logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
86 197 338
248 online
31 590 VIPy
Reklama

woman/ pepsieliot.com

MACA This is BIO TWOJA
ENERGIA I RÓWNOWAGA
HORMONALNA

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

6 najlepszych sposobów na mięśniaki działających za każdym razem …

Bowiem domowe środki zaradcze do obkurczania mięśniaków macicy bywają bardzo skuteczne.

Po pierwsze, dla tych, które jeszcze nie wiedzą, mięśniaki macicy są najczęściej nienowotworowymi (łagodnymi) guzami macicy. W rzeczywistości są one niezwykle powszechne i każdego roku aż u 80% kobiet w wieku 5o lat pojawił się jakiś mięśniak. Takie są amerykańskie statystyki, bo tam nieustająco wszystko jest zliczane.

Fibroidy mogą powodować objawy, takie jak ciężkie krwawienie miesiączkowe, wydłużone okresy, ciśnienie w miednicy i odbytnicy oraz ból, osłabienie pęcherza i ból w dole pleców.

Na szczęście naturalne środki mogą w ogromnym stopniu pomóc w przypadku mięśniaków macicy i zdecydowanie są znacznie lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem niż operacja. Szczególnie, gdy mięśniak umiejscowi się w ścianie macicy, a jego krawędzie stają się nieczytelne.

Przy takim kilkuminutowym zabiegu może dojść do perforacji macicy, a co za tym idzie lądujesz na stole operacyjnym i już tną jak leci. Najchętniej wszystko, bo po co komu macica i przydatki w wieku 50 lat? Zadaj ewentualnie rezolutne pytanie dochtore, który musi odhaczyć pewną ilość operacyj, bo nie zrobi planu, a więc zapytaj, czy w związku z tym, że już się rozmnożył w wystarczającej ilości, potrzebna jest mu moszna? I że możesz to mu zoperować, jakby co.

w didaskaliach

Doktor Witamina (The MegaVitamin Man), czyli Andrew Saul zaleca leczenie mięśniaków witaminą E, mega ważny jest też jod, gdyż częstą ich przyczyną jest bromizm, czyli nadmiar bromu (dodają go nawet do chleba), antagonisty jodu, o czym piszę w Jak leczyć mięśniaki według Andrew Saula?

Oto 6 najlepszych środków zaradczych na mięśniaki, które możesz wziąć pod uwagę:

1 . Ocet jabłkowy i czarna melasa

Z tym, że co to jest melasa?

Melasa jest  gęstym słodkim syropem o lekkim posmaku lukrecji, bywa nazywana „czarnym złotem” i ostatnio bywa o niej coraz głośniej. Jednak melasa nie jest niczym nowym. Mówiąc lapidarnie, to odpad produkcji cukru. Ale jest to chyba najzdrowszy odpad na świecie.

Że z czego? Z cukru? Owszem, cukier spożywczy jest kiłą, ale jest on produktem finalnym, który przeszedł długą drogę zanim stracił wszelkie właściwości prozdrowotne. Melasa to syrop z trzciny cukrowej (może być z czego innego, ale zajmijmy się tą), która zawiera całą jej dobroć, czyli skondensowane składniki witaminowe, mineralne i pierwiastki. A jest tego bardzo dużo.

Jako produkt uboczny melasa przez wiele lat uchodziła za kijowo niezdrową. Niemniej jednak jej zawartość wskazuje na coś zupełnie innego. Melasa jest bogatym źródłem wapnia, magnezu, żelaza, molibdenu, miedzi, selenu, manganu, chromu i potasu.

Dlatego ocet jabłkowy z melasą z pewnością powinny stanowić Twoje lekarstwo numer 1 na obkurczenie mięśniaków. Mięśniaki macicy występują i rosną w środowisku kwaśnym. Więc jeśli masz mięśniaki, poziom pH Twojego ciała z dużym prawdopodobieństwem będzie niski, czyli kwaśny.

Ocet jabłkowy i czarna melasa podnoszą poziom pH i sprawiają, że organizm staje się odpowiednio lekko alkaliczny. W środowisku alkalicznym mięśniaki zaczynają kurczyć się natychmiast.

Z takiego octu jest też sporo innych korzyści w tym pomoc z metabolizmem brązowego tłuszczu, dlatego przy nadwadze, cellulicie też będzie dobrze działał. Ponadto czarna melasa jest bogata w żelazo, wapń, magnez, bor, B6 i selen, które są niezbędnymi składnikami odżywczymi zdrowych kobiet.

 Kup więc ekologiczny ocet jabłkowy niefiltrowany. Upewnij się, że to, co kupujesz nadal zawiera matkę, ponieważ żadne inne ACV nie będą działać. Ja kupuję ocet jabłkowy niefiltrowany i niepasteryzowany z „matką” we Włoszech i chcę go mieć w sklepie. Jednak i tak najlepiej zrobić sobie samej taki ocet z organicznych jabłek. Czarna melasa także musi być ekologiczna i musi być „niesfermentowaną czarną melasą”. Żadna inna melasa nie zadziała.
Reklama

Tu znajdziesz 100% organic 4 GREENS This is BIO idealny
do 
kuracji 4 szklanek
, która oczyszcza wątrobę,
usuwa pasożyty, odtruwa inne organy jak nerki,
przy okazji dotleniając
ciało.


Właśnie, pierwsza szklanka octu z melasą może wchodzić w skład codziennej porannej kuracji oczyszczania i odżywiania ciała 4 szklanki, tyle że do 3 szklanki właśnie z octem jabłkowym (1 łyżka na szklankę wody) dodasz jeszcze łyżkę czarnej melasy. Woda musi być doskonała i wystarczająco ciepła, aby rozpuścić melasę.

Nigdy nie rezygnowałabym z dosypywania dosłownie szczypty kwasu askorbinowego TiB, ponieważ w surowym occie jabłkowym zawsze mogą pojawić się zalążki niedobrych pleśni. Naprawdę niedobrych.

Oprócz 3 szklanki w oczyszczającej kuracji 4 szklanek, taką samą miksturę wypijaj jeszcze raz, a nawet dodatkowo dwa razy dziennie. Zawsze na pusty żołądek.

Najważniejszym składnikiem tej metody jest branie mikstury na pusty żołądek, ponieważ w tym miejscu wiele kobiet  nie stosuje się do zaleceń. Nie jest to też „lek na receptę”, co oznacza, że nie można go brać jednym cięgiem. Wręcz przeciwnie, zarówno ocet z melasą, jak i cała kuracja 4 szklanek to po prostu higieniczny model życia. Jedynym przeciwskazaniem jest kwestia zbyt wysokiego potasu i żelaza. Zerowa szklanka z gaszoną sodą, a także redukcja alg (najczęściej chodzi o algi, bardzo bogate źródło żelaza), zwykle świetnie rozwiązują problem. A przy okazji oczyszczona soda (oczywiście gaszona gorącą wodą) jest uznawana (w tym przez uwielbianych przez nas Sircusa i Nieumywakina) za doskonale skuteczny lek na przewlekłą niewydolność nerek.

Możesz oczywiście zmniejszyć dozowanie, gdy Twoje mięśniaki już się skurczyły, a nieprzyjemne objawy zniknęły.

2. Soda oczyszczona

O wilku mowa, tyle, że o ile przy pierwszym remedium może to być protokół na resztę życia, o tyle protokół z sodą jest tylko tymczasowy. Oczywiście ponad dziewięćdziesiątletni Nieumywakin łyka sodę całe życie (i wodę utlenioną też chłepcze) i zachęca do tego innych. Jednak ostrożność moim zdaniem jest uzasadniona, gdyż soda oczyszczona jest bardzo silnym stymulatorem pH, dzięki czemu bardzo szybko alkalizuje organizm. Dlatego paski pH do badania stopnia zakwaszenia moczu, w tym wypadku raczej jego alkalizacji, są niezbędne w Twojej łazience. 

Na początku Twoje mięśniaki powinny dostać wręcz alkalicznego kopa, i do tego świetnie nadaje się właśnie nasz wodorowęglan sodu. 

Zalej więc 1 łyżeczkę sody oczyszczonej wrzątkiem (Nieumywakin mówi tylko o bardzo gorącej) dobrej wody, następnie schłódź dolewając zimnej i wypijaj jako szklanka zero (przed kuracją 4 szklanek), lub po prostu kwadrans  przed posiłkiem. Możesz wypić jednym tchem.

Powtarzaj jeszcze picie sody przed obiadem i kolacją, jednak nie dłużej niż przez 2 do 3 tygodni. No i badaj pH moczu, aby w południe nie było wyższe niż 8. Rano na czczo 6-6,5, a w południe 7-8.

3. Jodyna (płyn Lugola)

Zarówno Dr David Brownstein, jak i Dr Marcus Sircus polecają jod do kurczenia mięśniaków macicy, włókniaków piersi i jajników.

Terapia jodowa (smarowanie macicy za pomocą jodu) była niegdyś standardową terapią w medycynie konwencjonalnej dla odwracania ciężkich mięśniaków macicy. Badania wykazały również, że ciekły jod zmniejszy fibrocystyczną chorobę sutka.

Płynny płyn Lugola to zdecydowanie najlepszy i najskuteczniejszy jod do odwracania mięśniaków.

W swojej książce „Jod, dlaczego go potrzebujesz, dlaczego nie możesz bez niego żyć?”, dr David Brownstein zaleca branie 100 mg lub 16 kropli 5-procentowego roztworu jodu, w postaci płynu Lugola pod język w podzielonych ilościach na usunięcie włókniaków, np. 4 krople 5% roztworu płynu Lugola przyjmowane 4 razy w ciągu dnia.

Należy to zrobić przez 8-10 tygodni, a następnie zmniejszyć dawkę do 25-50 mg, czyli 4-8 kropli na dzień. Następnie kontynuować przyjmowanie tej dawki w nieskończoność.

Tylko upewnij się, że kupiłaś 5% roztwór płynu Lugola, a nie 2%.

Ale

Jednak jedna, a nawet dwie osoby na 10 jest uczulonych na jod. Dlatego dla bezpieczeństwa możesz podawać sobie jod w postaci Kelp This is BIO do czwartej szklanki kuracji 4 szklanek.

Reklama

Tu znajdziesz szkocki 100% organiczny KELP This is BIO, świetne źródło jodu, reguluje działanie tarczycy, pomaga chudnąć i upiększa dermę, dobry dodatek do 4 SZKLANKI


4. Ostropest plamisty i korzeń Maca

Bardzo często to hormon estrogenowy przyczynia się do tworzenia się mięśniaków poprzez stymulowanie niepożądanego wzrostu komórek. Ale zarówno oset mleczny, jak i korzeń maca działają na metabolizm i pozbycie się nadmiaru estrogenu, co z kolei pomaga zmniejszyć włókniaki macicy. 

Zdziwisz się zapewne, że Macę polecam także przy podwyższonym testosteronie i przy jajnikach policystycznych, ale także przy menopauzie, czy niskim libido również u mężczyzn. Nie dziw się, bo tak naprawdę maca nie jest kuracją hormonalną, jest to pokarm, który stymuluje hormony, czyli naprowadza ciało na jedynie słuszną drogę równowagi hormonalnej.

Reklama

Tu znajdziesz organiczną, sproszkowaną zieloną herbatę MATCHA This is BIO, otrzymasz ogromną porcję antyoksydantów, które odrdzewią Cię od środka, oraz przyjemne rozumienie o co kaman


 5. Zielona herbata Matcha

Zielona herbata zawiera bardzo silne przeciwutleniacze, szczególnie przeciwutleniacze katachinowe hamujące, a nawet kurczące komórki mięśniowe. Zielona herbata jest również świetnym środkiem przeciwzapalnym, a badania wykazały, że pomaga ona w zmniejszeniu objawów włóknienia.

Herbata zielona właśnie Matcha jest zdecydowanie najlepsza i zawiera 137 razy więcej catachin niż zwykła zielona herbata.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy pić 3-4 filiżanek dziennie.

6. Niektóre zioła

Niektóre zioła są również wspaniałe przy zmniejszaniu mięśniaków i zmniejszaniu ich fatalnych objawów. Czosnek, gotu kola, pieprz cayenne, imbir, kurkuma, czarny pieprz, cynamon i mniszek lekarski są silnymi środkami przeciwzapalnymi i zawierają silne antyoksydanty.

Nie zapominaj, że Kurkuma z czarnym pieprzem to szklanka numer 1 w kuracji 4 szklanek.

Imbir i pieprz cayenne w szczególności pomagają w nadmiernym krwawieniu i bolesnych skurczach menstruacyjnych. Dlatego jeśli cierpisz głównie z tych dwóch powodów, uwzględniaj te przyprawy w codziennej szamie. 

woman/ pepsieliot.com

W kańcje kańcow:

Jak zwykle, dobrze jedz i nawadniaj się, oraz biegaj. Najważniejsze to mnóstwo świeżych owoców, warzyw, orzechów i nasion. Trzymaj się z dala od wszelkich rafinad, przetworzonej szamy i napojów.

Taki złom robi coś bardzo złego z hormonami, coś chronicznego i uwierz, że nie zrobi nic, by wspomóc Cię z Twoimi mięśniakami lub towarzyszącymi im symptomami.

owocek

Źródło:
www.life-saving-naturalcures-and-naturalremedies.com/a-miracle-home-remedy-for-fibroids-that-works-every-time.html

(Visited 40 570 times, 63 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Kacha 2 kwietnia 2018 o 13:30

  Pepsi, a co poradzisz przy suchości pochwy spowodowanej spadkiem estrogenów? (40 lat, szczupła sylwetka, wczesna pierwsza miesiączka). Regularne ale krótkie i skąpe miesiączki od pół roku. Łyżeczka macy dziennie do 4greens nie załatwia u mnie sprawy. Bardzo to niekomfortowe ?
  Dużo słonka życzę!?

  1. Pepsi Eliot 2 kwietnia 2018 o 17:32

   olej kokosowy <3

  2. grzegorzadam 3 kwietnia 2018 o 11:15

   Byłą jakaś chemia lecznicza wcześniej?

   1. Kacha 3 kwietnia 2018 o 15:16

    10szt globulek z estrogenem dowcipnie- ze wzgl.na cytologię: metaplazja z dyskarioza. Po zastosowaniu cytologia się poprawiła (brak nieprawidłowych komórek i II grupa) i okres był normalny ( tzn.5 dni i przyzwoite krwawienie). Zastosowałam też za Twoją radą tampony z WU. Jednak po 2 m-cach dyskomfort powrócił. Olej kokosowy pomaga ale jak zatrzymać spadek estrogenów??

    1. grzegorzadam 3 kwietnia 2018 o 16:03

     Organizm jest rozregulowany, przyczyn może być wiele.
     Na blogu jest kilkadziesiąt tematów o tym.

    2. grzegorzadam 3 kwietnia 2018 o 16:05

     Była grzybica, o ile pamiętam?

     Kapsułki z boraksem i boraks doustnie?
     https://www.pepsieliot.com/sok-leczacy-zapalenia-w-tym-stawow-oraz- dlaczego-boraksowi-mowimy-nie/

     1. Kacha 3 kwietnia 2018 o 17:04

      Grzybicy na cytologii nie było(choć przerost candidy w organizmie a i owszem) tylko nieprawidłowe komórki z powiększonym jądrem niewiadomego pochodzenia. Boru nic biorę, boję się go jak ognia. No nie mogę się przemóc…

    3. japoneczka01 26 kwietnia 2018 o 17:02

     Bor to pierwiastek życia, którego nasz organizm potrzebuje, a w morindze jest obecny w sporej ilości i 1 łyżeczka moringi dziennie nie zaszkodzi. Jest b. mało naturalnych produktów, w których bor występuje. Poczytaj o morindze, borze i nie bój się tego co dla Ciebie jest korzystne.

     1. Kacha 27 kwietnia 2018 o 07:19

      O bardzo dziękuję za podpowiedź ?, poczytam. Uściski

 2. malena 2 kwietnia 2018 o 13:39

  Dzięki Peps ? To ja jesli mogę, podzielę się moim doświadczeniem. Pod koniec października 2017 wyszło, że mam mięśniaki, polipy i cysty na jajnikach. Podczas okresu trwajacego ponad 2 tygodnie nabawiłam sie anemii. Po konsultacjach z dochtore miałam w torebce 3 skierowania do szpitala na zabiegi, przetaczania krwi i wycinania. Jakoś mi to nie pasowało, więc postanowiłam działać. Pięciomiesięczna terapia 4 szklanek , duże dawki witamin z grupy B i D3 + k2 od Pepsi, chlorella, spirulina, korzen shatavari i nalewka z ziół pewnego zakonnika, no i ciągle dieta wegetariańska. Aha- oklady z oleju rycynowego. Ostatnie badanie usg sondą wykazało zero mięśniaków, polipów i cyst. Wg dochtore to niemożliwe, że byly i sie zmyły i ( to byl inny dochtore). No ale ok, uznaję, że tak to jest. ?

  1. Pepsi Eliot 2 kwietnia 2018 o 17:33

   świetnie <3

   1. Gabi Matysiak 7 czerwca 2018 o 23:34

    Czyli tę melasę dodajemy do każdej szklanki wody z octem czy tylko do 3 bo jakoś nie zrozumiałam ?

   2. Natalia 6 lipca 2018 o 12:21

    Czy polipy macicy to to samo co włókniaki?

    1. Pepsi Eliot 6 lipca 2018 o 19:55

     polip to rozrost błon śluzowych, a włókniak to co innego, to są mięśniaki macicy

  2. grzegorzadam 3 kwietnia 2018 o 11:17

   Wg dochtore to niemożliwe, że byly i sie zmyły”

   😀 🙂
   I do tego same ”straty”…

  3. Ania 3 kwietnia 2018 o 15:39

   A jeśli mogę podpytać o te zioła, jaki skład?

  4. Astrid 11 kwietnia 2018 o 21:37

   malena ja tez robie oklady z rycyny i cos sie wydarzylo teraz miesiaczka trw ajuz 14 dzien czy tak oczyszcz sie macica?hemoglobina wyszla 7 i te ciagle krwawienie niestety lece do Stanow i musialam wziasc tabletki na wstrzymanie krwawienia chodzi mi tylko o te rycyne?

 3. wielbicielka ;) 2 kwietnia 2018 o 14:32

  Hej Pepsi,
  Potrzebuję uzupełnić zapasy supli TiB i przy okazji pytanie, co zamówić dla mamy? Wcześniej brała D3, K2, Omegę, B12 i trochę kolagenu. Kiedyś miała chondromalację 3. st. która zmalała do 1. po naturalnych rzeczach w stylu imbir. Ostatnio ma dziwne bóle wszystkich stawów, głównie bioder & później kolan, spięcia kręgosłupa itd. Lekarz wykrył jakieś zmiany reumatologiczne, badania krwi spoko. Mama widzi poprawę po żywności z wit. C. Odżywia się w miarę ok, choć bez szaleństw. Lekarz zalecił wapń i kolagen, czy to oraz powyższe suple wystarczy? Jakiekolwiek dodatkowe mało oczywiste rady?

  + Przyswajalność liposomalnej D3+K2 vs. do ssania?

  <3

  1. Pepsi Eliot 2 kwietnia 2018 o 17:29

   Porównywalne przyswajanie, oczywiście powinna brać Kolagen peptan TiB, witaminę C TiB, witaminę E TiB, Greens & Fruits TiB, MSM TiB, magnez TiB, np chlorek magnezu do kąpieli i jako oliwa magnezowa do smarowania stawów, a doustnie jabłczan TiB, lub cytrynian G&G. No i D3+K2 TiB, albo rozdzielnie. Jaki ma poziom 25(OH)D? <3

   1. wielbicielka ;) 3 kwietnia 2018 o 19:08

    Dziękuję! D3 jeszcze potrzebuje zbadać, mam nadzieję, że ok, bo to akurat suplementowała pilnie. Mama przekonała się tylko do części, ale zapisane na przyszłość i za to babcia też dołączyła się zamówień ^^ Uwielbiam zaopatrywać rodzinę w Twoje suple Pepsi :*

    1. Pepsi Eliot 3 kwietnia 2018 o 19:39

     <3

 4. Natalia 2 kwietnia 2018 o 14:47

  Pepsi, mam długie cykle miesiączkowe- 36-40 dni. Do tego pms zaczyna sie tydzien wczesniej, masakryczne bole brzucha i piersi, nastroje takie ze wszystkie moje kolezanki razem wziete podczas okresu nie sa tak podle i rozchwiane jak ja.Byłam u lekarza, miałam usg, zrobiłam badania testosteron/progesteron/prolaktyna/fsh i lh/tarczyca, wszystko jest ok, zadnych nieprawidlowosci ktore sugerowalyby chorobę. Ginekolog twierdzi ze taka moja uroda i zeby sie nie martwic skoro mam okres co te 5-6 tygodni (najczesciej to 36-37 dni a 35 to gorna granica normy) Oczywiscie jak kazdy ginekolog chyba „doradza” faszerowanie się tabletkami antykoncepcyjnymi, które mialyby mi niby ulzyc przy pms. Lekarz oczywiscie i tak jest w ciezkim szoku ze w wieku 23 lat nie uznaje antykoncepcji hormonalnej. Nie bardzo usmiecha mi sie tabletki brac :/ Nie wiem sama czy zmienic lekarza czy szukac na wlasną rekę. Czy mozna jakos wyregulowac okres w naturalny sposob, np dieta, aktywnoscia, suplementami?

  1. Pepsi Eliot 2 kwietnia 2018 o 17:26

   oczywiście, że można, witarianizm roślinny

   1. ewa 2 kwietnia 2018 o 20:57

    polecam picie smienienia lnianego. ja w taki sposób wyregulowalam cykl i mam jak w zegarku do dziś 🙂

  2. grzegorzadam 3 kwietnia 2018 o 11:20

   Nie wiem sama czy zmienic lekarza czy szukac na wlasną rekę”

   Nie pomyślałaś, żeby ich się pozbyć, tak do końca życia?

 5. Mia 2 kwietnia 2018 o 15:23

  No ale jak polaczyc picie octu jablkowego i sody? Najpierw pijemy na czczo wode z octem czy wode z soda? I czy mozna jedno po drugim? Nie bedzie sie to gryzlo lub neutralizowalo swojego dzialania? Chodzi mi o wypicie tych mikstur rano. Czy po prostu wybrac jedna z nich( a z ktorejs zrezygnowac)?

  1. Pepsi Eliot 2 kwietnia 2018 o 17:23

   dokładnie to wytłumaczyłam w tym wpisie, otwórz terapię 4 szklanek , wtedy zrozumiesz czym jest szklanka zero z sodą.

  2. grzegorzadam 3 kwietnia 2018 o 11:21

   możesz wlać łyżeczkę octu lub cytryny do sody, wskazane.

 6. Mia 2 kwietnia 2018 o 15:29

  Woda z octem zakwasza zoladek a soda chyba neutralizuje kwas zoladkowy. Czy zle mysle?

  1. Pepsi Eliot 2 kwietnia 2018 o 17:22

   woda z octem nie jest w stanie zakwasić żołądka: https://www.pepsieliot.com/ocet-jablkowy-zakwasza-zoladek-sciema/, jednak stymuluje żołądek do wydzielania większej ilości kwasu. No i posłuchaj o ile nie słuchałaś mojego wykładu: https://youtu.be/HcW4esF-2Rk

 7. Gosia Ba 2 kwietnia 2018 o 20:16

  Pepsi a co na nadzerke na szyjce macicy? Podobno może się sama zagoic. Cytologia ok. Jakieś porady jak sobie pomóc. Dzięki

 8. beksa98 2 kwietnia 2018 o 21:47

  Jeśli już mowa o wit D3. Zazywam jej ok 1 roku w dawkach 4000, czasami 6000 a nawet i 10000, bo jeszcze niedawno mialam jej poziom 37. I zauwazylam, ze boli mnie od miej glowa. Jest w kroplach z lanoliny. Czy to mozliwe? Uczulenie? A glownie boli mnie głowmie wtedy jak zrobie przerwe i znow zaczynam ja brac i codziennie bol glowy.

  1. Pepsi Eliot 2 kwietnia 2018 o 22:14

   pytaj u sprzedawcy

   1. beksa99 3 kwietnia 2018 o 10:39

    Dziekuje, napisalam emaila. Musze zmienic wit d3, tutaj w sklepie widze, ze tez jest z lanoliny i jest naturalna. Czy to bedzie porownywalne do tego opisu mojej starej wit d3:olej krokoszowy
    witamina D (cholekalcyferol z lanoliny)??? Czy to zawsze bedzie to samo?

    1. Pepsi Eliot 3 kwietnia 2018 o 14:06

     opisujesz dość słabą witaminę. A co do naturalności, to tylko wyjściowo jest naturalna, każda witamina jest przetworzona. Naturalny to jest pokarm, jak całą nasza linia This is BIO.

  2. grzegorzadam 3 kwietnia 2018 o 11:43

   bierzesz oprócz tego magnez?
   Czy może wapń?
   PH moczu?

   1. beksa99 3 kwietnia 2018 o 23:18

    Biorę magnez…oprocz tego … (przepisala endo)…ph moczu nie wiem. Co podejrzewasz?

    1. Pepsi Eliot 4 kwietnia 2018 o 07:08

     przy okazji, jeśli nie kupujesz niczego w naszym sklepie nie wspierasz tego bloga, a do tego mamy świetne suplementy

     1. beksa99 4 kwietnia 2018 o 09:56

      … Chciałam, zeby grzegorz widzial skład

     2. Pepsi Eliot 4 kwietnia 2018 o 11:25

      napisz jeszcze raz

    2. grzegorzadam 4 kwietnia 2018 o 07:46

     Niepełna wypowiedz.

     Zakwaszenie limfy i inne.

     1. beksa99 4 kwietnia 2018 o 09:58

      Grzegorz. Niepelna, bo napisalam multiwitamine, ale usunieta. Wapnia nie biore. A jaki mialoby to zwiazek z wapniem?

    3. grzegorzadam 4 kwietnia 2018 o 13:01

     Wapnia nie brałbym.
     Wit.D i magnez.

 9. Kami 2 kwietnia 2018 o 22:40

  Kochani, a co na polip ? Chcą go wycinać i dostałam skierowanie do szpitala ale nie mam zaufania do ,, służby zdrowia”.

  1. Pepsi Eliot 2 kwietnia 2018 o 23:58

   gdzie

   1. Kami 3 kwietnia 2018 o 08:53

    Na szyjce macicy, 🙂

  2. grzegorzadam 3 kwietnia 2018 o 11:42

   zAstosuj metody z tematu.

 10. Magdalena 3 kwietnia 2018 o 07:46

  Witaj…ja mam endometrioze w bliźnim po cesarce….tez skierowanie na wycięcie. .coś mnie wspomoze???

  1. grzegorzadam 3 kwietnia 2018 o 11:44

   zAstosuj metody z tematu.

 11. Ewa 3 kwietnia 2018 o 22:17

  Czy wydylacie produkty ze sklepu zagranice?

  1. Pepsi Eliot 3 kwietnia 2018 o 22:30

   wydylamy prawie na cały świat

 12. Ewa Dąbrowska 4 kwietnia 2018 o 11:16

  A gdzie można kupić taką czarną niesfermentowaną melisę,bardzo mi zalezy

 13. zotralinka 4 kwietnia 2018 o 21:55

  Czy przed zastosowaniem płynu Lugola trzeba sobie zbadać poziom jodu?

  1. Pepsi Eliot 4 kwietnia 2018 o 22:09

   bardzo trudno jest zbadać poziom jodu, właśnie podawanie płynu Lugola przez skórę jest testem https://www.pepsieliot.com/4-bardzo-proste-testy-zdrowotne-ktore-powinienes-przeprowadzic-w-domu-2/

   1. Zotralinka 5 kwietnia 2018 o 08:54

    Ok, dzięki! A możesz polecić jakas konkretną melasę? Jest w Twoim sklepie?

    1. Pepsi Eliot 5 kwietnia 2018 o 14:17

     nie mamy, ale będziemy mieli, kup organiczną, niefermentowaną, będzie dobra.

     1. Mia 12 kwietnia 2018 o 19:57

      No wlasnie nie wiem ktora melase wybrac. Na polskim rynku na zadnej melasie nie ma informacji, ze jest niefermentowana. Tylko np. informacja ze jest bio. Czy np taka bylaby ok? …
      I jeszcze jedno pytanie: melasa jest bardzo slodka, czy ona jednak nie zakwasza organizmu? Bo nie rozumiem na czym polega fenomen tej melasy oprocz tego, ze zawiera wartosciowe skladniki: mineraly, witaminy. Jakie konkretnie ma dzialanie na te miesniaki. Pytam, bo unikam wszystkiego co slodkie.

   2. zotralinka 8 kwietnia 2018 o 13:59

    Tak się zastanawiam… Czy można dodać matche do 4 szklanki w terapii 4 szklanek?

    1. Pepsi Eliot 8 kwietnia 2018 o 15:33

     moim zdaniem można, ja zaraz wypijam po tej 4 szklance jakąś pyszną zieloną herbatę, żeby to jakoś smakowo przeżyć 🙂

 14. Justysia 8 kwietnia 2018 o 18:44

  Witam serdecznie.
  Mam podobne objawy podczas miesiączki co Natalia i jeszcze dodatek w postaci wyprysków na twarzy ,dekolcie i plecach po których zostają jasno brązowe plamy oraz łysego placka po jednej stronie czoła. Do tej pory nie znalazłam innego sposobu niż tabletki antykoncepcyjne, już po 2,5 miesięcznej kuracji znikają wypruski, brązowe przebarwienia a włosy odrastają, dodam jeszcze, że nie łukając tabletek moja cera jest tłusta w terapi jest dużo lepsza, to samo tyczy się skóry głowy. Dodam jeszcze, że mój sposób odżywiania nie jest taki jak bym sobie tego życzyła , czy to co jemy i jak późno ma wpływ na produkcję hormonów, wydaje mi się, że objawy wskazują na zbyt wysoki poziom testosteronu. Jeśli jest na to inny sposób polegający na pobudzeniu lub też osłabieniu konkretnych hormonów to proszę o pomoc.

 15. Patrycja 16 kwietnia 2018 o 23:41

  Jeżeli mięśniaki rosną w środowisku kwaśnym, to mój powinien dawno się schować. Roślinna dieta, ciało tak zalkalizowane i oczyszczone, że miałam kilka oddechów na minutę jak mnisi buddyjscy, pH moczu 9, siusianie więcej niż 10 razy przeźroczystym moczem, nawodnienie, jod na skórę kiedy tylko znikła poprzednia plama i tak już od ponad roku, a mięśniak jak był tak jest, a nawet urósł. Myję zęby pastą bez fluoru żeby nie wytrącać z organizmu jodu. W tak zwanym międzyczasie piłam zioła na mięśniaki i też nic. Czuję się w tym temacie bezsilna. Coraz częściej myślę o operacji bo boję się dziada, bo wcale nie maleje, ale bardzo chciałabym jej uniknąć. Dziękuję za artykuł. Już mi się wyczerpują sposoby na tego mięśniaka 🙁

  1. Pepsi Eliot 17 kwietnia 2018 o 07:39

   ile masz lat? jakie wymiary ma mięśniak? Jak jest umiejscowiony, łatwo go usunąć, czy tkwi w ściance macicy? jakie masz dolegliwości? ogromne krwawienia, bóle menstruacyjne?

   1. Patrycja 18 kwietnia 2018 o 01:24

    Mam 39 lat. Mięśniak miał ostatnio ok. 8 cm x coś koło tego (nie potrafili zmierzyć dokładnie). Jest uszypułowany, wisi sobie na zewnątrz macicy jak truskawka – tak to mniej więcej wygląda. Dolegliwości nie mam, poza bólem od czasu do czasu – do zniesienia. Ale guz jest duży i odczuwalny przez powłoki jamy brzusznej.Trochę mnie to niepokoi. Bóle menstruacyjne przeszły mi odkąd zaczęłam się inaczej odżywiać, nawadniać itd. Ale tak jak pisałam, mięśniak ani drgnął. Co do operacji rzecz w tym, że lekarze, z którymi rozmawiałam albo nie przejmowali się ewentualnością usunięcia całej macicy albo mieli brak elementarnej wiedzy medycznej, więc zaufanie odpadało.

    1. Pepsi Eliot 18 kwietnia 2018 o 07:25

     jest związany z ilością estrogenów

  2. grzegorzadam 19 kwietnia 2018 o 07:12

   Aż się prosi, aby wykonać profesjonalny biorezonans na komplet patogenów.

 16. Patrycja 22 kwietnia 2018 o 11:20

  Dziękuję Pepsi i Grzegorzu. Tak właśnie sobie myślę, że chodzi o estrogen. Tak czy siak, sposoby, które stosowałam nie zaszkodzą, a wpływają pozytywnie na równowagę hormonalną. Wiem, że to nie wszystko, co mogłam zrobić, jednak wszystko, co możliwe na obecne „tu i teraz”.

 17. Wioleta 24 kwietnia 2018 o 20:52

  Cześć Pepsi. Zainteresowałam się opisanymi sposobami na mięśniaki. Nie wiem jednak, czy stosować je wszystkie razem, czy może po kolei?
  Mam też pytanie na temat korzenia „maca”. W powyższym tytule polecasz go.
  Czytając bloga z 6 list 2016 r „Jak leczyć mięśniaki według Andrew W. Saula”- piszesz:
  „maca sprawia, że hormony dążą do równowagi, ale na czas kuracji nie brałabym”.
  Trochę się pogubiłam. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

  1. Pepsi Eliot 24 kwietnia 2018 o 21:34

   po prostu nie zawsze dobrze jest łączyć kuracje

 18. v. 26 kwietnia 2018 o 15:31

  Jestem w ciąży i niestety mam mięśniaka. 🙁 Które z tych metod mogę bezpiecznie stosować? (Domyślam się, że pierwsze trzy?). Od której najlepiej zacząć?

  1. Pepsi Eliot 26 kwietnia 2018 o 21:45

   kurkuma rozrzedza krew, maca wykluczona w ciąży, ostropestu też bym nie brała. generalnie w ciąży sporo prozdrowotnych rzeczy bez ciąży, nie jest wskazanych

 19. Zakręcona 19 maja 2018 o 18:55

  Witaj Pepsi! Mam miesniaka ok 2cm i malego guzka na piersi. Walcze sama z soba ok 2 lata ale jakos slabo bo wczesniej tego guzka na piersi nie bylo a od kilku miesiecy jest. Oczyscilam sie z pasozytow przez program …a ale miesniak caly czas jest 🙁 popijam matche chlorelle etc za jodem nie przepadam dlatego nie pije codziennie lugoli. Postanowilam rozpoczac Twoje 4 szklanki: kurkuma/magnez/soda/chlorella. Czy moge do tego dliaczyc Mace? Gotu kola biore od kilku dni-cudowne ziele. Czym powinnam sie faszerowac w ciagu dnia po tych 4 szklankach? Kochana, prosze o odpowiedz.

  1. Pepsi Eliot 19 maja 2018 o 21:25

   Macę do 4 szklanki, jod stosuj przez skórę, robisz plamę Lugolą na nadgarstku od środka i ponawiasz suplemnetację przez skorę, gdy plama znika. Możesz też brać Kelp G&G. Jaki masz poziom 25(OH)D? To bardzo ważne, a jeśli guzek to zwapnienie koniecznie trzeba brać K2 TiB. Tak czy inaczej z D3 bierzesz K2. Witamina E G&G i C TiB.

   Co do guzka, robiłaś USG? Ile masz lat?

   Z rozdziału: Przezskórne metody walki z rakiem piersi
   Jeśli wykorzystamy jod w postaci mgiełki aerozolowej i zaaplikujemy go bezpośrednio
   na błonę śluzową pochwy, w ciągu 5 minut substancja ulegnie wchłonięciu i wywoła obniżenie napięcia piersi;
   równocześnie nastąpi rozluźnienie i stopień drażliwości mięśni jelitowych (!)
   Dr Simoncini stwierdza, że
   ”każdy nowotworowy guz skóry można usunąć całkowicie przy pomocy 7 % roztworu jodu;
   powierzchnię zmienioną należy pędzlować raz dziennie, pamiętając o wielokrotnym (10-20 razy)
   pociągnięciu pędzelka.
   Gdy po pewnym czasie zaobserwujemy pojawienie się skorupowatego strupa, nie należy go zrywać ani
   traktować niczym innym jak tylko wspomnianym roztworem jodu.
   Strup musi odpaść sam – po czym cykl terapeutyczny należy powtórzyć jeszcze 2 razy.
   Po trzykrotnym odpadnięciu strupa pacjenta należy uważać za wyleczonego.
   W przypadku aplikowania jodu na skórę piersi należy pamiętać, 
   że środek ten może wywołać podrażnienia
   ze względu na żrący charakter, 
   jednak miejmy na uwadze przede wszystkim ogromną korzyść w postaci wysycenia tkanek piersi tą substancją mineralną.
   Jednak dr Simoncini nigdy nie przekonał się do alternatywnej możliwości dostarczenia jodu w postaci dawek ustnych – i to tak wysokich, że są one w stanie poradzić sobie z nowotworem i towarzyszącymi mu infekcjami.
   W momencie, gdy jod aplikowany na skórę wyschnie, należy delikatnie miejscowo wsmarować maść kannabinoidową, która wchłania się do ustroju i działa przeciwrakowo.
   Ja sam używam balsamu z oleju konopnego.
   W moim przypadku wykazał się swoją skuteczno.ścią, uwalniając mnie z grzybicy stóp- od lat nie mogłem poradzić sobie z grzybiczą zmianą między palcami. Maść tę stosowłem też u moich dzieci. (…)

   0,7% roztworu jodyny ”
   7% roztwór, może być Lugola na wodzie, może być jodyna spirytusowa.

   1. Zakręcona 19 maja 2018 o 23:04

    „A jesli guzek to zwapnienie…” co to moze znaczyć? Mam 38lat i nie sprawdzalam 25OH, wychodzac z zalozenia, ze izraelczycy z pewnoscia czesto tego nie robia a d3 tam im nie brakuje 🙂
    Byly takie momenty kiedy ten twardy guzek wielkosci pestki od czeresni zmniejszal sie i stawal plaski tylko myslalam, ze ma to zwiazek z hormonami. Faktycznie przyjmuje czasem przez tydzien lub dwa k2+d3 i moze to bylo zalezne od vitaminek. Jak biore Logola 12% to rowniez selen, magnez, cynk. Piszesz, ze mozna zrobic mgielke i tak rozpylac do pochwy? Nie bedzie pieklo? Wow zaintrygowalo mnie to 🙂 dziękuję ślicznie ze odpisalas!!!! Pieknego tygodnia xx

    1. Pepsi Eliot 20 maja 2018 o 08:44

     jak to zwapnienie to zwykle oznacza zaburzoną gospodarkę wapnia, najczęściej u młodych kobiet związaną z dietą wysokotłuszczowa, mięsną i hormonami. Trzeba zmienić dietę i brać K2 TiB. Jednak takie zwapnienia nie zmniejszają się ot tak bez przyczyny, więc to pewnie nie zwapnienie.

 20. yellowfin38 20 maja 2018 o 09:32

  A czy wodę z sodą mogę przygotować np. od razu rano 1.5l i pić w 3 porcjach w ciągu dnia?

  1. Pepsi Eliot 20 maja 2018 o 15:21

   nie sądzę

 21. Urszula 3 września 2018 o 19:32

  Pepsi mam ogromnego miesniaka w w dnie macicy 10cm na 13cm I powiekszona bardzo macice. Probowalam pic ziola Klimuszki ale bezskutecznie. Bylam na diecie Dr. Dabrowskiej dwa razy i nic. Lekarz namawia mnie do ciecia mowi ze nie ma innej opcji. Co jeszcze moge zrobic??

  1. Pepsi Eliot 3 września 2018 o 19:38

   więcej danych, ile masz lat? jak wygląda Twoja menstruacja? krwotoki, bóle? Jak jest umiejscowiony, da się tylko jego wyciąć, czy całą macicę chcą wyciąć?

 22. Urszula 4 września 2018 o 08:55

  Chca usunac cala macice. Mam 39 lat. Obfite krwotoki podczas miesiaczki do 7 dni, skurcze do wytrzymania. cykl miesiaczkowy okolo 28 /30 dni.

  1. Pepsi Eliot 4 września 2018 o 10:00

   od kiedy rośnie, ile czasu go masz?

 23. Urszula 4 września 2018 o 14:03

  Od 10 lat. najpierw mial 3cm ale urosl podczas dwuch ciazy.

  1. Pepsi Eliot 4 września 2018 o 16:57

   robisz USG co ile? Ile rośnie na pół roku?

 24. Urszula 4 września 2018 o 17:35

  robie USG co pol roku I okolo 1 cm na rok rosnie

 25. Urszula 5 września 2018 o 11:08

  Pepsi zaczelam pic apple cider vinegar I czuje sie bardzo zle, boli mnie brzuch I jest mi niedobrze. Jaka jest tego przyczyna? ( pije 1 lyzka na pol litra wody rano I wieczorem )

  1. Pepsi Eliot 5 września 2018 o 11:39

   nie wiem co pijesz, i jak się czujesz źle, przestań pić.

 26. Ula 12 września 2018 o 00:02

  Królowo doradz mi prosze apropo mojego kochanego mięśniaka. Jeżeli rano pije sode I OJ I biore suplementy to czy po południu moge jeszcze płyn Lugola pod język ?

  1. Pepsi Eliot 12 września 2018 o 08:30

   Radzę codzienną oczyszczającą kurację 4 szklanek https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/, a do 4 szklanki dołóż jeszcze łyżeczkę Kelp This is BIO .

 27. Barbara Wańska 3 października 2018 o 16:26

  Stosuję kuracje herbatką oczyszczającą z pasożytów (60 chorób) czy powinnam stosować kurację 4 szklanek przy miesniaku macicy

  1. Pepsi Eliot 3 października 2018 o 17:58

   oczywiście, do 4 szklanki dodawaj pół łyżeczki Kelp This is BIO

 28. Merci Patriz 17 stycznia 2019 o 12:54

  Czy mogę korzystać eko melasy w 3 szkl kiedy jestem w ciąży? Tak jako dodatkowe źródło żelaza… I czy mogę wciąż stosować szklankę 0 🙂

  1. Pepsi Eliot 17 stycznia 2019 o 12:59

   W ciąży nie można stosować przede wszystkim szklanki 3, bo tam jest ocet jabłkowy. Kiedyś ocet stosowana jako środek poronny. Sodę też odstaw, a chlorella i spirulina dostarczą Ci wystarczająco dużo żelaza.

   1. Merci Patriz 17 stycznia 2019 o 13:11

    Wow, no o jestem zaskoczona. Wiem, że aktualnie mam dobrze zakwaszony żołądek, natomiast co zrobić aby go dalej stymulować? Jem w 90% na surowo, dużo świeżo wyciskanych soków i smufisów z zieleniną <3

 29. Karolina 5 lutego 2019 o 00:59

  Witam mam 37 lat 2 lata temu mialam zabieg usunięcie polipa na macicy po zabiegu pojawiły sie miesniaki na macicy które, w ciągu 2 lat się powiększyły tak stwierdzil lekarz po badaniu USG są bardzo dokuczliwe, co prowadzi do ostrego bólu brzucha i pleców oraz krwawienia pomiędzy miesiaczkami co mam zrobić żeby uniknąć operacji? bardzo proszę o odpowiedz

  1. Pepsi Eliot 5 lutego 2019 o 11:59

   Wiem ile masz lat, ale nie wiem co jesz, jaki masz poziom 25(OH)D? robisz coś z tych metod w artykule i one nie działają? , bierzesz witaminy E, C etc

 30. Karolina kwiatkowska 7 lutego 2019 o 18:59

  Hej Pepsi pierwszy raz będę stosować Twoje metody, jem mięso, warzywa, zupy słodycze bardzo rzadko ale pije kawę, nigdy nie badalam sobie poziomu 25(OH)D więc nie wiem i nie biorę żadnych witamin

  1. Pepsi Eliot 7 lutego 2019 o 21:05

   życzę zdrowia, a co do poziomu metabolitu D, to bardzo przydaje się przy doborze dawkowania D3+K2, jakie masz pH moczu rano na czczo?

 31. Karolina kwiatkowska 7 lutego 2019 o 21:42

  Hej moje pH 5,0 czy ja mogę stosować te 6 zasad które opisujesz ? I co jeszcze mogę ?bo pierwszy raz to będę stosowac

  1. Pepsi Eliot 7 lutego 2019 o 21:43

   jesteś zakwaszona, na jakiej jesteś diecie?

 32. Karolina kwiatkowska 7 lutego 2019 o 21:46

  Jak mam być szczera to na żadnej diecie nie jestem

  1. Pepsi Eliot 7 lutego 2019 o 23:51

   chodziło mi o to, czy jesz wszystko, etc

 33. Karolina kwiatkowska 7 lutego 2019 o 21:54

  Zapomniałam Ci dodać że choruje jeszcze na krecz szyjny i 4 lata temu miałam operację oraz wielotorbielowatosc nerek

 34. Karolina kwiatkowska 8 lutego 2019 o 00:18

  Tak jem wszystko

 35. Karolina kwiatkowska 8 lutego 2019 o 00:38

  Produkty mleczne i zbożowe czyli wszystko

 36. Karolina kwiatkowska 8 lutego 2019 o 10:40

  Więc????

  1. Pepsi Eliot 8 lutego 2019 o 13:02

   Zalecam dietę antyzapalną i zastosuj się do porad w artykule, miej na uwadze co radzi Saul, po prostu zacznij działać. masz jakieś wyniki z tych badan? https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/
   Jak u Ciebie z estrogenami? Masz otyłość brzuszną, albo nadwagę po prostu?

 37. Karolina kwiatkowska 8 lutego 2019 o 18:04

  Hej wszystkie wyniki mam u lekarza w kartotece A hormony będę badać w poniedziałek, mam otyłość brzuszna jak bym była w 5 miesiącu ciąży

  1. Pepsi Eliot 8 lutego 2019 o 18:31

   jesteś typem jabłko, czyli szczupłe nogi? Pytam bo taka figura sugeruje mniej estrogenów.

 38. Karolina kwiatkowska 8 lutego 2019 o 18:40

  Tak właśnie jak jabłko

  1. Pepsi Eliot 8 lutego 2019 o 18:44

   to powinno być łatwiej zmniejszyć mięśniaki, bo gdy zejdziesz z brzucha, ilość estrogenów zmniejszy się samoistnie. Czy jesteś w stanie wprowadzić pewien reżim dietetyczny, jakbym Ci dała zalecenia?

 39. Karolina kwiatkowska 8 lutego 2019 o 18:52

  Tak oczywiście zmienię wszystko byle by się ich pozbyć

  1. Pepsi Eliot 8 lutego 2019 o 22:13

   Nie zawsze wszystko zadziała, powiedz jeszcze ile ich jest, i jakie duże, jeśli pisałaś to przepraszam, bo spod kokpitu nie widzę całości korespondencji

 40. Karolina kwiatkowska 8 lutego 2019 o 23:08

  Mam 3 miesniaki jeden 27mm drugi 20mm A trzeci na jajniku 6mm

  1. Pepsi Eliot 9 lutego 2019 o 10:16

   Dieta w przewadze roślinna, ogranicz tłuszcz bardzo. Jedz dużo, ale kończ jedzenie o 15, góra 16 godzina. Zaczynaj dzień od 4 szklanek, do czwartej szklanki dodatkowo dodawaj małą łyżeczkę płaską Kelp This is BIO, Koniecznie jakaś aktywność. Do śniadania 1 Greens & Fruits TiB, po śniadaniu 2 D3+K2 TiB do ssania badanie 25(H)D obowiązkowe, na 5 dni przed badaniem odstaw D3zK2 i G&F TiB. Do drugiej szklanki z magnezem dodatkowo bierz kwas askorbinowy TiB i 1 naturalną witaminę E G&G.
   Do 4 szklanki również łyżeczka kopiata Maca This is BIO. Co 2 tygodnie możesz wprowadzać szklankę zero na kilka dni z sodą gaszoną. Jedz kiszonki, szczególnie kapusta.

 41. Karolina kwiatkowska 10 lutego 2019 o 22:22

  Dziękuję bardzo zastosuje się do diety. Pozdrawiam

 42. Emi 18 marca 2019 o 21:08

  Hej Pepsi. Czy uważasz, że picie 1 szklanki wody z łyżką octu jabłkowego na czczo również może szkodzić na ewentualną ciążę? Czy w czasie starania się o dziecko należy sobie odpuścić ten poranny rytuał?

  1. Pepsi Eliot 18 marca 2019 o 21:22

   w staraniu się nic nie szkodzi, ale w ciąży nie wolno

 43. Ilona 18 marca 2019 o 21:36

  Mi nic nie pomaga. Mięśniak rośnie coraz większy 🙁

  1. Pepsi Eliot 19 marca 2019 o 05:23

   zmniejsz ilość estrogenów, na jakiej jesteś diecie?, ile masz lat?

 44. Bogunia 19 marca 2019 o 07:41

  Witam,mam kilka mięśniaków największy 6cm, lekarka zaproponowała mi wycięcie trzonu macicy(tam są umiejscowione)i nie tylko, i jajowodów, ponieważ miałam 2010roku kononizację szyjki macicy (cin2) póki co regularnie mam miesiączkę poradziła zostawić jajniki.Pepsi kochana co radzisz w moim przypadku,co to jest smarowanie macicy płynem jugola(od wewnątrz?)?

  1. Pepsi Eliot 19 marca 2019 o 08:50

   Cin2 czyli miałaś stan przedrakowy. W rodzinie były nowotwory narządów kobiecych?

 45. Bogunia 19 marca 2019 o 07:45

  Dodam jeszcze,że mam48 lat, raczej wszystko jem,ograniczyłam słodycze i mięso,stosuję Twoją terapię 4szklanek tak od pół roku, badanie miałam jesienią… pozdrawiam

 46. ilonaa 19 marca 2019 o 09:44

  Droga Pepsi 🙂 mam 41 lat, prawie 2 lata bylam na diecie wegetarianskiej (bez nabialu, miesa, jaj). Suplementuje chlorelle, plyn lugola, selen i generalnie staram sie stosowac co polecacie tutaj na blogu. Niestety miesniak z miesiaca na miesiac coraz wiekszy, krwawienia coraz dluzsze i obfitsze, mam ogromna anemie (ferrytyna2) , kilka razy juz mialam dawane zelazo dozylnie. Lekarze proponuja usunac miesniak lub histerektomie. Dodam tylko ze miesniak juz raz byl usuwany 2 lata temu i dorosl bardzo szybko i duzo wiekszy. Pozdrawiam

  1. Pepsi Eliot 19 marca 2019 o 14:55

   ile masz estrogenów, a ile progesteronu? robiłaś test na zmęczenie nadnerczy? USG tarczycy? jakie TSH, przeciwciała?

 47. Anni 19 marca 2019 o 12:58

  Kochana Pepsi

  Mam miesniakowatą macice ,chciałabym spróbować terapi 4 szklanek , skończyłam 41 lat jestem szczupła mam bardzo obfite miesiączki , nie chce poddać się operacji . Nie bardzo wiem jak mam przygotować te szklaneczki
  Pepsi prpszę pomóż mi .

  1. Pepsi Eliot 19 marca 2019 o 14:15

   https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/

   do czwartej dodatkowo łyżeczka kolagenu TiB, płaskiej pół łyżeczki MSM TiB, tyle samo Kelp This is BIO, oraz łyżeczkę Maca This is BIO i dużą stołową pełną Hemp Protein This is BIO

 48. Anii 19 marca 2019 o 17:03

  Bardzo dziękuje Pepsi .
  Chciałam jeszcze dodać , że mam bardzo obfite miesiączki .

 49. Bogunia 20 marca 2019 o 07:34

  Witam, nie w mojej rodzinie nie było chorób rakowych kobiecych….

 50. Bogunia 20 marca 2019 o 07:39

  Witam, nie w mojej rodzinie nie było chorób rakowych kobiecych.Bardzo proszę o poradę co mogę zrobić w moim przypadku,czy zdecydować się na operację,że względu na dawniejsze cin2, lekarka powiedziała,że to profilaktycznie że względu na tamtą sytuację(chodzi o jajowody też) dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

  1. Pepsi Eliot 20 marca 2019 o 08:38

   nie mogę Ci w tej kwestii doradzić, były komórki rakowe, musisz dotrzeć do badań, też stron po angielsku, znalazłam kilka luźno powiązanych, ale należy sprawdzić czy któreś pasuje do Twojego przypadku, zapytaj lekarkę ile w swojej praktyce napotkała takich koleracji:
   https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3880401/
   https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4164215/
   https://quizlet.com/73364215/womens-health-cervical-abnormalities-fibroids-and-ovarian-cystscancer-flash-cards/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *