Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 979 042
178 online
39 045 VIPy

„Biblia” protokół S/C, czyli soli i witaminy C w leczeniu boreliozy

Jest to dość dobrze znany protokół, zbierający dobre opinie. Zaliczany jest do 5 najskuteczniejszych metod pozbywania się boreliozy. Dla lepszego rozkminienia tematu googlaj jeszcze „Protocol for Lyme Infection” napisany przez M. Fett. Sprowadza się do przyjmowania dawek składających się generalnie z 1 g witaminy C oraz 1 g soli (najlepiej kupić najlepszą szarą sól celtycką/szarą morską). Zaczynasz od jednej dawki dziennie, a następnie zwiększasz ją stopniowo do 6 – 8, a nawet 10 – 12, w zależności od wagi ciała, wielkości problemu oraz szczerych chęci, zapału i Twojej odporności. Mikstura może przeczyszczać, ale to nie będzie wskazane, dlatego trzymasz się progu jelitowego.

Co jest niezbędne? 1. Najlepsza szara sól celtycka morska, szara morska, w ostateczności himalajska różowa. 2. Witamina C w porcjach 1 gram 3. Woda najlepsza źródlana 4. Przejście na dietę w 75% opartą na warzywach 5. Amorficzna Ziemia Okrzemkowa jakości spożywczej 6. Żelatynowe puste kapsułki (kupisz na Allegro) o wielkości odpowiedniej do pomieszczenia 1/5 płaskiej łyżeczki soli 7. Zeszyt, w którym będziesz prowadziła dzienniczek notatek i obserwacji Rozważnym ruchem wydaje się być rozpoczęcie od przyjmowania Ziemi Okrzemkowej na parę tygodni przed Metodą sól/witamina C celem pozbycia się większych pasożytów i zwiększenia poziomu krzemu w organizmie. Nigdy nie zapominaj, że ziemia okrzemkowa odwadnia ciało, dlatego szczególnie w tym okresie nawadnianie jest priorytetem. Ponadto, można rozważyć wstępne wytrzebienie Candidy przed rozpoczęciem tej metody z użyciem wody utlenionej i/albo preparatów boru, w odpowiednich proporcjach do wagi. Wiesz jak to zrobić. Bor ma także silne anty-grzybicze działanie.


Metoda S/C w praktyce:

Należy napełnić kapsułkę najlepszą solą morską (kwiatem soli), przygotować tabletkę witaminy C i wodę. Płaska łyżeczka do herbaty zawiera ok.5g soli, podziel zawartość łyżeczki na 5 równych części, każda będzie ważyć ok.1g, ale ja bym odważyła sobie ten gram na specjalnej wadze. Przyjęcie porcji to połknięcie (proponowana godzina to 10.00 rano) kapsułki oraz 1g tabletki witaminy C, popite szklanką (lub lepiej dwiema) wody. Po 1 godzinie lub 2 należy wypić szklankę wody z łyżeczką Ziemi Okrzemkowej (Diatomitu). M. Fett sugeruje dodanie do Diatomitu łyżeczki glinki spożywczej. Tego samego dnia o godz. 14.00 przyjmujesz następną dawkę. Następnego dnia przyjmujesz (jeśli nie zaobserwujesz niepokojącej reakcji) 3 dawki. Trzeciego dnia możesz przyjąć 4 dawki, ale tylko jeśli się w miarę dobrze czujesz. Pamiętaj, że bakterie giną w środowisku o większym zasoleniu, doznasz więc reakcji intensywnego oczyszczania. Należy więc obserwować się, notować samopoczucia i umiejętne zwiększać ilość porcji aż do nawet 10 – 12, choć i 6 – 8 to sporo! Szczególnie dla dziecka powinno być odpowiednio mniej w stosunku do jego mniejszej wagi.

Należy się uważnie obserwować i nie zwiększać a nawet zmniejszyć dawkę, jeśli coś Cię niepokoi!

Z drugiej strony, niestety należy spodziewać się reakcji Herxa (oczyszczanie, wymieranie patogenów) i nie ma się czego bać, ale nie ma też potrzeby nadmiernego katowania się. Szczególnie w pierwszym tygodniu mogą się pojawić reakcje wymierania Candidy. Niektórzy odczuwają rodzaj palpitacji serca, podobnie jak przy większym przeziębieniu, ale przechodzi. Także bóle stawów, zakłócenie widzenia.


Uwaga: Nie jestem lekarzem i te informacje należy traktować poglądowo. Nikogo nie namawiam do tej metody bez zaleceń lekarza. 


Niektórzy czuja ukłucia tu i ówdzie. Trzeba pamiętać, że ta kuracja powoduje także wymieranie większych pasożytów, które nie mogą znieść zwiększonego zasolenia dotychczas tak im przyjaznego środowiska. Nie ma się czego obawiać, organizm poradzi sobie doskonale z usunięciem lub zutylizowaniem unieszkodliwionych pasożytów. Tak naprawdę:

Nie ma leczenia bez reakcji Herxa

Ta reakcja jest dowodem skuteczności kuracji, dowodem, że zachodzi proces leczenia. Może zdarzyć się już pierwszego dnia, że stwierdzisz, iż 2 dawki to za dużo dla Ciebie. OK, bierzesz jedną choćby parę dni i zwiększasz dawkę bardzo ostrożnie. Generalnie pamiętaj jednak, że „nie ma leczenia bez czyszczenia”.

Metoda ta polega na zwiększaniu dawki i na tym zasadza się jej skuteczność. Bez stałego zwiększania ilości przyjmowanych dawek do określonych już granic, nie będzie sukcesu.

Podałam tu tylko wstępne wskazówki do metody S/C, bowiem Twoją „Biblią” jest tu anglojęzyczna książka M. Fett’a. Będziesz mieć wiele istotnych pytań, a odpowiedzi znajdziesz w tej właśnie książce.

A tu całość, warta przejrzenia

(Visited 11 900 times, 2 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Jashita777 2 marca 2018 o 03:34

  Wczoraj odebralem wyniki dziecka:
  wit d: 110 ng/mL
  wit b12: 2000 pg/mL
  dziecko ma 2.5 roku.
  Nie za duzo? Lekarz kazal odstawic suplementy…
  Mam tez morfologie dziecka. Mozna podeslac na maila do Ciebie Pepsi zebys zerknela cz? tu wkleic?

  1. avatar grzegorzadam 2 marca 2018 o 07:38

   jakie ma objawy?
   Dlaczego ma odstawić?
   Ma jakąś inną teorię chemiczną?

  2. avatar Zeo 2 marca 2018 o 11:05

   Dlaczego badasz i suplementujesz takiemu małemu dziecku? Dzieje się coś? Jaka dieta? Dieta w tym wieku to absolutna podstawa.

   1. avatar grzegorzadam 2 marca 2018 o 18:02

    Słuszne pytanie.

 2. avatar Jashita777 2 marca 2018 o 03:49

  Corka bierze
  d3: 1800iu
  b12: 753.5 mcg ale methylo
  Cos mi mignelo ze methylo to lek a lepsza forma to cyjano tak Pepsi?

  1. avatar grzegorzadam 2 marca 2018 o 07:37

   Dlaczego 1800? Jaki poziom?

 3. avatar syldra 2 marca 2018 o 06:47

  Dziękuję, tego mi było trzeba

 4. avatar Sylwia 2 marca 2018 o 06:49

  Droga Pepsi! Vegatest wykazał u mnie cysty boreliozy. Naturopatka poleciła mi badanie LymeSpot (900 zł :-((), by określić, czy krętki są aktywne. Uważasz, że warto wydać tyle na badanie czy po prostu przeleczyć się zaproponowaną tu metodą sól+C? Co myślisz o włączeniu tu jeszcze biorezonasu (jaki?) lub zapiera? Pomóż i dziękuję!

  1. avatar grzegorzadam 2 marca 2018 o 18:09

   Naturopatka poleciła mi badanie LymeSpot (900 zł :-((),”

   Co to za nowa nowość?
   ludzie są jednak pomysłowi 🙂 😀

   nie wchodź w to, szkoda kasy, zmieniłbym gabinet.

   ”Potrzebuję konkretów i oparcia – w Tobie lub/i Pepsi.”

   Nie potrzebujesz wsparcia, próbuj różnych metod, wszystko w Twoich rękach.

 5. avatar grzegorzadam 2 marca 2018 o 07:28

  To może działać znakomicie.
  Sól i Morze Martwe- B. Bołotow 🙂

  ”Prof. Bołotow:

  – ale sól jest potrzebna, spójrzcie na morze Martwe, tam nie żyje żaden pasożyt, żaden wirus ani
  komórka rakowa, żaden wirus opryszczki, (….)
  – wszystkie byty chorobotwórcze są słodkowodne..
  – przede wszystkim należy przywrócić sól limfie (białej krwi), starożytni lekarze mawiali, że limfa musi być słona,
  Trzeba ją dosalać, jak należy to robić.. woda ma być gorąca (40-42 st.), na ciało sypie się sól….
  10-15 minut i człowiek nie może na nic zachorować.

  Ja, pomimo, że w tym roku będę miał 84 lata, na nic nie choruję, na nic nie chorowałem, i niestety nie jestem w stanie
  na nic zachorować… Lekarze nie chcą
  mnie wysyłać na leczenie (sanatorium ?)
  .. 😀

 6. avatar grzegorzadam 2 marca 2018 o 07:31

  -”Nie należy, leczyć chorób, tylko usuwać przyczyny, jest ich 9, nie 12, ja sam znalazłem jeszcze trzy.
  Jedną z nich jest brak soli w białej krwi, biała krew to limfa, człowiek się poci, a pot jest słony, w ten sposób tracimy
  sól , a mówi się, że soli nie wolno jeść, do tego jeszcze słuchamy bredni białych fartuchów, żeby nie jeść soli, bo sól
  to biała śmierć, że jak będziecie jeść sól, to jutro umrzecie przed obiadem.

  Wyobraźcie sobie jacy są bezczelni, nawet nie pozwalają zjeść obiadu..”
  😉

 7. avatar Nati11 2 marca 2018 o 10:15

  Pepsi – gdzie dostanę taka sól i ta ziemie krzemkowa…?? ile czasu to stosować jeśli pije nadtlenek wodoru w ciągu dnia? witamine C mam w proszku czy może być? i czy to musi być z dala od innych suplementów i od jedzenia?

  1. avatar Jarmush 2 marca 2018 o 12:13

   ziemię chyba mamy w naszym sklepie, ale nie jestem pewna, sprawdź, w zielarskich też jest. Dowiedz się na forach, przeczytaj ten protokół w całości

 8. avatar Jashita777 2 marca 2018 o 11:26

  Nic sie nie dzieje. Jaka dieta? Dieta oparta na nisko przetworzonych produktach roslinnych. Sporo zaczerpniete z Campbella, Furmana, Eselstina. Sporo surowego. Zero miesa, nabialu itp. Stad suplementacja b12. Dawalismy jej 1800iu b12 wynik pokazal 2000 pg/mL. Teraz u nas zima wiec wit d takze bierze. Dawalismy 753.5 mcg methylo. Wynik 110 ng/mL. Bierze take dha w dawce 360mg na dziek i b complex. Dziecko zdrowe, nie choruje. Lekarz kazal odstawic b12 i d3 bo chce indywidualnie dobrac dawke piniewaz uwaza ze wyniku za wysokie. Przed badaniem mala przez 2 dni nie dostawala supli ale z tego co sie juz orientuje to za malo,wiec czy wyniki sa miarodajne? Czy wyniki faktycznie sa za wysokie? Jesli tak do jakiek dawki dziennej zmniejszyc?

  1. avatar grzegorzadam 2 marca 2018 o 18:03

   ”Zero miesa, nabialu itp. Stad suplementacja b12. ”

   Dziecko tak zdecydowało?

   1. avatar Jarmush 2 marca 2018 o 20:50

    a jak zadecyduje McDonalda?

   2. avatar lukasz 2 marca 2018 o 21:11

    tak, dziecko… oczywiscie. Moge otrzymac odp. na moje pytania czy szukac gdzies indziej? Tylko bez ironi prosze

    1. avatar grzegorzadam 2 marca 2018 o 21:25

     gdzie są te pytania?
     bez ironii

     1. avatar lukasz 3 marca 2018 o 11:16

      Wczoraj odebralem wyniki dziecka:
      wit d: 110 ng/mL
      wit b12: 2000 pg/mL
      dziecko ma 2.5 roku.
      Czy wyniki nie sa za wysokie?

      Dawalismy jej 1800iu b12 i 753.5 mcg methylo.
      Lekarz kazal odstawic. Jednak biorac pod uwage ze badanie krwi pokazuje calosc b12 z czego tylko 40% jest tej „aktywnej” wynik b12 wskazywalby na wynik 800, dobrze to rozumiem?Czy moze jednak zmiejdzyc dawki?

     2. avatar Jarmush 3 marca 2018 o 13:51

      odstaw na trochę, dziecko jak widać idealnie wchłania suple

     3. avatar grzegorzadam 3 marca 2018 o 14:05

      lukasz = Jashita777.
      ok

      nie ma w nich nic niepokojącego.
      Lekarz widzi to inaczej, mają inne zakresy szkolne.

 9. avatar Lucia 2 marca 2018 o 13:22

  Grzegorzadam, mogę cię prosić o kontakt?

  1. avatar grzegorzadam 2 marca 2018 o 18:05

   Możesz tutaj?
   Jesteś incognito.
   nie mam czasu na obejrzenie bloga na bieżąco, nie mówiąc o innych sprawach.

 10. avatar Sylwia 2 marca 2018 o 14:12

  Grzegorzu, czy To znaczy, że cysty boreliozy, które wykrył vegatest, wyrwę solą+C i powinnam dać sobie spokój z dalszymi badaniami ? Potrzebuję konkretów i oparcia – w Tobie lub/i Pepsi.

 11. avatar Nati11 2 marca 2018 o 17:42

  Nadal nie wiem gdzie kupić taką sól? i ile trwa ta kuracja bo nie jest napisane lub co ile ją powtarzać

  1. avatar Malgo 2 marca 2018 o 21:58

   Jeśli nie ma w sklepie Autorki to weź sobie wygugluj. Może haslo: sól morska?

 12. avatar Natka 2 marca 2018 o 20:41

  Hej, mam pytanie trochę z innej beczki. Czy są jakieś minusy stosowania słomek ze stali nierdzewnej? Czy w jakiś sposób reagują z witaminą c? Robię sobie codziennie drinka z kwasem l-askorbinowym oraz MSM i chciałabym się upewnić, że nic nie tracę.

 13. avatar Lucia 2 marca 2018 o 23:18

  Grzesku, przepraszam cie. Zalozylam niefrasobliwie, ze masz wiecej czasu. Znalazlam cie u… i chcialam pogadac. Ale przeciez wiekszosc z nas zarobiona na okraglo jest. Pozdrawiam i pisz jak najczesciej. (duzy usmiech)

  1. avatar grzegorzadam 3 marca 2018 o 12:27

   ”u… i”

   ?

 14. avatar Lucia 3 marca 2018 o 15:54

  No, nie mogę napisać u kogo. Wycieli mi. 😉

  1. avatar grzegorzadam 4 marca 2018 o 15:40

   Chyba się domyślam gdzie, ale napisałem chyba kontakt ? 😉

 15. avatar Sylwia 3 marca 2018 o 20:15

  Grzegorzu, czy cysty boreliozy, wykryte u mnie w Vega teście Volla to już borelioza?

  Od czego zacząć usuwanie tych cyst?, zgubiłam się:-( w gąszczu informacji!

  Jaki biorezonasu byłby pomocny w ich usuwaniu – BRAT?

  Pomóż proszę!

  1. avatar grzegorzadam 4 marca 2018 o 15:36

   Każdy może je mieć (wykryto mi 3 szczepy), ale są nieaktywne!

   Aby nastąpiła agresja organizm musi ulec osłabieniu, zakwaszeniu, odwodnieniu,
   stresowi, jest wiele przyczyn.

   To nie patogeny są winne – wg teorii Pasteura (naciągacza) a deregulacja
   kwasowo -zasadowa i odwodnienie implikuje ich rozwój- wg teorii Beschampa.

   Nasiej ”medycynie” chemicznej odpowiada pan ”pasteryzacja”,
   taka rzeczywistość.

   Regulacja wartości pH ukłądu limfatycznego powoduje remisję z wszystkich chorób,
   ale kto na tym zarobi?

   Przeciwnicy biorezonansu używają argumentu, ze wszystkim wykrywa.
   tak, ale to nie powód do paniki.
   przy silnym układzie odpornościowym nic nam nie grozi.

  2. avatar grzegorzadam 4 marca 2018 o 15:37

   Nie panikuj.
   Co zalecono w gabinecie?
   Terapia BRT bywa bardzo skuteczna.

  3. avatar grzegorzadam 4 marca 2018 o 15:42

   Jakie masz pH dzienne, poranne, popołudniowe?
   Inne wskaźniki, nawodnienie, poziom D? magnez,

   ZAwsze od podstaw.

 16. avatar Alan Łucyk 4 marca 2018 o 10:16

  Hih

 17. avatar Martama2 5 marca 2018 o 08:03

  Pepsi, mam prośbe o pomoc, chodzi o mojego tate. Kupil sobie na moje konto u Ciebie w sklepie takie rzeczy jak: Greens&Fruits, Jarmuz w proszku, Spirulina w tabsach, MSM, Jabłczan Magnezu, Kurkuma. Ma też i bierze WIt C oraz D3 i K2.
  Objawy:
  58 lat,
  cukrzyca typ 2 z otylosci (brzuszna, nogi i rece mega umiesnione mimo braku silowni) w nocyku lata sikac jesli źle je,
  nadcisnienie,
  czasem palenie w przelyku, wiec, niestety, raz na tydzien okolo bierze IPP.
  Ze wzgledu na wspolnika psychopate alkoholika z ktorym ma firm, nie lubi tam jesc, je tylko w domu przed praca zazwyczaj jajecznice.

  Kazałam mu pic rano na czczo kurkume z Jarmuzem (on to miesza w jednej szklance) i pieprzem, potem magnez. Potem Greens i Spirulina i niech je to swoje sniadanie, kawy nie umiem mu wytluc z glowy bo on bez tego nie obudzi sie, slodzi lyzeczka ksylitolu.

  Najgorszy objawy ktory go przeraza, że umrze, to puchniecie narzadow (takie wrazenie) szczegolnie po glutenie (ogranicza go ale grzeszy) a przedewszystkim pszenicy. Raz stalo sie to bez powodu glutenowego.

  Badania na nietolerancje na gluten oczywiscie ujemne. Z tego co wiem nigdy nie mial problemow z wyproznianiem sie, wrecz przeciwnie, dlatego kupil jablczan Mg a nie chlorek. Do pasozytow go nie przekonam, ani do biorezonansu, ale łyknie wszystko co każe.

  Co ma brac, i jakie przerazajace fakty przedstawic Tacie by wreszcie raz na zawsze odstawil gluten i nabial? (Prace tez powinien ale niestety na razie cała rodzina na nim wisi)
  Tato poza tym jest wierzący nawrocony kilka lat temu. Wie, że powinien dbac o swoje cialo, tyljko ciezko mu wytrzymac, a mama niestety nie ugotuje mu zdrowo bo sama wyklada na uczelni i nie ma czasu.

  Prosze o rade

  1. avatar Jarmush 5 marca 2018 o 12:18

   nie strasz go, kup urządzenie do nespresso, mamy kawę w pastylkach, raz że bez kofeiny, dwa, że BIO, 3 że w kapsułkach biodegradowalnych, tego nie ma nikt, bo jak ma, to nawet o tym nie wie 😀

   Wszystko niech bierze i jest ok. Jak alkohol, to ma pić organiczne wina bio czerwone. Jajecznica tylko na maśle bio (może wcześniej klarować masło, aby nie miało kazeiny) i jaja zerówki.

  2. avatar grzegorzadam 5 marca 2018 o 17:09

   cukrzyca typ 2 z otylosci (brzuszna, nogi i rece mega umiesnione mimo braku silowni) w nocyku lata sikac jesli źle je,
   nadcisnienie,
   czasem palenie w przelyku, wiec, niestety, raz na tydzien okolo bierze IPP.
   Ze wzgledu na wspolnika psychopate alkoholika z ktorym ma firm, nie lubi tam jesc, je tylko w domu przed praca zazwyczaj jajecznice.”

   Zróbcie testy;
   http://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/

   to jest do ogarnięcia, i z uśmiechem, bez stresu, zauważy pierwsze efekty, sam pociągnie wózek.
   moze jesięnią będzie jeżdził na rowerku.
   Nawodnienie, magnez.

   I bardzo ważne- pH:
   http://www.pepsieliot.com/jak-pic-sode-na-3-sposoby-aby-spektakularnie-poprawic-swoje-zdrowie/
   Może poczyta i sam napisze? 😉

   1. avatar Martama2 6 marca 2018 o 10:56

    OK Dzieki
    Sprobuje namowic na badania i czytanie. Dam znać jak zrobimy badania. a tymczasem bede go edukowac malymi dawkami wiedzy, mailowo.

 18. avatar Nati11 7 marca 2018 o 23:20

  Pepsi – jak zażywać tą ziemię okrzemkową przed rozpoczęciem soli oczywiście przy piciu WU i innych suplementów.

  Dzięki – o w protokole wyżej nie ma nic na ten temat.

 19. avatar Migotka 8 maja 2018 o 18:12

  Co na kleszcze dla psa?stosuje olejki ale mimo to codziennie im wyciągam nawet 5 kleszczy.a rana po kleszczu na psie oznacza boreliozę? Będę im dawać ziemię okrzemkiwa do wody i może witaminę c tez do wody

  1. avatar Jarmush 8 maja 2018 o 18:14

   nie demonizujmy kleszczy, to dopiero 21 przyczyna boreliozy, tak przynajmniej twierdzą niektórzy alternatywni.

  2. avatar grzegorzadam 9 maja 2018 o 04:49

   na wszystkie owady spryskać futrzaka wywarem z wrotyczu.

   Poza tym jak Pepsi- bez paniki.
   Mendia straszą tym aż do wymiotów.
   Celem jest chyba nie chodzenie po lasach- niedoczekanie wasze.

 20. avatar Migotka 8 maja 2018 o 21:03

  No tak ,podobno komary częściej przenoszą boreliozę, teraz mam pytanie do Grzegorza,chce kupić ziola różne, i nie wiem które ziola warto zawsze mieć w domu.chodzi mi o jakieś antybakteryjne i przeciwirusowe.

  A co do wrotyczu,naprawdę nie mogę wypić naparu z jednej łyżeczki ,gdy karmię piersią 1,5 roczne dziecko?

  1. avatar grzegorzadam 10 maja 2018 o 04:51

   nie ryzykuj z wrotyczem tutaj.

   mam koło 30-tu, można mieć więcej

 21. avatar Mar 11 czerwca 2018 o 07:03

  Witajcie, moj maz zostal ugryziony okolo 10-12 dni temu, 6 dni temu pojawil sie rumien, temperatura, obajwy grypopodobne. Wczesniej juz byl na duzych dawakach Vit C (okolo miesiac, cynk) wiec tylko jeszcze odrobinę zwiększyliśmy plus wprowadzlismy sol, probiotyki. Dzisiaj jestesmy umowionieni z zielarzem.
  Mam pytanie czy tak duza docelowa dawka soli może w jakikolwiek sposób zaszkodzić? 16-20g (raz przyjac nawet 30g dziennie) Dodam, ze maz jest sportowcem, nie ma problemow zdrowotnych (45 lat).

  1. avatar Jarmush 11 czerwca 2018 o 07:06

   może, jak ma niski potas. Przy takim ostrym stanie, bywa, że wskazana jest oprócz wszelkich działań kuracja antybiotykowa.

   1. avatar Mar 11 czerwca 2018 o 07:18

    dziękuję Pepsi. Tak, bierze antybiotyk własnie ze względu na ostra reakcje. Inaczej byśmy ominęli bo jesteśmy za jak najbardziej naturalnymi metodami. Maz jest weganiniem,3/4 raw. Dzisiaj ma badanie krwi, uwzględnimy potas.

    1. avatar Jarmush 11 czerwca 2018 o 09:36

     dobrze robicie

 22. avatar Lipton 19 czerwca 2018 o 19:37

  Witajcie. Dopiero niedawno natrafiłem na tego bloga i z uwagi na solidną wiedzę tutejszych osób postanowiłem zasięgnąć rady. Mój tato ma problemy ze stawami od ok. trzech miesięcy. Najpierw zaczął odczuwać ból w lewym barku, później doszedł prawy, następnie zaczęły drętwieć mu palce w lewej dłoni i dosyć mocno spuchł nadgarstek. Powoli zaczyna puchnąć prawy nadgarstek, ale drętwienia palców nie ma. Tato wybrał się do lekarza, jednak ten zamiast zlecić badania wysłał go na dwa tygodnie rehabilitacji. Właśnie je skończył i efektów brak, dłoń zaczyna coraz bardziej drętwieć.

  Wzięliśmy sprawy w swoje ręce, tato postanowił zrobić badania na boreliozę i cieśń nadgarstka, (dopiero po jego wyraźnej sugestii lekarz przyznał, że faktycznie można je zrobić). Mamy wyniki dotyczące boreliozy, ale nie do końca wiemy jak je traktować, otrzymaliśmy dwie nieco rozbieżne informacje. Pani wydająca badanie stwierdziła, że jest stara borelioza. Natomiast drugi lekarz (inny, niż ten na początku) stwierdził, że borelioza była kiedyś i już jej raczej nie ma, najwyraźniej organizm jakoś sobie z nią poradził. Przedstawiam Wam wyniki i bardzo proszę o Wasze opinie jeśli macie rozeznanie.

  Borelioza IGM = 0,05 (Wynik ujemny 0.32)

  Borelioza IgG = 2.29 (Wynik ujemny 0.20)

  Trudno jest mi uwierzyć w brak boreliozy (patrząc choćby na IgG), tym bardziej, że tato odczuwa bóle w stawach, a nawet bóle mięśni w udach. Lekarz sugeruje skupienie się na stawach, a odnośnie wyniku IgG=2.29 stwierdził, że tego się nie leczy. Czekamy na kolejne badanie, aby sprawdzić czy występuje cieśń nadgarstka. Tato już miewał w przeszłości bóle w stawach, ale po jakimś czasie przechodziły. Tym razem nie chcą ustąpić.

  1. avatar Lipton 19 czerwca 2018 o 19:57

   Poucinało wyniki ze względu na znaki mniejszości/większości, wstawiam raz jeszcze:

   Borelioza IGM = 0,05 (Wynik ujemny do 0.20; Wynik wątpliwy 0.20-0.32; Wynik dodatni powyżej 0.32)

   Borelioza IgG = 2.29 (Wynik ujemny do 0.20; Wynik dodatni powyżej 0.20)

  2. avatar Jarmush 19 czerwca 2018 o 20:44

   Niech tato zrobi biorezonans i badania krwi najlepiej te (z tarczycy wystarczy TSH) https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/

   1. avatar Lipton 20 czerwca 2018 o 10:24

    Dziękuję za informacje. Tato dosyć regularnie robi badania krwi, nie mam teraz dostępu do ostatnich, ale ponoć wyszły w miarę ok, a na pewne niedociągnięcia miał przepisane leki. Teraz zrobił również badanie poziomu 25(OH)D, wynik ok. 40. Dzisiaj zasięgnął opinii w innej klinice odnośnie swoich badań na boreliozę i ponownie otrzymał informację, że borelioza kiedyś była. Tato chce jeszcze wykonać badanie Western Blot. Dodatkowo bierzemy pod uwagę biorezonans.

    Ale jeśli faktycznie boreliozy nie będzie, to skąd te bóle stawów? Lekarze na chwilę obecną nie są w stanie pomóc.

 23. avatar Kamila 29 czerwca 2018 o 18:00

  Jestem po biorezonansie syna 15 lat , wyszedł tasiemiec,glista, jakieś przywry i borelioza zadawniona około 10 lat. Co dalej z tym zrobić, mamy krople homeopatyczne, i leczenie biorezonansem 4 dni po kilka godzin , czy to wystarczy wszyscy piszą że leczą to dużo dłużej?zażywa chlorelle, G&F, D3+K2, wit.c i magnez

 24. avatar Kamila 29 czerwca 2018 o 19:13

  GrzegorzuAdamie mam wermox w domu czy możemy zastosować?

 25. avatar Ala 13 sierpnia 2018 o 05:51

  biorezonans: borelia w układzie limfatycznym, e.coli siedlisko nerki i cytomegalowirus wszędzie, pasożytów i grzybów nie stwierdzono (być może brany steryd nie pozwolił wykryć) – pisze o swojej mamie, którą namówiłam na to badanie, ponieważ lekarze rozkładają ręce … i na wyskakujące na całym ciele czerwone, swędzące, puchnące i bolesne place ordynują antybiotyki, sterydy i leki przeciwalergiczne, dwa lata temu stwierdzony chłoniak i 10 chemii w tabletkach, wykonujący biorezonans zaproponował 10 sesji Bicomu, dwa razy w tygodniu, zastanawiam się nad tym? może lepiej kupić zappera i stosować kilka razy dziennie? do tego oczywiście zioła, probiotyki, czytam też o soli i witaminie C … bo bicom to nie to samo co zapper?

  1. avatar Jarmush 13 sierpnia 2018 o 06:23

   to działa podobnie, na tej samej zasadzie

 26. avatar janna 21 sierpnia 2018 o 15:05

  Czemu kapsulki zelatynowe? celulozowe nie moga byc?

  1. avatar Jarmush 21 sierpnia 2018 o 18:06

   mogą być obojętnie jakie

   1. avatar janna 21 sierpnia 2018 o 18:09

    ok, dzieki!

 27. avatar megii 22 sierpnia 2018 o 09:23

  Pepsi- borelioza stara, neuro.

  Jak połączyć picie nadtlenku
  terapie 4 szklanek
  i protokół solny?

  Głowię się nad tym i nie wiem jak to rozwiązać jak to brać wszystko razem.

  1. avatar grzegorzadam 23 sierpnia 2018 o 23:16

   poczytaj o tych łączeniach w tematach, niektóre można łączyć, inne nie.

 28. avatar Megi 24 sierpnia 2018 o 07:42

  Ale gdzie w tematach czytałam już tyle forum i nic nie przeczytałam nie było napisane czy terapię nadtlenku można łączyć z solą i jak dlatego tu napisalam bo od was ten artykuł o soli

  1. avatar grzegorzadam 24 sierpnia 2018 o 23:33
 29. avatar Megi 26 sierpnia 2018 o 11:38

  Tak. Jest artykuł osobno o h202 i protokole z soli a co brać jak co pierwsze czy razem bo wszystko na czczo trzeba chce bardzo brać ale nie wiem jak to pogodzić ze sobą.

  1. avatar Jarmush 26 sierpnia 2018 o 15:23

   a nie możesz po prostu zrobić jednej kuracji, a potem następnej? Przecież sól dostarczy wielu minerałów, a to forma odżywiania, a H202 ma być na czczo.

 30. avatar Megi 26 sierpnia 2018 o 15:37

  Czyli dwie kuracje w jeden dzień najpier woda potem sól? Sól ma być po jedzeniu?

  1. avatar Jarmush 26 sierpnia 2018 o 15:50

   zrób tydzień kuracji wodą i dostarcz tlenu do komórek, a potem poleć solą, potem znowu możesz zrobić podmianę. albo tak jak mówisz jednak to nie są moje porady, poczytaj Nieumywakina.

 31. avatar ola 5 października 2018 o 16:10

  hej wszystkim, chcialam zapytac czy mozna stosowac metode sol-wit c przy wystepujacym niesutannym stanie podgoraczkowym? mam zwiekszone zapotrzebowanie na potas(bynajmniej niedobor akurat tego pierwiastka wplywa na bicie mego serducha), mam nadzieje, ze nie wybuchnie ”bomba sodowo-potasowa”

  1. avatar Jarmush 5 października 2018 o 16:16

   Wodorowęglan potasu byłby rozwiązaniem, ale to już trzeba robić pod okiem lekarza.

 32. avatar ola 5 października 2018 o 16:31

  na obecna chwile suplementuje sie mocno chlorkiem potasu(wiem-w stanach to pawulon), zmieniam lada chwila na cytrynian, dawki rzedu 4-5 gram, to i tak jest jeszcze przymało-zwazywszy, ze mam stale podwyzszona temp=wiecej wody niestety trace=wieksze zuzycie w zasadzie wszystkiego. Czy w tym przypadku moge stosowac metode soli? i czy wtedy zazywac wiecej potasu? i ile ogolnie wtedy pic? dziekuje

  1. avatar Jarmush 5 października 2018 o 16:36

   nie udzielam takich konsultacji jeśli chodzi o potas, to są bardzo poważne sprawy, gdy nie znam dokładnie historii Twojego niedomagania, gdy nie mogę nad Tobą czuwać.

 33. avatar ola 5 października 2018 o 17:23

  potas mierzylam i jest na poziomie 4.2 do gornej granicy troche brakuje. Nadal nie wiem, czy moge zastosowac ta metode? czy ten potas mnie poprostu dyskwalifikuje? pozdrawiam serdecznie

 34. avatar ola 5 października 2018 o 18:10

  Moglabym uzyskac odpowiedz, wstarczy krotkie tak lub nie? zamiast usuwac moje zapytanie

  1. avatar Jarmush 6 października 2018 o 10:30

   nie wiem o co chodzi, jak jest spam moderator usuwa, to nie jestem ja

 35. avatar ola 6 października 2018 o 16:36

  strona troche dziwnie u mnie dziala-czasem nie pokazuje napisanych wiadomosci, stad to stwierdzenie-przepraszam. Wracajac do mojego pytania, jesli mam unormowana sytuacje z potasem- w sensie nie telepie mnie od jego niedoboru czy moge zastosowac metode sol-wit. c? Od jakiegos czasu tez zauwazylam u siebie poped na slone marynowane sledzie(staram sie przez papier odsaczyc nadmiar octu)-organizm sam sie domaga, bo ja ryb w ogole nie jadam- corka rybaka i mam wstret a tu sledz na sniadanie dzien w dzien i jeszcze mi nie zbrzydl, po za tym uwielbiam slony smak i jak u Cb poczytalam, ze wcale nie jest trucizna to kamien z serca, btw, zglebiam wiedze na tematt boleriozy- zakazenie droga plciowa mnie mega zmartwilo-ale droga kropelkowa?!!!! zaczyna robic sie niefajnie na tym swiecie, i roztocza tez maja tu zarazeniowy udzial, Pepsi jeszcze jedno pytanie stosujac prawie wszystkie Twoje porady i zalecenia- jak szybko mozna odbudowac swoja odpornosc? podejrzewam, ze to u kazdego pewnie inaczej, ale mniej wiecej rok?pol? potas wodoroweglan polecasz, a co sadzisz o cytrynianie? organiczna opcja…podobno…

 36. avatar ola 6 października 2018 o 17:48

  bardzo bardzo chce sprobowac tej metody i wierze ze mi sie uda natomiast, nie wiem czy te stany podgoraczkowe mnie nie wykluczaja, pije ok 2.5 l plynow 1 dawke chcialabym wziac bedac z kims w domu:)

 37. avatar ola 8 października 2018 o 18:22

  Mozna liczyc na odpowiedz?

  1. avatar Lakusia1234 3 kwietnia 2020 o 10:07

   Droga Pepsi .Czy mogłabyś podać dokładnie jak pozbyć się boleriozy metodą S/C. Piszesz o Witc w tabletkach czy może być w proszku bo taką mam?Czy tą sól muszę przesypać do kapsułek ?mogę odmierzyć za każdym razem mam dokładna wagę .Niestety. Z książki nie skorzystam bo nie znam angielskiego.Liczę bardzo na Ciebie. Pozdrawiam

   1. avatar Jarmush 3 kwietnia 2020 o 11:00

    oczywiście że może być w proszku, jednak wiedz, że jest to metoda, którą znalazłam na stronach Teda z Bangkoku i stosowali ją jego czytelnicy i dzielili się. Ja nie siedzę na tyle w temacie, nie przeprowadzałam badań. Myślę, że tak własnie możesz zrobić, czyli odważać sól, sól ma być morska, szara,

   2. avatar Lakusia1234 4 kwietnia 2020 o 06:35

    Dzięki Pepsi. A jak długo stosować te kuracje solą ?

    1. avatar Jarmush 4 kwietnia 2020 o 10:32

     Jeśli nie podałam, to znaczy, ze nie określono. Na pewno nie długo.

 38. avatar ola 10 października 2018 o 11:04

  ”Mozesz smiac sie ale i tak za kilka godzin zmienisz swoje zycie” CHCIALABYM ALE NIE MOGE BO CZEKAM NA ODPOWIEDZ 5 DNI!???? Nie pisze nic o wodzie ile powinien wynosic jej dobowy limit przy tej metodzie, nie pisze tez nic o wadze, ja waze 49kg i nie wiem ile tej soli, jak dla mnie stwierdzenie prog jelitowy to za malo wiedzy przy stanach podgoraczkowych(boje sie o swoje serce)

  1. avatar Jarmush 10 października 2018 o 13:17

   Droga Olu, ten artykuł traktuj poglądowo, coś takiego jest i pomaga ludziom, wpis zaczyna się od linku gdzie znajdziesz więcej, dokładniejszych znacznie wyjaśnień.

 39. avatar ola 11 października 2018 o 10:52

  Dziekuje, co sadzisz Pepsi o tym- w wielkim skrocie o niezazywaniu wit D w trakcie leczenia przeciwboreliozie, skoro rzeczywiscie sie nia zywi, to i moze tak jest, ze dopoki nie bedzie niedoboru to borelia bedzie mocniejsza ” Protokół Trevor Marshall odkrył, że tym, co jest najtrudniejsze w eliminacji boreliozy to wspomniana już forma L borelii – pozbawiona ścianek komórkowych. Bazował on na odkryciu Lidy Mattman która stwierdziła istnienie pewnego typu bardzo rozpowszechnionej, a pozbawionej ścianek komórkowych bakterii. Bakterie te są przyczyną wielu chorób ale są raczej ignorowane przez medyczny świat naukowy. Jej odkrycie zostało rozwinięte, uzupełnione przez Marshalla. Kwintesencja jego odkrycia mówi, że jeśli jesteś zakażony wspomnianymi bakteriami,UNIKAJ WIT D (ze wszech miar przecież wskazanej w każdym innym przypadku). Bakterie te powodują gwałtowną przemianę witaminy D w tzw. 1,25-D, który to czynnik powoduje dużo nieprzyjemnych symptomów, stanów zapalnych jak również neutralizuje system odpornościowy. Według Marshalla należy więc, cierpiąc na boreliozę, zaprzestać na pewien czas przyjmowania witaminy D oraz przebywania na słońcu. Umożliwia to organizmowi przywrócenie zdrowego poziomu czynnika 1,25-D. Możliwe wówczas staje się pozbycie się jednej z form borelii – właśnie tej pozbawionej ściany komórkowej formy L – jak długo bowiem ma ona dostęp do wit. D, może się skutecznie bronić. Pozdrawiam

 40. avatar Magda 26 marca 2019 o 13:41

  Witam,
  czy ktoś mógłby mi pomóc? Moja mama 60 lat, 4 miesiące temu bardzo mocno przeżyła śmierć swojej matki, którą opiekowała się 24 h/dobę przez 4 lata. Miesiąc temu zaczęły problemy zdrowotne u mamy. Bezsenność, bóle stawów, kołotanie serce, szumy w głowie. Najgorsze jest, że trzęsą się jej ogromnie ręce i głowa. Tydzień temu biorezonans bicom wykazał boreliozę neurologiczną, boreliozę stawową, pasożyty – przywry i obłe, kandidę. Miała jeden seans biorezonansem dopiero. Dzisiaj jest w stanie jeszcze gorszym. Cisnienie skacze z 80 na 120 kilka razy dziennie. Mówi, że czuje się jakby umierała. Od tygodnia podaję jej magnez na 3 sposoby, omegę 3 , wit d z k2, wit c 1g. Ona nie wierzy, że to od boreliozy, szuka chorób: guza w głowie, chorego serca. Planuje iść do lekarza i poprosić o położenie do szpitala.
  Co mogę zrobić jak jej pomóc. Boję się, że w szpitalu ją omamią i odwiodą od biorezonanu. Terapię bicomem ma rozpisane raz w tygodniu. Zakupiłam już protokół nalewek ziołowych przeciw boreliozie. Najbardziej martwi mnie serce, to od boreliozy neurologicznej?

  1. avatar Jarmush 26 marca 2019 o 14:07

   to może być również objaw nerwicy lękowej, depresji, ospałej tarczycy, potrzebowałabym tych badań: https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/

   Na już takie zalecenia:

   Niech zaczynaj dzień od oczyszczającej wątrobę i ciało, nawadniającej i odżywiającej Kuracji 4 szklanek https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/, do drugiej szklanki 1 cytrynian wapnia G&G

   Do śniadania 3 miesięczna kuracja wzmacniająca Greens & Fruits TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/10-greens-fruits-90tabl-tib–5905344040000.html
   po jednej tabletce, a po śniadaniu 2 D3+K2 TiB do ssania https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/70-vitamin-d3k2-90tabl-tib–5905344040154.html,
   oraz 1 Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib–5905344040048.html
   Na 5 dni przed badaniem 25(OH)D i innymi niech odstawi D3 i G&F TiB.

   Jakie ma pH moczu rano na czczo i o 12 w południe? Mamy paseczki do badania pH moczu, starczają na długo. https://thisisbio.pl/paski-ph/3730-paski-wskaznikowe-ph-45-90-100szt-tib–5905344040727.html

   Jak wypada domowy test na zakwaszenie ciała? https://www.pepsieliot.com/prosty-test-nadkwasote-raczej-niedokwasote/

   Powinna zacząć uprawiać jakiś sport codziennie, może niech się zapisze na Jogę, albo marsze.

   Nie jestem lekarzem
   Serdecznie pozdrawiam

 41. avatar Aga 3 stycznia 2020 o 09:51

  Cześć Pepsi. Pisałam jakiś czas temu odnośnie nieżytu żołądka.
  Sytuacja u mnie wygląda następująca. W dużym skrócie, dwa lata temu infekcja przewodu pokarmowego lamblie. Wyleczona. Przeleczona na pasożyty, eozynofile w normie jak nigdy 1 w parametrach od 1-5. Pozostały problemy z żołądkiem, był nieżyt, refluks żółciowy. Dałam rade zakwaszaniem naturalnym. Żołądek ma się dobrze, lepiej niż w ostatnim czasie przed zakwaszaniem. Dużo innych objawów od dwóch lat. Przed świętami w grudniu szpital i diagnoza przedsionkowe zapalenie nerwu błędnego. Podleczyli mnie i wypuścili do domu, betaserc przez miesiąc chwile wcześniej na tydzień steryd. Jestem pewna że mam bolerioze. Ta sytuacja z zapaleniem nerwu otworzyła mi oczy. Dużo przeczytałam i mam wiele objawów boleriozy i bartonnellli. Obecnie bóle mięśni, może stawy, bóle w kostkach, nadgarstkach i łokciach. Bóle wędrujące, plecy, pod lewym i prawym żebrem. Nieżyt żołądka mógł sie pojawić przez te patogeny lub złą prace nerwu błędnego. Wszystko składa się w całość. Mam pytanie. Ponieważ wizyte u lekarza mam za 2 miesiące i muszę czekać a nie czuję się najlepiej czy mogę rozpocząć suplementacje ziołami przed wykonaniem badań? Badania mogę zrobić w połowie stycznia ponieważ muszę odczekać miesiąc po antybiotyku jaki miałam w szpitalu. Czy zioła i suplementy mogą mieć wpływ na badanie LTT. Elisa zawsze wychodziła ujemna, wiem że ma niską skuteczność. Mam zawroty głowy, mgłe przed oczami, mega suche nogi na piszczelach. Lodowate stopy, kąpiele nie pomagają. Swędzenie całego ciała. Mam stany depresyjne, nie jestem sobą w ostatnim czasie. Źle się dzieje. Kleszcze na nodze miałam jakiś 4-5 lat temu. Jeszcze jedna dziwna rzecz, dużo wcześniej wypiłam piwo bezalkoholowe i wysypało mnie na brzuchu. Wysypka z bialymi kropkami ropnymi. Powoli zeszło ale nigdy nie miałam uczulenia ani alergii na nic. Czy to histamina, drożdże czy może słód jęczmienny? Poradź coś. Dziękuję !

 42. avatar stanley 6 kwietnia 2020 o 09:37

  witam
  zacząłem protokół fetta na borelioze
  mam pytanie czy jedna dawka to porcja soli o godzinie 10 i 14
  dziękuję

  1. avatar Jarmush 6 kwietnia 2020 o 21:30

   to jest protokół Teda z Bangkoku , nie siedzę aż tak w temacie, podałam jego przepis, gdyż czytelnicy zgłaszali skuteczność https://earthclinic.com/directory/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum