logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
93 173 393
150 online
32 333 VIPy
Reklama

WITAMINA D3 W PROTOKOLE Z K2 TiB
DO SSANIA !

NIEZBĘDNE DLA ZDROWIA
UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO
I DO ODCHUDZANIA!!

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Czy można wybrać najlepszą dietę dla wszystkich, coś jak dla szympansów w klatce?

Przecież zawsze możesz zrobić 30 dniowe wyzwanie na 811 i sprawdzić.

Jesteś nasycona informacjami, dźgają Cię bodźce. Każdy coś radzi, a wszyscy wiedzą lepiej, bo wstawiają linki. Łańcuch znachorów stara się kierować pacjentów do świata wellness, a łańcuch dochtore kpi z łańcucha znachore.

A więc nie wiesz komu możesz ufać i stałaś się sceptyczna do wszystkiego. Bardziej Ci jednak pasuje medycyna tradycyjna, bo ta przynajmniej jest dla Ciebie oswojona autorytetem białego kitla. Jesteś w stanie wylać z kąpielą nawet kalibrację witaminą C, chociaż już Ci kiedyś pomogła, bo ktoś zlinkował do wpisu, że witamina C niszczy nerki, czy coś w tym głupim guście.

Trzeba też przyznać, że w kilku przypadkach chorobowych jak najbardziej należy się zwrócić do medycyny alopatycznej, bo nie ma szybkich rozwiązań alternatywnych. A nawet jakby były, to gdzieś zapodziały się te świry zielarze, a nawet medycyna chińska nie ma już swoich reprezentantów, którzy byli w stanie na podstawie tętna pacjenta określić jego stan zdrowia na dzisiaj i na jutro.

Reklama

TU ZNAJDZIESZ nowozelandzką sproszkowaną trawę jęczmienną BARLEY GRASS This is BIO, dobry dodatek do 4 SZKLANKI


Świat wirtualny zamieszał Ci w głowie, bowiem dostarczyć sobie w ciągu minuty możesz 17 sprzecznych ze sobą info na temat leczenia danej jednostki chorobowej. Nie jest teraz łatwiej.

W przypadku ostrego ataku alergii należy szybko skorzystać z odpowiedniego zastrzyku, bo nie znajdziesz nikogo, kto by wiedział, jak Cię natychmiastowo odczulić. Chociaż wierzę szczerze, że natura przygotowała coś zamiast deltacortenu w zastrzyku.

Jak znaleźć najlepszą dietę dla siebie?

Chodzi o to, że dieta pomimo paru ogólnych zasad powinna być jednak dobrana indywidualnie.

Weston A. Price próbował nam powiedzieć o zindywidualizowanej diecie. Franciszek Pottenger próbował nam opowiedzieć o zindywidualizowanej diecie. Naprawdę niesamowity naukowiec dr. Nick (Nicholas) Gonzalez (doktor od enzymów trzustkowych i raka, który zmarł bardzo niedawno, i jak twierdzi wielu guru w podejrzanych okolicznościach, póki co pozostanę przy stwierdzeniu, że na serce), a więc Gonzales próbował nam powiedzieć o indywidualnej diecie.

Reklama

TU ZNAJDZIESZ IDEALNE BROKUŁY, 100% organiczne i sproszkowane This is BIO, doskonałe do 4 SZKLANKI, pełne sulforafanu i magnezu


Oni i inni mówili nam o tym na wiele sposobów, ale my nie byliśmy na to gotowi. Co z tego, że małpy w klatce są karmione jedzeniem podobnym do tego co jadłyby na wolności? Ale jakby małpy żyły w klatce tysiące lat, to pewnie coś by trzeba było zmienić w ich jadłospisie?

Jeśli spojrzysz na jedzenie, jako na część swojej relacji ze światem żyjącym poza Twoim awatarem, możesz zrozumieć, że jedzenie jest to informacja energetyczna, ale też złożona. I Twoje ciało musi ją rozszyfrować. Dlatego pojęcia takie jak „indeks glikemiczny” zawsze będzie błędną konstrukcją, ponieważ różnimy się. Odpłynęliśmy od siebie wzajemnie. Pod jednym dachem mogą żyć ludzie, którzy będą inaczej metabolizowali węglowodany i białko. Inaczej niż szympansy w jednej klatce.

Dlaczego te same pokarmy wpływają na różne osoby inaczej?

Nawet otyli, chorzy na cukrzycę ludzie przestrzegający formalnych zaleceń dietetycznych tak zwanej „zdrowej diety cukrzyka” poznali zaskakujące informacje na temat wpływu żywności dajmy na to, takich jak pomidor na ich poziom cukru we krwi.

Oczywiście wiesz, że dieta posiadająca życzliwy stosunek do poziomu cukru we krwi zapewne będzie dobra. Tylko, że nie wszyscy mają po prostu unikać węglowodanów, albo tłuszczu. To się nie u wszystkich sprawdzi. Nawet emocjonalnie się nie sprawdzi.

Wiesz, że mikroorganizmy odgrywają znaczącą rolę w metabolizmie i wpływie żywności na organizm, ale także odwrotnie, że żywność może bezpośrednio wpływać na florę bakteryjną zwiększającą możliwości trawienia.

Wiesz również, że autonomiczny układ nerwowy i związane z nim indywidualne różnice unerwienia trzustki może dyktować warunki.

Wiesz, że jedna osoba świetnie czuje się na diecie z wysoką podażą niskoprzetworzonych węglowodanów, a inna źle. Nie, że są niskoprzetworzone, tylko generalnie, że są to węglowodany.

Czy indeks glikemiczny ma jeszcze jakiś sens?

Dlatego prawie nikt nie potrafił zrozumieć zastosowania takiego dogmatu w żywieniu, jaki niektórym pacjentom z cukrzycą insulinozależną zalecał dr. Gonzales, czyli wieloma szklankami soku z surowej marchwi dziennie, (przecież to sam cukier, a nawet ta najgorsza fruktoza). Co okazało się wyleczyć pacjenta i przemawia za tym, że 811 może również sprawić cuda niemieszczące się w przeciętnie wykształconych głowach. Zarówno lekarzy, jak i pacjentów.

Poznaj subtelną różnicę pomiędzy indeksem glikemicznym, a ładunkiem glikemicznym, czyli coś o diecie wysoko węglowodanowej i  niskotłuszczowej.

Ponieważ odżywianie jest jednym z najbardziej podstawowych pojęć, a naszym błędem jest to jak daleko odeszliśmy od jedzenia intuicyjnego.

Potworne stresowanie się, czy jemy zdrowo, jest prawie równie dalekie od jedzenia intuicyjnego, jak pójście do maka na bigmaka.

Jedzenie to uważność, ale nie obsesja, dlatego tylko spróbuj 30 dniowej diety 811

Wejdź na 30 dni na dietę organiczną (przynajmniej ma to dotyczyć parszywej 12), w przewadze surową, i nie przekraczaj 10% tłuszczu w diecie, a następnie zacznij obserwować swoje ciało. Codziennie zaczynaj dzień od oczyszczającej kuracji 4 szklanek. Bierz bogaty preparat witaminowo minerałowy do śniadania, a tuż po przyjmuj witaminy D3 z K2 i 1 gram kwasów tłuszczowych Omega 3 z ryb. Jeśli nie jesz produktów odzwierzęcych do 4 szklanki dodaj hemp protein, czyli 2 w jednym, niezbędne kwasy tłuszczowe Omega 3 (też w idealnych proporcjach Omega 6), oraz dobre białko roślinne.

Jeżeli uznasz, że opadasz z sił, rozważ wprowadzenie produktów z białkiem zwierzęcym, ale organicznych, lub dzikich, najwyższej jakości.

Jeżeli poczujesz po 30 dniach, że surowa dieta roślinna sprawia ci najwięcej ulgi, rozważ 811 na stałe, a przynajmniej na pół roku.

Nie patrz na to co czuje Twój partner i nie namawiaj go na siłę, chyba, że faktycznie lubi bigmaka, wtedy możesz delikatnie coś bąknąć, ale bez napinki. Zbadaj się przed i po 30 dniach oczyszczania z bałaganu.

Dlaczego miałabyś to zrobić?

Bo tylko Ty jesteś swoim najlepszym uzdrowicielem. Pod jednym warunkiem, że musisz stać się czysta, jak były narkoman. Wtedy będziesz wiedziała.

wpis oparty na opracowaniu Dr Brogan specjalistki od medycyny psychosomatycznej piszącej dla Greenmedinfo.

owocek

(Visited 3 137 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. beksa99 21 października 2018 o 21:38

  Te cholerne sterydy..pulmicorty…encortony. Te na powstrzymanie „nocnego zabojcy” u dzieci. Ja juz wiem, ze jelita, szczepionki. Ale stalo sie byly szczepionki do 5rż,bo świadomosc moja wzrosła 2 lata temu. „Wyeliminowalam” nabiał w 80%, gluten w 85%, cukier w 95%-tak sie udaje, bo to poczatek i dziecko czasami kombinuje i nie jest łatwo. Soki codziennie-wyciskam oczywiscie.
  No i przeszlo ostre zapalenie krtani gorsze niz dotychczas. Jakas masakra…jestesmy na dobrej drodze…ale jak mozna reagowac bez tych pilmicortow…encortonów i innych cholernych sterydow? Kto wytlumaczy?❤

 2. Gosialavenda 21 października 2018 o 22:08

  Powiem Ci Pepsi, że mądra z Ciebie kobieta jest. I fajnie się czyta Twoje pisanie, bo jest pisane ludzkim językiem. Bez ą, ę bułkę przez bibułkę. Piszesz o trudnych sprawach, a nie przynudzasz, a to wielka sztuka.

 3. Mary Poppins 21 października 2018 o 23:12

  Pepsi ,prosze o pomoc.Moja mama 76 lat of czasu do czasu ma problemy z trawieniem,doslownie czuje sie ,jakby umierala.Pomaga goraca Herbatalub ziola .Tydzien temu okazalo sie, ze ma guzki na tarczycy.Lekarz oczywiscie sugeruje biopsje, narazie dala sie przekonac ,ze to nie tedy droga.Co tak na szybko mozemy zaradzic?

  1. Pepsi Eliot 21 października 2018 o 23:23

   Zalecania suplementacja
   Przed śniadaniem:
   Zaczynasz dzień od oczyszczająco/odżywiającej kuracji 4 szklanek 
   https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/
   Do czwartej szklanki dobrze byłoby dodać Gorzki melon, łyżeczka od herbaty, Bitter Melon This is BIO
   Do 2 szklanki (kuracji 4 szklanek) weź 1 witaminę B6 G&G https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2525-vitamin-b6-100mg-120kaps-gg-5060040820230.html?search_query=B6&results=40 i 1 kwas foliowy G&G https://thisisbio.pl/suplementy-diety/2505-folic-acid-5-mth-400mcg-90kaps-gg–5060040826195.html?search_query=kwas+foliowy&results=700
   Do śniadania:
   1 cynk do śniadania https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2184-zinc-22mg-120kaps-gg–5060040827116.html?search_query=cynk&results=31  wraz z 1 tabletką Greens & Fruits TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/10-greens-fruits-90tabl-tib-5905344040000.html
   cynk jest antagonistą miedzi, możesz nosić bransoletkę i/albo jeść suszone owoce, daktyle, rodzynki

   Po śniadaniu:
   Bierz 2 tabletki D3+K2 TiB do ssania https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/70-vitamin-d3k2-90tabl-tib-5905344040154.html wraz z 4 tabletkami D3 TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/57-vitamin-d3-1500iu-100tabl-tib-5905344040130.html?search_query=D3&results=8
   i 1 Omega 3 TiB https://thisisbio.pl/zdrowe-tluszcze/16-omega-3-60kaps-tib-5905344040048.html , ale zamiast tego możesz do 4 szklanki (tych sprzed śniadania) z kuracji 4 szklanek dodać jeszcze kopiatą łyżkę Hemp Protein This is BIO https://thisisbio.pl/konopie-hemp/138-hemp-protein-100-organic-210g-this-is-bio-5905344040215.html

   Badanie 25(OH)D za 2 miesiące, na 5 dni przed badaniem odstaw suplementy z D3, oraz Greens& Fruits TiB

   Popołudniu:

   Bierz 200 mcg selenu dziennie, 
   czyli 1 kapsułkę  https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2176-selenium-200mcg-120kaps-gg-5060040820971.html?search_query=selen&results=20
   Selen (nie łącz wyizolowanego selenu z cynkiem, bo też są antagonistami, co jest dziwne, bo w naturze występują często razem w pokarmach, ale natura rządzi się innymi prawami), ale bierz go z 1 naturalną witaminą E G&G https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2530-vitamin-e-400iu-natural-bursztynian-120kaps-gg–5060040826713.html jest jeszcze druga tej firmy, też naturalna
   i 1 C 1000+ TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/58-vitamin-c-1000-50tabl-tib-254475917206.html, np. około godziny 17.
   KALIBRACJA (wykonujesz ją w razie nasilenia stanów zapalnych nie częściej niż 1 raz w miesiącu)
   kalibracja kwasem askorbinowym https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/1685-witamina-c-kwas-l-askorbinowy-170g-tib-254475917398.html, na podstawie protokołu witaminowego dr. Cathcarta:
   Idziesz do sklepu o nazwie Hipermarket i kupujesz dużo (4 kg, lub więcej) pomarańczy. W Lidlu są bio. Następnie wyciskasz (może być ręczna wyciskarka) z nich sok. Na każde pół szklanki dodajesz łyżeczkę kwasu askorbinowego. Podajesz ten specyfik osobie co pół godziny aż do wystąpienia biegunki. To jest właśnie ten próg jelitowy. Cała sztuka polega na systematycznym dozowaniu witaminy C z sokiem co 20-30 minut, ponieważ jest to okres pół-rozpadu.
   Następnie należy przyjmować codziennie ok. 2 gramy kwasu askorbinowego TiB, lub 1 Witamina C 1000 + TiB
   Jod
   Przy selenie konieczne jest branie jodu pierwiastkowego.
   Należy dla bezpieczeństwa podawać płyn Lugola ( w aptece) przez skórę robiąc plamę o średnicy około 3 cm z 2-3 kropel płynu Lugola i ponowić po całkowitym wchłonięciu (czyli gdy zniknie brązowa plama)
   albo bierz Kelp BIO G&G https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2177-organic-kelp-120kaps-gg-5060040821770.html?search_query=kelp&results=5
   dodajesz pół łyżeczki do 4 szklanki w kuracji 4 szklanek

   Bierz probiotyki
   https://thisisbio.pl/trawienie/3522-probio-forte-60kaps-amix–8594060004983.html?search_query=probiotyki&results=2
   Jeśli nie decydujesz się na kurację 4 szklanek, która zawiera w sobie szklankę z magnezem i tak powinnaś brać magnez.
   Magnez
   MAGNEZ jest niezbędny do prawidłowego wchłaniania jodu
   np. chlorek magnezu TiB https://thisisbio.pl/cialo-twarz/2165-chlorek-magnezu-900g-tib–254475917428.html łyżeczka do szklanki wody z cytryną w godzinach rannych. Gdyby okazało się , że Cię rozwalnia bierz łyżeczkę jabłczanu magnezu TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/2494-jablczan-magnezu-90g-tib-254475917442.html

   Bierz chlorellę, albo stosuj właśnie terapię 4 szklanek, tam w 4 są algi
   Terapia oczyszczająca i odżywiająca 4 szklanek. https://www.pepsieliot.com/prosta-terapia-4-szklanek-czyli-codzienny-rytual-oczyszczania-ciala/ Jeśli nie brałaś nigdy alg, do 4 szklanki zacznij 4 greens This is BIO brać od 1/4łyżeczki i sukcesywnie zwiększaj o 1/4 łyżeczki. Jeśli nie masz  bio zielonych liści, do 4 szklanki dodawaj Kale(jarmuż ) This is BIO, lub szpinak This is BIO.

   Nie denerwuj się byle czym, rozważ jakieś suplementy na nadnercza, dlatego na już zalecam kurację do śniadania 1 Greens & Fruits TiB https://thisisbio.pl/witaminy-i-mineraly/10-greens-fruits-90tabl-tib-5905344040000.html zawierający bardzo dużo minerałów i witamin, w tym z grupy B., co już zaleciłam na początku.

   Usprawnij pracę jelit, zero wzdęć (pozbądź się dysbiozy – ssij olej kokosowy i przeciekania jelit) – zakwaś żołądek, poniżej prosty test na ilość kwasu w żołądku
   WYPIJASZ 3/4 szklanki wody z płaską łyżeczką sody oczyszczonej
   Czasy „odbicia”:
   Jeśli odbije Ci się jeszcze podczas picia mikstury, to nadkwasota. Małe prawdopodobieństwo, ale oczywiście istnieje.
   Jeśli do 40 sek po wypiciu: nadkwasota (im bliżej 40 sek tym mniejsza)
   Jeśli zmieścisz się w czasie 40 – 90 sek, oznacza to dobre zakwaszenie żołądka
   Jeśli od 90 do 3 minut, to słabe (im bliżej 3 minut, tym gorzej)
   Jeśli nie bekniesz powyżej 180 sek lub wcale, co się też zdarza, yyy … nie jest dobrze.
   Co robić więc?
   PICIE rozwodnionego soku z cytryny lub octu jabłkowego, lub wprowadzenie tak zwanego „gorzkiego trawienia” zwykle dobrze sprawdza się w łagodnych przypadkach niedokwasoty.
   Słabo zakwaszony żołądek plus nietolerancja glutenu zwykle jest przyczyną przeciekania jelit. Nie dopuść do tego, bo skutkiem tego mogą być choroby autoimmunologiczne, w tym Hashimoto.

   Tu masz ważny wpis: https://www.pepsieliot.com/10-sposobow-naturalnego-zakwaszenia-zoladka-o-paskudnym-dzialaniu-pewnych-lekow/
   Helicobacter

   nie jestem lekarzem

 4. Domiii 22 października 2018 o 10:22

  Ja to bym nawet chętnie spróbowała przez te 30 dni tylko, że nie wiem ile czego i co z czym. Pepsi zapodaj jakiś przykładowy jadłospis na dzień czy dwa plissss :*

 5. Sylwia 22 października 2018 o 11:10

  Pepsi, od lipca brałam zalecone mi przez Ciebie suple. Powtórzyłam wyniki, jak je oceniasz? Co dalej? B12 – 403,19 (norma 189-883)
  Kw. foliowy – 11,09 (3,10-20,50)
  Homocysteina- 7,09 (4,44-13,56)
  D3 – 54,10 (bez zmian od lipca przy 4 tys.jednostek).

 6. Katarzyna27 22 października 2018 o 14:40

  Można tak z marszu z dziś na jutro? Czytałam gdzieś, że najpierw kilka lat weganizm, potem wegetarianizm, a dopiero za ileś lat tylko owoce, bo można sobie zrobić kuku. Bardzo to była skomplikowana instrukcja co ma być po kolei. Skoro i tak prawie nic nie jem, to może nie byłoby tragedii?To byłoby takie proste, bez myślenia codziennie co tu ugotować…

  1. Pepsi Eliot 22 października 2018 o 15:53

   czytaj wpisy, jesteś na blogu wieloletniej witarianki

 7. Sylwia 22 października 2018 o 15:26

  Pepsi, powtórzyłam po 3,5 miesiącu ostatnie badania. W tym czasie brałam zalecone u Ciebie suple,. W lipcu mówiłam Ci, że zmagam się z dystymią. Dziś B12 403,19 (norma 189-883), kw. foliowy 11,09 (3,10-20,50), homocysteina 7,09 (4,44-13,56), D3 54,10 (tu bez zmian). Co teraz?

  1. Pepsi Eliot 22 października 2018 o 15:51

   Homocysteina już ładna.Jeszcze podniosłabym trochę kwas foliowy i B12. D3 przez jesień i zimę 2 po śniadaniu z 1 omega 3. Za 2 miesiące badanie. Nie jestem lekarzem

 8. Sylwia 22 października 2018 o 15:56

  Żeby podnieść B12 zaleciłaś mi G@F 1 tabl. do śniadania – utrzymać to, czy wprowadzić poza g@f dodatkowo b 12, by podnieść jej poziom?

  1. Pepsi Eliot 22 października 2018 o 16:04

   kontynuuj, albo dla odmiany przejdź na B complex G&G

 9. Gunio14 22 października 2018 o 20:49

  Pepsi czy za każdym razem do witaminy E musimy brac selen ? Podawałam mężowi przy nadciśnieniu z Q10 i Wit C i widać sporą poprawę.Ale znowu jak dodam selen,to wtedy ma być i jod,i robi się coraz więcej tabletek,co On nie bardzo lubi.
  Wit E była 400iu .
  Mam dość spory zapas od Ciebie,zakupiony w wakacje.I bym chciała by jeszcze przez jakiś czas brał.Chociaz przez miesiąc .
  Czy musi być ten selen przy tych witaminach ,a jeśli tak to czy musi być wtedy też ten jod ? :))
  Kurde, już mi się namieszało trochę i nie wiem czy ja to źle rozumiem czy co 🙁 Proszę odpisz w wolnej chwili.
  Dziękuję z góry.

  1. Pepsi Eliot 22 października 2018 o 21:41

   nie musi być, można brać solo E, najlepiej z C,
   raczej to do selenu dobrze jest dodawać E i C.

   1. Gunio14 22 października 2018 o 22:18

    Pepsi dziękuję z całego serducha.Pozdrawiam.

 10. owocuś 22 października 2018 o 22:41

  Pepsi, a jak to jest z tymi probiotykami, warto brać ? nawet w wieku 20 lat, tzn w ciemno bez badania mikroflory ?

  1. Pepsi Eliot 22 października 2018 o 23:26

   pokarm z probiotykami, probiotyki teź n9e zaszkodzą szczególnie gdy ewidentnie słabo trafisz

   1. owocococ 24 października 2018 o 19:14

    po czym poznać ze się słabo trawi ?

    1. Pepsi Eliot 24 października 2018 o 20:27

     no wiesz co?

     1. owcus 24 października 2018 o 21:00

      tak zawsze jest że się wie ale jakbysmy nie wiedzieli

 11. Mary Poppins 22 października 2018 o 23:51

  Dzieki Pepsi
  Lovciam ??

 12. Sylwia 23 października 2018 o 06:42

  Pepsi, aplikuję lugolę na skórę, po kilku minutach nie ma śladu plamy .- czy jak tylko zniknie znów aplikować płyn, nawet kilka (-naście) razy w ciągu dnia?

  1. Pepsi Eliot 23 października 2018 o 08:46

   powiedzmy zaaplikuj ze 3 razy, ale myślę,że masz po prostu słaby preparat

 13. Ella 23 października 2018 o 10:38

  Pepsi czy w podczas postu przerywanego w oknie postu można pić/jeść babkę plesznika?

  1. Pepsi Eliot 23 października 2018 o 11:38

   taki błonnik możesz, to nie o takie kalorie chodzi

 14. KASIA 26 października 2018 o 15:30

  i nie przekraczaj 10% tłuszczu w diecie? ODNOŚNIE ORGANICZNEJ TO O CO CHODZI Z TYMI 10 % I CZY MOGĘ WSZYSTKIE OWOCE I WARZYWA ? I BANANYYYYYYY MOJE UKOCHANE:)

  1. Pepsi Eliot 26 października 2018 o 19:28

   organiczna, surowa w ogromnym procencie, i jedz bananów ile chcesz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *