Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 949 907
101 online
38 833 VIPy

7 najgorszych trucizn w fajach, które nie myśl, że nie zjadasz, skoro nie palisz

Wieczorem jeździłem po wsiach toskańskich w celu znalezienia faj dla kumpeli.

W automatach należało oprócz kasy umieścić dowód osobisty, tyle, że nie polski, pójdziem z ziemi polskiej do włoskiej. W końcu udało jej się kupić z kontrabandy w barze (muszą mieć koncesje też na faje). Nie można było doczytać się marki (mały napisik na wieczku Marlboro się w końcu odnalazł), bowiem absolutnie całe opakowanie stanowiły z weryzmem oddane sceny hospitalizacji bardzo bardzo chorych ludzi. Mylnie założyłem, że to przez pokątność zakupu, ale nie, podobno tak wyglądają dzisiaj faje. No właśnie, a 7 najbardziej trujących składników faj może się znaleźć na stole, w łazience, w salonie, każdego z nas niebędącego palaczem. Ba, nawet niebędącego nastolatkiem podpalającym na placykach przed dyskotekami, ale zwykłym dzieckiem w kołysce, tak.


Gdy drzesz faje okradasz swoje ciało z odżywczych substancji, a w zamian wypełniasz płuca i krew rakiem (fakt, że nie wszyscy).

1. Wybielacz

Papierosy w większości przypadków są z zewnątrz białe, ale papier pochodzi z drzew brązowych. Papier jest oczywiście bielony. Palacze z każdym wdechem biorą w siebie trochę żarzącego się wybielacza. Po pewnym czasie taki mach wybielacza spala miękką tkankę nabłonka wewnątrz gardła, płuc, żołądka i narządów oczyszczających, co prowadzi do raka trzustki, pęcherza moczowego i prostaty. Ale wybielacz zjadasz wraz z większością białych pokarmów, bo są bielone. Białe pieczywo, biała mąka, biały makaron, biały cukier, biała sól i biały ryż za wyjątkiem  basmati i ryżu organicznego. Nawet białe filtry do kawy są bielone. I Twoje podpaski nieekologiczne i chusteczki do nosa, oraz nie bio pieluszki dla pupkersów.

2. Formaldehyd

Formaldehyd zawarty w fajkach jest oczywiście używany też jako płyn balsamujący zwłoki, aby ładnie wyglądały, gdy jest zwyczaj otwierania trumny. Ale można go znaleźć także w dywanach, nowych ubraniach, a oraz w yyy … większości szczepionek.

3. Chemiczne środki owadobójcze

Kombajny tytoniowe używają ogromne ilości śmiertelnych dla ludzi i owadów, chemicznych środków owadobójczych. Te same związki chemiczne zostają na liściach tytoniu, a następnie się je wraz z nimi wędzi, co prowadzi linią prostą, mamo, mamo ile kroków do domu, do raka płuc. Ale również genetycznie zmodyfikowana kukurydza, soja, rzepak i inne rośliny modyfikowane przez naukowców w laboratoriach, aby zawierały insektycydy zabijające chrząszcze stonki  jedzącej korzenie kukurydzy, czy liście fasoli. Też  śmierdzące robaki jedzące soję i armię sówkowatych napalonych na rzepak. Te środki chemiczne wbudowane w DNA roślin niszczą układ trawienny owadów i ich zdolności reprodukcyjne. U ludzi takie rzeczy powodują uszkodzenia wątroby i nerek.

4. Chemiczne herbicydy

Rolnicy hodujący tytoń wykorzystują chemiczne herbicydy do zwalczania superchwastów. Najbardziej popularny herbicyd na świecie nazywa się Roundup (Monsanto, tera Bayer). Roundup składa się w około 50% z glifosatu, cząsteczki kwasu zaangażowanej w poważne skutki zdrowotne ludzi na całym świecie. Palacze palą glifosat, a konsumenci go zjadają. Znajdziesz go bez problemu w chlebie, bowiem gwałtowny wzrost alergii na gluten, i celiakia, również dorosłych to przede wszystkim jedzenie zbóż suszonych Roundupem. Nie da się go zmyć z rośliny, gdyż określenie „Roundup Ready” oznacza, że rośliny mają go już w DNA. Są udowodnione korelacje pomiędzy glifosatem i chłoniakiem nieziarniczym

5. Amoniak

Producenci papierosów używają amoniaku, w celu podkręcenia mocy buchnięcia. Palacze drą amoniak z każdym zaciągnięciem się. Gdy amoniak zmieszać z wybielaczem masz zabójczy gaz. Większość konwencjonalnych fabryk mięsnych stosuje amoniak do wybicia bakterii E.Coli i Salmonelli, co wybiela mięso, a następnie jest sztucznie barwione z powrotem na atrakcyjny różowy, czy czerwony kolor. Ktoś po technikum mięsnym (dobra, nie ma takiego technikum) wie, że mięsa i wędlin, oraz apetycznych płatów tuńczyka i łososia, się po prostu nie je się.

6. Ołów

Ołów jest wysoce toksycznym metalem, który oczywiście spotkasz w dymie tytoniowym,  a który ma zdolność akumulować się w tkankach,  co ma wpływ na degenerację układu nerwowego, mózgu i czerwonych krwinek. Ludzie mają problemy behawioralne i spada im IQ. Mówi się, że to ołowica wykończyła Rzymian, a nie hedonizm, albo ta nadmierna, szalona sybarycja była wynikiem ołowianych akweduktów, oraz dosypywania (przez nieuczciwych kupców) tartego ołowiu do jakże wówczas drogiego czarnego pieprzu. Nie istnieje bezpieczny poziom ołowiu we krwi. Ołów drze palacz, ale znajduje się w wielu sokach owoc owo-warzywnych, owocach, sałatach sadzonych przy autostradach i nie tylko. Ołów matki podają dzieciom w ciasteczkach dajmy na to.


w didaskaliach Jabłczan magnezu jest dobrą metodą na pozbywanie się aluminium z mózgu. Można o tym przeczytać w tym opracowaniu. Badania sugerują, że bardziej prawdopodobne jest, aby aluminium gromadziło się w mózgu u osób u których stwierdzono braki magnezu. A ponieważ braki magnezu są bardzo częste (przykładowo w Stanach 90% badanych ma braki magnezu, i nie należy się sugerować, że w surowicy krwi zwykle magnez będzie w normie, gdyż ciało jest w impasie wyciągnięcia magnezu skądkolwiek i dostarczenia go do krwi, gdyż w innym przypadku grozi to nawet zgonem, podobnie ciało postępuje z podtrzymywaniem prawidłowego, lekko zasadowego, pH krwi). Liczne badania wykazały, że ludzie na dietach o niskiej zawartości magnezu i nie suplementujący go w odpowiednich ilościach gromadzą duże ilości aluminium (jesteśmy często narażeni na kontakt z glinem) w  ośrodkowym układzie nerwowym. Jedną z wielu funkcji magnezu jest aktywowanie tubuliny, enzymu biorącego udział w podtrzymywaniu zdrowia komórek tkanki nerwowej. Z kolei kwas jabłkowy potrafi wyciągnąć aluminium z tego enzymu tworząc miejsce dla magnezu. Może to stanowić skuteczną ochronę przed chorobą Alzheimera i nie tylko. Kwas jabłkowy przekracza barierę krew-mózg i udowodniono, że wiąże się z aluminium. Dlatego połączenie kwasu jabłkowego i magnezu jest bardzo dobrą opcją dla wszystkich z takimi problemami. Czyli w sumie dla wszystkich nas narażonych na aluminium.

nieistniejące chemitrailsy:) 

7. Aluminium

Wysoki poziom glinu znajduje się oczywiście w https://faculty.virginia.edu/metals/cases/ramdeen2.html dymie papierosowym.  Jest też w chemitrailsach, dobrze w takim razie, że to teoria spiskowa i że nie ma chemitrailsów. Ludzkim awatarom nie jest konieczne aluminium, a spożywanie go rozłożone w czasie może prowadzić do raka i demencji. Tymczasem aluminium jest łatwe do znalezienia w proszku do pieczenia, serze topionym, ogórkach, winie, wodzie z kranu, dodatkach do żywności, lekach i w wielu szczepionkach.

Na zawsze Twój Horry Porttier

(Visited 6 016 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Migotka 3 stycznia 2019 o 14:01

  Pepsi a mozeby tak jablczan magnezu zrpbic tez opakaowanie 250 g bo ten 90 tj bardzo malo. A jazaczelam tez dosypywac go dzieciom do szejkow i sokow. ?mozna tez go dawc dzieciom?

 2. avatar syl 3 stycznia 2019 o 15:58

  szkoda, że nie ma nic, ani słowa, o tym jak pozbyć się tych paskudztw z organizmu?

  1. avatar Jarmush 3 stycznia 2019 o 16:16

   Wręcz przeciwnie, a codzienna KURACJA 4 SZKLANEK?! A jabłczan magnezu?

   1. avatar Horry Porttier 3 stycznia 2019 o 16:19

    No właśnie to w poście umieściłem 🙂

  2. avatar Emanuela Urtica 4 stycznia 2019 o 07:38

   W razie czego @syl masz na blogu co najmniej kilka artykułów dotyczących rzucania fajek, na przykład ten: https://www.pepsieliot.com/niedokonczonejak-rzucic-palenie-i-juz-zawsze-smiac-sie-nalogowi-w-twarz/

 3. avatar Dragonfly 3 stycznia 2019 o 21:28

  A co z e-papierosami? Moze o tym artykuł?

  1. avatar Jarmush 3 stycznia 2019 o 22:33

   nie drzeć

 4. avatar dzieckoszatana 18 stycznia 2019 o 16:22

  pieluszki dla pupkersów! ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum