państwa i narody. Ktoś z estymą zagadał do Augustyna z Hippony, tłumacząc, że jest niewykształconym człowiekiem, niewiele jest w stanie pojąć rozumowo, że ma słabą pamięć, ale mimo tego prosi o jakieś krótkie przesłanie, aby mógł je zapamiętać i stosować w życiu. Trzeba Ci wiedzieć, że Augustyn był znakomitym filozofem, oraz świętym, i wygłosił w swym życiu wiele wybitnych kazań, ale nikt nigdy nie spytał go o sprawę tak podstawową. Przymknął gały i w zadumie jął medytować nad tą fundamentalną sprawą. W końcu rzekł, że nadeszła tylko ta jedna myśl: – Kochaj, a wszystko inne będzie Ci dozwolone. Po prostu kochaj.

2. Samotność jest wporzo

Samotna wigilia to nic strasznego dla osoby, która kocha siebie. Jezus był aspołeczny, Budda też. Wszelkie wysiłki, aby uniknąć osamotnienia zawodziły i nadal będą zawodzić, bowiem są sprzeczne z fundamentalnymi zasadami życia. Nie ma powodu zapominać o swojej samotności, jest piękna, oznacza Twoją i naszą jedność. Gdy jesteś świadoma swojej samotności, jesteś świadoma swojej rzeczywistości, a to jest właśnie piękne. Kreacja własnej rzeczywistości. Dlatego pięknie jest być samej, ale też pięknie jest być z ludźmi, pięknie jest być zakochaną w mężczyźnie, w kobiecie. Te stany są komplementarne, a nie przeciwne. Gdy jesteś z ludźmi na kolacji ciesz się i kochaj, gdy jesteś sama, jednakowo ciesz się w pełni. Nie stawiaj się przed wyborem, co jest lepsze. Każdy wybór tworzy rozłam. Milionerzy uważają, że mogą mieć i to i to, biedacy i klasa średnia sądzą, że koniecznie muszą coś wybierać (Eker)

3. Autorewizja  jest wporzo

Jeśli chcesz się wybadać, ale oczywiście nie proponuję Ci żadnego osądu wartościującego, tylko tak, abyś rozpoznała na jakim jesteś etapie życia. Gdyż od Twoich wyborów, a nade wszystko myśli, zależy jak szybko chcesz się rozwijać. Siądź więc na godzinę w ciszy bez żadnego komunikatora, bez niczego. Zaobserwuj jakie myśli zdominują Twój umysł w ciągu tej godziny? Czy będzie to jedzenie, seks, samochód, umeblowanie, odzież, mieszkanie, biżuteria, czy coś innego? Jeśli wciąż myślisz o ludziach, lub rzeczach, Twoja identyfikacja jest zasadniczo związana z ciałem. Luzik. Jeśli myślisz o tym, co chcesz zdziałać na świecie, jak zostać milionerką, jakie masz cele i dalej w tym guście, podłożem Twojej identyfikacji jest umysł. Też git. Jeśli przestałaś myśleć, jesteś Buddą. No to koks:)

4. Życzenia z serca są wporzo

Życzę Ci Kochana i Wam wszystkim Kochani, pięknych relacji z sobą, zrozumienia siebie, bezwarunkowej miłości, akceptacji i cieszenia się z każdej nowej, cudownej siebie, którą dokładasz do kolekcji każdego dnia. Nieważne, czy dzisiaj usiądziesz do kolacji sama, czy z rodziną, przyjaciółmi, albo zagubionym wędrowcem. Nie ma znaczenia, czy nie zjesz niczego, bo pościsz nieprzerwanie postem przerywanym, czy spotkasz się z akceptacją, czy nie, dla własnych wyborów żywieniowych. Czy jesteś empatyczną weganką, czy też nie chcesz o tym myśleć, po prostu powiedz sobie: – Tak, kocham.

Jadą saneczki, dzyń dzyń dzyń Dzwonią dzwoneczki dzyń dzyń dzyń

Do gorących życzeń dla Ciebie oczywiście dołącza się cała nasza i Twoja ekipa z miłością, loveU <3 <3 <3

(Visited 4 064 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Małgorzatka 24 grudnia 2019 o 09:20

  Dziękuję za Ciebie, za Siebie, DZIĘKUJĘ ❤

 2. avatar Agnieszka 24 grudnia 2019 o 10:11

  Dziękujemy i również wszystkiego co najlepsze! Nowe wydanie Leczenie Dobra Dieta już zapakowane pod choinką dla rodzinki!
  Ps. Czy nowe wydanie znacząco różni się od poprzedniego?

  1. avatar Jarmush 24 grudnia 2019 o 13:15

   Nie różni się 🙂 <3

 3. avatar Lamat 24 grudnia 2019 o 10:56

  Dziękuję pięknie, Pepsiaku! Za wszystko. Za te życzenia i za każdą literkę na tym blogu. Tym wpisem zrobiłaś mi dzień 😉
  Wszystkim osobom tworzącym ten cudny blog i każdemu, kto tu z radością zagląda życzę mnóstwa miłości na co dzień 🙂

  1. avatar Jarmush 24 grudnia 2019 o 13:14

   Dziękujemy <3 <3 <3

 4. avatar malacza 24 grudnia 2019 o 14:48

  Najmądrzejsze, najprostsze, najpiekniejsze życzenia jakie w życiu dostałam.
  Bardzo dziękuję, i wzajemnie Pepsi, dużo miłości ❤❤❤

  1. avatar Jarmush 24 grudnia 2019 o 15:45

   <3<3<3

 5. avatar Anna 24 grudnia 2019 o 14:53

  Kocham Cię i życzenia prosto z serca wysyłam Tobie i całemu Team

  1. avatar Jarmush 24 grudnia 2019 o 15:45

   <3 <3

 6. avatar dzieckoszatana 24 grudnia 2019 o 15:56

  ale super, właśnie pierwszy raz spędzam święta sama, odpoczywam i jest cudownie, chociaż trochę się bałam, że może będzie smutno siedzę w pidżamie cały dzień, jem se pyszności organik i oglądam kubę wojewódzkiego a tam możdżer mówi o umyśle, ego i trzecim oku i podpinaniu się pod wahadła destrukcji. Dobry odcinek haha. Merry ChistMess!

  1. avatar Jarmush 25 grudnia 2019 o 06:33

   Merry ChistMess!

 7. avatar Agnieszka 24 grudnia 2019 o 16:05

  Pepsiak, zatem z mojego pudełka 6 metrów na kwadracie, z 7 piętra, w towarzystwie domowej kiszonki z buraków i ksiąki Osho „Wolność” (z wyboru w fakim składzie) ślę lowe, choinkę wszytkim, którzy dają radość tym blogiem i wykopyją mnie ze skrzyżowania?❤️?

  1. avatar Jarmush 25 grudnia 2019 o 06:32

   z miłością

 8. avatar Ani 24 grudnia 2019 o 19:23

  Pepsi,
  dzięki za to, że jesteś 🙂
  Samych wspaniałości 🙂
  Wesolutkich Kochani 🙂

  1. avatar Jarmush 25 grudnia 2019 o 06:31

   <3

 9. avatar Carrie 24 grudnia 2019 o 21:13

  Dziękuję 🙂
  Życzę tego co najlepsze -dla całej cudownej ekipy i dla każdego Czytelnika

  <3 <3 <3 i owocki, dużo owocków

 10. avatar Gabi Orchita 25 grudnia 2019 o 07:20

  Dziękuję, że jesteś Pepsi ♥️

  1. avatar Jarmush 25 grudnia 2019 o 12:48

   Kocam Cię Gabi, dzięki, że jesteś <3

 11. avatar poppy 25 grudnia 2019 o 07:29

  Hej Pepsi,
  dziś w świąteczny poranek po przebudzeniu moja pierwsza myśl : idź pobiegaj. Pobiegane. Po raz pierwszy. Cztery szklanki zaliczone a na śniadanie zamiast sałatek majonezowych koktajl bananowy z zielonkami. Coś się zmienia 🙂 Dzięki.
  Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Czytelników 🙂

  1. avatar Jarmush 25 grudnia 2019 o 12:48

   Jakby mnie kto smarował miodem manuka <3 jestem z Tobą, tak trzymamy

 12. avatar Aneta 25 grudnia 2019 o 10:04

  Dziękuję Pepsi, Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich.

 13. avatar Yestemin 25 grudnia 2019 o 21:06

  Pepsi i ekipo. Kocham Was i życzę Wam… miłości w sercach oczywiście, bo ona przynosi wszystko co dobre, jak zauważył już Augustyn. Świećcie dalej swoim światłem – jest piękne, ciepłe i pomocne <3

  1. avatar Jarmush 26 grudnia 2019 o 07:14

   <3 <3 <3

 14. avatar Miśka 26 grudnia 2019 o 10:38

  To juz moja piąta samotna wigilia. Czas medytacji, refleksji i niczym niezmaconego spokoju. Czas na spisywanie celow i wizualizacje. U mnie zero tv. Za to fajnie jest zawiesic wzrok na plomyku świeczki czy lampce choinkowej i nie myslec o niczym. Pepsi, najlepszego, pisz nam ku pokrzepieniu ciał i dusz.

  1. avatar Jarmush 26 grudnia 2019 o 14:38

   z miłością do Miśki

 15. avatar małgosia 26 grudnia 2019 o 13:53

  Kochani: wszystkiego najlepszego: cokolwiek to oznacza dla każdego z nas. Czasami najlepsze dla rozwoju jest trudne dla człowieka. Miłość czyni cuda. Naprawdę. A więc MIŁOŚCI, WDZIĘCZNOŚCI i CORAZ WYŻSZYCH WIBRACJI dla Ciebie Pepsi ,całej Ekipy i Wszystkich, którzy to czytają.Dziękuję,że jesteście.

  1. avatar Jarmush 26 grudnia 2019 o 14:27

   z miłością

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum