Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 971 281
18 online
38 996 VIPy

Co robić, gdy mąż chce rozwodu udając, że to przeze mnie …

Argumenty do rozwodu.

Ktoś pytał, co to ta entropia w jednym zdaniu Pepsi powiedz.

I zaszumiała odpowiedź, jak woda w sicie:

Entropia, to miara chaosu.

Komentarz

Horry co robić, gdy mąż chce rozwodu, bo nie robię tego, co on chce, bo mam inne zdanie …

A czuję tak naprawdę, że ma kogoś innego i szuka tylko pretekstu.

Mamy 7 letnie dziecko, które jest z nami mocno związane, ale od paru miesięcy non stop się o wszystko kłócimy.

Mąż zawsze chce mnie obarczyć winą za wszystko i tak np. jak ja jestem chora, to mam się wyprowadzać, bo go zarażę, a jak on jest chory, to pewnie ja go zaraziłam.

Ciągle mnie krytykuje przy dziecku i widzę, że córka też zaczyna mnie nie szanować.

Teraz ta wiadomość o rozwodzie … boję się.

Bo wprowadziłam się do jego domu, dałam wszystkie swoje pieniądze na urządzenie, umeblowanie, a teraz on mi mówi, że to jego, że mogę córkę zabrać, ale mam sobie sama radzić.

Co robić?

Nie mam wsparcia w rodzinie, mąż mnie odseparował od koleżanek, dalszej rodziny, nigdy nie lubił gości.

A jak ja jechałam do kogoś z córką, to robił awantury, że jest praca, a nie rozrywki.

Sam jest totalnym leniem, ale ma wysokie mniemanie o sobie.

Co robić? Córka płacze, że nie chce wybierać rodziców, że woli kłótnie niż rozdzielenie …

Spadek energii? Niskie libido? Tarczyczka? Kości?

Zmęczone nadnercza? Osteoporoza?

Ten wąsik, ach ten wąsik?

Na naradzie gorąco? 🙂

Jak znalazł apetyczna i pachnąca żółta 100% organiczna peruwiańska Maca This is BIO

Maca nie zawiera fitoestrogenów, to nie jest soja. Maca naturalnie reguluje hormony bez dokładania od siebie. Za to dokłada energii.


Argumenty do rozwodu

Tak na szybko, strigerowała mnie uwaga, że „on odseparował Cię od koleżanek i dalszej rodziny”.

Każdy, kto mówi i myśli coś takiego pokazuje rzeczywistości, że ma jakiegoś pana poza sobą.

Emocje z tym związane, że pomimo wolnej woli (nie byłaś wiązana, zamykana w celi) znajdujesz winnego, zawsze wyświetlą Ci taką rzeczywistość.

On, to Twoje lustro

On Cię obwinia, a Ty wiesz i pewnie mu mówisz, że jest manipulantem, kłamcą i leniem.

Poza tym nie wiem, jak wyglądają Twoje teksty i ciary mi lecą po grzbiecie, że to może Ty opowiadasz dziecku historię o wybieraniu ludzi.

Oby nie – sorencje*. Ale jak tak, to przecież Twoja gra – a więc też sorencje.

Przypisy 

Sorencje* czyli przepraszamkówy.

Lęk przed stratą materialną jest ludziom dobrze znany. W tym przypadku, obawa przed utratą zainwestowanych pieniędzy w wyposażenie domu jest ważna dla wielu życiorysów. Jednak należy się zastanowić, czy życie blisko tego człowieka nawet posiadając własny tapczan, pralkę z suszarką Samsunga i parę innych rzeczy przyczyni się do Twojej równowagi i spokoju. Nie mówiąc o szczęściu.

Gdyby decyzja o rozwodzie wyszła od Ciebie, można się zastanowić, czy nie jest zbyt pochopna. Że postawiłaś sobie na drodze tego człowieka w jakimś celu. Czy już rozumiesz dlaczego, czy jeszcze potrzebujesz dłużej doświadczać tego związku? Więcej przepracować, jeszcze eksperymentować, może nawet ze zrozumieniem i nienachalnie kochać jego i … siebie?

Argumenty do rozwodu

Jednak decyzja o rozstaniu wyszła z jego strony. Świetnie.

Nie musisz już zastanawiać się, jak żyć obok narcyza, czym się wzmacniać, aby móc w tym trwać, oraz jaką naukę zaczerpniesz z trwającego doświadczenia.

Jest to istny CUD z kosmosu, bo NARCYZ RZADKO WYPUSZCZA NA WOLNOŚĆ SWOJĄ OFIARĘ. A Tobie się, jak ślepej kurze ziarno. To naprawdę nic, że za cenę kilku dóbr materialnych. Przy okazji poćwiczysz rozpuszczanie bólu związanego ze stratą materialną. To często jest świetny bodziec do zrobienia naprawdę potężnych przepływów.

A więc tej straty nie można porównać z całym życiem spędzonym obok człowieka, który od niedawna loguje się, jako człowiek.

Być może to jego drugie, albo trzecie logowanie, tuż po grach knurem, czy szympansem alfa.

Owszem, rzeczywistość, która Ci się wyświetla to Twoje lustro. Pewnie nie raz i nie dwa wykazywałaś podobnie negatywne zachowania, tyle że nie w rewanżu, ale w stosunku do siebie. Może do córki, sugerując jej, że będzie musiała wybierać.

To musi wiedzieć każdy! Ty pierwsza musisz uśmiechnąć się do lustra i być w tym konsekwentna.

Bowiem w naszym 3 D panuje siła bezwładności, obraz ukaże się z pewnym opóźnieniem.

Jednak ZAWSZE, jak każde zamówienie do Amazona Wszechświata zostanie Ci dostarczone.

Rzeczywistość się do Ciebie uśmiechnie. Wszystko intencje się realizują. Dlatego BĄDŹ PRZYTOMNA O CZYM CI SIĘ MYŚLI.

Nazywa się to uważnością.

Niech ilość Twoich poranków
Pomnaża codzienny rytuał 4 szklanków!

4 Greens This is BIO powrócił! HURRA!

Polecam też NOWY pakiet 4 szklanek na Chlorelli i Trawie Pszenicznej (Wheat Grass This is BIO) – obie idą do 4 szklanki!


Jeśli chcesz w lustrze własnej rzeczywistości zobaczyć dobry obraz, wcześniej musisz go poczuć. Czując dobre życie, widzisz dobre życie. Nie odwrotnie.

Gdybym był Tobą podziękowałbym z wdzięcznością i grzecznie za współpracę.

Pobłogosławił zrządzenie losu, jego i tamtą kobietę.

O zmywarce i meblościance w tym momencie nie myślałbym wcale.

Wręcz przeciwnie, rozpoczynanie wszystkiego od zera jest bardziej seksowne, niż z używanymi gratami.

Dziecko lat siedem jest tu W SWOJEJ SPRAWIE, podobnie jak Ty.

Nie pytamy o radę dziecka lat siedem

Pocieszając się jednocześnie, że pierwszych siedem lat życia już dziecko ukształtowało.

W każdym razie to przekonanie będzie Ci teraz pomocne, a takie właśnie przez trudne momenty przejścia trzeba kolekcjonować. Gdy minie trochę czasu, dokonasz świadomej rewizji przekonań.

Tak czy siak, wszystko, co się wydarzy i każda Twoja decyzja będzie tą właściwą.

A jeśli opadną emocje i zobaczysz, że to NIE PORZĄDKUJE TWOJEGO ŻYCIA, i NIE OBNIŻA ENTROPII, zadziałasz teraz bez emocjonalności.

Obserwuj knura nawet z daleka, może to nie knur, może coś się źle dzieje z Twoim partnerem. Może naprawdę potrzebuje miłości, uwagi i zajęcia się jego zamiarem?

Ale to nie musi już być Twoja sprawa.

Tak czy siak, wesprzyj go mentalnie nawet z daleka, to ujmie chaosu nie tylko Tobie i Twojemu dziecku.

To obniży entropię nam wszystkim.

Bo delikatnie przypominam, że JESTEŚMY JEDNOŚCIĄ.

Z bazy nadawał
na zawsze Twój
Horry Porttier


Horry Porttier

Prawdopodobnie autor na stronie Pepsi Eliot, jednak nius pojawił się niespodziewanie i w sumie niewiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera.

 

(Visited 6 906 times, 1 visits today)
Horry-Porttier Horry Porttier
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Ola 14 marca 2019 o 20:31

  Fajnie napisane. 🙂

 2. avatar ela 14 marca 2019 o 21:38

  Pepsi, szacun! Ten Twój słowotok się łyka jak pigułę na wszelkie boleści 🙂 Jest rozkmina, jest porada, jest rozwiązanie – byle świadomie lub jak najbardziej świadomie. with love, e

  1. avatar Jarmush 14 marca 2019 o 21:38

   love2

 3. avatar Bluetopaz 15 marca 2019 o 03:13

  Dawno się tak nie ubawilam. Historia choć smutna tak fajnie napisala, że nie mogłam się przestać śmiać. Powodzenia dla dziewczyny z tej historii cokolwiek nie postanowi.

 4. avatar Sylwia 15 marca 2019 o 04:27

  Pepsi, biorę niacynę na lęki i depresję przy mojej tężyczce utajonej. Niedawno doszłam do dawki 600 mg (3×200,), ale okazało się, że przy 200 mg był już taki flash, że skóra płonęła, swędziała… Zmniejszyła dawkę do 150 mg (3xdziennie) i było ok. Po kilku dniach i ta dawka zaczęła reagować na mnie jak 200 mg. Zeszłam do 3×100 mg i jest dobrze. Myślisz, że tak organizm mi mówi, że tyle potrzebny tej witaminy, tj.teraz już coraz mniej, a może jestem na nią uczulona? Czuję się lepiej, ale przy okazji piję olej CBD 15% i mieszanki ziołowe na uspokojenie, więc pewnie wszystko ma wpływ na to, że jest lepiej. Co myślisz o tej niacynę u mnie?

  1. avatar Jarmush 15 marca 2019 o 08:06

   niekoniecznie to mówi organizm, to mogą być często braki fosforu https://www.pepsieliot.com/jak-prosto-i-naturalnie-wyleczyc-sie-z-powaznej-choroby-cz1/, jak przy uczuleniu na siarkę okazuje się, że to braki molibdenu.
   Tężyczka utajona:

   Suplementacja doustna magnezu w tym przypadku często to o wiele za mało. Większość z neurologów nie bardzo będzie wiedziało cokolwiek o tężyczce utajonej. Kumaty neurolog zrobi test obciążenia kroplówką z siarczanu magnezu i zaleci dobową zbiórkę moczu-wszystko najlepiej w warunkach szpitalnych. Wtedy można ocenić stopień hipomagnezemii. Później najskuteczniejsze i najszybsze są wlewy z siarczanu magnezu. Po drodze trzeba wykluczyć wszystkie inne przyczyny utraty magnezu. I tyle, po wlewach powinno być dobrze. Trzeba dojść do momentu, kiedy po podaniu kroplówki organizm przyjmie góra 20% z podanej dawki, wtedy można uznać, że organizm wysycił się magnezem. Po uzupełnieniu magnezu, trzeba pilnować, żeby dieta była bogata w magnez, lub brać co jakiś czas suplementy doustnie, aby nie dopuścić więcej do takiej sytuacji. Z witaminą D podczas hipomagnezemii trzeba bardzo ostrożnie, gdyż witamina D rzeczywiście zwiększa wchłanianie magnezu, ale jednocześnie dużo go zużywa, co może doprowadzić np do arytmii serca i zaostrzenia objawów hipomagnezemii. U pacjenta po dwóch wlewach 2g siarczanu magnezu, przykładowo drżenia mięśni zmniejszyły się o jakieś 90%, zostały jeszcze drętwienia i mrowienia i wiele innych objawów braku magnezu, ale trzeba cierpliwości, gdyż zwykle zaleca się 10 wlewów, po 2 wlewy w tygodniu przez 5 tygodni.
   Sircus poleca do wlewów roztwory chlorku magnezu, a nie sól Epsom.

   Przy arytmii i zaostrzeniu objawów hipomagnezemii oprócz magnezu warto pamietać o dostarczeniu wody z solą.
   Sa synergiczne, nawodnienie (i pH) to podstawa.

 5. avatar lady Sfinks 15 marca 2019 o 14:36

  O dżizusie, ależ się dziś uchachałam, niby już jestem przyzwyczajona do nawijki Pepsi, ale te dzisiejsze rozkminy okołoknurowe jakoś mnie powaliły na łopatki 😀 Ja przyznam, że mam już na swoim koncie coś, co nazwałabym odcięciem knura, więc tylko mogę się śmiać do rozpuku, ale wszystkim, co aktualnie przeżywają swoje trudne dni z jakimiś knurami (na płeć w tej chwili nie zważając, bo przecież zdarzają się i trudne, knurowate świnki, n’est pas? ;)), życzę przepięknych obudzeń, uwolnień i rozwiązań.

 6. avatar Paulina87 15 marca 2019 o 15:17

  Zauważyłam u siebie, że nerwowo reaguje gdy ktoś w mojej obecności prawi mądrości z cyklu, ze każdy facet zdradzi , ze 99 % kobiet zostało zdradzonych itd ze trzeba trzymać krótko partnera i ostatni powtarzany niczym
  mantra, ze lepiej mieć kogoś mniej atrakcyjnego bo konkurencja nie będzie czychać na niego za rogiem …

  Wczoraj miałam spotkanie zawodowe i po godzinach nawiązała się rozmowa o związkach itd i tego typu komentarze.
  Nie wiem co jest tego przyczyna ale zaczynam wtedy tłumaczyć ze to mylne itd ale jestem spięta wewnętrznie, ze ktoś tak może myśleć .
  Chyba swoją reakcja nakręcam temat wokół mnie a w srodku zaczynam się bać ze mnie takie coś spotka.

  Jak reagować gdy słyszymy obok o złej strony tego świata ? Chorobach, zdradzie itd itd

  A by the way- kiedy siebie w związku zdradzamy? Kiedy na poziomie matrixowym nam czegoś brakuje i czy musi spotkać się ktoś kto widzi na swojej lini pozycje bycia zdradzonym z osoba która ma ścieżkę zdradzającego?

 7. avatar JOT 15 marca 2019 o 15:31

  podoba mi się bardzo luz z jakim Pepsi piszesz. Naprawdę jeśli taka jesteś- to szacunek ogromny. Ja dążę do harmonii i spokoju, jednak obdarowano mnie w tym rozdaniu charakterem buńczucznym i temperamentem włoskim- więc nauka harmonii i spokoju to jakby z przeciwnego bieguna. Rozumowo mam wszystko ogarnięte, ale czasem mnię taki wkurw łapie na inne istoty będące przytępawością, że normalnie……raczej chodzi o męża, bo do obcych jestem raczej grzeczna. Mój małż mnie zalazł nie raz za skórę i co tu dużo gadać należy do najtrudniejszych egzemplarzy narcystystycznych (czy jakoś tak:-)))

  Uczę się i czytam od Tollego- i zgadzam się z nim i z Tobą. Chcę taka być i robię to, a jednak cały czas mi się tu wpieprza w to wszystko ten nerw/smutek/czy cóś.

  Chciałabym też mieć taki luz jak Ty aby tak po prostu posłuchać tej duszy- bo mnie się raz wydaje że mówi tak, a raz coś zupełnie innego i to w przeciągu godziny……help!!!

 8. avatar Malena 15 marca 2019 o 16:30

  Kochana Pepsi, bardzo Cię proszę o poradę- ufam Twojej opinii i jak znajdziesz chwilkę i zechcesz to bardzo plis. Mam niekończący się od 10 dni okres i by zapobiec kolejnej anemii i utracie żelaza (miałam już tak półtorej roku temu i wtedy krwawilam 3 tygodnie) poszłam się zbadać do gina. Zrobił usg takie i siakie i prócz niewielkiej torbieli nie mam żadnych rewelacji typu mięśniaki czy polipy. Zatem sprawa hormonów, 45 lat, okres przedmenopauzalny itd.- co do mnie nie dociera, bo przecież nadal młoda i ładna jestem? Zapisał więc antykoncepcję by zahamować krwawienie, bo ono się raczej samo nie skończy, gdyż endometrium jest nadal grube. Jak się domyślasz nie chcę brać anty. No ale chcę żeby przestało lecieć, bo mimo mojego naprawdę dobrego prowadzenia się, czuję się już trochę osłabiona. Co robić? I czemu moje hormony szaleją? Przeczytałam Twoje wpisy o estrogenie, jestem typem estrogenowym i podejrzewam, ze progesteron, którego, zawsze miałam mało przestał ogarniać morze mojego estrogenu. Mam nadwagę, ok, ale stosuję większość Twoich zaleceń by ogarniać zalew estrogenu i jakoś kicha. Co byś zrobiła tak na już? A może ktoś z czytelników się wypowie, jestem wdzieczna ?

  1. avatar Olafasola45 16 marca 2019 o 04:35

   Jestem w tym samym wieku i z tym samym problemem. Anemia męczyła mnie juz od ok. 6 lat, na tabletki żelaza nie mogłam juz patrzec. Posłuchałam rady ginekologa i zaczęłam brać rok temu minipigułke. Obecnie ferrytyna z 9 skoczyła na 32 (Mimo odstawienia żelaza). Niestety przytyłam pare kilo, włosy wypadają a rosną tam gdzie nie trzeba ??. Brać te tabletki do 50 i przestać po menopauzie?

   1. avatar Jarmush 16 marca 2019 o 07:55

    czy te skutki uboczne uważasz za normalne?

  2. avatar Carrie 16 marca 2019 o 16:11

   Malena
   jestem szczupłą, łykam macę od stycznia i sporawo innych suplementów jestem na rawtill4. Na macy okres wrócił po pół roku, mimo stwierdzonej menopauzy, teraz mam 2 i juz mam 7 dzień i leci. Moj estrogen nie dziala na jednym jajniku, na drugim wszystko jest ok ksiażkowy okres. Nie pojde do gina bo juz mi zapowiedzial usunieice macicy. Obwieszam sie od dzis hematytm, moze on zatrzyma.

   1. avatar Malena 16 marca 2019 o 19:31

    Carrie, ja poszłam do gina tylko dlatego, żeby sprawdzić nie mam jakichś niespodzianek typu mięśniaki. Nadal czekam, a dziś krwawienie mniejsze, prawie wcale. Niezła rozkmina.

 9. avatar halcia211 15 marca 2019 o 18:18

  Pepsi kochana, jak zaakceptować to, że mój kochany, cudowny J. nie żyje? Zamknęłam Mu oczy, a ciągle mam wrażenie, ze zaraz stanie w drzwiach i uśmiechnie się do mnie tym swoim cudownym uśmiechem. Jest mi ciężko i źle. Nie mogę jeść ani spać. Budzę się po 1 godz snu z mocno bijącym sercem, bo śni mi się , że uciekam. Muszę uspokajać serce oddechami, bo galopuje jak wściekłe. On też mi się śni. Często. Przytula mnie obejmując ramionami, i jest zdrowy i zadowolony. Uciekam w pracę, żeby nie zwariować.

  1. avatar Jarmush 15 marca 2019 o 22:47

   współczuję Halciu, może to Ci jakoś pomoże https://youtu.be/Pjsm5AvxjtI

 10. avatar Julia 15 marca 2019 o 19:09

  A mi się nasunęło takie pytanie, nie dosłownie do tej historii, ale ogólne. Jak to jest z poziomem świadomości w bliskich zwiąkach? Kiedyś, kiedy jeszcze studiowałam (jestem psychologiem), na zajęciach prowadząca powiedziała, że cyt.: „Poziom świra w związku jest mniej więcej wyrównany”. To zdanie bardzo do mnie dotarło, bo to faktycznie tak jest…. Wydaje mi się, że z pozimem świadomości, czy etapem przebudzania się jest podobnie. Jeżeli ludzie są na bardzo odległym poziomie, to się nawet nie przyciągną – w ramach myślenia, że podobne przyciąga podobne. A nawet jeżeli jakimś boskim cudem przyciągną, przez jakieś matrixowe cele, to taka relacja potrwa chwilę i się rozpadnie…. tak?
  No i kolejna blisko związana kwestia, która mnie zastanawia to sex. Przecież w trakcie seksu dochodzi do wymiany energetycznej, więc warto nie wpuszczać na teren swojego organizmu jakiś knurów, bo nas „zesknużą”, tak? Po prostu obniżą nasze wibracje….dobrze myślę?

 11. avatar Sylwia 15 marca 2019 o 19:14

  Na wlewy mg nie mam co liczyć. Żaden neurolog nie chce mi ich zlecić, dlatego ratuję się doustnie. Jak sprawdzić, czy fosforu mam za mało i dlatego flash jest tak odczuwalny przy braniu niacyny?

  1. avatar Jarmush 15 marca 2019 o 22:41

   można zbadać fosfor

 12. avatar Edyta 15 marca 2019 o 21:34

  Kochana Pepsi, stworzylas taki cudowny, szczery, prawdziwy tekst , ze czytajac czulam go do szpiku kosci, lzy cisna mi sie do oczu, nie ze smutku, ale z tej prawdziwosci Twojej. Poprostu takie bylo moje uczucie. Jestes Kochana. Pozdrawiam <3

  1. avatar Jarmush 15 marca 2019 o 22:39

   <3

 13. avatar Carolina 17 marca 2019 o 09:42

  Hej Pepsi. Nie wiem czy zwariowałam czy mi się coś przyśniło. Ale wydawało mi się że wczoraj wieczorem widziałam Twoj nowy tekst. Coś o seksie, knurach i wibracjach w tytule..mialam przeczytać dziś rano, a tu dupa tekstu ni ma. I tak teraz siedzę i myślę czy z moim beretem wszystko ok, czy może tekst został usunięty?? Pozdrawiam ?

  1. avatar Jarmush 17 marca 2019 o 13:44

   będzie, będzie, tylko wczoraj jeszcze coś się dowiedziałam, poprawię i wrzucę <3

   1. avatar Carolina 17 marca 2019 o 15:30

    Hehe czyli to nie haluny jednak. Fajnie, w takim razie czekam. Uściski dla Ciebie☺

 14. avatar Frida 17 marca 2019 o 10:40

  Genialne ?❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Twoje stawy Twój Osteocare TiB 

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum