poniedziałki o 19, ale jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś odszedł i nie mógł zadać pytania, siedzę do ostatniego pytania…
Ten artykuł został uzupełniony o dodatkowe badania, uaktualniony i znajdziesz go TUTAJ:
Powiązane artykuły
Komentarze
Cap Martin sp. z o.o. przeprasza Panią Justynę Lichtenberg że przez wiele miesięcy naruszane były na portalu https://pepsieliot.com/ prawa autorskie do pisanych przez nią artykułów, materiały były bezprawnie przerabiane sugerując autorstwo innych osób, a w miejsce jej autorstwa wskazywane były osoby trzecie w tym Pepsi Eliot. Spółka wyraża ubolewanie za zaistniałą sytuację oraz oświadcza, że naprawiła szkodę oraz wypłaciła stosowne zadośćuczynienie za wyrządzoną krzywdę zgodnie z wyrokiem Sądu
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Z artykułu: „ekstrakt z liści oliwek zmniejsza wrażliwość na insulinę” – czy na pewno? a może zwiększa?
🙂
przecież to jest jedna z metod, więc błąd jest oczywisty, dzięki i pozdrawiam
Pepsi, czy bardzo jest źle z moimi wynikami?
HOMA IR 7,01
glukoza na czczo 101, po 1h 140, po 2h 110
insulina na czczo 28,1
insulina po 1h 174
insulina po 2h 84,2
zaniedbałam się strasznie. da radę z tego wyjść?
podaj mi tylko widełki dla Homy, bo nie pamiętam?
”Jeśli parametr HOMA-IR wynosi powyżej 1, wówczas powinno wdrożyć się dogłębną diagnostykę, gdyż może to oznaczać, że mamy do czynienia z nieprawidłowością, jaką jest insulinooporność. Z pewnością zaś mamy do czynienia z insulinoopornością, jeśli współczynnik HOMA-IR będzie wynosił powyżej 2 i powyżej 3.”
No i już po wizycie u dochtore… metforminka przepisana. jak myślisz Pepsi, to konieczność? czy dieta o niskim indeksie glikemicznym + berberyna są w stanie pomóc powiedzmy w przeciągu 3 miesięcy, żebym jeszcze się wstrzymała z lekiem?
jaką masz isulinę na czczo i cukier? Co jesz? Masz nadwagę? Niski indeks glikemiczny? To raczej słabo działa, niski ładunek glikemiczny tak.
Wyabstrahowana, czy raczej wyekstrahowana?
spytaj słowniczka google 🙂