Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 971 502
61 online
38 998 VIPy

David Icke, czyli jaszczury są wśród nas i do tego rządzą światem?

W przeciwieństwie do ikony mody Lindy Writh ikona „ruchu prawda”, David Icke  działa na rzecz uczciwego rządu (co już samo w sobie zdaje się być antylogią), wolności osobistej i wyższej świadomości. Jego osobista historia duchowego przebudzenia i transformacji była w sumie tak niespotykana w środowisku matrixowym, w którym się obracał, że wzbudziła skrajne emocje. Oczywiście meanstream uważa go za niebezpiecznego wariata, a Reptilianie się do tego przyłączają (jak to jaszczury:), ale dla wielu ludzi David Icke stał się źródłem inspiracji.

Jaszczury są wśród nas i do tego rządzą światem?

Icke twierdzi, że wśród ludzi istnieje rasa Reptilian, czyli ludzi jaszczurów (zmiennokształtnych jaszczuro-ludzi). Według niego takimi istotami są m.in. były amerykański prezydent George W. Bush, królowa Elżbieta II, popularny piosenkarz country Kris Kristofferson i inni. Tworzą oni grupę, określaną przez niego Iluminati lub Zakon Iluminatów, która kontroluje świat, usiłując stworzyć światowy rząd. Śladem tych planów miałyby być Protokoły mędrców Syjonu. Reptilianie mają być odpowiedzialni za szereg katastrof, w tym tych największych.

Ziemia była nasza, czyli nie było żadnych podziałów na narody, państwa, terytoria, przynależności. Mógłbyś zbudować dom dla siebie bez zezwolenia w dowolnym miejscu kuli ziemskiej, czy Kosmosu. Nie musiałbyś mieć prawa jazdy na urządzenie wysoko technologiczne, tylko pojechałabyś czym byś chciała. Za to duchowo świat wokół kwitłby, a nie wręcz przeciwnie. High-tech państw policyjnych, to to w czym teraz żyjemy, na nieświadomce. Karmiąc matrix koszmarnym strachem,albo wściekłością na barykadach, albo tylko ciągłym podnieceniem nowym przedmiotem, w tym podnieceniem seksualnym. David Icke, brytyjski pisarz i mówca, był też prezenterem yyy … w wiadomościach i to jego doświadczenie w dziennikarstwie daje mu wyjątkową przewagę w kontaktach z naporem krytyki. Potwornie krytykuje się Icka, ale owa ikona „ruchu prawdy” ustawia przełom dla nowego  zrozumienia naszej osobistej mocy wpływania na pozytywne zmiany w tym brutalnym świecie.

Możesz wszystko, tylko nie wychodź na barykadę. Zrób to inaczej. Nie bój się po prostu matrixu, nie wspieraj go uwagą, obódź się. Nie oceniaj, ale wibruj wysoko. Im wyżej wibrujesz, im częściej jesteś w tu i teraz, im bardziej się nie boisz, tym bardziej matrix nie ma co żreć. David zachęca i sam podjął już działania, aby powstał bezpłatny portal internetowy o globalnym zasięgu, aby przeciwdziałać uszkodzeniom prania mózgu przez branżę medialną. Coś jakby antyFacebook dla budzących się i już oświeconych. Portal o wysokich wibracjach.

Społeczeństwo wcale nie musi uważać strachu, ignorancji, bezsilności, jako swojego codziennego życia. To jest nam narzucowne i wymyślone. Wystarczy, że nie będziesz wspierać uwagą takich działań światowego rządu. David Icke wprawdzie niejako wszedł na barykadę, ale jego wytrzymałość i dowcip w przeciwstawianiu się kłamstwom mediów głównego nurtu jest kreacją, twórczością, przejawem odwagi.

pa! Twój Horry Porttier:)

   

(Visited 6 801 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar gagatec 29 czerwca 2017 o 16:07

  Przecież od dawna wiadomo, że królowa E jest jaszczurką 😀

 2. avatar Luśka 29 czerwca 2017 o 17:56

  a ha ha ha…i on tu trafił. Koleś (Icke) jest fenomenalnie szalony. Daje świetne wykłady. Zgrabnie obnaża konstrukcję mechanizmów rządzących współczesnym „chaosem”. Do tego jest niezmiernie zabawny. Jestem za!

 3. avatar katsevmanus 29 czerwca 2017 o 20:43

  napisał świetną książkę „Wolność przewodnik dla robotów”. Warto też posłuchać (youtube) jaką drogę przeszedł (kompletne wyśmianie przez wszystkich), żeby od niego odpadła potrzeba aprobaty – inspirujące.

 4. avatar Dagmara 1 lipca 2017 o 18:19

  dlaczego akuratnie jaszczurki, a nie na przykład myszy? co ma na myśli, że są jaszczurkami? że jak nikt nie widzi to zamiast normalnej twarzy mając twarz jaszczurki?:D czy na jakiej to zasadzie? i skąd ta rasa się wzieła u nas?

  1. avatar Jarmush 1 lipca 2017 o 20:00

   z innego wymiaru 🙂

   1. avatar heniek 11 kwietnia 2020 o 15:36

    ty pepsi eliot a kto stworzył ludzi i nimi zarządzał od przylotu pierwszego gada czyli adam i ewa i szatan jaszczur buziaczki pepsi eliot co tam u Władimira putina :-}

    1. avatar Jarmush 11 kwietnia 2020 o 16:35

     2 aminokwasy 🙂 ja się podpisuję pod tym są 4 części, ale w książkach Tom Campbell wyjaśnia znacznie więcej

     youtube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum