Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
214 541 620
63 online
35 301 VIPy

5 oznak, że już płyną do Ciebie rzeczy, które chcesz doświadczyć

Pieniądze to artyleria w matrixie. Wywołują emocje z powodu niezrozumienia czym są, i tu siedzą wszelkie problemy z nimi związane. Tymczasem pieniądze jako energia, muszą płynąć, a żeby robić te przepływy, pieniądze powinny pojawić się w Twoim życiu. Chociażby po to, żebyś dokonała świadomego wyboru pomiędzy być, czy mieć, a może koniunkcji być i, lewą nogą do lusterka, mieć. Pieniądze frustrują ludzi, którzy odczuwają ich brak. Ludzie, którzy czują brak są wkrótce sfrustrowani nawet dużą wygraną na loterii. Wiesz już, że obraz Twojej rzeczywistości jest lustrzanym odbiciem tego co naprawdę myślisz, świadomie i podświadomie. Tak działa prawo przyciągania, masz to, co myślisz, że masz, nie masz tego czego myślisz, że Ci brakuje. Gdy w Twojej podświadomości zagnieżdżona jest myśl, że nie zasługujesz, albo, że jesteś za mało dobra na miłość, na luksusowe życie, na zaufanie sobie, że takie rzeczy, to tylko dla osób w typie Claudii Schiffer, albo sukcesorów fortun, a Ty co najwyżej chciałabyś tylko nie bać się, że Ci zabraknie. Składasz się z narzuconych Ci przekonań, że wystarczy mieć pieniądze na drogą operację w Szwajcarii, i że ci ludzie są prawie, że nieśmiertelni, jak David Rockefeller, który jednak w końcu zmarł, wcześniej zagarniając 7 przeszczepów serc. Pomimo tego, że inni z ogromnymi fortunami, jak Steve Jobs (powiedział, że nie chce być najbogatszy na cmentarzu, a został), czy chociaż Jan Kulczyk przedwcześnie odłożyli widelec, do tego chyba właśnie w warunkach hospitalizacyjnych.


Fundacje pomagające zebrać pieniądze na ekstremalnie drogie operacje dla ludzi ciężko chorych, na zachętę dla darczyńców, wysyłają raport z nagłówkiem „szczęśliwe zakończenie”, że kolejny milion został zebrany i kolejna osoba mogła skorzystać z wysokiej klasy pomocy specjalistów medycznych i jej drogiej aparatury. Nigdy nie przysyłają dobrych wieści, że ktoś dzięki temu po prostu wyzdrowiał. A Ty utwierdzasz się w przekonaniu, że to wystarczy, że pieniądze, których nie masz, mogłyby dać Ci absolutnie wszystko. Ale z drugiej strony nie wierzysz, żebyś Ty mogła mieć aż taki dostatek. Twoje myśli świadome i podświadome składają się więc z tych wszystkich przekonań, lęków i programów, i to się dzieje w Twoim lustrze rzeczywistości. Najłatwiej więc jest popracować z własnym ego, gdyż najprościej dostrzec go, zrozumieć, że nie jesteś nim, bo nie uprawiałabyś przecież tego auto-sabotażu, nie niszczyłabyś siebie, nie nie kochałabyś siebie. Trudniej zauważyć programy, które Ci nałożono, i własne przekonania najtrudniej, bierzesz je bowiem za swoje prawdy. Wszechświat tak działa, że zawsze Ci przytaknie. Powiesz, nie ma nic poza materią, wszechświat powie Ci, tak, tak, oczywiście, i zaraz Google podpowie Ci „Boga urojonego” Richarda Dawkinsa, co utwierdzi Cię w Twoim przekonaniu, że to obiektywna prawda.

Wszechświat zawsze potwierdzi Ci to, co myślisz, bo wszechświat jest odbiciem Twoich myśli

No, ale w końcu zrozumiałaś to, że żyjesz we własnej iluzji, że matriksowe gangi destrukcji, które karmią się Twoją energią są i będą, a Ty po prostu nie musisz ich karmić, albo możesz, ale rób to świadomie. Codziennie starasz się być uważną, coraz mniej rzeczy robisz na autopilocie, wiesz, że zamknęłaś drzwi i wyłączyłaś żelazko, pamiętasz jak dojechałaś dzisiaj do pracy, chociaż codziennie pokonujesz tę drogę nie patrząc na znaki drogowe. Ale od pewnego czasu żyjesz uważnie, nie przeceniając momentów wzniosłych ponad te zwyczajne, jak ubieranie skarpetek. Moment przebudzenia może wyskoczyć zza rogu w każdym momencie, ciesz się z uważnego życia, doceniaj chwilę, każda ma znaczenie. Nie ma nieważnych momentów. Tuż przed wyznaniem miłosnym, usłyszałaś kroplę deszczu, tuż przed zerwaniem, słyszałaś szum spadającego płatku śniegu. Obserwujesz i uczysz się gry. Po pewnym czasie pojawią się oznaki, że nadchodzi czas, że minął okres bezwładności materii, i na tym planie zrealizują się Twoje myśli, potrzeby, zamiary, intencje, zwał pies jak chciał. Oznaki, że idzie do Ciebie Twój aktualny stan posiadania. Bo jak wiesz, że masz, to to masz, a jak myślisz, że masz brak, to wykiełkuje brak.


5 oznak, że już płyną do Ciebie rzeczy, które chcesz doświadczyć

1.

Pierwsza oznaka, to coś, jak cisza przed burzą, w Twoim życiu dosłownie, przestaje się dziać cokolwiek. Ten zastój jest oczywiście pozorny, bo nie widzisz jeszcze kiełkującego ziarna, które zasiałaś. Nie rozgrzebujesz przecież ziemi w doniczce, żeby zobaczyć, czy ziarno kiełkuję, ufasz, że tak właśnie jest, że coś wzrośnie. Podobnie z intencją, musi minąć pewien czas pozornego niedziania się, żebyś dostrzegła pierwszy zielony listek, a potem coraz szybciej roślinę, którą posiałaś. Daj czas, na realizację swoich myśli.

2.

Druga oznaka, to nietypowe okoliczności i zachowania, które pojawią się w Twoim życiu. Czujesz wzrost energii życiowej, jest Ci po prostu lepiej, przykładowo wcześniej teraz wstajesz, chociaż kiedyś miałaś z tym poważny problem. Odczuwasz nagle dziwną, niczym nieuzasadnioną radość, chociaż dotąd pojawiał się jedynie nieuzasadniony smutek. Gdy dzwoni niespodziewany telefon nie kraczesz w myślach, że to pewnie coś złego, bo jesteś teraz nastawiona na „tak”. Zaczynasz widzieć, a raczej czuć, głęboki sens wszystkiego.

3.

I tak, w całym procesie kreacji nie chodzi o to, żeby mieć, ale żeby być w wysokiej drodze, czyli podnoszenia swoich wibracji. Nagle pojawia się chęć na wysoko wibracyjne potrawy, których nigdy nie miałaś ochoty jeść. Czyli najważniejsze jest to, jaką się stajesz. Poprawiają się teraz Twoje relacje z ludźmi, kończysz z życiem w poczuciu braku. Na tym etapie spełnienia zmniejszają się, czy całkiem znikają Twoje pretensje do siebie i do wszechświata, z coraz większą ciekawością i akceptacją oglądasz ten film, który sama reżyserujesz i obsadzasz. Nie  narzekasz już na pieniądze, które są w Twoim życiu, czy ich nie ma, po prostu przestajesz narzekać, nie oceniasz, że to dla Ciebie za mało, albo, że za dużo. Schylasz się nawet po niski nominał miedziaka, bo szanujesz energię pieniądza, każdego. Dalajlama z pewnością by się schylił.

4.

Symptomy  takie, jak regularne wybudzenia ze snu o tej samej nocnej godzinie. Często natrafiasz na powtarzające się cyfry. Chociaż muszę przyznać, że te trójki, siódemki i jedynki, strasznie wkurzają moje ego, prawdopodobnie dlatego, że nigdy nie widziałam rejestracji nawet z dwoma siódemkami pod rząd:) I cała masa innych znaków na niebie i ziemi, które sama sobie wysyłasz, a więc interpretacja powinna być dla Ciebie czytelna, TO idzie.

5.

Kolejnym znakiem są ludzie. Ludzie, którzy Cię dołowali pojawiają się coraz rzadziej w Twoim otoczeniu, a jak nadal są, już Cię tak naprawdę nie dołują, masz ochotę ich przytulić i wiesz, że kochasz ich senność. Pojawiają się też ludzie z kręgów tak zwanego sukcesu, z którymi do tej pory nie miałaś kontaktu. Bogaci ludzie blisko Ciebie, to już bardzo bliska zapowiedź pojawienia się zauważalnej obfitości materialnej w Twoim zwierciadle. Bogaci zawsze czują pismo nosem. Wywęszą kasę znacznie wcześniej niż inni, szczególnie niż kierowca taksówki, który, gdy zachęca Cię do kupienia jakichś akcji, oznacza to tylko jedno, jak najszybciej opuść taksówkę, leć i sprzedawaj. Owe 5 znaków aż krzyczy, że idzie ku Tobie zmiana.

Rozwiązania zastosowane w powyższym tekście zostały sprawdzone przez naszych najlepszych agentów, szkolonych u wysokiej klasy specjalistów z zakresu ironicznego podejścia do matrixu, w kształcie Jana Fasoli, czy Andy Kaufmana  i uzyskali (nasi specjaliści) wiele certyfikatów, jak order latającego cyrku Monty Pythona, dyplom ukończenia kursu fingowania, lub nie, lądowań na księżycu, medal homo electronicus za specjalne zasługi w zakresie analizowania informacji zawartych w mainstreamowych mediach. Polowanie na pieniądze może zakończyć się sukcesem tylko pod warunkiem, że dawno zapomniałaś, że wyruszyłaś na polowanie. Wizualizacje, mapy marzeń, zamiary, to wszystko działa, ale Ty działaj ewoluując.

z miłością

(Visited 7 749 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Andzia 2 listopada 2019 o 18:00

  No i dzieje się Pepsi, ze u mnie wszystkie 5 znaków od jakiegoś czasu jest, bo jak je czytam, to tak, jakbym czytała o sobie. Zastanawiałam się o co kaman w tym, ze zupełnie zmieniło się moje nastawienie, moje myśli, moje oglądanie rzeczywistości, mój brak zamartwiania się brakiem, mój ciągły uśmiech na twarzy, radość. Skąd wzięło się tylu ludzi wokół mnie? Dlaczego podnoszę z wdzięcznością żółte moniaki, tak jakby były bezcenne. Tyle dziwnych rzeczy i zdarzeń. Przebudzenia zawsze o tej samej porze, spokój, taki którego nigdy nie miałam. I ta cisza, ze aż tak dziwnie…Teraz już wiem?

 2. avatar gagatec 2 listopada 2019 o 18:04

  Potwierdzam 🙂 <3 <3 <3

 3. avatar Julia 2 listopada 2019 o 18:31

  Pepsi, tak trochę obok tematu – skąd pomysł, że młode dusze mają w sobie dużo lęku?

  1. avatar Jarmush 2 listopada 2019 o 21:12

   to nie pomysł, to moja wiedza i logika, posłuchaj Toma Campbella

   1. avatar Julia 2 listopada 2019 o 21:39

    Słuchałam, ale nie natknęłam się na taki pomysł. Ale dzięki. Posłucham jeszcze więcej. 😉

 4. avatar Marusia 2 listopada 2019 o 19:21

  Czytam końcówkę artykułu a na zegarze 20:20 ?

 5. avatar marjari 2 listopada 2019 o 20:10

  Tak właśnie czuję, że końcu idę we właściwym kierunku… cyfry powtarzają się na zegarku (dla mnie to znak, że idę dobrą drogą), przypadkowi ludzie uśmiechaja sie, a mi jakoś lżej ogólnie, więcej radości w życiu i mniej nerwów, dużo odpuszczam. To dzięki Tobie, Pepsi, moja latarnio. Bardzo dziękuję ?

 6. avatar Mad Elena 2 listopada 2019 o 23:45

  Dobrze 🙂

 7. avatar Paulina87 3 listopada 2019 o 09:12

  napiszę tylko Dziękuję <3
  Podnoszenie wibracji to najlepsza rozkosz 🙂

 8. avatar waraszka 3 listopada 2019 o 15:25

  A ja Pepsi nie potrafię tego odczytać, co Wszechświat chce mi przekazać, od paru dni rozlewam wodę, dzisiaj moja czwarta szklanka z jarmużem znalazła się na ścianie i dywanie. Kilka tygodni temu pomyślałabym, ze jestem ogromną niezdarą ( zresztą tak właśnie myślałam do tej pory) a wieraz wiem, ze to message od Wszechświata

  1. avatar Jarmush 3 listopada 2019 o 16:00

   przzecież to Ty sobie przekazujesz, że jesteś nieuważna, wszechświat Ty stwarzasz

 9. avatar Carrie 3 listopada 2019 o 20:15

  Pepsiaku
  napisz jak dobrze służyć ludziom.
  Proooszę 🙂

 10. avatar AniaS 4 listopada 2019 o 10:51

  Właściwie tylko te cyfry rzucają mi się w oczy (dziś 11:11 ale często inne „imieniny godziny” 😉 i zdecydowanie częściej jestem w tu i teraz, ale jakiegoś szału chyba nie ma. Z kasą za to widzę, że chociaż (niestety) raczej sądzę że nie mam to właśnie coraz częściej mam. Wydaję i dalej mam na wszystko czego potrzebuję .. ale z takich codziennych rzeczy. A mam potrzebę zdecydowanie niecodzienną 🙂

 11. avatar Paulina87 4 listopada 2019 o 14:00

  przeczytałam ten artykuł, pomyślałam o tym jedzeniu wysoko wibracyjnym i zdałam sobie sprawę, że testuje brak mięsa od 2 miesięcy , i nie zdążyłam podesłać tego artykułu mojemu faciowi i nagle on pisze do mnie, że chce spróbować nie jeść mięsa, ze poczuł że tak będzie lepiej dla niego 😉 dzyń dzyń może leciutko zadzwoniło <3 😉

  on dużo trenuje i jest bardzo aktywny, do tej pory jadł tego mięsa sporo, będzie testował stopniowo odstawienie, ale obawia się ciut o białko, czy dobrym pomysłem byłoby dodanie do 4 szklanki ktora pije właśnie hemp protein czy rise protein, mam jedno i drugie w domu, jeśli tak to jakie dawki dla niego,
  on ma sporo mięśni i nie chciał by schudnąć odstawiając mięso.

  1. avatar Jarmush 4 listopada 2019 o 15:58

   Oczywiście, że tak i dzikie ryby, albo eko, jest jeszcze 100% izolat serwatki 100% jakby jadł produkty pochodzenia mlecznego, taki izolat nie zakwasza

   1. avatar Paulina87 4 listopada 2019 o 16:07

    dziękuję bardzo 🙂 ile ma tego dodawać do 4 szklanki? Łączyć jedno i drugie czy na przemian?

    🙂

    1. avatar Jarmush 4 listopada 2019 o 16:11

     bialko naprzemiennie, kopiatą łyżkę, można dołożyć pół kopiatej hemp protein to otrzyma oprócz biaka przeciwzapalne Omega 3

 12. avatar Paulina87 4 listopada 2019 o 16:17

  merciiiii <3

 13. avatar Aisa 5 listopada 2019 o 04:57

  „Często natrafiasz na powtarzające się cyfry. ” przeczytałam to, patrze na zegarek 5:55 5 istopad a dziś wstałam o 12:12 heh <3
  Cała reszta też prawda,
  Miłości <3

  1. avatar Jarmush 5 listopada 2019 o 05:35

   <3

 14. avatar Nina 5 listopada 2019 o 17:15

  Muszę kupić zegarek ?

 15. avatar grzesia 7 listopada 2019 o 15:45

  Droga Pepsi,
  chciałam zadać kilka pytań, które zadaję sama sobie i nie znajduję odpowiedzi
  1. czy tylko wegetarianie mają szansę na oświecenie? przecież dusza i ciało to dwa różne paradygmaty, jeden osadzony w materii, drugi w energii, jeden podlega ziemskim prawom, drugi duchowym. Zdarzenie, które jest tragedią w świecie ziemskim, przysparza bólu, dla duszy jest uwolnieniem. Czy kiedy nie porzuciłam mięsa nie mam już żadnej szansy na oświecenie..? Tyle tu naczytałam o tych niskich wibracjach po mięsie, że zastanawiam się czy ta pogarda w stosunku do samej siebie, która kiełkuje po zjedzeniu kiełbasy to w którą to stronę idzie.. no fakt miłości w tym brak
  2. Jak to jest z tymi oświeconymi, którzy trąbią wszem i wobec „jestem oświecony, spójrzcie na mnie, jestem prawdziwie oświecony”, no bo cóż to znaczy..? Czasem mam wrażenie, że ci co najbardziej ryczą najmniejszym światłem świecą. W końcu tu delikwent sam sobie wystawia certyfikat autentyczności na podstawie swojego osądu, to ja chyba jestem krową, bo był czas że i mleko dawała i cycki mam i trawę jadam i inne zielone.. tak.. zdecydowanie jestem krową..
  3.Bo ja myślałam, że oświecony to taki co już NIC nie ma z duszą do zrobienia na tym materialnym świecie, poligon ziemskości przeszedł śpiewającą i już niczego nowego nauczyć się nie może, to czy nie jest to czas by być pójść do nieba z butami, tak jak stoi? No bo skoro jest na tej ziemi, to znaczy, że dusza jeszcze może się czegoś nauczyć, ma szansę się rozwinąć, to chyba nie jest taki całkiem oświecony, może podświetlony albo rozświetlony
  Dziś wiem, że mogę wszystko (dobra, z wyjątkiem sikania na stojąco..) więc mogę zadać pytania, może świat zna na nie odpowiedzi..

  1. avatar Jarmush 7 listopada 2019 o 20:15

   Ad 1. nie ma materii, jest tylko energia
   Ad. 2 Nie znam takich, wszyscy znani mi oświeceni zajmują się czymś zupełnie innym
   Ad 3 Oświecenie to proces, absolut też musi cały czas ewoluować przez swoje jednostki świadomości, czyli nas. My to on 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum