Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 821 219
75 online
42 347 VIPy

9 zaskakująco prostych sposobów detoksykacji awatara

Niby rzeźbi się fale głosowe, że detoksykacja to może przesada, jednak odtruwanie w dzisiejszym świecie powinno być jak mycie zębów, codziennością. Pożywienie, powietrze, woda, wszystko zostało sztucznie zatrute i pod różnymi pretekstami, często nielegalnie, do tego dochodzą naturalne toksyny. Musimy się nieustająco odtruwać. Umysł odtruty będzie bardziej logiczny, odbierzesz więcej danych, będzie Ci łatwiej obniżać entropię, Twoje intencje nie będą zaburzone sprzecznościami prosto z programów ego, przez co Twoja rzeczywistość będzie lepsza, będziesz szczęśliwsza, w końcu zaczniesz się dobrze bawić w tym teatrze, gdzie jesteś zarówno widzem, aktorem, jak i reżyserem. Dobrze jest więc poznać najprostsze sposoby, żeby móc to robić nawet mimochodem. Codzienna kuracja 4 szklanek powinna wrosnąć w Twój poranek, jak mycie zębów, gdyż jej spektakularne działanie ozdrowieńcze związane jest kilkoma punktami tej wyliczanki, o czym za moment.

1. Nie możesz zapomnieć o probiotykach

Fascynujące badania dowodzą, że probiotyki są w stanie zutylizować gluten i kazeinę, ale też substancje chemiczne, takie jak pestycydy, czy bisfenol-A. Że kiszone warzywa, na czele z kapustą, kefiry, w tym kefir kokosowy, oraz dobre suplementy z probiotykami są w stanie odtruć ciało. Nawet zwykłe surowe warzywa i owoce odtruwają Cię, niosąc ze sobą dobre bakterie. Dlatego czwarta szklanka pełna alg, traw, jodu (kelp, algi) zielonek, jak brokuły, jarmuż, szpinak ma duży wpływ na właściwą florę bakteryjną w jelicie. To jest pewien rodzaj cudu, że jakieś mikroby, zgoła zarazki ratują nasze awatary.

Reklama 


2. Muszę fikać? Mam się spocić?

Niestety, ludzie wstydzą się potu. Gdy w necie pokazały się zdjęcia spoconej pachy żony słynnego piłkarza Lewandowskiego, jeszcze szybciej zniknęły, a i tak prześmiewczym komentarzom nie było końca. Tymczasem pocenie się jest jednym z najbardziej podstawowych kanałów detoksykacji. Blokowanie pocenia antyperspirantami, czy nawet dezodorantami, jest jednoczesnym zablokowaniem uwalniania przez ciało neurochemicznych wydzielin. Blokujesz się na regenerujący hormonalny głęboki uplifting. Każdego dnia należy ćwiczyć ciało i pocić się ile wlezie, absolutnie nie krępując się tego odtruwania, bowiem korzyści są ogromne, gdyż obejmują też aktywację układu limfatycznego. Szybkie zwierzęta, które nie potrafią odprowadzać potu przez skórę mogą być „zabiegane” przez człowieka, gdy bieg będzie trwał odpowiednio długo. Badania są jednoznaczne, pocenie się odtruwa z niebezpiecznych metali ciężkich. Możesz więc upiec dwie, a nawet trzy wegańskie pieczenie na jednym ogniu, biegajżesz, poćżesz się.

3. Mam wcześnie skończyć jeść, nawet w zimie przed zachodem słońca?

Gdy wyeliminujesz złom, czyli żywność, która Cię nie odżywia, okazuje się że o wiele łatwiej jest stosować post przerywany. Jeżeli wyeliminujesz żywność niby odżywczą, ale przy okazji prozapalną, jak przetworzone produkty zbożowe, oleje roślinne (Bołotow nazywa je pokostem, a jedzenie pokostu jest wybitnie szkodliwe), a skupisz się na rzymskiej sałacie z połówką awokado, migdałami, kiszoną kapustą, na soku z bio marchwi, zielonych szejkach w tym 4 szklance, czy całych jabłkach, szparagach, karczochach, ananasach, daktylach, rzepie, selerze naciowym, fenkułach, będziesz zaskoczona jak szybko poczujesz, że jesteś dobrze odżywiona.

Z łatwością zaczniesz codzienny post jeszcze przed zachodem słońca w zimie, czyli już koło 15.30. Bez pokus spowodowanych w większości przypadków przewlekle wysokim poziomem insuliny na czczo, co nazywa się insulinoopornością i jest zaproszeniem do cukrzycy numer 2. Codzienny post codziennie delikatnie oczyszcza wątrobę i całe ciało, jednak nie pozwala na utratę składników odżywczych, tak jak klasyczny długi post. Do tego przerywany post jest jedną z najlepszych form utrzymania zdrowej, szczupłej sylwetki Twojego awatara. Moja teoria wszystkiego mówi, że post przerywany jest wśród najlepszych rzeczy na jakie wpadłam w życiu, tym razem obserwując zwierzęta na wolności. A potem potwierdziło się to naukowo, bo wielu wpadło na to samo. Masa godzin bez jedzenia w ciągu każdego dnia jest zaproszeniem do autofagii, gdy ciało zostaje sprowokowane do wyżerania resztek spomiędzy mechanizmu szuflady w normalnych warunkach wypełnionej po brzegi prowiantem, a teraz jakże pustej. Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było. Czytaj dlaczego program jem i chudnę z przerywanym postem jest najlepszą dietą na świecie.


4. Mogę używać przypraw?

Podstawowe przyprawy kulinarne mogą zdziałać cuda w temacie pobudzania ciała do detoksykacji. O czosnku to nawet  trudno właściwie mówić w tym kontekście, że to jest przyprawa pożywienie, gdyż czosnek to silne lekarstwo. Ale oprócz czosnku jest jeszcze masa doskonale odtruwających  przypraw, jak kurkuma, którą codziennie dokładasz do pierwszej szklanki, okraszając czarnym pieprzem, który 20 krotnie zwiększa dostępność kurkuminy zawartej w kurkumie.

5. Mam zjeść zwykłe jabłko?

Dżizas nie, nie że zwykłe, tylko organiczne, bo wiadomo, że jabłko jest na samym przodzie (obok truskawki) listy parszywej dwunastki. Właśnie jabłka, obok spiruliny wykazały się największymi właściwościami detoksykującymi radioizotopowo, dla czernobylskich dzieci, po katastrofie reaktora. Pektyna jabłkowa była stosowana w celu zmniejszenia stężenia cezu-137 u narażonych na promieniowanie dzieci, a w niektórych przypadkach nawet o ponad 60%. Do tego znaczne obniżki odnotowano w bardzo krótkim czasie 16 dni. Pektyny jabłkowe są nawet w stanie odtruwać z radioizotopu pluton 239. A spirulina jest mistrzem od kadmu. Chlorella od rtęci. Kwas jabłkowy od aluminium.


Gdy nie mieszkasz w Fukushimie, nie musisz jeść pektyn jabłkowych, jedz po prostu całe jabłka, gdy jesteś dzieckiem z problemami autystycznymi jedz jabłczan magnezu i zawsze trochę spiruliny.

6. Muszę omijać konserwy?

Szerokim łukiem, gdyż puszki są fatalnie wyłożone specjalnymi wkładkami z BPA, albo BPS, aluminium też nie jest wskazane. Skup się też na tym, jak blisko drukarki siedzisz i czym oddychasz. Ale przede wszystkim zastanów się co umieszczasz na skórze? Jak zjesz trutkę, to wątroba będzie się starała nie wpuścić jej do krwi, ale Twoja nie ma takiego opiekuna i wkrótce krew będzie zatruta.

7. Mam patrzyć dentyście na grabki?

Usuń plomby z amalgamatem rtęciowym, stosując przy tym chelatację, i nie doprowadzaj do tego, aby dochtore złożyło  Ci propozycję leczenia kanałowego. Ten punkt nie jest znowu taki prosty, ale da się to zrobić.


8. A rtęć jest prosta?

Zawsze po dentyście, albo rybie, albo owocach morza zjedz truskawki, albo łyknij kilka tabletek chlorelli. Patrz: 4 kroki jak usunąć metale ciężkie za pomocą chlorelli

9. Naprawdę nie mogę żłopać wody z kranu?

Wciąż zdumiewa moją wyobraźnię fakt, że ktoś wlewa wodę z kranu do zupy, albo gotuje w takiej makaron, nie mówiąc już o przedziwnym (to eufemizm) smaku herbaty. Woda musi być biologicznie i chemicznie czysta. Oczywiście najlepiej, gdy jest strukturalna. Napij się wody, takiej jaka siedzi w arbuzie. Wypij rano cztery szklanice czystej wody źródlanej z sokiem z organicznej cytryny w postaci najlepszej na świecie odtruwającej kuracji 4 szklanek.

owocek

Ref: Susan D Richardson, Michael J Plewa, Elizabeth D Wagner, Rita Schoeny, David M Demarini.Occurrence, genotoxicity, and carcinogenicity of regulated and emerging disinfection by-products in drinking water: a review and roadmap for research. Mutat Res. 2007 Nov-Dec;636(1-3):178-242. Epub 2007 Sep 12. PMID: 17980649

(Visited 8 431 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Kata 24 kwietnia 2019 o 12:35

  O jisus ja mieszkam w Romie i tylko wodę z kranu żłopać lubię bo mi powiedziano, że niby się nadaje.. Chyba jestem jedyna?

  1. avatar Jarmush 24 kwietnia 2019 o 14:56

   mieszkam w Toscana teraz i nie napiłabym się jednego łyka z kranu 🙂

   1. avatar Kata 24 kwietnia 2019 o 15:01

    A przegotowana ? Bo nie lubię plastiku kupować ☹️

    1. avatar Jarmush 24 kwietnia 2019 o 15:02

     przegotowana to samo, chemia, kupuj w szkle

     1. avatar Kata 24 kwietnia 2019 o 15:09

      No postaram się to naprawić. dziękuję?

 2. avatar elorek 24 kwietnia 2019 o 13:11

  O co chodzi z tym leczeniem kanałowym ?. Dlaczego nie ? Bo chyba coś musiałam gdzieś przegapić.

  1. avatar Jarmush 24 kwietnia 2019 o 14:55

   bywa, że rodzą się niebezpieczne beztlenowce,

   1. avatar wysoczanin 24 kwietnia 2019 o 15:18

    Ale to co zamiast kanałowego? Jest jakaś alternatywa poza kanałowym i wyrwaniem?

    1. avatar Jarmush 24 kwietnia 2019 o 15:27

     nic, rwanie i implant, lub dziura i odnowienie się zęba z powodu zamiaru i dobrej diety, podobno Zelandowi sie udało 🙂

 3. avatar Marcin 24 kwietnia 2019 o 13:14

  Droga Pepsi, pytanie trochę nie w dzisiejszym temacie ale mam prośbę. Podpowiedz mi o jakiej porze dnia według Ciebie najlepiej brać nattokinazę. Rano na czczo ? Czy razem z posiłkiem ? Czy może wiadomo kiedy w Twojej ofercie pojawi się nattokinaza ?

  1. avatar Jarmush 24 kwietnia 2019 o 14:55

   szukamy, to nie takie proste, ale mamy natto, tyle, że nie wysyłamy, bo trzeba by w chłodni wysyłać. Ale jak jesteś z Krakowa, możesz zadzwonić do Moniki do sklepu i Ci zamówi, bo bierze zawsze dla mnie, (teraz mnie nie ma w Polsce) jak jestem. Co do nattokinazy to zapewne wiesz, że moze wchodzić w interakcje z lekami na rozrzedzenie krwi. Myślę, że po śniadaniu to jest dobry czas, ale tak naprawdę nie wiadomo kiedy przyjmować najlpeiej

   1. avatar Marcin 26 kwietnia 2019 o 13:48

    Dzięki za informację. Nie stosuje już leków na rozrzedzenie i szukam czegoś naturalnego. Stosuję kurkumę , Wit C ale chciałbym tez nattokinaze bo ponoć działa przeciwskrzepowo, pozdrawiam.

 4. avatar HELA 24 kwietnia 2019 o 13:50

  1. W jakim czasie powinny być wypite 4 szklanki? 🙂 (jeśli gdzieś o tym pisałaś, to przepraszam, umknęło mi)
  2. Stosuję metodę czterech szklanek od tygodnia. Wcześniej pierwszy posiłek jadłam ok. godz. 14:00 i ostatni ok. 21:00, czy zatem powinnam pić cztery szklanki o godz. 14:00, czy rano (wstaję ok. 8) (czy może postarać się przesunąć czas jedzenia na wcześniejszą porę i kończyć wcześniej? będzie raczej ciężko :/ już próbowałam)

  1. avatar Jarmush 24 kwietnia 2019 o 14:49

   Pijesz 4 szklanki rano jedna po drugiej, nie spiesząc się, ale czwarta to tylko woda z cytryną, po czym o 14 jesz pierwszy posiłek, albo 15 minut po 4 szklance, albo robisz sobie dużego szejka, dokładasz do niego dużo mzdrowotności smacznych i popijasz go powoli, potem jeden duży posiłek. Słabe top okno żywieniowe, jak na polskie warunki, chyba, że mieszkasz we Włoszech, albo na południu Francji, ew w Grecji, czy Chorwacji

 5. avatar Bulinka 24 kwietnia 2019 o 13:57

  No i staram się zastosować post przerywany ale cóż robić jak budzę się rano od razu z otwartym otowrem gębowym jak jakiś pisklak… cierpię na bulimię i nie potrafię ostatnio przejść na druga stronę. Z kolei gdy zjem śniadanie mam później problem żeby wieczorem nic nie zjeść 🙁 może jakieś rady ?

  1. avatar Jarmush 24 kwietnia 2019 o 14:46

   skończ z tym

   1. avatar Bulinka 25 kwietnia 2019 o 03:25

    Ale jak

  2. avatar Kózka 25 kwietnia 2019 o 09:20

   Nie smuć się. Odwróć kota ogonem. Gdy przyjdzie „atak” śmiej się, rób to z przyjemnością, rozkoszuj się, a nie byle szybko, byle więcej i byle wyrzucić z siebie. Znajdź swoją metodę na to, żeby zobaczyć, że życie nie kręci się tylko wokół jedzenia. Czytanie, oglądanie filmików na yt, Instagrama czy cokolwiek co pokaże Ci jaki świat jest piękny, jak ludzie potrafią żyć w pasji, tworzyć. Potem zacznij szukać w sobie pasji, takiego zajęcia, które poza godzinami postu, oderwie Twój umysł od myślenia o jedzeniu. Wejdź w coś i zapomnij się w tym. A jeśli robisz coś w stylu praca, obowiązki, rób je najlepiej jak potrafisz, znów po to, by się w tym zapomnieć. Potem ockniesz się, że może byś sobie coś zjadła. Idź do kuchni i zrob ulubione zioła, czy herbatę (bez cukru), stwórz sobie rytuał parzenia – piękny imbryczek z duszą, takowe filiżanki, i znów możesz się rozkoszować piciem i zapomnieć o głodzie. Lecz później odkryjesz, że w głodzie jest coś pięknego i przyjemnego. A następnego dnia, znów można jeść.
   Pozdrawiam ?

 6. avatar Viola 24 kwietnia 2019 o 15:41

  Miałam o to samo pytać. Tzn. O której najpóźniej powinnam zjeść śniadanie. Chce robić post przerywany ale pracuje od 7 rano do 15 wiec wolałabym zacząć jeść od 13-14 jakiś mały posiłek np. jabłko czy inne owoce a potem jak juz będę w domu coś większego. Wiadomo w domu wieczorem z rodziną trudniej się pości niż rano samotnie w pracy. Czy tak można?

  1. avatar anka 26 kwietnia 2019 o 09:16

   Ja pracuję tak samo jak Ty, i też miałam problem z p.p. i zrobiłam tak: jak przyjdę do pracy piję zieloną herbatę – po 7.00, potem 8.30 woda z cytryną i kurkumą / generalnie pora 4 szklanek/. Kiedyś około 9 pożarłabym wszystko, teraz jem świadomie to co wzięłam z domu na świadome śniadanie. Potem kakao z macą na wodzie. Około 12.30 zjadam „obiad” czyli to co wzięłam z domu na obiad / niestety trzeba przygotować sobie dnia poprzedniego lub coś zamawiasz – ja robię sama w domu dzień wczesniej/. I KONIEC. Idę do domu i czekam na jedzonko do godziny 9.00 nazajutrz. Niestety, nie dałam rady inaczej tego poustawiać ponieważ jestem głodna juz od przebudzenia i nie mogę sobie pozwolić na niejedzenia do 12…. to odpada. A tak od 13 lub 14 wytrzymuję spokojnie do późnego wieczora. A głód jest coraz mniejszy i jest spoko. Spróbuj.

   1. avatar Viola 26 kwietnia 2019 o 09:25

    Hm ….dzięki Aniu za odpowiedz ale to całkiem inny pomysł na p.p. niż u mnie.
    Ja próbowałam juz nie jeść nic do 12.00 i daje rade wiec chyba to lepsze rozwiazanie.
    Zastanawiam się tylko czy to dobre dla zdrowia?
    Mam też problem z 4 szklanka bo musiałabym robić szejka w pracy a to trochę skomplikowane.
    Czy można przygotować sobie 4 szklanke w domu ok godz 6.30 a wypić ja dopiero w pracy ok godz 9.00?

    1. avatar Jarmush 26 kwietnia 2019 o 09:28

     co jest skomlikowanego w nalaniu wody do szklanki, wciiśnięciu trochę cytryny i zamieszaniu łyżeczką z łyżeczką 4 greensa?

     1. avatar Viola 26 kwietnia 2019 o 09:32

      Nie, no ja myślałam że muszą być do tego jeszcze zielone liście zmiksować ?
      Jeśli nie to super!
      Chyba jakoś to ogarnę. Musze zamówić u ciebie zestaw do 4 szklanek i zacznę swoją przygodz z nimi i postem przerywanym?

     2. avatar Jarmush 26 kwietnia 2019 o 09:34

      w domu zjesz zielone liście, a w pracy możesz dołożyć trochę kale, czy szpinaku,albo nic, bo 4 greens jest bardzo pełne odżywczo,

     3. avatar Jarmush 26 kwietnia 2019 o 09:34

      w domu zjesz zielone liście, a w pracy możesz dołożyć trochę kale This is BIO, czy szpinaku,albo nic, bo 4 greens jest bardzo pełne odżywczo,

 7. avatar Gracha 24 kwietnia 2019 o 18:38

  4 szklanki jedną po drugiej?!!! O matko,,, nie wyjdę z kibelka a muszę do pracy!!! Natura dorwie mnie po litrze picia. Pierwszy posiłek o 14??? Pracuje fizycznie więc chyba padnę! Jak wy dajecie radę dziewczyny?

 8. avatar Ulla29 24 kwietnia 2019 o 19:51

  Witam Pepsi, czy jest jakas metoda aby wykryc paciorkowca w organizmie?Mąż jest po przebytej sepsie,jak wzmocnic jego odpornosc? Pozdrawiam serdecznie

  1. avatar Jarmush 24 kwietnia 2019 o 20:17

   to wprawdzie chodzi o gronkowca, ale sporo we wpisie o odporności https://www.pepsieliot.com/mrsa-jak-prosto-i-naturalnie-wyleczyc-sie-z-kazdej-choroby-cz3/
   dobrze zakwaszony żołądek, dobre trawienie białek, zdrowe jelita, Greens & Fruits TiB, witamina C, kuracja 4 szklanek, D3 w protokole z K2, antyzapalna Omega 3, jakie ma pH moczu? jak wypada domowy test na zakwaszenie żołądka?

 9. avatar Flora 24 kwietnia 2019 o 20:13

  Pepsi,
  W związku z tym,ze mam problemy skórne (głównie rozstępy – sa chyba na kazdej partii ciala i robią się cały czas a nie jestem/nie byłam w ciąży, jestem szczupła) mam pytanie – czy odstawienie mięsa (kolagenu) i przejście na wege nie spowoduje że na mojej skorze pojawi sie ich jeszcze wiecej ? Podejrzewam u siebie podwyższony kortyzol od ciągłego zadreczania się myślami – myślisz ze to może mieć wpływ na ich wystepowanie? Od zawsze mialam tez problemy hormonalne. I sport – czy bieganie nie jest zbyt obciążające przy wysokim kortyzolu i suma sumarum tez negatywnie wpłynie na skore?

  1. avatar Jarmush 24 kwietnia 2019 o 20:41

   zbadaj kortyzol, 25(OH)D, aminogram, lipidy, cukier i insulinę na czczo, kwas moczowy

 10. avatar Vetala 24 kwietnia 2019 o 20:53

  Pepsi, jesteś w stanie powiedzieć jaki składnik 4 greensów może powodować, że dziąsła mi puchną, krwawią i bolą? Robiłam już kilka podejść do 4 szklanek i zawsze dzieje się to samo po paru dniach, a ustępuje jak przestaję pić zielonki.

 11. avatar Kasiorra 25 kwietnia 2019 o 06:51

  Witaj Pepsi,
  1. W Twoich wpisach doszukałam się info ze 4 szklanki nie przerywają postu, ale także że 4 szklanka jednak ten post już przerywa i pijąc ją rozpoczynamy okno żywieniowe. Proszę o sprostowanie.
  2. Czy terapia 4 szklanek ma sens tylko gdy pije się jedna po drugiej? gdy muszę rano na dłużej wyjść to piję tylko 3 szklanki, z kolei 4 szklanke dopiero po powrocie bo jednak po całej terapii witam się z wc 2-3 razy.

  1. avatar Jarmush 25 kwietnia 2019 o 09:34

   Gdy 4 szklanka to tylko woda z cytryną i łyżeczka 4 greens to jest to prawie sam błonnik, wyjątkowo mała kaloryczność i można uznać, że nie otwiera okna, ale większość z nas w ty ja, walimy do 4 szklanki jeszcze inne dobra i ona już niesie nie tylko przesłanie zdrowotne, ale też kalorie, więc rozpoczyna okno z jedzeniem. Możesz wypijać 3 szklanki jedna po drugiej, a 4 już otwierać okno. Jednak gdy się zważysz rano na czczo i wiecozrem to zobaczysz że straciłaś przez noc więcej wody niż litr, dlatego zachęcam do nauczenia picia z rana 4 szklanek nawet jakby ta nasza czwarta z zielonkami była już piątą pitą znacznie później. Ale różnimy się, trzeba dostosować kurację do swoich możliwości i powoli poprawiać wyniki.

 12. avatar Violcio11 25 kwietnia 2019 o 07:04

  Co sadzisz o piciu wody destylowanej??

  1. avatar Jarmush 25 kwietnia 2019 o 09:22

   można pozbawić się soli mineralnych, niebezpieczna rzecz

   1. avatar Violcio 11 25 kwietnia 2019 o 12:26

    Dziekuje za info

    1. avatar Dedinka 26 kwietnia 2019 o 16:10

     czy woda destylowana to ta sama co z odwroconej osmozy?

     1. avatar Violcio 11 26 kwietnia 2019 o 17:58

      Nie, to nie to samo

 13. avatar Ola 25 kwietnia 2019 o 08:19

  Witam, bardzo często Cię czytam i dziękuje za super porady, ale pierwszy raz mam pytanie co do wody, bo pije jej bardzo dużo ale niestety z butelek plastikowych ( szklane trochę za drogo wychodzą ) jaka najlepiej pic i skąd ja brac – filtrować ta z kranu, za pomocą czego najlepiej? Trochę tez ostatnio czytałam na temat wody żywej. Czy masz jakiś fajny sprawdzony sposób żeby taka uzyskać? W necie tego jest sporo i ciezko to wszystko ogarnąć co jest prawda a co nie;) proszę o poradę

  1. avatar Jarmush 25 kwietnia 2019 o 09:19

   Jeśli z jakiś powodów nie możesz pić wody ze szkła, pij z butelek plastikowych.

   A z ciekawostek, to właśnie kupiłam na trening wodę w butelce z plastiku EcoGreen, zaczną się pojawiać coraz częściej, akurat kupiłam wodę San Benedetto, bo jestem teraz we Włoszech, ale myślę, że lada moment w Polsce też już się pojawią te butelki. Tak jak my już mamy w naszym sklepie kawę do nespresso bez kofeiny, bio i w biodegradowalnych opakowaniach, bo się nią podjarałam we Francji w sklepie ze zdrową, żeby ją mieć.

   Wracając do tych plastków z San Benedetto, to woda jest świetne oligoceńska, a butelka w ponad połowie biodegradowalna, ale to nie wszystko, po wypiciu można ją zmiąć jak papier do bardzo małych wymiarów. Cieszę się, bo do biegania nie mogę używać butelek w szkle.

 14. avatar Joanna 25 kwietnia 2019 o 09:37

  Pytanko do postu, to nie jest zadne wywijanie sie, ale jesli koncze wczesnie jesc, wieczorem nie moge zasnac jak jestem glodna. Co moglabym wtedy zjesc, zeby zupelnie nie zepsuc effektu, czy wszystko bedzie psuc effekt?

  1. avatar Jarmush 25 kwietnia 2019 o 10:03

   nawet kęs jabłka i po efekcie, wspaniale działa ciepła dobra herbata, albo pokrzywa, z czasem nauczysz się jeść więcej w oknie, a ciało przyzwyczai się do tego rytmu. Rano dobrze jest jeszcze na tym głodzie (rano będzie mniej odczuwalny niż wieczorem) pobiegać 40 minut.

 15. avatar Joanna 25 kwietnia 2019 o 10:34

  Pepsi napisz proszę jakiego dentystę polecasz w Krakowie. Dziękuję z góry!

 16. avatar Mała 25 kwietnia 2019 o 15:01

  Pepsi co poradzić na bol nóg z pewnością raczej spowodowany noszeniem szpilek długo dziennie i już długo przeszłam na niższe obuwie ale od tygodnia dalej mnie tak bolą nogi ehh

 17. avatar Jola 1 maja 2019 o 09:47

  Prosze o rade dla osoby z miastenia I nowotworem gardla,ktore to schorzenia powoduja silna dysfagie czyli duze problemy z polykaniem

  1. avatar Jarmush 1 maja 2019 o 10:12

   jakie zastosowano leczenie?

 18. avatar viktia 23 września 2019 o 16:36

  Branie chlorelli po dentyści nie ma sensu, bierze się tuż przed.

  1. avatar Jarmush 23 września 2019 o 17:48

   ma sens, ale już nie kalibracja

 19. avatar Ankaa 29 marca 2021 o 16:00

  Czy w tabletkach chlorelli jest dwutlenek krzemu? A jesli nie to co skleja chlorelle?

  1. avatar Pepsi Eliot 29 marca 2021 o 17:37

   W naszych tabletkach niczego nie ma, ona się sama skleja, jak cukier w kostkach https://thisisbio.pl/chlorella/21-chlorella-100-organic-230tabl-this-is-bio-5905344040062.html
   To dzięki tej jej właściwości jest tak świetnym chelatorem

   1. avatar Gosia 30 marca 2021 o 03:53

    cudnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum