Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 877 501
online
42 358 VIPy

Co zrobiła Ala, zanim została milionerką? Ogłaszam nowe wydarzenie!

Co zrobiła Ala, zanim została milionerką? Ogłaszam nowe wydarzenie!

A więc Ala: Założyła własną działalność gospodarczą, bowiem nigdy nie zostałaby milionerką pracując dla kogoś. Rozpoczęła działalność w branży e-biznes, ponieważ praktycznie nie wymagał wkładu finansowego, a co za tym idzie był pozbawiony ryzyka. Całkowicie zapomniała o tym, że chciała zostać milionerką w ciągu pierwszego 1,5 roku. Udało jej się to dopiero w czwartym roku działalności w Internecie, a dokładnie za pomocą swojego bloga na którym wygenerowała ogromny ruch. Regularnie odkładała sporą część zarobionych pieniędzy, zamiast wszystko wydawać. Nawet na początku zaciskała pasa. Przez cały czas dokształcała się w tematyce prowadzenia biznesu, a w szczególności marketingu sieciowego. Wielu obecnie bogatych ludzi dość szybko zwiększało swoje dochody, dzięki prowadzeniu e-biznesu, ale nikt nie stał się bogaty w ciągu jednej nocy. Oprócz Kopciuszka.

Z im większej jesteś pipidówki, zakopanego grajdoła, dechami zabitej wioski, im bardziej osadziłaś się na poletku zapomnianym przez Boga, tym dla Ciebie lepiej. Nie będziesz dzień w dzień tęskniła za tym co rządzi w urbanistycznej dżungli, z której trudno się wyrwać do innego życia z powodów zakupowych. Mieszkańcom dużych miast pozostaje codzienna nostalgia, a Ty masz tylko jedno zadanie do rozwiązania.

Jak zdobyć pieniądze pozostając na swojej zjawiskowej prowincji?

Małgośka nie mogła znieść pracy w banku, ani ogromnego miasta, w którym mieszkała. Marzyła o życiu z dala od korporacji, molochów handlowych z galeriami identycznie śmierdzących odzieżowych syntetyków, sztucznych kosmetyków, trujących fastfoodów, krążenia w kółko poszukując miejsc parkingowych, wdychaniu podczas godzinnego biegania w alejkach toksyn w ilościach porównywalnych do wypalenia paczki papierosów, które już dawno rzuciła. Tęskniła za zapachem jaśminu i lawendy, ujadaniem w nocy wiejskich psów, dzwoneczkami sań w zimie. Jednym słowem chciała żyć na wsi. W końcu wymyśliła, że będzie zarabiać w Internecie. Jest to historia ze szczęśliwym zakończeniem, bowiem Małgośka jest teraz bardzo zamożną, a co najważniejsze spełnioną osobą. Znalazła bowiem swoje miejsce na Ziemi. Wiele osób błędnie zakłada, że trzeba mieć wybitne szczęście, albo duży wkład startowy, aby stać się w stosunkowo krótkim czasie bogatym w Internecie. Tylko dlatego, że myślą schematami biznesów naziemnych. Tymczasem zdolność do zarabiania pieniędzy w sieci składa się z zestawu przekonań i działań, które każdy może nabyć.

Dowiedz się jakie są to działania i zdobądź finansową wolność.

 

(Visited 5 515 times, 1 visits today)

Komentarze

 1. avatar babka 16 maja 2016 o 19:53

  Czekałam od dawna na jakiś nowy artykuł w tym temacie i się doczekałam! 🙂

  1. avatar pepsieliot 16 maja 2016 o 20:44

   🙂

 2. avatar PolskiDoradcaUK 16 maja 2016 o 20:51

  Super nie mogę się doczekać ulepszonej wersji, starą już przerobiłam na wiele sposobów, nowe spojrzenie bardzo mi się przyda! Czekam z niecierpliwością na maila 🙂

  1. avatar pepsieliot 16 maja 2016 o 21:23

   cieszę się 🙂

 3. avatar martusiaar 16 maja 2016 o 21:06

  jupi 🙂

 4. avatar Lena 16 maja 2016 o 21:55

  będzie dostępna w sklepie opcja wysyłki pocztą polską ? bo teraz jedynie jest kurierem

  1. avatar pepsieliot 16 maja 2016 o 22:09

   Nie, bo książka jest gruba i ciężka i nie podchodzi już pod list, musiałaby być paczką, a to już czyni wysyłkę niekonkurencyjną dla kuriera.Byłaby droższa.

 5. avatar Iza1213 17 maja 2016 o 01:31

  Ooo, super – czekam na e-maila.

 6. avatar ista89 17 maja 2016 o 06:58

  Super! Bardzo przydadzą mi się rady osoby doświadczonej, bo właśnie startuje z własną działalnością i…marzy mi się powrót na wieś.

  1. avatar pepsieliot 17 maja 2016 o 08:33

   Cieszę się

 7. avatar Kasia 17 maja 2016 o 08:05

  Rozumiem, ze ta historia opisana tutaj to Twoja tylko imię zmienione? 🙂 bo jak kupować książkę jak zarabiać to tylko od milionerki:)

  1. avatar pepsieliot 17 maja 2016 o 08:19

   Nie, mnie się udało to wcześniej, gdy nie miałam jeszcze pojęcia, jaką potęgą jest Internet, o czym też piszę w jakimś tam wpisie. Natomiast moja książka, to już są moje doświadczenia. Owszem zahaczam w niej krótko (dla pokazania możliwości) o metody zarabiania, których sama nie stosuję,a inni tak, ale 95 % książki, opiera się na tym co sama stosuję i co rozszyfrowuję patrząc na inne duże strony.

 8. avatar iwi 17 maja 2016 o 10:42

  Oo jak pozytywnie zaskoczyło mnie ostatnie zdanie ! 😉 Bo w miarę czytania robiłam się coraz bardziej smutna, ponieważ nie tak dawno kupiłam pierwotną wersję. Buziaki i czekam na maila :))

 9. avatar XLka 17 maja 2016 o 20:50

  Hurrra! No to czekam, zwłaszcza że właśnie „los” pozbawia mnie pracy na dwa lata przed emeryturą… Będę miała czas pracować wreszcie dla siebie.

  1. avatar Jane 25 maja 2016 o 06:31

   Cześć – czy zapowiadany poradnik jest już dostępny? Sorry, mogę czytać „1 okiem” (raz, że oczy dalej choruje, 2 – w pracy jestem 😉 – uściski dla Pepsi i gratuluję! Powiem krótko – podziwiam i też tak chcę, no! 🙂

   1. avatar pepsieliot 25 maja 2016 o 06:46

    oczywiście i do jutra w promocji ma nawet niższą cenę, strona główna po prawej!

 10. avatar magda 20 maja 2016 o 19:09

  Czyli książka będzie namacalna? czy w formie e Booka. ?Kiedy będzie dostępna?

  1. avatar pepsieliot 20 maja 2016 o 20:15

   e-book póki co, ale już zgłosiło się wydawnictwo, więc nie wykluczam

 11. avatar ewig 20 maja 2016 o 20:34

  Huraaaa…. to znaczy, że ja też dostanę, nowa wersję.
  Uściski Peps i jestem bardzo ciekawa co tam dodałaś 🙂

 12. avatar magda 21 maja 2016 o 12:45

  Pepsi jakie badania należy wykonać aby spr stan jelit?bo mam wrażenie ze mimo wody z cytryną i tak jest lipa. Bo po twoich suplach wciąż mam dużo białych plam na oaznokciach I pojawiają się też takie bordowe kreski.mam wrażenie ze nic mi się nie wchłania. No chyba ze wszystko idzie do dziecka w brzuchu. Pozdrawiam i czekam na e Booka

 13. avatar nhalka 22 maja 2016 o 07:04

  Czy nowa wersja została już wysłana na maila? bo u mnie jeszcze nic, nic nie ma a czekam (nie)cierpliwie 🙂

  1. avatar pepsieliot 22 maja 2016 o 14:24

   po 26 maja dopiero idzie

 14. avatar Kinga Piątkowska 23 maja 2016 o 22:52

  jeju ale sie ciesze gdyz kupowalam pierwotna wersje <3

 15. avatar PolskiDoradcaUK 6 czerwca 2016 o 13:55

  Ostatnie 5 dni spędziłam na wdrażaniu tego o czym przeczytałam w ulepszonej książce i od razu zauważam rezultaty. Mam pół zeszytu notatek i mnóstwo pracy jeszcze do zrobienia, ale wiem że idę dobrą drogą. Mam tematy na bloga chyba na najbliższy rok. Ostatnio nie miałam już pomysłu co dalej z moim blogiem i potrzebowałam kopa i dostałam go w książce Pepsi. Wszystkim którzy się zastanawiają nad zakupem polecam, gdyż jest to książka odnosząca się do ebiznesu w warunkach polskich i zawiera wszystkie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ja swojego bloga prowadzę od roku i w chwili obecnej zarabiam tyle aby utrzymać bez problemu 5 osobową rodzinę, nie pracując na etacie, dla kogoś pewnie to mało, dla mnie to dopiero początek i wiem, że stać mnie na więcej. Nie wiesz czy warto kupić książkę Pepsi (?), porównaj jej stronę ze stronami innych ebiznesowych doradców a zobaczysz, że Pepsi zdobyła znacznie większą liczbę użytkowników w znacznie krótszym czasie. Liczby nie kłamią, jeśli chcesz skutecznej porady zrób to o czym pisze Pepsi w swojej książce. Ona rozhulała swojego bloga znacznie szybciej i skuteczniej niż osoby zawodowo zajmujące się poradami w kwestiach ebiznesu. A to robi wielką różnicę ! Dzięki Pepsi <3

  1. avatar pepsieliot 6 czerwca 2016 o 20:31

   dzięki PolskiDoradcoUK <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum