logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
94 654 333
180 online
32 394 VIPy
Reklama

 

MACA This is BIO
REGULUJE HORMONY

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Co powinnaś jeść w kwiecie wieku, nie dzieckiem będąc i nie starcem?

Witarianie to alchemicy, którzy sądzą, że znaleźli kamień piekielny i potrafią robić złoto z byle czego, ale do tego dojdziemy.

Ktoś radzi, abyś wybrała dla siebie dietę instynktownie, zgodnie ze swoim zdrowym apetytem, chrapkami, oskomą, że to będzie najbardziej naturalne dla Ciebie. Instynktownie, to nie znaczy zgodnie ze swoją intuicją, duszą, świadomością, ale zgodnie z wolą najbardziej prawdopodobnego przetrwania w tej grze. Jednak w Tobie już nie ma instynktu przetrwania, nie wiesz co mogłabyś zjeść na pustyni, w lesie, w dżungli, a nawet na polskiej łące. Instynkt został zagłuszony cywilizacyjnymi brudami, podobnie jak zachorowany apetyt, nieustające chrapki na złom, i oskomy na kalosze.

Faktycznie od początku dziejów rodził się rozdźwięk pomiędzy tym, co podpowiadał nasz instynkt w stosunku do tego co kobieta chciała dla siebie zabrać naturze. Instynkt nie działa w ten sposób, abyś koniecznie długo żyła, wciąż pięknie wyglądała i nie miała grubego brzucha, rozłożystych bioder i obwisłych dzwonów piersi.

Instynkt ma za zadanie doprowadzić do przetrwania dorosłego płciowo osobnika w celu rozmnożenia, a następnie do podchowania potomstwa. I to by było na tyle.

Zwierzę domowe gdy tylko dasz mu możliwość wyboru wkrótce przestawi się na gotowane jedzenie, które bardziej mu smakuje, choć z pewnością nie służy lepiej jego zdrowiu. Ale jego instynkt przetrwania w tych akurat warunkach jest zaspokojony. To zwierzęciu wystarczy.

Reklama

Tu znajdziesz polecany i jedzony przez nas 100% organiczny 4 GREENS This is BIO idealny do oczyszczającej KURACJI 4 SZKLANEK


Awatar stara się zgromadzić tłuszcz na brzuchu, chociaż tłuszcz na brzuchu nie dodaje ani zdrowia ani osobistego uroku, ale już w przypadku kobiet jest warunkiem płodności. Generalnie w warunkach kryzysowych w każdej chwili można będzie zaczerpnąć energii z tych zapasów.

W „Urodzonych biegaczach” opisuje się historię ludzkiego mózgu, który rozrósł się (z dużym prawdopodobieństwem) również od biegania i ta sama głowa potem robi wszystko, żeby jednak nie biegajżeż, w zamian gromadzić tłuszcz akurat w pasie.

Dzikie zwierzę wie co ma jeść i kiedy nie jeść i to jest instynkt, ale jak dostanie żarcie pod pysk przestaje polować, gonić i ćwiczyć mięśnie. Robi się z niego idiota.

Śpiący awatar rzucił się na witarianizm, powołując się na to, że to takie naturalne, złapał się tego żarcia jak obietnicy bardzo długiego życia bez chorób i z mocno spowolnionym starzeniem.

Reklama

Tu znajdziesz 100% organiczny jarmuż KALE This is BIO, wraz z KOLAGENEM morskim PEPTAN F TiB idealnymi dodatkami do oczyszczającej 4 SZKLANKI


Campbell (ten od Biblii weganina, czyli „China Study”) pisze, że Chinki, które spożywały znikome ilości mięsa, znacznie wcześniej od swoich mięsożernych koleżanek z dalekiego zachodu wchodziły w menopauzę, czyli pozbywały się estrogenów i dzięki temu zachorowalność na raka piersi i narządów rodnych była szczególnie niska.

Wprawdzie poziom estrogenów chroni kobiety przed chorobami serca, ale w przypadku diety roślinnej i cholesterolu całkowitego poniżej 150 i tak podobno nie zdarzają się incydenty sercowe zakończone zgonem. Tak twierdzi przynajmniej Campbell i jego znajomi, szychy w dziedzinie kardiologii, na które się w swym epokowym dziele powołuje.

Z kolei ostatnio (bardzo licznie) naturopaci i nie tylko (masa lekarzy), a wśród nich polscy guru wysokotłuszczówki twierdzą, że cholesterol można mieć podwyższony, a nawet trzeba, a jedynie należy się obawiać się utlenionego cholesterolu. Faktycznie tłuszcze roślinne najczęściej szybko ulegają utlenieniu, a do tego często mają o wiele za dużo prozapalnej omegi 6. Niby bardzo potrzebna, ale bez przesady.

Zresztą tylko idiota będzie doradzał identyczną dietę starcom, małym dzieciom, i ludziom po prostu dorosłym, których większa podaż białka może wkrótce wyłączyć z życia towarzyskiego, bo będzie musiał taki dorosły chodzić na dializy.

Z kolei starzec będzie świetnie czuł się na diecie wysoko tłuszczowej (oczywiście na poziomie awatara, gdyż świadomość, czyli dusza starca, zupełnie nie chce jeść mięsa), która to dieta dodatkowo zawiera zwykle więcej białka. Ludziom starym potrzeba białka jak powietrza.

Dieta śródziemnomorska też przedłuża życie starcom, ale mało kto wie, że omega 9, czyli silnie przeciwzapalny kwas tłuszczowy znajdujący się w oliwie z oliwek, która leje się strumieniem w okolicznościach śródziemnomorskich stanowi, ta omega 9, połowę tłuszczu w yyy … słoninie? To dlatego tłuszcz zwierzęcy tak działa na starców.

Naturze nie zależy na Twoim wyglądzie, jednak przyszpila Cię, żebyś się rozmnożyła, potem już Twoja sprawa. Bociany zadziobują słabsze osobniki przed odlotem na zimę do cieplejszych krajów, gdyż to są standardy w naturze. Masz siłę ciągnąć ten majdan? Twoja sprawa, ale natura nie takie ma zadanie, żeby Cię na siłę gdzieś popychać. Nadepnie na Ciebie i przejdzie po Twoich plecach, o ile tak myślisz, że robi natura, gdyż wiadomo, że Twoja rzeczywistość to lustro Twoich myśli, jakby co.

Wszechświat pokaże Ci całkowicie inne odbicie, gdy będziesz myślała inaczej. Ale to jest wpis dla głęboko uśpionych awatarów, które chcą żyć długo i w zdrowiu aby grać w grę, bez świadomości, że grają.

A więc, gdy siedząc w biurze wyciągasz jakiś witariański miks spod biurka, orzechów z daktylami, to jest tylko pozornie naturalne. Jest prawie tak samo prozdrowotne jak zjedzenie drożdżówki. Oczywiście, że zylion razy lepiej zjeść owoc i popić wodą, ale generalnie wszystko, co Cię otacza zaprzecza naturalności.

Witarianie to alchemicy, którzy sądzą, że znaleźli kamień piekielny i potrafią robić złoto z byle czego

Sie okaże sie

Póki co, uważam, że zdrowo trawiący błonnik, człowiek w kwiecie wieku, nie dziecko i nie starzec powinien jeść 811, w przewadze surowy wysoko enzymatyczny pokarm roślinny oparty na jak największej ilości węglowodanów prostych (owoce w tym banany, mango, jabłka, śliwki, jagody, gruszki, masa witaminy C), masę rozpuszczalnego błonnika (owoce i zielone warzywa liściaste), też węglowodanów złożonych i białka (nigdy nie ziarna z nierozpuszczalnym błonnikiem haraczącym trzewia, ale właśnie jeść zielone warzywa liściaste i dużo wodorostów), trochę (10% w diecie) najlepszych tłuszczów trudnych do utleniania, czyli awokado, oliwy z oliwek, oleju kokosowego, ewentualnie klarowanego masła, lub 14 dorodnych bio migdałów, które wciąż potrafią kiełkować. Zapewnić sobie skądś kolagen, omegę 3 z ryb, B12, bo świat jest jednak okrutny, witaminę D w protokole z K2 i poczekać na efekty długo wybiegując dzień i oczyszczając się systematycznie  4 szklankami.

Polecam też post przerywany z dłuugim oknem niejedzenia, czyli z dokładną autofagią każdego dnia. I słońce.

Urywam w pół słowa, dla podbicia dramatyzmu młodości witarianina w tym akurat miejscu. Och, bo ileż jest pytań nieodpowiedzianych jest?

4 szklanki & dużo owoc & dużo warzywo zielonoliściaste & dużo łoter & dużo fikania

(Visited 5 160 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

  1. Paulina87 8 stycznia 2019 o 21:06

    A co jeśli zdrowy dorosły człowiek nie ma pragnienia picia wody, często poza 4 szklankami to max. Powinnam trenować picie?

    1. Pepsi Eliot 8 stycznia 2019 o 21:41

      zmuszać się, nastawiać budzik i wypijać szklankę

      1. Paulina87 9 stycznia 2019 o 09:10

        merci <3

  2. KasiaK 8 stycznia 2019 o 22:47

    Pepsi droga, czy już wiadomo kiedy będzie w sklepie witamina D3+K2? Mam ostatnie kilka tabletek i nie wiem, czy poczekać jeszcze kilka dni czy kupić gdzieś indziej czy np. kupić tą K2 z GG, ale to też tylko 30 szt. Czy wróci do sklepu ta poprzednia K2? Dzięki i pozdrawiam 😊

    1. Pepsi Eliot 8 stycznia 2019 o 23:04

      dzisiaj podobno wyleciała ze Stanów , pzdr2

      1. KasiaK 9 stycznia 2019 o 00:00

        Good news 😃 będę czekać!

      2. KasiaK 9 stycznia 2019 o 22:14

        Pepsi, czy teoria wahadeł mówi też coś o tym, żeby za bardzo nie chwalić czy nie cieszyć się? Dzisiaj rano stwierdziłam,, że są same dobre wiadomości (ale tak pozytywnie i na luzie), a potem posypało się w odwrotnym kierunku. W sumie teraz, jak nie wiem dlaczego nie mogę zalogować się do swojego banku, to już się śmieję 🙂 ale tak sobie pomyślałam, że to chyba w obie strony działa. Czyli być człowiekiem na tak, ale bez ekscytacji na plus i na minus. Tylko dlaczego kojarzy mi się to z człowiekiem bez emocji? Neurotyzm wychodzi???

        1. Pepsi Eliot 9 stycznia 2019 o 22:55

          to jest tak, samą radość zostaw sobie, a ważność, poczucie dumy, oddaj dziękówki wdzięczność za sytuację pomyślną duszy/aniołowi stróżowi, to jest dobra opcja

  3. Monika 8 stycznia 2019 o 22:56

    To jak jest w końcu z tą wysoko tłuszczową dieta? Te żółtka masła i śmietany polecane przez lek. Cz.? Mózg. Składa się z tłuszczów i niby kocha tłuszcz…?

    1. Pepsi Eliot 8 stycznia 2019 o 23:04

      ja jestem z innej szkoły, ale nie znaczy to że Ty wybierzesz inną.

  4. ju ju 8 stycznia 2019 o 23:24

    No to nie pytam od kiedy jest sie starcem. Z reszta dużo jeszcze w nas dziecka….
    Jesc czy nie jesc oto jest pytanie.
    😊

    1. Pepsi Eliot 9 stycznia 2019 o 09:00

      80 lat w górę

  5. graża 9 stycznia 2019 o 05:03

    Peps wyglądasz zajebiście, jesteś żywą reklamą 811, która pokochałam

  6. malinella 9 stycznia 2019 o 07:22

    takie to proste a malo kto robi.

    ps usmialam sie z fikania, po niemiecku znaczy to zupelnie co innego;)

  7. maj20 9 stycznia 2019 o 08:37

    Pepsi, a powiedz proszę, czy kurkuma i pieprz, chlorek magnezu i kwas askorbinowy i ocet jabłkowy – w ilościach potrzebnych do 3 szklanek z rana – czy przerywają autofagię? Czy będzie dobrze zrobić trzy szkl. rano o 7-ej, a czwartą szkl. już w oknie jedzeniowym o 14-ej. Zależy mi na działaniu zdrowotnym, oczyszczeniu, a schudnięcie samo przyjdzie za jakiś czas.
    Dziękuję Ci :)))

    1. Pepsi Eliot 9 stycznia 2019 o 08:55

      nie przerywają, to jeszcze przyspiesza metabolizm, za chwilę jest większe ssanie

  8. maj20 9 stycznia 2019 o 09:05

    Tego właśnie oczekiwałam, Kochana moja, dziękuję

  9. Joanna 9 stycznia 2019 o 10:56

    Instynktownie ciągnie mnie do surowizny, w tym wyciskarkowej sokowizny 😉 właśnie mija 10 lat od moich pierwszych lewatyw i samouzdrawienia organizmu po poznaniu alternatyw w alopatycznym świecie. Jednak co z tego jak mnie ciągnie i zjem dużo surowego jak zdarzają się dni, kiedy pakuję w siebie całą tablicę mendelejewa…..
    Czasami mam wrażenie , że z przesytu informacji mój umysł dostaje głupawki i chemiczne jedzenie jest odreagowaniem tych ciągle napływających i otaczających mnie podejść do zdrowia zewsząd. Życzę sobie, jak i innym balansu w życiu,a przede wszystkim równowagi w podchodzeniu do zdrowia w tym przesycie informacyjnym a może i dezinformacyjnym ?! Cudowności i spokoju!

  10. Mi 9 stycznia 2019 o 11:55

    hej Pepsi, moja mama ma rumień guzowaty co robić?

    1. Pepsi Eliot 9 stycznia 2019 o 14:02

      potem coś napiszę, teraz idę do bajora z siarką

      1. Mi 9 stycznia 2019 o 15:47

        Będę wdzięczna za pomoc ❤

  11. Ewa 9 stycznia 2019 o 11:57

    …a strączki ?? To te dobre czy te niezbyt ?

    1. Pepsi Eliot 9 stycznia 2019 o 14:02

      zależy, soczewicę dopuszczam, i dobrxze sfermentowana soja, byle nie w ilościach kolosalnych, reszcie pa pa mówimy, bo to chodzący estrogen, fitoestrogen

      1. KasiaK 9 stycznia 2019 o 22:15

        A cieciorka?

        1. Pepsi Eliot 9 stycznia 2019 o 22:54

          w sumie zapomniałam o cieciorce, tak, cieciorka tak

  12. Lusja 9 stycznia 2019 o 14:03

    Pepsi, nierozpuszczalny blonnik w ziarnach jest blogoslawienstwem dla zdrowych jelit. Tak jak mocny piling jest dobry dla zdrowej skory. A dobra, „drapiaca” szczotka jest korzystna dla mocnych wlosow. Tylko slabosc wymaga delikatnosci i cackania sie.

    Milego dnia i wieczoru. 🙂

    1. Pepsi Eliot 9 stycznia 2019 o 19:38

      niekoniecznie, jestem skłonna raczej uważać tak jak dr. Graham, jelita od środka niekoniecznie mają być drapane, tym bardziej, że nie czujesz co się dzieje, bo nie są unerwione. A głowy też nie należy drapać, tylko masować opuszkami palców.

  13. ivyt 9 stycznia 2019 o 15:54

    Hej Pepsi, wkrótce odstawie dziecko od piersi. Planuje kolejną ciążę, ale najpierw chce się pozbyc nieproszonych gości. Raczej napewno mam przerost grzybka, choc od paru miesięcy pije 3 szklanki i nie wiem czy cos sie nie zmienilo, bo grzybiczna zmiana skora, którą dosyć długo miałam zniknęła. Miałam tez do czynienia ze zwierzetami domowymi, wiec pasozyty mam raczej bankowo. Jak sie najlepiej oczyscic? Czy zastosowac 5 dniowe oczyszczanie babka plesznik, ktore opisujesz i cos jeszcze czy skupic sie na 3 miesiecznym detoksie? Nie ukrywam, ze wolałabym nieco szybciej sie z tym uwinąć. Bede wdzieczna za porade! Buzka

    1. Pepsi Eliot 9 stycznia 2019 o 19:22

      zacznij pić 4 szklankę.

      1. ivyt 9 stycznia 2019 o 22:03

        dobra 🙂 i nic wiecej? Moze jednak ta 5-dniowka?

        1. Pepsi Eliot 9 stycznia 2019 o 23:05

          zrób sobie ten hardcorek, możesz też zrobić oczyszczanie pestkami z dyni.

    2. Aga 12 stycznia 2019 o 08:03

      Ja osobiście polecam biorezonans 🙂

      1. Ivyt 13 stycznia 2019 o 09:04

        Hej Aga. Ale ponoć w Krakowie nie ma póki co zaufanego miejsca gdzie można się udać. Miałam takie badanie na słuchawkach, ale na ile to jest rzetelne. Choć wyszła mi infekcja paciorkowcem wtedy i faktycznie miałam. Również dowiedziałam się ze mam pasożyty jako ze miałam do czynienia ze zwierzętami domowymi wiec oczyszczanie trzeba przeprowadzić.

        1. Pepsi Eliot 13 stycznia 2019 o 11:56

          dlaczego nie ma zaufanego miejsca? Jest tak samo jak wszędzie, przecież to kwestia wysokiej jakości urządzenia przede wszystkim, jeśli chodzi o diagnozę

          1. Ivyt 13 stycznia 2019 o 15:46

            A nie również tego kto obsługuje ? Mam adresy do Łodzi i Warszawy. Ok. Może rozglądne się w takim razie skoro tak mówisz.

          2. Pepsi Eliot 13 stycznia 2019 o 16:00

            to mity, wysokiej klasy aparat od Bicom 2000 w górę, czyli nowsze. Natomiast inna sprawa to doradztwo co z tym dalej robić.

  14. Alicja 10 stycznia 2019 o 11:58

    Witam serdecznie,
    Czy omega 3 TiB jest ok dla vegetarian?

    1. Pepsi Eliot 10 stycznia 2019 o 12:00

      Nie Kochana, jest z ryb, dla wegetarian a nawet wegan polecam Hemp Protein This is BIO, cudownie jest dodać kopiatą łyżkę do 4 szklanki w oczyszczającej kuracji 4 szklanek. Przy okazji, co ważne dla wegan, dostarczysz sobie bardzo dobrego składu aminokwasów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *