Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 009 174
8 online
39 234 VIPy

Co robić, gdy dobrzy znajomi robią się zazdrośni o Twoją przedsiębiorczość?

I w końcu przyszedł czas na wciśnięcie guzika PLAY

A ostatnio słyszę komentarze od najlepszych znajomych: „Noo oby Ci się udało”, „A Ty dasz sobie radę?”, „Skąd weźmiesz pierwszych klientów?”, „Nie będziesz mieć łatwo”.

Przyznam, że wcześniej między nami były rewelacyjne relacje. Ale im bliżej urealnienia moich planów tym bardziej czuję jakąś dziwną zazdrość? Rzadziej się spotykamy i to wynika z ich strony, że jakoś teraz mniej czasu mają…

Dodam, że jestem osobą, która nie lubi rozmawiać o sobie, bo lubię słuchać innych, więc nigdy się nie chwalę i na ten temat moich planów, mówię i odpowiadam zdawkowo tylko jak ktoś pyta. Co zrobić? Ograniczyć kontakt czy nie zwracać na to uwagi.

Ludzie zazdroszczą innym, gdy tamci robią to, co oni chcieliby zrobić, ale nie mają odwagi

Sami nie mają jaj, siły woli, samozaparcia, żeby opuścić strefę swojego komfortu i spróbować. Chociaż nierozpoczęty biznes ZAWSZE jest porażką.

Ludzie niekoniecznie będą świadomi, jaka jest przyczyna dyskomfortu odczuwanego, gdy znajoma osoba zmienia swój obraz w ich oczach. Twórczyni biznesu to już nie jest korpomysz. A co będzie, gdy lemurowi się uda? Podświadomość podpowiada, lepiej odrazu go zniechęcić, bo będzie się odczuwało jeszcze większe utrapienie.

Własny biznes, szczególnie w krajach postkomunistycznych, ma wciąż charakter elitarny. Nie mylić z ekskluzywny.

Z drugiej strony życie, to gra komputerowa. Wszystko co Cię otacza jest lustrem. Hindusi nazywają go maja.

To my stwarzamy świat wokół siebie, żyjemy w iluzji, w świecie wirtualnym. Gdy przestaniesz myśleć trwożnie o swoim biznesie, o sobie, zajmiesz się tworzeniem i kreacją, zaczniesz przyciągać informacje zwrotne, które będą Cię budować i pomagać wzrastać.

Dezaprobata znajomych może podciąć skrzydła, dlatego należy uświadomić sobie jasno czym jest. Nie jest raczej troską, nie dlatego, że ludzie są źli, ale dlatego, że są we władaniu własnego ego, i są przez ego okłamywani. Ludzie po prostu nie widzą swojego ego. To się nazywa stan uśpienia.

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Założenie biznesu łączy się z pokonaniem lęku, że biznes nie wyjdzie. Twoje lęki, to co skrycie myślisz o własnym przedsięwzięciu, przyciągają ludzi, którzy będą Twoje niewspierające myśli pogłębiać. Tak działa prawo przyciągania.

Łatwo mi powiedzieć: sama zacznij inaczej myśleć, staniesz się nietykalna emocjonalnie, gdyż emocje są zawsze odpowiedzią ciała na myśli. Nie odwrotnie.

Trudniej to Tobie realizować, gdy natrętne myśli piętrzą potencjały, a wszechświat chce je natychmiast równoważyć. Więc bęc, dostajesz fangą od kumpla.

Ale odbieramy tylko to, co jesteśmy w stanie odebrać, czyli dokładnie te fale, które wysyłamy. Nadajnik odbierze tylko te częstotliwości, które nadaje. Strach przyciąga więcej strachu, niskie wibracje.

Jak więc należy otwierać biznesy, żeby jak najwięcej okoliczności Ci sprzyjało?

Twoja myśl jest energią, pieniądze, które zarobisz też są energią, musisz mieć świadomość co wypuszczasz w eter.

Z drugiej strony skąpcy energetyczni zawsze tracą, życiowo, finansowo, również transcendentnie (w sumie to jedno i to samo).

Za każdym razem, gdy używasz umysłu do celów biznesowych, planujesz, rozważasz za i przeciw, rób to w yyy… stanie medytacyjnym.

Nie parskaj mi tu:)

Chodzi o zmyłkę. To jest gra.

Używaj czasu zegarowego, nie psychicznego. Rozumiem to tak, że przywołasz wydarzenia z przeszłości, tylko w celu uczenia się, a nie identyfikowania się z sytuacją, że kiedyś coś Ci się nie udało i temu podobne.

Sztuczka

Siadasz wygodnie, wypowiadasz intencję, że teraz opuszczasz matriks. Pomagasz sobie przez chwilę głębokimi, powolnymi oddechami, możesz mruczeć, buczeć, ommmować, napić się czystej wody, i wchodzisz na wyższe wibracje. Teraz rozmyślasz o swoim biznesie.

Planujesz, kreujesz, tworzysz, jesteś blisko własnej istoty, tej prawdziwej, niektórzy zwą ją duszą, ja mówię na nią świadomość, albo jaźń. Emocje zostały wyzerowane. Taka fala idzie w eter. Raz, drugi, trzeci.

Zaczynają Ciebie, jako nadajnika odbierać ludzie, którzy z Tobą rezonują. Inni odpadają. Może właśnie dlatego niektórzy znajomi teraz nie będą chcieli się spotykać. Bije od Ciebie za dużo tego, czym oni by chcieli zarażać eter, ale tego nie robią.

Efekty sztuczki

Ci, którzy zazdroszczą Ci jak diabli, przy takiej Tobie teraz nie mają co robić. Zaczynają czuć się nieswojo i albo odchodzą, albo zaczynają wysyłać w Twoim kierunku dobrą energię.

I spotykasz teraz na swojej drodze coraz bardziej przychylnych Ci ludzi. Bo to Ty projektujesz swój Wszechświat, jesteś aktorką w swojej grze.

Brzmi to dość dziko, ale to działa w każdej dziedzinie. W tym w relacjach damsko męskich. Rodzinnych. Działa na teściowe, ojców i na matki. A Ty działasz na mnie bardzo pozytywnie.

Z bazy nadawał, na zawsze Twój, Horry Porttier


Horry Porttier

Prawdopodobnie autor na stronie Pepsi Eliot, jednak nius pojawił się niespodziewanie i w sumie niewiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera.


Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w naszym wellness sklepie This is BIO


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


(Visited 6 504 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Carrie 2 kwietnia 2017 o 13:50

  Za Poetą
  Mów (pisz) do mnie jeszcze
  🙂

 2. avatar Mania 2 kwietnia 2017 o 16:17

  Pepsi, juz po wczorajszym komentarzu chciałam autorowi napisać coś podobnego, czego sama doświadczyłam. Po lekturze książki”Bogata kobieta” K. Kyosaki postanowiłam wprowadzić jej pomysł w życie. Trochę się bałam, bo byłam osamotniona, ale nie uległam strachom. Ruszyłam do roboty i wtedy znaleźli się sprzymierzeńcy, nie sami – poprosiłam o pomoc i pomogli. Jestem im wdzięczna każdego dnia. Mówię o tym i tak czuję sercem. Z wdzięcznością
  Owocek

 3. avatar Aga 2 kwietnia 2017 o 16:21

  Dzięki Ci o Pepsi! 🙂

 4. avatar yoasia71 2 kwietnia 2017 o 16:24

  hi
  ….co to znaczy ??? psychicznego:”Używaj czasu tylko zegarowego, nigdy psychicznego. „

  1. avatar Jarmush 2 kwietnia 2017 o 16:43

   hej tłumaczyłam już wiele razy, czas zegarowy to czas, który mówi Ci, że za 3 godziny masz spotkanie u dentysty, albo, że już jest 17 i możesz wyjść z pracy, to czas, którym normalnie posługujesz się w matrixie. natomiast czas psychiczny odnosi się do zdarzeń, które miały miejsce kiedyś, albo do prognozowania, niekiedy ze strachem, niekiedy z nadzieją, albo fantazjowanie, gdy utożsamiasz się z tym co było kiedyś (jakaś zła karma, dawne problemy lub wręcz przeciwnie dawna świetność), albo wciąż siedzisz w przyszłości, której przecież nawet nie ma, utożsamiając się z takim czasem psychicznym nigdy nie ma Cię w tu i teraz, życie przelatuje Ci miedzy palcami, odkładasz je na jakiś bliżej nieokreślony czas, który oczywiście nigdy się nie ziszcza, i po prostu twoje życie zamienia się w nieustającą pogoń za nieosiągalnym. Tymczasem liczy się tylko krok, który robisz teraz. Owszem, cel ożesz sobie wyznaczyć w czasie zegarowym, ale za każdym razem najważniejszy jest ten krok, który właśnie się dzieje.

 5. avatar basiczka 2 kwietnia 2017 o 16:50

  Kurcze no właśnie :/
  Byliśmy 2 lata w Niemczech zarobić pieniądze na dom. Kontakt telefoniczny ze znajomymi i rodziną super.
  Wróciliśmy, zaczęliśmy budowę domu, robimy wszystko sami we dwójkę z mężem, jesteśmy pełni energii i pogody ducha, no szczęśliwi. Budujemy już rok, a odwiedzili nas tylko nasi rodzicie?? Pomagaliśmy i odwiedzaliśmy innych. A teraz nikt się nie kwapi do nas. Jeżeli to zazdrość to ja tego nie rozumiem, nas cieszy szczęście innych i radujemy się z nimi. Czy inni tak też nie mogą? I powiem, że teraz odpadają oni od nas, zarówno znajomi jak i rodzeństwo.

  Pozdrawiam

  1. avatar anulka 15 stycznia 2021 o 10:03

   Kurcze miałam podobnie. Dopingowaliśmy wszystkich znajomych podczas ich budowy czy urządzania, chociaż mieli ekipy budowlane itd. My budowaliśmy sami i część znajomych nam pomagało i odwiedzało i super, ale części przez długi czas nawet nie widzieliśmy, a osoba którą uważałam za moją przyjaciółkę podczas budowy odwiedziła mnie raz, a w moim domu nawet jeszcze nie była, choć mieszkam w nim prawie rok. Ciężko mi było to zrozumieć bo to był projekt mojego życia, wiesz budowa samemu taka frajda, fun i wyzwanie jednocześnie. Cóż to chyba taka weryfikacja ludzi dookoła, kto ci dopinguje kto trzyma za ciebie kciuki itp. W każdym razie jej już nie uważam za przyjaciółkę;)

 6. avatar Kik 2 kwietnia 2017 o 16:58

  Jak to się ma do pytania… skoro jest się osoba która niczegonikomu nie zazdrości, niej wali się to jak można spotykać się z takimi zachowaniami przyjaciół. Jakie to nasze odbicie skoro tacy nie jesteśmy do innych

  1. avatar Jarmush 2 kwietnia 2017 o 18:47

   po co o tym myśleć? żyj, kreuj, doświadczaj, obserwuj, tylko nie oceniaj

 7. avatar magnessss 2 kwietnia 2017 o 17:01

  pepsi, czy to oznacza, że mogłabyś już wyłączyć moderację komentarzy? czy nadal projektujesz sobie od czasu do czasu jakiegoś trolla? 😉

  1. avatar Jarmush 2 kwietnia 2017 o 18:46

   ja nie moderuję komentarzy, mam od tego osobę 🙂

  2. avatar Janina 1 marca 2019 o 04:10

   Polać Ci.
   Właśnie Pepsi sama sobie projektuje hejterow? To po co modernowac.
   Większej głupoty nie czytałam
   Znam się trochę na wschodnich naukach i uważam że jest to
   Zupełnie źle zinterpretowane

 8. avatar Magda 2 kwietnia 2017 o 17:41

  „oni mówią Ci to, co Ty sama myślisz o sobie i swoim przedsięwzięciu. To Ty powinnaś się zmienić, lub całkowicie zaakceptować sytuację, w której się teraz znalazłaś” Dokładnie 🙂 dobry rozkmin koleżanko pepsi 🙂

 9. avatar Lorka 2 kwietnia 2017 o 18:09

  w sedno!

 10. avatar Fee 2 kwietnia 2017 o 20:29

  Dziękuję za odpowiedź. <3

 11. avatar Gregory 2 kwietnia 2017 o 21:05

  Wspieram Ciebie Pepsi. Robisz dobrą robotę.

  1. avatar Jarmush 3 kwietnia 2017 o 04:47

   Dzięki <3

 12. avatar ewa 3 kwietnia 2017 o 08:20

  Uwielbiam uwielbiam uwielbiam !!!!!

 13. avatar Agnes 15 stycznia 2021 o 09:24

  Horry, było juz o zazdrości, przyjazni, idealnej żonie. Chcialabym przeczytać u was np kilka rad na temat tego jak rozmawiać o seksie z drugą połówką. Taka garść dobrych porad p wysokich wibracjach. Wiem, wiem, że za chwilę Pepsi napisze, że seks jest niepotrzebny lub mało ważny, ale tak ogólnie dla zdrowej równowagi czym odznacza sie taka bliska relacja u osob dojrzalych i świadomych duchowo.

  1. avatar Pepsi Eliot 15 stycznia 2021 o 10:11

   Tego nie napiszę, bo nie zamierzam mówić ludziom co jest dla nich ważne.

   Jeśli nie potrafisz mówić o seksie, jak o kupowaniu bułek w spożywczaku, a raczej nie potrafisz.

   Dlatego moim zdaniem seks NIE nadaje się do rozmowy w związku, bo ludzie zostali zaprogramowani.
   Kłamstwo NIC nie daje, a prawda w tym wypadku tylko pogarsza.

   Z seksuologiem można sobie pogadać, w poradni małżeńskiej, ale nie tête-à-tête z partnerem.

   Po prostu rób seks po swojemu i ciesz się. Chcesz udawać, udawaj, chcesz się poświęcać, poświęcaj się, chcesz, żeby on coś dla Ciebie zrobił, powiedz mu to podczas seksu, naturalnie. Nie chce Ci się robić seksu, taktownie się wymigaj. Twoje życie, Twoja gra. To ludzie robią z seksu wielkie aj waj, bo takie nałożono na nas programy i sami sobie je nakładamy.

   Religie, purytanie, hipisi, Aids, HPV, „Cosmo” i wielkie oczekiwanie panny na utratę zmysłów z powodu orgazmu, oczekiwania, wymagania, lęk przed niepodołaniem, grzech, niechciana ciąża, ciąża za wszelką cenę, zdrada, strach przed zdradą, szantaż seksualny, patologie, pedofilstwo, ksiądz pedofil, satanizm, kazania, ostra pornografia, QAnon, małżeństwa z rozsądku, prostytucja, Marquez i 100 lat samotności, też duchowość, dwulicowość (wielolicowość Osho) etc etc to wszystko sprawia, że coś naturalnego, jak rozmowa z bliskim człowiekiem urosło do problemu. Rób seks, działanie zawsze jest lepsze niż gadanie o działaniu. <3

   1. avatar Agnes 15 stycznia 2021 o 11:23

    Chcesz powiedzieć, żeby po prostu nie robić z tego tabu i rozmawiać jak o każdej innej prozaicznej życiowej potrzebie jak jedzenie, czy właśnie jak to kupowanie bułek w spożywczaku.
    Dlaczego właściwie matrix stworzyltakie emocje wokół seksualnosi?

    1. avatar Pepsi Eliot 15 stycznia 2021 o 17:21

     Bo ma w tym interes, karmi się zarówno strachem jak i niezdrową ekscytacją. Z drugiej strony pornografia to jak fastfood, tyle, że dla duszy. Seks można w sobie napędzić, rozdmuchać, zatracić się w nim, jak we wszystkim co staje się nałogiem.
     Ludzie są wciąż zagubieni, mają ego, poczucie winy, zamartwiają się, nie radzą sobie z bliskością, samotnością. Nie mają pojęcia, że jesteśmy jednością. Zwierzęta praktycznie nie mają ego, więc uprawiają seks w inny sposób. Dla ludzi z powodu programów seks stał się towarem przetargowym. Oderwał się od istoty.

     1. avatar Agnes 15 stycznia 2021 o 20:45

      Czyli, zwierzaki uprawniające coitus robiące to instyntownie i nie pietrzace potencjałów robią to lepiej niż my? Tzn. chodzi o to, ze robia, a nie myślą i są w działaniu, a my rozkminiamy? Natomiast one też to robią tak hmm… poligamicznie i od poczucia instynktu, czyli tak jak nam człowieczeństwo nie pozwala, bo my zazwyczaj łączymy sie w pary i nie zdradzamy, romantyzm gdzieniegdzie tez jest miły. Ale rozumiem, ze chodzi ci o to, że my za duzo analizujemy, a wystarczy to robić wedle ochoty, po tym poprostu zapomnieć i żyć dalej, az do następnego coitus. Czy seks może byc w ogóle zerujący i dobry w związkach?

     2. avatar Pepsi Eliot 15 stycznia 2021 o 20:52

      nie że lepiej, ale nie dopada ich smutek istnienia

 14. avatar Natalia Nawrat 15 stycznia 2021 o 16:27

  Hej
  Ale cudownie pomocny wpis ?

  1. avatar Pepsi Eliot 15 stycznia 2021 o 17:52

   z miłością

 15. avatar Fanka 16 stycznia 2021 o 09:56

  Witaj Pepsi, co myślisz o poddaniu się terapii systemowych ustawień Hellingera? Liczę na twoją odpowiedź, pod.

  1. avatar Pepsi Eliot 16 stycznia 2021 o 14:53

   Ja bym sobie nigdy tego nie zrobiła. Wszystko jesteś w stanie „naprawić” z pozycji zmiany siebie teraz.

 16. avatar ChaiMate 17 stycznia 2021 o 10:45

  Pepsi, gdzie szukać pomysłów na biznes? Jestem na skrzyżowaniu, muszę i chcę zacząć robić coś nowego, ale nie umiem wybrać.

  1. avatar Pepsi Eliot 17 stycznia 2021 o 13:17

   W Internecie stosunkowo najłatwiej. Moja książka będzie gotowa wkrótce, bo ją poprawiam. Masz jakiś zawód, pasje? Myślisz o biznesie „naziemnym” czy wirtualnym?

   1. avatar gagata 17 stycznia 2021 o 21:19

    Pepsi, czy dla tych którzy mają Twojego e-booka o zarabianiu poprawka będzie automatycznie dostępna?

    1. avatar Pepsi Eliot 18 stycznia 2021 o 08:06

     Oczywiście, słowo się rzekło 🙂

     1. avatar Ledaaa 19 stycznia 2021 o 17:16

      Super!!! Bo kupilam tuz przed dowiedzeniem sie ze bedzie poprawka i bylo mi smutno ?

     2. avatar Pepsi Eliot 19 stycznia 2021 o 20:35

      będziesz dostawała wszystkie kolejne poprawki 🙂

   2. avatar Abrakdabra 19 stycznia 2021 o 12:41

    super, daj znac jak sie poczyni 🙂

   3. avatar ChaiMate 20 stycznia 2021 o 09:28

    Czy mogłabym w odpowiedzi napisać do Ciebie na Messenger?

    1. avatar Pepsi Eliot 20 stycznia 2021 o 15:57

     W kwestii doboru suplementów z naszego sklepu, jak najbardziej tak. Natomiast nie robię rozkmin prywatnych w tematach niezdrowotnych , czasowo nie jestem w stanie i tak jest kolejka oczekujących. Napisz tutaj, zmień trochę danych, jeśli boisz się rozpoznania <3

  2. avatar Przemko :-) 18 stycznia 2021 o 15:42

   Gdy przeglądam YT, to co jakiś czas wyświetlają mi się reklamy z różnymi pomysłami. Najczęściej są to zajawki do kupna płatnych szkoleń. Lecz zdarza się, że ci autorzy prowadzą również blogi, vlogi, kanały gdzie część wiedzy prezentują za darmo. Można się wtedy przynajmniej zorientować czy to co chcą odsprzedać, to w ogóle nas interesuje i na ile ma sens.
   Najtrudniej wymyśla się rzeczy bądź usługi, które jeszcze nie istnieją. Tak jak np. iPod, kostka Rubika. Nie zawsze zresztą takie nowości się sprawdzają czego przykładem może być segway.
   Dlatego łatwiej jest „zgapić” 😉 od kogoś pomysł i go unowocześnić, uatrakcyjnić, ułatwić jego użytkowanie, a więc dodać nowej jakości. Niż wymyślać całość od zera. Przykładem mogą być sklepy Aldi, dla których nowocześniejszą konkurencję postanowił wprowadzić Lidl. Bracia Aldi byli dość konserwatywni i przez długi czas nie było w ich sklepach kas, skanerów itp.. Do tego nawet stopnia, że pracownicy znali ceny produktów na pamięć! Lidl zaczął wdrażać nowocześniejsze rozwiązania ku pożytkowi swojemu, a przede wszystkim klientów. Ale i w Polsce pewien człowiek pomyślał i znalazł nisze. Lidle opanowały miasta, więc on postanowił skopiować je w małych miejscowościach. Tworząc sieć Dino niepostrzeżenie wskoczył do 100 najbogatszych Polaków. I już. Voilà. Podobnie Biedronki. Tyle, że w nich magnesem dla klientów stała się niska cena. A przecież właściciele tej sieci początkowo tworzyli hipermarkety Jumbo. Lecz zauważyli, że lepiej kopiować inny pomysł niż konkurować z ogromnymi gigantami.
   Z tym, że do takich działań trzeba zazwyczaj sporego kapitału i sporej odwagi, determinacji. Jeszcze łatwiej zatem będzie przyłączyć się do kogoś kto już osiągnął jakiś sukces. Do tego służy franczyza. Jest tego również sporo do wyboru. Oczywiście najlepiej jest samemu stworzyć sieć franczyzową. Największy zarobek ma twórca, bo korzysta z efektu skali. Najlepszy przykład Żabka. Trzeba rozważnie wybrać partnera ale czasami warto pójść na prawie, że gotowe. I zająć się od początku zarabianiem niż najpierw wymyślaniem. Gdzie często ludzie utykają już na etapie wymyślania nazwy 😉

 17. avatar Abrakadabra 19 stycznia 2021 o 15:05

  bardzo bardzo dziekuje za ten post Pepsi 🙂
  I podziekowania za komenatrze o „odpadajacych znajomych” w innych kategoriach (dom) . Mialam cos podobnego z jedna znajoma, inna kategoria, teraz wiedze ze to jest „naturalne „zjawisko ( nie mowie ze przyjemne)

 18. avatar Goethe 20 stycznia 2021 o 15:07

  Zgadzam sie z tym, ze znajomi przychodza i odchodza, kiedy przestajemy juz ze soba wibrowac, jednak nadal czesto obwiniam za to siebie –> ze nie staralam sie wystarczajaco, nie zabiegalam o relacje. Jednak czasami patrze na to z boku i mysle – dlaczego to tylko ja mam sie o te relacje starac, zabiegac?
  Mam tez problem z ocenianiem ludzi – nie chce ich oceniac, takze cokolwiek kijowego robia, tlumacze sobie ich zachowania mowiac, ze pewnie zly dzien, zle doswiadczenia, zla przeszlosc etc i ze nie mam prawa ich oceniac –> i konczy sie na tym, ze mam nerwa, bo blokuje w sobie emocje zlosci na kogos, zamiast powiedziec : sorry, nie sluzysz mi, nie te wibracje, czolem!
  I gdy tak spinam sie, wkurzam sie, przypominam sobie o Huxleyu i jego Wyspie.
  „“It’s dark because you are trying too hard.
  Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
  Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
  Just lightly let things happen and lightly cope with them.”

  1. avatar Pepsi Eliot 20 stycznia 2021 o 15:48

   dobra rada <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum