logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
94 313 566
151 online
32 378 VIPy
Reklama

TWÓJ REGULATOR HORMONÓW
ORAZ ENERGIA
MACA This is BIO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Co najlepiej jeść dla zdrowia zamieszkując kraj rozciągnięty od Bałtyku do Tatr?

Oraz na boki.

Najdroższy człowieku, poczciwy i dobry, gdybyś naprawdę obrała właściwą drogę, nie musiałoby być tej symbiozy z przewlekłymi choróbskami, które w ogromnym procencie są wynikiem Twojego niewłaściwego odżywiania. Sorry, ale Twoja dieta to koszmarek, pozornie wszystko praworządne, ludzie lubią takie przaśności, kochają wtręty o wiejskich babciach, bursztynowych świerzopach i pałającej dzięcielinie, oraz Boziopłodach.

Jak niewiadomo do czego łapy włożyć, zacznijmy od statystyk. Jak wspominałam ostatnio, Polacy utknęli na 41 pozycji na liście najdłużej żyjących ze średnim wiekiem 77 i pół roku, dla kobiet i mężczyzn. Przy czym Polki plasują się wyżej, bo na 35 pozycji ze średnią 81.3, co stanowi aż o 5 i pół roku krócej niż Japonki z pierwszego miejsca ze średnią 86.8.

Żyjemy krócej od Japonek, a do tego pechowo urywa się 5 lat nie z wczesnego dzieciństwa, mało zajmującego intelektualnie, ale z najlepszego fragmentu życia kobiety, czy innych ludzi, gdy człowiek jest najpłodniejszy, nierozproszony na banialuki, gdy życie zaczyna stawać się najciekawsze, najlepsze, najbardziej twórcze, jednym słowem idealne, gdy wreszcie zaczyna się kumać, to wtedy właśnie trzeba odkładać widelec.

I potem znowu w kolejnym wcieleniu spać i niekiedy czekać dziesiątki lat na odrobinę światła przebudzenia, niekiedy tylko przypomnienia, żeby kontynuować kolejny etap ewolucji świadomości.

Czyli wiesz już pi razy drzwi na czym stoisz. W kraju, gdzie przez pół roku nic nie rośnie, i gdzie przez kolejny kwartał jest tak mało słońca, że nawet jak coś wyrośnie, to jest pozbawione esencji życiowej, czyli biofotonów. A więc w tym kraju brakuje odpowiedniego jedzenia, ponieważ brakuje słońca. Z czasem zapewne nasze awatary przystosują się do tej sytuacji, jednak zajmie nam to zapewne kilka tysięcy wcieleń na tę ewolucję przetwarzania witaminy D.

love/ pepsieliot.com

Czy jabłko było więc pierwsze, czy daktyl?

Słowianie to grupa ludów indoeuropejskich zamieszkujących znaczne obszary środkowej i wschodniej Europy zaledwie od 3 tysięcy lat? Tak się potocznie nawija, jednak ostatnie badania genetyczne gdzie zbadano DNA Słowian, pokazały, że zamieszkują oni swoje ziemię od więcej tysięcy lat. Mało tego, okazało się, że Polacy, Lechici, Wandale zamieszkują swoją ziemię już od ponad 10 tysięcy lat i posiadają inną podhaplogrupę niż reszta Słowian, czyli Y-DNA R1a1a7. Dzięki tym wieściom jesteśmy jedną z najstarszych cywilizacji na świecie. Czy Twoje ego już się tym zajarało?

Może więc owe rajskie jabłko, najpopularniejszy owoc w Polsce, rosło u nas, a nie w strefach podzwrotnikowych gdzie najpopularniejszymi owocami są cytrusy czy banany lub drzewa oliwne? Chociaż dość dawno sugerowałam, że był to być może czerwony muchomor sromotnik.

A po głębszym zbadaniu tematu okazuje się, że Wedy, to nie religia a wiedza, prawdziwe poznanie czyli wiedza na temat człowieka, ducha, duszy i Absolutu, czyli wyższego systemu świadomości, który dla nas jest absolutny, boski, a dla samego systemu niekoniecznie, a który z kolei dla ludów będących pod wpływem tych wierzeń prawdziwym Bogiem.

Wedy to po polsku Wiedza, po grecku Gnoza, po żydowsku Kabała, po egipsku i w kulturze łacińskiej (watykańskiej) magia albo cuda. Wedy (wiedza) były ogólnoświatowymi wierzeniami naszych przodków, którą zastąpiły obecne pasożytnicze religie. Wed, nie można nazwać religią, która jest czymś „kolejny” (re-ligia, re-dystrybucja), tak jak obecnie nam panujące religie Mojżeszowe (judaizm, chrześcijaństwo, islam czy ich setki odłamów).

Weda (wiedza) była czymś pierwotnym, reszta to plagiaty nastawione dla ich twórców na wygodne życie.

A Ty?

Jesteś bezkresną świadomością siedzącą akurat w awatarze Lechitki, jesteś w Polsce bez słońca, nie mając pojęcia o swoich korzeniach, nie mając pojęcia dokąd zmierzasz, jesteś we śnie i do tego Twój elf może żyć krócej od Japonki, i to o ponad 5 lat urwanych z najbardziej wypasionej części życia, gdy zaczynałabyś się może budzić.

woman/ pepsieliot.com

Twój awatar trochę nie ma co jeść (na szczęście stoisz u progu czasu żyznego), a nawet jakbyś bez problemu mogła go już odżywić, to nie robisz tego, bo jesteś nieświadomym graczem. Na Twojej głowie wyrosła czapka niewidka ego, nałożona przez matrix i jesz takie rzeczy i tak pokrętnie rozumujesz, aż dopada Cię choroba, którą matrix medyczny się jara na całego. Bowiem jest przewlekła, co dla niego oznacza, cudownie nieuleczalna.

Hashimoto to nie jest choroba tarczycy, nigdy nie wyleczy jej endokrynolog eutyroksem. To jest wynik zanieczyszczonego ciała, przeciekających jelit i przede wszystkim zanieczyszczonej wątroby. Wyleczyć Cię z Hashimoto może tylko oczyszczenie ciała, z ogromnym naciskiem na oczyszczenie wątroby. Gdy problem nie był tłumiony latami masz ogromne szanse na wyleczenie choroby w ciągu roku, tylko poprzez oczyszczenie wątroby.

Głównymi produktami tarczycy są dwa hormony, tyroksyna (T4) i trójjodotyronina (T3). Tyroksyny jest 85 %, a T3 15%. Owe hormony sensu stricte są niczym, po prostu wodą, gdy dostaną się do krwi. Dopiero w wątrobie dzięki specjalnym enzymom aktywują się. Tymczasem u 90% ludzi, to wątroba jest problemem.

Reklama

Tu znajdziesz 100% ORGANIC 4 GREENS This is BIO idealny do kuracii 4 szklanek


Oczyszczanie wątroby, nerki, prosta, ale systematyczna kuracja 4 szklanek plus ewentualnie szklanka zero (z gaszonym wodorowęglanem sodu), oraz koniec z dietą lwa, to może być przepis na nowe narodziny.

6 banalnych, bo oczywistych  składników jak witamina C, chlorek magnezu (tak naprawdę jest to skoncentrowana woda morska), jod, selen i wodorowęglan sodu (soda kuchenna), oraz słońce (D3+K2) mogą być rozwiązaniem ogromnej ilości problemów medycznych, ale alopacja na to nie pójdzie.

Przede wszystkim ludzie jedzą żarcie, które ich zakwasza. Naturopaci enigmatycznie nawijają o tym co sami zasysają, jednak wystarczy spojrzeć na człowieka i już wszystko wiesz. Czysta wątroba, odpowiednie pH moczu jest widoczne na facjacie. To jest energia ciała, to jest żwawość, skoczność, łatwa kucliwość, kreacja.

A elektrolity?

Elektrolity to są minerały posiadające ładunek elektryczny. Po rozpuszczeniu  w wodzie będą się dzielić na jony ujemnie i dodatnio naładowane. Głównymi elektrolitami w ciele jest wapń, magnez, sód i oczywiście potas. Elektrolity siedzą w płynach ustrojowych takich jak krew, pot i mocz, ale nie są produkowane przez ciało. Muszą być pozyskane wraz z jedzeniem i piciem.

woman/ pepsieliot.com

Elektrolity są szczególnie ważne dla funkcjonowania nerwów, które komunikują się ze sobą za pomocą wymiany elektrycznej i chemicznej. Elektrolity są niezbędne w krzepnięciu krwi, budowie kości, podtrzymywaniu stałego rytmu serca i skurczu mięśni. Dzienne spożycie potasu i utrzymywanie subtelnej równowagi potasu i sodu (szwajcarskie badanie z 2015 opublikowane w Journal of Hypertension) pomaga w ustabilizowaniu ciśnienia krwi.

Połączenie niedoboru potasu z rakiem

Badania z początku 1970 roku dowodzą, że zestresowanym ekspozycją na toksyny komórkom wydarzają się te 3 rzeczy. Początkowo komórki tracą potas, by w następnej kolejności komórka przyjmowała więcej sodu, który przez pewien czas naśladuje rolę potasu. W trzeciej kolejności komórka pęcznieje od zbyt dużej ilości wody, którą zatrzymuje sód. To zjawisko nazywa się obrzękiem komórkowym. Wynikiem tego jest to, że normalne komórki tracą zdolność do generowania energii (ATP) w zdrowy sposób. Stają się podatne na mutacje i raka.

Normalne funkcje komórkowe zostają wywrócone do góry nogami i to wykorzystują komórki nowotworowe, które nie generują ATP, czyli energii. Zostaje zaburzona równowaga pomiędzy dostarczaniem minerałów a natlenianiem ciała. Zamiast tego, zmutowane komórki generują osobistą wersję energii poprzez żarcie glukozy w środowisku beztlenowym. jest też istotny czynnik powiązany z siarką (też z miedzią).

Zaburzenie równowagi potasowej

Normalne spożycie potasu wyznaczają tabele i należy jeść 4700 mg potasu dziennie – dorośli,  i 3000 mg dziennie – dzieci. Wszystko poniżej, może doprowadzić do niedoboru.

Niektóre objawy, które mogą sugerować braki potasu (dość podobne do braków magnezu), to zmęczenie i słabość, zaparcia, skurcze mięśni, nieregularne bicie serca.

Ponadto, osoby chore na raka często cierpią z dwóch pozostałych skutków braku potasu, czyli hiperkalcemii, oraz zespołu rozpadu guza.

Hiperkalcemia występuje, gdy we krwi pojawiają się wysokie poziomy wapnia. Jest to najczęściej obserwowane u pacjentów z rakiem piersi, płuc i szpiczaka mnogiego.

Zespół rozpadu guza zdarza się po chemioterapii, gdy niszczone komórki nowotworowe wylewają swoją wewnątrzkomórkową zawartość powodując poważne zaburzenia elektrolitowe. Oba warunki mogą być niebezpieczne, a nieleczone nawet śmiertelnie, ponieważ mogą mieć fatalny wpływ na nerki.

natur/ pepsieliot.com

Minerały odgrywają wielką rolę dla zdrowia naszych awatarów. Nie ma po co robić rankingów, ale jakby mnie ktoś przypiekał ożogiem, powiedziałabym, że potas jest numerem jeden. Tyle, że odradzam samodzielnej suplementacji potasem, bowiem jest to niebezpieczne i grozi śmiercią z odwodnienia.

Natomiast nie przesadzisz z dawkowaniem potasu jedząc banany na surowej diecie roślinnej. Pomidory też, ale uwaga, to psiankowate.

Moim skromnym zdaniem trzeba zacząć korzystać z  tego co dzisiaj daje naszym elfom możliwości bycia długo zdrowym. Żeby śmierć ze starości przestała być ekstrawaganckim luksusem zarezerwowanym dla Japończyków.

Jaka więc jest najlepsza dieta dla awatarów zanurzonych w grze na części planety Ziemia zwanej Polska?

Dieta w dużym procencie surowa, w dużej przewadze roślinna (jak już to sardynka, bio łosoś, dziki tuńczyk), sokowa, owocowo warzywna, bardzo zielona, bardzo natleniona, wysoce enzymatyczna, żywa, antyzapalna, nisko tłuszczowa (10% kalorii), normalnie białkowa (10% kalorii) i wysoko węglowodanowa.

Tłuszcze roślinne, jak olej kokosowy, czy awokado, ale nie oleje z twardych ziaren, jak siemię ze względu na duże prawdopodobieństwo jełczenia (przy okazji, skład i zachowanie w ciele żółtych olejów roślinnych przypomina pokost, a pokostu pod żadnym pozorem nie wolno jeść)  lub zwierzęce jak klarowane masło, czy tłuszcz rybi, tłusty jogurt kozi. Dieta ta powinna bezwzględnie zawierać w sobie 4 szklanki i słońce.

Reklama

Tu znajdziesz WITAMINĘ D3 TiB z lanoliny (cholekalcyferol), przyjmuj w protokole z witaminą K2


Drugą opcją jest stosowanie zasad diety śródziemnomorskiej, również antyzapalnej, plus 4 szklanki i też słońce, słońce, słońce. Jak nie ma, to D3 z K2 mus.

Ostatnią dietą, która niesie z sobą podobno spektakularne ozdrowienia (jednak nie wie się do końca, jak długo można ją stosować, i jak to jest wypróżniać się co kilka dni, a nie rano i wieczorem) jest dieta wysokotłuszczowa, gzie ilość węglowodanów nie przekracza 10%.

banan,jak zarobic pierwszy milion

owocek

Źródła:
www.naturalnewsblogs.com/the-link-between-potassium-deficiency-and-cancer/
„Leczenie Dobrą Dietą” Katarzyna Lewko

(Visited 8 507 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Marcin 15 kwietnia 2019 o 14:15

  Jakie PH powinien mieć mocz na czczo ?

  1. Pepsi Eliot 15 kwietnia 2019 o 14:17

   to zależy, czy go zakwaszasz celowo, czy nie, 6-5- do trochę poniżej 7, czyli lekko kwaśny

   1. Marcin 15 kwietnia 2019 o 16:10

    w ostatnim badaniu moczu wyszło 7. Jakiś czas stosowałem ocet jabłkowy na czczo. Teraz staram się pić w ciągu dnia wodę z cytryną ( połowa cytryny na szklankę wody raz dziennie )A przy okazji mam do Ciebie pytanie , na jakich częściach ciała najlepiej aplikować oliwkę magnezową w sprayu dla chłopca 13 lat ?

 2. kasiadg 15 kwietnia 2019 o 16:36

  a jeśli ja po prostu kocham jeść/gotować? I kocham różnorodność w kuchni??? Czy to wielki grzech jeśli dbam o jakość produktów, tj. warzywa od gospodarza – zielone do każdego posiłku, mięcho od małej masarni, ryby z kutra (bo mieszkam w Gdyni i mam PRAWDZIWĄ halę targową). Chleb piekę sama, na własnym zakwasie. Duuuużo czerwonego wina. Dokładam codziennie suple TIB i białeczko CFM. I 4 szklanki i pp.

  1. Pepsi Eliot 15 kwietnia 2019 o 18:30

   jak się dobrze czujesz, i jeszcze łapiesz słońce, to na tym przecież polega dieta śródziemnomorska

  2. Niki 16 kwietnia 2019 o 15:16

   Kasia i to wszystko jest bio/eko/organiczne? Na ładne oczy już nie ufam, jeśli nie mają certyfikatów to można się na tym przejechać. Gdzie jest ta hala, tam gdzie dawne kino Polonia? taka niewielka więc pewnie jest inna, tylko tę kojarzę, też 2 dni w tyg. czynna. A czerwone wino organic niesiarkowane? Poddaję w wątpliwość 😀 bo z obserwacji wiem, że osoby kochające gotować, spędzające wiele godzin w kuchni nie przejmują się takimi „drobiazgami” czy zjedzą bezpieczne ekologiczne szamidło czy tylko żeby smakowało. I nie łudźmy się, że wystarczy dobre samopoczucie, codzienny uśmiech aby zapewnić sobie zdrowie.

 3. Paulina87 15 kwietnia 2019 o 17:13

  Pepsi jeśli nie wiem jaki jest mój poziom Witaminy D, czy muszę to zbadać przed braniem Waszej witaminki do ssania?

  Biorę również Greens & Fruits,

  Kissski <3

  1. Pepsi Eliot 15 kwietnia 2019 o 18:26

   po co? podaj jaki masz

 4. kasiulek 15 kwietnia 2019 o 21:05

  Mam pytanko. Od miesiaca mieszkam w Gdyni I szukam jakiegos zaufanego gospodarza jesli chodzi o eko warzywka itp. Czy mozesz podzielic sie info na swojego ? Dzieki 🙂

  1. kasiadg 16 kwietnia 2019 o 08:34

   Pan Wojtek ma stanowisko na hali „Warzywa od rolnika” czynne tylko w czwartek i piątek. Sprzedaje tylko to co aktualnie wyhoduje – jest już jarmuż 🙂 stoisko jest od strony starego wejścia głównego, przy drzwiach pomiędzy halami (po lewej stronie) – naprzeciw stanowiska z dobrym drobiem (tam kupuję tłuszcz gęsi). A mięso od Hilerego, rozbierają na miejscu. I ich wędliny samorobne.

   1. Pepsi Eliot 16 kwietnia 2019 o 10:17

    jeśli pan Wojtek nie ma certyfikatu organiczności, przynajmniej poświadczonego przez kogoś obiektywnego, to jego warzywa i owoce są najprawdopdodobniej skażone

   2. kasiadg 16 kwietnia 2019 o 16:16

    Hala w Gdyni jest na hali, wygooglaj to stare przedwojenne hale targowe. Pomiędzy Wójta Radtkiego, a Jana z Kolna. A pan Wojtek jest bez certyfikatów, ale za to gospodarz starej daty. Można wierzyć lub nie. Ja jestem dziecko chowane na wsi i wciąż pamiętam smak prawdziwego mięsa i warzyw od babci. Oprócz tego polecam EkoDelikatesy na Śląskiej, tam już drożej, ale za to z certfikatami.

    1. kasiulek 17 kwietnia 2019 o 10:52

     Wielkie dzieki. Napewno odwiedze pana Wojtka I sprawdze delikatesy. Pozdrowionka 🙂

     1. Pepsi Eliot 17 kwietnia 2019 o 10:57

      proszę nie spamować

 5. Paula 16 kwietnia 2019 o 11:57

  Pepsi poradz proszę ile w jeść bananów dziennie zeby podawać sobie odpowiednią dawkę potasu?
  Dziękuję

  1. Pepsi Eliot 16 kwietnia 2019 o 15:29

   nie da się tego przeliczyć, rób 3 szklankę w kuracji, ale i tak badać trzeba i sód i potas

 6. Paula 16 kwietnia 2019 o 16:54

  Jutro idę zrobić polecone przez Ciebie badania, napiszę jakie będą wyniki i będę prosić o polecenia w jakich dawkach stosować to co zakupiłam.

  1. Pepsi Eliot 17 kwietnia 2019 o 08:05

   a co już kupiłaś?

  2. Pepsi Eliot 17 kwietnia 2019 o 08:05

   a co kupiłaś?

 7. Aluna 16 kwietnia 2019 o 22:57

  Pepsi, czytam Twoje artykuły, składam wszystko do kupy ale jakoś nic mi nie wychodzi, nie wiem od czego zacząć. Jestem posiadaczka trądzika różowatego, niestety, kuracja antybiotykami nie pomogła, sama odstawiłam kilka lat temu bo układ pokarmowy zaczął nawalać. Dodatkowo problemy z sercem, nikt nie potrafi zdiagnozować, kołatanie i puls poniżej 30,nie jestem wyczynowym sportowcem, ogólne zmęczenie, niezdarność ( to coś nowego dla mnie), budzę się rano zmęczona i najchętniej nie wychodziłabym z łóżka, wypadanie włosów i utrata wagi. Nie jem nabiału ograniczam pieczywo i mięso. Jem warzywa, owoce, kasze, ryże. No i mieszkam w Anglii. Gdy jestem na urlopie w słońcu i wypoczywam nie mam większych problemów, ach i jest mi ciagle zimno, inni się rozbierają ja wciagam swetry jakie się da. Jakaś rada?

  1. Pepsi Eliot 17 kwietnia 2019 o 07:45

   powiem Ci, ale najpierw lista badań: https://www.pepsieliot.com/lista-podstawowych-badan-ktore-pomoga-ci-ruszyc-ze-skrzyzowania/
   Przede wszystkim potrzebuję wyniki tych badań z krwi, mocz, pH moczu, test na zakwaszenie żołądka

 8. Paula 17 kwietnia 2019 o 09:09

  Kwas foliowy
  Ninacyna
  B komplex
  Cynk
  CALCIUM CITRATE
  Chlorella
  Wit E
  Chrom
  G&F

  D3 z k2 skończę ta co mam i przerzucam się na Twoja, podobnie z magnezem i Wit c, selen. D3 odstawilam na kilka dni przed badaniem.
  Biorę jeszcze ashwagande, berberyne, ubichinol
  Nie zaczęłam nic z witamin B, G & F nim zbadam poziom kwasu i b12.

  1. Pepsi Eliot 17 kwietnia 2019 o 09:41

   tak, bo wyniki będą przekłamane, wszystko Ci rozpiszę, a już radzę, żebyś niacynę wysypała z kapsułki i zaczęła od 1 czwartej, jak reagujesz na flesza, albo czy nie jesteś nadwrażliwa, bo flesz to nic takiego, po kwadransie mija, a nawrażliwość raczej wyklucza branie niacyny

 9. tom 17 kwietnia 2019 o 09:49

  Hej Pepsi

  co myślisz o takim zestawie supli?
  wit C, magnez, jod, mangan, cynk, omega 3, omega 6, omega 9, żelazo, selen, chlor, cysteina rano

  szejk serwatkowy, glin, molibden, spirulina, ekstrakt z zielonej herbaty, wapń, kofeina, guarna w południe

  ZMA, miedź, cyna, carbo, kwas borowy, kurkuma z pieprzem, węglan sodu wieczorem

  jest ok? przyjmować nadal ?

  1. Pepsi Eliot 17 kwietnia 2019 o 22:12

   gdzie kupione?

 10. Paula 17 kwietnia 2019 o 10:05

  Nie udało mi się dziś spoznic do pracy i iść na badanie, umówiłam się w pracy ze jutro się spóźnię i ide już jutro na 100% bo to odkładam a czas ucieka.
  Mam lekka nerwice lekowa, ale już coraz lepiej śpię.
  Pije z rana kurkume z Twojego przepisu, 4 szklanki.
  Poczekać z próbą niacyny do jutra do oddania krwi na badanie czy mogę już dziś ta 1/4?
  Ostatnio jak brałam innej firmy b cplx gdzie była niacyna 50 mg ( przynajmniej tak napisane na składzie) nie miałam żadnego odczucia ciepla.
  Jestem lekkim migreniwcem, czy mogę mieć gorszy dyskomfort?

 11. zaanka 17 kwietnia 2019 o 12:08

  Marleno
  Zdecydowałam się napisać bo liczę na twoją wiedzę i komentarz. Nie chcę się uwikłać w matrix ani dać się lękom które po ostatnim badaniu usg się u mnie co chwila się samoistnie wzniecją Otóż badanie sprzed kilku dni USG piersi ” sutek lewy torbielka 4,5×2,6 mm sąsiaduje z nią duktektazja 6,5x 2,5 mm Wszystkie zmiany bez przepływ w CD Wielkość i morfologia zmian vide printy BIRDAS usg 2 doły pachwowe bez klinicznie istotnych noduli utkanie sutków głównie gruczołowe. Kontrola za 12 m-cy.
  W rodzinie po stronie mamy, był rak piersi . Ja 5 m-cy temu, po trzech latach karmienia skończyłam karmić piersią synka. Na usg zgłosiłam się bo kłucie w tej lewej piersi czułam i ciągle czuje (tym bardziej teraz po tym badaniu 🙂 ). Ten ból skutecznie napędza strach. Powiedzcie co robić by wspomóc mój organizm Czego mu brakuje. Jaki protokół zastosować ? (teraz stosuję Terapia 4 szklanek +Greens& fruit wit + d3 suplementuję, joga i interwałowy ) mięso 2 razy w tygodniu. Proszę cię o Twoje zdanie chce odzyskać spokój serca ducha Z góry dziekuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam 🙂

  1. Pepsi Eliot 17 kwietnia 2019 o 13:08

   taka torbielka zniknie, a duktektacja w okolicach karmienia jest bardzo częsta i to jest łagodne. Kłuje Cię, bo sama się ommacujesz, a i lekarz też ponaciskał. Masz nadwagę?

 12. zaanka 18 kwietnia 2019 o 09:51

  WIELKIE DZIĘKUJĘ Pepsi, mam nadwagę tak około 3 kg Zapomniałam napisać że post przerywany stosuję 16 h Ostatnio wzięłam shejka

 13. renata 18 kwietnia 2019 o 19:12

  Pepsi,jak wyciszyć,,obfitą” candidę (tak wyszło w badaniu) u rocznego dziecka.Rozrosła się po antybiotyku,który dostał w lutym. Wydaję mi się,że to było konieczne (może się myliłam )),bo 5 dni infekcji i cały czas gorączkował do 39 ,no i są niestety efekty.Odżywiany zdrowo,gluten,nabiał gdzieś się przewinie,dostaje tez cyca parę razy dziennie.Podpowiedz coś ,proszę. Bo jak nie ty ,to kto, lekarz mówi o Nystatynie.

  1. Pepsi Eliot 18 kwietnia 2019 o 20:04

   Jeśli dziecko je pokarmy stałe możesz podać kiszony łubin https://www.pepsieliot.com/jak-prosto-i-naturalnie-wyleczyc-sie-z-powaznej-choroby-cz2/

   Przepis Bołotowa na leczniczą herbatkę dla osesków:

   Najbardziej podatne na zakłócenia mikroflory układu pokarmowego i rozwój dysbakteriozy z ciężkimi postaciami skazy białkowej są dzieci karmione piersią. Najlepiej zatroszczyć się o rozwój mikroflory przewodu pokarmowego dziecka celowo umieszczając w jego jelitach najsilniejsze formy kwaśnych bakterii mlecznych z serwatki mleka rodzonej matki. Jak ją uzyskać?
   Zlać 100 ml mleka z piersi. Dodać do niego 3-5 kropel kwasu nr 1, zakwasić mleko. Odfiltrować serwatkę, rozlać ją do buteleczek penicylinowych.
   Jak ją stosować?
   Zagotować wodę do picia dla dziecka. Najlepiej jeśli doda się do niej nasiona kopru na końcu noża (w celu zapobieżenia wzdęciom brzuszka), ochłodzić do temperatury pokojowej i kapać do odwaru 1-2 krople serwatki na pół szklanki odwaru. Napoić dziecko. Jego mikroflora otrzyma szczepy silnego, zdrowego, czystego kwasu mlekowego, wzmocnionego energią i informacją organizmu rodzonej matki.
   Uzyskaną serwatką można zakrapiać uszka, oczka, nosek. Serwatka wzmacnia obronne właściwości mleka matki i przynosi silny efekt uzdrawiający.

   Kwas nr 1 , czysta, kwaśna kultura mleczna

   Środowisko odżywcze: 3 litry przegotowanej schłodzonej wody, 1 szklanka cukru;
   Zakwas: Jedna łyżka stołowa śmietany (kwaśnej)
   Wypełniacz na 28 dni: 1szklanka ziela glistnika w postaci świeżej lub suszonej.

   Wsypać cukier do pojemnika z wodą i rozpuścić go. Rozpuścić śmietanę w ciepłym słodkim roztworze. Glistnika (wyłącznie ziele) pociąć i umieścić w woreczku z gazy z obciążeniem z czarnego krzemienia. Stanie się on dla kwasu źródłem krzemu. Glistnik jako najbardziej trujące zioło w farmakopei unieszkodliwi w ciągu 28 dni wszystko co niesie z sobą jedna łyżka stołowa śmietany. Przykryć naczynie gazą złożoną w 2-3 warstwy i pozostawić w ciepłym ciemnym miejscu.

   W ciągu 2-3 tygodni w naczyniu powstaną bardzo silne jednostki kwaśnych bakterii mlecznych. Produkt sfermentowany w obecności glistnika dysponuje właściwościami oczyszczającymi przestrzenie nosogardzieli, uszu, płuc.

   Oczyszczeniu podlega przewód pokarmowy, macica, wagina i drogi moczowe. „Enzymy te dysponują silnymi właściwościami stymulującymi.

   Jeśli kwas nr 1 będzie się spożywać przez dwa tygodnie po pół szklanki na pół godziny przed jedzeniem, to praktycznie w pełni zostaną odbudowane powierzchnie nabłonkowe żołądka i jelit”.

   Pod wpływem kwasu nr 1 nabłonek jelita cienkiego pozbywa się soli metali ciężkich – rtęci, ołowiu, talu i bizmutu. Chlorki tych metali wydalane są przez enzymy glistnika. W celu ich wydalenia należy wywołać wydzielanie wolnego enzymu – pepsyny, przy pomocy soli kuchennej.

   Sole cezu i strontu dzięki enzymowi żołądkowemu – pepsynie, również nie wchłaniają się do organizmu dzięki powstaniu nierozpuszczalnych kompleksów na bazie soli radionukleotydów i pepsyny. (Oto dlaczego nie wolno wykluczać z pożywienia soli. Sól kuchenna stymuluje w żołądku wydzielanie pepsyny.) Jest to ważne dla mieszkańców naszych miast atomowych [miast, w których znajdują się elektrownie atomowe] i stref, które ucierpiały w wyniku awarii elektrowni atomowych.
   Wystarczy utrzymywać stężenie wolnej pepsyny w normie, a ochrona przed dostawaniem się radionukleotydów do organizmu będzie zapewniona. Nierozpuszczalne kompleksy pepsyny i radionukleotydów „zaplątują się” we włoski nabłonka przewodu pokarmowego. Wystarczy codziennie na śniadanie jeść kaszę, będące ochroną przed radionukleotydami, a powstałe nierozpuszczalne kompleksy zostaną wydalone z organizmu wraz z resztami pożywienia. (Zawartość nukleotydów w organizmie łatwo sprawdzić przed i po leczeniu za pomocą aparatu Volla.)

   Aby kwas nr 1 „czysty kwas mlekowy” nigdy się nie skończył, codziennie dodawajcie do niego środowisko pożywienia. Kwas uważamy za gotowy 28 dnia. Potem woreczek z glistnikiem można wyrzucić, a krzemień pozostawić na dnie naczynia. Następnie codziennie należy dolewać tyle środowiska pożywienia ile zostało wypitego kwasu.

   Po 10-12 godzinach kwas jest pełnowartościowy.

   W celu przygotowania kwasu nr 1 można wykorzystywać wyłącznie źdźbło i liście glistnika. Poziom radiacji w nich jest znacznie mniejszy niż w korzeniach.

   Nie jestem lekarzem

 14. viktia 23 maja 2019 o 20:20

  Pepsi, ta dieta wysokotłuszczowa bądź paleo jest skazana na poniżej 50% surowego pokarmu, to chyba główny minus, bo grozi leikoscytozą i szybszym wyczerpywaniem własnych enzymów. Czy nie uważasz że to ogromne minusy, większe od niedoborów witamin i minerałów które o wiele łatwiej można uzupełnić suplementami?

  1. Pepsi Eliot 23 maja 2019 o 20:33

   można jeść dużo sashimi, awokado, oleju kokosowego, tatara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *