logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
79 818 887
294 online
30 836 VIPy
Reklama
 

NATURALNA WITAMINA C sproszkowany 100% organiczny OWOC ACEROLI This is BIO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Brak muffiny na śniadanie i sprawy niedoczynności tarczycy będą załatwione?

  Czyli 15 istotnych spraw przy niedoczynności tarczycy.

  Dlaczego chorzy na te same choroby różnie reagują na to samo leczenie? Czyż nie tak powinno być, że każda osoba, u której zdiagnozowano identyczną chorobę w porównywalnym stadium powinna zostać wyleczona w ten sam sposób? Dlaczego jest tyle różnych efektów identycznego leczenia?

  Ponieważ notorycznie leczy się objawy, a nie dotyka problemu, który jej wywołał. Jeśli Twoje problemy z krążeniem łączą się z problemami finansowymi, nie można Cię wyleczyć, jeśli nie rozwiążesz swoich przepływów. Natomiast kolega z niedotlenionym sercem, w 3 miesiące stanie na nogi jedynie za pomocą mądrej diety roślinnej.

  A więc mamy skecz

  Przychodzi baba do znachora i mówi:

  – Boli mnie tu i ówdzie.

  Znachor udaje, że drapie się w szczecinę, tymczasem cały podekscytowany (jakby miał owsiki) podchwytliwie pyta:

  – A co Ty babo szamiesz?

  Baba odpowiada:

  – Jem zdrowo, gdyż domowo.

  Tutaj baba podaje szybko babi przepis z obleganego bloga „poezji smaku”, na serowo-ziołowe muffiny ziemniaczane będące znakomitą przystawką, kolacją lub późnym śniadaniem. Doskonale sprawdzające się także jako dodatek do pieczonego mięsiwa w sosie. Smalec dodany do muffin okazał się strzałem w dziesiątkę i zaskoczył babę tym, że dodał ziemniakom wilgotności i głębokiego smaku.

  Na to dictum szczęśliwy (łatwo rozgryzł zagadnienie) znachor zadaje babie krótkie pytanie kontrolno-uzupełniające:

  – A jest na tym blogu zakładka DIY, jak samodzielnie i w designerskim stylu skonstruować łóżko hospitalizacyjne dla baby? Nieee? To dziwne, bo wszystko się zgadza: i baba i lajfstajl i choróbska.

  Ale to było bardzo proste, więc znachor miał łatwiznę. Jednak masz tu babo placek, gdy baba je zdrowe rzeczy, a jednak też jest chora, ma bóle i poszarzałą skórę, worki pod oczami, łupie ją, i nie tylko, że nie chudnie, bo bardziej grubnie, włosy nadal ma rzadkie, lub rzadsze, i nawet brwi jej się przerzedziły.

  Z szorstkimi kolanami i łokciami, skórą suchą i bywa, że od czasu do czasu swędzącą. Nie podaje ona muffin na śniadanie nikomu, domownicy obrażeni (dietę jej okropnie gani teściowa), a dodatkowo zdrowie babie nie dopisuje, więc pyta znachora:

  – Co to może być panie znachorze?

  Znachor odpowiada:

  – Babo, a jak u Ciebie, wiesz, z tą wstydliwą rzeczą?

  Babie nawet nie przychodzą do zmęczonej głowy żadne triki i wybiegi, tylko od razu wali prosto z mostu:

  – 45 stuknęło panie konowale. 

  Na to znachor nieomylnie:

  – Yyy … no i wszystko jasne – niedoczynność tarczycy …

  Niedoczynność tarczycy

  Jest stanem, w którym tarczyca produkuje zbyt mało hormonów tarczycy. Stan ten jest wynikiem zaburzeń tarczycy. Złą wiadomością jest to, że istnieje wiele powodów, które mogą skutkować jej zaburzeniami. Dobrą wiadomością jest to, że są naturalne i skuteczne sposoby zwalczania niedoczynności.

  Tarczyca składa się z dwóch płatów połączonych ze sobą w przedniej części szyi. Hormony wytwarzane przez tarczycę kontrolują tempo przemiany materii w organizmie. Gdy tarczyca nie działa prawidłowo, może to mieć wpływ na każdy organ ciała.

  Niedoczynność tarczycy powoduje ogólny spadek systemów komórkowych służących do wytwarzania energii. Gdy to nastąpi, odpady metaboliczne przesączają się do organów wewnętrznych, co powoduje, że stają się spowolnione.

  Taka osoba będzie miała poczucie ciągłego zmęczenia i mało energii. Kiedy czyjś metabolizm zwalnia, waga mu przyrasta, a zaparcia występują często, utracił zdolność do tolerowania niskich temperatur, ma nieprawidłowości miesiączkowania, depresję, spowolnił mu refleks, wypadają włosy, ma suchą skórę i łamliwe paznokcie, oraz podpuchnięte oczy. Zazwyczaj objawy zaczynają się stopniowo i nie wszystkie naraz, dlatego łatwo jest je przegapić w skojarzeniach z niedoczynnością tarczycy.

  Częstą przyczyną niedoczynności tarczycy jest stan zapalny, który uszkadza tkanki tarczycy

  Stan zapalny powoduje, że komórki odpornościowe atakują tarczycę, która nie może w związku z tym uszkodzeniem produkować wystarczającej ilości hormonów.

  Niedoczynność tarczycy jest powszechna u kobiet po porodzie i jest często błędnie interpretowana jako depresja poporodowa.

  Niektóre leki też mogą powodować zaburzenia czynności tarczycy.

  Znachor skubie bródkę i mówi babie o 15, jakże istotnych sprawach przy niedoczynności tarczycy:

  1.

  Wyeliminuj tłuszcze trans z diety, ale to już z pewnością zrobiłaś.

  2.

  Zmniejsz, a najlepiej wyeliminuj spożycie soi. Soja zmniejsza funkcje tarczycy i może powodować jej powiększenie nawet u zdrowych ludzi.

  3.

  Odkwaś ciało. Ph moczu na czczo może być lekko kwaśne, ale już o 12 ma być 7 – 8. Codzienna oczyszczająca kuracja 4 szklanek jest bardzo dobrą opcją do odkwaszania/natleniania/odtruwania ciała.

  Reklama 

  TU ZNAJDZIESZ 100% ORGANIC 4 GREENS This is BIO idealny do KURACJI 4 SZKLANEK


  4.

  Dobrze byłoby, abyś pamiętała o witaminie B3 (niacynie), gdyż wyrównuje poziom hormonu tarczycy. Ludzie bywają na niacynę uczuleni, ale to margines, jednak flesz przydarza się naprawdę często. Radzę zaczynaj od małej dawki i przyzwyczajaj się do gorąca.

  Witamina B2 też jest bardzo istotna przy niedoczynności tarczycy. Uwaga, nie zdziw się transparentnie żółtym moczem (takie sobie spektrum światła) po ryboflawinie.

  5.

  Dąż do zrównoważenia poziomu estrogenów, przywróć zdrową równowagę z progesteronem. Fitoestrogeny też są kuracją hormonalną i nie można tego bagatelizować. Maca naturalnie wyrównuje hormony, a raczej stymuluje ciało do równowagi, ale sama w sobie nim nie jest.

  Maca należy wprawdzie do roślin krzyżowych, czyli zawiera w sobie goitrogeny (antyodżywcze substancje, które zaburzają wchłanianie jodu), jednak tak naprawdę ilość goitrogensów zawarta w takich pokarmach jest na tyle mała, że aby rzeczywiście sobie zaszkodzić, należałoby jeść kilogramy jarmużu, kapusty i innych krzyżowych. Natomiast zalety zdrowotne takich roślin są bardzo poważne.

  Macę możesz zjadać dodając ją do zielonych, porannych szejków, albo dodawać ją do 4 szklanki w kuracji 4 szklanek.  

  Reklama

  TWÓJ WYJĄTKOWY REGULATOR HORMONÓW MACA 100% ORGANIC THIS IS BIO


  6.

  Jod niezbędny do produkcji hormonów tarczycy.

  Jedz wodorosty morskie i inne warzywa, które są bogate w jod. Jod pierwiastkowy przez skórę również się zaleca, czyli płyn Lugola.

  W tym celu umieść trochę  płynu Lugola na brzuchu, lub na nadgarstku od wewnątrz. Niech to będzie spora kropla rozprowadzona pi razy oko w plamę o średnicy 2/3 cm. Jeśli zniknie w ciągu 12 godzin, to oznacza, że masz niedobory jodu. Dodawaj jodu w rosnących ilościach, aż przekonasz się, że plama znika w ciągu 12 godzin.
  Twój tułów/nadgarstek inteligentnie, właśnie przez skórę pociągnie tyle jodu, ile jest mu potrzebne.

  Nie używaj doustnej suplementacji jodem, ponieważ należy zachować szczególne środki ostrożności, gdyby się okazało, że masz niedoczynność tarczycy Hashimoto.

  Jeżeli jesz ryby, to one mogą być dobrym źródłem jodu, gdy oczywiście zaraz łykniesz chociaż tabletkę chlorelli, aby wyeliminować ewentualne metale ciężkie.

  7.

  Rzodkiewka może pomóc zachować zrównoważony poziom hormonów tarczycy.

  8.

  Jeżeli depresja jest problem, pozbądź się go. Naturalną windą w górę nastroju jest zrozumienie, że wszystko ma sens, gdyż wszystko jest doświadczeniem, które jest Twoim stopniem do wzrastania. Ludzie nie osiągają równowagi i dobrobytu jedynie na drodze głębokiej medytacji.

  Możesz starać się medytować, aby dotrzeć do swojej świadomości, zrozumieć, że ego jest programem sprawiającym, że cierpisz, możesz dokonywać wysiłku, aby nie identyfikować się ze swoim strachem i smutkiem, i może to być wyczerpujące i nieowocne, gdy w tym samym czasie ktoś budzi się lewą nogą do lusterka. Po prostu biegnąc, śpiewając, lub tańcząc.

  Wszystko może się wydarzyć i to jest piękne, tyle, że trzeba działać ruszając ze skrzyżowania.

  Reklama

  TU ZNAJDZIESZ W 100% ORGANICZNE, SPROSZKOWANE OWOCE CAMU CAMU, działają szczególnie skutecznie u osób z zaburzeniami nastroju i w trakcie menopauzy oraz zaburzeń hormonalnych.


  9.

  Przewlekłe zaparcia mogą być złagodzone poprzez dodanie dodatkowego błonnika, jak babki płesznik, czyli psyllium husk. Tutaj dobra kuracja oczyszczania jelit z przerostu candidy, przy okazji poznasz właściwości rozwalniające  siarczanu magnezu.

  10.

  Magnez tak czy siak, koniecznie brać. Nie obawiaj się chlorku magnezu (chloru oczywiście unikaj) przy niedoczynności tarczycy pisałam o tym tutaj)

  Chlorek magnezu do drugiej szklanki w kuracji 4 szklanek jest dobrym rozwiązaniem zarówno w celu uzupełniania magnezu, jak i w związku z zaparciami.

  11. 

  Poważne niedobory cynku lub selenu mogą powodować zmniejszenie stężenia hormonów tarczycy.

  W przypadku suplementacji wyizolowanymi cynkiem i selenem nie łącz ich, bo chociaż razem tworzą dwa najpotężniejsze enzymy antyoksydacyjne i anti-aging, w tym niezwykle ważnej dysmutazy ponadtlenkowej SOD, to również są antagonistami.

  Co jest w sumie dziwne, gdyż w naturze występują często razem w pokarmach, ale ona rządzi się jak widać innymi prawami.

  Uwaga, cynk jest antagonistą miedzi, za dużo cynku sprawi, że ważnej miedzi będzie za mało! Jak się suplementować, to nie z mokrą głową. Jedz chlorofil, jedz daktyle i figi, rodzynki, noś bransoletkę z miedzi.

  12.

  Selen zawsze należy przyjmować z jodem.

  13.

  Koniecznie badaj 25(OH)D i staraj się korzystać ze słońca, lub/i stosuj suplementację witaminami D3 z K2.

  14.

  Olej kokosowy, pomimo, że jest roślinnym tłuszczem nasyconym stymuluje tarczycę i może pomóc osobom cierpiącym na niedoczynność.

  Unikaj oleju rzepakowego!

  Olej rzepakowy zaburza produkcję hormonów tarczycy, wśród wielu innych niebezpieczeństw, którymi nam grozi. Należy traktować olej rzepakowy jak ohydny efekt inżynierii genetycznej, czyli truciznę

  Niektórzy zechcą jeść olej lniany i dla siarki zechcą go mieszać z bio naturalnym jogurtem, zgodnie z zaleceniami Budwigowej, co jest drogą do zmniejszania stanów zapalnych, zwiększania poboru tlenu oraz stymulowania korzystnej flory bakteryjnej w jelitach. Jednak olej lniany odradzam (zjełczały i estrogeny) i kazeinę też odradzam. Lepiej popijać kwas askorbinowy, lub askorbinian sodu z MSM(siarka organiczna).

  15.

  Gruszki i jabłka.

  Starożytny Chińczyk odkrył, że gruszki mają potężną tendencję do równowagi hormonów, szczególnie u kobiet. Gruszki są w stanie najbardziej Ci pomóc, gdy zmieszasz je z jabłkami. Fajny byłby taki mus jabłkowo gruszkowy, który jadłoby się regularnie.

  Z tym, że szczególnie jabłka (pryskane ze 30 razy) muszą być bio, bowiem zajmują łeb w łeb z truskawkami pierwszą pozycję na liście parszywej dwunastki, czyli owoców i warzyw, których nie można jeść nieorganicznych.

  Konkludując

  Oczywiście na niedoczynność tarczycy można zachorować w każdym wieku i mogą tą chorobą zostać dotknięci również mężczyźni, a jej forma „autoimmunologiczne zapalenie tarczycy”, czyli choroba Hashimoto bywa nawet dziedziczna (tak twierdzi medycyna alopatyczna i Ty, gdy nie masz ani wiedzy, ani świadomości, że jesteś w stanie zmieniać geny), ale faktem jest, że co piąta kobieta w okolicach świetnego wieku 50. właśnie doznaje objawów zwykłej niedoczynności tarczycy.

  Należy mieć na uwadze, że ogromna ilość niedoczynności tarczycy jest rozpoznawana jako Hashimoto. Dlatego należy wykonać badania przeciwciał i USG, generalnie tutaj jest też dobry wpis, tym razem w temacie stricte hashi.

  Znachorzy całego świata łączcie się energią uleczenia wszystkich!

  owocek

  (Visited 6 090 times, 1 visits today)
  Pepsi Eliot
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  Komentarze

  1. KasiaK 7 lipca 2018 o 11:01

   Pepsi, bardzo fajnie wszystko zebrane do kupy, ale nie działa link do wpisu, ten na końcu „tutaj”

  2. Ela 8 lipca 2018 o 09:24

   Pepsi, a jak się ma wycięty jeden płat tarczycy przez błędną diagnozę już 16 lat temu….było zapalenie tarczycy po 3 ciążach i tak się pewnie rozwijało przez lata aż dochtore uznał, że cza wycinać. Ja głupia, wówczas kompletnie nieświadoma, dałam się okraść z cennej części za darmo, ze strachu.
   Dziś czuję się dobrze, nie mam typowych objawów właściwie żadnych, ale biorę eutyro a chciałabym nie brać… Sądzisz, że jeden płat mógłby wyrobić za dwóch? Oczywiście przy wparciu dobrej diety. Stosuje już od mies 4 szklanki i większość to surowe warzywa i owoce. Zero mięsa, nabiału itd.
   ps. Dziękujęeee za Książkę!!! Jest piękna w tekście, zdjęciach i w ogóle <3

   1. Pepsi Eliot 8 lipca 2018 o 10:47

    może wystarczyć, ale jeśli od 16 lat bierzesz hormony Twoje ciało prawdopodobnie przestało je produkować. Możesz próbować zmniejszać dawkę, oczywiście odpowiednia dieta i suplementacja są niezbędne:
    Najlepiej byłoby zacząć od tych badań: https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/
    Zalecania suplementacja

    Przed śniadaniem:

    Zaczynasz dzień od oczyszczająco/odżywiającej kuracji 4 szklanek
    https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/

    Do śniadania:

    1 cynk https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/32-zinc-100tabl-scitec–728633108961.html?search_query=cynk&results=32 do śniadania wraz z 1 tabletką Greens & Fruits TiB

    cynk jest antagonistą miedzi, możesz nosić bransoletkę i/albo jeść suszone owoce, daktyle, rodzynki

    Bierz 200 mcg selenu dziennie, 
    czyli 1 kapsułkę  https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2176-selenium-200mcg-120kaps-gg-5060040820971.html?search_query=selen&results=20

    Po śniadaniu:

    Bierz D3 w protokole z K2
    Badanie 25(OH)D obowiązkowe i suplementacja (zwykle niezbędna, należy utrzymywać poziom 60- 80, a w uzasadnionych przypadkach, jeszcze wyżej).

    Zanim nie poznasz wyników, należy przyjmować 2 tabletki D3+K2 TiB do ssania https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/70-vitamin-d3k2-90tabl-tib-5905344040154.html

    i 1 Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib-5905344040048.html (lada moment pojawi się w sklepie, już leci), ale zamiast tego możesz do 4 szklanki (tych sprzed śniadania) z kuracji 4 szklanek dodać jeszcze kopiatą łyżkę Hemp Protein This is BIO https://thisisbio.pl/konopie-hemp/138-hemp-protein-100-organic-210g-this-is-bio-5905344040215.html

    Popołudniu:

    Selen (nie łącz wyizolowanego selenu z cynkiem, bo też są antagonistami, co jest dziwne, bo w naturze występują często razem w pokarmach, ale natura rządzi się innymi prawami), ale bierz go z 1 naturalną witaminą E G&G https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2530-vitamin-e-400iu-natural-bursztynian-120kaps-gg–5060040826713.html jest jeszcze druga tej firmy, też naturalna
    i 1 C 1000+ TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html, np. około godziny 17.

    KALIBRACJA (wykonujesz ją w razie nasilenia stanów zapalnych nie częściej niż 1 raz w miesiącu)

    kalibracja kwasem askorbinowym https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html, na podstawie protokołu witaminowego dr. Cathcarta:

    Idziesz do sklepu o nazwie Hipermarket i kupujesz dużo (4 kg, lub więcej) pomarańczy. W Lidlu są bio. Następnie wyciskasz (może być ręczna wyciskarka) z nich sok. Na każde pół szklanki dodajesz łyżeczkę kwasu askorbinowego. Podajesz ten specyfik osobie co pół godziny aż do wystąpienia biegunki. To jest właśnie ten próg jelitowy. Cała sztuka polega na systematycznym dozowaniu witaminy C z sokiem co 20-30 minut, ponieważ jest to okres pół-rozpadu.

    Następnie należy przyjmować codziennie ok. 2 gramy kwasu askorbinowego TiB, lub 1 Witamina C 1000 + TiB

    Jod
    Przy selenie konieczne jest branie jodu pierwiastkowego.
    Należy dla bezpieczeństwa podawać płyn Lugola ( w aptece) przez skórę robiąc plamę o średnicy około 3 cm z 2-3 kropel płynu Lugola i ponowić po całkowitym wchłonięciu (czyli gdy zniknie brązowa plama)

    i/albo Kelp BIO G&G https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2177-organic-kelp-120kaps-gg-5060040821770.html?search_query=kelp&results=5

    Bierz probiotyki
    https://thisisbio.pl/trawienie/3522-probio-forte-60kaps-amix–8594060004983.html?search_query=probiotyki&results=2

    Jeśli nie decydujesz się na kurację 4 szklanek, która zawiera w sobie szklankę z magnezem i tam powinnaś brać magnez.
    Magnez
    MAGNEZ jest niezbędny do prawidłowego wchłaniania jodu
    np. chlorek magnezu TiB https://thisisbio.pl/cialo-twarz/2165-chlorek-magnezu-900g-tib–254475917428.html łyżeczka do szklanki wody z cytryną w godzinach rannych. Gdyby okazało się , że Cię rozwalnia bierz łyżeczkę jabłczanu magnezu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2494-jablczan-magnezu-90g-tib-254475917442.html

    Bierz chlorellę, albo stosuj terapię 4 szklanek, tam w 4 są algi
    Terapia oczyszczająca i odżywiająca 4 szklanek. https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/ Jeśli nie brałaś nigdy alg, do 4 szklanki zacznij 4 greens This is BIO brać od 1/4łyżeczki i sukcesywnie zwiększaj o 1/4 łyżeczki. Jeśli nie masz  bio zielonych liści, do 4 szklanki dodawaj Kale(jarmuż ) This is BIO, lub szpinak This is BIO. 

    Nie denerwuj się byle czym, rozważ jakieś suplementy na nadnercza, dlatego na już zalecam kurację do śniadania 1 Greens & Fruits TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/10-greens-fruits-90tabl-tib-5905344040000.html zawierający bardzo dużo minerałów i witamin, w tym z grupy B., co już zaleciłam na początku.

    Usprawnij pracę jelit, zero wzdęć (pozbądź się dysbiozy – ssij olej kokosowy i przeciekania jelit) – zakwaś żołądek, poniżej prosty test na ilość kwasu w żołądku
    WYPIJASZ 3/4 szklanki wody z płaską łyżeczką sody oczyszczonej
    Czasy „odbicia”:
    Jeśli odbije Ci się jeszcze podczas picia mikstury, to nadkwasota. Małe prawdopodobieństwo, ale oczywiście istnieje.
    Jeśli do 40 sek po wypiciu: nadkwasota (im bliżej 40 sek tym mniejsza)
    Jeśli zmieścisz się w czasie 40 – 90 sek, oznacza to dobre zakwaszenie żołądka
    Jeśli od 90 do 3 minut, to słabe (im bliżej 3 minut, tym gorzej)
    Jeśli nie bekniesz powyżej 180 sek lub wcale, co się też zdarza, yyy … nie jest dobrze.
    Co robić więc?
    PICIE rozwodnionego soku z cytryny lub octu jabłkowego, lub wprowadzenie tak zwanego „gorzkiego trawienia” zwykle dobrze sprawdza się w łagodnych przypadkach niedokwasoty.
    Słabo zakwaszony żołądek plus nietolerancja glutenu zwykle jest przyczyną przeciekania jelit. Nie dopuść do tego, bo skutkiem tego mogą być choroby autoimmunologiczne, w tym Hashimoto.

    Zbadaj poziom kortyzolu

    codziennie 10 000 kroków, odstaw kawę z kofeiną, oraz alergeny w diecie

    Możesz też jedocześnie zacząć pracować ze swoją świadomością i wyleczyć się za jej pomocą, jednak tego prawie nikt nie umie zrobić, ba, nawet nie wie, że ma taką moc.

  3. Elloe 8 lipca 2018 o 13:53

   Pepsi, dziękuję pięknie :-), część z tych rzeczy stosuję, jak 4 szklanki, potem jeszcze spirulinę, selen, E, B-komplex, niacynę, ale części jeszcze nie. Super, że napisałaś mi krok po kroku, bo będzie to mój drogowskaz!!!
   love <3

   1. Pepsi Eliot 8 lipca 2018 o 16:58

    love2

  4. Mimi 9 lipca 2018 o 06:58

   Pepsi! Co myślisz o akupunkturze celowanej na choroby tarczycy (Hashimoto) i układ hormonalny? Od jakiegoś czasu stosuję i czasem faktycznie czuję później te punkty… Mam też PCOS (podejrzenie jednego jajnika) przez 8 miesięcy brałam tabsy anty ale stwierdziłam koniec i po konsultacji z dochtore odstawiłam (nie, nie był temu przychylny i powiedział, że będzie gorzej) i andro wystrzelą. Regularnie mniej lub bardziej 4 szklaneczki z rana są, MACA też gości, suplementuję B-complex, NAC,Inosytol, Saw Palmetto i Niepokalanek – czy taki zestaw jest okej? I Omega 3. Mam też Raw Thyroid – na razie zażyłam kilka razy, poczułam zastrzyk energii i jakoś tak w końcu zobaczyłam jak to jest się czuć normalnie jak człowiek a nie zasypiać nad kubkiem osiemdziesiątej kawy (swoją drogą, matcha to dobra alternatywa)? Boję się jednak, że mój organizm przyzwyczai się do tego ekstraktu, którego sam przeciez nie wytwarza i bede na niego skazana, bo odczuje ewentualny brak jak odstawie

   1. Pepsi Eliot 9 lipca 2018 o 10:02

    mamy świetną Matchę https://thisisbio.pl/superfoods/3618-matcha-100-organic-90g-this-is-bio–5905344040550.html, ale jak każda herbata zawiera kofeinę

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *