Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 776 920
109 online
42 339 VIPy

6 głównych wrogów na drodze do Twojego sukcesu

Celu w każdej dziedzinie życia, sukcesu, dobrobytu, dobrostanu materialnego i duchowego. Ci wrogowie, to potężne lęki, które dręczą praktycznie wszystkich ludzi, a każdy jest podatny innemu, albo kilku. Listę stworzył w latach 40 Napoleon Hill, i nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Strach przed biedą
Strach przed chorobą
Strach przed starością
Strach przed brakiem miłości
Strach przed krytyką
Strach przed śmiercią

Kolejność lęków przypadkowa, ale strach przed śmiercią wydaje się dotykać prawie wszystkich i jakby kto chciał przypalić mnie ożogiem, wysunęłabym go na miejsce pierwsze. Owszem, twierdzi się, że wszystko co wyprawia ego, jego destrukcje, wahadła, krzywa morda, fałszywa flaga, to wszystko robi ego, ponieważ wie, że jest śmiertelne i bardzo się tego boi.

Świadomość jest nieśmiertelna, ale co z tego, gdy ludzie żyjąc przez sen identyfikują się ze swoim śmiertelnym ego, w następnej kolejności z ciałem, natomiast o nieśmiertelnym ja nie mają pojęcia.

Większość lęków podsycają wahadła destrukcji, pasożyty energoinformacyjne, przekonania, szkoła, rówieśnicy, rodzice, oczywiście religie, ksiądz z ambony, no i Ty sama nakładasz sobie na podświadomość przeróżne programy, które sterują Twoimi możliwościami osiągnięcia sukcesu, czyli po co tutaj się zalogowałaś.

Wbrew temu co się również słyszy, nie zalogowałaś się do gry, którą sama tworzysz, aby cierpieć, nie być kochaną, nie mieć wszystkiego czego pragniesz i nie wznieść się na wyżyny transcendencji ponad chmury, wręcz przeciwnie, zalogowałaś się, żeby pojąć, zrozumieć, odbić się i poszybować ku wszystkim swoim celom. Bowiem osiąganie celu, jakiegokolwiek, dobrostanu w jakiejkolwiek dziedzinie, zawsze wiąże się z kreacją, czyli najlepszą zmianą siebie na dany dzień w porównaniu do siebie dnia poprzedniego.

Twoja kreacja to jest Twoje codzienne ulepszanie

Szczere spojrzenie na siebie i zaraz będziesz wiedziała, który lęk, lub lęki dominują w Twoim życiu, i to są rzeczy do zrobienia na już. Natychmiast zajmij się treningiem odwagi w tej dziedzinie.

Tak, możesz wyjść do miasta bez makijażu i w zeszłorocznym image.
Tak możesz wyjść naprzeciw lękowi, że będziesz stara i chora.

To straszna ściema, starość nie istnieje, podobnie jak młodość, to tylko gra. Wahadło destrukcji chce, aby ludzie chorowali, aby w głowie natychmiast otwierała się komórka, starość, równa się choroba, równa się tendencyjny debilizm ocen, nietolerancja, generalnie to wszystko co matryca chce, żebyś myślała i zaczęła „leczyć się” z powodu choroby, że hormonów rozrodczych u Tiebia niet. To wszystko ściema, uwierzyłaś w to wszystko, gdyż identyfikujesz się z awatarem, którym grasz.

To jest tylko kostium, i raz, że możesz o niego zadbać, żeby służył Ci do ostatniej kropli energii za tego logowania, a dwa, że ta gra jest wciągająca, niesamowita na każdym etapie życia, a prawdą jest też, że dopiero lata treningu pozwalają na zrozumienie o co tutaj chodzi i zabawa się właśnie zaczyna.

Strach przed brakim miłości jest równie łatwo okiełzać, gdy tylko zrozumiesz, że chodzi o Twoją miłość. Kochając siebie, nigdy nie zabraknie Ci miłości, nigdy nie poczujesz się niedoborowo, bowiem będziesz kochać innych bez oczekiwań, akceptować, uczyć się, cieszyć. Skończy się zazdrość, zawiść, porównywanie do innych, Twoje życie stanie się rozumne, mądre, dobroduszne, piękne. A jak nie, to i tak zrozumiesz, że wszystko w życiu jest po Twojej stronie, to Ty jesteś tutaj kreatorem.

 

(Visited 2 495 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Clzry 15 marca 2020 o 22:44

  Pepsi trochę się pogubiłam. Czy istnieje coś takiego jak bratnie dusze i bliźniaczy płomień? Jeśli tak – Czy, żeby spotkać na swojej drodze bliźniaczy płomień (czyli TĄ jedna osobę) to należy pokochać siebie, nie odczuwać niedoborowości, skupić się na swojej drodze i celu, aby taką osobę spotkać? Czy to jest nasze dopełnienie, coś jak ying-yang? A z drugiej strony, czy nie jesteśmy wszyscy jednia, pochodzimy z tego samego źródła, wiec sens istnienia bratnich dusz czy bliźniaczych płomieni jest nieprawdziwa?

  1. avatar Jarmush 16 marca 2020 o 06:03

   nie ma sensu <3 wszystko co widzisz i słyszysz jest i prawdziwe i nieprawdziwe, wszechświat zawsze powie Ci "tak", bo to Ty tworzysz tę gę, świadomość wspólna wypadkowa naszych wszystkich myśli to to co teraz widzimy w związku z koronowirusem, moglibyśmy to szybko zlikwidować, gdyby nie strach.
   Jeśli uwierzyłaś, ze jakąś bratnią duszę masz szukać, to to przyciągniesz, nie że bratnią duszę, tylko szukanie. Rozglądnij się wokół siebie, zobacz ludzi przy których dobrze Ci się myśli, którzy użyczają Ci swojej energii umysłu do jeszcze lepszego pojmowania przez Ciebie, to są nasze bratnie dusze, dzięki którym poszerzamy horyzonty, wchodzimy na własną drogę i osiągamy wyznaczane cele w każdej dziedzinie życia. Ale jeśli obok Ciebie są ludzi, których przekonania ograniczają ich, to będą też mieli wpływ na Twoją ewolucję, w tym materialną.

   1. avatar Clzry 16 marca 2020 o 08:29

    Jakoś przez ponad rok byłam silnie zauroczona w mężczyźnie. Teraz chyba dociera do mnie, że sobie wmawiałam, że to ten, ta bratnia dusza, tudzież bliźniaczy płomień (miałam z nim sny zanim go poznałam, coś w spojrzeniu było nietypowego, no czułam takie silne przyciąganie lub też sobie to wmawiałam lub moje ego). On rzadko coś proponował, ja byłam tym goniącym króliczka (tak, tak, odebrałam mu rolę faceta), w ogólności z perspektywy czasu – nie był w ogóle mną zainteresowany. Po ponad roku czasu spotkaliśmy się, znajomość skonsumowana kopulacją na pierwszym spotkaniu, bardzo tego chciałam, pragnęłam z nim tego spróbować, marzyłam o tym. Ale teraz. BRZYDZĘ się sobą, tym, że tak bardzo nad nim skakałam, byłam jak piesek, odarłam się z godności i szacunku, czy mogę się jeszcze nazywać KOBIETĄ? Jak to zaakceptować, jak zaakceptować to, że w imię wydumanej miłości przekroczyłam nieprzekraczalne granice, że zachowywałam się jak się zachowywałam, że go tak odstręczałam? Gość z pewnością ma do mnie obrzydzenie, tak jak ja do siebie. Nie umiem siebie nazwać już tak pięknie „kobietą”, bo kobieta to istota, która zna swoją wartość i nie zamienia się rolą z mężczyzną, kim ja w ogóle jestem? A całe swoje zachowanie tłumaczyłam tym, że przecież to ktoś dla mnie bliższy, w świecie równoległym lub w wyższej gęstości.

    1. avatar Jarmush 16 marca 2020 o 09:40

     zostaw tamtą siebie w spokoju, już ją kocham, dołóż po prostu dzisiaj nową jakość siebie, troszkę lepszą i tak każdego dnia, nie rób sobie krzywdy brakiem miłości

     1. avatar Clzry 16 marca 2020 o 16:38

      Dobrze, tak zrobię.

 2. avatar Crazy 20 grudnia 2020 o 04:41

  Peps mam lęk przed ludźmi. Teraz już mniejszy ale ciągle jednak jest. Mam bliskie osoby przy ktorych czuje sie swobodnie, umiem zebrac mysli, mowie logicznie. Sa chwile ze umawiamy sis z innymi znajomymi i nagle zachowuje sie jak wariatka, gadam bez sensu, podlizuje sie, uginam, naginam normalnie bez zadnej świadomości – pozniej sie biczuje. Czy mam wychodzic caly czas ze strefy komfortu? I nadal probowac sie umawiac? Te proby sa meczace chociaz widze zmiany ale strasznie sie zajeżdzam mentalnie po takich spotkaniach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum