logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
97 583 580
167 online
32 727 VIPy
Reklama

WITAMINA D3 W PROTOKOLE Z K2 TiB
DO SSANIA !

NIEZBĘDNE DLA ZDROWIA
UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO
I DO ODCHUDZANIA!!

 

K2 TWOJA OCHRONA TKANEK MIĘKKICH
przed zwapnieniem

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

5 sposobów na menopauzę (yyy … co to jest menopauza?) bez użycia medycyny

Menopauza jest po prostu kolejnym etapem życia kobiety, jednak medycznie jest ona definiowana jako zatrzymanie się gonad, trwające rok lub dłużej. To, że jajniki produkują mniej estrogenu, przez co nie można naturalnie zaciążyć, nie jest raczej problemem, bowiem z reguły kobiety obawiają się innych rzeczy. Im bardziej są straszone, tym bardziej się boją. I o to chodzi. U większości kobiet czas menopauzy jest zbliżony do momentu wystąpienia menopauzy u ich matek.

I co z tego? Kogo to obchodzi?

Naturalne substancje są wykorzystywane od wieków by leczyć wszelkie schorzenia. Olejki eteryczne, zioła, korzenie roślin, ich pączki i soki, to wszystko ma niezwykły potencjał i jest w stanie skutecznie zapobiec rozwojowi chorób, a nawet je cofnąć.

Jednak menopauza nie jest chorobą, jak usiłuje się wmówić kobietom już od czasów licealnych.

Nie jest i nigdy nie była. A kość udowa kobiety 30 letniej nie powinna stanowić wzorca dla kości, która ma wszelkie prawa być rzadsza, przez co bardziej elastyczna. O czym zgrabnie wyłuszczyłam tu: wysoka gęstość kości, to więcej szkody, niż pożytku

Oczywiście, nie twierdzę, że nie ma czegoś takiego jak osteoporoza i, że upadek 85 latki nie może skończyć się złamaniem kości miednicy (należy przede wszystkim zadbać, aby się nie przewracała), ale uważam, że potworna trzęsiawka, która ma nas (laseczki) dopaść jeśli chodzi o estrogeny, (że malutko, zgoła nic, drżyjcie brzydulki/bidulki) jest kolejnym, matrixowym wzbudzaniem strachu, w konkretnym celu.

Olej to, jakby co, zrób im taniec lekko wiotkiej, jakże pięknej skóry. Zatańcz im tango Mrożka, albo pójdź dla jaj w magiczny rytm muzyki chochoła. Wesele? Chcieli, to mają.

Czy ludzie nie mają prawa się starzeć? 

Dlaczego medycyna konwencjonalna tak chętnie przekształca zwykłe starzenie się w chorobę? Dlaczego nie martwimy się, że dzieci są takie młode?

Matrixowi jest na rękę, żeby menopauzę uznać za chorobę, którą koniecznie trzeba leczyć, to samo z naturalnym spadkiem gęstości kości w wyniku starzenia się. Wybór wzorca gęstości kości, w postaci kości w szczytowej masie kostnej 30. letnich kobiet jest całkowicie arbitralne, ale również bardzo nielogiczne, żeby nie powiedzieć debilne.

Dlaczego gęstość 80. letnich kości mamy określać jako „nienormalną”, jeśli są one mniej gęste niż u trzydziestolatki? Z tego samego powodu leczy się menopauzę, hormonalną terapią zastępczą, powodując znacznie więcej złego niż dobrego, na przykład choroby serca, udary mózgu i raki.

Kobiety boją się „chorować” na menopauzę i boją się mieć rzadsze kości, biorą więc na te najczęściej wymyślone choroby hormony, narkotyki na osteoporozę, a przy okazji mega dawki wapnia pierwiastkowego, aby kości zagęścić za wszelką cenę. Najbardziej niepokojącą oznaką jest to, że rzesze zdrowych kobiet, które nie doznały żadnych objawów „niskiej gęstości mineralnej kości,” popychane są w ryzykowne leczenie, za to generujące miliardy producentom urządzeń DXA, lekarzom i farmaceutom, a przede wszystkim przemysłowi farmakologicznemu.

Choroby nie ma? Chorobę sie stworzy

Nieżyjąca już pani Wisłocka (autorka słynnej „Sztuki Kochania”), propagatorka grzmocenia się po głowach yyy … poduszkami w sypialniach, co miałoby wpłynąć na libido małżonków, w co nie wnikam, a więc Michalina powiedziała zdanie jakżeż prawdziwe, mniej więcej w ten deseń:

Idziesz sobie przez życie z uśmiechem, od czasu do czasu kogoś urodzisz, następnie przestajesz rodzić ludzi. To wszystko, nic takiego.

Pepsi, ale przecież kobiety cierpią na menopauzę i problemy hormonalne, a także na PMS.

Kobieta jest dobra w cierpieniu, ciało bolesne kobiety jest nieugięte i musi być najedzone. A to bólem, a to strachem, a to menopauzą. Generalnie idąc przez życie nie gadasz ze swoim ciałem. Surowy pokarm roślinny, mało tłuszczu, pewne suplemeny diety, to pomogłoby ciału na poziomie materii. Ale to pikuś, najważniejsze jest z czym rezonujesz? Jakie konstrukty nakłada Twoje ego na Twój umysł?

Jeśli ktoś Ci powie, że estrogeny sprawiają, że jesteś mądrzejsza, a Ty będziesz rezonować z tą opinią, to pewnie Twój iloraz inteligencji spadnie. Zresztą, kogo obchodzi iloraz inteligencji? Kogoś z mediów, pana z telewizora? Sąsiada, raperów, Reptilian,  Staniszkis? To wszystko ściema, w Tobie jest nieśmiertelna jaźń Buddów i owa świadomość zawsze będzie wyższa od IQ laseczki pełnej estrogenów  i dobrych stopni, oraz błyskotliwych wypowiedzi na studiach. Chyba, że ta laseczka też zacznie się budzić i dotrze do siebie samej. To nie są porównania, ani oceny, tylko orzeczenia.

Piersi

Piersi są również wyjątkowo podatne na zwapnienia. Mammografia rentgenowska, tak samo jak rentgen kości pokazuje patologiczne mikro zwapnienia w piersiach. Niestety niektóre takie zwapnienia mogą być przyczyną zmian nowotworowych. To zjawisko może również pomóc wyjaśnić fakt, dlaczego kobiety z najwyższą gęstością kości (często uzyskaną przez zmasowaną mega suplementację wapnia) chorują 3 razy częściej na raka piersi.

Objawy menopauzy

Nie wymieniam, i nie wnikam, bo są z pewnością łatwo dostępne w „Twoim Stylu”, albo w „Old Viva”

Poza zastępczą terapią hormonalną (ZTH), lekarz zaproponuje z pewnością dodatkowe leczenie konkretnych objawów. A to coś na tropiki, a to coś na zimną potliwość, dla odmiany coś na suchość, a to coś na łamliwość (propozycje na skamienienie: dużo wapnia)

Nie ma to oczywiście najmniejszego sensu, bo nie redukuje źródła problemu (o ile jest jakiś problem), a jedynie wycisza go i wprowadza ciało w zakłopotanie.

To jasne, że ciało każdego człowieka jest wyjątkowe i będzie odpowiadało w różny sposób na różne rodzaje terapii.

Jeśli uznasz, że jednak musisz, że rezonujesz z meno, przed Tobą kilka propozycji naturalnego regulowania hormonów:

1. Omega-3

Kwasy Omega-3 są właściwie niezbędne dla kobiecego (i nie tylko) zdrowia. Hormony sobie w ciele są, i z tym nikt nie polemizuje, bywa, że jest ich mniej. Ale kwasy tłuszczowe Omega-3 są esencjonalne dla wyrównania hormonów. Badanie opublikowane w Obstetrical & Gynecological Survey podkreśla ogólną wartość tego kwasu tłuszczowego dla kobiecego zdrowia i samopoczucia.

OMEGA 3 TiB w dużych dozach EPA i DHA, zero transów i metali ciężkich

Niektóre z opisanych przez naukowców właściwości Omegi-3 to:

zwiększa płodność (w badaniu zasugerowano nawet, że powinien być stosowany w leczeniu bezpłodności)

wydłuża płodność

zmniejsza ryzyko przedwczesnego porodu

wpływa na długość ciąży i wagę urodzeniową dziecka (oraz rozwój jego mózgu)

stabilizuje poziom trójglicerydów (który podnosi się podczas terapii hormonalnej)

i co mega ważne, obniża poziom gęstości krwi (spada poziom fibrynogenu, ważnego markera zdrowia ludzi)

Autor badania zauważył także, że:

Suplementacja kwasami tłuszczowymi omega-3 może pomóc uchronić się przed stanem przedrzucawkowym, depresją poporodową, tak zwaną menopauzą, osteoporozą postmenopauzalną i rakiem piersi.

Warto stosować wysokiej jakości kwas tłuszczowy. Apteczne, tańsze suplementy niestety często mają śladowe ilości omegi-3 i nie będą działać.

2. Maca

Jej działanie jest nieocenione. Maca – korzeń peruwiańskiej rośliny, sam z siebie nie zawiera fitohormonów (w porównaniu do soi chociażby). Działa ona poprzez obecność alkaloidów, działających jako chemiczne inicjatory reakcji, które pobudzają organizm do zwiększenia/uregulowania produkcji hormonów . W związku z tą niezwykłą właściwością, maca doskonale wpływa:

na mężczyzn (podnosząc libido, regulując poziom testosteronu, zwiększając wydolność organizmu i zwiększając płodność)

u młodych kobiet (podnosząc libido, zwiększając płodność, regulując gospodarkę hormonalną, usuwając objawy PMS i bolesność w trakcie miesiączki)

100% ORGANIC MACA THIS is BIO naturalna energia i równowaga hormonalna 

u dojrzałych kobiet (niwelując objawy menopauzy, opóźniając przekwitanie, poprawiając samopoczucie, regulując gospodarkę hormonalną i wiele, wiele innych)

Maca jest doskonała i są na to naukowe dowody.

Więcej przeczytasz w bardzo fajnych wpisach Emanueli Urtica tutaj i dr Pompy tutaj.

3. Olejki eteryczne

Olejki nie tylko, że są boskie, ale  także przynoszą ulgę po długotrwałej, szkodliwej terapi hormonalnej. Przy założeniu, że jednak rezonujesz z menopauzą podają Ci więc kolejne remedium.

Szałwia muszkatołowa: Zmniejsza bóle miesiączkowe, niweluje fale gorąca, koi stres i poprawia równowagę hormonalną.

Bodziszek: Poprawia nastrój i reguluje hormony, wspomaga cykl menstruacyjny w okresie premenopauzalnym, ma antydepresyjne działanie.

Lawenda: Od dawna znana jako relaksująca i polecana przy problemach z bezsennością. Okazuje się, że potrafi także regulować hormony, odstresowywać, łagodzić skurcze i bóle głowy, a także zapobiegać palpitacji serca i falom gorąca.

Świerk: Spowalnia zwapnienie kości i pomaga zredukować zwapnienia.

Róża: Wpływa na problemy z moczem, poprawia humor i redukuje fale gorąca.

Niepokalanek mnisi: pomaga uregulować huśtawki nastrojów.

Możesz dodać olejków do kąpieli, stosować je w masażu, dodać kilku kropli do ulubionego balsamu, a w przypadku problemów ze snem i napadów fal gorąca, można skroplić delikatnie poduszkę.

Jednak o ile nie wiesz na pewno, że nie jesteś uczulona, nie dawaj ich bezpośrednio na skórę (rozcieńczaj oliwą, olejem kokosowym), ani ich nie pij. Nie ma potrzeby pić olejków eterycznych.

4. Witamina K2

Badania pokazały, że witamina K2 jest jedną z najbardziej potrzebnych substancji odżywczych dla długotrwałego zdrowia kości i jest ważniejsza niż wapń.

Bez witaminy K2 organizm nie potrafi kierować wapnia do kości, gdzie jest potrzebny. Zamiast tego wapń dostaje się do tkanek miękkich, czyli np. tętnic, co prowadzi do bardzo tragicznego w skutkach połączenia osteoporozy i miażdżycy, oraz innych bardzo złych skutków paradoksu wapnia.

Według najnowszych badań K2 jest niezbędna, żeby przetransportować wapń i inne minerały do tkanki kostnej, aby ją wzmocnić i zapobiec zwapnianiu kości.

Badania pokazały, że witamina K jest efektywna nie tylko w profilaktyce i zatrzymaniu postępu osteoporozy (jak jednak wystąpi), ale potrafi także naprawić powstałe już ubytki. Naukowcy wykazali, że objawy zwapnienia kości cofają się u osób z zaawansowanym stadium choroby nawet o 80%.

5. Bieganie, fikanie i takie tam

To zrób koniecznie: rusz ze skrzyżowania.

Biegaj, ćwicz rytuały tybetańskie, odstaw faje, bierz super antyoksydanty, zakwaszaj żołądek, alkalizuj ciało, mrucz, śpiewaj, tańcz, rezonuj z Ziemią, oddychaj głęboko, wysoko wibruj, coraz wyżej, szczotkuj się na sucho, i na ciepło myj myjką frotte, śmiej się dużo, jak chcesz płakać, to płacz, byle krótko i w samotności, z wyciem to samo, nie wzmacniaj ewentualnych chorób gadaniem, bądź wdzięczna, „tu i teraz” jest zawsze zajebiście, gdyż idealnie, akceptuj teraz, mów TAAAK, nie mów nie, kochaj wszystkich, nie porównuj się z laseczkami przed meno, czy też po, nie oceniaj, uśmiechaj się do chłopaków i nie siedź na skrzyżowaniu, idź w drogę.

Jednym słowem czas się budzić, jest supcio:)

PS
Gdy rezonujesz z dochtore, a nie z tym, co napisałam, idź weź HTZ i ciesz się. To absolutnie Twoja sprawa co zrobisz. Zadziała raczej tylko to, z czym rezonujesz. Nic na siłę.

 

(Visited 14 841 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Aga 11 lipca 2017 o 07:57

  Pepsi, jak ja Ci dziękuję za ten wpis!!! 🙂

  1. Anna Nietyczka 12 lipca 2017 o 10:35

   A nadmiar estrogenow w menopauzie? Wit E?

 2. Anilahhalina 11 lipca 2017 o 08:21

  Dzięki Pepsi,i tak właśnie robię…czuję się świetnie…wyglądam 10 lat młodziej…???

 3. Pttsiaczek 11 lipca 2017 o 08:34

  A co polecacie na męska andropauze i za malo testosteronu? Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

 4. Inka 11 lipca 2017 o 08:57

  Ja też się staram przebrnąć przez ten etap. Dzięki za super rady Pepsi

 5. efka765 11 lipca 2017 o 09:35

  A jeszcze wczoraj sobie myslalam-musze poczytac co Pepsi ma do powiedzenia jesli chodzi o menopauze.Dzieki Pepsi za ten tekst ❤

 6. zapachwiatru 11 lipca 2017 o 09:56

  Pepsi, jak się rezonuje z ziemią? W jaki sposób to robić?

 7. Pepsi Eliot 11 lipca 2017 o 09:59

  Lofciam Was śliczne laseczki, a zaciążanie jest mocno przereklamowane, tak jak mydło (Osho, albo Shakespeare) 🙂

  1. Aga 7 marca 2018 o 20:17

   Droga Pepsi i tak w skrocie, lat 38, niskie zelazo, hemoglobina, niski poziom wir. D,biorę suple od Ciebie. Wyniki troche sie poprawiły Planowałam ciąże, ale w koncu okazało sie , ze mam chyba większy problem AMH 0,00, FSH. 25,4, LH. 7,66 do tego mutacja MTHFR C677T oraz A 1298C . Czekam na konsultacje, ale to oznacza chyba jedno- menopauza. , bez żadnych objawów, poza zanikiem miesiączki . Jestem załamana i przerażona . Co robic?

 8. Kaligaj 11 lipca 2017 o 10:09

  Pepsi…zakupiłam macę u Cię już jakiś czas temu, dodawałam go do szejka, potem do wody z miodem i za każdym razem boli mnie brzuch??? wiesz może, o co kaman?

  1. Pepsi Eliot 11 lipca 2017 o 15:35

   oczywiście, nie każdy dobrze toleruje macę, sprezentuj chłopakowi

 9. grzegorzadam 11 lipca 2017 o 10:51

  Oczywiście, nie twierdzę, że nie ma czegoś takiego jak osteoporoza ”

  Bo nie ma, a jest przy braku wit.D, K2, czyli syndromu snu zimowego, i innych składników.

 10. Carrie 11 lipca 2017 o 11:30

  Krew mnie zalewa. Kolejna lekarka i kolejny wrzask ze podaję bliskiej D3 z K2.
  D3 owszem w minimalnej dawce ale z wapniem proszę Pani…A dawka D3 mikroskopijna i uwaga najlepszy komentarz ever-jak bedzie Pani lykacD3 z wapniem polecanym to już za 1,5 roku będą pierwsze efekty.
  Moja rodzina jest przekonanana ze zle podawalam witaminy. A moja bliska po pol roku takiego leczenia i drogich zastrzykach w kolano ma tak kruche zebra, ze jak ostatnio wyladowala na stole operacyjnym to sie zaczely kruszyc w dloniach.
  Kolejne zalecenia od lekarza-mleka wiecej.
  A moja bliska w to wierzy…
  Jedyne co udalo mi sie przeforsowac w zmianie odzywiania to woda z miodem i cytryna na czczo i 400ml soku na bazie marchewki, z jablkiem i burakiem.
  Zeby nie bylo od 4 lekarzy z conajmniej habilitacją slyszymy to samo

  1. grzegorzadam 11 lipca 2017 o 12:06

   Krew mnie zalewa.”

   I się nie dziwię!
   Jakim wapń?!! Niech poczytają te g…y najnowsze opracowania z pubmedu albo chociaż
   podręcznik dr von Heldena!
   Podaj maila coś wyślę.
   Pepsi przetłumaczyła świetny wywiad z dr Hollickeim, ktoś to czyta ?! 😀
   https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiJm5eRqZPUAhXDuhQKHXqPBPMQFggkMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.pepsieliot.com%2Fdownload%2Fs273efv743d%2FWszystko%2520o%2520Witaminie%2520D%2520by%2520Pepsi%2520Eliot.pdf&usg=AFQjCNE0hi_vHyQ7usbLudMnUtvWD9pVNQ&sig2=K7augiTjejSNFLkySQhcUw

  2. grzegorzadam 11 lipca 2017 o 12:10

   Kolejne zalecenia od lekarza-mleka wiecej.
   A moja bliska w to wierzy…”

   Zmieńcie lekarza! na cito.
   Po 50-tce mleko to raki prostaty i jajników a z kości sito!
   To jest dobre dla dzieci i młodzieży, choć więcej przyswajalnego wapnia jest w marchewce 😉
   Ukwaszone mleczne, masło, owszem ale nie z pasteryzowanego guano na hormonach.
   To są właśnie szkolenia finansowane przez przemysł mleczarski!

  3. grzegorzadam 11 lipca 2017 o 12:12

   Zeby nie bylo od 4 lekarzy z conajmniej habilitacją slyszymy to samo”

   Zięba już sobie urobił język na temat tych habilitacji przemysłowych,
   nic się nie uczą, po co z resztą?
   Od ”leku” mam działkę, a że nie leczy? To nie moja sprawa.
   Jest sól w diecie? Jaki kolor i pH moczu?
   Stężenie wit.D?

   1. Carrie 11 lipca 2017 o 14:03

    witamina D – 30
    Probowałam podawać sol-opór, jeden plus, ze u niej od zawsze soli się klodawską.
    Nie ustalę tego moczu, pani jest dosc skomplikowanym przypadkiem medycznym. W ciagu 3 miesiecy miala 2 operacje wycinania raka jelita i pluca. 2 osobne raki (było porównanie wycinków) przeszla chemię, po 6 latach operacja na plucu i czeka na koncowa histopatologie czy to guz znowu endogenny czy też inna forma raka bo od tego zaleza dalsza ewentualna chemioterapia. W kazdym badz razie nie ma mozliwosci sprawdzenia koloru moczu czy pH bo zwyczajnie wstydzi się. W piatki jada bezmiesnie, w reszte dni mieso musi byc 3 razy dziennie. Zawsze z warzywem (rzodkiewka, salata, szczypiorek etc). Zawsze byla szczupla, po chemii 6 lat temu stracila węch i sporo utyla (20 kg)Zaczne jej podawac witamine C w soku, bo mi ręce opadają.O ile tarakochirurga, onkologa znalezlismy swietnych to w kwestii kosci jest …
    Dobrze ze jest ten blog
    Zostawiam mail carrie-big@gazeta.pl

    1. grzegorzadam 11 lipca 2017 o 15:01

     Nie ustalę tego moczu, pani jest dosc skomplikowanym przypadkiem medycznym.”

     Ślinę można sprawdzić PRZECIEŻ W ODDALENIU OD POSIŁKÓW .

     ”witamina D – 30”
     Mizeria, 100 to minimum, jaką ma wagę?

     ”w reszte dni mieso musi byc 3 razy dziennie. ”

     Zastąpiłbym organicznymi jajami, żółtko nie ścięte, do oporu, nawet 15 dziennie, bez chlebka.

    2. grzegorzadam 11 lipca 2017 o 15:02

     onkologa znalezlismy swietnych”

     To znaczy?

    3. grzegorzadam 11 lipca 2017 o 15:14

     co z jodem? Jakąś formą dotlenienia np.. WU?

     1. Carrie 11 lipca 2017 o 19:19

      Przed 1 operacją była mocna niedoczynnosć, trafiliśmy na endokrynologa, ktora fakt podała hormony, ale po pol roku nastąpił koniec jakichkolwiek problemów z tarczycą. Regularnie, co pół roku badane jest TSH FT3 i FT4 i cały czas jest dobry wynik. Na wodę utlenioną nie wpadłam to się uda podać bez jej wiedzy.
      Onkolodzy o tyle fajni, że parę patentów naturalnych nam sprzedali i na dużo rzeczy się zgadzają. Tak było z suplementacją podczas chemioterapii-zgodzili się na wszystko, co chciałam. Zgodzili się również na pielęgnację skóry środkami naturalnymi, podpowiedzieli dużo rzeczy w tym ten blog 🙂 Jajko ekologiczne jest, ale zwiekszę ilość. Na razie udalo mi się znaleźć dostawcę miesa ekologicznego. I zaczęłąm dla niej gotować więc gotuję zupy godzinami, uskuteczniam przyprawowo. Sprawdzę to pH przez sline-nie wpadlam na to…
      Waga 76 kg.

      Dzięki <3

     2. Pepsi Eliot 11 lipca 2017 o 20:00

      mówisz poważnie? ale jaja ! podpowiedzieli ten blog?

     3. grzegorzadam 11 lipca 2017 o 20:41

      podpowiedzieli dużo rzeczy w tym ten blog ? ”
      Niewiele rzeczy mnie dziwi, ale czasami.. 😉
      Wit D;
      Przez 5 dni po 150 tys. I.U
      lub przez 7 dni po ok. 100 tys. do uzupełmnienia do ok. 100 ng.
      potem codziennie podtrzymująco po 6-7 tys. I.U z K2.

      PH pewno będzie słabiutkie, do posiłków cytrynian potasu, z sodą może być problem,
      może biegunkować, ale z rana i przed snem soda z cytryną wskazana.
      Monitoruj pH sliny w okolicach 8.
      Przez 2 tygodnie

     4. Carrie 11 lipca 2017 o 20:10

      Pepsi tak.
      Od nich dowiedzielismy sie o Gersonie, etc.

 11. marzennaanna 11 lipca 2017 o 12:06

  Pepsi Ty to masz wyczucie czasu <3

 12. Alos 11 lipca 2017 o 14:07

  po prostu zwyczajne a moze nadzwyczajne DZIEKUJE, chetnie bym Cie wysciskala kochana Pepsi:)

 13. Viola? 11 lipca 2017 o 14:33

  Uwielbiam Cię Pepsi za wszystko co czynisz dla nas..i cieszę się przeogromnie na spotkanie z Tobą…to było moje marzenie. Na pewno przybędę wkrótce do Krakowa

 14. dżemdżus 11 lipca 2017 o 15:17

  Wielkie dzięki za wpis 🙂 od jakiegoś czasu suplementację razem z mężem

 15. Megi 11 lipca 2017 o 18:34

  Sorki ze nie w temacie. Ale- Nie miałam wcześniej żadnych alergii pokarmowych dopóki nie zaczęłam mieć problemów z żołądkiem, teraz po wielu rzeczach mam duże alergie prowadzące aż do duszności. Czy te alergie są odwracalne za pomocą biocomu? Candide miałam ale już nie mam innych świństw oprócz walki z helicobacter tez nie ma. Czy te alergie kiedyś odejdą i wrócę do normalnego życia? Proszę o pomoc.

  1. Pepsi Eliot 11 lipca 2017 o 19:13

   Odejdą, gdy zakwasisz żołądek i zaczniesz lepiej trawić. Widzisz całe cząstki pokarmu w swojej kupie? Twoje jelita nie przeciekają?

   1. Megi 11 lipca 2017 o 19:31

    Wcześniej widziałam cały czas cząstki pokarmu jak się załatwiałam, teraz już nie, jedynie śluz podczas wycierania (ale leczyłam się lukrecja dgl). Został sam żołądek i mnóstwo alergii!

    1. Pepsi Eliot 11 lipca 2017 o 19:59

     No to właśnie wtedy powstały alergie. Zbadałaś TSH i inne hormony tarczycy, wraz z USG tarczycy?

     1. Megi 11 lipca 2017 o 20:13

      Usg nie robiłam ale wyniki tak.
      • Tsh- 1,47mlU/L (zakres referencyjny 0,30-4,00)
      • FT3- 5,9 pmol/L (zakres referencyjny 3,7-6,7)
      • FT4 16,55 pmol/L (zakres referencyjny 12,00-22,00)
      • P/c przeciw peroksydazie tarczycowej (ATPO) (009)- 8,9 lU/ml (zakres referencyjny <35)

      P/c antytyreglobulinowe (ATG) (018)- 182,6 U/ml (zakres referencyjny <60,0)

     2. Pepsi Eliot 11 lipca 2017 o 20:30

      czyli masz 3 krotnie podwyższone ATG, jak to interpretuje lekarz?

 16. Wini 11 lipca 2017 o 19:35

  Witajcie
  To znowu ja, torbiele w piersiach duże po 5 cm
  Kupiłam maca u pepsi na meno a tu wpis
  Rzadko jadam mięso i podobno nie muszę mieć @ miesiączki z tego powodu bądź tez skąpa , skąpa to plamienie dwa dni co 20 dni ?
  Biorę wit c jod selen cynk b complex stan wit d powyżej 70 biorę dwa razy w tyg po 10 tys przez trzylatka brałam codzuennie 10 tys lekko pobolewalo z tylu nerki
  Pije mieszanki ziół
  Pozytywnie mysle wieczorem jestem wdzięczna zapisuje za co
  Miewam stany dola
  Nie chce mieć torbieli w piersiach
  Przeczytałam juz chyba wszystko
  Pije wodę z dola
  PH moczu 7,5-8 o12
  Na czczo woda z cytryna i sola od dawna
  Zostaje rzucić kawe ?
  Herbata rzuciłam pol roku temu
  W Elbkagu kupuje suple od pepsi ale mace kupiłam z this is bio
  Mam brać jeszcze omega 3 ??????
  Kupiłam rojnik ale boje sie go jesc i stoi na balkonie

  1. Pepsi Eliot 11 lipca 2017 o 19:58

   to przejdź na zieloną herbatę BIO, a rzuć kawoszona
   Bierz Omega 3 TiB, ale zmniejsz tłuszcze.
   Na jakiej diecie jesteś? Dlaczego boisz się zjeść ukiszonego rojnika, a nie boisz się kawy? Koniecznie do witaminy C bierz naturalną witaminę E G&G i jod pierwiastkowy przez skórę (płyn Lugola z apteki). Piersi muszą mieć Jod!
   No i bierz magnez. Ile bierzesz K2?

   1. Megi 11 lipca 2017 o 20:33

    Byłam u lekarza ogólnego- „nic takiego.” „Mogło być jakieś Zapalenie tarczycy przy spadku odporności. Za rok można ponownie skontrolować wyniki.”

    1. Pepsi Eliot 11 lipca 2017 o 20:36

     zrób USG tarczycy.

     1. Megi 11 lipca 2017 o 20:39

      Aż się boje. Może to być coś złego? Mam już torbiela endometrialnego. I zażywam twoja suplementację. Usg tarczycy coś może mieć wspólnego z tymi alergiami tez?

     2. Pepsi Eliot 11 lipca 2017 o 20:46

      W ogóle nie traktuj tego w kategorii strachu, najpierw trzeba się rozeznać, a potem ruszymy ze skrzyżowania. Bywa tak, że przeciekają jelita, następują alergie, potem choroba autoimmunologiczna, i ja chcę wiedzieć czy to „jakieś tam zapalenie tarczycy”, czy może są guzki. Ale nie przejmuj się, to wszystko nagminnie wydarza się i są na to metody. Po prostu będziesz wiedzieć. zrób jeszcze CRP.

     3. grzegorzadam 11 lipca 2017 o 20:48

      Alergie są wynikiem złego trawienia.
      Zakwaś żółądek skutecznie, problem zniknie.

     4. Megi 11 lipca 2017 o 20:56

      Biorę się więc za CRP i Usg tarczycy i będę pisała.
      Dziękuje za poświęcenie mi chwili.

  2. grzegorzadam 11 lipca 2017 o 20:20

   Biorę wit c jod selen cynk b complex stan wit d powyżej 70”

   Jak pobierasz jod?
   Podwy zszyłbym D3 do 100.

   Poza tym stosuj sukcesywnie tę suplementację.

 17. Wini 11 lipca 2017 o 20:38

  D3 z k od pepsi jod obecnie Iodoral 2x 12,5 wcześniej płyn lugola zrobiony 10-15 kropel
  E brałam wrócę do niej brałam tez Oeparol
  Jestem na diecie bez glutenu wRzywa rzadko mięso delikatnie nabiał czasami kefir z truskawkami lub maślanka jaja na maśle banany ananasy gruszki maliny pomidory cebula czosnek
  Ściskam Was z wdzięcznością :*

 18. wini 12 lipca 2017 o 09:15

  jeszcze proszę o poradę
  mam 43 lata nie robiłam badan FSH E2 I INNE
  i okres ostatnio wystąpił po 19 dniach dwa dni plamienie minimalne
  rzadko jem mięso to podobno ma wpływ im jestem więcej oczyszczona tym okres lżejszy?
  to prawda?
  nie wiem co robić? z tym ?, badać się na meno czy brać dalej mace i inne suple i życ w zgodnie z organizmem ? czy to już moja kolej na meno
  teraz nie mam znowu okresu

 19. wini 12 lipca 2017 o 10:43

  nie mogę znaleść wit e g&g czy to GREENS & FRUITS – 90tabl [TiB]
  co robic z tym okresem ? rozlegulował sie i mało go dwa dni plamienia

 20. fila 20 lipca 2017 o 18:39

  Pepsi, ten wpis jest wspaniały! <3

  Moja mama co prawda rezonuje z dochtore, brała HTZ (nie pociła się, ale super, nie? I sobie wypasła guza). Piersi nie ma, bierze kolejne hormony, no niezbędne do życia. Przynajmniej troszkę zmian w życiu wprowadziła, w tym suple z Thisisbio i jednego szejka dziennie. Jest jeszcze sens jej zaproponować macę?

  1. Pepsi Eliot 20 lipca 2017 o 18:59

   niech sama zadecyduje, spokojnie,

 21. Gosia 21 lipca 2017 o 19:03

  Witam proszę Cię Pepsi i Grzegorzuadamie doradzcie coś bo jak nie wy to kto?:)chodzi o menopauze a mianowicie bo roku od ostatniej miesiaczki dostałam lekkiego plamienia ginka zbadała i stwierdziła że dobrze by było zrobić lyzeczkowanie aby oczyścić z resztek endometrium bo może się przyplatac coś czyli raczek.Nie wiem co robić ,mąż wystraszony każe iść a ja jakoś nie bardzo chcę,może coś podpowiecie bo trochę się pogubiłam .Z góry dziękuję i ściskam serdecznie.Aha wszystko co opisałas w artykule działa:)

  1. Pepsi Eliot 21 lipca 2017 o 19:09

   wg moich danych rok po miesiączce, to czas graniczny i jeszcze ok, ale lepiej byłoby, jakby było to większe krwawienie, niż plamienie. Tutaj nikt Ci nie podpowie. Jeśli nie chcesz tego zrobić, to konieczne jest USG narządów rodnych, markery jajników, cytologia, markery piersi i cykliczne powtarzanie takich badań.

  2. grzegorzadam 22 lipca 2017 o 08:54

   Nie panikowałbym.
   endometrioza może mieć związek z zupełnie czymś innym, zabiegi chirurgiczne
   mogą być tutaj mówiąc oględnie nietrafione.
   Zbadaj sobie organizm testem biorezonansowym na fiolkach, więcej szczegółów tutaj,
   poszukaj przyczyny… :

   http://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i-zabijajaca-pasozyty/
   http://www.pepsieliot.com/jak-pozbyc-sie-niedoczynnosci-tarczycy-naturalnie/

 22. Gosialavenda 25 listopada 2017 o 20:41

  Myślę, że u mnie już czas na menopauze, no bo jak nie, jak tak skoro mam skończone czterdzieści siedem lat. Co niektore znajome pytają..no jak to możliwe, że jeszcze masz miesiaczke? No mam, a jak nie będę miała to też nie będę uważać się za chorą, przyjmę to normalnie. Tak tylko się troszkę martwie, że to prawda, że po menopauzie to tyje się od samego patrzenia na jedzenie.

 23. Anna letiflow 14 września 2018 o 09:11

  Pepsiaku, ten ostatni akapit sprawil, ze wystrzelilam pod sufit, zaraz go przebije i polece w kosmos.

  Probuje sie ogarnac, ale ciezko mi idzie z Emocjonalnym obzarstwem..

  Ale nie o tym – mozna mace przy karmieniu piersia ? Nie moge doszukac sie info.

  Good vibes ?❤️

  1. Pepsi Eliot 14 września 2018 o 09:21

   nie można, pobudza <3

 24. Magda 16 kwietnia 2019 o 11:50

  My babeczki mamy zawsze pod górkę. Wiecznie szukamy informacji jak przetrwać okres, menopauzę itp. Ciekawym pierwiastkiem jest Jod – potrafi czynić cuda, ale może tez byc niebezpieczny. …

 25. gosia 5 maja 2019 o 20:32

  pepsi, dziekuje za odpowiedz a teraz z innej beczki kończe w tym roku 45 lat,pytałas mnie czy mam niedoczynność czy hashimoto badanie tsh,ft3,ft4 robiłam 2 lata temu to mieściły się w widełkach.Ale mam pytanie w jakim okresie zrobić badanie poziomu hormonów ponieważ od jakiegos czasu mam jakby uderzenia gorąca, może maca co o tym sadzisz?Mam popękane naczynia na udach, od czego sa piegi ponieważ mam na kończynach górnych zapomniałam ci napisac ze do 4 szkl.dodaje kelp 2 po 225 ng chce zakupic twój oraz 500mg MMS. Co o tym sadzisz,chciałabym twojej porady.Chcę też dołaczyć szklankę 0 z soda czy dodawc do niej 1/2 łyzeczki soli himalajskiej?

  1. Pepsi Eliot 5 maja 2019 o 20:39

   sól do szklanki z magnezem, czyli do drugiej, jeśli nie chcesz brać hormonalnej terapii zastępczej, to po co Ci badać hormony, dołóż macę do 4 szklanki, ale hormony tarczycy to trochę inna sprawa, zbadaj i przeciwciała tarczycowe i USG, (też narządów rodnuych i brzucha, tak dla kontroli) dlatego że suplementacja tutaj może sporo zmienić na plus. Jaki masz poziom 25(OH)D? B12, kwas foliowy, homocysteina, lipidy, cukier i insulina na czczo, kreatynina, kwas moczowy? pH moczu, mamy dobre paski wskaźnikowe.

 26. gosia 6 maja 2019 o 15:51

  CZy badając tsh,przeciwciała nalezy odstawic kelp ?Czy używajac kelpu mozna też płynu lugola czy jak jedno to nie drugie.Pepsi gdzie mozna nabyc miedzianą bransoletkę, czy macę mozna brac kiedy ma sie mięśniaki?A czy mogę stosowac ASHWAGANDHE ponieważ mam problemy z bezsennoscia?

 27. gosia 6 maja 2019 o 15:52

  peps dlaczego kaszy jaglanej nie należy jeśc przy niedoczynności tarczycy?

  1. Pepsi Eliot 6 maja 2019 o 16:48

   nie wiem 😁 no dobra żartuję, bo o ile kapustne i goitrogensy to trzeba by masę tego zjeść, żeby otrzymać szkodzące ilości powodujące wole, a gotowanie krzyżowych zdecydowanie zmniejsza ilość goitrogensów, więc jedz i korzystaj, o tyle gotowanie prosa wręcz zwiększa aktywność goitrogens, podaję na podst. tego opracowania Gaitan E. Goitrogens in food and water. Ann Rev Nutr. 1990;10:21-39.

 28. gosia 6 maja 2019 o 16:28

  a kiedy należy brac probiotyk PROBIO FORTE – 60kaps [Amix] przed jedzeniem?

  1. Pepsi Eliot 6 maja 2019 o 16:39

   najwcześniej z pierwszym kęsem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *