logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
94 422 333
162 online
32 385 VIPy
Reklama

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Czy można szybko zarobić 2 miliony?

milion

Czy można szybko zarobić 2 miliony?

Jak zostać przedsiębiorcą?

6 punktów do spełnienia, aby się szybko wzbogacić

Jak zarabiać przez Internet? Jak zarobić na blogu?Ello Burżuazji,

E-book o zarabianiu pieniędzy w Internecie już wkrótce skończy rok i cieszę się, że stał się przewodnikiem dla dużej ilości czytelników. Nie mam ścisłych danych kto już został przedsiębiorcą w e-biznesie, kto dopiero się do tego przymierza, a kto stwierdził, że to jednak nie dla niego, jednak mogę powiedzieć, że mój model biznesu wielu przypadł do gustu.

No bo kto to jest przedsiębiorca?

Przedsiębiorca to ktoś, kto bierze na siebie ryzyko zamiany własnego, niekiedy cudzego pomysłu we własny biznes, ponieważ wierzy w ten pomysł.

Świat zna wielu bardzo spełnionych przedsiębiorców, którzy opuścili swoje ciepłe posady, czyli miejsca pracy i skupili się na idei w którą uwierzyli, tworząc własny biznes. Najwięksi to oczywiście Steve Jobs, Michael Dell i wielu innych, ale mamy też tysiące biznesmenów na czele z twórcą słynnego „Kwadrantu przepływu pieniędzy” z serii „Bogaty ojciec, biedny ojciec” Robertem Kijosakim.

Dlaczego własny biznes jest lepszy nawet od wysoko opłacanej posady?

Wspaniałą rzeczą w posiadaniu własnego biznesu jest to, że potencjalne zyski stają się nieograniczone. Gdy jesteśmy zatrudnieni u kogoś, nawet na intratnym stanowisku prezesa korporacji i tak wynagrodzenie będzie miało określony pułap.

Inną wielką zaletą bycia przedsiębiorcą jest to, że można stać się swoim własnym szefem, czyli robić to, co się chce, nie będąc przywołanym do odpowiedzialności, chyba, że przed siebie.

Będąc u siebie można popełniać błędy, a nawet trzeba, gdyż błędy są wliczone w działanie każdego przedsiębiorcy. Nie chodzi oczywiście o specjalne popełnianie błędów, ale o działanie, zmiany, próbowanie różnych opcji, co zawsze wiąże się możliwością popełnienia błędu. Pracując u kogoś nie wolno nam popełniać błędów.

Możemy jednak wykorzystać ten czas ucząc się na porażkach, lub sukcesach przedsiębiorcy dla którego pracujemy, o ile oczywiście jesteśmy świadomi tego co się wokół nas dzieje, a nie żyjemy jak pacynka, marionetka poruszana przez wyższego nam w hierarchii zwierzchnika. Jeżeli zdecydowaliśmy się pracować u kogoś, wykorzystajmy ten fakt jako najlepszy czas do nauki i zdobywania doświadczenia. Oczywiście nie mam na myśli kradzieży własności intelektualnej, ale podpatrywanie/naukę mądrego zarządzania biznesem.

Zatrudnienie się u idiotów, lub jako trybik wielkiej korporacji, której mechanizmu nie jesteśmy w stanie zrozumieć, ani powielić, nie ma najmniejszego sensu. Wynagrodzenie nie może być w żadnym przypadku monetą przetargową. To jest nasze życie.

trump_donald-092415_jpg_250x1363_q85

Czy każdy może zostać przedsiębiorcą?

Bycie przedsiębiorcą wymaga od nas rozwijania pewnych szczególnych cech osobowości, których większość ludzi nie posiada. Faktycznie niektórzy przedsiębiorcy rodzą się z tymi cechami, jednak zdecydowana większość biznesmenów musi się ich nauczyć.

Poprzez zrozumienie cech osobowości niezbędnych do tego, aby stać się przedsiębiorcą, możesz w końcu stać się jednym z nich i prowadzić bardzo udany własny biznes.

Jak więc zostać przedsiębiorcą?

Przedsiębiorcy wierzą w swoje idee nawet wtedy, gdy nie wszystko idzie tak jakby sobie życzyli, a inni pukają się w czoło. Mamy trochę mylne wyobrażenie o cudzym sukcesie biznesowym. Każdy przedsiębiorca powie nam bez wstydu, że owszem upadał, może nawet kilka razy, i że sukces nie przyszedł od razu. Nawet Mark Zuckerberg by nam to przyznał, chociaż jego ogromny sukces przyszedł stosunkowo wcześnie, jednak najmłodszy miliarder świata Mark zaczął popełniać błędy we własnym biznesie też bardzo wcześnie.

Prawdziwy duch przedsiębiorcy rodzi się wtedy, gdy uda nam się wstać po upadku. Gdy kolejne porażki nie są nam w stanie podciąć skrzydeł.

Jest taka ważna rzecz, która różni przedsiębiorcę od pracownika, nawet na eksponowanym stanowisku, że przedsiębiorcy podejmują ryzyko. Inwestują dużo czasu, wysiłku i pieniędzy w coś w co wierzą, ale pewności nikt nikomu nie da, że idea wypali.

Owszem są przestraszeni, ale nawet wysoki stopień niepewności nie powstrzymuje ich przed nowymi wyzwaniami. Einstein powiedział, daj komuś do zrobienia coś, o czym on nie wie, że jest nie do zrobienia, a zrobi to.

Przedsiębiorca może wcale nie pałać miłością do kontrolowania ludzi, ale z pewnością nie cierpi być samemu kontrolowanym.

Przedsiębiorcy są bardzo ambitnymi ludźmi, zależy im, aby mieć jak największy wpływ na swoje życie i nie chcą, ani nawet nie mogą żyć jak inni. Typ przedsiębiorcy nie oddaje swojego zdrowia w cudze ręce.

Dla osoby ze świadomością przedsiębiorcy, byłoby najgorsze, aby pozostać pracownikiem przez całe swoje życie.

Odważ się rozpocząć budzenie w sobie przedsiębiorcy, a może już jesteś przebudzony?

c12c63bc26419e4e37167636b6910a09Czy każdy powinien dążyć do posiadania własnego biznesu?

Jeśli jesteś szczęśliwy i zadowolony ze swojej pracy, to nie ma potrzeby dalszych działań. Jednak jeśli nienawidzisz swojej pracy, gdy prawie każdego poranka buntujesz się, że masz iść do kogoś do pracy powinieneś poważnie rozważyć status przedsiębiorcy.

Przy okazji, nie trzeba od razu rzucać pracy, aby stać się przedsiębiorcą, możesz rozpocząć e-biznes, budując swoją stronę w Internecie po pracy. Do tego celu może być pomocna moja książka, która jest opisem tego w jaki sposób ja sama zbudowałam swoją stronę, oraz jakie błędy popełniłam.

I jeszcze druga część dzisiejszego tematu, czyli czy jest możliwe, aby szybko stać się bogatym?

Czy można szybko zarobić 2 miliony?

Podczas gdy odpowiedź na to pytanie może być przedmiotem debaty i fuksy/szybkie fortuny zawsze w historii pieniądza miały miejsce, to jednak należy zdefiniować pojęcie, co dla nas oznacza „szybko”?

Niejednokrotnie widzieliśmy reklamy, że można zarobić 9 tysięcy zło miesięcznie, wystarczy tylko kliknąć na linka, a następnie wykonać zadanie z gwarantowaną zapłatą. Internet jest pełen hura optymizmu w tym względzie, można się odchudzić w tydzień, zostać milionerem w 3 miesiące, albo zdobyć z głupia frant dobrze płatną wirtualną posadę. Oczywiście, że to kłamstwa.

Jednak „szybkie wzbogacenie się” nie jest mitem

Można szybko stać się bogatym, ale szybko oznacza, że będziemy potrzebowali na to zadanie około 5 lat. Oczywiście, że może komuś uda się to zrobić po 3 latach, a nawet w krótszym czasie, jednak 5 lat jest założeniem szalenie realnym.

Dla wielu biznesmenów okres 5 lat może być w ich mentalności/doświadczeniu w biznesie nie do zrealizowania ambitnych założeń, ale nie dla ludzi w branży e-biznes. Tutaj sukces przychodzi wcześniej.

Każdy model biznesowy może przynieść nam dużo pieniędzy, jednak to nigdy nie będzie tak korzystne/szybkie jak działanie w sieci. Znam ludzi, którzy w 18 miesięcy podwoili swoje całkiem wysokie już dochody z e-biznesu, a w ciągu następnych 2 lat zostali milionerami.

Jest jeszcze inna sprawa, o której warto wspomnieć. Mianowicie kiedyś sądziłam, że ludzie, którzy świetnie zarabiają mają duże konta bankowe. Okazuje się, że niekoniecznie. Pomimo dużych zarobków ich wydatki wciąż są coraz większe.

Dlatego jeśli chcesz stać się stosunkowo szybko bogaty, rozpocznij swoją działalność w Internecie, jednak Twoje wydatki powinny być rozsądne, abyś mógł po pewnym czasie dostrzec na swoim koncie okrągłą sumkę. Jeżeli z kolei rozpoczniesz swój e-biznes, a coś pójdzie nie tak i nie zostaniesz milionerem szybko, to przynajmniej stracisz bardzo niewiele, bowiem sieć jest miejscem, gdzie liczy się pracowitość i pomysł, ale nie ma wielkich wymagań co do początkowego wkładu finansowania. Często wystarczy 200 zło.

Nie musisz studiować MBA w celu zarabiania na własnej stronie internetowej, jednak trzeba po prostu zrozumieć podstawowe koncepcje marketingowe, aby wiedzieć, jak stworzyć stronę internetową zorientowaną na yyy … klientów. Niestety nie na siebie.

I tu tkwi część tajemnicy, a resztę szczerze upchałam tu

ciuchy2

A w didaskaliach, zapytaj jakiegoś milionera lub miliardera (jak znasz takiego) o sekrety budowania bogactwa, to powie ci z pewnością to, że pozbycie się mentalności typu „szybkie wzbogacenie się” jest jednym z podstawowych czynników niezbędnych, aby stać się bogatym.

Wielu bogatych ludzi dość szybko zwiększyło swoje dochody, ale nikt nie stał się bogaty w ciągu jednej nocy, oprócz Kopciuszka.

Podsumowując wszystkie te fakty podaję 6 krótkich porad jakbyś faktycznie chciał się wzbogacić:

1. Rozpocznij własną działalność gospodarczą, bowiem nigdy nie zostaniesz milionerem pracując dla kogoś

2. Zacznij działalność w branży E-biznes, ponieważ praktycznie nie wymaga wkładu finansowego, a co za tym idzie jest pozbawiona ryzyka

3. Zapomnij o zostaniu milionerem w ciągu dwóch lat

4. Odkładaj część pieniędzy, a nie wydawaj wszystkiego. Najlepiej jakbyś chociaż na początku, nawet zaciskał pasa.

5. Czyli żyj poniżej standardu

6. Dokształcaj się w tematyce biznesowej, a w szczególności w marketingu


życzę Możnym pięknych rodzinnych/indywidualnych fortun
jor pepsi


reklamablogBlog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:
Dobre suplementy, jedzenie i kosmetyki znajdziesz w Wellness Sklep


 

 

(Visited 4 866 times, 1 visits today)

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Gosiak 29 października 2015 o 09:46

  Najwazniejsze to dobry pomysl, taki z serca, skierowany na ludzi, ciekawy i konsekwentny..Tobie sie to udalo, wielu sie udalo, ale czasami mam wrazenie, ze wszystko w internecie juz bylo, blogerki, jutuberki mowiace o kosmetykach, i diecie weganskiej i co ja jeszcze mogę nowego wymysleć..:) ale jakies przebłyski są, może czasami umiejetnosci brakuje?
  Chetnie poczytam zdania osób, które coś stowrzyły i na tym zrabiają. Zbyt duże ma łaknienie wolności i kreatywności i robienia waznych rzeczy dla świata i ludzi:) żeby to jak powiedziałaś, zatrudnić się u idioty, kogoś bez serca nastawionego na zysk po trupach, albo być trybikiem w korporacji i raportować o raportowaniu..

  powodzenia i wszelkiego bogactwa wszystkim życzę…

  1. pepsieliot 29 października 2015 o 12:35

   Gosiak zawsze mamy wrażenie, że wszystko już jest, lub było
   Niby wszystko już było, ale Ciebie Gosiaku w tym nie było!!! A to jest najważniejsze. Też Ci życzę samych sukcesów

 2. tsunami 29 października 2015 o 11:50

  Świetny tekst o neuronach lustrzanych.May God bless neuropsychology.

 3. Janek 29 października 2015 o 18:09

  Pepsi, na podniesienie ferrytyny co będzie najlepsze z Twojego sklepu? Bo zaraz składam większe zamówienie i myślę co tu jeszcze dorzucić 😉 Dzięki za info.

  1. pepsieliot 29 października 2015 o 18:27

   chlorella this is bio

 4. Fee 29 października 2015 o 22:12

  A na nerwy na strzępku, brak cierpliwości i brak skupienia? 😀

 5. kasia 31 października 2015 o 22:19

  Znam ludzi, którzy w 18 miesięcy podwoili swoje całkiem wysokie już dochody z e-biznesu, a w ciągu następnych 2 lat zostali milionerami.- mogłabyś podać strony kilku tych milionerów ? albo powiedzieć czym się zajeli, co sprzedawali ?

  1. pepsieliot 1 listopada 2015 o 00:51

   Kasiu jest ich całkiem sporo/ baaardzo dużo na świecie, a u nas na przykład Michał Szafrański, wiele blogerek modowych,jak Jessika Mercedes, Mscadamian Girl. Bardzo dużo ludzi, nie tylko blogerów. Dobrze postawione strony, klasyczne, też mogą generować pieniądze. Nie chodzi o sprzedaż, tylko o generowanie ruchu, jak uda się wygenerować wielki ruch na stronie nie musisz mieć żadnej oferty, znajdą Cię. Michał zarobił pierwsze duże pieniądze na ofercie banku, którą polecił, chyba w tydzień 80 000 zło, a potem było już tylko lepiej.Wyznaczyć cel, ogarnąć się i świat stoi

   1. edyta 1 listopada 2015 o 16:33

    powtorze za poprzedniczkami: tez mi sie wydaje ze wszystko juz bylo. No powiedz Pepsi, czy jestes w stanie wskazac jakas nisze, w ktorej potencjalnu nabywcy nie maja dostawcy dobr/uslug?
    Za wylaczeniem ´schematu: wykreujemy potrzebe to i klient sie znajdzie, bo do kreowania potrzeb to trzeba miec glowe i plecy chyba tez.

    1. pepsieliot 1 listopada 2015 o 17:38

     Takie myślenie tylko Ciebie ograniacza. Odwołam się jeszcze raz do Einsteina, zacznij działać jakbyś nie wiedziała jak bardzo jest trudno się przebić, moim zdaniem nie jest trudno i podałam w książce algorytm. Edyto na tej zasadzie nikt nowy by już nie zrobił kasy, a to jest absurd. Nie chodzi o ofertę, chodzi o siebie samego, co mamy do zaoferowania światu.

     1. edyta 1 listopada 2015 o 18:31

      „Nie chodzi o ofertę, chodzi o siebie samego, co mamy do zaoferowania światu.”

      no wlasnie. Ty jestes zarabista laska i cokolwiek zaczelabys sprzedawac, ludzi eby kupowali bo masz charyzme. Ja jestem szarakiem i mysle, ze nawet jakbym lekarstwo na raka wynalazla, to nie znalazla bym nabywcow.

 6. Gosiak 3 listopada 2015 o 16:23

  a ja uwazam ze jestem swietna i ludzie mnie bardzo lubia, ale teraz mysle jak to zrobic, zeby swoja swietnoscia przyneisc jakis pozytek jeszcze sobie i ludziom…

  1. pepsieliot 3 listopada 2015 o 17:26

   też tak uważam 🙂

 7. Piotr 6 listopada 2015 o 13:35

  Najlepiej jak ksiądz – sprzedawac miejsca w Niebie.

 8. Soniuszka 10 listopada 2015 o 10:16

  Pepsi, zamówiłam książeczkę, przeczytałam. I jeśli mogę, chciałabym o coś dopytać.
  Po pierwsze gdzie najlepiej założyć bloga? Na bloggerze z googli, blogspocie, wordpressie?
  Po jakim mniej więcej czasie od założenia bloga(i ilu artykułów) warto założyć sklep?
  Z góry dzięki i pozdrawiam:)

  1. pepsieliot 10 listopada 2015 o 12:12

   Soniuszka odpowiem Ci prywatnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *