Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 952 083
84 online
38 842 VIPy

Chemitrails – chmury śmierci już nad Polską

Cze Ludzie, dzisiaj niestety wieści nieprzyjemne i szokujące, kolejny fakt, że żyjemy w Matrixsie i jest mus, żeby się jakoś z tego próbować wyswobodzić,

Narodowy Instytut Zdrowia [w USA] uznał, że geo-inżynieria jest bezpośrednio odpowiedzialna za stwierdzenie obecności neurotoksyn w ludzkiej krwi, płucach, a także za powodowanie całego szeregu neurotoksycznych warunków, takich jak stwardnienie rozsiane. W tym samym czasie John Holdren aktualny doradca ds nauki Obamy uważa, że geo-inżynieria pomoże planecie ustabilizować pogodę w odniesieniu do globalnego ocieplenia. Holdren dołącza do alarmistów zmian klimatycznych, którzy grożą, że jeśli globalne ocieplenie nie zostanie spowolnione na czas, to nie da się już powrócić do wyimaginowanego „Punktu zwrotnego”. Jednym z twierdzeń jest to, że lód całkowicie stopi się w Arktyce, choć naukowcy pokazują, że jest to ewidentnie nieprawdziwe. W artykule opublikowanym w Council of Foreign Relations Journal wydanym przez Council on Foreign Relations (CFR), organizacja wychwala stosowanie metali ciężkich w atmosferze by walczyć z globalnym ociepleniem. Rozumowanie to jest oczywistym oszustwem, zważywszy, że spektakularne zmiany klimatu wytworzone przez działalność człowieka to kłamstwo promowane przez światowe elity i panel ONZ IPCC, kłamstwo narzucane populacji świata. Naukowcy na całym świecie doszli do wniosku, że to słońce nagrzewa nie tylko naszą planetę ale również i wszystkie inne planety w naszym układzie słonecznym.

Najbardziej porażająca prawda jest jednak taka, kim jest John P. Holdren? I dlaczego tak kontrowersyjny radykał znalazł się u boku Obamy? Główny doradca prezydenta Obamy do spraw nauki i technologii John P. Holdren, był jednym ze współautorów napisanej w 1977 książki, w której nawoływał do utworzenia „planetarnego reżimu”, który użyłby „globalnej siły policyjnej” aby wprowadzić w życie swój plan kontroli populacji. Plan ten zawiera między innymi aborcje pod przymusem, masową sterylizację poprzez jedzenie i wodę oraz przymusowe wszczepienie implantów, które miałyby zapobiegać posiadaniu dzieci. Doradzał potajemnie sterylizować całą populację. Jednym słowem jasno opowiedział się po stronie eugeniki i jest to oficjalny, bynajmniej nie w ramach teorii spiskowych publikowany w jawnej książce światopogląd.

Holdren widzi geo-inżynierię jako idealnie trwały sposób schładzania temperatury planety. W pełni popiera proces uwalniania cząstek baru, magnezu, aluminium, nano-włókien i innych substancji chemicznych by odbijać światło słoneczne z dala od Ziemi.

Chemtrails – chmury śmierci

Chmury  śmierci można  już zaobserwować również w Polsce. Można je fotografować i próbować oprotestować. Są takie akcje. (Jedną z nich, chyba już się odbyła, promuje Marcin na swoim blogu Rawstauracja)

Pa Ludzie peps

(Visited 6 045 times, 4 visits today)

Komentarze

 1. avatar Piotrek V Jaworski 2 września 2013 o 11:32

  nad Polską to szkoda chemikaliów – mamy ujemny przyrost sami z siebie.
  Nie sprawdzałem bo mi się nie chce ale idę o zakład, że wśród doradców naszego prezydenta też znajdź się i to nie jeden żarliwe wierzący w coś czego nie ma 😉

 2. avatar Ajlona 2 września 2013 o 12:40

  Juz dawno sa u nas opryski 🙁 Mam zdjecie z 2008 roku. Sama jestem za zmniejszeniem populacji bo taka ilosc prowadzi do calkowitej destrukcji… Ale zdecydowanie nie w taki sposob! :/

  1. avatar Dar 20 stycznia 2014 o 15:12

   Może więc zacznij od siebie zakuty łbie?

  2. avatar gmokills 16 kwietnia 2014 o 16:57

   nie chodzi zydosaksonomongolom we wszystkich rzadach europy i ameryki o zmniejszenie populacji swiatowej tylko o wytrucie bialej rasy tzw gojow, chmury smierci nie ma nad izraelem i chinami bo to sa swoi tylko sa nad krajami ras slowianskich/skandynawskich

  3. avatar Waldi 14 września 2014 o 21:15

   Ajlona, a może podałabyś jaki Ty preferujesz SPOSÓB na depopulację… Generalnie, uważam, że ludzi nie jest za dużo, a jedynie wielu nie potrafi należycie zarządzać ziemią i to ma ujemny wpływ na całą resztę. Gdyby nasza planeta była należycie i równomiernie zaludniona, to nie byłoby powodów do jakichkolwiek niepokojów, np. że nastąpi jakaś destrukcja. No tak, ale to w obecnym systemie rzeczy nie jest możliwe, chociażby z uwagi na granice, jakie dzielą mnóstwo narodów i krajów – jedność ogólnoświatowa, wydaje się być nieosiągalna. Niemniej, takie zjednoczenie i funkcjonowanie narodów pozbawionych terytorialnych ograniczeń, jest jednak możliwe…

   A skoro już zacząłem ten temat depopulacji, to mogę Cię zapewnić, że niebawem może nastąpić i najpewniej też nastąpi bardzo wielka depopulacja, która faktycznie może doprowadzić do pewnej destrukcji. Mam oczywiście na myśli sprowokowaną wojnę, która to prowokacja jak i sama wojna prowadziłaby do zastosowania przez władzę radykalnych środków zaradczych w celu zapobieżenia toczącej się wojny, polegających na wprowadzeniu rządu ogólnoświatowego.

   Znając jednak proroctwa Pisma Św. mogę zapewnić, że takiej typowej III wojny światowej (wojny w pełni nuklearnej), to raczej nie będzie (ludzkość i ziemia przestałaby istnieć, do czego nigdy nie dopuści Właściciel całej ziemi), choć dążenia do niej cały czas mają swe miejsce. Ale najpewniej dojdzie do mniej lub bardziej kontrolowanych lokalnych wybuchów nuklearnych, a te przecież tez przyczynić się mogą do niemałej depopulacji. I chociaż to wszystko nastąpi, to jednak narodom ostatecznie nie uda się zaprowadzić trwałego „pokoju i bezpieczeństwa” oraz -co się z tym miałoby wiązać- rządu ogólnoświatowego (taki Rząd jednak jest możliwy, ale zaprowadzi go ktoś inny…).

   Wszystko to, i wiele więcej jeszcze złych rzeczy, będzie znamionować zapowiedziany w Biblii „wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata [odkąd pojawili się na ziemi ludzie] i już więcej nie będzie, a gdyby owe dni [ucisku] nie zostały skrócone, nie ocalałoby ŻADNE ciało, ale ze względu na wybranych, dni te zostaną skrócone [przez Boga oczywiście]” – Ew. wg Mateusza 24:21,22.

 3. avatar Lucjan 2 września 2013 o 18:08

  Kiedyś było gorzej, w powietrzu latały kwasy prosto z DDR-u, w Polsce też zakłady chemiczne w nocy wypuszczały co gorsze wyziewy (czerwone dymy po zachodzie słońca nad Tarnowem), teraz jest trochę lepiej! Jeden doradca niczego nie zdziała, gorsi są ci, którzy stoją za plecami Obamy….

 4. avatar Aneta 3 września 2013 o 11:03

  Hej Peps, ja mam stwrdnienie rozsiane, na szczęście juz dokopałam się do nformacji, że wina leży po stronie modyfikowanego zarcia. Zrobiłam też test na nietolerancje pokarmowe i potwierdziły tę tezę, nie toleruje: pszenicy, glutenu, drożdzy, mleka, krowiego, jaj kurzych i kilku mniej rozpowszechnionych składników. Wyeliminowałam te składniki z diety i czuje się zajebiscie, trenuje, mam energię, póki co nic złego się nie dzieje. Czekałam na jakiś oficjalny odzew ze świata medycyny,, możesz podac mi źródło tej info o neurotoksynach?

  1. avatar pepsi 3 września 2013 o 11:14

   Wygooglaj Johna P. Holdrena i pogrzeb trochę, wyrzuci Cię na niezależne strony, jakoś tak szukałam i tam były te infa, niestety nie zapisałam sobie dokładnych źródeł, tak brnęłam coraz głębiej i było tam takie info.

   1. avatar Aneta 3 września 2013 o 11:46

    dzieki 😉

 5. avatar John Boletz 4 września 2013 o 11:01

  Cieszę się, Pepsi, że dzielisz się tymi alternatywnymi informacjami i opiniami, i to po polsku. Pluralizm i różnorodność jest ważną wartością, również dla nauki i badań. Z drugiej strony – przy przytaczaniu (no i przy stawianiu) tez odbiegających od „uznanej” wiedzy/wersji ogólnej tak mocno, niezmiernie ważne jest odpowiednie olinkowanie wszystkich informacji, podanie źródeł. Ta akademicka technika dzielenia się informacjami nie tylko pomaga ludziom znaleźć więcej źródeł, ale również zweryfikować tezy i zbudować społeczność przekonanych o niej. Mogłabyś podawać w przyszłości choć kilka linków (także po angielsku), bo Twoje teksty są zawsze na tyle interesujące, że chciałbym się lepiej „wciągnąć” w Twój konkretny tok myślenia.

  Pozdrawiam!

  1. avatar pepsi 4 września 2013 o 12:28

   John, oczywiście, że tak, zwykle staram się podawać źródła, jednak w przypadku tej informacji, jest to tak poważny i głęboki problem i już tak wielu ludzi uważa, że szerzę teorie spiskowe, o tym kim jest J.P. Holdren dowiedziałam się z wykładu Marcina Dachtery, polecam, to młody szalenie inteligentny i myślący człowiek, który opowiada, podpierajac się wieloma wiarygodnymi źródłami, o naszej współczesności, na tle dziejowym, niezwykle inspirujące informacje, kupuję wszystkie książki, które poleca, a w tym przypadku googlając pana Holdrena pod kątem zupełnie innych informacji, których poszukiwałam, dowiedziałam się o tych chmurach i stąd brak linków, gdyż sprawę tylko chciałam wypunktować, pozdrowionka

 6. avatar adas 3 grudnia 2013 o 14:30

  http://www.sat24.com/pl/pl zobaczcie zdjecia satelitarn polski. Caly kraj jest pryskany

  1. avatar Jędrzej 24 marca 2014 o 13:48

   Ty masz dobrze z głową ?

   1. avatar Waldi 15 września 2014 o 04:12

    Oj, niestety, ma i to bardo dobrze z tą swoją głową. Dostrzega to, co mnóstwo ludzi dostrzec nie potrafi, bądź po prostu nie chce. Niemniej dowody są ewidentne. Wystarczyłoby tylko objechać kraj samochodem i w miejscach swego postoju wychylić się z niego i spojrzeć na niebo… Tak, to wydaje się nieprawdopodobne tak, iż chce się zadawać takie, jak Ty pytania, ale co one zmienią – czy zmienią fakty?

    Mnóstwo ludzi też nie chce i nie potrafi dostrzec wiele innych ZNAKÓW naszych czasów, których niedostrzeżenie, czy zlekceważenie, okaże się dużo poważniejsze w skutkach, niż owo bagatelizowanie chemicznych smug. Kiedy im się o tych znakach mówi, to również na ten czas pukają się w czoło lub wprost wypowiadając się, sugerują chorobę psychiczną… Ale czyż już niejeden raz ludzie doświadczyli tego, że to, co wcześniej było lekceważone i ośmieszane, okazywało się wreszcie zaskakującymi wielu, faktami!

    Ludzie znają dobrze takie sformułowanie: „historia lubi się powtarzać”, ale jakoś nie chcą wyciągać z tej historii, żadnych pouczających dla siebie wniosków, bądź wyciągają je stanowczo za późno, a następnie biadają…. Do jakich osób Ty się więc zaliczasz?

 7. avatar mc 2 stycznia 2014 o 21:57

  te chmury służą również temu co w rzeczywistości dzieje się na niebie Poczytajcie Objawienia Św.Jana Tam jest wszystko a dodatkowo lekturę Ręce przecz od tej księążki macie wywiad z rotschildem i wszystko zrozumiecie

  1. avatar Waldi 15 września 2014 o 18:12

   MC, trochę niejasno się wypowiadasz, a do tego dość tajemniczo… Co dzieje się jeszcze na niebie z powodu tych chmur, o czym ja bym nie wiedział, czy nie wiedziałby ktokolwiek inny interesujący się tymi zagadnieniami?

   Z kolei co jest takiego w Objawieni wg Jana, czyli w tej apokaliptycznej Księdze biblijnej, że odsyłasz do niej czytających pisząc, że WSZYSTKO jest w niej na temat chmur i tego, co dzieje się na niebie. Co to za „dodatkowa lektura”?

 8. avatar Weganka 11 marca 2014 o 00:58

  Wczoraj – 10.03.2014 – rozpylali nad Dolnym Śląskiem, prawie cały dzień. Widziałam typową szachownicę / kratkę, wciąż zagęszczaną, widziałam świeże smugi, te już rozemglone i samoloty robiące nowe linie, były ich dziesiątki. Pod wieczór całe niebo było zamglone, a jeszcze przed południem było przepiękne, niebieskie, jak w poprzednie dni.
  To był drugi raz zaobserwowany przeze mnie – pierwszy raz był latem 2013.
  To jest jakaś cholerna paranoja! Haga się kłania!

 9. avatar marek 13 maja 2014 o 16:35

  Możesz mówic ludziom i tak ci nie uwierzą niech zdychaja tępe łby chciałem ich uświadomić to się znacząco podśmiechują i nabijają z tego, każdy widzi tylko czubek swego nosa populacja debili tylko telefony i piwo ich rajcują

  1. avatar Waldi 14 września 2014 o 23:13

   Drogi Marku!
   Czy Ty uważasz, że tylko te „tępe łby” będą „zdychać” w wyniku oddziaływań chemicznych smug. Czy Twoim zdaniem inteligentne głowy stojące za protestami przeciwko rozpylaniu trucizn, są wolne od wdychania tego świństwa, bądź przyjmowania go w pożywieniu i w wodzie pitnej?

   Poza tym wszelkie protesty antyglobalistów na nic się zdadzą. Nikt nie jest w stanie zatrzymać tego, co już od dawna jest realizowane, a do realizacji czego już naprawdę niewiele brakuje. Wszyscy nawołujący do protestu i wmawiający ludziom, że nastał czas PRZEBUDZENIA, a później dziwiący się, że nikt ich za bardzo nie chce słuchać, są podobni do świadków Jehowy – jedni i drudzy nawołują do PRZEBUDZENIA (Świadkowie wydają nawet co miesiąc czasopismo „PRZEBUDŹCIE SIĘ!”). Niestety, ani jedni, ani drudzy nie naprawią tego świata! Jednak różnica między nimi jest taka, że ci ostatni, w przeciwieństwie do tych pierwszych, w ogóle świata naprawiać nie myślą, stąd tez ich nawoływanie do przebudzenia ma zupełnie inny charakter.

   Świadkom zależy jedynie na takim przebudzeniu ludzkości, by otrząsnęła się ona ze snu, jaki sprowadził na nią bardzo wredny i największy jej wróg. Nigdy nie zachęcają do protestów i naprawiania tego upadającego świata, co jest i tak niemożliwe identycznie, jak nie było możliwym podźwignięcie stopniowo pogrążającego się w odmętach, wielkiego Titanica. Biblia mówi wyraźnie: ” To, co skrzywione [przez głównego wroga Boga i ludzi, jak również przez nich samych], nie da się wyprostować…” .

   Wierz mi, Drogi Marku, komu, jak komu, ale świadkom Jehowy, którzy regularnie i nad wyraz aktywnie uczestniczą w dziele głoszenia spełniając w ten sposób jedno z ważnych w tym „czasie końca”, proroctw (Mateusza 24:14), naprawdę trudno mogłoby być się powstrzymać od złośliwych uwag pod adresem wszystkich tych, którzy „się znacząco podśmiechują i nabijają z tego”, co oni chcą im z serca przekazać. Przecież ci gorliwi słudzy Najwyższego Boga też widzą ogólny marazm społeczeństw pośród których przyszło im funkcjonować i widzą też wielu samolubnych ignorantów, którzy „widzą czubek tylko swego nosa”, a ich głównymi atrybutami, są „tylko telefony i piwo [jakie wyraźnie] ich rajcują”. Czyż jednak takie postawy, z jakimi przyszło im się stykać skłaniają ich do tak negatywnych ocen takich ludzi, jak np. te Twoje oceny wobec zniewolonych swoimi nałogami ignorantów, którzy są tak zaślepieni, iż nie widzą niczego poza swoimi telefonami bądź puszkami z piwem, ściskanymi w rękach niczym różańce, przez rozmodlone publicznie, dewotki??? Otóż wiedz, że nie! Wszyscy ci Świadkowie Boży, cały czas mają dobre zdanie o tychże ludziach i ciągle widzą w nich swych bliźnich i ciągle tez pragną im ze szczerego serca pomóc w naprawdę potrzebnym i jakże korzystnym PRZEBUDZENIU! Świadkowie ci, będący odwzorowaniem prawdziwych chrześcijan z I w.n.e. naprawdę kochają swych bliźnich i dlatego są im tak życzliwi i cierpliwi wobec nich. Na pewno nie będą nigdy im życzyć by … nie, nie, – na pewno nie „zdechli” – nigdy nie będą życzyć im śmierci, lecz zawsze będą dążyć do tego, by wskazać im drogę do „rzeczywistego życia”, jakie po bardzo burzliwym okresie „wielkiego ucisku”, w końcu zaistnieje na tej boskiej planecie.

   Ty dla mnie, Drogi Marku, jesteś jednym z takich właśnie ludzi, jak mogę domniemywać – nie zniewolonym ciągłym stukaniem w telefon komórkowy czy z wątpliwie trzeźwym wyrazem twarzy ściskającym kurczowo kolejną w danym dniu puszkę z piwem; a nawet, gdybyś był takowym człowiekiem, to i tak nie patrzyłbym na Ciebie poniżająco, ale kierowany miłością chrześcijańską dążyłbym do tego, by Twoja twarz zawsze miała trzeźwy i radosny wyraz – potrafisz to zrozumieć?!

   Jeśli na to, powiedzmy retoryczne, pytanie, odpowiesz sobie twierdząco, to podejrzewam, że już (po przeczytaniu tego mego obszernego wywodu) nie będziesz patrzył tak negatywnie na tych, którzy mimo Twych najszczerszych zabiegów, nie zechcą Ciebie znowu słuchać. Myślę też, że spojrzysz inaczej również na samego siebie i na działalność, jaką uskuteczniasz w odniesieniu do niechcianej przez Ciebie i Tobie podobnych, globalizacji, i uświadomisz sobie, że nie tędy droga, do prawdziwego Pana Boga – jeśli jesteś, rzecz jasna, wierzącym w Jego istnienie . Uświadomisz sobie, że możesz takim ludziom nieść pomoc w zupełnie inny sposób, niż poprzez namawianie ich do uwierzenia w „chmury śmierci”, i rozpoczęcia JAWNEGO PROTESTOWANIA przeciw temu coraz bardziej powszechnemu zjawisku. Jeśli jesteś wierzącym, to wiedz, że Bóg oczekuje od Ciebie zupełnie innej postawy. On pragnie, byś nie tyle głosił o tych literalnych chmurach, ile o symbolicznie skażonym powietrzu tego świata, czyli duchem i wszelkimi trującymi postawami dominującymi w tym świecie, i przestrzegał przed nim wszystkich w okół. On wreszcie chce, byś demaskował nie tyle Elity (współczesnych Rockefellerów Rothschildów, czy ich następców) ale tego, który jest największym Jego wrogiem, a który dzierży najwyższą władzę w tym swoim świecie i poprzez oddziaływanie okultystyczne, ma kontrolę i wpływy na wszystkich rządzących tym światem.

   Pozdrawiam i życzę owocnych przemyśleń i decyzji zanim postanowisz mi cokolwiek odpisać.

 10. avatar oregano 7 lipca 2014 o 13:22

  z innej strony, ja od dziecka (a już mam ponad 20) pamiętam te smugi za samolotami na niebie, głównie wieczorami, bo akurat tak miały i mają samoloty przeloty nad wsią, a 20 lat temu jeszcze nie było na pewno takich pomysłów

 11. avatar pepsieliot 7 lipca 2014 o 15:46

  oregano jako dziecko mogłaś brać wyziewy samolotów za podobne smugi, ale teraz to naprawdę inaczej wygląda i widziałam nawet film, jak gość wylądował i zapomniał wyłączyć tych oprysków i nie byl to fotomontaż

  1. avatar oregano 15 lipca 2014 o 16:17

   no to szkoda, ja się obawiam że ewentualne rodzone teraz potomki będą musiały kiedyś walczyć o wodę pitną, i chyba jest takie ryzyko, może to służy by takim sytuacjom zapobiec. za dużo ludzi na planecie.

   1. avatar Waldi 14 września 2014 o 23:36

    Oregano, właśnie ta walka o wodę pitną zostanie celowo sprowokowana. Ten brak wody, jak i sama o nią walka sprawią, że ludzie będą umierać jeszcze częściej i szybciej, niż to ma miejsce obecnie. Ale nie tylko ten brak stanie się niebawem widoczny. Pismo Św. zapowiada również dotkliwy brak pokarmu.

    Nawet, jeśli sporo ludzi zdąży do tego czasu w różny sposób zginąć, to i tak ci, którzy pozostaną, również będą musieli zmagać się z narastającym głodem i pragnieniem. Natomiast sterowanie i regulowanie populacji, ma zupełnie inny wydźwięk, niż ten wiążący się z kwestiami, jakie Ty poruszyłaś.

 12. avatar Andrzej 31 stycznia 2015 o 08:53

  Chmmm, czekajcie, już wiem. Tu na pewno o stonkę chodzi! Tą, amerykańską 😉

 13. avatar Halina 7 grudnia 2015 o 21:30

  Nowy materiał (tłumaczenie) z przesłuchań z lipca 2014 w sprawie geo-inżynierii i jej skutków – tak.. chemitrals to bzdura (jak mówią decydenci), ale do geo-inżynierii się przyznają. Jak zwał, tak zwał
  Warto porozsyłać szczególnie dla niedowiarków.

  https://www.youtube.com/watch?v=d-cvtvwcXO4

  )))*(((

 14. avatar zdrowo365 1 lipca 2016 o 08:15

  A czytaliscie kiedys o odnoszeniu wibracji ziemi i ludzi? To jest owe przebudzenie. Skok w ostatni fizyczny poziom. Wielu ludzi teraz jest np weganami i witarianami. Chodzi o to ze kiedy podnosza sie wibracje cialo tez potrzebuje zmian i np to co kiedys organizm latwo trawil szkodzi mu teraz jak np. Uzywki. Polecam tez ksiazki prawo przyciagania i potega swiadomych emocji Abraham Hicks albo na youtuube Bashara. Tam fajnie wyjasnia ze jest nieskonczona ilosc ziem i z kazda nasza mysla i projekcja unyslu robimy skok do tej na ktorej wydarza sie to co projektuje unysl. A ze teraz swiat przyspieszyl to i efekty sa widoczne. Ja to widze czesciowo bo nie potrafie jeszcze plynnie tych emocji koncentrowac na pragnieniach, ale nie raz sie udaje. Cwiczenia medytacje nie jestesmy tylko cialdm 🙂 apropo ciala ludzka istota ma jeszcze cos takiego jak czynniki adaptacyjbe ktore rozwijaja sie z nami. Tzn nie umrzesz od chemutrails bo organizm sam naturalnie wypracuhe mechanizmy obronne. Trzeba sie wspomagac bo sa zawsze okresy przejsciowe jak ze szczepionka potem jest adaptacja. 🙂 adaptacja nie oznacza ze wyrosnie ci 3 reka 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum