Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 839 974
31 online
42 351 VIPy

Ból fizyczny jako symbol nadchodzącej traumy? 10 nienachalnych cynków co robić

Z drugiej strony ciało może reagować bólem na przeciągające się negatywne stany psychiczne, przede wszystkim lęki, w tym irracjonalne, lub uzasadnione. Gdy narobiłaś długów, wciąż brakuje Ci pieniędzy, może jesteś zdradzana, albo żyjesz w ciągłym stresie w pracy z powodu klik i koterii. Czy też emocjonalnie jesteś związana z kimś przewlekle bardzo chorym. Możesz odczuwać ból fizyczny, który nie będzie miał jeszcze związku z chorobą somatyczną ciała. W przypadku pojawienia się jakiegoś zaburzenia ciała, typu nerwoból, pieczenie, kłucie, rwanie, często są to informacje od Ciebie dla Ciebie, że coś powinnaś zmienić, aby uzyskać homeostazę, ruszyć ze skrzyżowania ku emocjonalnej równowadze. Najbardziej boli życie we śnie, któremu dodatkowo towarzyszy brak odwagi, pieniędzy, oraz zaprogramowana ślepota na własną prawdę. Z tego też powodu tak mało ludzi naprawdę kocha siebie, a co za tym idzie nie potrafi kochać innych. Z tego powodu wciąż jest tak mało czystej miłości na tej planecie, a tak dużo nienawiści, walki, strachu, udręczenia, bólu, depresji, i nietolerancji. Z tego powodu nawet zdrowych ludzi na całym świecie coś kłuje, przydusza, szczypie, swędzi, lub inaczej niepokoi fizycznie, bowiem ciało, które łączy naszą świadomość z planetą Ziemią, jest jej częścią, po prostu do Ciebie mówi: – jesteś  w nierównowadze dziewuszko.  Przestań się bać chłopaku, stań się odważny, zrób w końcu te przepływy finansowe, spłać długi, przestań szukać przyczyn czegokolwiek na zewnątrz siebie. To Ty swoimi myślami dziewczyno zarządzasz swoją rzeczywistością.


Mapy emocji w Twoim ciele

Gdy Twoje myśli są wspierające, budujące, gdy jesteś w kreacji, to właśnie spotkasz w swoim życiu, a nerwobóle, pieczenie za mostkiem, czy w przełyku zniknie niewiadomo kiedy. Jeśli zaś ciągle gonisz za białymi królikami z przekrwionymi oczami, dodatkowo podpięta do wahadeł, które mówio Ci, że stare to brzydkie i trzeba się ostrzyknąć, odciąć głowę od tułowia i przyszyć na nowo. Mówio Ci ile to masz mieć dzieci, żebyś była wporzo i kto ma obowiązek dać Ci na każde po pięćsetce, zobojętnić kwas w żołądku masz, abyś przestała trawić białko i dobrze się zakwasiła cała, kiedy można Ci wyciąć macicę, bo po co Ci ona, bezpieczniej jest żyć bez niej, bez piersi i przydatków, kiedy masz wziąć zastępczą terapię hormonalną, bo wstyd się tak pocić i czerwienić, a po drugie to choroba jest, kiedy łyknąć aspirynę na rozrzedzenie krwi masz, kiedy klęknąć na podniesieniu, kiedy obowiązkowo się spowiadać, kiedy nie wolno Ci pracować, bo masz święcić pod groźbą potępienia, czego masz uczyć dziecko, a na co mu nigdy nie pozwalać, kiedy masz wziąć kredyt i na ile lat się zadłużyć? A więc jeśli wciąż pogrążają Cię własne myśli, nie potrafisz się od nich odczepić, zaprzestać gonienia ich i niby zaprogramowany robot wciąż realizujesz cele wahadeł, sądząc, że to Twoje cele i prawdy, tak zgadłaś, będzie Cię kłuło, rwało, drapało, swędziało, piekło i zaciskało w imadle, aż w końcu ciało zachoruje naprawdę. Przecież Cię ostrzegało, błagało o przebudzenie do świadomego życia, świadomego przeprogramowania własnej podświadomości. W zależności od tego, czy jesteś wylękniona, radosna, smutna czy rozdrażniona, odczuwasz fizjologiczne doznania, ulokowane w różnych częściach swojego ciała. Na co dzień gubisz ten fakt, typu ścisk w gardle spowodowany lękiem, czy ciepło na policzkach, aż do buraczkowych wypieków, gdy jesteś zawstydzona. I nie uświadamiasz sobie, że lokalizacja tych, a nie innych obszarów ciała została aktywowana przez te, a nie inne emocje. Nie ukrywam, że jako laik lubię zanurzać się w niejasną fizykę kwantową, jasno tłumaczącą te rozdwojenia i prawdopodobieństwa, ale naukowcy wciąż jej nie lubią, dlatego zdajmy się na całkiem wporzo newtonowskie tłumaczenia.


W pracy pod tytułem „Mapy emocji w ciele”opublikowanej w dzienniku Sprawozdania z Narodowej Akademii Nauk, fińscy naukowcy, po raz pierwszy, wskazali fragmenty ciała aktywowane pod wpływem określonych emocji takich jak szczęście, smutek i złość. Zaproponowali tezę, że emocje reprezentowane w układzie somatosensorycznym (nie obrażasz mnie?:), są uniwersalną kulturowo mapą somatyczną. Często ból fizyczny pojawia się aby ostrzec Cię, że nadal żyjesz starymi emocjami. Może to również być oznaką nierozwiązanych traum zapisanych w układzie nerwowym. Nawet jeśli trudne doświadczenia już sobie wyjaśniłaś, pozornie zrozumiałaś je, pierwszy strach został rozbrojony, system nerwowy może nadal bezwiednie tkwić w trybie przetrwania. Maggie Phillips, psycholog kliniczny i terapeutka, autorka „Uwolnić się od bólu” w sumie nie mówi nic nowego, że bez względu na to, czy uraz był podłączony do zdarzenia czy sytuacji, funkcjonowanie w chronicznym bólu jest traumatyzujące samo w sobie. Każdy fragment Twojego awatara posługuje się jakimś sposobem komunikacji, aby organizm mógł współgrać jako całość. Gdy jesteś świadomie zintegrowana o wiele łatwiej przychodzi Ci niegonienie za białymi królikami, przez co unikasz wielu somatycznych bólów ciała, a w efekcie końcowym, chorób.

Jak ludziska na to patrzo?

Sądzo, że najsamwpierw powinni być chorzy i z tego powodu cierpieć. Następnie wyleczyć się i dopiero wtedy dać sobie prawo do życia. To trochę jak potrzeba zbawienia dla grzesznego ego. Dawno, dawno temu, czytując Briana Tracy’ego w celach podkręcenia jakości własnego biznesu z premedytacją opuszczałem wtręty o myślach, które się wizualizują w rzeczywistość finansową. O dobrostanie w ciele, który przekłada się na dobrostan w portfelu, opuszczałem wszystko, co miało podłoże duchowe, czy religijne, gdyż dodatkowo mylnie brałem jedno za drugie. A chybabym udusił się ze śmiechu w tym czasie, gdyby wpadło mi w grabie kuglarstwo i gusła, zwane transerfingiem rzeczywistości. W końcu grzmotnąłem w kąt sukcesem Tracy’ego, repetując wciąż uśpiony raz po raz w tej samej klasie. Dzisiaj, po wielu latach życia w ciemności, Horry w kruchcie, Horry w katakumbach, każdego dnia bratam się ze światłem i mam dla Ciebie takie nienachalne 10 cynków i podpowiedzeń.

1. Myśl wspierając się

Gdy zaczyna kłuć Cię ciało, zastanów się o czym najczęściej myślisz. Myśli z rodzaju pozytywne, wspierające podnoszą Cię w górę, negatywne, destrukcyjne białe króliki, natomiast, ciągną Cię w dół. Twoja rzeczywistość odbija Twoje myśli.

 2. Przeprogramuj podświadomość

Każdego dnia spisuj swoje cele w czasie dokonanym, to jest forma przeprogramowania podświadomości. Następnie przeczytaj głośno listę swoich celów. Twoją podświadomość zaprogramowała matryca, w której żyjesz, to teraz Ty przejmij rolę programatora. Podświadomość zawsze wybierze moc wyobraźni, niż obiektywną prawdę. To dlatego strach ma wielkie oczy.

3. Skorzystaj z prawa przyciągania

Nie musisz fizycznie mieć dobrobytu, żeby go przyciągnąć. Wystarczy, że szczerze myślisz, że go już masz, a jest to tylko kwestia czasu, kiedy. Jeśli sądzisz, że nie zasługujesz na sporą sumę pieniędzy, którą wygrałaś na loterii, ponieważ z tyłu głowy oceniasz się na maxa 5 tysi miesięcznie, to w ciągu 2 lat nie będziesz już miała tej parzącej Cię nadwyżki finansowej, i zaczniesz oscylować plus minus 60 tysiaków rocznie.


4. Systematycznie nawadniaj i oczyszczaj ciało

To nudne, ale tak, oczyszczające 4 Szklanki™ z rana ustawiają dzień. Gdy nie jesteś jeszcze gotowa na sukces, będziesz być może odczuwała pewien dyskomfort, niesmaczne, nie wypiję tyle płynu z rana, pomimo tego, że waga pokazuje jasno, że przez odwodnienie nocne straciłam nawet więcej, algi, trawy, nie mówiąc o kelpie, mnie wzdrygają, ocet jabłkowy śmierdzi, a kurkuma to hinduski przekręt, jeden pan co o tym pisał, teraz wszystko odwołał, a na cytrusy jestem naprawdę uczulona, mam certyfikat z labu. Z tym, że wybór raczej należy do Ciebie, ponieważ póki co, jesteś jednostką świadomości obdarzoną wolną wolą.

5. Biegaj codziennie

Od aktywności biegacza właściwie nie ma odwołania. Im wcześniej zaczniesz biegać, tym dłużej zachowasz sprawność. Ludzie stuletni mogą biegać tylko dlatego, że zaczęli odpowiednio wcześniej. Z drugiej strony słowo wcześniej, może oznaczać i 60 lat, pod warunkiem, że nie robiłaś szczególnych głupstw wcześniej. Wiele skutków głupstw można odwrócić. Żeby nie było, jak masz jakiekolwiek wątpliwości zdrowotne, wybierz się przed pierwszym biegiem na badania lekarskie.

6. Codziennie czytaj książkę

Każdego dnia czytaj chociaż pół godziny wartościowe książki, pouczające, wspierające, inspirujące do działania. Czytaj jedną po drugiej, raczej nie 5 naraz, ale zostawiam Ci wolną rękę.

7. Inwestuj i skończ z wydawaniem więcej niż zarabiasz

10% comiesięcznego zysku staraj się odłożyć, aby w następnej kolejności móc je zainwestować. Na przykład we własny biznes, cudzy, czy cokolwiek. Pozbycie się długów konsumpcyjnych to inwestycja, w którą naprawdę warto zainwestować w pierwszej kolejności. Karty kredytowe won.

8. Podwyższaj wibracje, też dietą

Zdając sobie sprawę, że każda część ciała posiada wibracje o określonej częstotliwości, jasne jest,  że myśli niesynchronizujące z ciałem spowodują w nim opór, skutkując obniżeniem nastroju, a kiedyś chorobą. Źle myśląc zawsze coś psujesz w swoim ciele. Wszystkie narządy, tkanki, gruczoły, komórki, wibrują z określoną częstotliwością. Wszelkie komunikaty pozytywne, inspirujące, napełnione miłością i życzliwymi myślami są w harmonii z tymi wibracjami i pomagają trzymać zdrowie w dobrym stanie. Krążenie krwi dostarczające niezbędnych substancji do istotnych części ciała bez zarzutu, procesy trawienne dobrze działające, kwasu w żołądku wporzo, jelita nie przeciekajo, a ciało szybko i z łatwością eliminuje toksyny oraz zbędne produkty przemiany materii. Dieta ma być wysoko-wibracyjna i antyzapalna, to zresztą chcąc nie chcąc idzie w parze. Dobry sen sprawiedliwego do tego w gratisie.

9. Skumaj się z pieniędzmi

Jest to energia, która przysparza Ci sporo kłopotu, gdy jej nie rozumiesz i dodatkowo jesteś do nich uprzedzona. Spisuj cele i nie bój się umieścić siebie na liście, jako milionerkę, czy nawet multimilionera, albo miliarderkę. Oczywiście podświadomość jest cwana i żadnego kitu nie kupi. Gdy startujesz z niskiego pułapu zastosuj postęp geometryczny rok do roku. Czyli podwajasz co rok swoje finanse. Teraz dobry panuje czas, bo masz przed sobą prawie okrągły rok. Same cele, i nawet pewność, że już to masz raczej nie przełoży się na Twój obraz rzeczywistości, gdy nie dołożysz do tego entuzjazmu działania. Szkoda, że ludzie nudzą się nawet, aby konsekwentnie wizualizować swoje cele. Nie chce im się przez cały dzień myśleć o realizacji swoich celów, woląc porównywać garsonki sąsiadki do swoich.

10. Baw się i śmiej

Zalogowałaś się dokładnie z tą samą jakością świadomości, do jakiej ewoluowałaś w poprzednich wcieleniach, czy gdzieś tam wcześniej siedziała. Z zerową ilością intelektu, i pamięci, ale z dokładnie tą samą jakością świadomości zalogowałaś się do maleńkiego awatara, po czym codziennie bawiłaś się jako dziecko. Dzieci nie mają pojęcia, że są w tak doskonałym położeniu, ponieważ brakuje im intelektu, aby docenić ten fakt. Boją się, interpretują wszystko przez swój pryzmat, dlatego tak wiele dorosłych ma traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa, gdzie nie było cienia powodów do traumy. Ale teraz, gdy jesteś dorosła, gdy możesz sobie wiele rzeczy rozjaśnić zrozumieniem i intelektem, każdego dnia daj sobie czas do zabawy. Odkładaj też jakąś część dochodów sensu stricte na Twoją ulubioną zabawę, wyjazdy, wakacje, czy w co tam lubisz się bawić.

Na zawsze Twój Horry Porttier

Źródła: thehealersjournal.com/2015/11/29/the-mind-body-connection-how-to-discover-the-emotional-roots-of-disease-and-illness/ „Droga do sukcesu” Brian Tracy „Transerfing rzeczywistości” Vadim Zeland

(Visited 8 345 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Gabi Orchita 6 stycznia 2020 o 14:08

  Pepsi, czy wstyd jest najniższy wibracyjnie wśród emocji o niskich vibes?

  1. avatar Jarmush 6 stycznia 2020 o 15:35

   Podobno tak

 2. avatar Palka 6 stycznia 2020 o 14:26

  Super tekst!!!!! A napisz prosze jak sie nieprzejmowac polityka i tym wszystkim wokolo…? Co zrobic aby byc OBOK???

  1. avatar Jarmush 6 stycznia 2020 o 15:00

   Wyrzucić telewizor, z nikim nie rozmawiać o polityce, nie wchodzić na takie strony w necie, nie podłączać się do wahadeł, wchodzić przez własne drzwi, iść swoją drogą. Nawet nie wiem kto jest prezydentem, o ile w ogóle jesteśmy krajem z prezydentem 🙂

 3. avatar angela 6 stycznia 2020 o 15:05

  A czy dzieci tez moga zaczynac dzien od 4 szklanek i biegania ..jesli chcą? Pozdrawiam

  1. avatar Jarmush 6 stycznia 2020 o 15:42

   Tutaj 2 latka robi 4 kubeczki 🙂 https://www.instagram.com/tv/ByBd4noonza/?utm_source=ig_web_copy_link no i biega cały dzień.

 4. avatar Palka 6 stycznia 2020 o 15:12

  Dziekuje!!! …postaram sie!!!

 5. avatar Marfig 6 stycznia 2020 o 16:52

  Wiem, że nie mozna nikogo na siłę zmieniać i budzić, ale mój mąż właśnie jest święcie przekonany że to on się przebudzil zrozumiawszy jak wstrętny jest nasz polski system, jak politycy kłamią, jak żydzi kradną itp. Słucham tego po kilka razy dziennie. Jak również tego jak jestem naiwna kupując produkty organiczne, jak niepoważna bo nie chce jeść miesa i jak wszyscy naokoło mnie oszukują.. Oczywiście on ma co chwile jakieś przygody ze swoim awatarem, a to nerwoból, opryszczki non stop, bezsenność itp. ale jest tak zafiksowany na swoją „prawdę” że wyśmiewa wszystko inne. Mogę jakoś do niego dotrzeć czy mam czekać i robić swoje? Chociaż nie wiem ile wytrzymam bo to zła energia..
  Horry świetny tekst <3

  1. avatar Horry Porttier 6 stycznia 2020 o 16:54

   Hej Marfig, napiszę ja, czy 44, ostatnio parę osób zadało podobne pytania <3

 6. avatar Mammkaa 6 stycznia 2020 o 20:58

  Pepsi, a w pierwszej kolejności co zacząć czytać? Ohso może być?

  1. avatar Jarmush 6 stycznia 2020 o 21:22

   Zacznij od czego chcesz, na jakim jesteś etapie? Osho jest jednak hinduski, Tolle realistyczny, ale trzeba ich czytać na początek, dla mnie Tom Campbell

   1. avatar Mammkaa 7 stycznia 2020 o 17:51

    Ciebie czytam od prawie roku. Czyli jestem na samym początku ❤

 7. avatar Marfig 6 stycznia 2020 o 21:28

  A teraz mam jeszcze jedną rozkminę.. A mianowicie – pogrzeby. Umiera kolega z pracy, ja nie przepadam za pogrzebami i nie wiem czy ulegać naciskom, że wypada iść czy raczej olać. Lubiłam go, ale czy jest sens się męczyć na pogrzebie i jak to wytłumaczyć innym? Wiadomo o co kaman z odkładaniem widelca ale niestety nie wszyscy kumają. To już mój któryś przypadek i zawsze bije się z myślami..
  Takie tam pierdoły ale jestem ciekawa co myślicie wszyscy 😉

  1. avatar Jarmush 6 stycznia 2020 o 21:35

   Jeśli boisz się pogrzebów, to czas zacząć być odważna, ale jeśli chodzić, bo tak wypada, to czas zacząć robić, to co się uważa za swój wybór. Zgódź się na każdą swoją decyzję, ale uczyń ją świadomie.

 8. avatar Lila 6 stycznia 2020 o 23:38

  Pewnie głupie pytanie ale czym są białe króliki?

  1. avatar Jarmush 7 stycznia 2020 o 06:25

   Nie głupie, to natrętne, złe myśli, niewspierające, dołujące, którym zamiast dać odpłynąć, to uparcie za nimi gonimy

   1. avatar Lila 7 stycznia 2020 o 07:33

    Dziękuję za odpowiedź <3

 9. avatar Justyna 24 stycznia 2020 o 13:23

  Pepsi jesteś coraz lepsza! Twój rozwój jest mega wyczuwalny – robisz to w expresowym tempie..
  …maminsynek zamieszkał ze swoją ukochaną…swoim nowym lustrem..
  Pepsi jakbyś po chłopsku wytłumaczyła wcielenia, to ze się rodzimy by móc jeszcze bardziej się rozwijać ? jestesmy energią, swiadomością – a nasze opakowania przejściowe, ale jak pojąć, ze energie się nie wymieszają te świadomości??
  czy jest mozliwe wyjasnic to prostym językiem – jak dziecku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum