logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
79 832 847
408 online
30 837 VIPy
Reklama
Reklama

DOWIEDZ SIĘ JAK POZYSKAĆ SPORĄ ENERGIĘ PIENIĄDZA BEZ GRY W RULETKĘ ZWANĄ BITCOIN

 


TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Co to jest Bitcoin i w jaki sposób? Możesz na nim zarobić?

  Bitcoin jest cyfrową walutą bez żadnego wymiernego oparcia, a więc zarabianie na nim, to oczywiście gra w ruletkę. Czyli hazard. 

  Jednak aktywnych trochę szlag trafia, bo gdy oni od rana do nocy zaiwaniają tworząc wartość wymierną, ale niekoniecznie zadowalającą, inni kupują Bitcoina i kasa szybuje w górę niejako za friko. Tak ma wyglądać sprawiedliwość w matrixie?

  Ale nie jest tak różowo.

  Od dawna jest przedstawiany jako alternatywa dla fałszywych walut fiducjarnych (takich jak banknoty „rezerwy federalnej”, często określane jako „dolar”), ponieważ jego ilość jest ograniczona i jest całkowicie zdecentralizowany od udziału banków centralnych. Ale popularna internetowa „kryptowaluta” znana jako Bitcoin może być po prostu kolejną formą fiducjarnej waluty, tylko w cyfrowej formie, mówi Mike Adams z Health Ranger, ostrzegając, że podobnie jak dolar, Bitcoin nie jest technicznie oparty o wymierną wartość.

  W przeciwieństwie do zielonych banknotów z przeszłości, Rezerwy Federalnej dzisiaj są podparte jedynie pokładanym w nich zaufaniem opinii publicznej. Dopóki ludzie wierzą, że waluta wydawana przez prywatną Rezerwę Federalną i pożyczona rządowi Stanów Zjednoczonych na procent posiada permanentną i niepodważalną wartość, wówczas będzie utrzymywać tę wartość (lub jakikolwiek zmniejszający się procent tej wartości, gdyż inflacja będzie się podnosić). Noty Rezerwy Federalnej nie mają oczywiście żadnej wymiernej wartości (poza atramentem i papierem, na którym są drukowane), ale dopóki ludzie myślą, że tak właśnie jest, to wszystko kręci się po staremu.

  To samo dotyczy Bitcoina, który w rzeczywistości nie jest prawdziwą monetą, ale raczej bazą danych „blockchain”, której wartość mierzona jest w stosunku do tego, ile bitcoinów zostało wygenerowanych i ile osób jest skłonnych zapłacić za ich wymianę . Rzecz w tym, że liczba bitcoinów ma być ograniczona. Pierwotne wynosiła 21 milionów bitcoinów ogółem, które mają być sprzedawane bez udziału banku centralnego. To w istocie stworzyłoby ich ograniczoną ilość, która ostatecznie ustabilizuje się w pewną realną, namacalną wartość w przyszłości.

  Ale sposób, w jaki Bitcoiny wydają się funkcjonować w dzisiejszej rzeczywistości, jest taki, że są postrzegane raczej jako inwestycja spekulacyjna niż stała waluta. Ludzie uskuteczniają hazard z myślą, że mogą szybko wzbogacić się poprzez kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów, których cena w ostatnich miesiącach była wyjątkowo chwiejna.

  Tak naprawdę szereg poważnych przeszkód grozi załamaniem spekulacyjnego rynku bitcoinów, a jedno z tych wydarzeń nosi nazwę” wojny domowej Bitcoinów” i może zagrozić samemu istnieniu kryptowaluty. Właśnie dlatego ludzie czerpią teraz zyski, sprzedając swoje akcje Bitcoin i zaniżając cenę.

  Ludzie nie wiedząc co robią z Bitcoinem, mogą stracić dużo pieniędzy …

  Podkreśla się, że ponieważ wartości Bitcoina nie jest oparta na złocie, niekoniecznie jest on lepszy od Ethereum (zwane bitcoinem 2.0) czy Z-cash, dwóch innych rodzajów kryptowalut, które są kupowane i sprzedawane online. Wiele osób, które wskoczyło do kolejki kryptowalutowej (po szybki zarobek), nie rozumie rzeczywistego ryzyka związanego z kupowaniem bitcoinów jako zbioru wartości, co może doprowadzić niektórych z nich do ruiny finansowej.

  Być może szykuje się już korekta bitcoinów, co może doprowadzić do drastycznego spadku postrzeganej wartości Bitcoin. Ci, którzy sądzą, że będzie tylko tendencja do ciągłego wzrostu wartości, będą niepocieszeni, jeśli dojdzie do takiej korekty. Muszą być świadomi scenariusza w którym stracą potencjalnie duże sumy na spekulacyjnych inwestycjach.

  Bitcoin osiągnął niezwykły wzrost w ciągu 2017 roku czasy od około 600 $ do poziomu 2300 $, a od lipca szedł w górę i osiągnął poziom obecnie 10 000 $ za Bitcoin. Ten ostatni paraboliczny wzrost jest mocną oznaką „irracjonalnego entuzjazmu”, który pokazuje swoje zwodnicze oblicze po raz kolejny.

  Jednym zdaniem, gdy lubisz hazard i masz gotówkę pojedź do Monte Carlo, czy Menton i w ślicznych okolicznościach przyrody, popijając Madame Clicquot, zagraj sobie w coś ęą.

  A jeśli chodzi o Madame Clicquot:

  „Od dziś nie piję niczego innego” – takie słowa padły ponoć z ust samego cara Rosji, Aleksandra, po otwarciu jednej z tysiąca butelek Veuve Clicquot dostarczonych w tajemniczy sposób na dwór carski w 1811 roku przez Madame Clicquot. Właśnie tak, szampan Veuve Clicquot swój sukces zawdzięcza jednej z najbardziej wizjonerskich businesswoman w dziejach. Ta przedsiębiorcza Pani miała główne motto, które brzmiało „Tylko jedna jakość. Ta najwyższa”.

  Szampan Veuve Clicquot posiada bardzo charakterystyczną świeżość i smak dojrzałych owoców.

  Madame Clicquot z pewnością nie polecałaby nikomu Bitcoina, bo to dość niebezpieczna jakość.

  PS
  A jeśli nie widziałeś jeszcze mojego filmiku o Kosmitach na tym planie, zapraszam na kanał Pepsi Eliot:)

  Piona

  (Visited 4 418 times, 1 visits today)
  Kapitan Pompa - na tropie niewyjaśnionych zjawisk, zagadek z historii dziejów i tajemnic skrywanych w zakamarkach Matrixa, wprowadzi czytelników bloga w inny wymiar świata skrywanego poza naszymi szeroko zamkniętymi oczamiZ wykształcenia prawnik, z zamiłowania sportowiec, zwolennik filozofii harmonijnego rozwoju, adept wschodnich sztuk walki.
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Komentarze

  1. Aneta D Falkiewicz 1 lutego 2018 o 20:34

   Pojechałeś kapitan 😀 Zapoznałam się z nowym słowem, którego, mam nadzieję, nie użyję nigdzie – forma FIDUCJARNEJ waluty… ekonomicznie – fiducjarny, prawniczo – powierniczy. Nieważne, bitcoin zawsze świecił ryzykiem. Ale art fajny 😀

   1. Pepsi Eliot 2 lutego 2018 o 08:36

    ale póki co ludziska się bogaco

  2. mirwu 1 lutego 2018 o 22:15

   1 bitcoin_9.034,77$

  3. mirwu 1 lutego 2018 o 22:15

   leci w dół w zawrotnym tempie.

   1. grzegorzadam 3 lutego 2018 o 11:42

    Kto miał zarobić już zarobił.
    Zgadniemy kto? 🙂

  4. Jola 1 lutego 2018 o 23:02

   teraz bitcoin jest po $9,600, a kilka miesiacy temu byl ponad $ 19,000
   moj znajomy inwestuje w kryptowaluty wszystkie swoje oszczednosci
   wedlug mnie nie jest to dobry pomysl

  5. Aneta D Falkiewicz 2 lutego 2018 o 11:50

   Że tak się odniosę: „I co z tego? 😀 😀 ”

   btw. miałam niedawno gorączkowe halucynacje, takie są najlepsze <3 i wizja z chipowaniem ludzi. Ludzie mieli do wyboru dwa rodzaje czipów, nie powtórzę dokładnie opisów i nazw z tamtego wymiaru, były zrozumiałe dla tamtego planu, ale generalnie pierwszy rodzaj tyczył się dla tych co chcą zostać w systemie/matrixie i posłusznie dostosować się do powszechnych ról społecznych, podatki, internety itd. Drugi rodzaj czipa przeznaczony był dla 'wolnościowców', czyli outsajderów, rewolucjonistów, ludzi na NIE, chcący żyć na własną rękę, w szałasach, bez podatków, itd. Na tamtym planie byłam kimś wpływowym i ludzie z mojego otoczenia radzili się i decydowali na którąś z tych opcji – oczywiście niemal wszyscy wybierali 'wolną' opcję. Co ja stanowczo i srogo odradzałam i namawiałam do przyjęcia systemowego czipa. Cóż, wiedziałam już wtedy, ale nie mogłam wyjawić, że ludzie z 'wolnymi' czipami będą likwidowani bardzo precyzyjnie i mistrzowsko. I przekonywałam ich, że nawet w systemie można robić to co się chce, owszem, śledzą Cię elektroniczne, widać Cię wszędzie, ale dopóki działasz legalnie, w systemie a mimo to robisz to co Ci się podoba – nie zlikwidują Cię. Ludzie nie potrafili zrozumieć jak można działać w systemie 'wroga' i mimo to być szczęśliwym – tańczyć, biegać, pisać, malować, odstawić internety, robić zdjęcia starymi aparatami, elektronikę, sadzic ogród, przecież Cię widzą, śledzą, widzą co kupujesz, co jesz, więc?

   Ludzie zawsze będą pragnąć potencjalnej wolności na zewnątrz, zapominając, że tę wolność muszą uzyskać najpierw w samym sobie…

   1. Inny Ktoś 2 lutego 2018 o 13:00

    Zastanów się dziewczyno, co Ty mówisz! To oznacza, że człowiek będzie żył pod dyktando kilku osób, które dążą do tego, aby cały świat w ich rękach! Naprawdę chcesz takiego życia dla siebie i przyszłych pokoleń? Co się stało z Twoim myśleniem, niezależnością? Czy naprawdę masz tak wszystko w dupie, że wolisz żyć tak, jak Ci ktoś każe? Dlaczego ludzie, którzy nie chcą żyć w ten sposób mają być skazani na zagładę, na kary, na dostosowanie się wbrew swojej wolnej woli? Czy ktoś dał Ci prawo do decydowania o losach innych istnień?! Jeśli będziemy żyć w takim świecie, to o żadnej wolności nie będzie już mowy, o tej wewnętrznej też nie.

    1. Aneta D Falkiewicz 2 lutego 2018 o 18:33

     Poleciłabym mu film „V jak Vendetta” na przykład, od czego ta wewnętrzna wolność się zaczyna. No, ale mimo wszystko trzymam kciuki, by kiedyś się ‚przebudził’ <3

  6. grzegorzadam 3 lutego 2018 o 11:45

   W sedno- podpadniesz, zablokują konto, wyłączą telefon, i na zupkę do OPS-u 😉
   A hydraulicy będą mieli kasy fiskalne w smartfonie – 5G….
   Pełne niewolnictwo.
   Durniom wciskają dochód gwarantowany… Po zaszczepieniu 😀

   1. figa 4 lutego 2018 o 14:20

    Ale chyba lokata na 1% też nie jest wyjściem dla lokowania oszczędności. Pieniądz fizyczny i tak kiedyś wycofają, kryptowaluty tego nie zmienią, a jednak wielu ludzi wzbogaca się na bitcoinach i inych krypto, co rzecz jasna nie każdemu się podoba

    1. Pepsi Eliot 4 lutego 2018 o 15:56

     generalnie lokaty to zatrzymanie energii pieniądza, a na hazardzie niejeden się wzbogacił

  7. Anita 12 marca 2018 o 13:23

   na rynek wyjdzie pod koniec miesiaca nowa kryptowaluta platincoin. moje pytanie do was czy wiecie cos wiecej na ten temat? zakupilam jeden z pakiecikow. ponoc ma byc o wiele ‚mocniejszy’ od bitcoina. w internecie sa rozne wiadomosci na ten temat. jest wam znana ta kryptowaluta?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *