logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
94 435 756
170 online
32 386 VIPy
Reklama

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

5 extra ważnych rzeczy do zrobienia, gdy miałaś to szczęście: urodzić się kobietą

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

5 extra ważnych rzeczy do zrobienia, gdy miałaś to szczęście: urodzić się kobietą

witaminaCTiBHej Burżuazji,

NO właśnie …

1 Musisz być mocna w głowie

OBOJĘTNIE, czy jesteś ateistką, czy osobą wierzącą, w środku Twojego mózgu siedzi oko, które zwie się szyszynką. Szyszynka jest niesamowicie tajemniczym gruczołem i nie chodzi tutaj o melatoninę, ale o mocną narkotyczną substancję DMT. Po co człowiekowi, w tym kobiecie, DMT? O tym porozmawiamy sobie kiedy indziej. Pójdę razem z Tobą do tipi. Mówi się, że tam (w szyszynce) ulokowała się dusza.

Gdybyś sądziła inaczej i tak musisz zadbać o spanie w ciemności, czyli w nocy (to samo dotyczy Twojego dziecka), gdyż od tego zależy produkcja melatoniny, a następnie zdrowie.

Żebyś była mocna w głowie musisz się tego nauczyć dziewczyno

BĘDZIESZ codziennie ze mną biegać. Nigdy nie zabraknie w Twoim jedzeniu, czy suplementach selenu, jodu, słońca, czasami tylko witaminy D3, oraz B complex. B3 (niacyna, jeszcze inaczej witamina PP), B12, B6, B9 (naturalny kwas foliowy). Od prawidłowego cyklu metylacji zależy nie tylko udar, a raczej jego brak, ale Twoje zdrowie psychiczne. No i witamina C. Nigdy o niej nie zapominaj, bo Twoje ciało, jak wszystkich innych ludzi, już jej nie wytwarza.

SMUTNA, bezwolna będziesz tylko marnować ten najpiękniejszy czas, jakim jest zajebiste życie.

Będąc mocną w głowie jesteś w stanie pokonać chorobę autoimmunologiczną, jak Hashimoto. Zrozumiesz i zrobisz co do Ciebie należy.

2 Musisz pojąć sztukę zapobiegania chorobie

NIE możesz dopuścić do insulinooporności, a gdy już do tego doszło, musisz rzecz odwrócić. Cukrzyca typu 2 powstała dlatego, że źle żyłaś, gdy zaczniesz żyć dobrze, cukrzyca zniknie.

Najczęściej występującym rakiem u kobiet, jest rak piersi. Jest ogromny związek między rakiem piersi, a wysokim poziomem insuliny na czczo.

Pokochaj surowe owoce w dużych ilościach, jedz niewielkie ilości tłuszczu (poniżej 10% w diecie), jedz surowe zielonki w zielonych szejkach, biegaj i zapomnisz o czym mówimy

UNIKAJ soi, szczególnie niefermentowanej, po co Ci fito-estrogeny? Pamiętaj o krzemie i magnezie, no i do znudzenia o witaminie C.

MAGNEZ, jod, insulina na czczo najlepiej między 2, a 4, niski kwas moczowy, i jak zwykle witamina D3 w protokole z K2. (dąż do poziomu we krwi 70 i więcej witaminy D, więc musisz badać 25(OH)D). Masz braki K2? Tego Ci nie zbadają w laboratorium, ale stań przed lustrem z otwartą paszczą, albo zapytaj swojego dentysty ile masz kamienia na zębach? To Ci powie o Twoich ewentualnych brakach witaminy K2, która rządzi wapniem.

3 Zacznij zarabiać pieniądze

NAWET te kobiety, które sądzą, że pieniądze są spoko i tak mają z nimi problemy. Gdyż w gruncie rzeczy ludzie nie ufają pieniądzom, bloJak zarabiać przez Internet? JaJak zarobić na blogu?kują się na zarabianie, bo podświadomie uważają pieniądze za coś złego.

JAK do tego doszło?

Człowiek, który niewiele posiada staje się automatycznie niebezpieczny dla władzy. Dlatego od pradziejów wmawiało się ludziom, że życie doczesne nic nie jest warte, że tu właśnie można, a nawet należy żyć w biedzie, bo im teraz będziesz bardziej zgnojony życiem, tym później bardziej zostaniesz wywyższony. Z tego oczywiście wyśmiewał się też Osho, gdy tego typu religia tak naprawdę miała służyć do tego, aby gość mieszkający w pudełku tekturowym uważał to tylko za czas przejściowy.

TYMCZASEM zarabianie pieniędzy jest tak samo kreatywne, jak tworzenie sztuki. Pieniądz daje większe możliwości bycia dokładnie tym kim się chce być i robienia tego co się chce robić.

Gdy wchodzisz do własnego banku przez Internet i widzisz swoje pieniądze, nie powinnaś mieć negatywnych do nich odczuć. Niech staną się po prostu ekwiwalentem. Polub siebie jako kobietę bogatą.

ZACZNIJ zarabiać pieniądze, najlepiej oczywiście we własnym biznesie. Dzisiaj możesz zacząć dosłownie od zera. Napisałam o tym świetną, gdyż pomocną książkę. Jakby co, zacznij działać w necie i pomyśl pozytywnie o sobie, jako o bogatej lasce.

Spotkaj się ze mną na warsztatach o zarabianiu i o miłości!

Nie namawiam Cię do zakochiwania się we wciąż nowych przedmiotach, ale do kreacji. Ty też możesz zamieniać wodę w wino, jak nasze największe wzorce moralne.

 

4 Musisz zrozumieć, że wszystko zależy od Ciebie

A WIĘC to, że nie biegasz jest Twoim wyborem. Często brakiem woli. Musisz zrozumieć, że miłość jest tam, gdzie jesteś Ty.

TO TY jesteś najważniejszą osobą w każdym domu. Jeśli jesteś singielką, też jesteś najważniejsza, bo decyzja należy do Ciebie. Zapewniam Cię, że wszystko możesz. Możesz pojechać do Tybetu, wsiąść na 125 i wpaść po bio jarmuż do Kielc, możesz nie posłać dziecka do szkoły. W zamian za to przez 8 godzin grać z nim w szachy, a potem pobiec na łąkę zbierać świeży mniszek do zielonego koktajlu.

TO TY masz papierki i sprawdzasz zakwaszenie swoje i ludzi Ci bliskich. O 12 w południe, jak na komendę, cały dom ma mieć mocz na poziomie minimum 7 pH, a Twoje dzieci nawet 7,3, a najlepiej 7,4. Jak nie, to robisz dodatkowego zielonego szejka i podajesz oranżadkę sodową.

Jednym słowem musisz być Westą, bo jesteś Boginką domowego ogniska, nawet jak w domu wszyscy są na surowym.

5 Kształcenie i samoświadomość

MOŻESZ zrobić co Ci się żywnie podoba, ale masz obowiązek wobec siebie: wiedzieć. Nie będziesz sprawnie myślała, gdy będziesz odwodniona. Gdy w komórkach Twojego ciała nie będzie tlenu. Gdy będziesz zatruta.

Ale nawet wtedy możesz to zaakceptować i nadal kochać siebie,  bo tylko Ty tu rządzisz!

JAKBY co możesz wybrać dowolny sposób leczenia, w tym preferowany przez alopację, ale musisz zrobić to świadomie.

Andrzej Żuławski nie poddał się hospitalizacji, ale nie zaczął też zmieniać stylu życia na zdrowszy. Po prostu żył tak jak do tej pory i cieszył się, a potem umarł. To jego wybór. Tak samo postąpił Serge Gainsbourg, do końca sobie robił flaszki i darł. Ja to szanuję, bo to jest postawa wolnościowa.

BĄDŹ taka jak chcesz być, ale nie oddawaj się w niczyje ręce, żeby ktoś za Ciebie decydował

Nie myśl schematami. Kształć się, już sam proces kształcenia dodaje mocy ciału, i rozwija intelekt.

Sama decyduj o sobie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Póki co, Ty tu rządzisz!

I nie bój się niczego. Nie ma się czego bać, gdy jesteś Ty. Jakbyś się jednak czymś wystraszyła, chodź ze mną pobiegać. Dasz radę śliczna Hashimotko.

Zawsze na Ciebie czekam. No i ta szyszynka.
:–)

J pe psiak


reklamablogBlog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


 

(Visited 14 719 times, 2 visits today)

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. madzia 2 marca 2016 o 14:24

  Świetny wpis, zresztą jak wszystkie inne Twojego autorstwa. Nastraja pozytywnie. A taki z Tobą hmm marzenie!

  1. grzegorzadam 2 marca 2016 o 15:31

   Tak, ale ‚chłopstwa’ również dotyczy ..;)

   Rozdział o soli u Siemionowej powinien poczytać każdy!..
   O dzieciach, które chorują z powodu braku soli kamiennej i wody…

 2. ewig 2 marca 2016 o 14:50

  święte słowa :
  „Dlatego od pradziejów wmawiało się ludziom, że życie doczesne nic nie jest warte, że tu właśnie można, a nawet należy żyć w biedzie, bo im teraz będziesz bardziej zgnojony życiem, tym później bardziej zostaniesz wywyższony. ”
  Dokładnie zgnojony, wiem co mówię, bo jestem już dosyć długo na naszym świecie 🙂

  1. grzegorzadam 2 marca 2016 o 15:41

   ==Dlatego od pradziejów wmawiało się ludziom, że życie doczesne nic nie jest warte, ==

   A szamani religijni i politycy zawsze obwieszeni złotem i drogo upachnieni.. 😉 🙂

 3. Magda 2 marca 2016 o 15:01

  Dzięki za to wszystko. Nigdzie nie znalazłam tylu informacji i to bardzo odkrywczych i przydatnych dla chorych na Hashi. I czuję tego powera w każdym Twoim zdaniu:)
  Wstąpiła we mnie nadzieja, ze stosując się do zaleceń coś z tego będzie.
  Dzięki i powodzenia w dalszej pracy:)
  A gdzie te warsztaty?

  1. pepsieliot 2 marca 2016 o 15:22

   Magdo hej warsztaty będą w Krakowie w Sissi na Krupniczej 3, a właśnie dostałam od Wydawnictwa propozycję na kolejną książkę, tym razem o Hashimoto. W tym roku wyjdą 2 pozycje, leczenie dietą, ale tam będzie bardzo ogólnie, oraz milion sposobów na poprawienie swojego życia 🙂 Obie w pierwszej połowie roku 🙂 Ściskam i dzięki za miłe słowa xoxo

   1. em. 2 marca 2016 o 20:06

    mam nadzieję, że warsztaty będą w weekend 😉

 4. grzegorzadam 2 marca 2016 o 15:25

  O witaminach, statynach (uszkodzeniach płodu…) wlewach dożylnych wit.C oraz o bezpośredniej przyczynie powstawania ZJD (zespołu cieknącego jelita itp., itd.. .. czyli : glifosacie z roun-dupu!

  Tworzą tę chorobę na ”spółkę” z glutenem.. KOlejna epidemia..
  Będą badania potwierdzające.

  O witaminach i statynach – Jerzy ZIĘBA – 22.02.2016
  https://youtu.be/jHBAwKqCSUY

 5. peow 2 marca 2016 o 15:34

  NICE much.

 6. Lena 2 marca 2016 o 15:34

  Pepsi droga lowciam cię z każdym wpisem bardziej

 7. anilewe 2 marca 2016 o 15:42

  Kochana Pepsi <3

 8. renotorii 2 marca 2016 o 15:44

  To jest kolejny przepis na szejka. Nazdrowszy szejk, to codzienny szejk z tekstu Pepsi Eliot. Nie ma nic zdrowszego! 😉

 9. Monika 2 marca 2016 o 15:48

  warszataty? gdzie? kiedy? chętnie przybędę 🙂

 10. olunia 2 marca 2016 o 15:50

  Świetny wpis a jakos tak smutno mi się zrobił Przeczytałam i łezka mi się w oku zakręciła Wszystko wydaje się takie proste a ja nie potrafie tego jednak dokonać Dbam o rodzine i o siebie a ciągle popełniam błędy.Najcześciej te dotyczace zdrowia., Sama doprowadziłam do tego,że się odwodniłam i nie wiem jak z tego wybrnąc .Nie wiem jakie i ile witamin potrzebuje,i sama już nie wiem co robic zeby sobie dalej nie szkodzic i dziecku które karmie piersią .Duzo czytam,ale brakuje mi fachowej pomocy Do kogo można się zgłosic żeby jakoś na poczatku pomógł i poprowadził bo na pewno nie do lekarza rodzinnego u którego o pomoc prosiłam już wiele razy 🙁

  1. pepsieliot 2 marca 2016 o 21:59

   Och Oluniu, powolutku wszystko się rozjaśni

 11. Agi 2 marca 2016 o 16:04

  Pepsi nasza kochana skarbnico Wiedzy mam dwa pytania pierwsze odnosnie bananow jakie wkoncu jesc zielone czy zolte Bo ostatnio gdzies czytalam ze to te zielone najzdrowsze powinno sie jesc , a dwa mam ostatnio ochote na platki owsiane ale niektorzy pisza ze przy niedoczynnosci mozna jesc inni ze nie ? To jak to wkoncu a jesli nie to jakie ? Dziekuje ci Za gory za odp

  1. pepsieliot 2 marca 2016 o 21:57

   dojrzałe, czyli takie, które mają już brązowe kropeczki na skórce

 12. justyna 2 marca 2016 o 16:16

  no ja niestety nie jestem mocna w głowie 🙁 Popadam w skrajną rozpacz z błahych jak się póżniej okazuje powodów …dziękuję za ten wpis

 13. Euphoria 2 marca 2016 o 16:23

  Peps. Miło mi się zrobiło wiesz? Dzięki, że jesteś ♥

  1. pepsieliot 2 marca 2016 o 21:56

   xoxoxo

 14. Iza1213 2 marca 2016 o 16:23

  Czytałaś kolejny wpis Tombaka o wit. c? Powoli zaczynam głupieć….

 15. Kalis 2 marca 2016 o 16:37

  Pepsi kochana, skąd w Krakowie bierzesz organiczny szpinak?

  1. pepsieliot 2 marca 2016 o 21:55

   Dzisiaj kupiłam śliczny wręcz w naturalnym sklepiku na Krupniczej. Jarmuż też był i świeża kolendra

 16. Niki 2 marca 2016 o 17:01

  Ochżeż! Manifest poezja 🙂 :* niby dla hashimotek, a jednak nie tylko, każda się w tym ogrodzie odnajdzie. Blogini znów zachwyca tekstem motywacyjnym <3
  A tak swoją drogą, ateiści bezwyznaniowcy też w coś wierzą – w Moc wewnętrzną własną, własną miłość (miłość jest dobra, to nie egoizm) czyli coś bardzo przyrodzonego, siłą umysłu i uczuć ukształtowanego, własną Istotę sprawczą, nie roszczeniową, nie władczą, nie obcą, nie zimną, nie każącą, w coś bardzo nam znanego i przyjaznego, czego żadną siłą nie można nikomu odebrać. Nasz fundament, nasza wartość i nikt z zewnątrz nie może zdobyć nad nami władzy i nas zniszczyć.

  1. pepsieliot 2 marca 2016 o 21:54

   Och Niki, cóż by znaczył ten blogasek bez Ciebie!

 17. Joanna 2 marca 2016 o 17:27

  Dzieki Pepsi, to tak podnosi na duchu, bo Hashimoto jest tough. Chcialam sie spytac, czy Twoja ksiazka bedzie tez sie nadawac dla kogos, kto mieszka za granica.

  1. pepsieliot 2 marca 2016 o 21:53

   Jak każdą książkę, tę też będzie można wziąć w podróż 🙂

 18. Monet 2 marca 2016 o 18:22

  Pepsi, no a z tym jodem to jak go suplementowac? Mam Płyn Lugola i teraz ile i kiedy go wcierać/łykać ?
  Biegać na razie z Tobą nie bede, bo kolano boli 🙁

  1. pepsieliot 2 marca 2016 o 21:52

   na nadgarstek, plama 3 na 3 cm, tak jest moim zdaniem najbezpieczniej i to działa, jestem sama królikiem doświadczalnym

 19. Ania K 2 marca 2016 o 19:19

  Piękny tekst Pepsi! Aż żałuję, że nie będę mogła pojawić się na warsztatach przez mojego Erasmusa. ;p

  1. pepsieliot 2 marca 2016 o 21:51

   Będzie ich bardzo dużo, i na różne tematy, ale też wspólne pichcenie

 20. romee 2 marca 2016 o 19:31

  pepsi tak nie na temat,ale chciałam zapytać jaki kupować magnez,jaka jest najlepsza forma,która się wchłania żeby brać z wit.D i k2 i w jakiej dawce? wiem,że pisałaś o tym cały artykuł i go czytałam,ale wciąż jestem trochę zagubiona i nie rozumiem co to znaczy jak np.w składzie jest napisane chelat magnezu 560mg a w tym magnez 100mg,to na które zwracać uwagę?

  1. pepsieliot 2 marca 2016 o 21:50

   weź albo cytrynian Swansona, czyli citrate, albo oliwę magnezową (używam ją sama i bardzo dobrze działa) wcieram w wewnętrzne części rąk od nadgarstków do łokci i pod kolanami, lub w stopy po bieganiu

   1. Aska 11 marca 2016 o 12:15

    Pepsi a ta oliwa magnesową gdzie można kupić? w twoim sklepie? jeśli nie to w zwykłej aptece dostanę?

    1. pepsieliot 11 marca 2016 o 16:00

     Aska w sklepie jest http://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/73-magnesium-oil-237ml-swanson-87614024813.html i oczywiście miło by mi było, gdybyś kupiła u nas, ale Swansona można kupić również w innych miejscach

 21. dead 2 marca 2016 o 19:59

  Dopisuję się do poprzednika – święte słowa o tym wmawianu ludziom. Szczególnie podoba mi się „im teraz będziesz bardziej zgnojony życiem, tym później bardziej zostaniesz wywyższony”, ile razy się to słyszałało 😀

 22. Meg 2 marca 2016 o 21:16

  przeczytałam to ostatnie zdanie i normalnie łzy w oczach…bo to do mnie! w niedzielę startuję w pierwszym w swoim życiu biegu kobiet, co prawda na razie nordic, ale bieganie uskuteczniam. jeśli ja mogę, to może każda z Was Dziewczynki! Wspaniały post…wspaniały. Dziękuję Pepsi!

  1. Meg 2 marca 2016 o 21:20

   aaaaaa rewelacyjna wiadomość! już nie mogę się doczekać!

  2. pepsieliot 2 marca 2016 o 21:48

   Meg <3

 23. Lyda 2 marca 2016 o 21:39

  Są już wyznaczone terminy warsztatów? 🙂

  1. pepsieliot 2 marca 2016 o 21:47

   Pierwsze już w marcu 🙂

  2. Lyda 4 marca 2016 o 14:29

   Źle patrzę, że ich nie widzę, czy jeszcze nie podałaś? 🙂

 24. Arni 2 marca 2016 o 22:40

  Według najnowszych informacji od znawców zdrowego stylu życia, bieganie nie jest najlepszą formą poprawy kondycji i utrzymania zdrowia. Jest bowiem czymś nie do końca naturalnym. Dużo lepszym rozwiązaniem są marszobiegi a najlepsze chodzenie z kijami 🙂

  1. pepsieliot 3 marca 2016 o 00:32

   Bieganie jest najbardziej naturalne, dziecko jako pierwsze zaczyna biegać, a nie chodzić, jesteśmy urodzeni do biegania!!!!!!!!!!!!!!!

   1. Arni 4 marca 2016 o 00:40

    Jak najbardziej tak, tylko że kilka-naście metrów ale nie godzinę lub więcej 🙂
    Nawet człowiek pierwotny biegał tylko wtedy kiedy musiał, czyli uciekając przed zagrożeniem lub polując.

    1. pepsieliot 4 marca 2016 o 08:09

     Arni mało jeszcze wiesz, człowiek to biegacz, a nie chodziarz, jest w stanie zagonić bardzo szybkie zwierzę

     1. Arni 5 marca 2016 o 10:45

      Fakt, nie jestem ekspertem w wielu sprawach i ciągle się uczę jak choćby od takich ludzi jak Jerzy Zięba, Jerzy Maslanky, dr Pokrywka, dr Kempisty… I nie przypominam sobie by oni zachęcali do codziennego biegania. Oczywiście mówią o systematycznym ruchu na świeżym powietrzu ale nie w ten sposób. Co więcej, np. Jerzy Zięba na swoich wykładach mówi wprost o złych aspektach biegania.
      Ja osobiście bieganie przerabiałem kilkanaście lat temu i wcale nie zamierzam do niego wracać. Preferuję ruch konstruktywny i czemuś służący, jak choćby grzybobranie, zbieranie zielska, prace w ogródku, ogólnie czynny wypoczynek. By to stosować najlepiej jest mieszkać na wsi, być na codzień w kontakcie z naturą i w końcu do tego dojrzeć 🙂

     2. pepsieliot 5 marca 2016 o 11:50

      Pani Jerzy Zięba moim zdaniem wygląda niezdrowo, ma otyłość brzuszną, i mówi dużo o chorobie. Ja mówię o zdrowiu, ale nie sprzedaję biegania, więc spoko nie musicie go kupować

     3. Arni 6 marca 2016 o 13:22

      To że szewc chodzi w kiepskich butach, nie jest argumentem, że szewc nie umie robić dobrych butów 🙂

     4. grzegorzadam 5 marca 2016 o 16:15

      ==Preferuję ruch konstruktywny i czemuś służący, jak choćby grzybobranie, zbieranie zielska, prace w ogródku, ogólnie czynny wypoczynek.==

      To jest nas już dwóch.. 😉 🙂
      Dodałbym szybki marsz i nieforsowny ‚rowerek krajoznawczy’ ..
      I inne formy aktywności, choć tu bardziej zamiary na siły.. 😉

      ==Najnowsze badania wykazały, że tradycyjne, długie, nudne ćwiczenia, jak bieganie, jazda na rowerze lub aerobik, mogą niszczyć mózg, serce, płuca i metabolizm, dzięki czemu uczynią cię bardziej chorym, grubszym, starszym i bardziej zmęczonym:
      Po tym jest 5 głównych punktów – dlaczego tak się dzieje. I trudno się do tego przyczepić.

      Nowe formy używają krótkich intensywnych ćwiczeń krótkimi seriami – nie dłużej niż 15 minut łącznie z przerwami i nie więcej niż 3 razy w tygodniu. Działają na zasadzie „metabolic aftershock” , czyli metabolicznego szoku po (ćwiczeniu). ==

      ZAczyna mnie ostatni akapit interesować .. 😉

     5. Arni 6 marca 2016 o 13:26

      „To jest nas już dwóch.. 🙂 ”
      Zapewne niedługo dołączy do nas jeszcze gospodyni 🙂

     6. grzegorzadam 6 marca 2016 o 17:46

      Nie liczyłbym na to! .. 😉

 25. - 2 marca 2016 o 22:40

  Pepsi, zajebista jesteś ziomala! 🙂

  1. pepsieliot 3 marca 2016 o 00:31

   🙂

 26. Aśka 3 marca 2016 o 07:04

  Jesteś CUDOWNA 🙂

 27. artek 3 marca 2016 o 09:05

  Cudownie 🙂

  Czy mógł bym prosić o podesłanie linku (temat: detox weekendowy, picie soków między innymi z buraczków) bo za chiny ludowe nie mogę znaleźć.

  Fantastycznego dnia 🙂

  1. pepsieliot 3 marca 2016 o 14:23

   ożeż, postaram się 🙂

 28. Ika 3 marca 2016 o 09:46

  Super wpis! Motywator!!!

 29. agaciol 3 marca 2016 o 10:13

  kurdek, Eliot ! kocham Cię 🙂 idę z Tobą i będę łykać euforię 🙂 oczywiście to mój świadomy wybór 🙂

 30. grzegorzadam 3 marca 2016 o 12:55

  Ciekawostka z Siemionowej:

  ==Przy astmie korzystna jest sól, a szkodliwy jest nadmiar potasu.

  Nadużywanie bananów, soku pomarańczowego i innych napojów o podwyższonej zawartości potasu może powodować ataki astmy, szczególnie jesli spożywa się je przed treningiem.
  Efektem może być wywołany aktywnością fizyczna atak astmy.

  W celach profilaktycznych spozyj przed treningiem trochę soli, która zwiększy zdolność płuc
  do wymiany powietrza i zmniejszy wydzielanie potu.

  Warto dodawać do soku pomarańczowego nieco soli, aby zrów noważyć rolę sodu i potasu
  w podtrzymaniu niezbędnej objętosci wody wewnątrz komórek i poza nimi.

  W niektórych kulturach soli się arbuzy i inne owoce, aby podkreslić ich słodki smak.
  Owoce te zawieraja bardzo duzo potasu.Dodanie do nich soli pozwala zrównoważyć
  działanie soli i potasu.
  To samo należy robić z innymi sokami. (…)==

  1. martusiaar 3 marca 2016 o 18:32

   zgadza się, hindusi tak robią, nieraz widziałam 😉

   1. grzegorzadam 3 marca 2016 o 20:04

    A Siemionowa zaczerpnęła wiedzę o soli z tamtych rejonów… 😉

 31. TerRa 3 marca 2016 o 14:18

  Po 60 nie ma się szyszynki i melatoniny trzeba ją brać,żeby żyć dalej- mimo tego.Fasola Jaś jest niezbędna na serce-tylko nie wiadomo ile dziennie można jeść, bo ja bym jadła i jadła… Wszystkiego najlepszego jako kobiecie życzę Drogiej Pepsi

  1. grzegorzadam 3 marca 2016 o 20:11

   Każdy ma szyszynkę, mniej lub bardziej ‚czynną’..

   1. pepsieliot 4 marca 2016 o 08:19

    zmniejsza się, ale można sprawić, żeby urosła

 32. fant azja 3 marca 2016 o 16:24

  Pepsinku, chętnie bym zakupiła takie fajne kubeczki szklane jak na zdjęciu. Czy będą w sklepie ?

  1. pepsieliot 3 marca 2016 o 17:21

   tak będą, póki co są też z recyklingu hiszpańskiego na szejki z zakrętkami i rurkami, oraz są też takie małe śliczne baryłeczki, już na stanie, tylko jeszcze nie wprowadzone do sklepu. Będę w nich trzymać kurkumkę na stole.

 33. grzegorzadam 4 marca 2016 o 08:54

  Przede wszystkim oczyścić, nawodnić, jak i cały organizm.
  Suplementacja boraksem (fluor), magnezem, alkalizacja na początek.
  Dotlenienie również potrafi czynić cuda. (sól kamienna i WU).

 34. Elle Elle 4 marca 2016 o 16:45

  Witam serdecznie,
  bardzo proszę o interpretację wyników. Od miesiąca biorę Euthyrox N 25, poczułam się źle i zrobiłam dziś badania, a do lekarza mam dopiero za 2 tyg. Tsh 0,924, ft4 20,5 (12-22), Ft3 4,37 (3,10-6,80). Nie znam się na tym. Kombinuje, że mam za niskie Ft3. Proszę o radę jak to dalej przyjmować. Do czego doprowadzi branie takiej dawki jak obecnie?

 35. Basia 4 marca 2016 o 19:21

  Ratunku, zaatakowało mi wszystkie stawy. Ból kolan, nadgarstków, dłoni, łokci. Temperatura lekko powyżej 37 więc nic strasznego. Ale czuję się fatalnie. Co robić.

  1. grzegorzadam 5 marca 2016 o 00:17

   Niepokojące dość.
   Zrób sobie gorąćą kąpiel, dzień po dniu.
   3-5 kg soli kamiennej, 100 g sody, garnuszek skrzypu wygotowanego.
   Godzinka leżenia.
   Po kąpieli natrzyj ciało WU, i do wyrka.

   Wit.c spore dawki z sokami albo naparami owocowymi wskazane.

 36. Basia 5 marca 2016 o 16:34

  Dziękuję

 37. EWCIA 5 marca 2016 o 21:31

  GRZEGORZADAMIE A SKORO DOSALAMY POTRAWY TO CZY PIJĄC JESZCZE OSOLONĄ WODĘ NIE PRZEDOBRZYMY Z TĄ SOLĄ? CO POLECIŁBYŚ NA ZAKAŻENIE UCHA ZEWNĘTRZNEGO?

 38. grzegorzadam 5 marca 2016 o 22:19

  Jakie sąś objawy tego zakażenia?

  Ze wszystkim można przesadzić..
  Ale jak czytam Bołotowa, to się nie da! 😉
  Sam dużo solę, lubię słony smak.

 39. EWCIA 6 marca 2016 o 10:09

  OBJAWY TO SWĘDZENIE, TWORZENIE SIĘ STRUPKÓW, UCZUCIE WYCIEKU PO ZDRAPANIU TAKIEGO STRUPKA. BRAK BÓLU, SŁUCH DOBRY

 40. grzegorzadam 6 marca 2016 o 13:01

  Smaruj WU, najpierw 1%, potem zwiększaj stopniowo do 3%.

  Zrób sobie maść ‚na wszystko’ i też smaruj:
  Kup DMSO, jodek potasu> zrób SSKI, zmieszaj oba z olejem kokosowym wg proporcji:

  Robimy mieszaninę 5-10% DMSO, 5-10% SSKI i reszta olej kokosowy.

  == Przepis na SSKI masz tu:

  SSKI (nasycony roztwór jodku potasu);
  Każde 25 g KI (jodku) mieszamy z 18 ml(g) wody destylowanej.
  (jak dowolną ilość jodku podzielimy przez 1.384 otrzymamy ilość potrzebnej wody,
  np. 10g jodku : 1,384 = 7,22 wody..)
  Mieszamy, po dobie powinien się rozpuścić, na dnie może zostać kilka kryształków, ale to nie problem.
  Jeżeli do atomizera, należy wlać całkiem rozpuszczony, albo dolać odrobinę wody, żeby całkiem się rozpuścił. Żeby go nie zapchać.

  Trzeba pamiętać, że kropla SSKI to około 30 mg Jodu, czyli około 5x więcej (!) niż standardowego 5% płynu Lugola! I ze względu na ‚lepkość’ w 1 ml jest 15 kropli, a nie 20 jak w przypadku np. Lugola. ==

  Dobry jest Balsam Szostakowskiego ukraiński, niedrogi.
  Podawałem w temacie o migdałkach chyba.

 41. grzegorzadam 6 marca 2016 o 13:04

  To wygląda na atak pasożyta, więc zakwaszenie żołądka bezwzględnie
  trzeba wykonać i pilnować.

  Jedna z metod zakwaszania prof. Bołotowa:

  ==CARSKA WÓDKA

  Oto dwa zalecenia pomagające zwiększyć we krwi ilość substancji pepsynopochodnych, co jest niezwykle ważne do odmłodzenia i uzdrowienia organizmu.

  1. 1 g soli położyc na języku na kilka minut i przełknąc słoną ślinę.
  Zabieg wykonuje się od razu po posiłku, a także godzinę po jedzeniu.
  W ciągu dnia można powtórzyć czynność 10 razy.
  Mozna spozywac osolone i kiszone warzywa, a nawet owoce.
  Przy czym solić (dosalać) trzeba zarówno arbuzy, jak i melony, twaróg, kwaśną śmietanę
  i masło smietankowe. Olej roślinny najlepiej przy tym na jakiś czas wykluczyć z diety.

  2. Po posiłku dobrze jest zjeść jedną, dwie łyżeczki kapusty morskiej lub niewielki kawałek
  solonego śledzia.
  Zupę warzywną najlepiej przygotować z kiszonej kapusty z dodatkiem kwaszonych buraków, kiszonej marchwi i kiszonej cebuli. Rośliny z rodzaju gruboszowatych (rojnik) również można kisić.
  W tym celu należy napełnić trzylitrowy słój rośliną (np. rojnikiem), dodać łyżeczkę soli kamiennej
  i 0.5 g drożdży, odstawić do zakwaszenia na kilka dni.
  Potem można spożywać po łyżce stołowej w czasie posiłku.

  Lekarze czasami przepisują pacjentom zażywanie soku żołądkowego zwierząt (np. psów, świń i krów)
  Lecz soki żołądkowe tych zwierząt nie nadają się dla człowieka. Zastępuje je kwas solny.
  Podobnie jak sól, sprzyja on zwiększeniu ilości soków żołądkowych i naturalnie substancji pepsynopochodnych we krwi.
  Warto zauważyć, że spożywanie kwasu solnego (np. od 0.1 do 0.3 %) sprzyja szybkiemu rozpuszczaniu się polipów w układzie pokarmowym, gojeniu hemoroidów i istotnemu uzdrowieniu całego przewodu pokarmowego.

  Do stymulacji soków żołądkowychwykorzystuje sie też ostre przyprawy i gorycz:
  pieprz, gorczycę, chrzan, rzodkiew, kolendrę, kminek, cynamon, miętę, a soki należy pić z dodatkiem
  kwasu solnego lub ”carskiej wódki”.

  ”CARSKA WÓDKA”:

  1. Jeden litr wody, jedna łyżka skoncentrowanego kwasu siarkowego (98%),
  2. Jedna łyżka stołowa steżonego kwasu solnego (38 %),
  3. Cztery tabletki nitrogliceryny (zawierającej kwas azotowy),
  4. Pół szklanki octu winnego (9%).

  Wszytkie komponenty należy zmieszać i zażywać 4 razy dziennie po łyżce stołowej (lub kieliszku)
  w czasie posiłku lub bezpośrednio przed posiłkiem. ==

  Można wypróbować 😉

  1. Justyna 10 października 2019 o 18:51

   Grzegorzadamie czy orientujesz sie moze, czy carska wodke mozna pic w ciazy? na grupie fejsbookowej dotyczacej carskiej wodki (tam tez sprzedaja oryginalna wodke) twierdza,ze mozna jak najbardziej. Bede wdzieczna za twoje zdanie w temacie. Dziekuje.

   1. Pepsi Eliot 10 października 2019 o 21:17

    przecież to wódka, to jakiś absurd

    1. Justyna 10 października 2019 o 21:53

     Pepsi ale tam nie ma alkoholu przeciez, alkohol tylko w nazwie.

     1. Pepsi Eliot 11 października 2019 o 07:43

      No tak, pomyliło mi się z inną miksturą Bołotowa, bo on wlewa spirytus w siebie

 42. grzegorzadam 6 marca 2016 o 13:08

  Bołotow twierdzi, ze wszystkie pasożyty jelitowe sól, silny kwas solny w żołądku,
  rozpuszcza jak surowe mięso! Brrrr….

  Można wierzyć solnemu dziadkowi, bo żadne robale się go nie imają, wcale! 🙂
  1 kg tego lekarstwa- soli kamiennej kłodawskiej to 1 złoty.. 😉

 43. grzegorzadam 6 marca 2016 o 13:23

  Jego stwierdzenia:

  ==- ale sól jest potrzebna, spójrzcie na morze Martwe, tam nie żyje żaden pasożyt, żaden wirus ani
  komórka rakowa, żaden wirus opryszczki, (….)
  – wszystkie byty chorobotwórcze są słodkowodne..
  – przede wszystkim należy przywrócić sól limfie (białej krwi), starożytni lekarze mawiali, że limfa musi być słona,
  Trzeba ją dosalać, jak należy to robić.. woda ma być gorąca (40-42 st.), na ciało sypie się sól….
  10-15 minut i człowiek nie może na nic zachorować.

  Ja, pomimo, że w tym roku będę miał 84 lata, na nic nie choruję, na nic nie chorowałem, i niestety nie jestem w stanie na nic zachorować (!)… Lekarze nie chca mnie wysyłać na leczenie …. (…)

  Nie należy, leczyć chorób, tylko usuwać przyczyny, jest ich 9, nie 12, ja sam znalazłem jeszcze trzy.
  Jedną z nich jest brak soli w białej krwi, biała krew to limfa, człowiek się poci, a pot jest słony, w ten sposób tracimy
  sól , a mówi się, że soli nie wolno jeść, do tego jeszcze słuchamy bredni białych fartuchów, żeby nie jesć soli, bo sól
  to biała śmierć, że jak będziecie jeść sól, to jutro umrzecie przed obiadem.==

  Jeden z jego specyfików:
  Domowy kwas na jaskółczym zielu Bołotowa PL HD
  https://youtu.be/JE2L957Mhu0

  W maju robię taki eliksir na bank! 🙂

 44. EWCIA 6 marca 2016 o 21:36

  GRZEGORZADAMIE A CZY TWÓJ KOMENTARZ O PASOŻYCIE W JELITACH TEŻ DO MNIE JEST SKIEROWANY? CZY TYLKO TEN PRZEPIS NA MAŚĆ? CZY MOŻE ORIENTUJESZ SIĘ OD CZEGO TRZESZCZĄ STAWY? NIE BOLĄ PRZY TYM.

 45. grzegorzadam 7 marca 2016 o 10:31

  Swędzenie, strupki mogą być wynikiem działania pasożyta, grzyba..
  ZAstosuj kurację WU i boraksem, wit.C, zobaczysz co pokaże.
  Trzymaj pH w ryzach, po 2-3 tyg, powinny być pierwsze efekty, lub wcześniej.

  Zrób hydratację wg Siemionowej, prosty protokół > nawodnienie..

  Czytam Bołotowa teraz, ma naprawdę ciekawe podejście do zdrowia.
  To jest coś zupełnie nowego, polecam.

 46. sylwik 11 marca 2016 o 11:57

  Pepsi, od niedawna tu wpadam, ale coraz bardziej mi się podobasz 😉 Będę częściej, pozdro, Sylwia.

  1. pepsieliot 11 marca 2016 o 16:01

   Sylwio pozdrawiam

 47. kot_psot 11 marca 2016 o 14:33

  aaaaaa mi się od rana płakać chcę….niby to wszystko wiem, a oczyszczanie podświadomości z patologii przeszłości tak mi po czterech literach daje że chyba umrę, oczyszczona, ale umrę : /

  1. pepsieliot 11 marca 2016 o 15:54

   Kocie_psocie ostatecznie wygrywa ten kto roztrwonił najwięcej czasu, zacznij jeszcze raz, lovciam Cię

 48. Monika 20 kwietnia 2016 o 17:29

  Można przy hashi biegac? nie obciąza to nazbyt organizmu ?
  Chcialabym schudna i w tym celu biegac ale obawiam sie odwrotnego efektu…

  1. pepsieliot 20 kwietnia 2016 o 21:27

   napiszę o tym, póki co maszeruj

 49. The8 10 października 2019 o 22:31

  Pytanie do autorki tekstu. Czy rozwój świadomościowy zawsze wymaga zmian? I to nie drobnych zmian ale rewolucji- zmian miejsca, ludzi, pracy.. Czy świadomie da się przyspieszyć swój własny rozwój rzucając się w doświadczanie zmian energii, przepływu życia na wszystkie sposoby. Np. Teraz jestem w krakowie, za rok będę w nowym Jorku, za trzy w Australii próbując stale nowych rzeczy, poznając ludzi. Chodzi o wyzbycie się wszelkiego przywiązania, brak sentymentu do tego co materialne.

  1. Pepsi Eliot 11 października 2019 o 07:37

   Nie o to chodzi, wręcz przeciwnie, nie po to się tutaj zalogowałaś, żeby grać w pojedynkę, aczkolwiek pracujesz na swoją ewolucję świadomości, bo to się przekłada na nas wszystkich.To co opisałaś to się nazywa egoizm. Można wszędzie i wciąż podróżować, ale nie uciekać od ludzi, jak to jest ucieczka, to wibracje są niskie, samotność to świadomy wybór, ale jak jest ucieczką, strachem przed ludźmi to nie ma wzrastania, a tak w ogóle, przy ludziach łatwiej obserwować siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *