logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
91 681 999
248 online
32 022 VIPy
Reklama

Jak zarabiać 2 -okladl]na blogu2

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Dlaczego masz nie nosić obrączki i nie spać obok pomidora, czyli oświecenie się przydarza, kiedy się przydarza

rings-on-all-fingers-wide-i

WIEM (ale to się zmienia: statystyki:), że na tym blogu chcesz przede wszystkim czytać ile sody, albo wody z octem łyknąć z rana. Rozumiem, to zawsze tutaj znajdziesz, ale powinnaś mieć też jasność, że są inne aspekty mające ogromny wpływ na Twoje zdrowie, samopoczucie i samowyleczenie.

Nie powinnaś spać w pokoju, gdzie cokolwiek pochodzi z surowca zwierzęcego. Korale z rogu, skóra, pióra tworzą szczególny kanał powiązany z centrum energetyczno-informacyjnym zmarłego zwierzęcia. Pantofle ze skóry (kierpce z wyjazdu do Zakopca) leżące niedaleko wezgłowia, czy nawet książka kucharska (sic!) z przepisami na dania mięsne, czy przegląd filmów grozy, pojawiające się w sypialni, mogą sprawić, że Twoja energia  życiowa mimo woli trafi w taki lej energetyczny.

bd431d5c3198e784180f79ff85dc3b42

Nie śpij przy filodendronie

Budzisz się każdego poranka coraz słabsza być może tylko z tego powodu, że w Twojej sypialni stoi piękny filodendron (wszystkie rośliny lianowe żyją na cudzy koszt), który wysysa energię z ludzi.

Fatalne mogą okazać się pierścionki, w  tym ciasnawa obrączka. Na rękach jest ogromna ilość punktów czuciowych związanych z różnymi organami wewnętrznymi. Badania wykazały, że często noszony ciasny pierścionek nie jest bezpieczny.

5745598036705280

Tu nawet peace i love nie pomoże? 

I tak

ZDOBIENIE małego palca prowadzi do patologii dwunastnicy. Obrączki na serdecznym palcu wywołują mastopatię, choroby organów płciowych (jak pech to pech) i gruczołów dokrewnych. Środkowy palec uciskany obrączką to arterioskleroza i nadciśnienie. Wskazujący to zwyrodnienia kręgosłupa i zapalenia korzonków nerwowych.

Na noc powinnaś więc ściągać koniecznie całą biżuterię wraz z obrączką. A także rób dni na palcowego golasa.

Zalegasz na leżaku pod tujami w swoim wypasionym ogrodzie, a tu okazuje się, że jest to roślina trująca, a jej opary działają negatywnie. Na oknie masz rozsadę pomidorów, a to przecież psiankowate, które Ci uszkadzają stawy.

tradescantia-zebrina-en-pot

Trzykrotka z „Drugiej A” 🙂

Ale już taka trzykrotka (za komuny wisiała na ścianie w każdej klasie) przynosi dużo korzyści zdrowotnych i co ważne za jej pomocą określisz szkodliwego dla Ciebie pasożyta energo-informacyjnego. Gdy nie znajdziesz źródła szkodliwej energii i nie zneutralizujesz go, liście trzykrotki (czyli identyfikatory) zżółkną i skarłowacieją.

Co do paproci miałam mylne wyobrażenie, bo sądziłam, że to smutek lasu w nocy, a tu paproć pochłania złą energię, czyli szkodliwe promieniowanie energetyczne. Ciekawe czy w tym nieżyczliwej teściowej.

Kaktus powinien stać przy łóżku, pochłania on negatywne pola energii i zamienia na pozytywne. Geranium (szczególnie kwitnące na czerwono) działa jak filtr energetyczny, powietrze robi się świeże i aromatyczne. Gdy chcesz scementować rodzinę, szybciej zajść w ciąże i takie tam, to trzymaj fikusa blisko siebie. Na marginesie: fikus nie lubi słońca/jaskrawego światła.

Ale meritum czeka

heraclitus-5

Dlaczego nie przepytasz młodego z Heraklita?

PRZEPYTUJESZ dziecko z historii, bo dostało pałę i się wściekasz? Tymczasem większość nauki zwana historią jest wiedzą o kretynach.

Nauczyciele uczą i stawiają oceny z wiedzy o kretynach. Gdyby nie biblia nawet o Jezusie nie byłoby wzmianki. O innych Buddach pisze się jak o mitologii i ludzie nie są do końca pewni, czy Kryszna, albo Mahawira to postaci historyczne, czy mitologiczne.

Historia nie wspomina o wielu buddach, którzy zapewne pojawili się na świecie od czasów Jezusa, później i wcześniej, gdy tymczasem właśnie tacy ludzie (nie wymienia się ich nawet w przypisach) jak Lao-cy, czy Ko Hsuan stanowią podstawy ludzkiej świadomości.

Ci ludzie i im podobni są jedyną nadzieją dla świata

Czy historia wspomni o Osho, Tolle, Pepsi (no dobra żartuję)?

Buddowie pomimo tego, że doświadczają zawsze takiego samego przebudzenia/widzą dokładnie rzeczywistość (my widzimy tylko zamazany obraz) różnią się między sobą i to bardzo.

Jest szalenie kulturalny Budda, piękny i zawadiacki Jezus, jest najbardziej (póki co) dziwaczny i egzotyczny Bodhidharma, buntowniczy (nie mylić z rebeliancki) nam współczesny Osho, mówiący zagadkami Heraklit (w kontekście greckim był kimś obcym, outsiderem, a gdyby urodził się w Indiach byłby po prostu buddą), ale jest też mniszka Chiyono, o której zaraz.

Wracając do Grecji, to akurat Arystoteles zdominował całą zachodnią filozofię. Gdyby zaakceptowano Heraklita (Arystoteles uważał go za zbyt ekscentrycznego/szalonego?, przez co niezrozumiałego) cała historia zachodu potoczyłaby się inaczej. Heraklit był podobny do Gautamy Buddy, taki pech, że grecka ziemia nie była dla niego odpowiednia. Na wschodzie skorzystałoby z jego nauk miliony ludzi, a dla zachodu był cudakiem.

988f81817cc197c890c6aad139fba10f

No i mamy wspomnianą mniszkę Chiyono, która latami studiowała, ale wciąż nie była w stanie osiągnąć Oświecenia.

Pewnej nocy niosła stary cebrzyk wypełniony wodą. Idąc obserwowała księżyc w pełni odbity w tej wodzie. Nagle popękały bambusowe obręcze, cebrzyk się rozsypał i woda wylała. Zniknęło odbicie księżyca, a Chiyono doznała oświecenia.

chiyono

Mniszka Chiyono

A później napisała to:

Na różne sposoby
Próbowałam utrzymać cebrzyk w całości
Z nadzieją, że stary bambus nigdy nie pęknie.
Nagle odpadło dno …
Nie ma wody,
Nie ma księżyca w wodzie.
Pustka w mojej dłoni.

Oświecenie się przydarza, kiedy się przydarza

Mother scolding her daughter

PRZEPYTUJESZ więc dziecko z historii o kretynach, ale nie pytasz go o Chiyono, Osho, Buddę, Tolle, o Heraklicie się nie zająkniesz. Obok wezgłowia łóżka Twojego syna leżą książki/ipady z odrywaniem głów w temacie głównym, a tuż za ścianą jego sypialni stoi rząd tui, które posadził ogrodnik w Twoim pełnym sukcesów życiu.

Źródła: „Samoleczenie i uzdrawianie” Giennadij Małachow, „Spotkania z niezwykłymi ludźmi” Osho


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Może rzuć gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


 

(Visited 13 822 times, 3 visits today)

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Całkiem Lubię Chwasty 23 października 2016 o 16:37

  Peps, pałam do Twojego sympatią, ale jako [eghem] znawca roślin, a w szczególności tych zwykle niechcianych i nieużytkowanych, to mam coś do powiedzenia na temat tui. Liczę, że zdążę, zanim ktoś pójdzie i wytnie sobie cały żywopłot, żeby im rodziny nie truł.

  Tuja popularna w ogrodach ma także inną polską nazwę, która brzmi ,,żywotnik”. Nazwę ludową po łacinie też ma ładną: ,,arbor vitae”, czyli drzewo życia. W dawnej medycynie miała bardzo wiele zastosowań, od szkorbutu do pasożytów.

  We współczesnej medycynie wykorzystuje się immunostymulujące, przeciwrobacze, żółciopędne, rozkurczowe, moczopędne i przeciwbólowe działanie wyciągów z tui. Tuja działa również cytotoksyczne, antybakteryjnie, fungistatycznie i hamuje replikację wirusów.

  W olejku eterycznym tui zawarty jest tujon, który właśnie jest przyczyną mitu o szkodliwości tej roślinki. Szkoda tylko, że to właśnie tujon jest substancją odpowiedzialną za większość właściwości leczniczych tui.

  Destyluję tuję i olejek eteryczny oraz hydrolat służy mi jako składnik rozgrzewający i przeciwbólowy w maściach. Od czasu do czasu piję wywar z tui, gdy czuję, że zbliża się przeziębienie. Nie poleca się tui do użytku wewnętrznego kobietom w ciąży, ponieważ nadmierne dawki powodują skurcze macicy.

  To dawka czyni truciznę. Sodą też można sobie zrobić krzywdę, bo zalkalizowane kwasy żołądkowe nie są w stanie trawić białek, które nierozłożone gniją w przewodzie pokarmowym.

  1. Całkiem Lubię Chwasty 23 października 2016 o 16:38

   * do Twojego bloga pałam sympatią 😀

   1. Pepsi Eliot 23 października 2016 o 17:52

    <3

  2. Pepsi Eliot 23 października 2016 o 17:53

   nie powinno się zjadać, ani jednej jagody, tak twierdzi Małachow

  3. grzegorzadam 23 października 2016 o 20:41

   ==Sodą też można sobie zrobić krzywdę, bo zalkalizowane kwasy żołądkowe nie są w stanie trawić białek, które nierozłożone gniją w przewodzie pokarmowym.==

   Soda nie powoduje hekatomb w postaci całkowitego odkwaszenia żołądka.
   Stosowana zgodnie z ustaleniami lekarzy klinicznych, jest nieocenionym lekarstwem.
   (Nieumywakin, badania uniwersytetu w Homli, Marc Sircus i inni)
   Jedynym ograniczeniem jest nie przekraczanie dobowego pH powyżej 8.0, bo nerki mogą zaprotestować.
   Bywa, ze trzeba ja pobierać krótko po posiłku (Ted Napathalung)
   Soda jest czyścicielem przewodu pokarmowego ze złogów, czyni to samo co z przypalonym garnkiem.

   ==To dawka czyni truciznę.==

   Zgoda 😉

   1. Kózka 24 października 2016 o 12:01

    Grzegorzuadamie, moja mama (50+) ma takie objawy : najpierw cierpły jej ręce, całe ręce, nie mogła w nocy spać. Chodziła po neurologach, na akupunkturę, masaże. Trochę jej to pomogło, ale teraz cierpną jej palce u dłoni : wskazujący, środkowy, serdeczny. Ma też wrażliwe opuszki i paznokcie (a paznokcie chyba nawet ją bolą). Neurolog przypuszcza cieśnię nadgarstka. Już wcześniej przepisała mamie suplementy i wydaje się, że one pomogły. Czy masz może jakieś porady na tego typu dolegliwości? Dodam jeszcze, że mama ma kamienie w woreczku żółciowym. I co na to bezpiecznie można zastosować? Rdest ptasi?
    Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂
    Pozdrawiam 🙂

    1. Pepsi Eliot 24 października 2016 o 19:05

     to może tez być hashimoto, na wszelki wypadek niech zbada TSH i nie hormony i przeciwciała

     1. Kózka 25 października 2016 o 16:04

      Dziękuję za odpowiedź Pepsi 🙂 mama ostatnio robiła badania tarczycy i wyniki wyszły dobre. Więc to chyba jednak neurologiczna sprawa :/

     2. Pepsi Eliot 25 października 2016 o 19:29

      żebym uznała wyniki za dobre sama muszę je zobaczyf

    2. grzegorzadam 25 października 2016 o 00:18

     Może być cieśnia, DMSO może tu doraźnie pomóc:
     Last DMSO i MSM:
     http://www.pepsieliot.com/wlasciwie-nie-znam-nikogo-kto-cieszylby-sie-z-duzych-porow/

     ==Na co pomaga MSM
     Dr Stanley Jakob opisał przypadki osób gdzie podanie 5, 10 i 30 gramów MSM dziennie usunęło lub znacznie zmniejszyło zmęczenie i ból w fibromialgii oraz innych stanach przewlekłego zmęczenia.

     Badania przeprowadzone na ponad 18 000 pacjentów którzy cierpieli z powodu przewlekłego bólu. Około 70% osób doświadczyło niesamowitych korzyści po spożyciu MSM. Ból ustał całkowicie lub bardzo się zredukował.

     Rodzaje bólu, które zostały z powodzeniem poddane działaniu MSM obejmują:
     • Uszkodzenia ciała na skutek wypadków, oparzenia, skaleczeń itp.
     • Choroba zwyrodnieniowa stawów i reumatoidalne zapalenie stawów
     • Fibromialgia
     • Bóle pleców
     • Bóle głowy, migreny
     • Bóle mięśni
     • Zapalenie kaletki
     • Łokieć tenisisty i inne urazy sportowe
     • Zespół cieśni
     • Blizny z powodu operacji, oparzeń, wypadków, itp==

     Pilnowanie pH-lemoniadki sodowe:
     http://www.pepsieliot.com/jak-pic-sode-na-3-sposoby-aby-spektakularnie-poprawic-swoje-zdrowie/

     I najważniejsze:
     Oczyszczanie jelit, nerek i wątroby:
     http://www.pepsieliot.com/czy-w-twojej-solniczce-jest-juz-witamina-c-czyli-jak-prosto-zgladzic-plesn/

     Na polepszenie krążenia niacyna- B3
     http://www.pepsieliot.com/dlaczego-szpitale-psychiatryczne-milcza-na-temat-niacyny-czyli-witaminy-b3/
     (wszystkie potrzebne są na bieżąco w sklepie)

     To są prawdopodobnie kumulacje kwasu szczawianowego i podobnych.
     Soda i zioła oczyszczą nerki, reszta dopełni leczenia.

     Wskazany vegatest-Volla, może wiele wyjaśnić:
     http://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i-zabijajaca-pasozyty/

     Zbadajcie poziom wit. D3, bardzo ważne, szczególnie jesienią i zimą.

 2. Madzia 23 października 2016 o 16:58

  Hejka ,jak milo się dowiedzieć że przypadkiem intuicyjnie robi się coś prawidlowo seria trzykrotek dokładnie cztery wisi pod sufitem w moim livingu od lat gdy dostaja do podłogi odnawiam je !!!!!! A obrączki i pierścionków nie znoszę na palcach dluzej niż godzinę góra raz na kilka tygodni !!!!! Drażnią mnie ! Co do tego kaktusa słyszałam że według feng shui nie powinny być w sypialni i fikusy tez ???? Dzięki za ciekawe inspiracje ….pozdrawiam

  1. Pepsi Eliot 23 października 2016 o 17:52

   jesli masz takie przekonanie, to nie trzymaj ich w sypialni, ale w bawialni tak 🙂

 3. Krysia Sucha 23 października 2016 o 19:22

  Pepsi, a co z moją kołdrą z wełny owczej??? tragedia bez niej, śpi mi się pod nią cudownie i latem i zimą….. chyba dawniej też ludzie spali na skórach zwierząt, bo po prostu nic innego nie było……

  1. Pepsi Eliot 23 października 2016 o 19:34

   Przecież nikt nie zginął, tam nie ma leja energo-informacyjnego, futro zostało przycięte na lato, zimą odrośnie.

 4. Milkman 23 października 2016 o 19:23

  Bardzo lubiłam biżuterie i sporo tego nosiłam w szlachetnym wydaniu. Troszkę jak droga choinka 😉 Myślałam ze złoto i srebro sa dla nas korzystne. Z powodu terapii biorezonansem musiałam zdjąć to wszystko, nawet obrączkę 🙁
  I, o dziwo, poczułam sie niezwykle lekko. Z powrotem jak dziecko…? Tylko małe poczucie winy co do tej obrączki.
  Teraz rozumiem.
  Pepsi, dziekuje za ciepla i osobista odpowiedz na poprzedniego mojego posta.
  Przy okazji rozwiń proszę co to znaczy „zejść do serca” „spojrzeć sercem” Jak to rozumieć?
  Buziaki dla wszystkich „in progress” xx

  1. Pepsi Eliot 23 października 2016 o 19:31

   na przykład wściekasz się na kogoś, bo Cię skrytykował, i wtedy Twoje ego jest obrażone/oburzone/wściekłe, a Ty w tym samy momencie schodzisz do serca i patrzysz na tego człowieka jak na kogoś bezbronnego, nieświadomego, zagubionego, błądzącego, który rani Cię, bo zupełnie nie wie o co chodzi. Bo śpi.

   1. Milkman 23 października 2016 o 19:46

    A jak jest mi przykro z powodu krytyki to znaczy ze stawiam sie w pozycji ofiary i moje ego oczekuje pogłaskania, współczucia, zauważenia ?
    Czyli mam byc zdystansowana do otoczenia. Jednoczesnie zrównoważona, spokojna i silna w sobie. Ale nie nachalna do otoczenia i nie zadziorna. Mam nie wchodzić w interakcje z cudzymi emocjami tylko byc obserwatorem.
    Tak moge to rozumieć?

    1. Pepsi Eliot 23 października 2016 o 21:08

     nie, obserwuj siebie, tu i teraz bądź własnym obserwatorem, jak masz potrzebę złości to zaakceptuj ją, któregoś dnia nie będziesz się juz złościł

     1. Milkman 23 października 2016 o 22:49

      Dziękuję. To bylo dla mnie ważne.

  2. Krysia Sucha 25 października 2016 o 17:43

   Pepsi, serdeczne dzięki, jasne i logiczne!!!! Moja kołdra uratowana….. 😉 Pozdro 🙂

 5. Tesia 23 października 2016 o 19:37

  Chciałam posadzić żywopłot właśnie z tui …ale w tej sytuacji co proponujesz w zamian ???Pozdrawiam.

  1. Pepsi Eliot 23 października 2016 o 19:39

   posadź z tui,bo najszybciej rośnie, tylko nie siedź w bezpośrednim sąsiedztwie

 6. Tesia 23 października 2016 o 20:01

  Ok. Dzięki z a radę .

 7. klu77 23 października 2016 o 20:15

  Pepsi sypiasz z kimś? Pomidory nie gut?

  1. Pepsi Eliot 23 października 2016 o 21:07

   dla niektórych nie gut (psiankowate)

   1. Olivka 23 października 2016 o 23:55

    „niepodobna wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki”Heraklit twierdzil gdyz wszystko jest zmienne. Bardzo ciekawy wpis. A my z mezem lubimy kaktusy I mamy ich sporo i w pokoju w ktorym spimy tez i jest moc! Pozdrawiam wszystkich tutaj obecnych z szefowa tego wspanialego Bloga 🙂 🙂 🙂

    1. Pepsi Eliot 24 października 2016 o 09:04

     pozdro2 🙂

 8. eff 23 października 2016 o 23:11

  No nie wiem czy się nie powtórzę, bo pisałam i wcięło czy cóś ( i to z błędami 🙁 ) otóż ja mósię Synkowi o Osho, a On mi link pokazuje do artykułów o Osho, że guru zbok, że zmeniał nazwisko, bo go wydalili i takie różne 🙁

  1. Pepsi Eliot 24 października 2016 o 09:05

   yyy … tak, na pewno, straszny zbok

 9. Iza 24 października 2016 o 09:36

  Pepsi czy można łączyć przyjmowanie chlorelli i greens&friuts? Czy lepiej jakoś przemiennie? Chodzi o dzieci i dorosłych.

  1. Pepsi Eliot 24 października 2016 o 10:29

   ja łączę, ale G&F TiB to suple dla dorosłych, więc jak chcesz podawać dziecku, to trzeba odpowiednio do jego wagi i po konsultacji z lekarzem.

 10. Joanna88 24 października 2016 o 10:46

  Cześć, bardzo ciekawy wpis 🙂

  Mam w związku z nim 2 pytania:

  1. czy jeśli obrączka jest luźna to też szkodzi? Myślałam, że złoto jest dla ludzi korzystne…

  2. Czy wiesz może jaki wpływ na ludzi mają sansewierie? Z popularnych źródeł wynika, że są bardzo korzystne, dają dużo tlenu i oczyszczają powietrze, ale to są informacje z mainstreamowych stron 😉

  1. Pepsi Eliot 24 października 2016 o 19:07

   luxniejsza mniej szkodzi, a Małachow nic nie pisze na ten temat, może znajdę jego xródła

  2. grzegorzadam 25 października 2016 o 00:20

   ==Myślałam, że złoto jest dla ludzi korzystne==

   Nie zawsze i dla wszystkich, polecam lekturę dr Clark.
   http://www.pepsieliot.com/czy-w-twojej-solniczce-jest-juz-witamina-c-czyli-jak-prosto-zgladzic-plesn/

 11. Iza 24 października 2016 o 12:37

  A wiesz jak się wagowo przelicza?Bo słyszałam że podają dzieciom Chyba że jest inny pomysł dla maluchów na rynku?

 12. Iza 24 października 2016 o 13:40

  A znasz sposób jak odmierzyć do wagi? Słyszałam, że podają dzieciom na wzmocnienie odporności. Chyba, że jest inny sposób dla szkrabów!!

 13. Krysia Sucha 25 października 2016 o 17:51

  Pepsi, jeszcze jeden temat mnie nurtuje: wiem, że najlepiej byłoby boso, ale jednak w czymś trzeba chodzić. Mam PRZEKONANIE, że lepiej chodzić w butach skórzanych i na skórze, /bo jednak jest wtedy kontakt z ziemią przez naturalne medium/ niż w butach całkowicie sztucznych, czyli blokujących dopływ energii z ziemi. A tu o tych kierpcach….. i się zastanawiam, co jest w końcu lepsze?

  1. Pepsi Eliot 25 października 2016 o 19:15

   kierpce ale nie do spania

 14. zensa 25 października 2016 o 23:27

  A co powiesz o drzewku bonzai? Sławetne jest, a czy ma właściwości pozytywnej energii?

 15. Muddy 30 października 2016 o 14:47

  A co z biżuterią miedzianą? Słyszałam,że ma pozytywne działanie. Jak to w końcu jest?

  1. Pepsi Eliot 30 października 2016 o 16:22

   zależy ile cynku masz w diecie, jest antagonistą miedzi.Gdy Twoja dieta jest bogata w cynk (szalenie ważny pierwiastek), noszenie branzoletkki z miedzi będzie wskazane.

 16. Sabik 4 sierpnia 2018 o 14:40

  Pepsi co sądzisz o łączeniu różnych kamieni szlachetnych gdzieś przeczytałam że nie można samemu łączyć jeśli nie wie się jakie z którymi w biżuterii czy to może być prawda czy to straszenie żeby nie robić samofziesamo lub kupowac u kogoś kto wie jakie łączyć ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *