Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
207 396 732
27 online
32 670 VIPy

5 newsów na dziś, o których i tak już wiedzieliśmy

news, słonecznik, pepsi eliot, this is bio

1. Sposób, w jaki chodzisz, opowiada Twoją historię

Międzynarodowe badanie przeprowadzone na osobach o różnym pochodzeniu rzuciło nowe światło na kinezykę i proksemikę, gałęzie nauki z pogranicza antropologii, etnologii i psychologii, zajmujące się badaniem komunikacji niewerbalnej i wpływem relacji przestrzennych między osobami. Okazało się, że to jak ludzie chodzą nie odpowiada ich charakterowi, a pochodzeniu i odbija w sobie identyfikację kulturową. To nie wszystko! Mężczyźni na przykład chodzą szybciej w towarzystwie mężczyzn i wolniej w towarzystwie kobiet. Ludzie z Ugandy sami chodzą szybciej niż w grupie, podczas gdy Amerykanie robią zupełnie inaczej. Jedno jest pewne: zawsze lepiej jest być w kroku, niż nie!

2. Kolejny powód żeby zużywać mniej plastiku?

Tak jak ryby i wszelakie morskie żyjątka jedzą mikroplastik w morzach i oceanach, tak insekty, w tym komary, wchłaniają go na lądzie. Według najnowszych badań kiedy larwa komara zjada mikroplastik, zostaje on w jej ciele do pełnego rozwoju. Oznacza to, że jeśli zwierzę zje robaka, cząsteczki plastiku lądują w jego organizmie.


3. Nie tylko starsi mężczyźni mają zbyt niski poziom testosteronu

Fenomen, którzy dochtorzy nazywają „męską menopauzą” dotycz coraz młodszych mężczyzn. Według specjalistów męskie zdrowie płciowe reaguje w ten sposób na czynniki typowe dla współczesnego świata, jak otyłość, zła dieta, niedobór snu i stres.

4. Mniej wartości odżywczych = większa szansa na nowotwór

Właściwie nie jest to żadne zaskoczenie, jednak potwierdzono to ostatecznie meta-analizą badającą aż 471 495 uczestników przez ponad 15 lat. Dieta im bardziej jest pozbawiona substancji odżywczych, tym bardziej jest kancerogenna. No cóż… Może jednak nie wszystko jest dla ludzi?

5. Podstępny mózg czy niechcemisię?

Niektórzy wmawiają sobie, że potrzebują przełomu żeby ruszyć się z kanapy. Jakiegoś bodźca, sytuacji alarmującej, kopa energii czy motywacji. I trochę mają rację! Oczywiście nic dobrego nie stanie się od intensywnego myślenia o tym czego chcesz, dopóki nie wykształcisz zamiaru, bo tylko ten będziesz w stanie przekuć w czyny. Nauka po trosze wyjaśnia, dlaczego tak się dzieje. Nowe badania ujawniły, że mózg potrzebuje więcej pracy żeby zwalczyć nieaktywne zachowania (jak bezproduktywne zaleganie na kanapie i przeglądanie fejsa) niż żeby unikać aktywności fizycznej. Oznacza to, że jeśli już wstałaś z kanapy, najgorsze masz za sobą! Źródła:  https://edition.cnn.com/2018/09/19/health/male-menopause-sex-kerner/index.html https://www.mindbodygreen.com/articles/what-the-way-you-walk-says-about-you https://www.sciencedaily.com/releases/2018/09/180918090849.htm https://www.medicalnewstoday.com/articles/323107.php https://www.mindbodygreen.com/articles/insects-eating-plastic

Twój Horry

(Visited 3 640 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. nieoświecona 24 września 2018 o 06:41

  Pepsi powiedz proszę jak skumać czy to ego szaleje czyli jak rozumiem umysł czy to jednak coś podpowiada mi intuicja czyli dusza. Na co zwrócić uwagę. I jeszcze jedno pytanie czy nie przeglądać się w lustrze oznacza nie rozkminiać jakiegoś niefajnego zdarzenia.

  1. Jarmush 24 września 2018 o 09:14

   nie tylko zdarzenia, ale generalnie swojego życia, rozpuścić te myśli w działaniu. Gdy jesteś chora, myślenie o tym sprawi, że to stwarzasz. Krótkie spojrzenie w lustro, acha, jestem chora i zaraz zacząć działanie rozpraszające te myśli.Nie da się siebie okłamać, i powiedzieć, ależ ja jestem zdrowa, gdy jesteś chora. Ale można stworzyć slajd i zobaczyć siebie zdrową, jakby się już to miało.

 2. Livia5 24 września 2018 o 09:51

  A ja triche nie na temat, ale szalenie ważne dla mnie. Kiedy będzie dostępna witamina K2???

  1. Jarmush 24 września 2018 o 17:09

   chwilowo nie mamy, będzie, bardzo przepraszamy to nie z naszej winy, zamówienie złożone bardzo dawno temu

 3. Luii 24 września 2018 o 09:58

  Pepsi, zrobiłam wszystkie badania z Twojej listy (czekam na ostatni wynik z laboratorium) oraz biorezonans, wyniki mnie zasmuciły. Dzis zauważyłam swieza krew w kale, bardzo mnie to zmartwiło, czy mogę napisac maila do Ciebie ?

  1. Jarmush 24 września 2018 o 17:07

   proszę napisz, podaj wiek, wagę, jest kolejka, ale wszyscy otrzymują odpowiedź, natomiast świeża krew w kale niekoniecznie musi oznaczać coś strasznego, podpowiem Ci co można szybko sprawdzić.

 4. nieoświecona 24 września 2018 o 13:59

  Pepsi podejrzewam że mąż zadurzył się w koleżance z pracy, bałam się tego no i mam, on zarzeka się mówi, że wszystko jest ok ale ja czuję, że nie jest między nami dobrze, wczoraj naszła mnie myśl przeczucie że mnie oszukuje Pepsi powiedz proszę czy to ego mi podpowiada żebym czuła strach czy chodzi o coś innego plissss

  1. Jarmush 24 września 2018 o 16:49

   mężowie mają różne jazdy, ale to nie Twoja sprawa, tylko jego, Ty zajmij się sobą. Możesz go też zapytać po prostu.

   1. eli 26 września 2018 o 13:17

    Co znaczy zajac sie soba w tym przypadku…nie dopuscic emocji, rzeczowo zapytac? Zniknac z domu na troche?

    1. Jarmush 26 września 2018 o 17:28

     iść do lasu, zrobić coś nietypowego, 2 komedie pod rząd w dobrym kinie, świetna książka i jakieś miłe miejsce, oderwać się albo prysznice naprzemienne, iść pobiegać,

   2. lila 27 września 2018 o 14:35

    zrezygnuj z tego co ty chcesz, a daj mu to co on chce, a zostanie. a wróci do ciebie to z czego zrezygnowałaś . poczytaj w pdf vadim zeland transerfing rzeczywistości

    1. Jarmush 27 września 2018 o 16:42

     on raczej tego nie radzi w związkach jako pewnik zatrzymania kogoś przy sobie, owszem podbijanie ważności cudzej, byle nie swojej przynosi rezultaty, ale w miłości niekoniecznie to jest głównym bodźcem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum