Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 878 058
31 online
42 358 VIPy

Czy postanowienia noworoczne już się powoli u Ciebie wykruszają?

Postanowienia noworoczne

Ludzie nie osiągają swoich celów tylko dlatego, że sobie na to pozwalają.

Poza tym uważają, że i tak nie mogliby mieć więcej z powodu tego, co zrobili, lub nie zrobili im inni, ogólnie świat. Ludzie nie łączą swojej sytuacji życiowej z koniecznością zmiany siebie, i swojego myślenia, ale ze zmianą wszystkich wokół.

Ale świat tak nie działa. Gdy nie korzystasz z jedynego narzędzia, które wyróżnia Cię na tej planecie, świadomego samorozwoju, świadomej ewolucji, i dokonywania w tym celu wyborów, całkiem bezdusznie zostanie w stosunku do Ciebie zastosowane ewolucyjne prawo natury. Duże zje małe. Silne przetrwa, słabe wyginie. 95% ludzi podkłada się jako pokarm dla sukcesu 5%. Jeśli chodzi o całą kasę świata, proporcje są jeszcze bardziej rozchwiane.

Tylko promil ludzi ma tyle, co pozostała reszta w sumie. Chociaż kasy i dóbr jest nieograniczona ilość i mógłby je mieć praktycznie każdy.

Tymczasem, żeby samemu osiągnąć sukces należy spełnić tylko jeden jedyny warunek:

yyy… POSTAWIĆ SOBIE SKRAJNIE WYSOKIE WYMAGANIA

Tylko skrajnie wysokie wymagania wobec siebie doprowadzają do sukcesu. Gdy rozejrzysz się na boki, może spojrzysz do lustra, zobaczysz ludzi, którzy nie mają w stosunku do siebie skrajnych wymagań. Jeśli, to tylko w stosunku do wszechświata. Dlatego tylko 5% ludzi należy do arystokracji, w tym duchowej.

Postanowienia noworoczne

Jeśli więc potrzebujesz nowego roku, żeby schudnąć, urosnąć, zarobić, oznacza to, że od dłuższego czasu odczuwałaś dyskomfort, a jednak nie zrobiłaś prawie nic. Nie złożyłaś sobie obietnicy ze skutkiem natychmiastowym wcielenia w życie zmiany, dlatego miej na siebie oko. Jednak lepiej późno niż nigdy.

Inne plusy dodatnie:)

Po pierwsze nie ma po co zastanawiać się dlaczego znalazłaś się w tej sytuacji? Szkoda czasu na rozkminianie skąd się wzięłaś w czarnej dupie? Zresztą wcale nie musisz tego wiedzieć. Skąd wyruszasz już wiesz, ustal gdzie chcesz dojść (daleko i wysoko)i natychmiast zabierz się do roboty. Wszyscy jesteśmy w procesie utrwalania jakiegoś nawyku, albo się jakiegoś pozbywania.

Po drugie, zmiany ku sukcesowi prowadzące można dokonać zawsze, w dowolnym momencie życia. Tyle, że wymagania wobec siebie raz, muszą Twoją dupę urywać, dwa, muszą ewoluować wraz z Tobą.

Ludzie nie osiągają swoich celów tylko dlatego, że sobie na to pozwalają

Pozwolisz sobie?

Na zawsze Twój
Horry Porttier

(Visited 9 806 times, 1 visits today)
Horry-Porttier Horry Porttier
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

  1. avatar Monika Szulzyk 21 stycznia 2022 o 21:16

    Lubie ?. Dzięki za motywacje, proszę o więcej ?‍♀️.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Jesteś mądrą panną i wiesz już, gdzie NATURA schowała NAJWIĘCEJ WITAMINY C! Dodaj więc Camu Camu This is BIO do czwartej szklanki lub do zielonego szejka

Nie zaszkodzi zejść na Ziemię, przysiąść na krześle i wypić zielonego szejka z Camu Camu This is BIO!:)

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum