Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
209 889 348
7 online
33 558 VIPy

Co, gdy nie zdobędziesz akceptacji?

Chcesz wielkich przemian w myśleniu ludzkim. Chcesz, żeby cię zrozumieli. Zrozumieli ciebie i dali ci przyzwolenie na bycie inną, niewytresowaną. Uprzejmą, ale nie podającą łapy za głaskanie z włosem.

Chcesz aby pozwolono ci być inną? Naprawdę? Rozczaruję cię, NIGDY nie dostaniesz na to pozwolenia. Nigdy.

Zobacz co zdobywa akceptację ogromnego ogółu? Co ma miejsce bytu i podobania się?

Horoskopy DZIENNE, wyjątki z kazań, historia (ze zdjęciami) samotnej matki która zabiła kochanka, oraz jej dokładny życiorys i zapowiedź relacji z procesu. Zdjęcia kobiet o nogach bez końca i skleconych twarzach, gładszych i mniej zróżnicowanych niż buźki dwulatków.

Poważne porady, jak zdobyć męża, kto kopulował wcześniej z kim, jaka nitka będzie cię chronić od złego oka. Konkurs na najpiękniejsze niemowlę, oraz wiersz zawierający przesłanie, że mycie naczyń jest zajęciem bardziej szlachetnym, niż pisanie symfonii Mozarta.

Oto moja odpowiedź dla ciebie. Gazeta, portal kto się bardziej spocił, bo nie użył antyperspirantu, kto na koncercie charytatywnym ile zarobił, kto podrobił metrykę i teraz jest młodszy od własnych dzieci, i że Rodowicz jest stara. Oraz, czy Cejrowski jest szpionem.

A więc moja odpowiedź brzmi, skoro to są lubiane i obficie oblegane miejsca, oznacza ten fakt tylko jedno:

NIE, nie zdobędziesz akceptacji ogółu. Brakuje ci genu ratlerkowatości, ba, nawet rottweilerem nie jesteś.

Nie dostaniesz przyzwolenia matrycy na bycie inną. Bez oceniania, wszystko jest półprawdą. Ludzie są szczerzy, dlatego skoro mogą wybierać, większość wybierze potworność. Zaś oferta matrycy ma ogromny wachlarz potworności.

Lecz nigdy nie będzie zawierała tego, co może być rdzeniem, ŹRÓDŁEM.

Oferta matriksu zawsze ślizga się po powierzchni ludzkich lęków i zmartwień, ludzkich pragnień. Nigdy nie dotyczy zaspokojenia głębokich potrzeb. Nigdy nie otrzymasz oferty serca. Nigdy więc nie znajdziesz w niej ukojenia swojej świadomej siebie.

Na to nie licz i nie wściekaj się. Nie nerwujsja.

Ty nigdy nie zdobędziesz akceptacji, ale sama możesz darzyć wszystko akceptacją. Bez tego nie ruszysz ze skrzyżowania. Musisz nauczyć się zaakceptować również własną potworność. Gdy dostajesz się w pole rażenia swojego pastucha ego.

To co robisz zawsze należy do ciebie. Twoja twórczość jest twoja, bo twórczość jest zawsze ze ŹRÓDŁA. I to musi ci wystarczyć.

Jeśli nie, możesz dodatkowo zacząć płaszczyć się, jeszcze zgrabniej podawać łapę opcją pokojową, lub zacząć kąsać. Jednak nie wygrasz z matrycą.

Wielkich przemian w myśleniu ludzkim przynajmniej na razie nie będzie. Tak łatwo jest wabić, manipulować, przestraszać, oferować gówno w cynfolii, podkręcać najniższe wibracje, jak lękliwość, niewierność, zazdrość, zawiść, nienawiść, biedę mentalną, nieuctwo, samolubstwo, głupotę i wstyd. Tak łatwo jest wywoływać emocje, żeby się nimi nakarmić, że żadne wahadło, żaden gang tego nie odpuści!

I bardzo dobrze. Perhaps to oni mają rację. Nie troszcz się tym. To może ma zmobilizować cię do poszukania w sobie? Do twojej zmiany.

Odpowiedź na tę rzeczywistość jest w tobie. Nie wiem jaka będzie twoja odpowiedź, ale wiem, że ona istnieje, i że ją znajdziesz.

Twoja wielka świadoma zmiana

PS

Polecam wpisy:

Inni niż wszyscy

Twój tester na ludzi

Na zawsze Twój

Horry Porttier


Horry Porttier – Prawdopodobnie autor na stronie Pepsi Eliot, jednak nius pojawił się niespodziewanie i w sumie niewiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera.


 

(Visited 2 502 times, 1 visits today)
Horry-Porttier Horry Porttier
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Izabella N 18 marca 2022 o 12:46

  dziękuję 🙂

  1. avatar Pepsi Eliot 19 marca 2022 o 06:21

   <3

 2. Inni niż wszyscy? - Pepsi Eliot 19 marca 2022 o 06:38

  […] Co, gdy nie zdobędziesz akceptacji? […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Polecam NAJWYŻSZEJ jakości Witaminę D3+K2 TiB zamkniętą w szklanym słoiczku:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum