logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
96 091 975
online
32 627 VIPy
Reklama

WITAMINA D3 + K2 TiB
DO SSANIA !!!

NIEZBĘDNE DLA ZDROWIA
UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Bądź kreatywna w tej grze, pij lemoniadę z d-limonenem i możesz mieć raka piersi z głowy

she/pepsieliot.com

Rak piersi jest negatywną odpowiedzią komórek całej ludzkości, na to, co ludzkość zaczęła wyprawiać.

Masa tego z czym musisz się stykać od rana do wieczora jest mniej lub bardziej kancerogenne. Dodajmy jeszcze chemiczną żywność, z każdej strony promieniowanie, oraz jakieś tam wpływy genetyki, chociaż profesor Bruce Lipton twierdzi, że to świadomość zarządzająca umysłem, jako energia kwantowa jest nadrzędna w stosunku do genu, jako kodu białkowego.

Ale i to wszystko razem nie byłoby jeszcze takie niepokojące, gdyby świat medycyny alopatycznej nie siedział tak w kieszeni przemysłu zbrojeniowego, oops, farmaceutycznego. Dlatego właściwie nie ma już dzisiaj niewinnej informacji prozdrowotnej, wszystko w jakiś sposób zazębia się z tym patogennym mutantem.

Rak piersi u kobiet jest najczęściej diagnozowanym rakiem i powoduje 14% wszystkich zgonów z powodu nowotworów. Około 1,5 mln kobiet na całym świecie żyje z nowotworem piersi. Szanse kobiety amerykańskiej zachorowania na tego raka wynoszą 1 do 8, a średnia wieku to 61 lat. I pozostańmy przy tych danych, bo pewnie tutaj jest podobnie, gdyż straszna dieta, mało ruchu i estrogeny robią swoje.

Od lat szuka się jak najlepszych rozwiązań chemicznych, ale trzeba przyznać, że nie tylko, aby problemowi zaradzić. Bowiem naukowcy wyodrębnili już związki pochodzące, owszem, z diety i  działające antynowotworowo na tuzin rodzajów raka równocześnie, a jednak też zidentyfikowano je jako chemicznie działanie zapobiegawcze raka sutka.

Jednym z nich jest D-limonen, który jest monoterpenem i robi się go z 95%-owego oleju ze skórki pomarańczowej i 75%-owego oleju ze skórki z cytryny. Szereg badań wykazało zdolność d-limonenu do leczenia nowotworów sutka, okrężnicy, wątroby, trzustki, nerwiaka niedojrzałego, glejaka, raka płuca, prostaty, żołądka, skóry, limfy i białaczki.

D-limonen, który jest formą chemicznego rozpuszczalnika, również jako rozpuszczalnik stosowany jest klinicznie do rozbijania kamieni żółciowych, zawierających cholesterol.

D-limonen jest debeściak

Gdy zadziałano 6 gramami D-limonenu na raki sutka, okazało się, że aż 80% raków zmniejszyło się. D-limonen potraktowany jako środek odżywczy rozpuszczalny w tłuszczach, osadził się w tkance tłuszczowej sutka w 195 razy większym stężeniu, niż odnotowano jego poziomy w osoczu krwi. A wszystko podczas przyjmowania przez kobiety 6 gramów d-limonenu w 40 uncjach lemoniady dziennie (jedna uncja = 28,3495231 grama, czyli trochę ponad litr lemoniady dziennie)

Taka ilość limonenu występuje naturalnie w trochę ponad litrze soku z organicznej cytryny wraz ze skórką.

Już 2 gramy d-limonenu podawane kobietom codziennie przed operacją (43 kobiet z rakiem sutka cykliny D1) doprowadziło do zatrzymania cyklu komórkowego i zmniejszenia proliferacji komórek. D-limonen metabolizuje się do alkoholu perililowego, który okazał się 5 razy silniejszy w leczeniu zaawansowane sutka szczurzego nowotworu i cofał aż 90% raków u badanych szczurów po potraktowaniu ich alkoholem perillylowym.

Alkohol perillylowy można znaleźć w dużych ilościach w wiśniach, mięcie, też w Perilla frutescens, gatunku rośliny jednorocznej z rodziny jasnotowatych, nazywanej także Pachnotką uprawną.

W owocach cytrusowych znajdziemy obok d-limonenu również 6 innych chemioterapeutyków takich jak naringina, naringenina, hesperydyna, hesperetyna, nobiletin i tangeretin.

Lemoniada śródziemnomorska z d-limonenem w połączeniu z ziołami, przyprawami i innymi roślinami jadalnymi, co jest bardzo godne polecenia, może wręcz dokonać cudów w przypadku raka piersi.

Reklama

Tu znajdziesz organiczne, sproszkowane grzyby REISHI This is BIO®


Badanie polegające na dziennym spożyciu poszczególnych ziół, przypraw, owoców, warzyw, orzechów i ziaren (na surowo, lub gotowanych) w ilościach od 0 do 10g wykazało, że rak piersi zmniejszał się podczas konsumpcji:

ginkgo biloba, wiśni chińskiego derenia, stewii, rozmarynu, czosnku, wyciągu z liścia oliwnego, gorzkiego melona, wyciągu z pestek winogron, papaji, kozieradki, bambusa, czarnuszki, korzenia jarmułki, czerwonego korzenia szałwii, amerykańskiego żeń-szenia, majeranku, nawet żyta, lnu, marchwi, pomidora, ostrej chili (papryczki), oraz awokado.

Raka sutka zmniejszała również wyodrębniona konsumpcja lignin, czyli błonnika niepolisacharydowego, cokolwiek to znaczy, zawartego w życie, lnie, szpinaku, burakach, boćwinie, orzechach, awokado, fasoli, grochu, sezamie, pomidorach, papryce, winogronach, ziemniaków oraz yyy … soi (przy czym z innych powodów bywa kontrowersyjne jedzenie soi, właśnie w kontekście raków hormonozależnych, ale też strąków, czy lnu) ) i karotenoidów (pomidory, marchew, papryka, awokado).

12 grzybów o silnych właściwościach chemioterapeutycznych i chemoprewencyjnych w raku piersi

Agaricus bisporus,
Maitake,
Agaricus silvaticus,
Pieczarka Blazei,
Reishi,
Pleorotus ostreatus,
Shiitake,
Coriolus versicolor (Turcja Tail),
Tricholoma mongolicum,
Coprinellus Sp.,
Flammulina velutipes (Enokitake),
i Coprinus comatus.

Przy czym codzienne oczyszczanie ciała 4 szklankami, post przerywany, czyli włączanie autofagii, codzienna medytacja, to wszystko są oczywiste oczywistości, gdy zaczynasz się budzić do zdrowia, do życia, do tej gry.

she/pepsieliot.com

W sumie sprowadzam to do jednego zdania: bądź kreatywna w tej grze

Używając składników organicznych zrób sobie litr lemoniady do popijania dziennie, robiąc sok łącznie ze skórkami cytryn. Posłódź go stewią, czy lucumą. Jedz zielone warzywa i owoce, a jak śliwka smaczliwka, to dobrze wyskrob awokado po wewnętrznej stronie jego zielonej skórki, gdyż tam przechowywane są ciemnozielone karotenoidy (tetraterpeny). Wystaw się na słońce i ciesz się.

owocek

PS
D-limonen jest doskonały na likwidację powszechnie atakujących nas estrogenów, w tym dla panów.

Źródła:
„Leczenie dobrą dietą” Katarzyna Lewko  
www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5894671/
www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5894671/
onlinelibrary.wiley.com/action/doSearch?AllField=d-limonene+cancer

cdmrp.army.mil/bcrp/default, a ta mądra organizacja ma na celu:

 • Zapobiegać rakowi piersi (prewencja pierwotna)
 • Zidentyfikować co inicjuje raka piersi, ryzyko lub podatność
 • Odróżnianie tych śmiertelnych od  nieśmiercionośnych nowotworów piersi (bardzo istotny punkt, aby zastanowić się nad mammografią)
 • Podbijanie problemów nadrozpoznawalności i uporczywego leczenia raka (bardzo istotny punkt, aby zastanowić się nad mammografią)
 • Identyfikowanie, co napędza wzrost raka piersi, a po tym ustaleniu zatrzymanie go.
 • Zbadanie dlaczego niektóre nowotwory piersi stają się przerzutowe?
 • Ustalenie, dlaczego i jak komórki raka piersi latami bywają uśpione, oraz zbadanie co je budzi, i jak zapobiegać nawrotom śmiertelnej choroby?
 • Zrewolucjonizować schematy leczenia, zastępując je tymi najbardziej efektywnymi, i mniej toksycznymi, a mającymi największy wpływ na przetrwanie
 • Wyeliminowanie, a na już znaczne zmniejszenie śmiertelności związanej z przerzutami raka piersi

cebp.aacrjournals.org/search/d-limonene%20exclude_meeting_abstracts%3A1

(Visited 9 979 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Nati 16 października 2019 o 14:33

  Nie wiem już co robić. Nic nie pomaga. Choruje na refluks oraz mam nadzerki w przełyku. W kwietniu była gastroskopia. Brałam trochę leków lecz ciągle to nawracalo. Było raz lepiej raz gorzej. Postanowiła m lepiej się odżywiać. Ostatnio musiałam wziąść ipp bo było źle. Po drodze miałam też przeziębienie i okropny bol gardla do tego zgaga to była tragedia. Od tej pory gdy już przeziębienie minęło coś stało się z moim przelykiem. Boli jak nigdy, kluje, mam problemy z lykaniem A bol czuć od gardla aż do żołądka. Wrażenie momentami jakby pulsowalo albo ktoś kaleczyl zyletka. Teraz biorę ipp i poprawy nie ma. Najlepiej jak wieczorem wypije syrop na refluks i rano jest w miare. Tylko lekkie drapanie A później znowu się zaczyna okropny bol. Nawet jak wodę popijam to kluje. Albo lapie oddech.Nie wiem co robić. Już zaczęłam myśleć że może mam refluks alkaliczny i nic nie pomoże. Albo jesscze cos po przeziebieniu zostalo choc minely juz ponad 3 tyg. Co dzień od pół roku jem.marchew gotowana.

  1. Pepsi Eliot 16 października 2019 o 15:02

   jedz też łyżeczkę masła klarowanego bio, 3 razy dziennie na kwadrans przed posiłkiem. Biorąz ipp pozbawiasz się kwasu w żołądku, to może na zawsze zniszczyć Twoje trawienie, gdy nie ma pewności że masz nadkwasotę. Robiłaś domowy test sody na poziom kwasu w żołądku?

   1. Nati 16 października 2019 o 16:27

    Tak nie odbija się za bardzo

 2. Paulina87 16 października 2019 o 14:42

  w tym litrze lemoniady z soku z cytrynki, jakie powinny być proporcje?
  Ile soku?

  Dziękuję :*

 3. Madzia 16 października 2019 o 15:36

  A jak uzyskać taką lemoniadę? Zmielić cytryny razem ze skórką np w blenderze kielichowym?

  1. Pepsi Eliot 16 października 2019 o 16:47

   ja dokładnie ścieram skórkę cytryny, a potem obieram i dokładnie mielę, potem jem takiego żółtego szejka, dodaję jeszcze jarmuż, ale można wszystko zmielić, albo zrobić sok

 4. Kolendra 16 października 2019 o 16:52

  A częstując się codziennie paroma kroplami bio olejku eterycznego (esencji) z cytryny też dostarczę sobie D-limonenu, Pepsi?

  1. Pepsi Eliot 16 października 2019 o 18:15

   pewnie tak

 5. Agnieszka 17 października 2019 o 08:18

  Z ilu cytryn robi się litr lemoniady? Jakie proporcje trzeba przyjąć ?
  Dziękuję !

  1. Pepsi Eliot 17 października 2019 o 08:21

   z ilu chcesz, żeby się dało wypić, chyba, że to już działanie konkretne, a nie tylko profilaktyka, to nawet wycisnąć sok z pół kilograma, i dodać pomarańcze i jeszcze startą skórkę.

 6. Ag 17 października 2019 o 13:51

  W sumie nie bez powodu cytryna wygląda jak cycek (≧▽≦)

 7. Olivka 17 października 2019 o 14:21

  Pepsi ja pytanie z innej beczki, moja koleżanka kupiła i biega w neoprenowych spodniach, ona chce schudnąć i mówi że jej między innymi pomogą, no niewiem, ja co prawda biegam od dawna, ale w normalnych bawełnianych. Możesz się odnieść do stroju na biegi 🤔

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *