Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 978 688
93 online
39 042 VIPy

Oświecenie czy gra? Matrixowa recenzja „oświeconych”

Co to jest oświecenie krótko:-)

To jest najczęściej wpisywane hasło na temat oświecenia w wyszukiwarkę Google. Rozumiem to tak: mówcie o co z tym chodzi, byle krótko, bo wieje dziwactwem i nudą.

Siemanko na moim szalonym, nieco surrealistycznym filmie!

Dziś wzięłam na warsztat (biegaczy:-)) temat, który na YouTube i w świecie internetowych wyjadaczy (mega klikalność łamane przez oglądalność) od dłuższego czasu jest na topie.

W tym czymś specjalizuje się odłamek tak zwanego nurtu głównego (wiecie, szeleszcząca spożywka, ipp, tylko dochtore są mądre, inne to gusła). Podpięci do wahadeł matriksu, nie że świadomie, nie że dla jaj, tylko ze szczerego przekonania, prosto z programu ego. Upupione, udomowione, wytresowane, więc ładnie podające panu łapę osoby pokazują swojej widowni tak zwanych „oświeconych”. Śmiechom i żartom nie ma końca, jakby przeszedł garbus.

Dobrze wytresowana osoba, udomowiona, ma się rozumieć, kuriera z dobrymi wieściami też chce gryźć, również oczekując nagrody.

Obmawianie innych, potwornie się z nich szyderowanie, bo to są narcyzy debile (kochają siebie), nieczułe (nie kochają rodziców), pseudo oświecone (chyba latarką w oczy, poza tym tylko obowiązująca religia wie, co znaczy oświecony). Oraz, że niektórzy lecą na swojej ładności i oszukańczości, że są oświeceni, po to, aby cliwić kasę i koneksje. A widać, że do Jezusa są niepodobni wcale.

(Pod czym podpisuje się również sierżant Eliot, ale nie w tym rzecz, bo chodzi o to, aby coś było jasno przemawiające do mas).

Polega to szachrajstwo „oświeconych” na namawianiu niewinnych do NICnierobienia, tylko wizualizowania. A wiadomo, że to wyłudzanie kasy jest. Oraz do kochania siebie (patrz pewien Wydawca), a wiadomo, że to namawianie do narcyzmu.

Co to jest oświecenie krótko

Tak, dobrze się zastanów, jeśli kiedykolwiek zadawałaś sobie pytanie, co to jest „przebudzenie duchowe”, czy nawet „oświecenie”, to z pewnością nie oczekuj, że główny nurt może Ci to wytłumaczyć.

Obśmiać tak, ale nie wytłumaczyć, gdyż O TYM AKURAT NIE MA POJĘCIA.

A więc śmiało możesz zapiąć pasy, ponieważ wkroczymy w głąb Matriksu Klary (może Klary, a może nie) i na pewno Cię zaskoczę.

Przebudzenie duchowe jest jak ten tajemniczy zamek, do którego nie ma GPSa. Niektórzy tam trafiają, a inni idą cały czas obok tematu. To nie ta ścieżka Klaro (może Klaro, a może nie)

Ale nie bój się, dziś zabiorę Cię w niezapomnianą podróż przez internetowy matriks, gdzie wielu wydaje się zrywać boki w kontekście”duchowo przebudzonych” bez jednej refleksji, że nie mają pojęcia co to jest.

Tak więc przygotuj się na lawinę nonsensu, humoru, i trochę kpin wobec tych, którzy wydają się wierzyć, że odkryli prawdziwą tajemnicę wszechświata, podczas gdy w rzeczywistości, matriks zatacza nad nimi szalony taniec ssania energii.

Oraz tych z poziomu głównego nurtu, którzy myślą, że wiedzą i rozumieją więcej, że jasne jest z kogo się śmiać i nabijać oglądalność, gdy tymczasem nie mają pojęcia o czym mówią, huśtając się ładnie na kolejnym wahadle, dokarmiając matrycę.

Co to oznacza?

Że wszyscy wciąż poszukujemy i jesteśmy jednością, chociaż gdyby to do nas dotarło, strasznie byśmy się wkurzyli.

No to wkraczamy w Matriks '”Przebudzenia Duchowego”:

Klaudia, Riya, Łukasz, Dawid, Marcin, no i Sierżant E …

Zaczynamy!

(Visited 1 871 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

  1. avatar Margo 6 listopada 2023 o 23:01

    W 2 klasie liceum zrobiło mi się takie ,,pyk ,, jak ja to nazwałam , i już nic nie było takie same . Czasem ciężko ,ale w kontekście yyy wieczności to może dobrze ?

    1. avatar Pepsi Eliot 7 listopada 2023 o 09:36

      Im wcześniej wchodzi się w danym wcieleniu na ścieżkę rozwoju duchowego, tym lepiej, bo jest więcej czasu na świadome procesy. Coś się wydarzyło wcześniej przed tym „pyk”? Słyszałaś wcześniej o przebudzeniu? Zetknęłaś się z takimi tematami wcześniej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Jesteś mądrą panną i wiesz już, gdzie NATURA schowała MASĘ Witaminy C

Ale nie tylko o to chodzi, sproszkowana BIO Czarna Porzeczka to CUD dla wytrzymałościowców!

Dodaj więc CZARNĄ PORZECZKĘ Blackcurrant This is BIO do czwartej szklanki lub do zielonego szejka

Gonisz, robisz interwały?

Badanie

Nie zaszkodzi zejść na Ziemię, przysiąść na krześle i wypić zielonego szejka z Blackcurrant This is BIO!:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum