logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
86 067 203
173 online
31 577 VIPy
Reklama

woman/ pepsieliot.com

MACA This is BIO TWOJA
ENERGIA I RÓWNOWAGA
HORMONALNA

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

6 najlepszych sposobów na mięśniaki działających za każdym razem …

Bowiem domowe środki zaradcze do obkurczania mięśniaków macicy bywają bardzo skuteczne.

Po pierwsze, dla tych, które jeszcze nie wiedzą, mięśniaki macicy są najczęściej nienowotworowymi (łagodnymi) guzami macicy. W rzeczywistości są one niezwykle powszechne i każdego roku aż u 80% kobiet w wieku 5o lat pojawił się jakiś mięśniak. Takie są amerykańskie statystyki, bo tam nieustająco wszystko jest zliczane.

Fibroidy mogą powodować objawy, takie jak ciężkie krwawienie miesiączkowe, wydłużone okresy, ciśnienie w miednicy i odbytnicy oraz ból, osłabienie pęcherza i ból w dole pleców.

Na szczęście naturalne środki mogą w ogromnym stopniu pomóc w przypadku mięśniaków macicy i zdecydowanie są znacznie lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem niż operacja. Szczególnie, gdy mięśniak umiejscowi się w ścianie macicy, a jego krawędzie stają się nieczytelne.

Przy takim kilkuminutowym zabiegu może dojść do perforacji macicy, a co za tym idzie lądujesz na stole operacyjnym i już tną jak leci. Najchętniej wszystko, bo po co komu macica i przydatki w wieku 50 lat? Zadaj ewentualnie rezolutne pytanie dochtore, który musi odhaczyć pewną ilość operacyj, bo nie zrobi planu, a więc zapytaj, czy w związku z tym, że już się rozmnożył w wystarczającej ilości, potrzebna jest mu moszna? I że możesz to mu zoperować, jakby co.

w didaskaliach

Doktor Witamina (The MegaVitamin Man), czyli Andrew Saul zaleca leczenie mięśniaków witaminą E, mega ważny jest też jod, gdyż częstą ich przyczyną jest bromizm, czyli nadmiar bromu (dodają go nawet do chleba), antagonisty jodu, o czym piszę w Jak leczyć mięśniaki według Andrew Saula?

Oto 6 najlepszych środków zaradczych na mięśniaki, które możesz wziąć pod uwagę:

1 . Ocet jabłkowy i czarna melasa

Z tym, że co to jest melasa?

Melasa jest  gęstym słodkim syropem o lekkim posmaku lukrecji, bywa nazywana „czarnym złotem” i ostatnio bywa o niej coraz głośniej. Jednak melasa nie jest niczym nowym. Mówiąc lapidarnie, to odpad produkcji cukru. Ale jest to chyba najzdrowszy odpad na świecie.

Że z czego? Z cukru? Owszem, cukier spożywczy jest kiłą, ale jest on produktem finalnym, który przeszedł długą drogę zanim stracił wszelkie właściwości prozdrowotne. Melasa to syrop z trzciny cukrowej (może być z czego innego, ale zajmijmy się tą), która zawiera całą jej dobroć, czyli skondensowane składniki witaminowe, mineralne i pierwiastki. A jest tego bardzo dużo.

Jako produkt uboczny melasa przez wiele lat uchodziła za kijowo niezdrową. Niemniej jednak jej zawartość wskazuje na coś zupełnie innego. Melasa jest bogatym źródłem wapnia, magnezu, żelaza, molibdenu, miedzi, selenu, manganu, chromu i potasu.

Dlatego ocet jabłkowy z melasą z pewnością powinny stanowić Twoje lekarstwo numer 1 na obkurczenie mięśniaków. Mięśniaki macicy występują i rosną w środowisku kwaśnym. Więc jeśli masz mięśniaki, poziom pH Twojego ciała z dużym prawdopodobieństwem będzie niski, czyli kwaśny.

Ocet jabłkowy i czarna melasa podnoszą poziom pH i sprawiają, że organizm staje się odpowiednio lekko alkaliczny. W środowisku alkalicznym mięśniaki zaczynają kurczyć się natychmiast.

Z takiego octu jest też sporo innych korzyści w tym pomoc z metabolizmem brązowego tłuszczu, dlatego przy nadwadze, cellulicie też będzie dobrze działał. Ponadto czarna melasa jest bogata w żelazo, wapń, magnez, bor, B6 i selen, które są niezbędnymi składnikami odżywczymi zdrowych kobiet.

 Kup więc ekologiczny ocet jabłkowy niefiltrowany. Upewnij się, że to, co kupujesz nadal zawiera matkę, ponieważ żadne inne ACV nie będą działać. Ja kupuję ocet jabłkowy niefiltrowany i niepasteryzowany z „matką” we Włoszech i chcę go mieć w sklepie. Jednak i tak najlepiej zrobić sobie samej taki ocet z organicznych jabłek. Czarna melasa także musi być ekologiczna i musi być „niesfermentowaną czarną melasą”. Żadna inna melasa nie zadziała.
Reklama

Tu znajdziesz 100% organic 4 GREENS This is BIO idealny
do 
kuracji 4 szklanek
, która oczyszcza wątrobę,
usuwa pasożyty, odtruwa inne organy jak nerki,
przy okazji dotleniając
ciało.


Właśnie, pierwsza szklanka octu z melasą może wchodzić w skład codziennej porannej kuracji oczyszczania i odżywiania ciała 4 szklanki, tyle że do 3 szklanki właśnie z octem jabłkowym (1 łyżka na szklankę wody) dodasz jeszcze łyżkę czarnej melasy. Woda musi być doskonała i wystarczająco ciepła, aby rozpuścić melasę.

Nigdy nie rezygnowałabym z dosypywania dosłownie szczypty kwasu askorbinowego TiB, ponieważ w surowym occie jabłkowym zawsze mogą pojawić się zalążki niedobrych pleśni. Naprawdę niedobrych.

Oprócz 3 szklanki w oczyszczającej kuracji 4 szklanek, taką samą miksturę wypijaj jeszcze raz, a nawet dodatkowo dwa razy dziennie. Zawsze na pusty żołądek.

Najważniejszym składnikiem tej metody jest branie mikstury na pusty żołądek, ponieważ w tym miejscu wiele kobiet  nie stosuje się do zaleceń. Nie jest to też „lek na receptę”, co oznacza, że nie można go brać jednym cięgiem. Wręcz przeciwnie, zarówno ocet z melasą, jak i cała kuracja 4 szklanek to po prostu higieniczny model życia. Jedynym przeciwskazaniem jest kwestia zbyt wysokiego potasu i żelaza. Zerowa szklanka z gaszoną sodą, a także redukcja alg (najczęściej chodzi o algi, bardzo bogate źródło żelaza), zwykle świetnie rozwiązują problem. A przy okazji oczyszczona soda (oczywiście gaszona gorącą wodą) jest uznawana (w tym przez uwielbianych przez nas Sircusa i Nieumywakina) za doskonale skuteczny lek na przewlekłą niewydolność nerek.

Możesz oczywiście zmniejszyć dozowanie, gdy Twoje mięśniaki już się skurczyły, a nieprzyjemne objawy zniknęły.

2. Soda oczyszczona

O wilku mowa, tyle, że o ile przy pierwszym remedium może to być protokół na resztę życia, o tyle protokół z sodą jest tylko tymczasowy. Oczywiście ponad dziewięćdziesiątletni Nieumywakin łyka sodę całe życie (i wodę utlenioną też chłepcze) i zachęca do tego innych. Jednak ostrożność moim zdaniem jest uzasadniona, gdyż soda oczyszczona jest bardzo silnym stymulatorem pH, dzięki czemu bardzo szybko alkalizuje organizm. Dlatego paski pH do badania stopnia zakwaszenia moczu, w tym wypadku raczej jego alkalizacji, są niezbędne w Twojej łazience. 

Na początku Twoje mięśniaki powinny dostać wręcz alkalicznego kopa, i do tego świetnie nadaje się właśnie nasz wodorowęglan sodu. 

Zalej więc 1 łyżeczkę sody oczyszczonej wrzątkiem (Nieumywakin mówi tylko o bardzo gorącej) dobrej wody, następnie schłódź dolewając zimnej i wypijaj jako szklanka zero (przed kuracją 4 szklanek), lub po prostu kwadrans  przed posiłkiem. Możesz wypić jednym tchem.

Powtarzaj jeszcze picie sody przed obiadem i kolacją, jednak nie dłużej niż przez 2 do 3 tygodni. No i badaj pH moczu, aby w południe nie było wyższe niż 8. Rano na czczo 6-6,5, a w południe 7-8.

3. Jodyna (płyn Lugola)

Zarówno Dr David Brownstein, jak i Dr Marcus Sircus polecają jod do kurczenia mięśniaków macicy, włókniaków piersi i jajników.

Terapia jodowa (smarowanie macicy za pomocą jodu) była niegdyś standardową terapią w medycynie konwencjonalnej dla odwracania ciężkich mięśniaków macicy. Badania wykazały również, że ciekły jod zmniejszy fibrocystyczną chorobę sutka.

Płynny płyn Lugola to zdecydowanie najlepszy i najskuteczniejszy jod do odwracania mięśniaków.

W swojej książce „Jod, dlaczego go potrzebujesz, dlaczego nie możesz bez niego żyć?”, dr David Brownstein zaleca branie 100 mg lub 16 kropli 5-procentowego roztworu jodu, w postaci płynu Lugola pod język w podzielonych ilościach na usunięcie włókniaków, np. 4 krople 5% roztworu płynu Lugola przyjmowane 4 razy w ciągu dnia.

Należy to zrobić przez 8-10 tygodni, a następnie zmniejszyć dawkę do 25-50 mg, czyli 4-8 kropli na dzień. Następnie kontynuować przyjmowanie tej dawki w nieskończoność.

Tylko upewnij się, że kupiłaś 5% roztwór płynu Lugola, a nie 2%.

Ale

Jednak jedna, a nawet dwie osoby na 10 jest uczulonych na jod. Dlatego dla bezpieczeństwa możesz podawać sobie jod w postaci Kelp This is BIO do czwartej szklanki kuracji 4 szklanek.

Reklama

Tu znajdziesz szkocki 100% organiczny KELP This is BIO, świetne źródło jodu, reguluje działanie tarczycy, pomaga chudnąć i upiększa dermę, dobry dodatek do 4 SZKLANKI


4. Ostropest plamisty i korzeń Maca

Bardzo często to hormon estrogenowy przyczynia się do tworzenia się mięśniaków poprzez stymulowanie niepożądanego wzrostu komórek. Ale zarówno oset mleczny, jak i korzeń maca działają na metabolizm i pozbycie się nadmiaru estrogenu, co z kolei pomaga zmniejszyć włókniaki macicy. 

Zdziwisz się zapewne, że Macę polecam także przy podwyższonym testosteronie i przy jajnikach policystycznych, ale także przy menopauzie, czy niskim libido również u mężczyzn. Nie dziw się, bo tak naprawdę maca nie jest kuracją hormonalną, jest to pokarm, który stymuluje hormony, czyli naprowadza ciało na jedynie słuszną drogę równowagi hormonalnej.

Reklama

Tu znajdziesz organiczną, sproszkowaną zieloną herbatę MATCHA This is BIO, otrzymasz ogromną porcję antyoksydantów, które odrdzewią Cię od środka, oraz przyjemne rozumienie o co kaman


 5. Zielona herbata Matcha

Zielona herbata zawiera bardzo silne przeciwutleniacze, szczególnie przeciwutleniacze katachinowe hamujące, a nawet kurczące komórki mięśniowe. Zielona herbata jest również świetnym środkiem przeciwzapalnym, a badania wykazały, że pomaga ona w zmniejszeniu objawów włóknienia.

Herbata zielona właśnie Matcha jest zdecydowanie najlepsza i zawiera 137 razy więcej catachin niż zwykła zielona herbata.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy pić 3-4 filiżanek dziennie.

6. Niektóre zioła

Niektóre zioła są również wspaniałe przy zmniejszaniu mięśniaków i zmniejszaniu ich fatalnych objawów. Czosnek, gotu kola, pieprz cayenne, imbir, kurkuma, czarny pieprz, cynamon i mniszek lekarski są silnymi środkami przeciwzapalnymi i zawierają silne antyoksydanty.

Nie zapominaj, że Kurkuma z czarnym pieprzem to szklanka numer 1 w kuracji 4 szklanek.

Imbir i pieprz cayenne w szczególności pomagają w nadmiernym krwawieniu i bolesnych skurczach menstruacyjnych. Dlatego jeśli cierpisz głównie z tych dwóch powodów, uwzględniaj te przyprawy w codziennej szamie. 

woman/ pepsieliot.com

W kańcje kańcow:

Jak zwykle, dobrze jedz i nawadniaj się, oraz biegaj. Najważniejsze to mnóstwo świeżych owoców, warzyw, orzechów i nasion. Trzymaj się z dala od wszelkich rafinad, przetworzonej szamy i napojów.

Taki złom robi coś bardzo złego z hormonami, coś chronicznego i uwierz, że nie zrobi nic, by wspomóc Cię z Twoimi mięśniakami lub towarzyszącymi im symptomami.

owocek

Źródło:
www.life-saving-naturalcures-and-naturalremedies.com/a-miracle-home-remedy-for-fibroids-that-works-every-time.html

(Visited 40 318 times, 32 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Iwona 20 marca 2019 o 14:46

  Hej Pepsi
  Mam 38 lat i 3cmm mięśniaka, nie boli – jeszcze ale czuje ze jest, najgorsze jest to ze cały czas mam okres albo tydzień przerwy i znów okres, humorki – katastrofalne gorsze niż jak byłam w ciąży …
  Kupiłam : krople lugola -1g=jod 10mg potasu jodek 20mg
  Melasa
  Maca -1200mg – kapsułki
  Matcha
  Ostrosep 133 mg w kapsułce

  Możesz proszę powiedzieć ile czego zażywać? Nie chce sobie zaszkodzić a i prze miła pani doctor w uk powiedziała ze mam już 2 dzieci i jak mi wszystko wytną to straty nie będzie bo przecież rodzic już nie mam zamiaru. Dodała ze jak teraz mam problem bo okres mam co tydzień to po operacji nie będę mieć w cale o czym marzy wiele kobiet. Ręce mi opadły – pomóż przodzie

  1. Pepsi Eliot 20 marca 2019 o 14:55

   pytaj swojego sprzedawcy, nie odpowiadam za cudze suple

 2. Bogunia 20 marca 2019 o 14:55

  Dziękuję i pozdrawiam

 3. Karolina 20 marca 2019 o 18:58

  Witam Pepsi mam pytanie mój syn od 10 lat ma znamię Beckera na klatce piersiowej , które się co jakiś czas powiększa, byliśmy u dermatologa i Pani doktor stwierdziła, że nic nie można z tym zrobić pytanie moje do Ciebie czy jest jakiś sposób żeby się tego pozbyć albo zaleczyc żeby się nie powiekszalo?

 4. Izabela 24 marca 2019 o 14:42

  Czy ocet z Rossmann zawiera matkę ? Co zrobić jeśli po wypiciu wody z octem lub cytryną boli mnie żołądek ?

  1. Pepsi Eliot 24 marca 2019 o 15:30

   masz nadżerki? ten z Rossmana nie nadaje się nie jest surowy, jest pasteryzowany, ten może być https://thisisbio.pl/octy/3056-ocet-jablkowy-niefiltrowany-bio-500ml-alce-nero.html,
   jak wypada domowy test na zakwaszenie żołądka? widzisz niestrawione pokarmy w kale?

 5. Izabela 24 marca 2019 o 15:35

  Test dziś zrobię. Nie mam niestrawionych pokarmów w kale. Aktualnie biorę żelazo, bo badania wykazały anemię (mam mięśniaki macicy)

 6. Kapitan Lipka 25 marca 2019 o 12:53

  Pepsi, czy te metody pomogą na też na zaawansowaną adenomiozę?

  Mam 42 lata, jestem trzy dni po drugiej laparoskopii (endometrioza IV stopnia). Moja macica według lekarzy nadaje się do wycięcia, ale zostawiono mi ją, tak jak jajnik, żebym nie wpadła od razu w menopauzę. Nie brałam i nie biorę hormonów, stosuję różne alternatywne metody, aby jakoś żyć, ale mam wrażenie, że działam trochę desperacko, chaotycznie i na oślep. Na bóle bardzo pomogły mi afirmacje i wizualizacja.
  Po tej laparoskopii chciałabym to wszystko jakoś uporządkować i wpisać w plan dnia. Czy mogłabyś polecić konkretne suplementy z Twojego sklepu?
  Bardzo dziękuję za pomoc.

  1. Pepsi Eliot 25 marca 2019 o 16:03

   niskotłuszczowa dieta roślinna,

   Zaczynaj dzień od oczyszczającej wątrobę i ciało, nawadniającej i odżywiającej Kuracji 4 szklanek https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/, do 1 szklanki dodatkowo imbir i cynamon ceyloński, wkrótce będzie This is BIO. A do 4 szklanki pół łyżeczki Kelp This is BIO

   Do śniadania 3 miesięczna kuracja wzmacniająca Greens & Fruits TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/10-greens-fruits-90tabl-tib–5905344040000.html
   po jednej tabletce, dodatkowo 1 cynk G&G, 1 CYTRYNIAN wapnia G&G,

   a po śniadaniu 2 D3+K2 TiB do ssania https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/70-vitamin-d3k2-90tabl-tib–5905344040154.html,
   oraz 1 Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib–5905344040048.html

   Czy masz może wynik badania 25(OH)D? To dobrałabym Ci witaminę D bardziej precyzyjnie. A tu jest taka ogólna lista badań, którą zalecam i w miarę możliwości dobrze byłoby zrobić https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/

   Na 5 dni przed badaniem 25(OH)D odstaw D3 i G&F TiB.

   Koło 17 1 selen G&G, 1 C TiB oraz 1 naturalna E G&G

   Jakie masz pH moczu rano na czczo i o 12 w południe? Mamy paseczki do badania pH moczu, starczają na długo. https://thisisbio.pl/paski-ph/3730-paski-wskaznikowe-ph-45-90-100szt-tib–5905344040727.html

   Jak wypada domowy test na zakwaszenie ciała? https://www.pepsieliot.com/prosty-test-nadkwasote-raczej-niedokwasote/
   Znajdujesz niestrawione kawałki jedzenia w kale?

   masaż brzucha ciepłym olejkiem różanym, joga

   Nie jestem lekarzem, pzdr

 7. Kapitan Lipka 25 marca 2019 o 21:12

  Pepsi, dziękuję jak nie wiem co, zrobię badanie 25(OH)D , bo ostatnio robiłam ze trzy lata temu, no i zrobię ten test na zakwaszenie i się znów odezwę, <3

 8. Morrin 28 marca 2019 o 16:19

  Pepsi uwielbiam twojego bloga i proszę o pomoc, moje endometrium jest dosłownie znikome przez co nie mogę zajść w ciążę a do tego mięśniak na macicy 4 cm, jak zwiększyć endometrium żeby też mięśniak nie urósł albo zwiększyć endo i zmniejszyć mięśniaka jednocześnie. Pozdrawiam

  1. Pepsi Eliot 28 marca 2019 o 20:48

   trudna sprawa, a jakimi metodami działasz z mięśniakiem?

   1. Morrin 28 marca 2019 o 23:30

    Żadnym bo się wczoraj dowiedziałam a lekarka powiedziała żeby zaczekać i za pół roku zobaczyć czy będzie rosl

   2. Morrin 29 marca 2019 o 00:03

    Jeszcze nie działam na mięśniaka bo dopiero się dowiedziałam że go mam i już chciałam robić zakupy w TiB ale pomyślałam że coś może znowu źle nas male endometrium działać

    1. Pepsi Eliot 29 marca 2019 o 09:53

     czerwona koniczyna, Maca This is BIO, Resveratrol TiB, mleczko pszczele, herbaty z pokrzywy, z liścia maliny,

     1. Morrin 29 marca 2019 o 14:34

      Dziękuję kochana 🥰😘

 9. Ania 28 marca 2019 o 19:24

  Pepsi, czy sodę mogę pić również na torbiele jajnika?

 10. Edno i miesniak 1 kwietnia 2019 o 20:33

  Witam,
  Pepsi A jeśli nie dam rady pić melasy bo odrazu mam odruch na wymioty i lecę do kibelka. Czy jest jakiś inny sposób? Chcę tego badziewia pozbyć. Proszę o rady. Przy okazji mam miesniaka i endometriozę. Co byś poleciła? Wszystkie artykuły twoje przeczytane. Tylko jak to wszystko w dobrym schemacie zrobić razem z suplementami. Była bym wdzieczna za pomoc. Żeby pomagało na jedno i drugie. Pije sodę oczyszczoną narazie.

  1. Pepsi Eliot 1 kwietnia 2019 o 21:16

   https://www.pepsieliot.com/co-ma-wspolnego-endometrioza-marchewka-i-nadmiar-estrogenow/, przypomnij sobie mój film z tego wpisu i przepis na zupę solną.

   Zaczynaj dzień od oczyszczającej wątrobę i ciało, nawadniającej i odżywiającej Kuracji 4 szklanek https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/, do 4 szklanki Maca This is BIO https://thisisbio.pl/maca/101-maca-100-organic-110g-this-is-bio-5905344040178.html, naturalnie reguluje hormony, oraz Kelp pół łyżeczki This is BIO.

   Do śniadania 3 miesięczna kuracja uodporniająca Greens & Fruits TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/10-greens-fruits-90tabl-tib–5905344040000.html
   po jednej tabletce, a po śniadaniu 4 D3 TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/57-vitamin-d3-1500iu-100tabl-tib–5905344040130.html i 1 K2 G&G https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3674-high-strength-vitamin-k2-30kaps-gg–5060040820261.html?search_query=k2&results=6,
   oraz 1 Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib–5905344040048.html

   Czy masz może wynik badania 25(OH)D? To dobrałabym Ci witaminę D bardziej precyzyjnie. A tu jest taka ogólna lista badań, którą zalecam i w miarę możliwości dobrze byłoby zrobić https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/

   Na 5 dni przed badaniem 25(OH)D odstaw D3 i G&F TiB.

   Jakie masz pH moczu rano na czczo i o 12 w południe? Mamy paseczki do badania pH moczu, starczają na długo. https://thisisbio.pl/paski-ph/3730-paski-wskaznikowe-ph-45-90-100szt-tib–5905344040727.html

   Jak wypada domowy test na zakwaszenie ciała? https://www.pepsieliot.com/prosty-test-nadkwasote-raczej-niedokwasote/
   Znajdujesz niestrawione kawałki jedzenia w kale?

   Około 17 1 selen G&G https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2176-selenium-200mcg-120kaps-gg-5060040820971.html?search_query=selen&results=20, wraz z 1 naturalną witaminą E https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2530-vitamin-e-400iu-natural-bursztynian-120kaps-gg–5060040826713.html?search_query=vitamin+E&results=24 oraz 1 C https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib–5905344040147.html

   Dieta roślinna, bez soi i kofeiny, jak najmniej przetworzona. Jeśli obawiasz się protokołu jodowego (1 na 10 osób jest uczulona na jod) pozostań przy tym kelpie. Moze też być w kapsułkach.

   nie jestem lekarzem

 11. Aga 26 kwietnia 2019 o 17:48

  Witam.
  Pepsi proszę o info jak długi czas należy stosować kurację octem przy mięśniaku i czy dłuższe stosowanie kuracji nie zakwasi organizmu. Pozdrawiam

  1. Pepsi Eliot 26 kwietnia 2019 o 18:00

   po pierwsze ocet nie zakwasza, tylko wręcz przeciwnie stymuluje żołądek do wytwarzania większej ilości kwasu co przekłada się na lepsze trawienie aminokwasów, czyli alkalizację ciała. Kurację 4 szklanek można stosować całe życie, jedynymi przeciwwskazaniami, ale to dotyczy wszystkich pokarmów, jest badania poziomu żelaza (4 szklanka dużo go zawiera), oraz potasu i przy okazji sodu (bo ocet zawiera potas) a także magnezu (druga szklanka), ale to są rutynowe badania bez względu na to, czy sie robi 4 szklanki, czy nie. Natomiast przy mięśniakach, które często powiązane są z bromizmem, a ten z brakami jodu, dobrze jest do 4 szklanki dołożyć Kelp This is BIO,pół płaskiej łyżeczki. Natimiast melasę bierzesz cyklicznie. Mięśniaki są oczywiście także związane z poziomem estrogenów. Należy perzyjmować witaminę E, C, no i dieta roślinna, niskotłuszczowa, ale szczególnie jak masz „rozhulane” estrogeny nie wszystko jest takie proste,.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *