logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
94 762 296
297 online
32 430 VIPy
Reklama

NOWOŚĆ!!

DOSKONAŁA WITAMINA D3 TiB
W SZKLE

WITAMINA D3/pepsieliot.com

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Najważniejszy wpis o leczeniu candidy, grzybów i innych patogenów

dinner/pepsieliot.com

Ten wpis został napisany na nowo, jest tylko aktualna prawda.

Dowiesz się w końcu, dlaczego możesz mieć wciąż przerost Candidy, chociaż bierzesz probiotyki i olejek oregano, nie mówiąc już o kuracji antybiotykowej.

Wyjaśnię o co chodzi w tym, że dopóki nie pozbędziesz się stosu liści, czy raczej obornika, na dłuższą metę te kuracje, nawet najbardziej naturalne, jak czosnek, nie zadziałają, bo ciało będzie nieustannie produkowało patogeny.

Ciało będzie nieustająco produkowało patogeny. Gdy we krwi pływa dużo cukru, najpierw pojawi się drożdżak Candida, żeby go zjeść i Ciebie uratować. Kumasz trochę jak to działa?

Bardzo byśmy się zdziwili wyciągając z butelki z tysiącem numerów liczbę 1000, chociaż szansa na wyciągnięcie liczby 457 jest identyczna i wynosi dokładnie 1:1000. No właśnie, bardzo byśmy się zdziwili, chociaż to iluzja ego, że 1000 wróży coś donośniejszego niż 3, 16, czy 457.

To dziwne, ludzie potrafią pokonać pierwszą prędkość kosmiczną odrywając się od orbity, a w innych istotnych kwestiach, chociaż mniej widowiskowych, jak zwykłe drożdżaki Candida jest tyle dezinformacji. Dlatego, aby zacząć na nowo, dobrze jest wcześniej oczyścić umysł z programów i cudzych przekonań, które zakupiłaś jako własną prawdę. Może warto zresetować się i ruszyć jeszcze raz.

Przy czym obiecuję, że nie będę się upierać:), że wirusów nie ma, chociaż w wirtualnej rzeczywistości, w której gramy, wszystko jest tak samo prawdziwe, ale być może teoria zarazka w kontekście choroby jest fałszywa.

Trzeba mieć jasność, jak działa wahadło w tej grze, pojawiające się samoistnie i zawsze, w formie pasożyta energo-informacyjnego, w postaci gangów świadomości, gdy tylko jakaś grupa owładnięta jest działaniami prosto z ego. Cel wahadła nigdy nie jest wspólny z jego poplecznikami, chociaż przez pewien czas otrzymującymi kiełbasę wyborczą. Celem wahadła nie są sensu stricte pieniądze, chociaż z boku może rzecz tak właśnie wyglądać.

Wielka farmacja już posiada ogromne pieniądze, którymi przyciągnęła do siebie medycynę alopatyczną, o czym już wiemy, ale też jak po nitce, największą przeglądarkę internetową, właściwie monopolistę, o czym właśnie się dowiadujemy. I nie ma co się obrażać, ani zżymać, wolność Tomku w swoim domku, nie można siedząc u stołu wielkiego brata Tomka krytykować jego siorbanie przy rosole.

Wahadło destrukcji chce, żebyś się załamała, popadła w depresję, poczuła pustkę i bezradność chińskiego odbiorcy Internetu, któremu już na wstępie pańskie oko wszystko ocenzurowało, gdyż wahadło najchętniej karmi się złą energią.

Ludzie, którzy nie żyli w komunie, sądzą, że najgorszym problemem były braki towarów, za wyjątkiem octu spirytusowego, na półkach, oraz kartki na cukier, czeko, białko zwierzęce i flaszki. Więc nie, stokroć gorsza była świadomość odgórnej lustracji i monitoringu, niemożność  powiedzenia tego, co się myśli. Stąd tak obcy wydawał się angielski pure nonsens z pedzioszkami i akademią popierdolonych kroków, gdyż w tamtym czasie, nasze dowcipy, niedomówienia, kabarety, filmy, alegorie i metafory miały podtekst kpiny z narzuconego mono ustroju.

Tyle, że Google, to nie jest nasze państwo, które powinno chronić i dopieszczać słabszych i chromych, wspierać nieogarniętych, a reszcie pozwolić, tworząc solidne i mądre prawo, w tym nade wszystko podatkowe, a więc reszcie pozwolić działać na wspólne dobro. Nie ma się co jednak obrażać i na państwo, gdyż politycy są obrazem narodu, i że takich mamy polityków jacy sami jesteśmy.  Że gdy my się zmienimy, Ty, ja, zmienią się też rządzący.

A więc ta ogromna przeglądarka w sieci, która miała nas połączyć coś jak nici Dobra w filmie Awatar, a więc ta przeglądarka jest prywatną firmą i teraz nam o tym po prostu przypomina prztykiem w nos, czyli nowymi algorytmami, które pokazują na wierzchu tylko jedną stronę medalu. I to trzeba zaakceptować, i ruszyć ze skrzyżowania inną drogą.  Dżentelmen będąc w gościach stosuje zasady savoir vivre, zamiast pouczać gospodarza. Oczywiście w tym przypadku są prawa chroniące maluczkich przed monopolistami, ale póki co, akceptujmy sytuację, bo wszystko co się dzieje zamienia się w złoto, pod warunkiem, że będziesz świadoma.

Celem wahadła jest pozyskiwanie popleczników. W tej grze robi się to najłatwiej za pomocą emocji strachu. Po odkryciu pierwszego antybiotyku, jakim była penicylina, przemysł farmaceutyczny i medyczny wyskoczył z majteczek, żeby stworzyć tak wiele nowych słów, pojęć, definicji i wyjaśnień w celu uzasadnienia stosowania leków w leczeniu pomyłek, czyli patogenów, które można spotkać w organizmie człowieka. Strachliwe info na temat grzybów, drożdży, bakterii, wirusów, pasożytów rozrosły się do niespotykanych rozmiarów, aby zachęcać do kuracji antybiotykami, lekami przeciwgrzybiczymi, oraz szczepionkami.

dinner/pepsieliot.com

Co semantycznie oznacza słowo antybiotyk?

Oznacza coś, co występuje przeciw życiu. No pięknie, ale fakt, że leki antybiotykowe są truciznami, a wiemy jak nasze ciała reagują na trucizny. Słowo „przeciwbakteryjny”, w rzeczywistości oznacza toksyczny.

Z kolei „działanie przeciwgrzybicze”, oznacza lek pełen toksyn. Czy naprawdę odczuwasz potrzebę łyknięcia jakiejś toksyny? Do tego dochodzą objawy reakcji Jarisha-Herxheimera, zwanej popularnie Herxem. Objawem reakcji Herxheimera jest pogorszenie symptomów choroby, jakoby z powodu leczenia, ale jest to naciągana teoria.

Jaka jest prawda jeżeli chodzi o reakcję Herxheimera?

Owszem takie zjawisko występuje, ale nie jest spowodowane przez zabijane, czy umieranie patogenów. To są reakcje związane z zatruciem. Ciało tworzy objawy i reakcje (zapalenie) w odpowiedzi na wszystkie toksyny/trucizny, czyli leki, szczepionki, wypełnienia z amalgamatem rtęci w zębach, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy i środki chemiczne w żywności, higienie osobistej i produktach czyszczących.

Innymi słowy, ciało, jako jednostka działa w kierunku minimalizacji szkód spowodowanych przez toksyny takie jak antybiotyki i inne leki przez tworzenie stanu zapalnego w celu zabezpieczenia się i minimalizowania toksycznych skutków trucizny. Dlatego nie wszystkie dobre bakterie będą naszymi przyjaciółmi, tak jak te złe, inaczej wrogie nie powstały po to, aby nas wykończyć, ale właśnie ratować.

Dlatego antybiotyki często są niezbędne, w tym nawet czosnek musimy traktować jako pierwszą pomoc, w pierwszym ataku choroby, bowiem usuną/zabiją nadmiar patogenów, ale antybiotyki nie usuną stosu odpadów, dlatego mamy wciąż nawracające infekcje, nie mówiąc już o zmutowanych patogenach, odpornych na ten sam antybiotyk.

Faktem jest, że Candida, grzyby i bakterie wytwarzają enzymy w celu strawienia, zmienienia, lub zneutralizowania trucizn (toksyn) w organizmie, tak jak robią to w naturze.

Typowym przykładem w naturze, jest kompost tworzony z gnijącego materiału roślinnego. Bakterie, grzyby i pasożyty, automatycznie rodzą się w takim kompoście, aby rozłożyć go, zamieniając zwykłe odpady roślinne w najbardziej bogatą w składniki odżywcze glebę ciemną. Innymi słowy, bakterie, grzyby i robaki są gospodyniami Natury. To są gaździny, bez których planeta ziemia zostałaby już dawno zasypana odpadami gazdy, śmieciami z liści, drzew, martwych ciał i tak dalej, wiele lat temu.

Pamiętaj, że „intensywność reakcji odzwierciedla intensywność stanu zapalnego w teraźniejszości”

Jest to prawdopodobnie najbardziej pasujący klucz do sezamu zwanego prawdą. Prawda jest taka, że infekcje i stany zapalne są naturalnymi procesami gojenia stworzonymi przez organizm w celu uzdrowienia i detoksykacji. To dlatego nigdy nie może zabraknąć w Twoim organizmie również omegi 6, czyli prozapalnego niezbędnego kwasu tłuszczowego. Prozapalnego! Kumasz?

Co to jest w takim razie Candida i co ją wywołuje?

Candida jest skróconą nazwą odnoszącą się do Candida albicans, jest drożdem, lub grzybem, jak kto woli, który został stworzony przez nasz organizm. Może urodzić się w dowolnym obszarze ciała, który będzie tego potrzebował, odnosi się to również do bakterii.

Termin medyczny kandydoza odnosi się do tak zwanego przerostu Candida albicans w organizmie. Jest to jednokomórkowy grzyb, który należy jednak do królestwa roślinnego, podobnie jak spokrewnione z nim formy występujące w żywności i w całej naturze, czyli glebie, czy kompostowych stertach w naszych ogrodach.

Najważniejszą rzeczą, którą należy zrozumieć w kontekście candidy, innych grzybów, bakterii i wszelkiego rodzaju mikroorganizmów, że raczej nie są przyczynami chorób, jak się ogólnie sądzi, ale są wynikiem pewnych niedoskonałości ciała i zostają stworzone przez ciało do jego naprawy.

Oczywiście nie mówię tutaj o połknięciu tasiemca, czy też glisty ludzkiej, owsików, czy przywry wątrobowej, bo wtedy mamy po prostu obcy, żywy organizm w naszym ciele, który chce żyć naszym kosztem i który nie został stworzony przez ciało w celach jego naprawy.

Wracając do działań naprawczych naszego organizmu, niekiedy rzecz jest już tak zaniedbana, że ciało produkuje te twory, ale one nie potrafią pomóc, tylko narastają.

Reklama

Tu znajdziesz 100% organiczny 4 GREENS This is BIO® idealny do codziennej, zakwaszającej żołądek, alkalizującej limfę, oczyszczającej wątrobę, filtrującej nerki, dotleniającej komórki, nawadniającej i odżywiającej ciało kuracji 4 szklanek


4 podstawowe przyczyny podupadania na zdrowiu, w tym tworzenia się błędów, czyli patogenów

1.

Pierwszą z nich jest brak właściwej diety, czyli kombinacji składników odżywczych (regularnego oczyszczania i nawadniania ciała) niezbędnych dla wszystkich ludzi, do tego, aby wspierać zdrowie. Wszystko, absolutnie wszystko sprowadza się do odpowiedniego odżywiania mechanizmu zwanego organizm człowieka. Dlatego tak spektakularne korzyści daje codzienna odżywcza, oczyszczająca, dotleniająca komórki i nawadniająca kuracja 4 szklanek, w razie potrzeby powiększona o suplement Greens & Fruits TiB, gdyż jest to po prostu bogaty zestaw ogromnej ilości składników odżywczych w dobrych proporcjach.

Odżywianie wraz z dotlenianiem i nawadnianiem znajduje się na czołowym miejscu na drodze do uzdrowienia.

dla zaintersowanych bardziej

Ekspansja, czyli przerost candidy następuje gdy zmieni się jej układ enzymatyczny i aby to zatrzymać potrzebna jest niacyna (uwaga, zaczynasz od 1/4 kapsułki, gdy wcześniej nie brałaś niacyny, albo nie lubisz flesza) molibden i mangan, oraz B2, która odtruwa wątrobę z metabolitów grzyba. Mocz po spożyciu Greens & Fruits TiB robi się fluorescencyjnie żółty właśnie z powodu załamywania się światła w kryształkach moczu z powodu obecności ryboflawiny czyli witaminy B2 i to jest dobra wiadomość.

Ogromną rolę w przeroście Candidy odgrywa tarczyca, czyli odpowiednia podaż jodu. Generalnie grzyby nie lubią jodu, dlatego dodanie Kelpu This is BIO do 4 szklanki jest bardzo wskazane.

Na margi, największym wrogiem tarczycy są rafinowane oleje roślinne, a szczególnie zatruty roundapem olej rzepakowy, który ją po prostu wykańcza, podobnie jak pszenica suszona tym herbicydem. Tak samo reaguje wątroba, która traci zdolność do trawienia tłuszczy nasyconych i wtedy jelita mają z nimi poważny problem, bo się nie wchłaniają.

Naturalne kuracje jabłczanem magnezu (do drugiej szklanki) do oczyszczania z aluminium, 4 Greensem (algi trawy) oczyszczanie z innych metali, i w następnej kolejności należy odbudować florę w jelitach.

I już się chwalimy, że lada moment pojawią się opatentowane probiotyki  dla dorosłych i dla dzieci od lat 4, w organicznych truskawkowych żelkach do ssania. Tak, czy siak należy zwiększyć wrażliwość komórek na insulinę i zlikwidować ewentualną cukrzycę, najlepiej dietą.

2.

Kolejną przyczyną wynikającą z pierwszej, jest brak tlenu na poziomie komórkowym, lub/i niemożność jego wykorzystania. Nagromadzenie toksyn, trucizn i naturalnych produktów przemiany materii w komórkach tworzy się z tej prostej przyczyny, że organizm traci zdolność do odpowiedniej detoksykacji z powodu braku tlenu.

Oczyszczanie z toksyn jest synonimem dotleniania komórek, poprzez ich odkwaszanie, co w sumie stanowi synonim zdrowienia ciała.

3.

Obniżona witalność, czyli spadki energii z powodu stresu, wstrząsów, uszkodzeń ciała, ran, złamań, rozstroju emocjonalnego, uczucia poszkodowania, kłopotów w miłości, lub finansowych, oraz fizycznych niedoskonałości, stanowi kolejną przyczynę chorób.

Jak wykorzystać energię seksualną do stworzenia najpyszniejszego sernika na świecie?

4.

Czwartą, niezawinioną przez Ciebie przyczyną podupadania na zdrowiu jest to, co nabędziesz od swoich rodziców. Czy byli dobrze odżywieni, czy plemniki i komórka jajowa były w idealnej równowadze prozdrowotnej, wynikłej z dobrego odżywienia rodziców? Czy przyszłaś na świat siłami natury, czy przez cesarkę?

Nie mówię teraz o genach, bo to oczywiście odgrywa rolę, ale znacznie mniejszą niż się sądzi, może nawet mniejszą niż 1%, ale o stanie zdrowotnym rodziców w chwili poczęcia.

Reklama

Idealna kuracja uodporniająca i silne odżywianie GREENS & FRUITS TIB minerałowo-witaminowy, w tym bogate źródło B COMPLEX plus 50 warzyw, owoców, ziół, enzymów i probiotyków


Co to jest homeostaza?

Matka Natura podpowiada wiele sposobów radzenia sobie ze złym stanem zdrowia, całkiem podobnie, jak  w środowisku naturalnym, w świecie gleby, roślin i zwierząt, a wszystko to nazywa się homeostazą. Homeostaza to zdolność utrzymywania stałości parametrów wewnętrznych w systemie. Pojęcie to zwykle odnosi się do samoregulacji procesów biologicznych. Czyli zdolności organizmu, lub komórki do poszukiwania i utrzymania stanu stabilności i zdrowia w jej środowisku wewnętrznym, w kontaktach ze zmianami wewnętrznymi, lub zewnętrznymi, lub obcymi wpływami.

U ludzi zjawisko homeostazy reguluje temperaturę ciała, aby wynosiła około 37 stopni (36,6). Z tego powodu pocimy się (schładzamy w czasie upałów) i mamy dreszcze w czasie chłodu. Homeostaza zapewnia nam również energię niezbędną do szybkiego i skutecznego działania w odpowiedzi na zagrożenia, lub niebezpieczeństwa poprzez automatyczne przełączanie się naszego układu nerwowego, na stan walki, lub ucieczki.

Zjawisko homeostazy zaangażowane jest również w sytuację, gdy zużywają się składniki odżywcze potrzebne dla wspierania zdrowia, co oznacza, że organizm musi się sam upomnieć o te niezbędne dla życia składniki. Wtedy dochodzi do pożyczek, czyli podkradania białka z mięśni, czy minerałów z kości, też z mięśni (stąd nocne skurcze łydek?) a wszystko po to, aby mogły funkcjonować tak ważne organy, jak serce.

Te wszystkie mechanizmy obronne, które ciało potraf uruchomić sugeruje, że Wielki Biont dał Ci szansę na zdrowie awatara, nawet w niesprzyjających okolicznościach. Oznacza to, że wszystkie choroby, chorobowe objawy, czy niewydolność narządów mają szansę na powrócenie do równowagi, czyli optymalnego przeżycia za pomocą homeostazy.

Dlatego tworzenie się wszelkiego rodzaju błędów, czytaj patologii, takich jak bakterie, pasożyty, grzyby (Candida/drożdże), ma na celu ratowanie Ciebie z opresji

Tak jak kupy liści w ogrodzie. Wielu badaczy w całej historii nauki wykazało, że bakterie, grzyby (w tym Candida), ale też rak, są wynikiem słabej kondycji ciała, a samo ciało tworzy je w razie potrzeby, niejako na własny ratunek. Tak, nie przesłyszałaś się.

dla dociekliwych

Udowodniono istnienie jednego drobnoustroju, lub raczej mikromikroorganizmu, który występuje dosłownie wszędzie w naturze, czyli na skałach, roślinach, w glebie, u wszystkich ludzi i zwierząt na Ziemi. Nowoczesne mikroskopy, które są naprawdę bardzo nowoczesne i powszechnie używane w dziedzinie medycyny nie są w stanie wykryć tych mikromikroorganizmów, ponieważ są tak małe. Aby jednak zobaczyć owe mikroby, badacze, którzy je odkryli używali specjalnych mikroskopów.

Przykładowo Gaston Naessens zaprojektował i zbudował mikroskop nazywając go Somatoskopem. Wielu badaczy wpadło na to samo, dlatego na określenie tych mikromikroorganizmów jest obecnie kilka nazw, jak microzymas’y, protits’y, somatids’y i inne, ale jest oczywiste, że wszyscy zobaczyli to samo, czyli maleńkie kropki mikrobów.

Owe maleńkie mikroby mogą być widoczne w ludzkiej krwi, wychodzące z czerwonych ciałek krwi i mogą być postrzegane jako zmieniające się w wiele różnych organizmów, co nazywa się pleomorfizmem. Pleo oznacza wiele, więcej, a morph, oznacza zdolność przeobrażenia się jednego rodzaju organizmu w drugi. To zjawisko właśnie współcześni naukowcy nazywają mutacją, czyli zmianą patogenów, w postaci utworzenia tym razem czegoś odpornego na antybiotyki.

Super specjalne mikroskopy pokazują takie zmiany, które dzieją się na oczach naukowców. Dzisiejsza analiza żywej kropli krwi mogłaby wykazać podobne szczegóły, ale zwykle wykorzystuje się krew z żyły nieprawidłowo przygotowanej, a wyniki są całkowicie błędnie interpretowane.

Tymczasem badacze widzą na własne oczy, jak malutkie mikroby zamieniają się w bakterie, a następnie bakterie zamieniają się w grzyby łamane drożdże i w końcu grzyb zmienia się w raka. Gaston Naessens nazwał tego małego mikroba somatid’em (co oznacza „małe ciało”), a cały schemat przeobrażeń zaobserwowany pod mikroskopem nazwał cyklem życia somatid’a.

Jednak te zmiany mają nie tylko miejsce wewnątrz naszych ciał, ale występują one także wszędzie w przyrodzie. Spadające liście stają się kompostem, żelazo rdzewieje, mleko kwaśnieje, a żywność białkowa gnije. Światło, ciepło i wilgoć mogą pogarszać, lub po prostu przeobrażać wiele form biologicznych, a biotechnologie opierają się na wykorzystaniu naturalnie występujących, żywych bakterii do wykonywania podobnych funkcji. Wielu naukowców odkrywa dziś zdolność bakterii i grzybów, do oczyszczania środowiska z toksyn.

Na przykład zaobserwowano, że kurze odchody potrafią biodegradować glebę zanieczyszczoną ropą. Grzyby potrafią usunąć siarkę, główne źródło zanieczyszczenia powietrza odpadami ropy naftowej, skuteczniej niż konwencjonalne metody rafinacji.

the end

Celem bakterii i grzybów jest oczyszczanie przestrzeni ze śmieci, cukru (candida go „zjada”), toksyn, odpadów w całej przyrodzie

W razie potrzeby potrafią przeobrazić się w bakterie, a następnie w różne ich rodzaje, mutują do różnych form grzybów, takich jak Candida/drożdże, czy rak. Twierdzenie, że one są przyczynami choroby, jest tak trafne, jakby powiedzieć, że goniące końskie muchy są przyczyną powstania sterty obornika, albo jeszcze dosadniej, że strażacy powodują pożar.

To czy te najmniejsze organizmy są naszymi wrogami, czy też przyjaciółmi czeka jeszcze na odpowiedź, ale z pewnością teoria, że zarazek jest powodem choroby, nie jest prawdziwa. Jest to bowiem bardzo niespójna teoria i nie daje się logicznie wytłumaczyć, jak prawo grawitacji.

Teoria o zarazkach chorobowych mówi, że możesz po prostu złapać bakterię, zarazek, grzyba, candidę, grzyby, robaki, czy wirusa. Jednak może być całkiem inaczej, że z powodu niedożywienia organizmu, wezwane będą na pomoc mikroby, które ostatecznie zaczną mutować do groźnej w końcu postaci, z którą organizm nie da sobie w końcu rady. Czy nie nazywa się choroby AIDS, chorobą ogromnego spadku odporności? Tylko co wystąpiło najpierw?

Bo z drugiej strony, gdyby teoria o chorobie, którą łapiemy z powodu zarazka, grzyba, robaka, czy wirusa, to skoro owe zarazki są dosłownie wszędzie, to czy w ogóle byłoby możliwe życie na Ziemi?

Choroba jest wyzwaniem, ale trzeba uświadomić sobie, że najczęściej to my sami jesteśmy odpowiedzialni za tę chorobę. Wypływa z Ciebie, nawet, jak bodźcem jest zatrute środowisko.

„Prawdziwe” przyczyny candidy,  grzybów, bakterii, itepe

Doszukiwanie się prawdziwych przyczyn ma sens, bowiem organizm sam z siebie wytwarza candidę/drożdżaki w celu oczyszczania się, chcąc pomóc leczyć uszkodzone komórki, lub całe tkanki, pomagać strawić zalegającą żywność w okrężnicy, oraz zmieniać, lub neutralizować toksyny i trucizny. To dzieje się w organizmie każdego człowieka, niezależnie od jakichkolwiek wpływów zewnętrznych, lub źródeł, co jednocześnie obala także oświadczenia, że Candida lub inne patologie mogą być zaraźliwe.

To jest coś, co powstaje, aby stertę obornika, który reprezentuje słabą kondycję organizmu rozłożyć, czyli zneutralizować, a nazywa się najpierw bakteria, czy candida, a potem nawet rak.. Stos obornika nie zniknie przez zabicie muchy, ani przez zabicie/zlikwidowanie Candidy lub raka, które są tworzone przez nasze ciała do dobrych celów.

Zamiast tego musimy uzyskać zdrowe środowisko, czyli odkwaszone, zdetoksykowane, czyli wspaniale odżywione, to wtedy organizm nie będzie zmuszony tworzyć candidy, grzybów, czy ostatecznie raka.

Nie będzie sterty obornika, nie będzie końskich much

Tylko zły stan ciała jest przyczyną wszystkich złych stanów zdrowia, w tym błędów w postaci Candidy/ grzybów, bakterii, wirusów, czy raka. Dlatego tak bardzo działa zwykła witamina C, ona po prostu szybko odtruwa ciało, alkalizuje, przez co sterta odpadów się dematerializuje. Natomiast chemioterapia działa jak antybiotyk, czyli zabija raka, ale sterta odpadów tylko rośnie. Wydaje się, że to ma sens.

Nie wyleczysz stanu zapalnego antybiotykiem, nawet naturalnym

Jak więc wyleczyć stan zapalny?

Stan zapalny można wyleczyć, tylko i wyłącznie dotlenieniem komórki, odkwaszeniem, odpowiednim odżywianiem i dietą

Dlatego ludzie mają stale przerost Candidy, chociaż wciąż biorą probiotyki i olejek oregano, nie mówiąc już o antybiotykach, ale dopóki nie pozbędą się stosu liści, czy raczej obornika, na dłuższą metę te kuracje, nawet najbardziej naturalne nie zadziałają, bo ciało będzie nieustannie produkowało patogeny.

dinner/pepsieliot.com

owocek

Źródła:
„Leczenie dobrą dietą” Katarzyan Lewko
www.healingnaturallybybee.com/about-bee-wilder

(Visited 82 261 times, 24 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. maxgoha 16 września 2019 o 19:35

  …czyli wit.c alkalizuje/odkwasza organizm, dlatego pH moczu obniża się/kwaśnieje ? Pepsiku, chcę to wpisać do oprogramowania, dlatego tak po kretyńsku dopytuję…
  <3 szacun<3

  1. Pepsi Eliot 16 września 2019 o 21:02

   to na krótką metę, i tylko przy większych dawkach, niekiedy potrzebujesz zakwasić mocz, żurawiny, pomarańcze, cytrusy generalnie, wszystko zakwasi Ci na pewien czas mocz i bardzo dobrze, gdy jest to świadome działanie, tutaj piszę o oj, ale też o cytrynie, podobnie będzie działał kwas askorbinowy https://www.pepsieliot.com/ocet-jablkowy-zakwasza-zoladek-sciema/

 2. maxgoha 16 września 2019 o 19:45

  …acha, jeszcze jedno …

  1. Pepsi Eliot 16 września 2019 o 20:58

   wręcz przeciwnie, całe skażenie poszło na Hawaje, nasza spirulina ma wszelkie certyfikaty czystości

 3. Godandguns 16 września 2019 o 19:59

  Super wpis – po prostu!

 4. Vha2 17 września 2019 o 10:45

  Pojawiła się opryszczka. Bardzo powoli powstawała. Czyli jest objawem niedotlenienia niedożywienia. Patogenow ? To już druga w tym roku. Włosy tez wypadają ( siano mam ). Mam 34 lata. Co poradzisz.

  1. Pepsi Eliot 17 września 2019 o 11:02

   więcej badań potrzebuję, w tym TSH.
   a na już:

   Zaczynaj dzień od oczyszczającej wątrobę i ciało, nawadniającej i odżywiającej Kuracji 4 szklanek https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/,

   do 4 szklanki dodatkowo pół łyżeczki Kelp This is BIO (jod) https://thisisbio.pl/kelp/3621-kelp-100-organic-180g-this-is-bio-5905344040581.html?search_query=kelp&results=6,

   Do 4 szklanki łyżeczka Kolagenu TiB oraz 2 gramy MSM TiB (połowa płaskiej łyżeczki)

   Do śniadania 3 miesięczna kuracja wzmacniająca Greens & Fruits TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/10-greens-fruits-90tabl-tib–5905344040000.html
   po jednej tabletce, a po śniadaniu 6000 jednostek D3, czyli 3 kapsułki D3 TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3915-witamina-d3-60kaps-tib–5905344040758.html i tę 1 K2 https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/3674-high-strength-vitamin-k2-90kaps-gg–5060040820261.html?search_query=K2&results=6 (chyba, że bierzesz warfarynę, czy coś na rozrzedzenie krwi, to wówczas nie można brać więcej niż 40 mcg K2)
   oraz 1 Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib—5905344040048.html

   Na 5 dni przed badaniem 25(OH)D odstaw D3 i G&F TiB.

   Jakie masz pH moczu rano na czczo i o 12 w południe? Mamy paseczki do badania pH moczu, starczają na długo. https://thisisbio.pl/paski-ph/3730-paski-wskaznikowe-ph-45-90-100szt-tib–5905344040727.html

   Jak wypada domowy test na zakwaszenie ciała? https://www.pepsieliot.com/prosty-test-nadkwasote-raczej-niedokwasote/

 5. Justyna 17 września 2019 o 12:46

  A ja Tobie Pepsi zapomniałam podziękować za 4 szklanki! Na Filipinach zakupiłam jakiś dezodorant, który na kilka dni zapchał skutecznie wydzielanie jakiegokolwiek potu. Po 2 miesiącach pod pachami zrobiło mi się zapalenie i jakieś twarde grudki. Gdy wróciłam z podróży zaczęłam terapię i te grudki zniknęły! Rozpuściły się, albo jakieś inne cuda wydarzyły się w moim ciele 🙂 (wcześniej oczywiście próbowałam jakiś maści, nawet z rozpaczy zakupiłam antybiotyk w Tajlandii, ale nic nie pomogło). DZIĘKUJE KOCHANA!!!

  1. Pepsi Eliot 17 września 2019 o 13:21

   tak, to są cudowne 4 szklanki, love <3 🙂

 6. Lusja 17 września 2019 o 21:25

  Pepsi, wszystko pinknie. Ale co to znaczy, ze „nie ma wirusow”?

  1. Pepsi Eliot 17 września 2019 o 21:42

   Są są, tylko kiedyś, jako ciekawostkę, co hejterom umknęło, przedstawiłam opracowanie pewnego kontrowersyjnego człowieka, że wirusy wymyślono, a potem dostałam wielkiego hejta w necie, strony się powybijały na tym newsie 🙂 więc tylko żartuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *