logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
104 343 731
186 online
32 894 VIPy
Reklama

WITAMINA D3 W PROTOKOLE Z K2 TiB
DO SSANIA !!!

NIEZBĘDNE DLA ZDROWIA
UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO

 

 

 

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

5 bardzo zdrowych i prostych sposobów na sproszkowany, organiczny szpinak

Sproszkowany Szpinak jest genialny – to koncentrat, dzięki któremu z łatwością możesz przemycić do diety wszystkie wypaśne wartości odżywcze jego liści.

Szpinak to antyoksydanty, żelazo, źródło witamin A, C i K1, a także kwas foliowy, mangan, magnez i witamina B2. To witaminowa bomba, której nie może zabraknąć w Twojej diecie!

Pokochaliście go, bo zdziwiliście się, że ekstrakt ze szpinaku potrafi cudownie odchudzić!

Okazało się bowiem, że tylakoidy, czyli specjalny ekstrakt ze szpinaku (zasadniczo z błony chloroplastów liścia) zmniejsza wygłodniałe apetyty i to w sposób spektakularny.

Niech się schowa chrom, czy zapychacze żołądka w postaci chia.

Badania przeprowadzone przez Szwedów dowodzą, że hedonistyczny głód po regularnym zażyciu szpinaczych tylakoidów został zmniejszony aż o 95%, co pociągnęło za sobą lawinowe spadki masy ciał aż o 43%.

Sproszkowany szpinak ma tę przewagę nad liściastym, że jedna łyżka stołowa to ekwiwalent 100 gram, czyli połowy torebki szpinaku z marketu. A do tego – jeśli mowa o This is BIO – jest w stu procentach organiczny, więc nie musisz stawiać na półśrodki.

Reklama

TU ZNAJDZIESZ W 100% ORGANICZNY SZPINAK (SPINACH) This is BIO idealny do czwartej szklanki w KURACJI 4 SZKLANEK


Na ile sposobów możesz go użyć?

Pewnie na 1000, ale dziś skupimy się na 5 podstawowych

1.

Możesz zastąpić nim część mąki w wypiekach i wszelakich wyrobach z ciasta, może stanowić także spoiwo dla spodów surowych przysmaków i kulek mocy!

2.

To sposób na przemycenie zieleniny do diety, szczególnie jeśli masz do nakarmienia zielonkosceptyków. Możesz dodać szpinaku do wypasionego koktajlu, soku i ulubionych potraw – ogranicza Cię tylko fantazja.

3.

Zrób zielony koktajl na wypasie. Dzięki temu, że użyjesz sproszkowanego szpinaku zamiast liści, upchniesz w dzbanku więcej pyszności i dodatkowych składników!

Na przykład możesz dodać go do 4 szklanki doskonale oczyszczającej terapii właśnie 4 szklanek.

4.

Dodaj go do sosów i zup. Zyskasz trochę smaku, ciut koloru i całą masę substancji odżywczych.

5.

Zabaw się w artystkę. Możesz użyć szpinaku jako barwnika albo fikuśnie posypać nim talerz i nadać potrawom zupełnie nowe oblicze.

Uściski:)

(Visited 1 746 times, 1 visits today)
Emanuela-Urtica Emanuela Urtica kreatorka, oldschoolowy hodowca roślin, podróżniczka, żyjąca w zgodzie z naturą, roślinożerna. Z misją dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami.
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *