logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
79 828 705
286 online
30 837 VIPy
Reklama

WITAMINA D3 W PROTOKOLE Z K2 TiB DO SSANIA !!! NIEZBĘDNE DLA ZDROWIA UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO

   

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • 5 bardzo zdrowych i prostych sposobów na sproszkowany, organiczny szpinak

  Sproszkowany Szpinak jest genialny – to koncentrat, dzięki któremu z łatwością możesz przemycić do diety wszystkie wypaśne wartości odżywcze jego liści.

  Szpinak to antyoksydanty, żelazo, źródło witamin A, C i K1, a także kwas foliowy, mangan, magnez i witamina B2. To witaminowa bomba, której nie może zabraknąć w Twojej diecie!

  Pokochaliście go, bo zdziwiliście się, że ekstrakt ze szpinaku potrafi cudownie odchudzić!

  Okazało się bowiem, że tylakoidy, czyli specjalny ekstrakt ze szpinaku (zasadniczo z błony chloroplastów liścia) zmniejsza wygłodniałe apetyty i to w sposób spektakularny.

  Niech się schowa chrom, czy zapychacze żołądka w postaci chia.

  Badania przeprowadzone przez Szwedów dowodzą, że hedonistyczny głód po regularnym zażyciu szpinaczych tylakoidów został zmniejszony aż o 95%, co pociągnęło za sobą lawinowe spadki masy ciał aż o 43%.

  Sproszkowany szpinak ma tę przewagę nad liściastym, że jedna łyżka stołowa to ekwiwalent 100 gram, czyli połowy torebki szpinaku z marketu. A do tego – jeśli mowa o This is BIO – jest w stu procentach organiczny, więc nie musisz stawiać na półśrodki.

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ W 100% ORGANICZNY SZPINAK (SPINACH) This is BIO idealny do czwartej szklanki w KURACJI 4 SZKLANEK


  Na ile sposobów możesz go użyć?

  Pewnie na 1000, ale dziś skupimy się na 5 podstawowych

  1.

  Możesz zastąpić nim część mąki w wypiekach i wszelakich wyrobach z ciasta, może stanowić także spoiwo dla spodów surowych przysmaków i kulek mocy!

  2.

  To sposób na przemycenie zieleniny do diety, szczególnie jeśli masz do nakarmienia zielonkosceptyków. Możesz dodać szpinaku do wypasionego koktajlu, soku i ulubionych potraw – ogranicza Cię tylko fantazja.

  3.

  Zrób zielony koktajl na wypasie. Dzięki temu, że użyjesz sproszkowanego szpinaku zamiast liści, upchniesz w dzbanku więcej pyszności i dodatkowych składników!

  Na przykład możesz dodać go do 4 szklanki doskonale oczyszczającej terapii właśnie 4 szklanek.

  4.

  Dodaj go do sosów i zup. Zyskasz trochę smaku, ciut koloru i całą masę substancji odżywczych.

  5.

  Zabaw się w artystkę. Możesz użyć szpinaku jako barwnika albo fikuśnie posypać nim talerz i nadać potrawom zupełnie nowe oblicze.

  Uściski:)

  (Visited 1 532 times, 1 visits today)
  Emanuela Urtica kreatorka, oldschoolowy hodowca roślin, podróżniczka, żyjąca w zgodzie z naturą, roślinożerna. Z misją dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami.
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *