Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
0
27 online
30 221 VIPy

Co zrobiła Ala, zanim została milionerką? Ogłaszam nowe wydarzenie!

Co zrobiła Ala, zanim została milionerką? Ogłaszam nowe wydarzenie!

A więc Ala: Założyła własną działalność gospodarczą, bowiem nigdy nie zostałaby milionerką pracując dla kogoś. Rozpoczęła działalność w branży e-biznes, ponieważ praktycznie nie wymagał wkładu finansowego, a co za tym idzie był pozbawiony ryzyka. Całkowicie zapomniała o tym, że chciała zostać milionerką w ciągu pierwszego 1,5 roku. Udało jej się to dopiero w czwartym roku działalności w Internecie, a dokładnie za pomocą swojego bloga na którym wygenerowała ogromny ruch. Regularnie odkładała sporą część zarobionych pieniędzy, zamiast wszystko wydawać. Nawet na początku zaciskała pasa. Przez cały czas dokształcała się w tematyce prowadzenia biznesu, a w szczególności marketingu sieciowego. Wielu obecnie bogatych ludzi dość szybko zwiększało swoje dochody, dzięki prowadzeniu e-biznesu, ale nikt nie stał się bogaty w ciągu jednej nocy. Oprócz Kopciuszka.

Z im większej jesteś pipidówki, zakopanego grajdoła, dechami zabitej wioski, im bardziej osadziłaś się na poletku zapomnianym przez Boga, tym dla Ciebie lepiej. Nie będziesz dzień w dzień tęskniła za tym co rządzi w urbanistycznej dżungli, z której trudno się wyrwać do innego życia z powodów zakupowych. Mieszkańcom dużych miast pozostaje codzienna nostalgia, a Ty masz tylko jedno zadanie do rozwiązania.

Jak zdobyć pieniądze pozostając na swojej zjawiskowej prowincji?

Małgośka nie mogła znieść pracy w banku, ani ogromnego miasta, w którym mieszkała. Marzyła o życiu z dala od korporacji, molochów handlowych z galeriami identycznie śmierdzących odzieżowych syntetyków, sztucznych kosmetyków, trujących fastfoodów, krążenia w kółko poszukując miejsc parkingowych, wdychaniu podczas godzinnego biegania w alejkach toksyn w ilościach porównywalnych do wypalenia paczki papierosów, które już dawno rzuciła. Tęskniła za zapachem jaśminu i lawendy, ujadaniem w nocy wiejskich psów, dzwoneczkami sań w zimie. Jednym słowem chciała żyć na wsi. W końcu wymyśliła, że będzie zarabiać w Internecie. Jest to historia ze szczęśliwym zakończeniem, bowiem Małgośka jest teraz bardzo zamożną, a co najważniejsze spełnioną osobą. Znalazła bowiem swoje miejsce na Ziemi. Wiele osób błędnie zakłada, że trzeba mieć wybitne szczęście, albo duży wkład startowy, aby stać się w stosunkowo krótkim czasie bogatym w Internecie. Tylko dlatego, że myślą schematami biznesów naziemnych. Tymczasem zdolność do zarabiania pieniędzy w sieci składa się z zestawu przekonań i działań, które każdy może nabyć.

Dowiedz się jakie są to działania i zdobądź finansową wolność.

 

(Visited 5 407 times, 1 visits today)

Komentarze

 1. babka 16 maja 2016 o 19:53

  Czekałam od dawna na jakiś nowy artykuł w tym temacie i się doczekałam! 🙂

  1. pepsieliot 16 maja 2016 o 20:44

   🙂

 2. PolskiDoradcaUK 16 maja 2016 o 20:51

  Super nie mogę się doczekać ulepszonej wersji, starą już przerobiłam na wiele sposobów, nowe spojrzenie bardzo mi się przyda! Czekam z niecierpliwością na maila 🙂

  1. pepsieliot 16 maja 2016 o 21:23

   cieszę się 🙂

 3. martusiaar 16 maja 2016 o 21:06

  jupi 🙂

 4. Lena 16 maja 2016 o 21:55

  będzie dostępna w sklepie opcja wysyłki pocztą polską ? bo teraz jedynie jest kurierem

  1. pepsieliot 16 maja 2016 o 22:09

   Nie, bo książka jest gruba i ciężka i nie podchodzi już pod list, musiałaby być paczką, a to już czyni wysyłkę niekonkurencyjną dla kuriera.Byłaby droższa.

 5. Iza1213 17 maja 2016 o 01:31

  Ooo, super – czekam na e-maila.

 6. ista89 17 maja 2016 o 06:58

  Super! Bardzo przydadzą mi się rady osoby doświadczonej, bo właśnie startuje z własną działalnością i…marzy mi się powrót na wieś.

  1. pepsieliot 17 maja 2016 o 08:33

   Cieszę się

 7. Kasia 17 maja 2016 o 08:05

  Rozumiem, ze ta historia opisana tutaj to Twoja tylko imię zmienione? 🙂 bo jak kupować książkę jak zarabiać to tylko od milionerki:)

  1. pepsieliot 17 maja 2016 o 08:19

   Nie, mnie się udało to wcześniej, gdy nie miałam jeszcze pojęcia, jaką potęgą jest Internet, o czym też piszę w jakimś tam wpisie. Natomiast moja książka, to już są moje doświadczenia. Owszem zahaczam w niej krótko (dla pokazania możliwości) o metody zarabiania, których sama nie stosuję,a inni tak, ale 95 % książki, opiera się na tym co sama stosuję i co rozszyfrowuję patrząc na inne duże strony.

 8. iwi 17 maja 2016 o 10:42

  Oo jak pozytywnie zaskoczyło mnie ostatnie zdanie ! 😉 Bo w miarę czytania robiłam się coraz bardziej smutna, ponieważ nie tak dawno kupiłam pierwotną wersję. Buziaki i czekam na maila :))

 9. XLka 17 maja 2016 o 20:50

  Hurrra! No to czekam, zwłaszcza że właśnie „los” pozbawia mnie pracy na dwa lata przed emeryturą… Będę miała czas pracować wreszcie dla siebie.

  1. Jane 25 maja 2016 o 06:31

   Cześć – czy zapowiadany poradnik jest już dostępny? Sorry, mogę czytać „1 okiem” (raz, że oczy dalej choruje, 2 – w pracy jestem 😉 – uściski dla Pepsi i gratuluję! Powiem krótko – podziwiam i też tak chcę, no! 🙂

   1. pepsieliot 25 maja 2016 o 06:46

    oczywiście i do jutra w promocji ma nawet niższą cenę, strona główna po prawej!

 10. magda 20 maja 2016 o 19:09

  Czyli książka będzie namacalna? czy w formie e Booka. ?Kiedy będzie dostępna?

  1. pepsieliot 20 maja 2016 o 20:15

   e-book póki co, ale już zgłosiło się wydawnictwo, więc nie wykluczam

 11. ewig 20 maja 2016 o 20:34

  Huraaaa…. to znaczy, że ja też dostanę, nowa wersję.
  Uściski Peps i jestem bardzo ciekawa co tam dodałaś 🙂

 12. magda 21 maja 2016 o 12:45

  Pepsi jakie badania należy wykonać aby spr stan jelit?bo mam wrażenie ze mimo wody z cytryną i tak jest lipa. Bo po twoich suplach wciąż mam dużo białych plam na oaznokciach I pojawiają się też takie bordowe kreski.mam wrażenie ze nic mi się nie wchłania. No chyba ze wszystko idzie do dziecka w brzuchu. Pozdrawiam i czekam na e Booka

 13. nhalka 22 maja 2016 o 07:04

  Czy nowa wersja została już wysłana na maila? bo u mnie jeszcze nic, nic nie ma a czekam (nie)cierpliwie 🙂

  1. pepsieliot 22 maja 2016 o 14:24

   po 26 maja dopiero idzie

 14. Kinga Piątkowska 23 maja 2016 o 22:52

  jeju ale sie ciesze gdyz kupowalam pierwotna wersje <3

 15. PolskiDoradcaUK 6 czerwca 2016 o 13:55

  Ostatnie 5 dni spędziłam na wdrażaniu tego o czym przeczytałam w ulepszonej książce i od razu zauważam rezultaty. Mam pół zeszytu notatek i mnóstwo pracy jeszcze do zrobienia, ale wiem że idę dobrą drogą. Mam tematy na bloga chyba na najbliższy rok. Ostatnio nie miałam już pomysłu co dalej z moim blogiem i potrzebowałam kopa i dostałam go w książce Pepsi. Wszystkim którzy się zastanawiają nad zakupem polecam, gdyż jest to książka odnosząca się do ebiznesu w warunkach polskich i zawiera wszystkie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ja swojego bloga prowadzę od roku i w chwili obecnej zarabiam tyle aby utrzymać bez problemu 5 osobową rodzinę, nie pracując na etacie, dla kogoś pewnie to mało, dla mnie to dopiero początek i wiem, że stać mnie na więcej. Nie wiesz czy warto kupić książkę Pepsi (?), porównaj jej stronę ze stronami innych ebiznesowych doradców a zobaczysz, że Pepsi zdobyła znacznie większą liczbę użytkowników w znacznie krótszym czasie. Liczby nie kłamią, jeśli chcesz skutecznej porady zrób to o czym pisze Pepsi w swojej książce. Ona rozhulała swojego bloga znacznie szybciej i skuteczniej niż osoby zawodowo zajmujące się poradami w kwestiach ebiznesu. A to robi wielką różnicę ! Dzięki Pepsi <3

  1. pepsieliot 6 czerwca 2016 o 20:31

   dzięki PolskiDoradcoUK <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum