logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
104 287 613
192 online
32 891 VIPy
Reklama

 

WITAMINA 1000 + C TiB 
O PRZEDŁUŻONYM DZIAŁANIU
Z NATURALNYMI SUPER DODATKAMI

 

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Aby nie mieć raka, w komórkach musi pojawić się yyy … miedź i dwutlenek węgla?

Czyli bardzo kontrowersyjne newsy.

Miedź to energia, a dwutlenek węgla odkwasza komórki i  w jednym momencie wszystko staje się jasne, już wiesz jak podnieść wibracje swojego awatara.

A w chorego wcale nie należy wtłaczać więcej tlenu!

Wyobraź sobie przeciętną osobę, która z powodu uśpienia żyje w strachu, a z drugiej strony w ciągłej pogoni za przyjemnościami mającymi zagłuszać ów strach istnienia. Musi zjeść słodkie, za chwilę słone, potem pączka, następnie mieć poczucie winy, zjada więc kiszeniaka,  potem musi coś kupić koniecznie identycznego z  tym, co wisi w szafie, potem znowu zagryźć, potem ocenić kogokolwiek w telewizorze, pracy i na ulicy, następnie porównać się z kimś, porównać swoje dziecko i męża do innych dzieci i mężów.

Napiera taka osoba na to wahadło niskich wibracji, dociąża, dociąża i w końcu czuje się beznadziejnie pod kreską nie pojmując o co chodzi, dlaczego ciągłe nerwy, strach o przetrwanie, o jutro, o dzieci, o zdradę, o kasę, o ratę, potem remedium bombonierka i seriale. Owszem każdy człowiek żyje falując, ale coraz więcej ludzi faluje pod kreską równowagi. Jest trochę lepiej, gdy się coś przydusi, ale nadal straszno.

Czy w tym stanie ciało będzie działało prawidłowo? Niestety, wibracje ciała też pojawią się pod kreską. I wtedy komórki mogą zacząć mutować, albo odporność zniknie, albo jedno i drugie naraz. Czyli rak, albo Aids zaistnieją, pomimo, że profesor Nieumywakin twierdzi, że ich nie ma. Ale rozumiesz o co mu chodzi.

houm/ pepsieliot.com

Chemioterapia, radioterapia i operacje pomagają pacjentowi poczuć się w roli ofiary. Następnie zachęca się pacjenta do walki, a w walce z wahadłem destrukcji nie można wygrać. Co oznacza niezrozumienie jak pacjent działa, gdyż to on swoimi myślami stwarza własną rzeczywistość.

Jednak pacjent nie umie myśleć precyzyjnie, sprawczo, świadomie. Ma tylko swoje rozedrganie, 3 myśli na sekundę, a każda podszyta strachem i przekonaniami, czyli z oprogramowaniem ego.

Dlatego w chorobie zawsze trzeba zacząć od podwyższenia wibracji ciała, bo to jest najprostsze zadanie i działa. Trudno jest się na zawołanie przebudzić, zrozumieć czym jest ego, czym świadomość, nawiązać kontakt z duszą na żądanie w panice, pod przymusem, przypierając duszę do ściany.

Natomiast, gdy zadbasz o swojego awatara, o jego sen, o stan zakwaszenia żołądka, o pH moczu (a propos, są już paski wskaźnikowe TiB do precyzyjnego odczytywania kwasowości moczu), o codzienne oczyszczanie wątroby i reszty kuracją 4 szklanek, o właściwe odżywianie, nawadnianie, antyoksydanty i aktywność (bieganie czyni cuda), Twoje ciało podwyższy własne wibracje, gdyż materia jest zagęszczoną energią, która wyraża się falą, a ta z kolei drga z pewną częstotliwością. Wysoką jak miłość, albo niską jak strach.

Zdrowie i leczenie awatara zależy od tlenu, ale nie po łepkach

W  konwencjonalnej medycynie jest zakorzenione, że im więcej wcisnąć w chorego tlenu, tym lepiej. Okazuje się jednak że jest yyy … odwrotnie.

Dlatego tym którym się wydaje, że leczenie nadtlenkiem wodoru można wspomagać wprowadzaniem dodatkowego tlenu przez drogi oddechowe, lub zaleceniem, by chory głęboko oddychał otrzymując podwójną porcję tlenu, a więc tym się tylko wydaje, gdyż według Nieumywakina w rzeczywistości oni są w błędzie.

Wolne rodniki, tlen molekularny i atomowy różnią się swą strukturą i przeznaczeniem. Tymczasem nadmierna ilość tlenu przeszkadza rozkładaniu nadtlenku wodoru na wodę i tlen atomowy, w rezultacie czego ogólna ilość tlenu w tkankach może się nawet zmniejszyć.

Dlatego najważniejszy jest naturalny sposób oddychania, taki jaki dała nam natura, wszyscy mędrcy to wiedzą i głoszą. Tak jak oddycha dziecko, czyli brzuchem.

Należy oddychać „nie oddychając”. Jeśli bardzo dokładnie będziesz wydychać powietrze, gdy wydech będzie długi, prawidłowy wdech pojawi się automatycznie. Dlatego, gdy dawniej podczas biegania szczególnie zwracałam uwagę na głębokie wdychanie powietrza do brzucha, obecnie zwracam tylko uwagę na długi, dokładny wydech. Zagarnięcie powietrza będzie wtedy zawsze prawidłowe i automatyczne, niejako bezmyślne.

Oddychanie bezmyślne jest najlepsze, tyle, że musisz przypomnieć sobie wcześniej jak oddychałaś jako dziecko.

Reklama

Tu znajdziesz 100% organicznego gorzkiego melona BITTER MELON This is BIO, ważny pokarm przy cukrzycy i PROBLEMACH z TRZUSTKĄ, w tym tych najpoważniejszych, można go też dodawać do 4 SZKLANKI


Nieumywakina metoda oddychania

Nieumywakin podaje metodę uczenia się oddychania z szybkim wdechem i długim wydechem, że należy nabrać odrobinę powietrza, trochę wypuścić i wstrzymać oddech na tak długo jak możesz. Gdy poczujesz, że nie możesz dłużej, wypuść resztę. Odpocznij i znowu tak oddychaj.

Podczas tego rośnie w organizmie ilość dwutlenku węgla, który rozszerza naczynia i zapewnia komórkom lepsze ukrwienie.

Nieumywakin uważa, że nie ma raka, ani AIDS i że są to wymysły, które pozwalają wmówić ludziom, że niezbędna im będzie „darmowa” chemioterapia (w rzeczywistości za circa 21 000 zło miesięcznie, za którą podatnicy muszą oczywiście zapłacić).

W komórkach musi jednak pojawić się yyy … miedź i dwutlenek węgla

Żeby nie było, zatrucie miedzią jest straszne, ale braki miedzi, szczególnie, że ludzie rzucili się (w wielu przypadkach jakże słusznie) suplementować cynk, który jest antagonistą miedzi, a więc braki miedzi sprawiają, że tracisz energię. Wybitnie inteligentni ludzie mają dużo więcej miedzi we krwi. To energia, noś bransoletkę z miedzi, jedz suszone daktyle i rodzynki.

Reklama

Tu znajdziesz 100% organiczny 4 GREENS This is BIO idealny do codziennej, oczyszczającej wątrobę i inne, KURACJI 4 SZKLANEK


I trochę o dwutlenku węgla, którym okropnie straszy mainstream

Tlen jest bardzo ważny, ale w każdej komórce musi znaleźć się dwutlenek węgla. Tak naprawdę nigdy nie oddychasz tylko tlenem zawartym w powietrzu. Oddychasz zawsze też dwutlenkiem węgla, który siedzi w martwym polu drogi oddychania, czyli w nosie, ustach i górnej części dróg oddechowych, a nawet jeszcze w oskrzelach.

Astma może być wyleczona w jeden dzień.

Gdy tylko przedłużysz to martwe pole (wkładając do ust rurkę plastikową i oddychając przez tę rurkę), gdyż tam będzie dwutlenek węgla. Dwutlenek węgla pojawia się w pęcherzykach płucnych, a następnie dostaje się poprzez krew do komórek ciała i to jest działanie uzdrawiające.

Kup maseczkę na twarz, taką zwykłą na gumce i pracuj w niej przy kompie. Gdy zasypiasz na specjalnej poduszce pod szyję (żeby kręgosłup szyjny był w idealnej pozycji) przykrywaj sobie nos i usta kołdrą, żebyś owszem dostarczała sobie tlen, ale jednocześnie zgromadzony w wydychanym powietrzu dwutlenek węgla z powrotem wracał do płuc.

Różne są techniki najlepszego oddychania, a każdy guru nawija trochę inaczej, ale wszyscy są zgodni co do jednego, że najważniejszy jest wydech. Im bardziej spowolnisz wydech, tym więcej dwutlenku węgla dostanie się do komórek ciała.

Tlen oczywiście czyni cuda, ale nigdy nie zapominaj o dwutlenku węgla, gdyż to jest wybitne odkwaszanie komórek

W didaskaliach

Żeby nie było na mnie, oczywistym jest, że nie można oddychać tylko dwutlenkiem węgla, bo to będzie odłożenie widelca.

Konklużyn:

Problemy i cierpienie sprawiają, że wzrastasz, pod warunkiem, że zrozumiesz i zaakceptujesz, że jest to Twój stopień do wzrastania. Gdy zaś w strachu i złości zaczniesz walczyć, tylko sobie zaszkodzisz, gdyż nie da się naprawdę ruszyć dalej w drogę, zanim nie zgodzisz się z tym co widzisz.    Hedonizm, gonienie za przyjemnościami, objadanie się świniną, może sprawić, że w następnym wcieleniu urodzisz się świnią. I to będzie precedens, bo ewolucja świadomości idzie w jednym kierunku, co wynika z definicji ewolucji.

Codziennie biegaj po 40 minut przez 2 lata, żeby zrozumieć czym jest medytacja aktywna.

Starannie i długo wydychaj powietrze, wówczas automatycznie będziesz wdychała do brzucha. Nie jedz zwyczajowo zwierząt, nie jesteś hieną. Gdy jesz zwierzęta, decyduj się na to rzadko i zdecyduj się (tak jak lew) zacząć od wnętrzności, nerek, serca, żołądka, aby powstało jak najwięcej kwasów w żołądku, a dopiero potem zjedz resztę też na surowo. Jeśli nie chcesz jeść podrobów, przed jedzeniem wypij wodę z łyżką octu jabłkowego BIO.

Unikaj glikacji białek.

Świń nie jedz nigdy i pod żadnym pozorem, gdyż to prawie kanibalizm.

Nawadniaj się, oczyszczaj kuracją 4 szklanek  i odkwaszaj limfę. Nie myśl o celu, bądź zawsze w drodze. Nie stosuj używek, bo tłamszą emocje, a to prowadzi do chorób ciała. Jeśli stosujesz używki, rób to świadomie, że pożyczasz energię od wahadła destrukcji, i że bankier z pewnością upomni się o dług z procentem. Niech to nie będzie choroba.

Można zajść o wiele dalej niż zamierzałaś, gdyż Wszechświat ma wszystko dla Ciebie, tylko nie lubi być przypierany do muru.

love and owoc

Źródła: Iwan Nieumywakin „Woda utleniona na straży zdrowia”

(Visited 6 595 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Ela 1 marca 2019 o 12:21

  Zwracam uwagę na oddech, ale o tym nie wiedziałam. Będę stosować, maseczki mam. Dziękuję, jesteś kochana Pepsi.

 2. usia 1 marca 2019 o 20:50

  wdech zawsze nosem A wydech ustami długo? proszę o najprostszą krótką dobrą instrukcję 🙂 czy ta o którą pytam jest ok? pozdrawiam

  1. Pepsi Eliot 2 marca 2019 o 08:07

   nie, o wdechu kompletnie myśl, po prostu długo i dokładnie wydychaj

  2. Niki 2 marca 2019 o 19:40

   Moim zdaniem wdech, jeśli ma być krótki to tylko poprzez nos – to bardzo mały obszar, przez który powietrze przechodzi wąskim strumieniem, a więc do tego celu idealny – nabierając ustami naraz wpuszcza się haust powietrza jak przy ziewaniu. Przez nos to tak intuicyjnie i o tym się nie myśli, a wydech ustami jest istotniejszy.

 3. Gabi Orchita 1 marca 2019 o 21:12

  Bardzo cenny wpis <3

 4. shatek 2 marca 2019 o 00:37

  Milo sie czytalo. I fajnie wiedziec, ze ktos tez kuma. No i ciesze sie ze bywasz w moim present moment gdy cie czytam. Fajnie.

 5. Dżasta 2 marca 2019 o 01:08

  Pepsi, niektórzy specjaliści lub „specjaliści” (np. okiem chemika) twierdzą, że zakwaszenie organizmu nie istnieje, ponieważ ciało ludzkie posiada coś takiego jak „bufory”, które regulują pH organizmu. Natomiast mierzenie pH moczu jest głupotą, ponieważ zależy ono tylko i wyłącznie od tego, co akurat jedliśmy/piliśmy. Czy możesz się do tego odnieść?

  1. Pepsi Eliot 2 marca 2019 o 07:54

   Yyy … https://www.pepsieliot.com/zakwaszony-organizm-to-nieodporny-i-chory-niefarciarz-2/
   w sumie szkoda mi czasu na takie polemiki, wypowiedziałam się w temacie już po stokroć, powiem tylko tyle, że ciało zrobi wszystko żeby w krwi było odpowiednie pH, czyli lekka zasadowość, podobnie jak to, żeby magnez był w normie, co przy zakwaszającej diecie kosztuje ciało sporo wysiłku, a w komórkach po prostu brakuje tlenu, magnezu, potasu etc. Zakwaszenie ciała oznacza, niedotlenienie, zatrucie. Z kolei dieta alkaliczna odkwasza ciało i właśnie sprawdzamy jej skutki mierząc pH moczu. Dla „nich” jest to tylko, a dla nas jest to aż. Wiesz jakie pH moczu ma człowiek z rakiem i przerzutami? Jak 4,5-5 to max. A różnica między 5 a 6 w tej skali to kolosalna różnica, gdyż są to wartości logarytmiczne. etc etc Tak, pH moczu zależy w dużej mierze od tego co jesz, i właśnie o to chodzi.

   1. Dżasta 2 marca 2019 o 16:36

    Dziękuję za wyjaśnienie 😉

 6. Ewa74 2 marca 2019 o 08:43

  Z ta swinina to racja.Od kiedy przestalam ja jesc czuje sie lepiej.

 7. Mary Poppins 2 marca 2019 o 08:52

  Droga Pepsi I Grzegorzadam, blagam o pomoc.
  Moj zdrowy I wysportowany jak do tej pory syn, wyladowal w szpitalu z grypa ,ostrym zapalenie pluc I sepsa.
  Juz dochodzi do siebie ,ale na plucu po lewej stronie ma ropien .Lekarze „monitoruja” I na chwile obecna ciagle jest na antybiotyku, chyba maja nadzieje ze sie obkurczy. Na dzien dzisiejszy nie chca tego wycinac,musieli by mu wyharatac kawal pluca .Jak my pomoc,co suplementowac?
  Dziekuje ❤

  1. Pepsi Eliot 2 marca 2019 o 09:27

   Witamina C, kalibracja, może gdzieś uda się wlewy dożylne, ale w warunkach hospitalizacyjnych, jak nie, tom kurację Liposomalem witaminy C TiB 2 razy dziennie po 2 porcje. Będzie potrzebna kuracja uodporniająca, np Greens & Fruits TiB, jaki ma poziom 25(OH)D?

 8. Mary Poppins 2 marca 2019 o 15:04

  Dziekuje Pepsi za szybka odpowiedz
  Nie znam jego wynikow, zapytam lekarza.
  Ale skoro powalilo go Tyle tego g***a to odpornosc do dupy!
  Dodam tylko ,ze jakis czas temu poradzilas mi w zwiazku ze zdrowiem mojej mamy,
  Bierze suplementy I czuje sie wspaniale
  Dziekuje ❤❤❤❤❤

  1. Pepsi Eliot 2 marca 2019 o 22:39

   <3

   1. Damian Sapiński 5 marca 2019 o 12:11

    Czasami to co wydaje nam się chorobą – jest w rzeczywistości procesem zdrowienia. Obecnie miliony ludzi leczą procesy zdrowienia. Leczenie choroby jest bez sensu. Uzdrowienie PRZYCZYNY choroby – ma sens

    1. maj20 7 marca 2019 o 13:48

     Bardzo to ciekawe. Możesz rozwinąć?

     1. Damian Sapiński 11 marca 2019 o 12:43

      Ciężko tak wyjaśnić w paru zdaniach. Ale często to organizm wywołuje np. drogę wydzielania śluzu by pozbyć się toksyn i pozwala na katar pozwalając rozmnożyć się wirusowi który ZAWSZE jest w naszym organizmie. Często gęsto u osób nie skaczących (nie pobudzających ruchu w układzie limfatycznym) organizm próbuje wydzielić limfe/śluz/odpadki w inny sposób wywołująć katar, kaszel, odksztuszanie flegmy itp itd…. I wtedy te wszystkie choroby RATUJĄ organizm ludzki przed trwałym uszkodzeniem = są procesem zdrowienia, który ludzie przerywają.

 9. maj20 11 marca 2019 o 19:09

  Dziękuję. Myślałam, że mówisz o Nowej Energii i wyzwoleniu ciała spod kontroli, podobnie jak Tobiasz, Adamus.

 10. Joanna19 11 marca 2019 o 19:09

  A co to jest glikacja białej i jak jej unikać?

 11. fila 26 marca 2019 o 11:05

  Dobrze Cię czytać Pepsi.
  Piękna grafika do melona gorzkiego 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *