Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
211 821 842
113 online
33 988 VIPy

Czy postanowienia noworoczne już się powoli u Ciebie wykruszają?

Ludzie nie osiągają swoich celów tylko dlatego, że sobie na to pozwalają

Poza tym uważają, że i tak nie mogliby mieć więcej z powodu tego, co zrobili, lub nie zrobili im inni, ogólnie świat. Ludzie nie łączą swojej sytuacji życiowej z koniecznością zmiany siebie, i swojego myślenia, ale ze zmianą wszystkich wokół.

Ale świat tak nie działa. Gdy nie korzystasz z jedynego narzędzia, które wyróżnia Cię na tej planecie, świadomego samorozwoju, świadomej ewolucji, i dokonywania w tym celu wyborów, całkiem bezdusznie zostanie w stosunku do Ciebie zastosowane ewolucyjne prawo natury. Duże zje małe. Silne przetrwa, słabe wyginie. 95% ludzi podkłada się jako pokarm dla sukcesu 5%. Jeśli chodzi o całą kasę świata, proporcje są jeszcze bardziej rozchwiane.

Tylko promil ludzi ma tyle, co pozostała reszta w sumie. Chociaż kasy i dóbr jest nieograniczona ilość i mógłby je mieć praktycznie każdy.

Tymczasem, żeby samemu osiągnąć sukces należy spełnić tylko jeden jedyny warunek yyy… POSTAWIĆ SOBIE SKRAJNIE WYSOKIE WYMAGANIA.

Tylko skrajnie wysokie wymagania wobec siebie doprowadzają do sukcesu. Gdy rozejrzysz się na boki, może spojrzysz do lustra, zobaczysz ludzi, którzy nie mają w stosunku do siebie skrajnych wymagań. Jeśli, to tylko w stosunku do wszechświata. Dlatego tylko 5% ludzi należy do arystokracji, w tym duchowej.

Jeśli więc potrzebujesz nowego roku, żeby schudnąć, urosnąć, zarobić, oznacza to, że od dłuższego czasu odczuwałaś dyskomfort, a jednak nie zrobiłaś prawie nic. Nie złożyłaś sobie obietnicy ze skutkiem natychmiastowym wcielenia w życie zmiany, dlatego miej na siebie oko. Jednak lepiej późno niż nigdy.

Inne plusy dodatnie:)

Po pierwsze nie ma po co zastanawiać się dlaczego znalazłaś się w tej sytuacji? Szkoda czasu na rozkminianie skąd się wzięłaś w czarnej dupie? Zresztą wcale nie musisz tego wiedzieć. Skąd wyruszasz już wiesz, ustal gdzie chcesz dojść (daleko i wysoko)i natychmiast zabierz się do roboty. Wszyscy jesteśmy w procesie utrwalania jakiegoś nawyku, albo się jakiegoś pozbywania.

Po drugie, zmiany ku sukcesowi prowadzące można dokonać zawsze, w dowolnym momencie życia. Tyle, że wymagania wobec siebie raz, muszą Twoją dupę urywać, dwa, muszą ewoluować wraz z Tobą.

Ludzie nie osiągają swoich celów tylko dlatego, że sobie na to pozwalają. Pozwolisz sobie?

♥♥♥

Na zawsze Twój Horry

PS

Koniecznie oglądaj Pepsi w temacie powyższym: https://fb.watch/aHAYtO-3fx/ https://fb.watch/aHAYtO-3fx/


Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.


Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w naszym wellness sklepie This is BIO


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

(Visited 648 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

  1. avatar Monika Szulzyk 21 stycznia 2022 o 21:16

    Lubie ?. Dzięki za motywacje, proszę o więcej ?‍♀️.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum