logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
104 660 499
266 online
32 912 VIPy
Reklama

TWÓJ REGULATOR HORMONÓW
ORAZ ENERGIA
MACA This is BIO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Czy seks z knurem oznacza, że oboje wibrują na tym sam pułapie?

bikini/ pepsieliot

Pierwsze przebudzenie do życia następuje w tym momencie, gdy nagle zdajesz sobie sprawę, że jesteś w grze, że tutaj doświadczasz, zdobywasz umiejętności, ale że nie jesteś ani swoim awatarem, ani swoim ego.

Pojawia się też bardzo interesująca informacja, że to co się wokół Ciebie dzieje, to jest odbicie Twoich myśli. Jednak Twoje myśli nie są takie sobie znowu Twoje, gdyż nałożony jest na nie software, czyli oprogramowanie, bowiem ego tylko pozornie działa na Twoją korzyść, ego jest zmanipulowane przez przekonania i lęk.

I taki komć

A mi się nasunęło takie pytanie, jak to jest z poziomem świadomości w bliskich związkach? Kiedyś, kiedy jeszcze studiowałam (jestem psychologiem), na zajęciach prowadząca powiedziała, że cyt.: „Poziom świra w związku jest mniej więcej wyrównany”. To zdanie bardzo do mnie dotarło, bo to faktycznie tak jest….

Wydaje mi się, że z poziomem świadomości, czy etapem przebudzania się jest podobnie. Jeżeli ludzie są na bardzo odległym poziomie, to się nawet nie przyciągną, w ramach myślenia, że podobne przyciąga podobne. A nawet jeżeli jakimś boskim cudem przyciągną, przez jakieś matrixowe cele, to taka relacja potrwa chwilę i się rozpadnie …. tak?

No i kolejna blisko związana kwestia, która mnie zastanawia, to sex. Przecież w trakcie seksu dochodzi do wymiany energetycznej, więc warto nie wpuszczać na teren swojego organizmu jakiś knurów, bo nas „zesknużą”, tak? Po prostu obniżą nasze wibracje … dobrze myślę?

Reklama

Tu znajdziesz skuteczny spalacz tłuszczu BIKINI BURN TiB z ekstraktem z zielonej herbaty, jagodą acai, hca, octem jabłkowym, kelpem, wyciągiem z grapefruita i bezwodną kofeiną. Idealna synergia (szczególnie na początku) z programem „jem i chudnę” z przerywanym postem.


Logujesz się do gry około czwartego miesiąca życia awatara, posiadając natenczas świadomość wyrażoną jakością, ale nie intelektem (zero rozumu ma Twoja świadomość), oraz jednostkę wolnej woli. Czyli jesteś świadomością obdarzoną jednostką wolnej woli na poziomie bytu i ten stwór ma ewoluować, ale może też się cofnąć na pewnym etapie rozwoju.

Owa świadomość zanurza się w grę do tego stopnia, że nie ma pojęcia, że nie jest swoim awatarem, ani swoim ego. Myśli, że rzeczywistość przez to, że jest materialna to nie jest obliczona komputerowo. Myli się, rzeczywistość jest wirtualna, bo to jest gra.

Jeśli postrzegasz siebie jako ofiara losu, to w Twojej przestrzeni nie pojawią się podobnie wibrujące ofiary. W Twojej przestrzeni pojawią się kaci. Ba, nawet jak pojawi się ofiara, to z powodu Twojej intencji, czyli myślenia intencjonalnego, nawet ofiara zamieni się w Twojego kata. Mówi się o dzieciach, które nagle zaczynają się irracjonalnie zachowywać przy swoich rodzicach, całkiem inaczej niż przy dziadkach, że to diabły wcielone, a to tylko odpowiedź temperamentu dziecka na wizję jego rodzica z kim ma niby do czynienia.

W jednym mieszkaniu mieszka wiecznie niezadowolony starzec, który niczego ciekawego nie widzi w życiu, i otrzymuje tylko nieprzyjemne okoliczności, a w tym samym czasie chłopczyk odkrywa najpiękniejsze okoliczności, wszystkim się zachwyca, wszystko go dziwi, jak zajączek puszczony z lusterka, albo tęcza.

Rzeczywistość jest taka jaką tworzysz myślami, na tym polega ta gra. Nawet choroba dla jednego będzie tragiczną karą za niewiadomo jakie grzechy, a dla drugiego ciekawym doświadczeniem, sprawdzianem, wyzwaniem, pozbywaniem się strachu, przebudzeniem.

woman/ pepsieliot.com

Emocje są odpowiedzią ciała na nasze myśli. Jeśli pomyślisz o strachu ciało zaraz odpowie taką emocją, jeśli jednak zaczynasz żyć świadomie, zanim pojawi się myśl o strachu, pojawi się światła myśl o czymś dobrym, nowym, porządkującym, obniżającym entropię. Gdy obniżasz stopień chaosu wokół siebie, nagle zaczynasz więcej rozumieć, Twój świat zaczyna robić się piękny, na tym polega kreacja. Dlatego pasja, twórczość ma największą wartość w tej grze, gdyż po pasji najłatwiej jest kochać siebie, obudzić się, przestać się bać i zacząć szczerze kochać życie i pomagać ludziom.

Przekonania i lęki są ograniczające. Wahadła destrukcji nie mają serca, współczucia, ani też mściwości, działają bezwzględnie, jak komputer, bo gdy pomylisz tylko jedną literkę w trzynastozgłoskowcu, to on Ci powie, że takiego hasła nie ma. Gdy zaczynasz się budzić, dostrzegasz, że w każdej strukturze pojawia się wahadło, które zaczyna nią sterować ale bez hierarchii.

Im bardziej niektórzy będą się bali działań PiS, tym bardziej będą straszeni i rzeczywistość polska będzie dla nich przerażająca, bogaci będą chcieli się koniecznie wylogować z tego kraju. I odwrotnie, im bardziej niektórzy będą zadowoleni, tym bardziej kolorowe będą mieli odbicie w lustrze. Chyba, że zaczną nierozumnie piętrzyć potencjały zacierania rąk, pojawią się wówczas siły wyrównujące, bo Wszechświat i wszystko wokół, nie wiedzieć czemu, dąży do równowagi.

Dla ludzi, którzy budzą się ze snu, orgazm jest formą zabicia strachu, jest podpuchą, aby zachęcić wszelkie stworzenia do rozmnażania. W życiu ludzi, orgazm służy do rozładowania emocji strachu i jest ekstatyczną silną emocją, która po prostu jest ogromnym strachem, tylko, ze znakiem minus.

Ludzie, którzy się budzą, czyli przestają się bać, albo  w ogóle rezygnują z seksu, albo korzystają z niego w sposób zrównoważony, bez ekstazy, raczej jako piękny akt miłości, o ile jest im to w jakiś sposób potrzebne, na przykład, gdy widzą, że taką procedurą mogą uszczęśliwić drugiego człowieka. Jednak pobudki do uprawiania seksu nigdy nie powinny wypływać z przekonań, tylko z własnej prawdy.

To jest tak, jakbyś przeprowadziła staruszkę przez jezdnię tylko wtedy, gdy inni patrzą, albo z powodu, że tak wypada, że ksiądz na ambonie przykazał, albo cokolwiek, to zupełnie nie ma wartości obniżania entropii, to nie czyni Cię dobrym, to jest tylko przekonanie, czyli matriks, czyli software.

Wracając do tego, czy przyciągniesz knura, czy nie. Myśl jest energią, ma swoją wibrację, gdy myślisz o sobie jak o świni, przyciągniesz knura. Nieważne kim jesteś, liczy się to jaka jest Twoja intencja, zamiar, co myślisz patrząc na świat.

Gdy patrzysz na swojego knura i myślisz, że nie jest źle, że ten knur to Twój stopień do wzrastania, że można się z tego pośmiać, jak bardzo da się uporządkować myśli, pasjonować się czymś, nawet pieczeniem szarlotki dla knura, wszystko nabiera rumieńców. Wybaczysz sobie nawet tę ekstazę, przecież to tylko gra, a Ty uczysz się grać. Co z tego, że logujesz się już po raz dwutysięczny siódmy.

z milością

(Visited 5 386 times, 1 visits today)
44- 44 - kim jest? Trudniej jest ocenić, niż to kim ona nie jest. Z pewnością nie jest już PepsOsho, ani też żadną inną koniunkcją. Po prostu, jakbyś chciała, jest sobie nawadnianiem Twojego późnowiosennego ogrodu.
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. sensimille 17 marca 2019 o 20:52

  Peps,
  A co jeżeli panicznie boję się zdrady w związku – dostanę faceta lubiącego zdradzać ? W sensie wibracje krzyżowe mnie napotkają ???

 2. Kaki 17 marca 2019 o 21:57

  Czy jeżeli dziecko w wieku kilku lat doświadcza mega przemocy ze strony matki, która ciągnie się do wyprowadzki na studia, to znaczy, że od małego wibrowało jako ofiara, więc matka stała się katem?

 3. Chuch 18 marca 2019 o 10:36

  Droga Pepsi, jesteś najcudowniejszą osobą w sieci. Dobrze, że znalazłam Twojego bloga. . . <3 <3

  1. Pepsi Eliot 18 marca 2019 o 16:25

   <3

 4. uda 18 marca 2019 o 10:38

  Tylko najgorsze z tą świadomością, oświeceniem jest to, że może być regres:( ja tego doświadczam, muszę ćwiczyć uwaznosc.

 5. amchlc 18 marca 2019 o 13:53

  Hmm a ja się zastanawiam jak to jest z tymi etapami przebudzenia? Ile ich właściwie jest? Jeśli pierwsze przebudzenie następuje w momencie, gdy zdajesz sobie sprawę, że jesteś w grze… to co się dzieje dalej? Czy to jest kwestia indywidualna czy trzeba „zaliczyć/odhaczyć” jakieś z góry określone fazy, albo chociaż jakąś liczbę minimalną?

  1. Pepsi Eliot 18 marca 2019 o 14:29

   można takie etapy wymieniać i próbowałam takich rzeczy na blogu, są wpisy, ale obecnie całkowicie zarzuciłam, po prostu idź przez życie, porządkuj, obniżaj entropię, akceptuj błędy, ucz się na nich, i ciesz się, to jest ewolucja świadomości, pozbywanie się strachu i w to miejsce miłość bezwarunkowa

 6. Bogata 18 marca 2019 o 14:06

  Bedzie mialo tendencje spotykav takie “matk“, jak.nie przerobi tych granic….

 7. Gabi Orchita 18 marca 2019 o 14:59

  Czemu post nie widzialny przez kilka dni? Tak tylko pytam <3

 8. lavi 18 marca 2019 o 22:34

  Chociaż ostatnio coraz więcej rozumiem, np. dlaczego pewne rzeczy musiały się wydarzyć, dlaczego pewne osoby zachowują się w określony sposób, może to jeszcze nie przebudzenie, ale początek zrozumienia. Wydaje mi się, że przebudzenie nie ma granic. Możliwe, że są jakieś poszczególne etapy, ale u każdego to wygląda inaczej i ma indywidualny czas trwania. Myślenie o odhaczeniu konkretnych faz (taki typ myślenia, który wyćwiczyli nam w szkole- musisz zaliczyć te punkty, żeby zdać) oddala nas od skupienia na obecnym etapie i eksplorowania go, oraz cieszenia się nim. Mimo, iż zdarza mi się jeszcze często reagować nie w taki sposób, jak bym chciała, to coraz częściej potrafię cieszyć się z bogactwa życia, z chwili w której jestem, z diamentów deszczu na gałęziach drzew.
  Pepsi kochana, chyba powycinałaś pewne części z tekstu, bo mam wrażenie, że podczas pierwszego czytania ubawił mnie nieźle, a teraz jakoś nie widzę tych fragmentów : D W każdym razie ekstaza z „knurem” może być wspaniała (takie wejście w swą dziką naturę to też część doświadczenia), grunt to nie mieć poczucia winy i wtedy nawet nie trzeba sobie wybaczać, a „knur”, gdy widzi się w nim sympatyczną świnkę, potrafi być naprawdę uroczy i troskliwy. Mężczyźni potrafią być wspaniali, gdy się w nich wierzy.

  1. Pepsi Eliot 19 marca 2019 o 05:30

   czasami trzeba coś wyciąć 🙂

 9. Keyt 19 marca 2019 o 10:11

  Nie mogę dodać komentarza bezpośrednio – lavi, piękne słowa :)))

 10. lavi 19 marca 2019 o 16:40

  Dziękuję Keyt : ) Mój komentarz miał być odnośnie wypowiedzi amchlc, ale też nie działała mi ta opcja na komputerze. Teraz piszę z telefonu i chyba wciąż nie działa, pomimo klikania na strzałkę obok Twojej wypowiedzi.

 11. Justyna 21 października 2019 o 09:09

  Pepsi – chyba założę coś w stylu brulion i Twoje zdania hitowe – zaczne zapisywać i kodować i wgywac nowy softwere.
  Powiedz mi proszę, jak mam poradzić sobie – z…….
  .ten maminsynek z którym miałam problem, i teściami – okazało się, że zdradzał mnie kilka lat z „koleżanką” – teraz juz partnerką. Tym sposobem byłam oszukiwana, ta kobieta – pedagog – oszukiwała swojego męża – detektyw itd. wtargnęła w moją rodzinę. i mam niezrozumienie do tej kobiety – jak mogła zrobic to moim dzieciom,ze odebrała im ojca – gdzie jej etyka?
  od publikacji tej sytuacji już mija ponad 6 mies – i co? …ona niedawno awansowała na VICEDYREKTOR – co mnie lekko jeszcze bardziej dobiło- teraz : nosi mnie, nie potrafię uciszyć swojego głosu – wewnątrz czuje – glos – zrób coś!! – a ja MILCZE! znajomi, mówią mi głUpia, ja juz dawno bym zrobiła zadyme, donos to tamto – a ja MILCZE! …ale mną nosi – bo chciałabym przebić balon – emocje mną szarpią – płacze na siłce, nagle, płacze nagle w aucie – żal – brak zrozumienia – itd. medytuje,, wiem,ze to jest po coś, wiem,ze to lekcja, wewnątrz czuje, ze coś powinnam zrobić, nie umiem odpuścić – próbuje , olewam , żyje swoim życiem, medytuje, – NIC. nadal milcze, pani pedagog jest z moim mężem w weekendy, mąż wraca w dni robocze do domu- do dziecka.
  jak odpuścić?

  1. Pepsi Eliot 21 października 2019 o 09:29

   napiszę posta

   1. Justyna 21 października 2019 o 09:45

    DZIĘKUJE, DZIEKUJE, DZIĘKUJE – dowal mi, kopnij – cokolwiek
    chciałabym się kiedyś spotkać z Tobą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *