Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 414 092
62 online
35 538 VIPy

Czuję się bezsilna, z zamglonym umysłem, bez perspektyw na przyszłość

Really? Jeśli opierasz się na swoim „zdrowym rozsądku”, to trzeba będzie rozwalić tego głazu, bo on wcale nie jest taki zdrowy. Jeśli coś chcesz, masz wewnętrzny zamiar to zrobić, czy mieć, to jest to element tej gry, to ma wydźwięk materialny.

Jednak, gdy potrzebujesz przywołać zamiar zewnętrzny, który może wszystko, przenosisz się do przestrzeni wariantów, do której należy też Twoja dusza.

Wtedy naprawdę dzieją się pańskie jaja, jak się to to połączy.

I taki koment:

Czuję się bezsilna, nie wiem jak ruszyć do przodu, od czego zacząć, jestem osłabiona i fizycznie i psychicznie. Kiedyś tryskałam energią, było to dawno temu, dziś czuję się martwa wewnątrz, chciałam nawiązać kontakt ze swoją duszą, nie mam pojęcia jak to zrobić, będąc sama ze sobą zaczynam panikować i bać się. Tylko w towarzystwie swojego faceta czuję się dobrze i niczego się nie boję, on jest takim moim dopełnieniem, mam czasem wrażenie, że jest całkowicie inny niż ja, przez co czuję się spokojniejsza. Obecnie nie wiem co mam ze sobą począć, czasami czuję, że powinnam zająć się nauką programowania, ale z drugiej strony wmawiam sobie, że nie mam na to czasu, że są inne rzeczy do robienia. Od kilku dni czuję się rozbita, jakbym była odrealniona od tego świata, czuję, że nie należę do tego miejsca, mogłabym nawet stwierdzić, że cierpię, ale wiem, że w teraźniejszości nie ma cierpienia, moje ego kurczowo trzyma się przeszłości, wiem, że nadal śpię, ale chcę się obudzić, nie chcę czuć się tak jak teraz: bezsilnie, z zamglonym umysłem, bez perspektyw na przyszłość. Dużo płaczę, kilka dni temu rozpłakałam się, bo zrozumiałam, że nie wiem co chcę robić w życiu, co daje mi radość i satysfakcję? Wiem, że jedność duszy z ego jest ważne, by osiągać harmonię, ale nie wiem jak się za to zabrać, potrzebuję Twoich rad. Zdaję sobie sprawę, że moja dusza cierpi przeze mnie i przez to jak się czuję, kocham ją i chcę pomóc sobie i jej, ale nie wiem jakie kroki muszę poczynić, by osiągnąć jedność. Czuję, że jeśli nie osiągnę tej jedności, to moje życie pozostanie takie jakie jest: bez stałych środków na koncie, z ciągłym smutkiem, dużą ilością łez i niechęcią do życia.


No i żeś się dziewczyno tak zaprogramowała, że głowa boli. Neurotyczki są fajne, bo dużo czują, są wrażliwe i śliczne (podobnie jak neurotycy, uwielbiam ich) ale na dłuższą metę wykańczają siebie i otoczenie. Kompletnie nie umieją grać w tę grę. Kręcisz już własne programy, mało Ci tego, co wahadła destrukcji nakładają nam od dziecka na głowy? Widocznie mało, bo teraz sama sobie nakładasz na umysł matnię. Że jak nie osiągniesz tej jedności, tyle, że nie wiesz czego z czym, bo do tej swojej duszy nie masz dostępu, nie wiesz, gdzie ona jest, ale wiesz, że będzie źle. No to Ci powiem, że owszem. Skoro to wiesz, to będzie źle (według Twojej oceny, nie mojej). Nie będzie kasy, będzie nerwica lękowa, oraz deprecha. Tak uważasz? A więc rzeczywistość to właśnie Ci dostarczy, bo Wszechświat daje dokładnie to, co myślisz. Niekoniecznie natychmiast bo na tym planie z zagęszczoną energią wszystko idzie trochę wolniej, ale dostaniesz wszystko co do joty. Bez środków konto, bez radości życie, bez szlochania się nie obejdzie.


Pewnie wydaję Ci się niepobłażliwie cyniczna, ale to wszystko co mówisz, tak naprawdę sama wymyśliłaś, masz to, bo sądzisz, że to masz. Kumasz jakoś? Gadałam już setki razy co robić i zrobię to jeszcze raz. Pogódź się z tym co masz teraz. Nie powtarzaj do znudzenia, jak bardzo jest Ci źle, tylko powiedz sobie, łi, zaakceptuję tę kijową sytuację, pewnie po coś się przydarzyła. Zobacz w tym cokolwiek dobrego, bo we wszystkim jest coś w porządku. Natura nie traci energii na ceregiele, ona ma gdzieś, czy cierpisz, czy Cię emocje rozwalają, czy po prostu jesteś radosna. Ale jak już, to woli spokojną radość, bo taka radość obniża entropię, pozbawia tę grę i nie tylko, chaosu. Zauważyłaś jak bardzo natura jest logiczna, jak wali piorun? Po najkrótszej drodze. Natura wszystko upraszcza, a Ty uparłaś się wszystko komplikować. Oczywiście widzę, że masz reakcje typowo nerwicowe, że nie wszyscy łażą po kątach i płaczą, ale jesteś jedyną osobą, która może to diametralnie zmienić. Dochtore ma dla Ciebie baterię leków, które są w stanie stłamsić te emocje, ale czy Ty naprawdę chcesz tak żyć? Przecież już przygnębienie, bez przytłumienia lekami, odbiera Ci fizyczną dziarskość, nic Ci się nie chce, bo nie masz swojego celu. Ani nie wiesz, gdzie są Twoje drzwi, więc idziesz póki co, cudzą drogą, i dlatego tak jest Ci trudno.

Zamieniasz się też w kobietę bluszcz: … „tylko w towarzystwie swojego faceta czuję się dobrze i niczego się nie boję”…  Za chwilę będzie miał poczucie winy, że wyjeżdża gdzieś na wyprawę z kolegami, bo Ty taka mala bedziesz sie bala. Nie jesteś na swojej drodze, gdybyś była, w jednym momencie wiedziałabyś co chce Twoja dusza. Zapomniałabyś się w czynności, w przebywaniu na własnym szlaku, ale Ty nie wiesz. Wejdź na własną drogę, a dusza w jednej sekundzie się odnajdzie. Nawet nie będziesz musiała o nic pytać. To takie proste. No dobra, ściemniam, nie proste, a raczej nie dla wszystkich proste. Skąd ten zamglony umysł? Zrób podstawowe badania swojego awatara, wyeliminuj ewentualne przyczyny somatyczne, czyli wynikłe z fizyczności, a nie psyche, chociaż to i tak o siebie zahacza, stąd nazwa chorób psychosomatycznych. … „kilka dni temu rozpłakałam się, bo zrozumiałam, że nie wiem co chcę robić w życiu, co daje mi radość i satysfakcję?” … Jak tak, to Ci powiem co robić. Twój płacz, strach, to, że nie wiesz co masz robić, ba, nawet nie wiesz co Cię cieszy, to wszystko jest częścią należącą do materialnej strefy rzeczywistości, to jest właśnie nasza gra, w którą niezbyt umie grać Twój umysł wraz z programami ego. Nie umiesz grać, i nie możesz pojąć jak się nauczyć, bo nie znalazłaś swojej drogi. Nie widzisz swoich drzwi, nie widzisz swojego celu. A jakbyś założyła, że tym celem ma być spokój i dobrobyt? Dobrobyt i spokój w głowie? Olejmy nawet to co powiedziałaby dusza na to, chociaż raczej by się zgodziła, bo nie wierzę, że poczułaś dyskomfort na myśl o spokoju i dobrobycie. Niech to będzie Twoja wewnętrzna chrapka, Twój zamiar wewnętrzny.

Może to być Twój cel? Potem sobie go doprecyzujesz, na razie niech zostanie taki. Nie jesteś więc na biednej lini życia, wręcz przeciwnie, nie miotasz się, jesteś spokojna, wokół Ciebie nie ma strachu. Na Twojej twarzy gości półuśmiech Dżiokondy. A teraz zostawmy ego i grę w rzeczywistość fizyczną i przenieśmy się do strefy matafizycznej. Tam mieszka przestrzeń wariantów, tam należy Twoja dusza. Tam jest zewnętrzny zamiar, który zawsze znajduje się poza Tobą, poza człowiekiem i dlatego nie podlega władzy umysłu. Ale w określonym stanie świadomości jesteś w stanie uzyskać do niego dostęp. Gdy ego, czyli umysł zgodzi się z duszą. Kiedyś (Atlantyda?) podobno umieliśmy to robić lewą nogą do lusterka, ale teraz nie potrafimy już na luzie, ale sytuejszyn nie jest beznadziejna. Są sposoby, żeby zmusić zewnętrzny zamiar, żeby pracował dla Ciebie. Każdy jest w stanie kształtować rzeczywistość, ale robimy to w debilny sposób, chcemy zmieniać to co widzimy w zwierciadle. Podczas, gdy należy zmienić sam obraz. Obrazem jest kierunek i charakter Twoich myśli. Czyli, gdy zaczniesz inaczej myśleć, po pewnym czasie w lustrze ukaże się zupełnie inny obraz. Zadanie domowe, zamiast: … „czuję się bezsilna, nie wiem jak ruszyć do przodu, od czego zacząć, jestem osłabiona i fizycznie i psychicznie. Kiedyś tryskałam energią, było to dawno temu.” …

Napisz do mnie tak: … „wiem, że moje osłabienie ma swój głęboki sens. Przebudzenie jest bolesne, ale to dobry ból, bo prowokuje mnie do poznania własnej prawdy. Tryskałam energią, ale niewiele rozumiałam, teraz z każdym dniem rozumiem coraz więcej. Jestem już w drodze i to jest piękne.” …

z miłością

(Visited 7 819 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Margo 12 października 2018 o 17:44

  Pepsi kiedy spodziewasz się dostawy Kids Multi i Omega 3 dla dzieci?

  1. avatar Jarmush 12 października 2018 o 20:37

   oba suple są na stanie w magazynie

 2. avatar kathi_m 12 października 2018 o 20:15

  Niby wszystko jest dla mnie zrozumiałe, ale jednak nie takie proste wyjść z kolein. Jak sobie Ciebie poczytam, to od razu wracam na dobre tory 🙂 Ja dozgonnie wdzięczna 🙂

  1. avatar Jarmush 12 października 2018 o 20:26

   <3

   1. avatar kopensky 13 października 2018 o 07:10

    A czy to, że czujemy się lepiej jak poczytamy nie oznacza, że nakarmiliśmy właśnie swoje ego?

    1. avatar Jarmush 13 października 2018 o 07:18

     jak dusza nie robi z tego powodu woltów, to wszystko w porządku, należy korzystać/rozwijać obie półkule mózgowe. Jak coś Ci otwiera oczy, pozwoli dostrzec jaśniej siebie, przyniesie ukojenie, wyciszy ego, to o co chodzi? W ten sposób interpretując wszystko zapędzisz się w kozi róg, z takiego myślenia nie ma wyjścia. Tak właśnie działa ego, zawsze ma jakieś ale, jakiś kij do wsadzenia, po przybyciu do raju, ego powie: spoko yyy … ale

     1. avatar kopensky 13 października 2018 o 07:29

      Na moim etapie ciężko rozróżnić szepty duszy od szeptów ego. Stąd ta niepewność czy aby moje wydawać by mogło wzrastanie nie jest pokarmem dla chytrego ego. thx za odp 😉

 3. avatar Ewa 12 października 2018 o 22:08

  Pepsi… Jak Ty to robisz? 🙂 Jak to się dzieje że gdy właśnie w moim umyśle od jakiegoś czasu plączą się myśli jak te z listu powyżej i czuję dziś tak mocno że wszystko jest bez sensu, odpalam bloga i widzę akurat ten Twój artykuł? Magia? 🙂
  Przeczytałam… I przecież wszystko zależy tylko ode mnie 🙂 Dlaczego tak latwo o tym zapomniałam?

  Dziękuję, że jesteś.

  1. avatar Jarmush 13 października 2018 o 07:00

   <3

 4. avatar Kawosz 13 października 2018 o 10:16

  Czuję się niemal tak samo. Miałam wrażenie, że już zaczynam rozumieć o co chodzi i niespodziewanie los dowalił mi z pięści w twarz. Zaczęłam przyduszać swoją duszę i ciało jedzeniem typu złom. Wybudzam się zawsze w środku nocy o 2 godzinie. Wpadłam w depresję. Czuję się samotna ( i jestem sama). Chcę wyjść z kimś na kawę, ale znajomi mają już rodziny i nie są zainteresowani ( jestem po 40- stce). Zrobiłam wiele, aby odmienić to wszystko ( nie wstydzę się wychodzić sama) , jednak nie widać zmian. Czytam Zelandia, Twoje posty Pepsi( wręcz namiętnie) i nie wierzę że jestem złym uczniem. Jakaś siła mnie trzyma w tej samotności. Czegoś nie przepracował.

  1. avatar Jarmush 13 października 2018 o 11:23

   po prostu ciągle czujesz się niepełna, niedowartościowana, niekompletna i lustro pokazuje Ci właśnie to. Dopóki nie zapomnisz że nie masz z kim iść, dopóki nie zobaczysz w tym wszystkim jakichkolwiek plusów, głównie tak będzie

 5. avatar Marrakesz 13 października 2018 o 10:29

  Pepsi pomocy! Znowu mam różę, mam ją raz na 8-9 miesięcy. To już 4 raz. Dzisiaj obudziłam się z różą na lewym uchu i lewej części twarzy . Jeśli pójdę do lekarza to da mi penicylinę i po 7 dniach to przechodzi. Masz jakiś pomysł na już żeby temu zaradzić bez antybiotyku? Co jest w stanie zniszczyć paciorkowce, które dostały się do tkanki podskórnej? Bo róża to od paciorkowców.
  Od kilku miesięcy biorę 4 szklanki , wit c, complex B, selen magnez d3+ k, omega 3 i probiotyki i zażywam glutaminę – wszystko od ciebie.
  Myślałam, że róża już mi nie groźna, ?

  1. avatar Jarmush 13 października 2018 o 11:21

   Za bardzo naciągnęłaś cięciwę łuku.
   Jak masz bio olejek z eukaliptusa (pić go nie można), kilka kropel (3) rozrób z wodą i bezpośrednio na liszaj. Albo surowy miód, czy miód manuka, nałóż na 20 minut i potem zmyj ciepłą wodą.
   Albo 2 do 3 kropli olejku z drzewa herbacianego na dużą szklankę wody zmieszać i na policzek.

 6. avatar Paulina87 14 października 2018 o 06:49

  Wczoraj napisałam jakiś pełen emocji komentarz! Nie wiem czy się nawet dodał już, dziś rano obudziłam się , wyszłam na powietrze i chce napisać ciut bardziej obudzony ale tylko ciut 😉
  Mamy takiego partnera z jakim wibrujemy w danym momencie naszego życia, ja takiego poznałam kilka lat temu i nadal czuje, ze nasze wibracje są spójne ALE ( pewnie skoro jest ale to jednak nie sa)
  Mój facet narzeka na mała ilość seksu między nami
  I seks to jedyny temat o który się kłócimy, jakiś czas temu powiedział mi ze albo się zmienię na tym polu albo zonk, ale czułam jakaś presję i w efekcie wszystko było jak zawsze. Wczoraj powiedział mi ze to koniec, ze nie ma sensu. Czuje smutek bo wiem ze my pasujemy do siebie, mamy szanse na fajne zycie, ale fakt seks to nasz problem. Co mogę zrobić jeśli chce ratować to? Obudziłam się i nie chce płakać, chce akceptować rzeczywistość , pewnie jest w tym coś dobrego. Walka nigdy nie ma sensu ale czy walka o miłość również ?

  1. avatar Jarmush 14 października 2018 o 10:22

   wkrótce odpiszę Ci w poście

   1. avatar Eli 14 października 2018 o 16:00

    Tak Pepsi prosze i ja o wpis na ten temat…

 7. avatar Ang 14 października 2018 o 08:49

  Dzisus Pepsi. Ty jestes mądra, poradź. Od jakiegoś czasu mam tak realistyczne sny, ze nie wiem czy Zyje we śnie czy w tym zyciu. Czy kiedy sie budzę to wstępuje w nowy sen czy kiedy zasypiam. Otępia mi to myślenie. Zawsze miałam sny, koszmary ale teraz wszystko jest tak realistyczne, ze nie wiem co jest „naprawde”.

  1. avatar Jarmush 14 października 2018 o 10:11

   we śnie wiesz że to sen, czyli śnisz świadomie, czy też nie?

 8. avatar Ang 14 października 2018 o 19:26

  Nie wiem jak to wyjaśnić. Wydaje mi sie, ze wiem, ze to sen ale jak sie budzę to mam watpliwości. Jakbym żyła w dwóch równoległych światach. Przez to mam wrażenie, ze budzę sie zmeczona jakbym tam we śnie walczyła i żyła innym życiem.

  1. avatar Jarmush 14 października 2018 o 21:10

   sen to inne warianty naszego życia, trochę przemieszane, trochę za szybko się realizują, ale to linie życia, które mogły się nam przydarzyć, o ile ego tam nie naśmieciło. Ważne czy we śnie wiesz że śpisz? Czyli czy jest to sen świadomy.

   1. avatar Leneczka 14 października 2018 o 23:57

    Podłącze się do pytania, ostatniej nocy miałam bardzo realistyczny sen, nie byłam świadoma, że to sen o chłopaku, którego kiedyś bardzo mocno kochałam (matrixową miłością, tak czuje), teraz myśląc o tej miłości czuje, że była bardzo nastawiona na to, że „ja chce”, oczywiście nie dostałam tego czego wtedy chciałam, dziś znam ten mechanizm, dlaczego tak się stało, ale od czasu do czasu śni mi się ten chłopak, najczęściej w sytuacji gdzie on wyraża mi swoją miłość lub pozwala na kontakt np. w postaci uścisku, pocałunku. Jak rozumieć takie sny?

    1. avatar Jarmush 15 października 2018 o 05:51

     nijak, że mogło pójść i taką linią Twojego życia, wszystkich wariantów jest wielka ilość

 9. avatar niepamiętam 14 października 2018 o 22:00

  Ten komentarz to jakbym o sobie czytała(z wyjątkiem wątku partnera) nawet programowania się uczę, znaczy kiedyś był python(chociaż już prawie zapomniałam co i jak w nim) teraz głównie web dev, ale to sama więc idzie mi jak po gruzie i brak mi zdecydowania by zapisać się na jakiś bootcamp, trochę się tu obawiam reakcji otoczenia, śmiechów, docinków, gadania 'a po co?’, itp… sama w sumie nie wiem. Niestety u mnie w domu zawsze było 'uważaj co ludzie powiedzą’, ciągle jest w sumie, niby sobie myślę, że 'niech myślą co chcą, jak mają tak nudne życie by gadac o innych…itp’ ale gdy przychodzi co to czego to zawsze jest blokada. Ilu ja przez te 'blokade’ rzeczy nie zrobiłam, które bardzo chciałam zrobić….

 10. avatar Maria 15 października 2018 o 07:14

  Piękne to ostatnie zdanie, Pepsi…

 11. avatar Vetala 17 października 2018 o 01:43

  I nareszcie zrozumiałam to, o czym tak cały czas piszesz, potrzeba było dobrych kilkunastu wpisów, ale już kumam 😀 Najwyraźniej swój cel ustaliłam już dawno, tylko do tej pory nie zdawałam sobie z tego sprawy. Teraz osiągnięcie go wydaje się o niebo łatwiejsze, ulżyło mi bo już jestem w trakcie realizacji.

 12. avatar Neurotyczka 11 czerwca 2021 o 19:16

  Pepsi psycholog robiąc test osobowości zdiagnozowała u mnie osobowość neurotyczna z tego co czytam wszystko idealnie się zgadza, jak z tym funkcjonować? Czy można chociaż troszkę pozbyć się takiefo charakteru??

  1. avatar Pepsi Eliot 12 czerwca 2021 o 05:50

   Można, gdzieś tam echa będą się pojawiać, ale taka osobowość jest urocza, kochamy neurotyków. Zdrowa dieta, zrozumienie co się z Tobą dzieje, że to Ty sobie robisz, no i bieganie. Zabieganie osobowości neurotycznej jest skuteczne.
   Neurotycy, wrażliwcy, to piękni ludzie <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum