logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
96 286 922
188 online
32 641 VIPy
Reklama

fasiontv/pepsieliot

MACA This is BIO
NATURALNIE REGULUJE HORMONY

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

10 zasad, w tym dieta i najlepsze suple, leczenia przerostu Candidy

rich/pepsieliot.com

A więc dieta i suplementy w leczeniu przerostu Candidy wg Waltera Lasta

Czyli, jakby co, uzdrów się sama …

Wiesz już, albo podejrzewasz (na bank), że masz przerost Candidy i innych drożdżaków, więc co robisz? Najpierw oczywiście przed Tobą pięciodniowe oczyszczanie jelit z Candidy a potem co masz robić, co jeść, coś suplementować?

Owszem dieta 811 w kontekście Candidy brzmi logicznie, chociaż kontrowersyjnie , jednak każdy kto się nad nią (811) pochylił wie, że jest to rodzaj hardcore w naszym klimacie. Wychładzania ciała trudno uniknąć na początku, tym bardziej mało kto poleca, bo jeszcze trzeba baaardzo ograniczyć tłuszcz, do 10% z wszystkich kalorii.

10 zasad, w tym dieta i najlepsze suplementy, leczenia przerostu drożdżaka Candidy

1. Unikaj cukru, w tym ogranicz słodkie owoce (dopóki masz drożdżycę)

Unikaj cukrów prostych (na początek nie jedz owoców w większych ilościach, 2 słodkie banany dziennie to już i tak sporo, szczególnie gdy nie zamierzasz baaardzo ograniczać tłuszcz w diecie), a przede wszystkim odstaw gluten (nawet białka glutenopodobne, nie mówiąc o pszenicy) i wszystko co jest fermentowane na bazie drożdży.

2. Jedz warzywa

Jedz dużo warzyw, w tym nie omijaj strączkowych, jako dodatki do pokarmów z białkiem i tłuszczem zwierzęcym (ryby, mięso, jaja, ale … o tym za chwilę). Świetne są warzywa kapustne, i surowe sałatki, marchew tarta może być, jest nawet wskazana, generalnie dużo rozpuszczalnego błonnika.

3. Jedz zielonki

Doskonałym sposobem na oczyszczenie przewodu pokarmowego jest zmiksowanie garści świeżych zielonych liści, dolanie wody i wypicia ich bez odcedzania. Błonnik i chlorofil pochodzący z liści stanowią wysokiej jakości pokarm dla bifidobakterii zamieszkujących okrężnicę. Jeśli dodasz algi i trawy, jak ten organiczny zestaw 4 Greens, otrzymasz sensu stricte przepis na czwartą szklankę, z 4 szklanek.

Jeśli nie masz dzisiaj pod ręką zielonych liści, użyj sproszkowanego organicznego jarmużu, brokułów, wodorostów kelp (jod!) czy szpinaku. Polecamy idealne na tę porę zielonki This is BIO.

4. Czosnek jako remedium na dietę prozapalną

Gdy upierasz się, żeby jeść węglowodany proste (wraz z tłuszczem) jak owoce, biały ryż, ziemniaki, to jednak nie jedz drożdżówek, wybieraj chleb na zakwasie i koniecznie dodawaj do takich kontrowersyjnych zdrowotnie posiłków ząbek czosnku z kurkumą, oraz olejem kokosowym.

Po oczyszczeniu jelit i kilkutygodniowej ogólnoustrojowej terapii przeciwgrzybiczej znowu możesz wprowadzić węglowodany proste, jak owoce i inne, ale ciasto drożdżowe i sery pleśniowe w bardzo ograniczonym zakresie (zero?), po prostu tylko wtedy, jakby się Twój organizm uparł:) Baśń o dziewczynie, której organizm chciał jeść chleb z dżemem.

Pleśnie niekoniecznie powodują przerost drożdżaków Candida, ale są bardzo niezdrowe, wzmacniają stany zapalne i osłabiają układ odpornościowy. Posypywanie kwasem askorbinowym/witaminą C  (jak solą) podejrzanego pokarmu daje dobre rezultaty wg Clark.

5. Kwas jabłkowy bierz

Jeśli wciąż dokucza Ci zmęczenie i osłabienie mięśni staraj się jeść od 20 dkg do 30 dkg zielonych jabłek dziennie. Ostatnio pojawiły się, niestety nie w Lidlu. W lecie papierówki dzikie byłyby doskonałe. Należy te jabłka jeść od rana, a potem w równych odstępach czasu, a chodzi o kwas L-jabłkowy, który bardzo ułatwia oddychanie komórkowe. Im bardziej kwaśne (mniej dojrzałe) jabłko tym lepiej, tego kwasu jest jeszcze więcej w wiśniach i nektarynkach, zawsze bio, bo z parszywej 12.

Możesz użyć suplementu z kwasem L-jabłkowym. Normalna dzienna dawka kwasu L-jabłkowego może wynosić od 1,5 do 2 g, natomiast chlorku magnezu około 500 mg

Można użyć jabłczan magnezu, który jest połączeniem magnezu z kwasem jabłkowym właśnie. Bierz go w dawkach podzielonych w trakcie, lub przed posiłkami. Zbyt duża ilość magnezu (podobnie jak witaminy C) może skutkować biegunką.

Reklama

Tu znajdziesz  CYNK TiB® pomocny dla dużej ilości funkcji ciała, rozrodczość, równowaga kwasowo-zasadowa, metabolizm węglowodanów, poziom testosteronu wzrok.  Cynk pomaga w prawidłowej syntezie białka i DNA, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, kwasów tłuszczowych i witaminy A. Cynk to także zdrowe kości, włosy, paznokcie i skóra. NEWS! Wreszcie go mamy, jedynym dodatkiem oprócz kapsułki z celulozy jest mączka ryżowa i żadnych innych wypełniaczy, no i jest w szkle, czegoś podobnego nie ma na ryneczku. Jaramy się tak samo jak NOWYM selenem, cytrynianem magnezu i folianami TiB®🙂


6. Bierz B complex z B6, magnez, cynk i selen

Preparatmulti-witamonowy, najbardziej chodzi o witaminy z grupy B, jak w tym preparacie B complex z dodatkiem fosforanu pirydoksalu jak ten fosforan pirydoksalu (50-150g), czyli witaminy B6 (P-5-P), z naturalną witaminą E, jak ta, wraz z dobrym magnezem, selenem i cynkiem. Polecamy bardzo dobre cytrynian magnezu, selen i cynk, w których to suplementach jedynym dodatkiem oprócz kapsułki z celulozy jest mączka ryżowa i żadnych innych wypełniaczy, no i są w ciemnym szkle.

7. Nie zapominaj o astaksantynie

Przeciwutleniacze, co ogólnie oznacza, aby przyjmować jak najwięcej antyoksydantów. Bierz astaksantynę, od 10 do 12 mg na przykład tej dziennie, ponieważ astaksantyna jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy, szczególnie korzystnym dla mózgu i skóry.

W razie podejrzenia infekcji wirusowej Walter Last radzi branie nawet od 200-400 mcg selenu dziennie oprócz dużej ilości witaminy C, jak ten kwas askorbinowy i innych przeciwutleniaczy.

8. Co z siarką?

Przypominam kwestię siarki (MSM), czyli jak dawkować MSM z C, co i jak, oraz molibdenu: 

Według Waltera Lasta, molibden w dawce około 5oo mcg może pomóc, jeśli żywność lub suplementy zawierające siarkę (w tym MSM) powodują problemy.

9. Idealne białko na przerost drożdżaków, spirulina z izolatem serwatki

Idealnym suplementem białkowym jest połączenie 1 łyżeczki spiruliny (proponujemy tę organiczną Spirulinę This is BIO) w proszku i 2 łyżeczki izolatu 100% CFM białka serwatki (proponujemy sprawdzony Shape Shake TiB). Tak właśnie może wyglądać Twoja 4 szklanka, gdy jesteś w programie jem i chudnę z przerywanym postem.

Zarówno spirulina, jak i chlorella (i inne zielonki) mogą sprawić, że Twój stolec będzie zielony, ale to dobra oznaka świadcząca o tym, że bierzesz ich wystarczająco do wyleczenia ścianek jelit!

Reklama

Tu znajdziesz szkocki 100% organiczny KELP This is BIO®, świetne źródło jodu, reguluje działanie tarczycy, pomaga chudnąć i upiększa dermę, dobry dodatek do 4 szklanki


10. Koniecznie jod

Jod pomaga chronić błonę śluzową przed inwazją grzybów. Osobiście polecam codzienną w razie potrzeby (gdy plama bardzo szybko znika) suplementację płynu Lugola przez skórę, robiąc plamę 1 lub 2 kroplami płynu Lugola z apteki,  około 3 cm średnicy na nadgarstku, lub brzuchu.

Jod chroni ciało nie tylko przed grzybami, ale również hamuje rozwój torbieli w piersiach, macicy, jajnikach i jelitach. Możesz stosować też wodorosty Kelp, dodając je do 4 szklanki.

Jeśli decydujesz się pić krople Lugola, osoby wrażliwe powinny zawsze zwiększać dawkę jodu stopniowo, aby nie doszło u nich do tymczasowej nadczynności tarczycy, skutkującej przyspieszonym pulsem, uczuciem gorąca, zmęczeniem i bólami głowy. Może to być problemem szczególnie u osób przyjmujących lekarstwa na tarczycę lub serce albo przyjmującym steroidy. Należy wtedy zmniejszyć dawkowanie.

owocek

Źródło: „Jak wyleczyć się z drożdżaków” Walter Last

PS
Dla bardziej i na poważnie wciągniętych w temat „obcych na pokładzie”, gdy dzieje się nie najlepiej:

Nieinwazyjne oczyszczanie w kolejności: jelita, nerki, wątroba wydaje się najbardziej prozdrowotne. Zbadaj też na sam początek poziom metabolitu D (25(OH)D), oraz pH moczu (mamy dobre paseczki), to jest taka wyjściówka do poznania swojego ciała.

Miej na uwadze, że przerost Candidy to tylko jeden z elementów układanki, bardzo często ma się też po prostu pasożyty. Nie pomiń herbatki leczącej ponad 60 chorób, od oczyszczania nerek ziółkami i testów, a następnie jak zawsze 4 szklanki.

Bardzo ważne aby zacząć od likwidacji pasożytów, dostarczyć krzemu, tlenu (4 szklanka), też woda utleniona (Nieumywakin), oraz boru (tutaj mój artykuł o boraksie), i tutaj baardzo ważny wpis, czy w Twojej solniczce jest już yyy … witamina C, czyli jak prosto zgładzić pleśń.

Po swoich doświadczeniach nie polecam 7 Pepas ani paraproteksu (absurd kosmiczny!).

Zarówno Clark, Siemionowa, jak i Małachow polecają nalewki na naowocni orzechów (czarnym i greckim, czyli włoskim:)
Dehelmint (helminty, dość przestarzałe słówko, z języka greckiego oznacza „robaki”) nr 1 wg Siemionowej to kora kruszyny, dębu oraz piołun i wrotycz. Wg Clark BWT, to nalewka z orzecha+piołun+ goździki.
Jest ich znacznie więcej w kolejnych etapach oczyszczania, to, jak zwykle u Huldy, dość konkretna receptura, można znaleźć w necie.

Objawy pasożytów w ciele często wymagają właściwie bezzwłocznej reakcji, dlatego piołun (tylko do krótkich kuracji, to trucizna), wrotycz, łopian, goździki, popijaj napary.
Zbadaj pH (mamy dobre paseczki) i podwyższaj lemoniadkami sodowymi bo, zwykle jest niskie przy ataku pasożytów. Tutaj pomocny wpis, jak pić sodę na 3 sposoby, aby spektakularnie poprawić swoje zdrowie. Mówiłam też o tym na tym fajnym wykładzie.
Wykonaj też dobry Vegatest/Biorezonans, bo to może być klucz do zagadki. Stosuj kąpiele z sodą, magnezem (np ta sól Epsom), solą kamienną szarą (aż 2-3 kg, prawie robisz wodę morską), wywarami ze skrzypu, rdestu, pokrzywy. Popijać to też można.

Zainfekowane egzemą miejsca na ciele można delikatnie smarować zwykłą wodą utlenioną, oraz rozrzedzoną MSM, o ile dobrze reagujesz na siarkę. Woda utleniona, kuracja doustna, nie musi być zaraz amerykańskie chłeptanie, oraz inhalacje o czym wspominałam we wpisie, dziecko małe kaszle, co ma robić skołowana matka?

Uwaga, przy wodzie utlenionej ważne info, że po wzięciu dawki wu, należy zrobić przerwę conajmniej 2 godziny zanim zaczniesz jeść tłuszcze, też witaminę C. Szkoda podawać jednocześnie utleniającej wody (wu) i antyutleniaczy, jak C i E, bo będą tracić potencję na wzajemne zwalczanie się. Do tego wzięte razem, podobno mogą uszkodzić przełyk.  

(Visited 19 544 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. kejt 27 października 2019 o 14:34

  Pepsi co myslisz o przepowiedniach 3wojny swiatowej? Gdzie uciec,zeby byc bezpiecznym?co z przymusowym szczepieniem ludzi i czipowaniem?

  1. Pepsi Eliot 27 października 2019 o 15:13

   w ogóle o tym nie myślę, nic mnie to nie obchodzi, i Tobie też radzę, nie przyciągaj do siebie takich braków, i takich min. A lustrze rzeczywistości każdy widzi to co mysli

 2. RaDzik 27 października 2019 o 15:26

  hej, pije niestety tylko 3 szklanki dziennie i mam problem bo zawsze musze biec do
  toalety po 3 sklance. Nie wime czy ktos tak ma czy to tylko moja uroda.
  Zauwazylem jednak ze jak mam wieksze odstepy pomiedzy szklanka 2 i 3 to jest duzo lepiej. O co chodzi? Malo HCL czy co? Pytalem o to kilka razy ale niestety odpowiedzi brak. Do szklanki 2 daje jablczan TiB

  1. Pepsi Eliot 27 października 2019 o 15:55

   a co dodajesz do 2 szklanki? Jak chlorek zmień na popijanie 2 kapsułek cytrynianu, a chlorek używaj jako oliwa nagnezowa do smarowania łydek i kostek.

 3. RaDzik 27 października 2019 o 16:22

  Dodaje do 2 szklanki jabłczan magnezu i tak mnie goni ze czasami ray nie daje. O co chodzi???

  1. Pepsi Eliot 27 października 2019 o 17:51

   Jabłczan też na wielu tak działa, jak chlorek nie mówiąc o epsom, drugą szklanką popij po prostu cytrynian magenzu 2 kapsułki. Niektórzy mają nawet rozwolnienie po moczeniu nóg w chlorku

  2. Niki 30 października 2019 o 15:38

   jak dawkujesz? przy kazdej dawce? wystarczy minimalnie mniej, jednodniowa przerwa i wraca do normy

 4. Amelia 27 października 2019 o 17:20

  Pepsi fajny art , ale gdzieś na blogu czytałam kiedyś że spirulina karmi grzyba ,czy tak jest naprawdę ?

  1. Pepsi Eliot 27 października 2019 o 17:47

   żartujesz chyba, nie wchodź na głupie blogi, owszem internet tak działa, że jak wpiszesz spirulina karmi grzyba, to znajdziesz taką informację, jakiekolwiek hasło wpiszesz do neta zawsze wszechświat Ci to potwierdzi, spróbuj sobie,nawet Ci napiszą, ze faje nie są szkodliwe, bo to witamina pp, i generalnie tylko dodatki zapachowe trują. Spirulina działa antypasożytniczo,i przeciwgrzybicznie, zawiera chlorofil i wiele innych składników, jest masa badań w tym klinicznych, że działa antygrzybicznie np to https://www.translatetheweb.com/?from=ab&to=pl&a=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2Fsearch%3Fclient%3Dsafari%26rls%3Den%26q%3Dspirulina%2Banti-fungal%2Bactivity%2C%2Bresearch%26ie%3DUTF-8%26oe%3DUTF-8

  2. Niki 30 października 2019 o 15:56

   Ech karmi… spirulina nie jest pożywką dla grzyba jak cukier w każdej postaci, także mleczny, ale. jeśli występuje przerost grzybiczy (jelito grube, żołądek) to mało co nam się wchłania prawidłowo, może zjadać wszystko co się mu podsuwa, moi pacjenci przy grzybicy np. mają zerowy poziom D3, do spodu mimo suplementacji, inne substancje odżywcze ledwo ledwo, poważne braki utrzymujące zaburzenia zdrowia

   1. Amelia 30 października 2019 o 17:03

    Dzięki dziewczyny za pomoc w rozwijaniu wątpliwości . Kiedyś czytałam tu na blogu komentarze i ktoś napisal o tym że spirulina karmi grzyba i grzegorzadam odpowiedział żeby spożywać ja ze stewią . Nie pamiętam gdzie to dokładnie bylo ale utkwiło mi to w pamięci.
    PS . Pepsi czytam tylko Twoj blog 🙂

    1. Pepsi Eliot 30 października 2019 o 17:10

     Grzegorzadam niczego nie ujmując, pisał również dziwne rzeczy. Jest masę badań na wręcz odwrotną sytuację i proszę o niekontynuowanie tego tematu na blogu <3

     1. Amelia 30 października 2019 o 17:13

      Spoko już nic nie mówię . Ciesze się że jest tak jak mówisz 🙂

 5. indeksmarket 28 października 2019 o 09:32

  Hej Peps, 27 wrześniu wysłałam do Ciebie meila z wynikami męża i moimi i prośbą o dobranie suplementacji. Czekam cierpliwie bo wiem, że masz ogrom meili ale możesz rzucić okiem czy nie poszedł do spamu? Chciałabym już złożyć zamówienie. Dzięki 🙂

  1. Pepsi Eliot 28 października 2019 o 10:57

   nie jestem w stanie wyszuka≥c teraz smamu, mam setki mejli dziennie, wyślij jeszcze raz, bo z tego dni już nie mam zaległości. <3 postaram się odpowiedzić wkrótce

 6. Godandguns 28 października 2019 o 09:43

  Jeśli pozwolisz Pepsi – kilka słów do kejt skieruję. Zdroworozsądkowo – żadnego straszenia i propagandy:). Sama zobacz.
  Kejt,
  III wojna światowa będzie, ale nie w naszym rejonie tylko na terenie Izraela – zaobserwuj od czasu do czasu gwoli ciekawości swej co się dzieje na Bliskim Wschodzie tam Izrael wyrasta powoli na 8 potęgę – ot tak zerknij sobie też na …- jeśli Pepsi nie wykasuje o co proszę, bo są tam stosunkowo dobrze ujęte sprawy duchowe – mogą być ważne dla kejt:). Minus tego – III wś – jest taki, że z naszego terenu może – nie musi – odbyć się powszechna mobilizacja bo Izrael zostanie zaatakowany z pólnocy a moim zadaniem znając historię Polski to całkiem możliwe jest, że nam naszych facetów do armii zabiorą. Należy tego uniknąć. Miłość i pokój ok – wojna nie ok.
  Gdzie uciekać? Na wieś – jakąś bazę tam mieć. Wieś jest zwykle bezpieczniejsza od miasta, miasta na ogół szybko zamieniają się w twierdze. Jeśli na wsi stanie się niebezpiecznie to uciekać w góry – tam nie ma nic do zdobycia, teren górzysty niebezpieczny, wróg może odpuścić.
  Szczepień unikać – zwłaszcza dla malutkich ZDROWYCH dzieci. Szczepienia nie dają gwarancji nie zachorowania na daną chorobę a mogą wręcz zaszkodzić. Dla zdrowia zacząć stosować rady i suple Pepsi (!) oraz grzegorza adama, kt teraz nie widzę, ale w poprzednich wpisach dobrze doradzał (biorezonans!).
  Czipowanie nie stanowi niebezpieczeństwa w tym sensie, że do czipowania ludzie zostaną zmuszeni tak jak obecnie do kart płatniczych – to też rodzaj czipu, ale da się z tym żyć. Tego czego będzie trzeba unikać to tatuaże zawierające cyfry i przyjmowane ich z własnej woli (to bardzo ważne!) i podpisanie zobowiązania do przestrzegania tego co tatuaż będzie symbolizował – biblijnie rzecz ujmując będzie to symbol bestii = antychrysta = fałszywego proroka. Z dużym prawdopodobieństwem będzie miał związek z finansami, kto nie przyjmie tatuażu i zobowiązania „nie będzie mógł sprzedawać i kupować” a to współcześnie oznacza głód. Dlatego ważna jest współpraca ludzi we wzajemnym pomaganiu sobie i wymianie usług i towarów, miłości, szacunku.
  Temat ciekawy, można się tym nie interesować i być zaskoczonym albo się zainteresować (jeszu.pl) i do niego przygotować jakoś. Pepsi, ponieważ też jesteś uduchowiona to mam nadzieję, że zgodzisz się na umieszczenie tego komentarza. Niech kejt zdecyduje i się do tego odniesie lub nie.
  Z wdzięcznością pozdrawiam:).

  1. Pepsi Eliot 28 października 2019 o 10:56

   koment tak, linki nie

 7. Japax 28 października 2019 o 10:45

  Pepsi a jak sie ma sprawa z piciem kawy przy walce z candida? Bo rozne sa informacje. Jedne zrodla ze pewna ilosc mozna, a kolejne ze bezwzglednie odstawic. I czy ewentualnie yerba mate lepsza bo tez podobno przeciwgrzybicze ma dzialanie?

 8. Godandguns 28 października 2019 o 10:59

  I super, dzięki:)

 9. indeksmarket 28 października 2019 o 11:06

  Meil wysłany. Czekam „nie”cierpliwie na odpowiedź. 🙂

 10. Ania 28 października 2019 o 20:08

  Pepsi co sądzisz o takiej sytuacji: od pół roku byłam zakochana w pewnym gościu, ja byłam mega nakręcona (nie pokazywałam tego aż tak, luzik, ale mysle ze wiedział ze byłam zainteresowana), on niby może tez, ale był bardziej bierny, jakby się czegoś bal. No i tak się miedzy sobą kręciliśmy, nie wiem co on chciał ode mnie ale postanowiłam ze o nim spróbuje zapomnieć i ch*j, ze nigdy więcej go nie spotkam
  i usune wszystko co z nim związane. Od miesiąca widuje go przypadkiem 2x w tygodniu po prostu ot tak, nie wiem o co chodzi , ale jak wiadomo nie pomaga mi to w zapomnieniu. Czy jakas karma nade mna ciąży? Naprawdę nie chce go spotykac i chce zapomnieć. Co o tym uważasz kochana? 😐

  1. Pepsi Eliot 28 października 2019 o 20:40

   naprawdę zapomnij, to wtedy on się odezwie 🙂

   1. Ania 28 października 2019 o 20:55

    już nie mam parcia żeby się odezwał, chcialabhm go nie widywać i dla mnie to paradoks ze cały czas muszę go widywać przypadkiem 😐 nie wiem czy istnieje coś takiego jak jakas klątwa ale to tak wyglada… nigdy wcześniej go przypadkiem nie widywałam 🙁

    kocham Pepsi :-*

 11. marta 31 października 2019 o 10:31

  a jak sobie radzić z przerostem grzybów pleśniowych u dziecka? (badanie mykologiczne kału wykazało) leczymy SIBO, pilnujemy diety, a tu taki kwiatek nam wyrósł…. cięzko znaleźć jakieś wskazówki, bo większość info dotyczy właśnie candidy.
  dziękuję

  1. Pepsi Eliot 31 października 2019 o 10:57

   na jakiej jest diecie? jaki ma poziom 25(OH)D? widać niestrawiony pokarm w kale?
   dobre remedium to kiszony łubin, https://www.pepsieliot.com/jak-prosto-i-naturalnie-wyleczyc-sie-z-powaznej-choroby-cz2/
   Bierze Saccharomyces Boulardii ? https://thisisbio.pl/trawienie/3664-saccharomyces-boulardii-60kaps-gg–5060040820322.html

 12. marta 31 października 2019 o 12:49

  na wynik 25OH czekamy (w lutym było 11). bierze s-biotic i biocidin. trzymamy się produktów low foodmap.
  czasami widać niestrawione resztki.
  dziękuję za link, poczytam o łubinie.

  1. Pepsi Eliot 31 października 2019 o 15:37

   bardzo niski wynik , dziecko będzie miało krzywicę , mam Ci rozpisać suplementacje?

   1. marta 4 listopada 2019 o 17:00

    dziękuję.
    odebrałam wyniki sprzed weekendu – poziom 25OH to 47,10, także chyba całkiem dobrze
    poziom wapnia przy okazji sprawdziłam – 2,52 mmol/l (2,20-2,70)
    tak więc zostają te grzyby pleśniowe w kale do opanowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *