Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 839 869
40 online
42 351 VIPy

Co łączy selen, sodę, długi wydech i wodę morską w sprawie zdrowia and antyraka?

Uderz w stół a nożyce się odezwą, tego powiedzonka używasz w sytuacji, gdy osoba mająca coś na sumieniu doszukuje się aluzji w wypowiedzi innej osoby i demaskuje się gwałtowną reakcją. Tak reagują dochtore na hasło selen, powolne oddychanie, wodorowęglany, and super odżywki. Pozostając jednak (samozwańczą) baronetą twórczości diarystycznej zapodaję (jak uderzenie w stół) ów tekst misyjny, bo chodzi o tlen w komórkach, co wiąże się z odkwaszaniem ciała, czyli odtruwaniem.

1. Selen jest zasadniczym minerałem w leczeniu raka

Nauka już to wie, że ludzie, którzy mieszkają na obszarach gleb bogatych w selen czy magnez, są wielokrotnie mniej podatni na prawdopodobieństwo zachorowania na raka. W Chinach, gdzie poziom selenu w glebie różni się wręcz dramatycznie w stosunku do gleb w Stanach Zjednoczonych, a ludność jest mniej mobilna, badania ekologiczne z 1985 roku wykazały wyjątkowy związek wystąpienia raka z niedoborem selenu. Przy niskich stanach selenu, trzykrotnie więcej osób zmarło na raka, niż na terenach o wysokiej klasyfikacji selenu. Zgony z powodu nowotworów wśród przyjmujących selen zmniejszyły się prawie o połowę, według badania opublikowanego w Journal of American Medical Association, 25 grudnia 1996 roku. Ponadto, ludzie, którzy przyjmowali selen mieli o 63% mniej przypadków raka prostaty, 58% mniej raka jelita grubego, 46% mniej nowotworów płuc i ogólnie 37% mniej wypadków zachorowania na nowotwory.

Stwierdzono, że selen zmniejsza ryzyko raka płuc w stopniu znacznie większym, niż samo rzucenie palenia

Jeśli dodamy do tego, że niedobór selenu upośledza pracę tarczycy, a wiadomo, że niedoczynność tarczycy jest chorobą wręcz powszechną u kobiet, można stwierdzić, że doprowadzanie do niedoborów selenu jest ryzykiem.

2. Powolne oddychanie

Badanie kliniczne w Rosji przeprowadzone przez dr Siergieja Paszczenko, a opublikowane przez Ukrainian National Journal of Oncology dowodzi, że wyeliminowanie hiperwentylacji i hipokapnii u pacjentów z rakiem piersi, poprzez spowolnienie oddechu, doprowadziło do wzrostu szans na przeżycie o 3 lata oraz lepszą jakość życia pacjentów. Po zastosowaniu modyfikacji techniki oddychania, trzyletnia śmiertelność w grupie o normalizowanym oddychaniu wynosiła 4,5%, a w grupie kontrolnej 24,5%. To mega różnica na korzyść ludzi oddychających powoli. Normalizacja oddychania doprowadziła do ponad pięciokrotnego spadku ryzyka zgonu w ciągu 3 lat. Wszyscy pacjenci, którym znormalizowano oddychanie, przeżyli.

Jak się nauczyć ożywczo oddychać? 

Wypuszczaj dokładnie powietrze z siebie licząc powoli do 4, niech wydech będzie bardzo głęboki, ciągnij energię ze słońca, po czym wykonaj powolny wdech przez nos do brzucha również licząc do 4, ciągnij energię z Ziemi.Gdy zrobisz dobry, długi wydech, wdech wykonasz automatycznie prawidłowo. Przy nerwicy lękowej możesz po wdechu wstrzymać wydech też licząc do 4.

Bardziej zaawansowani jogini mogą dążyć do liczenia do 6, a nawet do 8 na wdech i tyleż na wydech. To działa mega prozdrowotnie na ciało i na psychikę. Tak oddychać może każdy.

Nauka oddychania brzuchem

Połóż jedną rękę na piersi, a drugą na brzuchu, zrób głęboki wydech przez nos, lub usta, a następnie zaczerpnij wystarczającą ilość powietrza, aby ręka na brzuchu poszła do góry, i jednocześnie poczuj napięcie w płucach. 6 do 10 tak głębokich, powolnych oddechów na minutę przez 10 minut dziennie sprawia, że doświadczasz natychmiastowego zmniejszenia częstości akcji serca i ciśnienia krwi. Skup się głównie na długim powolnym wydechu, wdech Ci się zrobi z automatu dobrze.

3. Wodorowęglany rządzą

Przywrócenie normalnego poziomu pH w organizmie z wykorzystaniem wodorowęglanu sodu (zwykła soda oczyszczona) i kwaśnego węglanu potasu, lub po prostu potasu w pokarmie, np. occie jabłkowym w 3 szklance kuracji 4 szklanek, zwiększa szanse na przeżycie. Tutaj prosty i wyjątkowo tani protokół kuracji przeciwnowotworowej w 3 krokach. W didaskaliach Hiperkaliemia, czyli nadmiar potasu we krwi Hiperkaliemią nazywany jest stan, w którym stężenie jonów potasu (K+) przekracza 5,5 mmol/l (norma wynosi 3.6-4.8 mmol/l). Gdy ich stężenie przekracza 6,7 mmol/l można się już spodziewać wyraźnych zmian w obrazie EKG serca. Stężenie około 12 mmol/l może spowodować zatrzymanie akcji serca. Za stan ciężki uznaje się stężenie potasu we krwi powyżej 7 mmol/l.


Biorąc pod uwagę, że przyczyna raka jest mocno powiązana z niskim poziomem tlenu i silnym stężeniem dwutlenku węgla w organizmie, niskim napięciem komórkowym i niskim pH (czyli kwaśnym odczynem) dobra alkalizacja staje się tutaj kluczem. Dr Robert J. Gillies i jego zespół z Wayne State University School of Medicine udowodnił, że inwazja guza i okołoguzowy poziom pH są ściśle zależne: „W każdym przypadku, okołoguzowy odczyn kwaśny pH oraz niejednorodne i regionalne przypadki największej inwazji guza występowały w obszarach najniższego pH. Na poparcie funkcjonalnego znaczenia naszych badań, prowadziliśmy doustne podawanie wodorowęglanu sodu, co było wystarczające do zwiększenia pH w obszarach okołoguzowych i hamowało wzrost guza oraz inwazję lokalną w modelu przedklinicznym, dowodząc prawdziwości hipotezy, że poziom kwasowości pośredniczy w rozwoju inwazji”. Skutki zdrowotne silnej zmiany pH na zasadowy odczyn za pomocą wodorowęglanów, wraz z super żywieniem może uzdrowić pacjenta z rakiem racząc jego nowotwór śmiercią głodową.


4. Super odżywki flawonoidy i yyy … woda morska

Aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi o 50% można korzystać z wodorowęglanów, można też pić yyy … wodę morską, czyli kolejny, świetny sposób, aby zwiększyć zasadowość.

Druga szklanka w codziennej oczyszczającej kuracji 4 szklanek zawiera chlorek magnezu, a chlorek magnezu, czyli sześciowodny według dr Sircusa, to tak naprawdę skondensowana woda morska.

Przyjmowanie już umiarkowanej ilości substancji roślinnych o nazwie flawonoidy w diecie (dajmy na to cytrusy) jest związane z niższym ryzykiem wystąpienia raka żołądka. Kobiety z najwyższym poziomem spożycia flawonoidów były o połowę mniej podatne na zachorowanie na raka, niż kobiety, które przyjmowały najmniejszą dawkę. Pożywienie odmładzające, jakie zaleca wiele źródeł, to pełna, długa lista składników odżywczych, jak flawonoidy i wiele innych, które przynoszą komórkom stan powrotu do harmonii. Jednym z takich produktów jest spirulina, a także wiele innych suplementów w postaci stężonej.


Że też Cię uraczyłam kolejnym wpisem pozbawionym ciętego żądła (co się teraz dla odmiany wytyka) z powodu prawdopodobnie świeżo nabytej anorgazmii, ups, kolejnego kroku ku oświeceniu.

owocek

(Visited 7 480 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Gapcio 16 maja 2019 o 16:49

  Pepsi czy l glutaminę można dodać do 4 szklanek rano jako szklankę 0, przy nieszczelnych jelitach ?

  1. avatar Jarmush 16 maja 2019 o 18:02

   nie robiłabym tego, jak już to do 4 szklanki, i to po teście, że dobrze reagujesz na ten aminokwas w formie wyizolowanej

 2. avatar Kasia 16 maja 2019 o 19:50

  Jaka jest dawka selenu jest wskazana jeśli choroba nowotworowa występuje?

  1. avatar Jarmush 16 maja 2019 o 19:51

   to zależy od poziomu selenu (zbadać), ale myślę, że można brać 200, nie jestem jednak lekarzem

   1. avatar Magda 18 maja 2019 o 05:38

    No właśnie ja np. po selenie 200 , mam zawroty głowy ,fatalne samopoczucie, po Lugola na skórę to samo , WTF?
    Czy możliwe aby tak fatalne samopoczucie spowodowało 30 tysięcy jednostek D3+K2 ?
    Pepsi co Ty na to ?

    1. avatar Jarmush 18 maja 2019 o 05:49

     Madziu zbadaj poziom selenu i 25(OH)D, biorąc takie ilości D3 konieczny jest jednocześnie, oczywiście oprócz K2, magnez, oraz witamina A, dla bezpieczeństwa gdy jest to wyizolowany suplement najlepiej Betacaroten G&G https://thisisbio.pl/antyoksydanty/3598-natural-beta-carotene-15mg-120kaps-gg–5060040826027.html

     przeczytaj to https://www.pepsieliot.com/jak-rozpoznac-symptomy-toksycznosci-witaminy-d/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Jesteś mądrą panną i wiesz już, gdzie NATURA schowała NAJWIĘCEJ WITAMINY C! Dodaj więc Camu Camu This is BIO do czwartej szklanki lub do zielonego szejka

Nie zaszkodzi zejść na Ziemię, przysiąść na krześle i wypić zielonego szejka z Camu Camu This is BIO!:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum