logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
84 775 631
257 online
31 450 VIPy
Reklama

100% ORGANICZNY
TWÓJ JARMUŻ
KALE This is BIO

 

idealny do 4 szklanki w
KURACJI 4 SZKLANEK

 

 

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • 9 prostych sposobów na zapobieganie chorobie własnego awatara

  Czyli jak wyplenić zadatki na chory awatar?

  Kiedy Twój awatar zda sobie sprawę z tego, że jest postacią w grze? Kiedy zrozumie, że tak naprawdę jest coś, co nim gra? Kiedy pojmie, że jest świadomością, która gra swoim awatarem w tej grze, aby doświadczać i uczyć się? Że w następnej grze, zmieni się elf, ale świadomość będzie ta sama? Że dzięki kolejnym grom świadomość będzie ewoluować, lub nie?

  Gdyby nie mechanika kwantowa niczego nie można by udowodnić. Przychodzi naukowce do domu, a żona mówi, że przeżyła sytuejszyn paranormalną i naukowce jest w kropce, ale krótko. Już wkrótce stwierdzi, że nauka tego nie przewiduje, że żona miała PMS i gorszy dzień po prostu. Naukowce i dochtore nigdy nie założo, że to one mogo się mylić.

  Tymczasem system, który robi grę, od czasu do czasu informuje, że jest to gra, pokazując paranormalia.

  Włączając z rana komunikator wyskoczyła reklama: „rak żywi się cukrem”. Link poprowadził do strony sprzedażowej (uśmiechnięte dochtore w kitlach na obrazku), która poleca gotowe posiłki wysokotłuszczowe, oraz preparaty lecznicze z oficjalną nazwą na produktach „antycancer”. Lansuje się ketozę, przy okazji przemknęła metoda Budwigowej. Jakby co, to ma być chyba medycyna alternatywna.

  Owszem dieta ketogeniczna przez pewien czas może stać się dobrym wyborem, ale matriks wsadził już tutaj swoje łapy. Straszenie chorych węglowodanami, bez zrozumienia istoty prozdrowotnej żywności roślinnej.

  Wrzucenie do jednego tygla kostek cukru i surowej żywności roślinnej. To wszystko może sprawić, że ludzie jeszcze bardziej będą zagubieni, że prosto spod strzykawki z chemią wpadną pod rynnę ze smalcem z zamęczonej świni, czy innym tłuszczem przerobionym na danie. Jak już dieta ketogeniczna, to oparta na dziczyźnie, albo bio hodowli. Nawet wtedy radziłabym mocno się zastanowić nad długotrwałą ketozą i samopoczuciem. Na pewno nie na daniu z pudełka.

  Kiedy możesz uznać, że Twój awatar jest zdrowy?

  Samopoczucie

  Zrównoważony, radosny nastrój, brak natrętnego ego, czyli złych myśli, spokój, równowaga. Przede wszystkim brak strachu, lęków fobii, nerwic.

  Oddech

  W ciągu minuty wykonujesz 5-7 cykli oddechowych. Przy czym 1 cykl to wdech i wydech wraz z przerwą przed kolejnym wdechem. Im jesteś zdrowsza tym mniej tych cykli.

  Odżywianie

  Pokarm, który Ci służy. Naturalna, surowa żywność roślinna w ogromnej przewadze. W każdym posiłku należy zapewnić sobie minimum 51% surowego pokarmu, wówczas nie nastąpi zjawisko leukocytozy trawiennej. Z „dziwnych” przyczyn ciało nie umie rozpoznać pokarmu gotowanego, czy smażonego jako pokarm. Sądzi, że to toksyna.

  Pierwsze danie, czyli nawadnianie

  Mocz powinien być biały i oddawany często (10 razy) w ciągu dnia. Ph moczu rano na czczo lekko kwaśne 6-6.5, a o 12 w południe lekko zasadowe 7-8.

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ 100% ORGANICZNA BABKA PŁESZNIK, czyli PSYLLIUM HUSK This is BIO idealna do 5 dniowego oczyszczanie jelit z Candidy wg Waltera Lasta


  Drugie danie

  Powinnaś się cieszyć lekkim stolcem po każdym posiłku. Jedząc 1 – 2 razy dziennie, stolec rano i wieczorem jest dobrą opcją. Po zjedzeniu białka zwierzęcego szybko nie ma stolca. Wręcz przeciwnie, stolec długo nie wychodzi. Małachow twierdzi, że kozie bobki (kamienie kałowe) po jajach i bekonie to stolec wysoce nieprawidłowy.

  Skóra

  Czysta, ładnie pachnąca, dobrze regulująca wymianę ciepła. Przy spowolnionej tarczycy zaraz masz problem ze znoszeniem niskich temperatur. Nie włazisz do basenu, bo drżysz.

  Tłuszczaki są oznaką zanieczyszczonego ciała, podobnie jak nerwica lękowa. To są podobne poziomy zanieczyszczenia emocjami i toksynami ciała.

  System immunologiczny

  Brak chorób, i szybkie gojenie się ran, czy też oparzeń.

  Nie jesz alergenów, masz dobrze zakwaszony żołądek, dzięki czemu łatwo trawisz aminokwasy, dlatego Twoje jelita nie przeciekają, dlatego nie masz też chorób autoimmunologicznych.

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ 100% ORGANICZNE BIAŁKO Z ZIELONEGO GROSZKU PEA PROTEIN This is BIO, świetna opcja dla wegan budujących masę mięśniową, niezbędną do spalania tłuszczu. NOWOŚĆ!!


  Mięśnie

  Masz je, są elastyczne i prężne.

  Jednym słowem

  Człowiek zdrowy nie czuje się bez uzasadnienia zmęczony, na przykład rano po przebudzeniu, posiada też odpowiednią warstwę tłuszczu. Jest życzliwy dla otoczenia, no i zachowuje się rozsądnie w sytuacjach ekstremalnych.

  Nie reaguje emocjonalnie.

  Jak wyplenić zadatki na chory awatar?

  1.

  Na stan Twojego zdrowia ma wpływ przede wszystkim tryb życia i brak zrozumienia, że masz ogromną moc sprawczą Jeśli nie zrozumiesz tego i sama sobie w tym zakresie nie pomożesz, nie możesz liczyć na dochtore. Oni są dobrzy do nagłej pomocy, ale na dłuższą metę ich awatary to słudzy farmacji.

  2.

  Żadne ciało nie potrzebuje dania wysoko-smalcowego z pudełka. A ciężko chore szczególnie nie. Jednak wszechświat nie będzie się czepiał, że błądzisz, zawsze Ci pomoże, tylko Ty musisz nauczyć się odbierać te sygnały.

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ ORGANICZNE BIAŁKO ROŚLINNE Z BRĄZOWEGO RYŻU RICE PROTEIN This is BIO, doskonałe źródło pełnowartościowego białka, aż 88%. NOWOŚĆ!!


  Wszechświat wysyła Ci pomocną dłoń, ale to są wysokie wibracje, aby je odebrać Twój odbiornik trzeba nastawić na takie fale. Gdy Twój awatar zaczyna kumać, że serial z inną grą w środku, browiec i sofa, czy coś w tym guście, to jest blokada dla ewolucji Twojej świadomości, wówczas stawiasz swój pierwszy krok ku przebudzeniu.

  3.

  Gdy otoczyłaś się przedmiotami, których nie potrzebowałaś, dbanie i martwienie się o nie sprawi, że umknie Ci  istota rzeczy. Gdy brakuje Ci przedmiotów może będziesz porównywała się z innymi i poczujesz się gorszym awatarem.

  To wszystko ściema, żebyś stała na skrzyżowaniu i nie ruszała się z miejsca. Taki posrany w gatki gracz jest dobrym karmicielem energią strachu, beznadziei, złości i frustracji. Ta gra lubi podobnych graczy.

  4.

  Ego to brak danych, dezinformacja, strach i lęk, czyli wysoka entropia chaosu. Takie głośne i natrętne ego wywołuje złe emocje, a one pogłębiają, lub wywołują choroby.

  5.

  Ćwicz oddychanie. Niech dwa potoki swobodnie przepływają przez Twoje ciało. Oddech jest skuteczną bronią przed chorobą, to ratunek z Ziemi i Kosmosu.

  6.

  Złuszczaj naskórek, na sucho i na mokro. Szczotkowanie na sucho ciała i przemywanie go ciepłą wodą za pomocą myjki frotte.

  7.

  Dużo biegaj, podskakuj i maszeruj, ćwicz codziennie rytuały tybetańskie i nie rezygnuj całkowicie z siłowni.

  8.

  Surowa żywność roślinna ma taką moc, że właściwie stoi na granicy leczenia ziołami. Pokarm roślinny rzadko kiedy jest tylko neutralny, czyli dostarczający jedynie makroskładników (węglowodanów, białka i tłuszczu).

  Surowy pokarm roślinny, to poważny przedsmak zdrowia

  9.

  Ciesz się teraz, ta chwila już nigdy nie wróci.

  To se ne wrótiii …..

  Źródła: „Moja droga do zdrowia”, „Zioła dla zdrowia” Giennadij Małachow

  owocek

  (Visited 6 169 times, 1 visits today)
  Pepsi Eliot
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  Komentarze

  1. Magda 9 lipca 2018 o 23:35

   Jem 3 x dziennie, owoce w szejku, na śniadanie 11:00 lub obiad 14:00, zamiennie z warzywami (tzn.mam na myśli kolejność). Na kolację, max do 18:00 gotowane warzywa i kasze, czasem mięso, ryby lub zupa. Ograniczam nabiał i mąkę. Mięsko i cukier w cukierasach jeszcze się zdarza, to drugie prawie codziennie…..Nie odpadło… Nałóg rośnie w siłę niestety 😀
   Jak w takiej diecie korzystać z owocowego dobrodziejstwa. Czy mogę np wypić jeszcze koktajl owocowy pomiędzy posiłkami lub w okolicach obiadu…Tak sobie myślę, że może te owoce pomogłyby mi rzucić cukier…

   1. Pepsi Eliot 10 lipca 2018 o 11:38

    jak je, czyli owoce jeszcze dołożysz do cukru będzie tragedia, ograniczenia nabiału i mąki niewiele daje, ma być zero, bo nadal markery zapalne są wprowadzane. Owoce zamiast cukierków, to jest opcja.

  2. Aneta D Falkiewicz 9 lipca 2018 o 23:37

   Zrobiłaś mi smaka tym zdjęciem ze śliwkami 🙂 pójdę jutro jakieś kupić. 3-4 cykle oddechu na minutę, brak strachu, brak 3d ego, ale ciało ciałem – dużo pracy tutaj. Nie ma co generalizować czy chory czy zdrowy awatar, ważna jest łączność ciała z duszą, bo matrix 4d razem z ciałem robią naprawdę niezły bajzel.

   1. Pepsi Eliot 10 lipca 2018 o 11:36

    zdrowe ciało daje czas na skumanie jak się połączyć ze świadomością, no i w zdrowym ciele zdrowy …

    1. Aneta D Falkiewicz 10 lipca 2018 o 11:44

     wiem 🙂

     1. Dudek 11 lipca 2018 o 19:52

      Kurcze, jak mantrę powtarzacie ; „w zdrowym ciele..””. Znam masę tzw. okazów zdrowia, nie jedzą mięsa, zero używek, sport,……….i głosują w wyborach. Kiedy przebywam przez dłuższy czas w
      ” innym stanie psychicznym” moje ciało nie czuje żadnych potrzeb, jestem lekki , radosny, ego nie ma nic do gadania. Po prostu czuję i wiem. No ale wiadomo- Dudek zawsze był popierdolony. ☯️

  3. Ewelina 10 lipca 2018 o 01:10

   Peps,
   Kiedy usiłuję prawidłowo oddychać – przeponą, z zachowaniem prawidłowych oodstępów czasu na wdech, przerwa i wydech, to mam zawsze mega potrzebę ziewać i jeśli tego nie zrobię to czuję się jakbym wcale nie oddychala lub bardzo nie prawidłowo i czuję dziwny nacisk dopóki nie ziewne… Jakieś pomysły z czego to może wynikać? Mam tak od lat 🙁

   1. Pepsi Eliot 10 lipca 2018 o 11:30

    skup się tylko na długim wydechu.

  4. Okoń 10 lipca 2018 o 07:37

   Czyli świadomość gra tak żeby zdobyć potrzebne jej informacje. Więc ból, płacz i chorobę też.? Czy jest raczej podział że świadomość potrzebuje innego paliwa jak miłość, radość, szczęście itp. A to wirus ego podłącza przez ból i choróbska do matriksu ? Jak to rozumieć ?

   1. Pepsi Eliot 10 lipca 2018 o 11:29

    Tak jak teologia definiuje Boga, wszystko się zgadza, jest tylko jedna rzecz, która różni Świadomość Wszystkiego od Boga jakiego znamy z definicji teologicznych, mianowicie ewolucja świadomości, nigdy niekończąca się. Bóg cały czas uczy się. A każdy z nas jest wszystkim. Ego to lęk, dezinformacja, wysoka entropia chaosu. Ego to brak danych, czyli niezrozumienie. Ale każdy z nas jest tutaj dobrowolnie.Po śmierci nie masz obowiązku tutaj wracać, ale chcesz jeszcze coś naprawić, douczyć się, ta gra wciąga. Po czym o wszystkim zapominasz, jako awatar, ale Twoja świadomość pamięta wszystko, jednak, aby gracz ją usłyszał musi się coś zadziać, jakiś pierwszy krok do przebudzenia. Gra na tym planie jest bardzo trudna, ale z drugiej strony posiadanie materialnego awatara kręci, a do tego świat jest taki piękny,a pasje takie wciągające.

  5. ela 10 lipca 2018 o 07:49

   Negatywne myśli wpedziły mnie kiedyś w opłakany stan. Kobiety potrafia uroić sobie ciążę. Myśl ma potężną moc.

   1. Pepsi Eliot 10 lipca 2018 o 11:09

    to nie jest moc, to jest ego, gdyby to była moc, ciąża byłaby prawdziwa.

  6. hanka 10 lipca 2018 o 07:56

   hejka kochani fajny tekst na fajny początek dnia!!

   1. Pepsi Eliot 10 lipca 2018 o 11:08

    hejka <3

  7. Ilona 10 lipca 2018 o 09:25

   Top class artykul 🙂

  8. Forsycja 10 lipca 2018 o 10:20

   Cała reszta się zgadza 😉 awatar prawie zdrowy, oprócz:

   „Czysta, ładnie pachnąca, dobrze regulująca wymianę ciepła. Przy spowolnionej tarczycy zaraz masz problem ze znoszeniem niskich temperatur. Nie włazisz do basenu, bo drżysz”

   pepsi co robić przy początku niedoczynności tarczycy?
   Codziennie daję plyn Lugola na skórę, do tego selen. Ps. jak plama mi znika to mam od razu dawać kolejną porcje? co wtedy z selenem, jak znika szybciej niz 12h ?
   Robię wszystko o czym wiem od Ciebie z bloga, terapia 4 szklanek, kwasy Omega 3,wit D3 ( poziom 80) itp.
   A mimo tego niedoczynność sie pojawiła ;(

   1. Pepsi Eliot 10 lipca 2018 o 11:04

    Najlepiej byłoby zacząć od tych badań: https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/

    Zalecania suplementacja

    Przed śniadaniem:

    Zaczynasz dzień od oczyszczająco/odżywiającej kuracji 4 szklanek, co już robisz
    https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/

    Do śniadania:

    1 cynk https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/32-zinc-100tabl-scitec–728633108961.html?search_query=cynk&results=32 do śniadania wraz z 1 tabletką Greens & Fruits TiB

    cynk jest antagonistą miedzi, możesz nosić bransoletkę i/albo jeść suszone owoce, daktyle, rodzynki

    Bierz 200 mcg selenu dziennie, 
    czyli 1 kapsułkę  https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2176-selenium-200mcg-120kaps-gg-5060040820971.html?search_query=selen&results=20

    Po śniadaniu:

    Bierz podtrzymująco D3 w protokole z K2, 1 tabletkę D3+K2 TiB do ssania https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/70-vitamin-d3k2-90tabl-tib-5905344040154.html

    i 1 Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib-5905344040048.html (dzisiaj pojawi się w sklepie, już wylądowała), ale zamiast tego możesz do 4 szklanki (tych sprzed śniadania) z kuracji 4 szklanek dodać jeszcze kopiatą łyżkę Hemp Protein This is BIO https://thisisbio.pl/konopie-hemp/138-hemp-protein-100-organic-210g-this-is-bio-5905344040215.html

    Popołudniu:

    Selen (nie łącz wyizolowanego selenu z cynkiem, bo też są antagonistami, co jest dziwne, bo w naturze występują często razem w pokarmach, ale natura rządzi się innymi prawami), ale bierz go z 1 naturalną witaminą E G&G https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2530-vitamin-e-400iu-natural-bursztynian-120kaps-gg–5060040826713.html jest jeszcze druga tej firmy, też naturalna
    i 1 C 1000+ TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html, np. około godziny 17.

    KALIBRACJA (wykonujesz ją w razie nasilenia stanów zapalnych nie częściej niż 1 raz w miesiącu)

    kalibracja kwasem askorbinowym https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html, na podstawie protokołu witaminowego dr. Cathcarta:

    Idziesz do sklepu o nazwie Hipermarket i kupujesz dużo (4 kg, lub więcej) pomarańczy. W Lidlu są bio. Następnie wyciskasz (może być ręczna wyciskarka) z nich sok. Na każde pół szklanki dodajesz łyżeczkę kwasu askorbinowego. Podajesz ten specyfik osobie co pół godziny aż do wystąpienia biegunki. To jest właśnie ten próg jelitowy. Cała sztuka polega na systematycznym dozowaniu witaminy C z sokiem co 20-30 minut, ponieważ jest to okres pół-rozpadu.

    Następnie należy przyjmować codziennie ok. 2 gramy kwasu askorbinowego TiB, lub 1 Witamina C 1000 + TiB

    Jod
    Przy selenie konieczne jest branie jodu pierwiastkowego.
    Należy dla bezpieczeństwa podawać płyn Lugola ( w aptece) przez skórę robiąc plamę o średnicy około 3 cm z 2-3 kropel płynu Lugola i ponowić po całkowitym wchłonięciu (czyli gdy zniknie brązowa plama)

    i/albo Kelp BIO G&G https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2177-organic-kelp-120kaps-gg-5060040821770.html?search_query=kelp&results=5

    Gdy plama długo nie znika, selen z E G&G i C TiB nadal bierzesz.

    Bierz probiotyki
    https://thisisbio.pl/trawienie/3522-probio-forte-60kaps-amix–8594060004983.html?search_query=probiotyki&results=2

    Magnez
    MAGNEZ jest niezbędny do prawidłowego wchłaniania jodu, masz go w drugiej szklance kuracji 4 szklanek, ale dodawaj też pół szklanki chlorku magnezu do kąpieli, albo/i rób oliwę magnezową i smaruj łydki kostki.
    chlorek magnezu TiB https://thisisbio.pl/cialo-twarz/2165-chlorek-magnezu-900g-tib–254475917428.html Gdyby okazało się , że Cię rozwalnia bierz łyżeczkę jabłczanu magnezu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2494-jablczan-magnezu-90g-tib-254475917442.html

    Jeśli nie masz  bio zielonych liści, do 4 szklanki dodawaj Kale(jarmuż ) This is BIO, lub/i szpinak This is BIO.

    Nie denerwuj się byle czym, rozważ jakieś suplementy na nadnercza, dlatego na już zalecam kurację do śniadania 1 Greens & Fruits TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/10-greens-fruits-90tabl-tib-5905344040000.html zawierający bardzo dużo minerałów i witamin, w tym z grupy B., co już zaleciłam na początku.

    Usprawnij pracę jelit, zero wzdęć (pozbądź się dysbiozy – ssij olej kokosowy i przeciekania jelit) – zakwaś żołądek, poniżej prosty test na ilość kwasu w żołądku
    WYPIJASZ 3/4 szklanki wody z płaską łyżeczką sody oczyszczonej
    Czasy „odbicia”:
    Jeśli odbije Ci się jeszcze podczas picia mikstury, to nadkwasota. Małe prawdopodobieństwo, ale oczywiście istnieje.
    Jeśli do 40 sek po wypiciu: nadkwasota (im bliżej 40 sek tym mniejsza)
    Jeśli zmieścisz się w czasie 40 – 90 sek, oznacza to dobre zakwaszenie żołądka
    Jeśli od 90 do 3 minut, to słabe (im bliżej 3 minut, tym gorzej)
    Jeśli nie bekniesz powyżej 180 sek lub wcale, co się też zdarza, yyy … nie jest dobrze.
    Co robić więc?
    PICIE rozwodnionego soku z cytryny lub octu jabłkowego, lub wprowadzenie tak zwanego „gorzkiego trawienia” zwykle dobrze sprawdza się w łagodnych przypadkach niedokwasoty.
    Słabo zakwaszony żołądek plus nietolerancja glutenu zwykle jest przyczyną przeciekania jelit. Nie dopuść do tego, bo skutkiem tego mogą być choroby autoimmunologiczne, w tym Hashimoto.

    Zbadaj poziom kortyzolu

    Jeśli obawiasz się zbyt małej ilości białka w swojej diecie, stosuj Hemp Protein This is BIO ( o czym była mowa wyżej), dodatkowo mamy 2 białka roślinne organiczne This is BIO, z brązowego ryżu i zielonego groszku, o doskonałym amninogramie.

    1. Forsycja 10 lipca 2018 o 12:21

     Dzięki Pepsi ;*
     A co robic jak w miejscu smarowania plynem czuje potem swedzenie? zmienilam miejsce z nadgarstków na brzuch, teraz brzuch swedzi ;(. Czasem od razu a czasem nawet poźniej jak już plama zniknęła.

     1. Pepsi Eliot 10 lipca 2018 o 13:57

      no niestety, mnie czasami nawet puchnie, zmieniam miejsce i jest ok. Odczekaj, daj na nodze.

  9. suchar 10 lipca 2018 o 10:39

   tu- suchar- wiesz Peps coraz bardziej utrwalam się w tym /od jakiegoś czasu pozytywnie…od choroby i uleczenia…/ ze byłem-zagubionym ”dziwakiem” a teraz jako jednostka obudzonym świadomym będącym w ” tu i teraz” obserwatorem,ale też i trochę wojownikiem bierności,chociaż” kijem wisły nie zawrócę”’ale wierze że mam tu coś do zrobienia..>.dohtoruw< moich z choroby zawojowałem…tylko czy coś zrozumieli…czy jestem wariatem… któremu się udało /;-)

   1. Pepsi Eliot 10 lipca 2018 o 10:54

    oni nie rozumiejo bo nie chco

  10. suchar 10 lipca 2018 o 11:10

   tu -suchar /;-) taaak są w letargu procedur…schematów -szablonów…i ”nie chco” …i tak jak patrzę z boku…to dziwni i dziwne to wszystko..i ze świata tych ludzi to ja już nie jestem./;-)

   1. Pepsi Eliot 10 lipca 2018 o 11:33

    cudownie suchar

  11. Tulipan 10 lipca 2018 o 13:26

   A co to może znaczyć, gdy po nocy człowiek budzi się tak spocony jakby właśnie wyszedł spod pryszcznica ?
   Sił nie brakuje bo codziennie ćwiczę 1h-2h, intensywnie.
   Czy to oznacza jakąś chorobę ? Co robić ? Jakieś badania ? 🙁

   1. Pepsi Eliot 10 lipca 2018 o 13:56
    1. Tulipan 10 lipca 2018 o 17:00

     Droga Pepsi,
     mam 59 lat. Od marca 2017 roku zaczęłam przygodę z odchudzaniem ( -13kg) i nie wiem czy to może mogło mieć wpływ na moja gospodarkę hormonalną i jej ewentualne zaburzenia ?
     10 lat temu przeszłam chemioterapię oraz mastektomię ze względu na raka piersi ale badania kontrolne są ok.
     Od ponad 20 lat mam guzki tarczycy, które są pod stała kontrolą. Dawno temu chciano je wyciąć ale się nie zgodziłam. Na dzień dzisiejszy zrobiły się bardzo twarde, na tyle że z trudem udawało się robić biopsję ( której teraz już unikam).
     Pare lat temu przyplątał się półpasiec w oku, który był leczony sterydami i przez to do dziś oko jest w nienajlepszym stanie. Co chwila nawracają jakieś stany zapalne.
     Od paru lat czytam Twojego bloga i staram się korzystać z Twoich porad.
     Codziennie wypijam wodę utlenioną, połykam Greens and Fruits, Chlorelle, witaminę D3 i K2 oraz parę innych specyfików z Twojego sklepu.
     Ale od ponad miesiąca męczy mnie ta nocna potliwość. Czasem mam 2 dni przerwy i znów powraca. Temperaturę ciała mam w normie : 36,6. Czasami zdarzają mi się okropne kołatania serca, które trwają max 10 min. Badania u kardiologia nic nie wykazały. Jedyne co mnie zastanawia to niski puls, ok 50.
     Nie mam już pomysłu co mogłoby być przyczyną tej potliwości dlatego ratunku poszukuję u Ciebie.

     1. Pepsi Eliot 10 lipca 2018 o 17:55

      niestety to jest związane z wiekiem, niski puls też. Uprawiasz jakiś sport? Stosujesz kurację 4 szklanek, byłaby bardzo wskazana, nie tylko na oczyszczanie ciała regularne, i nawadnianie,ale też na odżywianie, zawiera potas (ocet jabłkowy w 3 szklance) i magnez (2 szklanka)? Potas i magnez to są dwa podstawowe powody kołatania serca, też nerwica lękowa serca. Zbadaj homocysteinę, B12, kwas foliowy, żelazo i ferrytynę, 25(OH)D. W jakiej formie

      1. Tulipan 10 lipca 2018 o 22:33

       Droga Pepsi,
       ćwiczę codzienne od poniedziałku do piątku, 3x w tygodniu po godzinie, a 2x w tygodniu po 2h.
       Zrobię wszystkie zalecane przez Ciebie badania, może one coś wyjaśnią.
       Okulista zwrócił ostatnio uwagę że oko które było kiedyś chore na półpaśca ma wytrzeszcz i zaczerwienioną powiekę.
       Bardzo Ci dziękuję za pomoc !

      2. Pepsi Eliot 11 lipca 2018 o 10:18

       koniecznie zrób te badania, szczególnie zbadaj TSH, i przeciwciała tarczycowe, i USG tarczycy

  12. Ania Gaj 10 lipca 2018 o 15:02

   Gdybym tylko potrafiła wciągać więcej surowego… Tyle punktów już mogę odhaczyć, ale tego jeszcze nie. Ale mam nadzieję, że i na to przyjdzie pora. Do wszystkiego trzeba dojrzeć i nic na siłę, chociaż chciałabym już, teraz 🙂

  13. Liliana 10 lipca 2018 o 21:36

   Droga Pepsi!
   Ja też z pań wiekowych 66 lat, czytająca codziennie Twojego bloga. Dużo zalecanych porad stosuję. Mam skórę do której lgną wszelkie fruwające owady. Jak mnie coś ugryzie to zaraz mam odczyn alergiczny, miejsce ukąszenia opuchnięte i zaczerwienione utrzymujące się kilka dni. Przemywam wodą utlenioną i smaruję płynem Lugola. Co mogłabyś polecić. Pozdrowienia

  14. Dudek 10 lipca 2018 o 22:24

   Awatar awatorowi nie równy.
   Zgodnie z treścią świętych ksiąg hinduizmu, Wisznu wielokrotnie pojawiał się na Ziemi w postaci awatarów, które interweniowały i zmieniały losy świata. Ich zasadniczym celem było m.in. ocalenie świata, przywrócenie zasad religijnych i zwalczanie demonów. Awatary te miały mieć charakter bezpośredni – kiedy Wisznu pojawił się w świecie materialnym, osobiście lub przez swe osobiste pełne ekspansje, inkarnacje takie określane są jako amśa, kala, guna, juga i manwantara, lub pośredni – gdy na polecenie Wisznu pojawiali się w tym świecie jego towarzysze; inkarnacje takie określane są jako śaktjaweśa. ☯️

  15. dharmozjad 10 lipca 2018 o 22:46

   Hej Pepsi,
   Czytam Cię od niedawna, ale mam takie spostrzeżenie i ciekawy jestem Twojej opinii. Przez prawie dwa lata byłem weganinem, głównie z powodów etycznych, bo zdrowie na szczęście (mimo prawie 50 lat na karku) mi jakoś dopisuje. Przez cały ten czas niemal nieustannie miałem jednak jakieś „rewolucje” w żołądku: bulgotanie, burczenie, gazy itd. Nic przyjemnego, ale dało się z tym żyć. Prowadzę dość intensywny tryb życia, ruszam się, ćwiczę jogę, pływam, chodzę po górach kiedy tylko mogę (co najmniej raz w miesiącu), ale praktycznie codziennie musiałem uciąć 15-minutową drzemkę po południu. Cóż, taki wiek, myślałem sobie. Zacząłem jednak zauważać u siebie coraz więcej niepokojących rzeczy (np. lekkie kłucie w sercu od czasu do czasu).
   W marcu znajoma podrzuciła mi książkę o ketozie, o której piszesz na blogu co jakiś czas (niezbyt dobrze zresztą). Nie ukrywam, to co w niej przeczytałem zachęciło mnie do tego stopnia, że postanowiłem spróbować (tzw. „ketoadaptacja 30 dni”) mimo sporych wyrzutów sumienia (znowu jeść mięcho??? brr!!!…)
   Efekt przeszedł jednak moje wszelkie oczekiwania! Sensacje żołądkowe ustały jak ręką odjął, poprawiło się znacząco samopoczucie, nastrój. Drzemki z dnia na dzień przestały być potrzebne, po prostu nie do wiary!
   A efekt uboczny do tego taki, że mimo iż jem do woli, kiedy tylko czuję głód, to schudłem pięknie (choć nigdy nie miałem problemów z nadwagą, mimo to, zawsze były te 3, 4 zbędne kilogramy, których nie szło się nijak pozbyć, nawet głodówkami).
   No i minęły 3 miesiące, a ja mam zagwozdkę – co mam z tym fantem zrobić? Jem mięso, dużo zwierzęcego tłuszczu, dużo warzyw, sporadycznie owoce i nabiał, to wszystko. I nigdy nie czułem się lepiej, energia mnie rozpiera dosłownie.
   Co o tym sądzisz? Nie piszę tego żeby kogokolwiek nawracać, zresztą ideowo wolałbym być nadal weganinem. Nie wydaje Ci się, że każdy organizm jest jednak inny i nie każdemu służy to samo? Czytałem kiedyś o jedzeniu zgodnie z grupami krwi – ja mam 0 Rh +, coś może w tym jest?
   Ciekawy jestem twojej opinii.
   Pozdrawiam!

   1. Pepsi Eliot 11 lipca 2018 o 10:17

    Teraz potrzebujesz takiego doświadczenia. Twoje ciało poprosiło o taki pokarm. Uszanuj to i obserwuj. Pozdro

  16. Sarsi 11 lipca 2018 o 10:36

   Pepsi, które superfoodsy polecasz w ciąży oprócz chlorelli oczywiście… chodzi mi o zawartość żelaza i wapnia. Dzięki 🙂

   1. Pepsi Eliot 11 lipca 2018 o 11:40

    kale This is BIO, trawy This is BIO, spirulina This is BIO, możesz brać też 4 greens This is BIO

  17. Liliana 11 lipca 2018 o 16:39

   Do dharmozjad.
   Jeśli mogę prosić Cię o kontakt na priwe: lidiastroj@tlen.pl będę bardzo wdzięczna. Mam podobne dylematy

  18. Hela 11 lipca 2018 o 23:43

   Czy greens&fruits to duże tabletki? Mam problem z polykaniem dużych tabletek i kapsułek. Czy po rozkruszeniu maja tragiczny smak, czy ujdzie jak sie zapije czyms smakowym albo kwasem askorbinowym tib?

   1. Pepsi Eliot 12 lipca 2018 o 10:05

    po rozkruszeniu w moździerzu biorą go dzieci, tak tabletki są dość spore, możesz zmieszać z łyżeczką czegoś smacznego.

  19. Ola 13 lipca 2018 o 08:25

   Hej Pepsi, stosuje się do większości z powyższych punktów, z tym że mikro kroczkami zbliżam się do witarki (jem jeszcze 1 posiłek gotowany dziennie), biegam od wielu lat, no i zaczęłam od kilku dni pościć 🙂 Ale raz na jakiś czas (teraz też) zdarza mi się infekcja dolnych dróg moczowych. Co na to radzisz? Piję sodę gaszoną, piję zielone szejki, piję chlorek magnezu. Jak sobie radzić z takimi infekcjami?

   1. Pepsi Eliot 13 lipca 2018 o 10:58

    Codzienna kuracja 4 szklanek, 1 Greens & Fruits TiB do śniadania przez 3 miesiące, potem 2-3 tygodnie przerwy i jeszcze raz kuracja G&F. Po śniadaniu 2 D3+K2 TiB i badanie 25(OH)D obowiązkowe, należy dążyć do 70-80, na 5 dni przed badaniem odstaw D3 i G&F TiB. Koło 17 bierz 1 selen G&G, 1 C TiB i 1 E G&G. W tym czasie bierz albo Kelp This is BIO, albo suplementuj jod (płyn Lugola) przez skórę.
    Do 4 szklanki dodawaj łyżeczkę kopiatą Cranberry (żurawiny) This is BIO.

  20. Cath6 6 października 2018 o 07:36

   Pepsi, mam pytanie dotyczące rytuałów tybetańskich. Próbuje od 2 lat, ale bardzo źle się po nich czuję, mam zawroty głowy i czuje ogólne osłabienie, na samą myśl robi mi się niedobrze. Zaczynałam od 3 powtórzeń, ale było identycznie. Najgorzej znosze 1 i 4 ćwiczenie. To 4 najbardziej mnie męczy, czuję drgania na całym ciele, jest mi niedobrze, jestem senna. Co to może oznaczać? Pozdrawiam.

   1. Pepsi Eliot 6 października 2018 o 12:09

    żebyś przestała je robić. Masz może coś z błędnikiem, albo kręgosłupem szyjnym. W aucie przy zakrętach licznych możesz siedzieć z tyłu, albo nie patrzyć się na drogę?

  21. Cath6 6 października 2018 o 13:09

   Rzeczywiscie Pepsi stwierdzono mi kiedyś dyskopatię szyjną, w aucie też nie mogę siedzieć z tyłu 🙁 myślisz, ze zewroty glowy podczas snu moga byc z tym zwiazane? Dziwne jest to, ze najczesciej podczas pelni ksiezyca mam takie dolegliwosci.

   1. Pepsi Eliot 6 października 2018 o 13:25

    tak, to wszystko jest związane z kręgosłupem szyjnym, zrób to: https://www.pepsieliot.com/kontrowersyjny-wpis-o-leczeniu-kregoslupa-w-odcinku-szyjnym-i-nie-tylko/

  22. Cath6 6 października 2018 o 14:28

   A sugerowałam neurologowi, że to może jest od kręgoslupa to stwierdził, że nie :)))))))) dziękuję Pepsi, uwielbiam Twój blog. A książka o zarabianiu jest mega ♡ szkoda tylko, że nie Wydałaś w formie papierowej, bo kocham tradycyje książki.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *