Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 939 473
146 online
38 793 VIPy

5 top rzeczy do zrobienia, gdy miałaś szczęście urodzić się kobietą

 

Twierdzenia o kobietach są różne, jedne Ci pasują, inne wkurzają. Jedne są symplistyczne, jak drut, inne przegięte: 

 • 1. Na 30 największych matematyków w historii jest tylko jedna kobieta Amalie Emmy Noether. „U kobiety włos długi, a rozum krótki?” Rili?
 • 2. Kobieta wcześniej się starzeje, gdyż ani jedna zmarszczka (w przeciwieństwie do przystojniaków) nie dodaje jej urody.
 • 3. Wśród najbogatszych ludzi na świecie nie ma żadnej kobiety. Gdzieś tam później pewnie pojawi się  w końcu, ale w czołówce ni hu hu.
 • 4. Płodność kobiety trwa znacznie krócej niż płodność mężczyzny. Natura nie lubi kobiet?
 • 5. Przeciętna kobieta może zostać zdominowana fizycznie przez zdecydowanie większą ilość ludzi, niż przeciętny mężczyzna. Najbardziej seksistowskie staropolskie przysłowie brzmi: „Mąż, mówią, kiedy swej żony nie bije, wnętrzna wątroba u jejmości gnije” i takie: „Orzech, osioł, niewiasta równego przyrodzenia: to troje potrzebuje częstego uderzenia”

Ad1 Musisz być mocna w głowie

Żebyś była mocna w głowie musisz się tego nauczyć. Nauka, nauka, nauka, i zero serialu. Osoba mocna w głowie dogadza swojemu mózgowi, dokarmia komórki oraz codziennie podnosi poprzeczkę poznania. Ludzie uwielbiają element wiary i przekonania, a nie przepadają za elementem najważniejszym, ciężkiej pracy.

Będziesz codziennie biegać. Nigdy nie zabraknie w Twoim jedzeniu, czy suplementach selenu, jodu, słońca, czy witaminy D3 (w protokole z K2), oraz witamin z grupy B, w tym B3, B12, B6, B9 (foliany).

Od prawidłowego cyklu metylacji zależy nie tylko udar, czy jego brak, ale Twoje zdrowie psychiczne, oraz intelektualne.

No i witamina C. Nigdy o niej nie zapominaj, bo Twoje ciało, jak wszystkich innych ludzi, już jej nie wytwarza.

Przeciwzapalne kwasy Omega 3 zadbają o elastyczność błon komórkowych, żebyś dobrze składała dwa do dwóch.

Smutna, bezwolna będziesz tylko marnować na skrzyżowaniu ten najpiękniejszy czas, jakim jest życie.

Będąc mocną w głowie jesteś w stanie zrozumieć, czy jesteś na usługach własnego ego i zmienić to.

I zrobisz co do Ciebie należy.

Nie do męża, polityka, otoczenia, ale do Ciebie.

Zmiana Twojego życia leży tylko w Twoich rękach.

Ale do tego musisz być mocna w głowie, żeby zrozumieć, odbić się i wyskoczyć z czarnej dupy, o ile tam się znalazłaś.

 

Ad 2 Musisz pojąć sztukę zapobiegania nie tyle zmarszczkom, co chorobie

Nie możesz dopuścić do insulinooporności, a gdy już do tego doszło, musisz rzecz odwrócić. Cukrzyca typu 2 powstała dlatego, że źle żyłaś, gdy zaczniesz żyć dobrze, cukrzyca zniknie.

Najczęściej występującym rakiem u kobiet, jest rak piersi. Jest ogromny związek między rakiem piersi, a wysokim poziomem insuliny na czczo.

Pokochaj surowe owoce i warzywa zielonolistne, jedz niewielkie ilości tłuszczu (poniżej 10% w diecie), jedz surowe zielonki w zielonych szejkach, oraz biegaj.

Zadbaj o równowagę estrogenów i progesteronu. N a d n e r c z a!

Po co Ci też fito-estrogeny? Nie jedz za dużo soi niefermentowanej.

Pamiętaj o krzemie i magnezie, no i do znudzenia o witaminie C.

Magnez, jod, insulina (na czczo najlepiej między 2, a 4), niski kwas moczowy  (lecz w normie), i jak zwykle witamina D3 w protokole z K2 (dąż do poziomu we krwi 70 i więcej witaminy D, więc musisz badać 25(OH)D).

Masz braki K2? Tego Ci nie zbadają w laboratorium, ale stań przed lustrem z otwartą paszczą, albo zapytaj swojego dentysty ile masz kamienia na zębach? To Ci powie o Twoich ewentualnych brakach witaminy K2, która rządzi wapniem.

 

Ad 3 Zacznij zarabiać pieniądze

Nawet te kobiety, które sądzą, że pieniądze są spoko i tak mają z nimi problemy. Gdyż w gruncie rzeczy kobiety nie ufają pieniądzom, blokują się na zarabianie, podświadomie uważając pieniądze za coś złego.

Jak do tego doszło? Człowiek, który niewiele posiada staje się automatycznie niebezpieczny dla władzy.

Dlatego od pradziejów wmawiało się ludziom, że życie doczesne nic nie jest warte, że tu właśnie można, a nawet należy żyć w biedzie, bo im teraz będziesz bardziej zgnojony życiem, tym później bardziej zostaniesz wywyższony.

Z tego oczywiście wyśmiewał się Osho.

Religia tak naprawdę miała służyć temu, aby gość mieszkający w pudełku tekturowym uważał ten fakt tylko za czas przejściowy.

Tymczasem zarabianie pieniędzy jest tak samo kreatywne, jak tworzenie sztuki. Kobieta jako sługa świata miałaby  z pogodą znosić ów narzucony serwilizm własny, bo jest uzasadniony w tej grze.

Takie mydlenie oczu.

Pieniądz daje większe możliwości bycia dokładnie tym kim się chce być i robienia tego, co się chce robić.

Gdy widzisz swoje pieniądze, nie powinnaś mieć co do nich negatywnych odczuć. Niech staną się po prostu ekwiwalentem. Polub siebie jako kobietę bogatą.

Zacznij zarabiać pieniądze.

Najwięcej od Ciebie zależy oczywiście we własnym biznesie, ale jest to najtrudniejsza forma dochodzenia do majątku.

Bezpieczniej jest robić swój biznes po pracy na etacie. Dzisiaj możesz zacząć dosłownie od zera.

Jakby co, zacznij działać w necie i pomyśl pozytywnie o sobie, jako o bogatej lasce

Nie namawiam Cię do zakochiwania się we wciąż nowych przedmiotach, ale do kreacji.

Ty też możesz zamieniać wodę w wino, to nie takie niewykonalne.

Ad 4  Musisz zrozumieć, że wszystko zależy od Ciebie

A więc to, co sądzisz o swoim życiu jest Twoim wyborem. Często brakiem woli.

Miłość jest tam, gdzie jesteś Ty. To Ty jesteś najważniejszą osobą w każdym domu. Jeśli jesteś singielką, też jesteś najważniejsza, bo decyzja należy do Ciebie. Zapewniam Cię, że wszystko możesz.

Możesz pojechać do Tybetu, wsiąść na motor (125 nie wymaga innego prawa jazdy, niż to, którego używasz) i wpaść po bio jarmuż do gospodarstwa eko.

Możesz też nie posłać dziecka do szkoły. W zamian za to przez 8 godzin grać z nim w szachy, a potem pobiec na łąkę zbierać świeży mniszek do zielonego koktajlu.

To Ty masz najlepsze papierki wskaźnikowe i sprawdzasz zakwaszenie swoje i ludzi Ci bliskich. O 12 w południe, jak na komendę, cały dom ma mieć mocz na poziomie minimum 7,5 pH.

Jeśli nie, robisz dodatkowego zielonego szejka i podajesz oranżadkę sodową. Jednym słowem musisz być Westą, bo jesteś Boginką domowego ogniska, nawet jeśli wszyscy w domu są na surowym.

To Ty decydujesz o sobie, a nie natura! Nie jesteś lochą!

Ad 5 Kształcenie i samoświadomość

Możesz zrobić co Ci się żywnie podoba, ale masz obowiązek wobec siebie: wiedzieć. Nie będziesz sprawnie myślała, gdy będziesz odwodniona. Gdy w komórkach Twojego ciała nie będzie tlenu. Gdy będziesz zatruta.

4 szklanki na początek dnia, to Twój rytuał nawadniania, odżywiania, odtruwania, dotleniania i alkalizacji! 

Potem będziesz mogła wkutać każdemu (niekoniecznie mam na myśli płaszczyznę fizyczną), gdy przyjdzie Ci na to ochota.

Jeśli nie przyjdzie, jeszcze lepiej.

Postawa wolnościowa polega na tym, że robisz to, co naprawdę chcesz. Bądź taka, jak chcesz być, ale nie oddawaj się w niczyje ręce, żeby ktoś za Ciebie decydował.

Nie myśl schematami. Kształć się. Już sam proces kształcenia dodaje mocy ciału, i rozwija intelekt.

Sama decyduj o sobie.

Póki co, Ty tu rządzisz! I nie bój się niczego. Jesteś Ty. Fizyczna przewaga o niczym nie świadczy, przyjdzie walec, dinozaur, ktoś z maczugą (niepotrzebne skreślić) i załatwi agresora.

Ale nigdy o to nie chodziło.

Zawczasu opuść pole bitwy.

owocek

(Visited 2 856 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar A. 3 lutego 2022 o 18:40

  Dzięki Pepsi!

 2. avatar Agu 4 lutego 2022 o 12:28

  Przepraszam Pepsi ze pod tym postem ale poratuj jak zawsze🙏Dziadek mój 86 lat od dłuższego czasu bardzo źle się czuje ,krwotoki z nosa , ogromne skoki ciśnienia , straszne kołatania serca ,strasznie trzęsą mu się ręce , ma obrzęknięte dłonie , aby zrobić saturacje musi z pół godziny rozgrzewać ręce , ostatnio trafił na kardiologię No bo podejrzewali stan przedzawałowy ale go wypuścili. Oczywiście jest starej daty i co lekarz powie to święte😡 🙄i poszedł się w grudniu zaszczepić 3 dawką a w drugie ramie dał sobie jeszcze szczepionkę przeciw grypie😂😂😂był sam i pani pielęgniarka go namówiła i powiedziała że tak trzeba. Proszę poleć jakie badania ma zrobić , gdzie zacząć działać … pliss prostujesz jak zawsze 🙏🙏🥲🥲

  1. avatar Pepsi Eliot 4 lutego 2022 o 16:59

   Nie możesz zmusić starego człowieka do działania wbrew sobie, musiałabyś go ubezwłasnowolnić. Jedno jest pewne, covida w ostrej formie nie przeżyje, jeśli przeżył pszczołę to w jakiś sposób się uodpornił (ludzie po pszczole lepiej przechodzą covida, z tego co obserwuję), a ewentualne negatywne skutki o których nikt nie wie tak naprawdę, bo niewiadomo co jest w składzie, mogą go w ogóle nie dotyczyć. najważniejsze, żebyś nie załamywała przy nim rąk i przestała go straszyć. Uszanuj człowieka, zrobił to co uważał za słuszne, i moim zdaniem nie zrobił wcale tak źle, skoro się udało. Natomiast trzeba mu jak najszybciej obniżyć homocysteinę, B6, foliany i B12, bo ma wylewy. Nie jestem lekarzem

 3. avatar Ania 4 lutego 2022 o 14:20

  Dziękuję, po raz kolejny, za treść i formę <3

  1. avatar Pepsi Eliot 4 lutego 2022 o 16:54

   <3 :)

 4. avatar Małgorzata 4 lutego 2022 o 15:10

  BARDZO potrzebny wpis! Spora część kobiet nie wierzy, że jest w stanie zarobić duże pieniądze bo im się to wmawia w naszej kulturze od dziecka. Kobiety dobrze zarabiające wrecz są czesto wytykane jako karierowiczki, mąz mmniej zarabiajacy jest wyśmiewany itp. Jest to jednoczesnie ogromna presja na facetów, że muszą dużo zarabiać bo jak nie to fajtłapa. W tym społeczeństwie jeszcze długa droga do wolnosciowego podejscia. Ale jak nie zaczniemy od siebie to nie oczekujmy, że kto inny nam przetrze szlaki.

  1. avatar Pepsi Eliot 4 lutego 2022 o 16:54

   zawsze od siebie, zawsze od pierwszego kroku <3

 5. avatar Owocek 8 lutego 2022 o 07:45

  Sztos ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

cera, włosy, odporność?

 

DOBRY Cynk TiB

jesień z zimą za pasem, daję cynk, że cynk:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum