Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 363 084
45 online
42 277 VIPy

7 zasad polepszania życia według Twojego osobistego trenera

7 zasad polepszania życia według Twojego osobistego trenera

Hejka Burżuazjo,

SĄ dwie najważniejsze rzeczy, które trapią współczesną ludzkość. Jest to lenistwo i … zatwardzenie. TO nie żart. W każdym momencie życia, gdy tylko będziesz w stanie pokonać swoje lenistwo, jednocześnie dbając o prawidłowo działający układ trawienny odpowiednią dietą i ruchem, masz wszelkie szanse na to, aby zdrowo wyjść na prostą, a nawet daleko wystrzelić z katapulty na drogę do osiągnięcia własnych celów.

Liczy się też parę innych rzeczy:

Oto 7 zasad polepszania życia według Twojego kołcza Pepsi Eliot

1

GDY zrobisz coś dobrego dla drugiego człowieka nie psuj sobie radości czekając na jego wdzięczność. Możesz się nie doczekać, co cię rozczaruje, a zadowolenie ze swojego uczynku może być wystarczającą zapłatą. Wcześniej czy później dobro jak bumerang wraca. DYREKTOR generalny Waldemar wyciągnął pomocną dłoń do swojej asystentki Sylwi. Dał jej podwyżkę, wysłał na delegację do Lizbony z zakwaterowaniem w Eurostars das Letras, a ona nawet nie uchyliła drzwi, choć długo pukał i stukał, na dobranoc. Po powrocie Waldemar z płaczem rzucił się w ramiona żony.

2

POKONUJĄC codziennie swoje lenistwo, małymi krokami będziesz budować zadowolenie z siebie. GLADIATOR Tytus przechadzając się nadbrzeżem Tybru spotkał rachitycznego Artura, który zaczął błagać Tytusa, aby zamienili się ciałami. Gdyż to poprawi jego trudne życie. Współczujący Tytus przystał na tę zamianę, a po roku niechcący spotkali się ponownie. Tytus cieszący oczy Rzymianek pięknym, umięśnionym, wypracowanym byłym ciałem Artura, ze zdziwieniem skonstatował u niego swoje aktualnie zaniedbane i rachityczne kształty.

3

NIE popadaj w rutynę i staraj się, żeby każdy dzień siłą rzeczy w wielu punktach powtarzalny i tak był dla ciebie wyjątkowy i ważny. ZENON przesadnie odniósł się do powiedzonka „żyj tak, jakby był to twój ostatni dzień w życiu”, i faktycznie zginął skacząc z wieży do basenu. Może dlatego, że nigdy wcześniej nie trenował skoków do wody, nawet ze słupka. Ale jego kolega Krzysztof potrafił celebrować zwykłe chwile nie robiąc sobie przy tym krzywdy.

4

NAUCZ SIĘ odróżniać rzeczy ważne i istotne od błahych, dzięki czemu unikniesz małostkowego zachowania, które tak cię irytuje u innych. Miejmy tylko nadzieję, że to samo w sobie nie jest małostkowe. TUŻ przed rodzinnym wyjściem, żona dostrzegła skarpetkę męża w salonie. Nie na półce, nawet nie pod kanapą, tylko na stole jamniku obok miski z chrupkami. Skarpeta wyglądała na zmęczoną. Żona wpadła w furię nieadekwatną do przewinienia. Skarpetka nie mogła być aż tak winna. Miła atmosfera została skwaszona, i nici z wyprawy do Ikea.

5

NAWYKI mają potężną siłę przyzwyczajenia, ale gdy chcesz coś zmienić w swoim życiu, nie bój się tego zrobić. Nie namawiam cię do destrukcji, tylko do tego, abyś przestał żyć, jak podłączony do autopilota. Nie bój się odłączyć od autopilota. BIOLOG Alicja specjalizacja: Owce; oddana żona i matka planowała kupić tego dnia szafę chłodniczą. Przechodząc obok galerii sztuki, coś w niej pękło i za całą kwotę, zamiast zamrażarki kupiła z bijącym sercem obraz olejny mało znanego, lecz uzdolnionego (według niej) artysty. Przez tydzień obrażony mąż spał w salonie na kanapie. Że też wciąż ludzie odmrażają sobie uszy na złość mamie.

6

CZASAMI w uzasadnionych przypadkach musisz podjąć ryzyko zmiany. Odwrócić się od nie najlepszego życia i opuścić wątpliwe strefy komfortu. Chociaż znajome i oswojone, jednak w rzeczywistości wymagają zmiany. Nie można żyć wciąż chowając głowę w piasek. MACIEK, konferansjer w radiu, prowadził dość smutne życie. Podejrzewał, że piękna żona Jagna (jeszcze z czasów, gdy zapowiadał się na bardzo ważną osobę) go zdradza, jednak bał się perswazji, żeby nie odeszła. Zamiast żyć, drżał, lecz sądził, że to lepsze niż egzystencja bez niej. Niektóre kobiety w tym Jagna, gdy tylko wyczują miękkie serce, stają się okrutne. Żona i tak odeszła. Morał jest taki, że wątpliwe strefy komfortu należy opuszczać jeszcze szybciej.

7

KAŻDEGO dnia powinieneś pracować nad swoim samorozwojem. W przeciwnym wypadku nie będziesz mógł dzielić się oświeceniem z innymi, a to daje wielką radość spełnienia. Nie będziesz nigdy dla nikogo przykładem i będziesz miał poczucie bylejakości swojego życia. Będziesz nieoświecony. SPECJALISTKA od wizerunku Anna zapomniała gimnastykować umysł, chodziła tylko do fitnessu. Tymczasem natura dodatkowo nie jest łaskawa, gdyż wraz ze spadkiem estrogenów spada także percepcja. W końcu z powodu słabej kreatywności liderki jej firma PR również upadła. Na szczęście Anna miała teraz bardzo jędrną pupę, co pomogło jej wyjść z tarapatów. Czyli na dwoje babka wróżyła.

♠ Serdeczności J kołcz peps


reklamablogBlog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba. Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


 

(Visited 7 728 times, 1 visits today)

Komentarze

 1. avatar Gosiak 13 kwietnia 2016 o 14:56

  wspaniałe, jesteś najlepszym couchem!! dodam jeszcze leż na ziemi, osłoń nerki i leż, zdrowe:) :*

  1. avatar pepsieliot 13 kwietnia 2016 o 15:48

   zdrowe i przytulić czoło i policzek do brzozy

 2. avatar baca 13 kwietnia 2016 o 15:04

  Osobiście dziękuję mojej osobistej tren(s)erce. Motywuj dalej, robisz dobrą robotę. Buziaki!

  1. avatar pepsieliot 13 kwietnia 2016 o 15:47

   <3 Baco

 3. avatar MaK 13 kwietnia 2016 o 17:31

  Również pojawiam się z podziękowaniami za kołcz i źródłem wiedzy bycie ☺ Melduję także, że dziś surowej 811 dzień pierwszy! Po jakimś czasie 811 z gotowaną wrzutą idę na całość! To za twoją sprawą droga Peps! Całuję więc i lofciam <3

  1. avatar pepsieliot 13 kwietnia 2016 o 19:47

   trzymam kciuczki & lovciuam 2

 4. avatar ella 13 kwietnia 2016 o 22:15

  Dzień bez „poczytania” Pepsi jest taki… wybrakowany.

 5. avatar Elinda D. 14 kwietnia 2016 o 06:27

  Pepsi, przez Ciebie zmieni się moje życie. I na co ja teraz będę jęczeć?;)

 6. avatar grzegorzadam 14 kwietnia 2016 o 07:11

  ==Podejrzewał, że piękna żona Jagna (jeszcze z czasów, gdy zapowiadał się na bardzo ważną osobę) go zdradza, jednak bał się perswazji, żeby nie odeszła. Zamiast żyć, drżał, lecz sądził, że to lepsze niż egzystencja bez niej. Niektóre kobiety w tym Jagna, gdy tylko wyczują miękkie serce, stają się okrutne.==

  Oj, chyba nie wszystkie takie są… 😉

 7. avatar pepsieliot 14 kwietnia 2016 o 07:13

  Napisałam „Niektóre” :))

 8. avatar iGrażka 14 kwietnia 2016 o 09:39

  Super ! dziękuję…każdy z punktów jest ważny,ale najbardziej podoba mi odłączenie od autopilota i praca nad sobą.Staram się rozwijać, w szerokim zakresie, odkąd sięgam pamięcią i mimo kiepskiego dzieciństwa jestem szczęśliwa i spełniona. Zgadzam się też z tym,że dzień bez lektury Twojego bloga jest niepełny i wybrakowany

 9. avatar Hypergalla 14 kwietnia 2016 o 17:45

  Pepsiku, dzięki Tobie zaczęłam troszeczkę biegać. Nadal tego nie lubię, ale… truchtam w nadziei, że to się wkrótce zmieni.

  1. avatar pepsieliot 14 kwietnia 2016 o 19:06

   Nie musisz lubić, ja nienawidzę biegać, biegam bo muszę

 10. avatar ąka 15 kwietnia 2016 o 09:31

  Dzięki Pepsiaku! Ju mejk maj dej!

  1. avatar pepsieliot 15 kwietnia 2016 o 13:16

   🙂 ąka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum