logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
97 158 503
474 online
32 704 VIPy
Reklama

TWOJE ZIELONKI ORGANIK

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

A co zrobić jak najlepsi znajomi robią się … zazdrośni?

A co zrobić jak najlepsi znajomi robią się … zazdrośni?

Komć:

Pepsi, a co zrobić jak najlepsi znajomi robią się zazdrośni…?

Niedługo zakładam firmę, mam wiele różnych planów i pomysłów, od paru lat się mocno rozwijam w moim kierunku i w końcu przyszedł czas na wciśnięcie guzika PLAY. A ostatnio słyszę komentarze od najlepszych znajomych: „Noo oby Ci się udało”, „A Ty dasz sobie radę?”, „Skąd weźmiesz pierwszych klientów?”, „Nie będziesz mieć łatwo”. Przyznam, że wcześniej między nami były rewelacyjne relacje. Ale im bliżej urealnienia moich planów tym bardziej czuję jakąś dziwną zazdrość?

Rzadziej się spotykamy i to wynika z ich strony, że jakoś teraz mniej czasu mają…

Dodam, że jestem osobą, która nie lubi rozmawiać o sobie, bo lubię słuchać innych, więc nigdy się nie chwalę i na ten temat moich planów, mówię i odpowiadam zdawkowo tylko jak ktoś pyta.

Co zrobić? Ograniczyć kontakt czy nie zwracać na to uwagi?

TU KUPISZ E-BOOK JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE I NA BLOGU
BEZ WYCHODZENIA Z DOMU, to też jest świetna opcja kreacji

Yyy … łi

Dziękuję Ci bardzo i jestem Ci wdzięczna za komentarz.

Kiedyś, gdy jeszcze głęboko spałam napisałam: 7 krytycznych uwag, które usłyszysz, gdy zechcesz otworzyć własny biznes. Zostawiam go, jak wiele innych wpisów, jednak teraz mam do powiedzenia jeszcze co innego.

Też nie całkiem to, co nie tak dawno pisałam o zazdrości w kontekście „magii Wereszczagina„: Czy ktoś, kto Ci zazdrości może doprowadzić do Twojej choroby …  , chociaż w tym wpisie dotykam już jakby tego co teraz wiem.

Nie chcę Cię rozczarowywać, ale to co myślą o Tobie znajomi, ich zazdrość, jest to yyy … Twój program

To jest program komputerowy nałożony na Twój mózg przez Twoje ego.

Wszystko to co Cię otacza jest lustrem (Hindusi nazywają go maja).

To my stwarzamy świat wokół siebie, czyli cały czas żyjemy w iluzji. Gdy przestaniesz myśleć w ten sposób o swoim biznesie, o sobie, zaczniesz przyciągać informacje zwrotne, które będą Cię budować.

Budować i wzrastać poprzez doświadczanie i kreowanie.

Nie myśl teraz o swoich znajomych, ani o ich zmianie, gdyż oni mówią Ci to, co Ty sama myślisz o sobie i swoim przedsięwzięciu. To Ty powinnaś się zmienić, lub całkowicie zaakceptować sytuację, w której się teraz znalazłaś.

Sama zacznij inaczej myśleć, staniesz się nietykalna emocjonalnie, gdyż emocje są zawsze odpowiedzią ciała na nasze myśli/ego

Nie odwrotnie

Odbieramy tylko to, co jesteśmy w stanie odebrać, czyli dokładnie te fale, które wysyłamy

Gdy wibrujesz nisko, bo się zamartwiasz nowym pomysłem biznesowym, emanuje z Ciebie emocja lęku, nie zerujesz się, albo jesteś po prostu podekscytowana (pieniądze mogą ekscytować, ale to też szkodliwa emocja) ludzie wokół Ciebie też wibrują w ten sam sposób. Dostajesz informację zwrotną, która jakoś tam podcina Ci skrzydła.

Widzisz swojego kumpla, widzisz zazdrosną koleżankę, ale to oczywiście jest konstrukt Twojego umysłu w Twoim polu działania.

Jak więc należy otwierać biznesy, żeby jak najwięcej okoliczności Ci sprzyjało?

Twoja myśl jest energią, pieniądze, które zarobisz też są energią, musisz mieć świadomość co wypuszczasz w eter. A przy okazji, nie zostań skąpcem energetycznym, bo to się w ogóle nie opłaca, ani życiowo/finansowo, ani transcendentnie (w sumie to jedno i to samo).

Za każdym razem, gdy używasz umysłu do celów biznesowych, planujesz, zamyślasz, rozważasz za i przeciw, rób to maksymalnie w stanie zero. Używaj czasu tylko zegarowego, nigdy psychicznego. Rozumiem to tak, że przywołasz wydarzenia z przeszłości, tylko w celu uczenia się, a nie identyfikowania się z sytuacją, że kiedyś coś Ci się nie udało i temu podobne.

Siadasz wygodnie, nie opierasz się, ale jak chcesz to się oprzyj, wypowiedz intencję, że wychodzisz z matrixu, że użyjesz teraz Ziuty (sorki, tak nazywam moje ego, więc z rozpędu) do celów słusznych. Zaczynasz oddychać głęboko, mruczysz, buczysz, możesz użyć kamertonu kryształowego, albo kryształowej misy, pijesz wodę, wchodzisz na wyższe wibracje.

Teraz zaczynasz rozmyślać o swoim biznesie

Planujesz, kreujesz, tworzysz, jesteś blisko prawdziwej własnej istoty, emocje zostały wyzerowane. Taka fala idzie w eter. Raz, drugi, trzeci.

Zaczynają Ciebie, jako nadajnika odbierać ludzie, którzy z Tobą rezonują 

Ci, którzy zazdroszczą Ci jak diabli, przy takiej Tobie nie mają co robić. Zaczynają czuć się nieswojo i albo odchodzą, albo zaczynają wysyłać w Twoim kierunku dobrą energię.

Nagle spotykasz na swojej drodze coraz bardziej przychylnych Ci ludzi.

Bo to Ty projektujesz swój Wszechświat

Brzmi to może dziko kurde flaczek, ale to działa w każdej dziedzinie. W tym w relacjach damsko męskich. Rodzinnych. Działa na teściowe, ojców i na matki.

Owocek:)


Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


 

 

(Visited 5 266 times, 1 visits today)

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Carrie 2 kwietnia 2017 o 15:50

  Za Poetą
  Mów (pisz) do mnie jeszcze
  🙂

 2. Mania 2 kwietnia 2017 o 18:17

  Pepsi, juz po wczorajszym komentarzu chciałam autorowi napisać coś podobnego, czego sama doświadczyłam. Po lekturze książki”Bogata kobieta” K. Kyosaki postanowiłam wprowadzić jej pomysł w życie. Trochę się bałam, bo byłam osamotniona, ale nie uległam strachom. Ruszyłam do roboty i wtedy znaleźli się sprzymierzeńcy, nie sami – poprosiłam o pomoc i pomogli. Jestem im wdzięczna każdego dnia. Mówię o tym i tak czuję sercem. Z wdzięcznością
  Owocek

 3. Aga 2 kwietnia 2017 o 18:21

  Dzięki Ci o Pepsi! 🙂

 4. yoasia71 2 kwietnia 2017 o 18:24

  hi
  ….co to znaczy ??? psychicznego:”Używaj czasu tylko zegarowego, nigdy psychicznego. „

  1. Pepsi Eliot 2 kwietnia 2017 o 18:43

   hej tłumaczyłam już wiele razy, czas zegarowy to czas, który mówi Ci, że za 3 godziny masz spotkanie u dentysty, albo, że już jest 17 i możesz wyjść z pracy, to czas, którym normalnie posługujesz się w matrixie. natomiast czas psychiczny odnosi się do zdarzeń, które miały miejsce kiedyś, albo do prognozowania, niekiedy ze strachem, niekiedy z nadzieją, albo fantazjowanie, gdy utożsamiasz się z tym co było kiedyś (jakaś zła karma, dawne problemy lub wręcz przeciwnie dawna świetność), albo wciąż siedzisz w przyszłości, której przecież nawet nie ma, utożsamiając się z takim czasem psychicznym nigdy nie ma Cię w tu i teraz, życie przelatuje Ci miedzy palcami, odkładasz je na jakiś bliżej nieokreślony czas, który oczywiście nigdy się nie ziszcza, i po prostu twoje życie zamienia się w nieustającą pogoń za nieosiągalnym. Tymczasem liczy się tylko krok, który robisz teraz. Owszem, cel ożesz sobie wyznaczyć w czasie zegarowym, ale za każdym razem najważniejszy jest ten krok, który właśnie się dzieje.

 5. basiczka 2 kwietnia 2017 o 18:50

  Kurcze no właśnie :/
  Byliśmy 2 lata w Niemczech zarobić pieniądze na dom. Kontakt telefoniczny ze znajomymi i rodziną super.
  Wróciliśmy, zaczęliśmy budowę domu, robimy wszystko sami we dwójkę z mężem, jesteśmy pełni energii i pogody ducha, no szczęśliwi. Budujemy już rok, a odwiedzili nas tylko nasi rodzicie?? Pomagaliśmy i odwiedzaliśmy innych. A teraz nikt się nie kwapi do nas. Jeżeli to zazdrość to ja tego nie rozumiem, nas cieszy szczęście innych i radujemy się z nimi. Czy inni tak też nie mogą? I powiem, że teraz odpadają oni od nas, zarówno znajomi jak i rodzeństwo.

  Pozdrawiam

 6. Kik 2 kwietnia 2017 o 18:58

  Jak to się ma do pytania… skoro jest się osoba która niczegonikomu nie zazdrości, niej wali się to jak można spotykać się z takimi zachowaniami przyjaciół. Jakie to nasze odbicie skoro tacy nie jesteśmy do innych

  1. Pepsi Eliot 2 kwietnia 2017 o 20:47

   po co o tym myśleć? żyj, kreuj, doświadczaj, obserwuj, tylko nie oceniaj

 7. magnessss 2 kwietnia 2017 o 19:01

  pepsi, czy to oznacza, że mogłabyś już wyłączyć moderację komentarzy? czy nadal projektujesz sobie od czasu do czasu jakiegoś trolla? 😉

  1. Pepsi Eliot 2 kwietnia 2017 o 20:46

   ja nie moderuję komentarzy, mam od tego osobę 🙂

  2. Janina 1 marca 2019 o 05:10

   Polać Ci.
   Właśnie Pepsi sama sobie projektuje hejterow? To po co modernowac.
   Większej głupoty nie czytałam
   Znam się trochę na wschodnich naukach i uważam że jest to
   Zupełnie źle zinterpretowane

 8. Magda 2 kwietnia 2017 o 19:41

  „oni mówią Ci to, co Ty sama myślisz o sobie i swoim przedsięwzięciu. To Ty powinnaś się zmienić, lub całkowicie zaakceptować sytuację, w której się teraz znalazłaś” Dokładnie 🙂 dobry rozkmin koleżanko pepsi 🙂

 9. Lorka 2 kwietnia 2017 o 20:09

  w sedno!

 10. Fee 2 kwietnia 2017 o 22:29

  Dziękuję za odpowiedź. <3

 11. Gregory 2 kwietnia 2017 o 23:05

  Wspieram Ciebie Pepsi. Robisz dobrą robotę.

  1. Pepsi Eliot 3 kwietnia 2017 o 06:47

   Dzięki <3

 12. ewa 3 kwietnia 2017 o 10:20

  Uwielbiam uwielbiam uwielbiam !!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *