Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 303 256
62 online
41 798 VIPy

Brokolicje, czyli brokuł w roli głównej i potwornie pyszny zielony smoothie

Wiadomo, nawet jak wstanie się odpowiednio wcześnie i donikąd się nie śpieszy, to czas mija zbyt szybko. Jeszcze jedna strona książki zmienia się w jeszcze jeden rozdział, minutka relaksu przy herbacie w kwadrans, itepe. I nagle okazuje się, że zdecydowanie trzeba się zebrać i zorganizować sobie szamkę do pracy. Tylko co? Jedni zastanawiają się w co się ubrać, inni co spakować do blendera. Kiedy staję przed takim dylematem, a mój 0,5 litrowy, poręczny słoiczek patrzy na mnie pytając, na pomoc przychodzą super pokarmy. Wybieram bazę – dziś stał się nią brokuł (o jego cudownych właściwościach przeczytasz tutaj), a później podkręcam smak do osiągnięcia wymarzonego skutku. Czasem zaskakuję sama siebie dodatkiem, który wrzucony bez przekonania i z dozą niepewności staje się strzałem w dziesiątkę – dziś był to ogórek i bazylia.


Potrzebujesz:

Dalej wiadomo co robić. Mieszasz składniki, wyciskasz limonkę, blendujesz i pakujesz w siebie, albo do słoika. Brzmi wybuchowo – wiem, wiem. Ale smakuje także wybuchowo i to w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

uściski:)

(Visited 5 758 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum