Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 309 077
25 online
35 519 VIPy

5 kroków żywieniowych aby zostać … jasnowidzem

Jak sprawić aby energia Twojego Awatara wzrosła i połączyła się z jego talentami, pierwiastkiem systemu wyższego, jeszcze przez innych zwanym boskim, ukrytym w okolicy czakry serca? Co zrobić by wyostrzyć intuicję (połączyć się z duszą czy usłyszeć wewnętrzny głos)? Niektórzy medytują, niektórzy jogują, niektórzy poszczą, a niektórzy jedzą! Jak zrobić to naprawdę? Przede wszystkim świadomie?

Czy to możliwe żeby jedzenie miało tak silną, a zarazem duchową moc?

Czarownica na zakupach

Chcesz kupić kilka pomarańczy, wchodzisz do sklepu i czym się kierujesz? Intuicyjnie robisz selekcję, odrzucając produkty, które nie zachęcają na rzecz tych mocno stymulujących Twoje zmysły. Wzrok przyciąga góra efektownie ułożonych pomarańczy. Z pomocą zmysłu węchu czujesz słodko-orzeźwiający aromat narastający z każdym krokiem, gdy przybliżasz się do półki. Później działa dotyk. Dłonie automatycznie wędrują po kolejnych sztukach wybierając najdoskonalsze owoce. Intuicyjnie wybierasz to, co najlepsze.

Oto 5 żywieniowych kroków aby zostać jasnowidzem

Krok pierwszy: załóż fioletowe okulary

Siła i moc fioletowego koloru

Jagody Acai są purpurowe, jest to duchowy odpowiednik bieli, boskości. W medytacji rozróżniamy siedem czakr i każda z nich ma swój odpowiednik kolorystyczny. Zaczynając od czakry podstawy (kolor czerwony) umiejscowionej najniżej, przy podstawie kręgosłupa, powiedzmy szczerze w okolicach narządów płciowych, dochodząc do czakr znajdujących się najwyżej: trzeciego oka (punkt między brwiami) i czakry sakralnej (czubek głowy). Te dwie ostatnie są najczęściej wizualizowane w fioletowej barwie, czyli „boskości” łączącej duszę z wyższą siłą.

Medytacja

Skup się na punkcie między brwiami i wyobraź sobie fioletowy promień, który wychodzi z tego miejsca a potem po prostu oddychaj i relaksuj się. Magiczny koktajl z Acai Berry poszerzy Twoją świadomość i otworzy 3 oko zostawiając na podniebieniu przyjemny czekoladowy posmak. Jedząc je regularnie zdecydowanie łatwiej połączysz się ze swoją duszą, a przygotowany na ich bazie shake będzie transformował niskie wibracje lęku w wysokie wibracje miłości.

Tak w ramach przypomnienia, jagody acai posiadają najwyższe stężenie przeciwutleniaczy na świecie. Posiadają 100 razy wyższy poziom antyoksydantów niż zielona herbata i zawierają 30 razy więcej antocyjanidyn niż czerwone wino. Czego chcieć więcej?

Shake otwierający dar jasnowidzenia?

na marginesie: Wprawdzie możesz pomylić się w przepowiedni, bowiem zobaczysz czyjeś życie w innym wariancie możliwości, a człowiek ten zmieni lekko trajektorie swojego „lotu” spóźniając się na ten pociąg i nie spotka tej dziewczyny. Jednak niektórzy jasnowidzowie zbliżają się do linii życia, która akurat ma, czy będzie miała miejsce, nie mówiąc o rozdziale zamkniętym, w postaci przeszłości. Widzą ją, bo potrafią ściągnąć dane z bazy danych, gdzie jest wszystko. 1 szklanka ananasa (naenergetyzowany słońcem) ½ szklanki jarmużu (zamiast może być kopiata łyżeczka kale) 2 szklanki wody kokosowej ½ szklanki borówek (mogą być mrożone) 1 łyżka sproszkowanych jagód acai (moczyć 10 minut w 1/2 szklance czystej wody, strukturalna byłaby idealna) Wszystkie składniki zblenduj i wypij do 30 minut po przygotowaniu. Przygotuj się na niezłą jazdę, ponieważ ananas stymuluje szyszynkę, odpowiedzialna za umiejętności parapsychiczne, a jagody zagwarantują kolor fioletowy, który rezonuje z czakrą korony i trzeciego oka.

Krok drugi: wypij koktajl z czarnej porzeczki

Chociaż ciało awatara posiada dar samoleczenia, to jednak ma ono pewne ograniczenia. Na pomoc w przełamywaniu barier przychodzą czarne porzeczki zawierające wielkie ilości antyoksydantów i dar zwiększania wydolności serca.

Magicznie mentalne działanie czarnej porzeczki

Porzeczka uzdrawia i oczyszcza ciało eteryczne awatara oraz pomaga resetować programy z poprzednich wcieleń (nawet do siedmiu generacji).  Z jednej strony mocno doładujesz ciało energetycznie, a z drugiej strony odczujesz równowagę.

Krok 3: nawodnij awatara wodą kokosową

Jest bogata w potas, elektrolity i inne ważne składniki odżywcze, które pracują nad tym by wszystkie komórki ciała żyły ze sobą w zgodzie. Dodatkowo woda kokosowa obniża ciśnienie krwi. Najnowsze badania opublikowane w West Indian Medical Journal potwierdziły, że picie wody kokosowej pomogło 71% uczestników badania osiągnąć znaczne zmniejszenie ciśnienia skurczowego, a u 29 % uczestników znacznie zmniejszyć ciśnienie rozkurczowe. Poszukiwania mentora Ten kokosowy przysmak będzie inspirował Twój organizmu by w najszybszy sposób wykorzystał swój pełen potencjał!

Krok 4: przeżyj wstrząs z camu camu

Jeśli masz niedobory witaminy C to  Camu Camu uzupełni je w mgnieniu oka. To będzie prawdziwy wstrząs dla Twojego organizmu, bo 1 łyżeczka dostarcza więcej witaminy C niż 10 pomarańczy! Smak jest kwaskowaty, więc przygotowując koktajl dobierz odpowiednio pasujące produkty. Duchowy przewodnik Jeśli poszukujesz duchowego przewodnika to camu camu wzmocni energię przyciągania. Chętnie zadba o Twoją aurę i pomoże z antropofobią.

Krok 5: wyluzuj się z Macą

Maca jest wartościowa odżywczo i pomaga się zrelaksować. Generalnie wymiata! Wymiata niskie wibracje z Twojego pola , a dodatkowo redukuje stres fizyczny i psychiczny. Maca jest mądra. Wyznaje odpuszczanie (w przeciwieństwie do pana Ego, który karmi się niskimi wibracjami aż do wzdęcia). Maca ratuje sytuację wybierając wysokie wibracje miłości i rozluźnia spięcie w brzuchu. Doprowadza ciało do równowagi hormonalnej, a także dodaje energii życiowej. Tak w ramach przypomnienia, korzeń macy zawiera 18% białka, 76,5% węglowodanów, 5% tłuszczu i 8,5% błonnika. Jest źródłem wielu substancji odżywczych: składa się z 20 aminokwasów (łącznie z 8 niezbędnymi), polisacharydy, witaminy B1, B2, B3 C, E oraz minerałów: wapń, magnez, potas, cynk, mangan, fosfor, selen, sód, jod i miedź.

Magiczne zaklęcie

Jesteś wyjątkowa, nosisz w sobie nieskończony potencjał najwyższego systemu świadomości, czyli boskiej świadomości, który tylko czeka aż pozwolisz mu zaistnieć we własnym życiu. Wybierz się w podróż i zrób pierwszy, drugi i trzeci krok, nie masz nic do stracenia. Coraz łatwiej będzie Ci być ze sobą, zaczniesz się budzić …

with love

Źródła: thehealersjournal.com, „Transerfing Rzeczywistości” Vadim Zeland

(Visited 5 469 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Niki 19 grudnia 2018 o 08:16

  Boskość, siła wyższa, duch, świat nadprzyrodzony itp. czyli harmoniczna złota liczba fi obecna w każdej istocie żywej, każdym milimetrze świata, który widzimy, którego jesteśmy częścią, w nas również. 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21 i tak dalej…

  1. avatar Jarmush 19 grudnia 2018 o 08:51

   ciąg Fibonacciego, włamujesz się do mojego systemu :D?

   1. avatar Niki 19 grudnia 2018 o 09:05

    😀 jestem w ciągu, w tym ciągu

   2. avatar Harry Bezdziary 19 grudnia 2018 o 15:19

    „Gdybyś poznał wspaniałość liczb: trzy, sześć i dziewięć, to masz klucz do wszechświata.” – Nikola Tesla.

    1. avatar Renata 21 grudnia 2018 o 11:45

     Można prosić o rozwinięcie? Słyszałam, że np. zioła lepiej działają jak łączy się je w ilościach 3 lub 6 ale nie za bardzo wiem jak tę boskośc 3, 6 i 9 wprowadzać do życia powszedniego i o co tak naprawdę z tym chodzi

     1. avatar Harry Bezdziary 22 grudnia 2018 o 17:15

      O to by zapytać samego Tesli , jednak zniknął w 1943 roku razem z z całą wiedzą . Jak zauważył Niki wszystko jest harmonią stworzoną na podstawie pewnych wzorów matematycznych , złoty podział wszechświata , ciąg Fibonacciego z liczbą 1,618. https://www.youtube.com/watch?v=pxEGaSZ1qNE
      Tesla uważał , że Bóg jako Stwórca , Geniusz Matematyczny użył właśnie liczb 3,6,9 do stworzenia wszechświata.
      3+6=9,
      3+6+9=18, 1+8=9.
      1+2+3+4+5+6+7+8=36, 3+6=9
      Koło 360 stopni 3+6=9
      Koło na pół 180 stopni 1+8=9 itd.
      Suma kątów wielokątów foremnych zawsze da nam 9
      Godzina 60 minut x 60 sekund =3600 s. 3+6=9
      Doba – 24h x 3600 s. = 86400 = 18, 1+8= 9
      Tydzień – 604800 s. = 9
      Miesiąc 2678400 s.=9
      Rok 31622400 s. =9
      Rok Platoński 25920 lat = 9
      Era 2160 lat = 9
      Częstotliwość Ziemi do 2012 r – 7,38 HZ = 9
      Dziewięć dźwięków Solfeżowych :
      174 HZ = 3
      285 HZ = 6
      396 HZ = 9 itd.
      Dziewięć czakr.
      Dziewięć miesięcy ciąży = 21427200 s. =9
      itd. itd.
      Pozdrawiam 🙂

     2. avatar Renata 23 grudnia 2018 o 09:46

      Dzięki Harry Bezdziary. W języku rosyjskim funkcjonuje przysłowie „Boh lubit trojcu”

     3. avatar Niki 23 grudnia 2018 o 10:00

      Poza 7. podstawowymi czakrami (9.?) wymienia się dodatkowych 5, a więc łącznie 12: czakra ósma 5-7 cm nad głową, czakra duszy, czakra uziemienia, czakra jedenasta na dłoniach i stopach, czakra dwunasta w ciele jako połączenie energii z 32 punktów ciała i aury

     4. avatar Harry Bezdziary 23 grudnia 2018 o 21:58

      Polecam wykłady doktora nauk fizyko-matematycznych Aleksandra Woźnego pt. Projekt Boga W jednym z odcinków
      objaśnia , że oprócz siedmiu podstawowych czakr posiadamy ósmą i dziewiątą w ramionach. Człowiek pokroju Thomasa Campbella , ale nasz Słowianin ( Sławianin ) Sława 🙂

 2. avatar Deif 19 grudnia 2018 o 14:16

  Kolor fioletowy jest wyjątkowy 🙂
  Pobudzanie go jedzeniem – to coś nowego 🙂
  Dzięki za nowe spostrzeżenia Sylwia 🙂

  1. avatar Sylwia 20 grudnia 2018 o 08:26

   Cała przyjemność po mojej stronie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum